Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3 ... 9

#1 06-07-2020 o 11h18

Straż Lśniąca
Eldarya
Wyrocznia
Eldarya
...

*

Powiedziano mi, że pisanie może pomóc wyleczyć pewne rany...
Z piórem w ręku, zaczynam więc opowiadać swoją historię...
Nawet jeśli średnio w to wierzę.

https://www.beemoov.com/documents/jpg/2020-07/lancement-5f02d09a308ec.jpg

Notka: Uwaga! Ten post zawiera spoilery. Jeżeli nie zagrałaś i nie ukończyłaś odcinka 30, radzimy ci zejść z drogi.

>> PUNKT ZWROTNY... <<

Wojna się skończyła, ale kraina nie wyszła z niej bez szwanku. Przed nami jeszcze długa droga do odbudowy K.G.
Eldarya opłakuje stratę swoich bohaterów, ale nie poddaje się: każdy pomaga przy odbudowie miasta i próbuje wrócić do swojego dawnego życia.

Chrome postanowił opowiedzieć historię odnowy miasta i oddać hołd wszystkim strażnikom, którzy uczestniczyli w walce.

>> NOWY POCZĄTEK! <<

W bibliotece pojawiła się nowa zakładka (lub na stronie K.G., jeżeli używasz aplikacji): archiwa!
Znajdziesz tu nowe informacje, opowiadane przez Chrome'a. Ponieważ mały wilk nie jest zbyt dobry w wyrażaniu uczuć i słów, zapisanie emocji na papierze zajmie mu trochę czasu. Wpisy będą pojawiać się jeden po drugim.

Ale nie martw się, jak tylko pojawi się nowy wpis, dowiesz się o tym podczas zalogowania!
Przy okazji, pierwszy wpis pojawił się dzisiaj.

>> UDANEJ LEKTURY! <<

#2 06-07-2020 o 11h22

Straż Absyntu
Uchiruno
Żołnierz Straży
Uchiruno
...

Ojeju, Chrome'a się kompletnie nie spodziewałam, ale wygląda to na miłe zaskoczenie.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Już się chyba nie łudzę, że tutaj kiedyś będzie sygnatura.

#3 06-07-2020 o 11h29

Straż Absyntu
endlesslove
Szeregowiec
endlesslove
...

Piękny pomysł i cudne wykonanie! Jestem bardzo mile zaskoczona /static/img/forum/smilies/smile.png.

https://svgsprite.com/tests/img/divided-heart.gif

#4 06-07-2020 o 11h31

Straż Cienia
Shayniku
Nowo przybyła
Shayniku
...

Jestem totalnie zachwycona pomysłem, ani trochę się nie spodziewałam. Cóż więcej, powodzenia Chrome, bedę wyczekiwać kolejnych notatek :D

https://i.imgur.com/hnyQ1N2.gif

#5 06-07-2020 o 11h35

Straż Obsydianu
Lily01
Młody rekrut
Lily01
...

tak w sumie to podoba mi się pomysł notatek Chrome'a. na pewno będzie mi się to miło czytało ^^

https://funkyimg.com/i/33mwe.gif

#6 06-07-2020 o 11h36

Straż Obsydianu
Divaa
Nowo przybyła
Divaa
...

Jestem w szoku...  Nie spodziewałam się czegoś takiego. Ale przynajmniej coś więcej wiemy. I w ogóle to fajny pomysł z tą nową zakładką.

Ostatnio zmieniony przez Divaa (06-07-2020 o 11h37)

꧁———————————————————————————❃———————————————————————————꧂

Nie lubię beemoova, wszystko umie zjebać. Zrąbał mi mojego Leifaa

#7 06-07-2020 o 11h36

Straż Cienia
Garneeeek
Akolita Jednorożców
Garneeeek
...

Tego to sie chyba nikt nie spodziewał xD Pomysł świetny, o ile te wpisy faktycznie będą w sobie zawierać jakieś informacje, a nie coś pokroju "Drogi pamiętniku dziś nakarmiłem Schwarca (Pamięta ktoś w ogóle jeszcze o tym chowańcu? xD) i pocieszyłem Alajeę. Koniec wpisu."
Ogólnie jestem w wielkim szoku z powodu tego co tu się ostatnio dzieje - od Święta Muzyki non-stop dostajemy jakieś nowości. Normalnie jak nie Beemov xD Brawo, tak trzymać.

Btw, grzebiąc w kodzie chyba odkryłem ile będzie wpisów w Archiwach:

Klik!

Ostatnio zmieniony przez Garneeeek (06-07-2020 o 11h41)

#8 06-07-2020 o 11h38

Straż Cienia
Tsukisia
Żołnierz Straży
Tsukisia
...

Podoba mi się ten pomysł. Dzięki temu dowiemy się, co mniej więcej działo się, gdy Gardzi nie było. Szkoda tylko, że imię w archiwum nie zostaje zastąpione naszym nickiem, bo ta Erika mnie gryzie. Niby to jej oficjalne imię, ale nikt nigdy tak o niej nie mówił xD
Design zakładki też mi się podoba, jest bardzo ładny i klimatyczny.

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

#9 06-07-2020 o 11h51

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Tsukisia napisał

To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że całkowicie zmieniła się ekipa odpowiedzialna za scenariusz. Już w 30 odcinku było sporo sprzeczności, a teraz jeszcze to :')

Fajna sprawa. Nikt nie spodziewał się takiej nowości.

Edit
Ouuuu. Więc alternatywne ilustracje zostały wykorzystane do zapisków Chrome. Podoba mi się. Tylko mogli wlepić tam nasze nicki, a nie nagle postać jest Ericą.

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (06-07-2020 o 11h54)

#10 06-07-2020 o 11h56

Straż Cienia
Ritsui
Młody rekrut
Ritsui
...

Bardzo fajnie i ciekawie kto by się spodziewał nie moge sie doczekać nowych wiadomości

#11 06-07-2020 o 12h27

Straż Obsydianu
Mjlucia
Młody rekrut
Mjlucia
...

Miło! Niesamowicie doceniam taką wielowymiarowość opowiadania historii. Sama jeszcze nie zajrzę do tego, aby sobie za dużo nie za spoilerować, ale już się nie mogę doczekać, bo po powierzchownym rzuceniu oka wygląda obiecująco.

@Garneeeek: uuu hakersko XD ale pewnie masz racje i tyle ile jest zakładek tyle będzie wpisów.

Ostatnio zmieniony przez Mjlucia (06-07-2020 o 12h30)

“Home is behind, the world ahead,
and there are many paths to tread
through shadows to the edge of night,
until the stars are all alight.”
― J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings

#12 06-07-2020 o 12h31

Straż Obsydianu
Nymfa
Straż na szkoleniu
Nymfa
...

Pozdrawiam wszystkich, którzy myśleli, że dostaniemy spin-off z Kero

Tego to się chyba nikt nie spodziewał. Bardzo podoba mi się pomysł z wykorzystaniem alternatywnych ilustracji. Ciekawi mnie do czego w trakcie gry przyda się jeszcze to archiwum.

Ostatnio zmieniony przez Nymfa (06-07-2020 o 12h31)

https://data.whicdn.com/images/315840849/original.gif

#13 06-07-2020 o 12h46

Straż Cienia
Murumuru
Nowo przybyła
Murumuru
...

Ale się cieszę ^^
Myślałam że to będzie spin-off ale taka forma podoba mi się nawet bardziej i też fakt że to Chrome to spisuje <3

#14 06-07-2020 o 13h13

Straż Absyntu
PoesiaTheAngel
Rekrut
PoesiaTheAngel
...

Powiem tyle że jak większość spodziewałam się spin off'a,ale jestem miłe zaskoczona /static/img/forum/smilies/smile.png

#15 06-07-2020 o 13h22

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...

Uh uh a tak liczyłam na tego spin-offa z Kero. xD Dzięki @Nymfa za pozdrowienia. xDDD

A tak serio. Dość ciekawy pomysł, miło też znaleźć niewykorzystane ilustracje. Zaskoczyło mnie znalezienie imię Eriki w tych archiwach, bo już myślałam, że sama ekipa o nim zapomniała. Miło, bo już myślałam, że tylko ja go używam i wprowadzam innych użytkowników gry w zakłopotanie, kiedy opowiadałam że "Erika poszła tam", "Erika zrobiła to", "Bo ktoś zrobił Erice tamto". XD Mnie nie przeszkadza, że nie ma tam mojego nicku, może moja owca ma coś przeciwko temu, ale nie ja. xD

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#16 06-07-2020 o 13h23

Straż Cienia
Melaniee
Młody rekrut
Melaniee
...

Bardzo fajny pomysł, taki mały smaczek dla tych, którzy czekają na 2 sezon  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://s5.gifyu.com/images/source-1f60e82c0af545f93.gif

#17 06-07-2020 o 13h34

Straż Cienia
Renicchi
Akolita Jednorożców
Renicchi
...

http://fotoo.pl//out.php?i=1233866_bohoroses-1-.png

Powiem szczerze, że podejrzewałam, że dadzą nam informacje odnośnie tego co dzieje się w Eldzi w trakcie nieobecności Gardzi. Bardziej jednak spodziewałam się spin-offu, za który zresztą trzeba by było oczywiście zapłacić. A że te notatki będą całkowicie darmowe jest ogromnym plusem ze strony Pszczół. Dodatkowo zdobywanie informacji stopniowo, a nie wszystkich naraz również uważam za spoko pomysł. Przynajmniej można to z zainteresowaniem odkrywać, co jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Kolejnym elementem, którym mnie zaskoczyli, to... Chrome! Tego kompletnie się nie spodziewałam! Bardziej obstawiałabym Kero, ale zdobywanie informacji z Wilczkiem również może być ciekawe. Oby nie trzeba było długo oczekiwać na informacje oraz żebyśmy dowiedzieli się czegoś interesującego :)

http://fotoo.pl//out.php?i=1233902_deeer-3.gif

#18 06-07-2020 o 14h05

Straż Cienia
Kin-chan
Straż na szkoleniu
Kin-chan
...

Trochę taka zapchaj dziura między sezonami ale bardzo przyj mną. Fajny pomysł. Przynajmni j jak wyjdzi drugi sezon to nie będzie WTF co tu się odjaniepawliło XD

Kupię za rozsądna cenę elementy komplety Evil Shadow i dodatki Sweet Shinobi
|Jesteś mój | 13 Z | Zobiakalni rycerze niebios | Venandi et magi |

#19 06-07-2020 o 14h13

Straż Cienia
Kohari
Nowo przybyła
Kohari
...

No prosze jaka niespodzianka fajnie to zrobili choć jestem 18 odcinku to czekam na nowe wiadomości o nowej erze i o tym też miłe zaskoczenie

#20 06-07-2020 o 14h20

Straż Absyntu
Lala
Pokonała kurę
Lala
...

Bardzo fajny pomysł. Ale to oznacza duży dystans czasowy między starą Eldrayą a Nową Erą...

#21 06-07-2020 o 14h25

Straż Absyntu
Linajna
Nowo przybyła
Linajna
...

Jejku jak bardzo się wzruszyłam czytając to to raz a dwa strasznie się cieszę że to nie jest spin off Ezarela bo jakiś promyk nadziei że wróci zapłonął jeszcze jaśniej więc jestem dobrej myśli.
Ale będę wyczekiwała kolejnych notatek /static/img/forum/smilies/wink.png

#22 06-07-2020 o 15h15

Straż Cienia
Angeell
Rekrut
Angeell
...

Super, bardzo miłe zaskoczenie a jeszcze lepiej ze nikt kompletnie się tego nie spodziewał.

Bardzo się ucieszyłam , ze jednak ekipa pszczółek może pozytywnie nas zaskoczyć.  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://akademiaducha.pl/wp-content/uploads/2017/03/archanio%C5%82_nataniel.jpg

#23 06-07-2020 o 16h17

Straż Cienia
Leatyyy
Nowo przybyła
Leatyyy
...

No ładnie, tego to się spodziewałam !
Naprawdę fajny pomysł z tą nową zakładką i równie fajne jest to że prowadzi ją futrzasty przyjaciel Chrome c:

Edit; Po przeczytaniu stwierdzam że strasznie przyjemnie się to czyta i jest to naprawdę fajne napisane  ^ω^

Ostatnio zmieniony przez Leatyyy (06-07-2020 o 16h20)

#24 06-07-2020 o 18h10

Straż Absyntu
Nonn
Rekrut
Nonn
...

Czyżby Beemoov zaczęło płacić ludziom od marketingu i fabuły? Pomysł jest naprawdę dobry, historia też może z tego wyjść ciekawa - na razie jest jej na tyle mało, że trudno ocenić.
Teraz muszą jeszcze tylko zacząć płacić polskim tłumaczom oraz korektorom i gra może stać się naprawdę ciekawa.

#25 06-07-2020 o 18h12

Straż Absyntu
Merimer
Młody rekrut
Merimer
...

Wow, to wspaniała wiadomość i bardzo dobry ruch beemovo i ta pierwsza część bardzo wzruszająca.

Ostatnio zmieniony przez Merimer (06-07-2020 o 18h14)

Strony : 1 2 3 ... 9