Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5

#26 20-05-2020 o 13h04

Straż Absyntu
PoesiaTheAngel
Rekrut
PoesiaTheAngel
...

Już się boje jak to zepsują /static/img/forum/smilies/hmm.png

#27 20-05-2020 o 13h05

Straż Obsydianu
Posti
Młody rekrut
Posti
...

MysiaSSS napisał

"Eldarya: Nowa Era"
Weźcie po prostu powiedzcie, że chcieliście mieć pretekst do tego, aby i w Eldaryi dać ten wasz nowy "cudowny, bardziej opłacalny" system maany.
No i oczywiście pewnie w "Nowej Erze" (ym, tak się nazywa wydawnictwo niektórych moich podręczników, nie no, oryginalnie XDD) pożegnamy się z dwoma WSami, Ezarel wyjedzie robić gdzieś eliksiry, Nevra uzna, że w sumie to on wali tę robotę w K.G., zostanie Leiftan, Valkyon, łaskawie dacie nam Lance'a, który magicznie nawróci się na dobro, dacie jakąś dziewczynę i jakiegoś nowego chłopaka.

W końcu, po co uczyć się na błędach? A na co to komu?

Po zobaczeniu tych ilu mam coraz to złe wizje że ktoś zostanie zastąpiony. Oby tylko nie. Jak wiadomo wojna= ogromna strata ale to chyba przesada.

1) 1972- Założenie zespołu ABBA 2) 1977-Smierć piosenkarza Elvisa Presleya 3) Lata dynamicznego rozwoju rocka progresywnego, hard rocka oraz muzyki disco 4) Pod koniec lat 70. rozwój w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych muzyki i subkultury punkt 5) Morderstwo polskiego poety Grzegorza Przemyka • 6) 1978 -Wybór kard. Karola Wojtyły na papieża 7) 1974 - Polska zajmuje 3. miejsce na mistrzostwa świata w piłce nożnej 9) 1979 - pierwsza pielgrzymka papieża Jana Pawła II do Ojczyzny 10) Gdy mowa o latach 70, koniecznie należy wspomnieć o trendach i kultowych częściach garderoby, do których należały spodnie dzwony, mini spódnice, podkolanówki, kombinezony, buty na platfommach, winylowe ubrania, szerokie kołnierze i pasiaste printy. 11) Zaczynają się złota era polskiej piłki, Jan Tomaszewski zatrzymuje Anglie 12) Legendany koncert Elvisa Presleya w Honolulu 13) Film o Bruce Lee 14) Ujawnienie dziennikarskiego śledztwa w którym prezydent Richard Nixon jest zamieszany w aferę Watergate

#28 20-05-2020 o 13h10

Straż Absyntu
Uchiruno
Rekrut
Uchiruno
...

Nowy sezon pojawi się pewnie lada chwila, żeby gra nie zdążyła umrzeć w tym czasie. Boli mnie tylko to, że na razie nie zapowiada się to najlepiej, jeśli relacja z WSami będzie taka sama, jak dotychczas (tj. odcinki 25-30, naprawdę większą radochę mi sprawiały rozmowy z chłopakami, z którymi nie byłam niż z moim WSem - Leiftanem, który autentycznie zaczął tak denerwować, że życzyłam mu już wszystkiego najgorszego i gdyby nie potrzebna maana, zresetowałabym grę i wybrała Nevrę, stąd liczyłabym na możliwość zmiany chłopaka i zbudowania porządnej relacji a nie opartej na samym pożądaniu, bo ja na przykład w WSie już nie widziałam przyjaciela Gardzi). Mam nadzieję, ze trochę lepiej to ktoś poprowadzi i tych bohaterów będzie dało się lubić, a świat Eldaryi się trochę bardziej otworzy poza siedzibę główną - albo najlepiej jakby zmieniło się miejsce akcji - zawsze ciekawiej. /static/img/forum/smilies/smile.png
Ja fabułę sobie zachwalałam długo, dopóki nie zaczęło się sypać. Mam spore obawy, że scenarzysta pozostanie ten sam co w ostatnich odcinkach, a wtedy to nie wróżę zbyt dobrze tej grze. Boję się, że tak Pszczoły zawiodą, jak z kontynuacją liceum, która jest po prostu jakąś tragedią. Nie umiem w to grać, rozmowy między bohaterami są sztywne, jak ze scenki na lekcji w podstawówce - "Andrzeju, czy słyszałeś o czymś takim jak środki medyczne do dezynfekcji kończyn górnych?". Tak to dla mnie wygląda i mimo moich usilnych prób, nie skończę tej gry nigdy - w przeciwieństwie do liceum.

https://i.pinimg.com/originals/ac/c3/14/acc31439143d693adb2e772ab157576b.gif

#29 20-05-2020 o 13h14

Straż Obsydianu
Vandea
Oficer Straży
Vandea
...

@Uchiruno, a propos scenarzysty to aż mi się skojarzyło "Scenarzysta forsę wziął, potem zaczął pić i z dialogów wyszło dno, zero czyli nic".

https://3.bp.blogspot.com/-QB2lqtlK-cU/UlKuUxUEnpI/AAAAAAAAFwM/e-B4D6sX4tM/s1600/tumblr_mtz6h0WBB21som4u1o1_500.gif

#30 20-05-2020 o 13h36

Straż Obsydianu
MysiaSSS
Młody rekrut
MysiaSSS
...

Posti napisał

Po zobaczeniu tych ilu mam coraz to złe wizje że ktoś zostanie zastąpiony. Oby tylko nie. Jak wiadomo wojna= ogromna strata ale to chyba przesada.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Dlaczego Beemoov czerpie aż taką przyjemność z zabierania mi WSów

#31 20-05-2020 o 13h45

Straż Absyntu
Lala
Pokonała kurę
Lala
...

@up

patrząc po ilustracjach...

Ostatnio zmieniony przez Lala (20-05-2020 o 13h45)

#32 20-05-2020 o 13h54

Straż Obsydianu
MysiaSSS
Młody rekrut
MysiaSSS
...

@up
post edytowany przez moderatora

Dlaczego Beemoov czerpie aż taką przyjemność z zabierania mi WSów

#33 20-05-2020 o 14h00

Straż Absyntu
Uchiruno
Rekrut
Uchiruno
...

@up Jeśli byłoby tak jak piszesz, to ja nie wiem czy bardziej się śmiać czy płakać...

https://i.pinimg.com/originals/ac/c3/14/acc31439143d693adb2e772ab157576b.gif

#34 20-05-2020 o 14h03

Straż Absyntu
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Mnie wcale nowy sezon nie dziwi, raczej wątpiłam w to, że zamkną Eldaryę i powiedzą nara. Także cieszy mnie, że będą mieli szansę zacząć od nowa i może to będzie lepiej wyglądało.
Choć tak jak reszta, dość mocno się obawiam o to, czy wszyscy WS zostaną. Mam nadzieję, że tak, bo czuję się mocno pokrzywdzona mając Nevrę, którego gra olała po całości.
I jestem naprawdę ciekawa tego nowego odcinka.

#35 20-05-2020 o 14h10

Straż Absyntu
Koszmarka
Pokonała Dahu
Koszmarka
...

Cóż, jako że na obu Wielkich i Wspaniałych Grach Bimufu tm jestem mocno w plecy z odcinkami, jeszcze nic mnie nie zdemotywowało do kontynuowania serii, aczkolwiek nadal żywię nadzieję że nie zmienią projektu postaci oraz że nie pozbędą się ws'ów z samego powodu zmieniania...  Szczególnie że to byłby już drugi mój ws wyrzucony przez okno z nastaniem 2 sezonu
Prognozy nie zapowiadają niczego dobrego...

Ostatnio zmieniony przez Koszmarka (20-05-2020 o 14h11)

https://i.imgur.com/JuDroSS.gif

#36 20-05-2020 o 14h11

Straż Absyntu
Evira
Młody rekrut
Evira
...

Kurczę, miałam nadrabiać odcinki, ale jak zmienią system maany (bardzo liczę, że jednak jakimś cudem tego nie zrobią ;-;) to pójdzie mi to jeszcze wolniej niż teraz :/
Mam w sumie teraz rozterkę czy starać się robić te stare odcinki póki są tańsze, czy sobie dać spokój z pierwszym sezonem i poczekać jaki będzie drugi. Chociaż i tak w sumie daleko z tym co mam teraz nie zajdę, więc chyba jednak poczekam na wyjście drugiego sezonu.

#37 20-05-2020 o 14h13

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Zasadniczo, to można iść tym tropem, że na SFie pozbyli się tych, o których zrobili spin offy, WIĘC tutaj wychodzi, że odpadłby Valk i Leif.

#38 20-05-2020 o 14h15

Straż Cienia
Lunæ
Nowo przybyła
Lunæ
...

Popłakałam się... Nie spodziewałam się takiego smutnego zakończenia /static/img/forum/smilies/sad.png.

#39 20-05-2020 o 14h19

Straż Absyntu
Ashler
Nowo przybyła
Ashler
...

Trochę nie rozumiem tego hejtu, na tym etapie. Rozumiem, że wszyscy boją się zmiany systemu, ale aktualnie nie warto aż tak się oburzać na Nową Erę, skoro jeszcze nic nie zostało potwierdzone, a to wszystko to nasze gdybania. To, że napisano iż jakieś postacie odejdą też nie oznacza, że to muszą być nasze WS'y i od razu trzeba spinać dupę. Moim zdaniem, na razie nie warto psuć sobie nerwów na, nie zmieniony jeszcze system Manny i porównywać Eldzie do Syfa. Wiem, że brzmię jak idiotka, ale  zdaje sobie, że to tylko gra, którą bardzo lubię i nie ważne czy zmienią system czy WS'ów i tak będę w to grała, bo w przeciwieństwie do Syfa polubiłam ten świat i te postacie. (A dzięki moim umiejętnością mendy i skąpca poradzę sobie ze zdobywaniem manny) Dlatego myślę, że na tym etapie, kiedy nie wszystko jest jasne, proszę nie hejtować tego miłego wydawnictwa, które funduje mi książki i cieszyć się z głupoty Garnka, i samego odcinka. Hejt powinien się zacząć, gdy Beemove ogłosi jakieś informację o zmianach i wtedy uderzać z całej siły by im się odechciało.
Czekam na komentarze w stylu: Jak to możesz tak pisać?!?!?! Nie znasz się!" i wszystko inne co wam przyjdzie do głowy /static/img/forum/smilies/smile.png
Miłego dnia /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#40 20-05-2020 o 14h22

Straż Absyntu
Clarence
Młody rekrut
Clarence
...

Coś się kończy, coś się zaczyna

Jest to tytuł zbioru opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, jak i również jednego z nich. Patrząc na rozwój Eldaryi, sądzę, że idealnie pasuje jako podsumowanie S1.

Poznaliśmy historię Eriki, w której odbyliśmy z nią wiele przygód w różnych krainach, przeżyliśmy romans i wzięliśmy udział w wojnie. Uważam, że część wątków została źle potraktowana, część została zapomniana, porzucona, ale zauważmy, że pierwszy odcinek wyszedł 16 grudnia 2014, przetłumaczone wersje dotarły do nas prawie 2 lata później, sporo czasu minęło, sporo się zmieniło (RIP klasyfikacja).
Dlatego cieszy mnie, że jest zapowiedziany S2. Ja także związałam się z pewnymi postaciami, ale patrząc na rozwój Słodkiego Flirtu, liczę na nowe postacie, nowe romanse, nową MC. Świat Eldaryi ma potencjał, a wątek fabularny który poznaliśmy w S1 jest już zakończony.
Czas na nową przygodę.

#41 20-05-2020 o 14h23

Straż Obsydianu
Mjlucia
Młody rekrut
Mjlucia
...

Ujej, co to będzie, co to będzie. Jestem daleko w tyle jeśli chodzi o odcinki, ale cieszę się, że będzie kolejna część i będę mogla dalej grać. Tak naprawdę to obawiam się najbardziej  zmiany postaci i tego, że stare ubrania i fryzury nie będą już pasować na naszą Gardienne. Ponadto jestem w parze z Ezarelem i go lubię póki co, więc wolałabym aby się go nie pozbywali. Nowe postacie przywitam z chęcią, byleby były sensowne. Trzymam kciuki aby historia w nowej części była interesująca (:

#42 20-05-2020 o 14h27

Straż Absyntu
Lala
Pokonała kurę
Lala
...

@MysiaSSS, moja jedyna reakcja to HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA xDD
@Ashler, masz rację z tym hejtem, jakieś 3/4 komentarzy to już jest o tym, co ma być i jakie złe będzie. I po co to komu? /static/img/forum/smilies/wink.png

#43 20-05-2020 o 14h30

Straż Lśniąca
Konoe
Arcykapłanka Świtu
Konoe
...

Dziewczyny!
W tym wątku jest zabronione podawanie szczegółów na temat odcinka! Proszę dokładnie przeczytać post.

https://i.imgur.com/jnRg541.png

#44 20-05-2020 o 14h32

Straż Obsydianu
Hekejt
Akolita Sylfy
Hekejt
...

Hah! To, że 30 odcinek Eldaryi będzie ostatnim podejrzewałam od dawna, Beemoov lubi kończyć na okrągłych odcinkach, a nie mogli rozciągnąć tej fabuły na kolejne 10 odcinków. Zastanawiałam się tylko czy będzie to ostateczny koniec czy czeka nas druga seria. Teraz wszystko jest jasne ;d No i szczerze mówiąc obawiam się. Obawiam się nowego systemu wydawania many, usunięcia WSów... no generalnie takich cudnych zmian jak na Syfie ;p

http://i.imgur.com/OpkCSqq.gif

#45 20-05-2020 o 14h52

Straż Absyntu
Liebevolla
Akolita Jednorożców
Liebevolla
...

Cudowna nazwa. Teraz muzyczka z chemii nowej ery nie będzie mnie opuszczać, gdy tylko sobie o tym, co tu ujrzałam przypomnę.
Jednak moje narzekania i obawy były słuszne, z resztą nie tylko moje.
Jeśli dodadzą kobietę do romansowania - fajnie. Ale jeśli to znowu będzie zabawa w zmianę Gardzi i te inne drobnostki, to nawet WS dziewczyna nie przykryje tych minusów.
Dlaczego bimuf nie rozumie, że teraz dla nich żeby odbudować wizerunek najlepiej jest siedzieć cicho i niczego broń Boże nie wypuszczać przez jakiś czas. Dlaczego nie przyznają się, że spartolili po prostu w pewnym momencie, tylko brną w to dalej /static/img/forum/smilies/lol.png.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/9fb84ee9-92cb-4137-b26f-955273dd391d/ddzmla0-4ea7a5c7-8a95-4208-be2c-6bf07b847d32.jpg/v1/fill/w_1280,h_288,q_75,strp/slavic_savagery_logo_forum_sygnature_by_liebevolla_ddzmla0-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0yODgiLCJwYXRoIjoiXC9mXC85ZmI4NGVlOS05MmNiLTQxMzctYjI2Zi05NTUyNzNkZDM5MWRcL2Rkem1sYTAtNGVhN2E1YzctOGE5NS00MjA4LWJlMmMtNmJmMDdiODQ3ZDMyLmpwZyIsIndpZHRoIjoiPD0xMjgwIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmltYWdlLm9wZXJhdGlvbnMiXX0.PJp-8DrRqzEQjy6WR2oz_MqXt23pMYNU0g3vr67pGqo

#46 20-05-2020 o 15h04

Straż Cienia
nudnamagda
Nowo przybyła
nudnamagda
...

Wyczuwam, że w Eldarya Nowa Era znajdziemy kamienny krąg i nas przeniesie do Słodkiego Amoris  /static/img/forum/smilies/lol.png

#47 20-05-2020 o 15h19

Straż Obsydianu
Eladoria
Straż na szkoleniu
Eladoria
...

Cóż obawiam się nowych zmian ( jak każdy)
Niby fajnie,że będzie nowy sezon,bo zdążyłam już w jakiś sposób się już w jakiś sposób nie wiem przywiązać ? do postaci.Mam nadzieję,ze mnie zmienią nam wyglądu postaci a Wsi zostaną,ewentualnie dodadzą kogoś jeszcze (pewnie żeńską postać)co byłoby miłym udogodnieniem.Na samą myśl o zmianie systemu to coś mi się robi..w takim momencie pewnie bym się rozstała z grą,szczególnie,że obroty na targu bardzo spadły...Spodziewałam się 2 sezonu i ,że odcinek 30 będzie ostatnim..Co tu wiele mówić to było łatwe do przewidzenia.
Trzymam kciuki żeby tylko tej gry bardziej nie zepsuli  /static/img/forum/smilies/roll.png

#48 20-05-2020 o 15h51

Straż Obsydianu
Viserra
Młody rekrut
Viserra
...

Powtorka z maja/czerwca 2018 mmm... A niech was beemoov.

Viserka ;*

#49 20-05-2020 o 16h19

Straż Absyntu
CreativeInu
Młody rekrut
CreativeInu
...

Dobrze, rozumiem, że dopiero jestem na 11 odcinku, ale znam ogólnie fabułę i muszę przyznać, że jak zrobią jak ze słodkim flirtem to się załamię. Fabuła zrobi się nie do zniesienia, a także wyrzucą paru, dodadzą babkę i dadzą jakiś nowych? Jeśli tak to o Jezu... Troszkę mi się to nie podoba, ale się okaże, chociaż... Jak to beemoov znów coś odwali prędzej czy później /static/img/forum/smilies/hmm.png

https://media.giphy.com/media/R1G43jXwLWsxO/giphy.gif

#50 20-05-2020 o 16h36

Straż Cienia
Ajisou
Młody rekrut
Ajisou
...

Jestem dopiero na 13 odcinku a już się boję czy w ogóle opłaca mi się grać dalej. Im więcej nowych odcinków tym więcej narzekania ze strony graczy więc myślę, że nie szykuje się nic dobrego...

Boję się prawdy. Ale cały czas, bardziej niż czegokolwiek innego, boję się samej siebie. ~Alice (Pandora Hearts)

https://data.whicdn.com/images/193265090/original.gif

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5