Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 18-06-2020 o 03h43

Straż Cienia
Evergreen7913
Rekrut
Evergreen7913
...
Wiadomości: 63

Sweet Elite to gra randkowa małej firmy z Kanady, która nazywa się Dulcet Games. Ma 10 ścieżek (po 5 obu płci) i możliwość wybrania płci naszej postaci. Obecnie jest dostępna tylko po angielsku i portugalsku, bo firma nadal się rozwija, ale planują więcej w przyszłości. Są planowane dwa sezony, pierwszy skupia się na poznawaniu i wchodzeniu w relację z wybrankiem/wybranką serca, drugi ma się skupiać na budowaniu z nim/nią relacji. W momencie, gdy to piszę, gra ma 9 długich odcinków, a odcinek 10 ma wyjść za parę dni.

Gra jest o uczniu ze stypendium, który dostał się do elitarnej szkoły dla bogatych i geniuszy. Poznaje masę ciekawych osobowości i odkrywa sekrety szkoły. Gracz ma do wyboru kierunek, na którym jego Scholar (jak jest nazywana domyślnie postać gracza) będzie. `Do wyboru jest sztuka, biznes, występy, sport, nauki biologiczne, nauki informatyczne i moda.

1. Ścieżki.
Alistair
https://i.imgur.com/f9gYbZ5.png
Wyobraźcie sobie golden retrivera w postaci ludzkiej - oto Alistair. `Jest kolejnym uczniem ze stypendium, jest na kierunku sportowym i kumpluje się z Tadashim. Jest z Teksasu, więc jest cowboyem, hahaha!

Axel
https://i.imgur.com/VpP9NaT.png
Axel jest gwiazdą rocka, tyle że jest o wiele słodszą osobą niż twój stereotypowy rockman. Nie zawsze był bogaty i nawet nie nazywa się tak naprawdę Axel. Właściwie to nie jest nawet ono znane nikomu! Jest naprawdę prywatną i czułą osobą. Ma wspaniały bromance z Raquel i nie znosi się z Tadashim. Jest z Kolumbii.

Clarie
https://i.imgur.com/ovvgGLf.png
Clarie jest najsłodszą osobą, jaką możecie spotkać, wychodzi z siebie, by pomagać innym, często zaniedbując swoje potrzeby. Jest na kierunku nauk biologicznych i chce zostać neurochirurgiem. Jest w połowie Francuzką.

Ellie
https://i.imgur.com/0HRu3Hb.png
Szalony naukowiec, gdyby był uroczą, niską dziewczynką. Ellie jest bardzo kreatywna i zabawna, tworzy roboty i jest jedną z nielicznych kobiet na kierunku nauk informatycznych. Kumpluje się z Teganem i Tylerem.

Karolina
https://i.imgur.com/NEZyEiD.png
Królowa pszczół, gdyby była geniuszem matematycznym i miała głębię. Pracuje jako modelka. Kumpluje się z Nehą. Jest siostrą bliźniaczką Tegana. Pochodzi z Czech i zna wiele języków.

Neha
https://i.imgur.com/J5Rq7CQ.png
Neha jest bardzo zarezerwowaną osoba. Sprzedaje ubrania, które sama wykonała. Pochodzi z Indii. Jest najlepszą przyjaciółką Karoliny. Chodzi na dodatkowe kursy z biznesu, żeby zarządzać swoją firmą.

Raquel
https://i.imgur.com/D0ttw1B.png
Królowa piłki nożnej i imprez. Gdyby słowo "bro" było osobą, byłoby Raquel. Dostaje dużo szlabanów i jest bro z Axelem. Jest na kierunku sportowym. Jest z Brazylii.

Tadashi
https://i.imgur.com/dY1cSkj.png
Może to być szokiem dla niektórych, ale jego ścieżka jest najpopularniejszą wśród graczy. Jest gospodarzem samorządu szkolnego, osobą z najlepszymi ocenami i synem CEO wielkiej korporacji. Jest pracoholikiem i trochę dupkowaty, ale w zabawny sposób. Jest bardzo szczery i mówi to, co myśli. Jest socjalnie niezręczny i nic nie wie o nastolatkach (nie ma nawet pojęcia, czym są Grammy's!). Jest na kierunku biznesowym. Jego ojciec jest Japończykiem, a matka - Amerykanką. Nie znosi się z Axelem i jest przyjacielem z Alistairem.

Tegan
https://i.imgur.com/0nTf3R4.png
Memiarz, haker i socjalnie niezręczny bliźniak Karoliny. Nosi dwie różne skarpetki, jest geniuszem informatycznym, zna parę języków. Jest z Czech oraz kumpluje się z Ellie i Tylerem.

Tyler
https://i.imgur.com/CpPFrBK.png
Kolejny memiarz, jest artystą, a jego ojciec jest reżyserem Tytaniku (a raczej jego wersji w uniwersum gry), więc śmiało podrywajcie go na tekst "namaluj mnie jak swoje francuskie dziewczyny". Jest kumplem z Teganem i Ellie, razem z Teganem są często zwani duetem TNT.

2. Zalety:
- 10 ŚCIEŻEK!
- nie trzeba zakładać kolejnego konta, by grać w innym języku, jest możliwość zmienienia języka w dowolnym momencie;
- ilustracje zmieniają się wraz z naszą postacią, np. jeśli zmienisz fryzurę czy kolor skóry, na ilustracjach też się zmieni;
- baaardzo inkluzywna, np. jedna z postaci ma dwóch ojców, jeden z nauczycieli jest non-binary, kolejny jest muzułumanką, na dodatek w przyszłości pojawi się transseksulana postać;
- ludzie z tej firmy naprawdę słuchają fanów i wszyscy są bardzo blisko, gra dosłownie ma serwer na discordzie, gdzie często rozmawiają z fanami jak z ludźmi;
- możesz romansować z osobami tej samej płci;
- postacie są bardzo rozwinięte i rozmawiają jak prawdziwi nastolatkowie;
- ma dobry system punktów akcji, naprawdę da się grać za darmo;
- niesamowita grafika, tła są cudowne;
- nie dbają, czy masz parę kont, więc nie będą cię za nie banować;
- 1 I 2 ROZDZIAŁ GRY JEST ZA DARMO!
- firmą zarządzają byli fani Słodkiego Flirtu, więc są świadomi, co się tam stało i jest gwarancja, że u nich ta sytuacja się powtórzy.

Link do strony gry: https://sweetelitegame.com
Link do tumblra gry: https://sweetelitegame.tumblr.com
Link do zaproszenia na discord gry: https://sweetelitegame.tumblr.com/post/618398379493474304/sweet-elite-fan-discord

Zachęcam was do wypróbowania tej gry, w końcu dwa pierwsze rozdziały są za darmo ^^.https://i.imgur.com/bNMTTKo.gif


https://img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/2015-08/24/17/enhanced/webdr06/anigif_enhanced-742-1440450747-7.gif

Offline

#2 18-06-2020 o 06h29

Straż Lśniąca
Konoe
Arcykapłanka Świtu
Konoe
...
Wiadomości: 6 307

Na forum zabronione jest reklamowanie innych gier otome.
Proszę o zapoznanie się z regulaminem gry: Regulamin Gry


https://i.imgur.com/jnRg541.png

Online

Dyskusja zamknięta

Strony : 1