Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3 4 5

#76 21-05-2020 o 07h45

Straż Cienia
Lunæ
Nowo przybyła
Lunæ
...

Uwaga moja opinia dotycząca nowego sezonu i końcówki tego :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Lunæ (21-05-2020 o 13h36)

#77 21-05-2020 o 09h59

Straż Cienia
Karynka98
Nowo przybyła
Karynka98
...

Mam po tym odcinku trochę mieszane uczucia. Z jednej strony był fajny a z drugiej czuję lekki niesmak.
Co do nowego sezonu to również mam podzielone zdanie. Mam w głowie tyle teorii dotyczących tego, co tam się mogło wydarzyć pod koniec odcinka, że chciałabym już się dowiedzieć co i jak tam wyszło, ale jak pomyślę o tej zmianie z maną co mogą wprowadzić to ekscytacja od razu maleje.
No nic, pozostaje nam tylko czekać na ten sezon i zobaczymy jak to będzie.

#78 21-05-2020 o 11h19

Straż Absyntu
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Przespałam się z tym wszystkim i powiem wam, ze jest mi jeszcze bardziej smutno, niż wczoraj xD Niby głupia gra z beznadziejną fabułą, a jakoś mi smutno, że jakiś rozdział się zakończył i nie wiadomo co dalej.

@Meoria, Toja wypowiedź jest SPOJLEREM, a w tym wątku ich nie piszemy!

Ostatnio zmieniony przez Maddan (21-05-2020 o 11h21)

#79 21-05-2020 o 11h58

Straż Absyntu
eedysia
Nowo przybyła
eedysia
...

Jak zepsuć całą grę w jednym odcinku poradnik i guess. Jak WSów nie będzie to kończę z Eldaryą tak samo jak ze Słodkim Flirtem skończyłam.

Ostatnio zmieniony przez eedysia (21-05-2020 o 12h01)

#80 21-05-2020 o 12h46

Straż Absyntu
Uchiruno
Młody rekrut
Uchiruno
...

Ja jestem o tyle spięta, że jak jeszcze pomyślę o tym systemie, to mi źle się robi. Wystarczy mi to, że moja frajda z targu się skończyła i generalnie mam wrażenie, że przy okazji targu też coś porobili z poszukiwaniami. Nic mi nie wypada, a wcześniej co chwilę coś miałam. Mój chowaniec ma 370 szczęścia i nie może głupiego jajka upolować...

https://66.media.tumblr.com/9b6e6df704471f7b5e600cc5ae601574/tumblr_ot21qsgPXj1wscb7no4_250.jpg

#81 21-05-2020 o 16h13

Straż Obsydianu
Fukurou
Rekrut
Fukurou
...

Ja tylko proszę żebyście mi Valkyona zostawili w spokoju.
Jeśli pojawi się system płatności, taki jak na SF to będzie bardzo słabo :/

#82 21-05-2020 o 16h15

Straż Obsydianu
nisha1991
Szeregowiec
nisha1991
...

Cóż... Osobiście nie mam wielkich złudzeń co do dalszego losu tej gry, bo w latach 2018-2020 bardzo się przejechałam na zmianach w moich ulubionych grach Beemoov. Moim zdaniem, zakończono tę część gry na łapu capu tylko po to, żeby szybko wymusić na graczach zmianę systemu maany i polityki wideo. Nie wydaje mi się, żeby całkowicie zniknęły poszukiwania czy chowańce, skoro wprowadzono właśnie nową lokację.

Uchiruno napisał

mam wrażenie, że przy okazji targu też coś porobili z poszukiwaniami. Nic mi nie wypada, a wcześniej co chwilę coś miałam. Mój chowaniec ma 370 szczęścia i nie może głupiego jajka upolować...

To już teoria spiskowa /static/img/forum/smilies/tongue.png Zdecydowanie wydaje Ci się. Mój chowaniec przynosi bardzo dużo jajek, jedzenia i wszystkiego w zasadzie, odkąd ewoluował. Niedawno wymieniłam na Fenrisulfra.

#83 21-05-2020 o 16h47

Straż Cienia
Kateliana
Straż na szkoleniu
Kateliana
...

Clarence napisał

Coś się kończy, coś się zaczyna

Jest to tytuł zbioru opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, jak i również jednego z nich. Patrząc na rozwój Eldaryi, sądzę, że idealnie pasuje jako podsumowanie S1.

Poznaliśmy historię Eriki, w której odbyliśmy z nią wiele przygód w różnych krainach, przeżyliśmy romans i wzięliśmy udział w wojnie. Uważam, że część wątków została źle potraktowana, część została zapomniana, porzucona, ale zauważmy, że pierwszy odcinek wyszedł 16 grudnia 2014, przetłumaczone wersje dotarły do nas prawie 2 lata później, sporo czasu minęło, sporo się zmieniło (RIP klasyfikacja).
Dlatego cieszy mnie, że jest zapowiedziany S2. Ja także związałam się z pewnymi postaciami, ale patrząc na rozwój Słodkiego Flirtu, liczę na nowe postacie, nowe romanse, nową MC. Świat Eldaryi ma potencjał, a wątek fabularny który poznaliśmy w S1 jest już zakończony.
Czas na nową przygodę.

Chyba jesteśmy osamotnione z taką opinią ale ja twierdze podobnie. Nigdy mnie ta fabuła Eldki nie pociągnęła za mocno dlatego nie grałam w odcinki, nie spodobał mi się żaden WS ani charakterem ani wyglądem, ogólnie grałam tu tylko dla ubrań i eventów XD Oczywiście mam nadzieję, że nie zmienią systemu ale nie zdziwiłabym się jakby tak było, chociaż ucieszyłabym się z nowych WS-ów (i też osamotniona opinia, że chętnie poprosiłabym o jakąś panią) to jednak wiem, że złamałoby to serce wielu osobom więc jak już to mogliby kogoś dodać... zawsze to jakaś świeżość. Najbardziej jednak liczę na to, że nie zmienią wyglądu postaci.. tyle lat zbierania i kolekcjonowania ubrań to byłoby najbardziej bolesne...

Zielony Kruk Straży Cienia

https://s9.rr.itc.cn/r/wapChange/20173_4_19/a1dn4d0561813150296.gif

#84 21-05-2020 o 16h50

Straż Absyntu
Leiinapey
Nowo przybyła
Leiinapey
...

Nie spoileruj!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

#85 21-05-2020 o 18h01

Straż Cienia
Ajisou
Nowo przybyła
Ajisou
...

Więc tak...

Wywalanie WSów nie jest tylko nieprzyjemne dla graczy ale też nieopłacalne dla samego bimufu przecież po takich zdarzeniach 30% graczy sobie pójdzie a zdobywanie nowych nie jest takie proste jak mogłoby się im wydawać.

Gra, która jeszcze jakiś czas temu była taką perełką teraz kompletnie się stacza. Zmiany na targu, usuwanie ukochanych WSów i dzielenie gry na "sezony" co zamiast entuzjazmu wprowadza tylko graczy w histerię po tym co stało się na SyFie.

Ja naprawdę zrozumiałabym gdyby robili to wszystko chociaż aby więcej zarobić bo wtedy ma to jakiś cel (nieprzyjemny ale jednak jakiś) ale to co robią ani nie przyniesie im więcej dochodów ani nie zadowoli graczy.

CO ROBICIE BIMUF???

Ostatnio zmieniony przez Ajisou (21-05-2020 o 18h02)

Po co czekać aż śmierć po ciebie przyjdzie skoro to ty możesz pójść po nią?

https://i.pinimg.com/originals/ba/c3/19/bac31926e1ccd1cd0d5bcdfc9fede796.gif

#86 21-05-2020 o 18h39

Straż Absyntu
Ragnarook
Przyjaciółka chowańców
Ragnarook
...

może będzie jakaś śpiączka podczas której nasza postać nie będzie się starzeć, a jak już się wybudzi dostaniemy za WS-a poważnego dorosłego wilkołaka który już nie będzie się kochał w Karen  /static/img/forum/smilies/roll.png

#87 21-05-2020 o 18h41

Straż Absyntu
Nekochii
Rekrut
Nekochii
...

Uhu... chyba czas nadrobić zaległe odcinki zamiast zbierać maanę, bo tak jak piszecie możliwe jest, że zmienią tryb jej wydawania na odcinki /static/img/forum/smilies/roll.png Oczywiście to tylko gdybanie, ale my już wiemy do czego zdolne są "pszczółki". Oby tylko zostawili biednego Nevrę w świecie El T_T

https://i.imgur.com/ZCULBVr.png

#88 21-05-2020 o 18h47

Straż Lśniąca
Siljie
Akatsuki
Siljie
...

W tym wątku nie wolno spoilerować, a jeśli już chcecie odnieść się do zawartości odcinka, należy umieścić treść w SPOILERZE.

#89 21-05-2020 o 21h03

Straż Cienia
innuendo94
Akolita Jednorożców
innuendo94
...

@Ragnarook Odkąd zagrałam w odcinek specjalny z Chromem to zakochałam się w jego dorosłej formie. Gdyby był do podrywu w nowym sezonie to w sumie żałoba długo u mnie nie potrwa  /static/img/forum/smilies/lol.png

https://66.media.tumblr.com/386e91c819f24c337ba8e25d2f5eaadc/tumblr_nbld5mopTg1sg1bkbo1_r3_400.gifv

#90 21-05-2020 o 21h49

Straż Cienia
Kin-chan
Straż na szkoleniu
Kin-chan
...

,,Nowa Era" ani trochę mnie nie napawa nadzieja. Wręcz jak to zobaczyłam to odechciało mi się zagrania w ten 30 odcinek. jeśli zrobią z Eldką to co zrobili z SF tym ,,Uniwersytetem" i tą abominacją ,,LL". Jeśli NIE WYWALĄ nam naszych obecnych WS to będę zdziwiona. Jednak jeśli to zrobią, a jestem pewna na 99% że tak będzie to będzie już nie strzał w stopę a odrąbanie obu nóg bo z tego nie da się wybrnąć tak jak w SF gdzie była to tylko licealna miłość. Ale przecież nasze kochane pszczółki nie uczą się na błędach i nie słuchają graczy wiec pewnie zrobią po swojemu czyli zepsują wszystko co tylko się da zepsuć. Cóż zostaje przejść ostatni odcinek i zacząć grac od nowa żeby zebrać wszystkie ilu

Kupię za rozsądna cenę elementy komplety Evil Shadow i dodatki Sweet Shinobi
|Jesteś mój | 13 Z | Zobiakalni rycerze niebios | Venandi et magi |

#91 21-05-2020 o 22h05

Straż Absyntu
Klaudusialke
Szeregowiec
Klaudusialke
...

Ajajaj co tu się zadziało... Obawiam się tego nowego sezonu i nowych ws-ów. Mam nadzieję że beemoov jednak nie popełni tego samego błędu co na sf. Wydaje mi się że trochę sobie poczekamy na ten drugi sezon - rysowanie od nowa wszystkich postaci, sal w KG, może nowa mapka, chowańce, minigierki... A propo minigierek - każda była przypisana do jakiegoś ws, więc skoro ma ich nie być to co teraz? Zmiana tych gier akurat byłaby na + no bo ile lat można grać w to samo? A, no i jeszcze system maany - jestem niemal pewna że się zmieni na gorsze. No i pewnie nie będzie można nagrywać z nowego sezonu odcinków na yt tak jak z love life. Wielka szkoda. Jestem jeszcze ciekawa czy będzie można zacząć sezon 2 kiedy nie skończyło się jeszcze sezonu 1... Tyle pytań, odpowiedzi brak

Sygnaturka? A na co to komu?
¯\_(ツ)_/¯

#92 21-05-2020 o 22h28

Straż Absyntu
Lala
Pokonała kurę
Lala
...

@up, kilka trafnych uwag. Myślę, że od dawna pracowali nad redrawami, oni wiedzieli o końcu, my mogliśmy zgadywać i podejrzewać, że to będzie ten 30. odcinek. Na redrawy postaci bardzo liczę, odkąd zobaczyłam ich całe ciała po rewolucji w bibliotece. xD
Nowe minigry? Brzmi kusząco!
@down, nie wiem. Nie nastawiam się negatywnie, nie ma sensu. /static/img/forum/smilies/wink.png Ale jest w tym racja, że skoro gry są przypisane do szefów straży, to coś z nimi trzeba zrobić. No chociaż usunąć z nich chłopaków. xD

Ostatnio zmieniony przez Lala (21-05-2020 o 23h56)

#93 21-05-2020 o 23h26

Straż Cienia
innuendo94
Akolita Jednorożców
innuendo94
...

Prędzej następny sezon się skończy niż nastąpi premiera nowych minigier. Na SF czekamy na nie już prawie dwa lata i nic /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://66.media.tumblr.com/386e91c819f24c337ba8e25d2f5eaadc/tumblr_nbld5mopTg1sg1bkbo1_r3_400.gifv

#94 22-05-2020 o 08h51

Straż Absyntu
KKeilaa
Nowo przybyła
KKeilaa
...

Nie no jak dadzą taki sam przelicznik many co w SF to ja bd rezygnować bo nie uzbieram nawet na odcinek a doładowywać kasy nie bd miała zamiaru . teraz czasami sobie wykupię ale jak zrobią tak samo ja w SF czy uniwerku to nie ma szans i coś czuję że ten ostatni odcinek bd porażką . Ja tu myślałam że nasza Su zajdzie w ciążę albo coś innego a tu dupa dowiaduję się że to ostatni odcinek i zong /static/img/forum/smilies/sad.png

#95 22-05-2020 o 15h33

Straż Obsydianu
Mjlucia
Nowo przybyła
Mjlucia
...

@Klaudusialke też jestem ciekawa czy będzie można zacząć nową część gdy nie ukończyło się jeszcze wszystkich odcinków pierwszej. W SF to nawet bez skończenia liceum logicznym było co się mniej więcej dalej wydarzy - studia, praca- bo to miało naśladować "prawdziwe życie", więc nie było problemu. Ale tutaj chyba nie miałoby to większego sensu, bo jest to świat fantasy i wypadałoby mieć tu jakąś ciągłość. Sama już nie wiem, ale mam nadzieję, że już niedługo się dowiemy :D

#96 22-05-2020 o 18h00

Straż Absyntu
Liebevolla
Straż na szkoleniu
Liebevolla
...

Też jestem ciekawa wielu rzeczy, ale na razie chciałabym żeby dali nam spokój XD.
I tak robią te całe zmiany za szybko. Przynajmniej dla mnie, a ja jestem powolnym człowiekiem. Życie jest trudne, a jeszcze na grze dla rozrywki tyle stresu. Nie mogę teraz nie grać, bo zainwestowałam trochę w to konto no i stylizacje.
Przede wszystkim ja nie potrzebuję tego "niech się dzieje cokolwiek, byleby się działo" i dla mnie mogłyby wychodzić wolniej odcinki.
Bo ja na odcinki doładowań nie robię, ale to już inna sprawa i moja ideologia. Ale i tak. Po co tak szturmować ludzi ciągłymi zmianami.
Ja wchodzę tu, żeby się odprężyć, a oni już na wejściu ciskają we mnie czym się da.
Gdybym umiała sama robić takie gry, to zrobiłabym moją i byłaby całkowicie nudna i z powtórkami, ale ja bawiłabym się świetnie XDD.
No ale jestem zdana na pomysły kogoś, kto ewidentnie nie zwraca za bardzo uwagi niestety albo słucha wybiórczo.

Na górze róże, na dole bieda. Doładuję sobie maany, bo nikt mi nie da.
https://i.pinimg.com/originals/0e/bb/3a/0ebb3a6ca6e73ffcaf065268ac7d9c2d.gif

#97 22-05-2020 o 21h32

Straż Obsydianu
Lidiastaar
Rekrut
Lidiastaar
...

Dobrze że w końcu wyszedł, spodziewałam się takiego zakończenia i mam nadzieję że następny sezon nie będzie zły i się postarają .
Powodzenia.

https://orig00.deviantart.net/0c49/f/2014/352/f/b/valkyon_eldarya_by_miiss_ladypandora-d8a9y3k.png

#98 22-05-2020 o 22h18

Straż Absyntu
DarkLilac
Straż na szkoleniu
DarkLilac
...

Od czego by tu zacząć...
Spodziewałam się że niedługo będzie rozwiązanie tej części historii. Spodziewłam się też następnych sezonów/tomów bo kurze znoszącej złote jaka nie użyna się łba. Mam nadzieje że pójdzie im lepiej niż z SF bo tam to po prostu nudą i kiczem wieje.
Jedna jestem zła no bo nie będzie pewnie w nowym sezonie kilku chłopaków, za pewne Ezry, Valkyona i Leiftana. (Chodz jak teraz nad tym myślę to może Leif będzie bo stało się z nim to co z gardzą.)
No i czy Gardzia nie będzie przeżywać jakiejś żałoby? Nie Gardzia jest twarda SF że minęło 6 lat i możemy się pogodzić z tym że nie ma Lyśka i szukać od razu kogoś nowego. Tu chyba nie dadzą Gardzi tyle czasu, ona przecież psychicznie jest chwilę po bitwie. Znając życie mimo to pszczółki od razu podstawią nam na tacy kilka ciastek i pozwolą się ślinić na ich widok. Sorry ale to do mnie nie trafia.
Do tego pewnie wepchną nam Lance... na miejscu Gardzi to bym go wypatroszyła a nie zabiegała o jego względy.
Najgorsze co będą mogli zrobić to jak będziemy próbowała odbić Chroma Karenn a znając ich są do tego zdolni.

Kończąc niby sie cieszę ale jestem pełna obaw.

#99 23-05-2020 o 18h41

Straż Absyntu
Cleotte
Nowo przybyła
Cleotte
...

Zazwyczaj się nie wypowiadam na forum, ale teraz nie mam zamiaru milczeć. Eldarya to moja ulubiona gra, przerzuciłam się na nią gdy z SF się zepsuło. Nie mam zamiaru patrzeć jak usuwani są WS, nie tym razem. Przecierpiałam usunięcie Lysandra z SF tylko dzięki chłopakom z Eldaryi. Cieszyłam się gdy odkryłam tą grę, znalazłam tutaj chłopców prawie, że doskonałych i jak myślę o tym, że usuną Leiftana, Nevre, Ezarela czy Valkyona mam ochotę coś zniszczyć!
Eldarya to gra dla graczy, prawda? Jeśli tak to czemu Beemoov nie zwraca uwagi na opinie graczy? Naprawdę uważam, że zmiany można by najpierw skonsultować z graczami, zrobić jakąś ankietę czy coś takiego... Jeśli już macie zamiar zrobić z tą grą to co z SF to przynajmniej zostawcie chłopców, nie usuwajcie ich, każdy z nich jest wspaniały i nie zniosłabym tego, że usuniętą któregoś z nich...
Nie obchodzi mnie to, że zmienicie system many czy to, że teraz wszystko będzie droższe, ścierpię to wszystko jeśli nie usuniecie Leiftana, Valkyona, Nevry czy Ezarela...

#100 23-05-2020 o 20h57

Straż Cienia
Veea
Nowo przybyła
Veea
...

Szczerze? Nie jestem pewna jak to będzie XD Bardzo fajny sposób z tym nowym sezonem na wprowadzenie innego systemu maany /static/img/forum/smilies/smile.png)) Coś czuję, że pożegnamy się z targiem albo trzeba będzie wydawać kasę na dialogi. Meh, oby tylko wrócili starzy WS, bo naprawdę nie wiem kogo innego chcielibyście tam wrzucić... Chociaż takim Kero to bym nie pogardziła XDD

Strony : 1 2 3 4 5