Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3 4 5 6 7

#76 22-07-2020 o 22h57

Straż Obsydianu
AnyskaGames
Nowo przybyła
AnyskaGames
...

A to ciekawe, z miłą chęcią będę z tym jak najbardziej na bieżąco  :D

#77 23-07-2020 o 00h01

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...

I  ofc bugi, wyskoczył komunikat o nowym wpisie i nic nie ma.

https://i.imgur.com/SWR0jss.gif

#78 23-07-2020 o 00h04

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...

Idę o zakład, że dziś miało nic nie być, a powiadomienie wyszło przez przypadek. xD To by było za piękne,żeby było prawdziwe. ;]

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#79 23-07-2020 o 00h13

Straż Cienia
Karolajn
Straż na szkoleniu
Karolajn
...

A to nie jest zaległe spóźnione powiadomienie? Bo mi wczoraj żadne info nie wyskoczyło i dowiedziałam się dopiero z grupy na FB, że nowa notka jest.

#80 23-07-2020 o 00h29

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Nah. Miałam powiadomienie wczoraj i miałam też teraz przed chwilą. Najpewnien zbadżył im się komunikat. Nie napalałabym się, że dostaniemy kolejną notkę dzień po dniu.

A już się podjarałam, że to może komunikat odnośnie flasha

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (23-07-2020 o 00h30)

#81 23-07-2020 o 00h47

Straż Obsydianu
Nanoko
Piechur Straży
Nanoko
...

Jak wygląda ten komunikat? Ja chyba jestem ślepa, bo nie zauważyłam...
Normalnie powiedziałabym, że może pojawi się później, ale też nie robiłabym sobie nadziei na dwa wpisy pod rząd.

https://i.imgur.com/dquzDj8.png

#82 23-07-2020 o 02h10

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...

@up pojawia się jednocześnie z powiadomieniem o dziennej dawce maany i jest dosłownie na tym komunikacie.

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#83 23-07-2020 o 02h19

Straż Obsydianu
Nanoko
Piechur Straży
Nanoko
...

@Up dzięki. Tak myślałam.. Nie dziwię się, że nie zauważyłam ;D

https://i.imgur.com/dquzDj8.png

#84 23-07-2020 o 15h44

Straż Absyntu
Uchiruno
Żołnierz Straży
Uchiruno
...

Ale się ucieszyłam, widząc ten komunikat. Szkoda, że to tylko błąd. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Tu wkrótce będzie ładna sygnatura, mam nadzieję.

#85 04-08-2020 o 00h04

Straż Absyntu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

A więc kolejna notatka, szczerze to bardziej niż z informacji bardziej jestem zadowolona chyba z tej grafiki, ale fajnie wiedzieć ,że karuto zrobił się nieco milszy.

.....................https://thumbs.gfycat.com/PleasingAgileLeopardseal-size_restricted.gif

#86 04-08-2020 o 00h13

Straż Cienia
Polonia
Akolita Sargousetów
Polonia
...

„Leiftan okazał się zdrajcą, ale mimo to pozostaje też wybawcą Eel. Myślę, że dziś już mu wybaczyłem to wszystko, co przez niego wycierpiałem. Przebaczenie jest zresztą kluczowym słowem w tej nowej erze, którą teraz otwieramy.”

Sory ale jeśli rzeczywiście tak to będzie wygladac to ja chyba zrezygnuje z tej nowej ery....a przynajmniej poczekam kilka odcinkow aby wybadać grunt.

Jak rozumiem przez pierwsze 10 odcinkow będzie ignorowanie wsów i głaskanie po główce Leifa. No cóż, nawet jeśli zacznę NE to po raz pierwszy raz dawać z pełną świadomością te „zle” dialogi i nie będę się bawić w jakieś przytulanki.

Plus gdzie jest ten butik? :v

#87 04-08-2020 o 00h28

Straż Absyntu
Uchiruno
Żołnierz Straży
Uchiruno
...

Wow. Nie spodziewałam się doczekać tej notki w tym tygodniu. Szkoda, że tak mało jest w nich powiedziane, ale ciekawie brzmi taka zmiana na Ziemiach Eel. Mimo to, czekanie już zdążyło ostudzić mój zapał na start.

#88 04-08-2020 o 11h01

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Niech przestaną robić z Leifa herosa, bóstwo, zbawiciela świata! Nie jest nim! Co więcej to w sporej części przez niego ten świat zaczął się walić xD Jestem całkowicie zażenowana, że takie postaci i ich czyny są gloryfikowane. Morderców się wsadza do celi! Nieważne czy później wykonują prace społeczne i działają na rzecz akcji charytatywnych - nadal siedzą w pace! Krew mnie zalewała w ostatnich odcinkach, kiedy widziałam jak wątek z nim jest poprowadzony. On powinien nie żyć.

#89 04-08-2020 o 11h14

Straż Cienia
Aribeth_
Młody rekrut
Aribeth_
...

Jeśli nie porzucą wątku Leiftana-Dżizasa po jednym, maks dwóch odcinkach, to ta gra może się zrobić kompletnie niegrywalna - przynajmniej dla mnie, bo takie stawianie tego typa na piedestale to za mocny dla mnie trigger :v. Ech, żeby chociaż Nevra zachował zdrowy rozsądek i zachowywał się wobec Leiftana z rezerwą -,-.

Wattpad ❤ Mevala0

Nevra: I just kind of feel like we’re meant to be together, I mean look at how fate just throws us together like this!
Gardienne: It’s 3am. You are literally in the middle of climbing through my window! How did you even get here?
Nevra: Fate brought me here, I just told you that.

#90 04-08-2020 o 11h15

Straż Absyntu
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Chyba żarty jakieś z tym wybawieniem... Boże, jakie to jest sztuczne i na siłę. Wybaczenie Chroma... xD Jak na początku z nim spiskował, to teraz może wybaczać, ale ja nie mam zamiaru.

#91 04-08-2020 o 11h50

Straż Absyntu
Lix
Szeregowiec
Lix
...

Ogólnie to odnoszę wrażenie ze od początku 2 sezonu będziemy bezczelnie wpychani w ramiona Leiftana. Nasza Gardzia jest demonem i nie potrafi korzystać ze swoich mocy, a kto potrafi? Leiftan oczywiście.

Osobiście ta postać działa mi strasznie na nerwy, od początku jakoś za nim nie przepadałam a gdy dowiedziałam się że jest tym "złym" to zraziłam się do niego jeszcze bardziej (oczywiście rozumiem i szanuję osoby które za nim szaleją, mi po prostu nie wpadł on w gusta)

#92 04-08-2020 o 11h59

Straż Cienia
IzumiChoi
Rekrut
IzumiChoi
...

@up mi też Leiftan działa na nerwy -_-

Co do dziennika fajnie, że Karuto jest milszy, ale trochę śmiesznie napisany jest ten wpis. No straciliśmy przyjaciół, ale teraz możemy się opychać żarciem /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#93 04-08-2020 o 12h17

Straż Obsydianu
Meliona
Pokonała kurę
Meliona
...

Leiftan nie zrobił nic złego. To nasz Pan i Zbawca. Jego złe uczynki zostały mu Wybaczone przez Scenarzystów, więc nie ma problemu.
Chrome nazywający go przyjacielem xD

https://i.imgur.com/OTYZ4qS.png

#94 04-08-2020 o 12h24

Straż Absyntu
Assire
Straż na szkoleniu
Assire
...

Ja Leiftana lubiłam do pewnego momentu. O ile nie miałam z nim problemu z tym, że jest tym złym (i po

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

, którą przez tyle odcinków zamiatano pod dywan, marzyłam o możliwości dołączenia do evil squad, bo co zrobić, mam słabość do negatywnych bohaterów), o tyle jego chora obsesja na punkcie Garnka, późniejsze wyskoki

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

i jego nagła, totalnie nieprzekonywująca PrZEmiANa wEwNęTrzNa sprawiała, że żałowałam chwili, kiedy wybrałam go na WSa. I ja naprawdę nie miałabym nic do motywu przemiany bohatera, gdyby był chociaż jakoś napisany, rozbudowywany stopniowo i nie wciskany na chama z jednego odcinka na odcinek, tak, że gracz czuje tylko cringe.

Dzisiejsza notka tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że twórcy będą dalej wpychać nam do gardła wątek LeiFtAn tHe sAvIoUr, co tylko będzie mi odbierało żyćka smak w drugim sezonie. Też wolałabym, żeby po prostu zginął, tylko ta opcja również byłaby problematyczna, bo znając życie też byłby we wspomnieniach wychwalany pod niebiosa przez bohaterów gry (to ten znany w kulturze temat, kiedy jeden szlachetny czyn i natychmiastowa po tym śmierć złola od razu zmazuje wszystkie jego przewiny; i potem nie trzeba się już bawić w sądzenie go). Ale przynajmniej nie musiałabym się przyglądać na jego słodko pierdzącą dobrotliwą papę.

Kurde, ja chyba naprawdę będę musiała wybrać nowego WSa na podstawie wyglądu zewnętrznego XD.

https://64.media.tumblr.com/165ccab195b1b48856ace0c9f20ef739/d8be1994f4907a4d-2d/s540x810/afe34ea047b1c1858483426cf3ec203f7acc730c.gifv

#95 04-08-2020 o 13h12

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Fabuła w 1 sezonie kręciła się wokół niego. Żaden inny WS nie otrzymał tyle uwagi. Jego śmierć to jedyne godne zakończenie tego wątku. W drugim sezonie zostałby Nev i Ez - postaci, które były zepchnięte totalnie na drugi plan. Te notatki Chrome bardziej mnie triggerują niż cieszą. "Koleś próbował mnie zabić? E tam już nie pamiętam. To przecież przyjaciel. Dzięki niemu mamy super wyżerkę.". To z żadnej strony nie brzmi jak Chrome. Jest tak sztuczne i pozbawione jego charakteru..

#96 04-08-2020 o 13h16

Straż Absyntu
Lix
Szeregowiec
Lix
...

Gdyby Leiftan naprawdę się "poświecił" i nie wyszedł z kryształu byłabym usatysfakcjonowana. Niech nawet zabiorą mi wszystkich WSów, tylko nie chcę go już widzieć

#97 04-08-2020 o 13h33

Straż Absyntu
Uchiruno
Żołnierz Straży
Uchiruno
...

@up Tak samo.

Wybrałam Leiftana, bo zdenerwował mnie Ezarel akcją z eliksirem i uznałam, że przynajmniej Leif nie zrobił wobec Gard nic takiego na tamten moment. I nagle się okazało, że elf żałował tego do końca, a blondynek był po prostu chory, bo nie wiem jak inaczej to ująć.

Dla mnie romantyzowanie takiej postaci jak Leiftan jest po prostu szkodliwe, a pokaz tego mamy już w archiwach, wiemy też że w grze również pojawi się jako ten "dobry". Moim zdaniem tak toksyczni bohaterowie powinni właśnie oberwać po głowie i zostać odsunięci na dalszy plan, zgodnie z fabułą. Strasznie mi się nie podoba, że został - wolałabym już nawet Keroshane. Szanuję oczywiście zdanie innych graczy i akceptuję, jeśli ktoś ma dalej parcie na niego, bo umówmy się - to tylko gierka. Ale jednocześnie mnie okropnie to razi.

Tak samo jak

A jak na razie Leiftan Zbawiciel ma się bardzo dobrze w archiwach i to dla mnie jest okropne na tle Valkyona, który naprawdę oddał wszystko co miał dla swojego świata, a zostanie kompletnie pominięty zapewne.

Maksymalne upamiętnienie Valka

Ostatnio zmieniony przez Uchiruno (04-08-2020 o 13h34)

#98 04-08-2020 o 14h04

Straż Absyntu
Klaudusialke
Akolita Jednorożców
Klaudusialke
...

A mnie trochę zaniepokoiła wzmianka o tym, że Karuto będzie milszy. Mam nadzieję, że nie stanie się przez to nijaki i bez charakteru :v

Sygnaturka? A na co to komu?
¯\_(ツ)_/¯

#99 04-08-2020 o 14h51

Straż Absyntu
Lix
Szeregowiec
Lix
...

@Uchiruno zgadzam się w 100% Chrome dla Gardzi jest bardziej jak brat niżeli chłopak, nawet jeśli w spin offie z nim flirtowała to raczej było to bez większej przyszłości.

Lance po tym co zrobił powinien zawisnąć pod sufitem kwatery żeby pokazać jak traktuje się złoczyńców, przecież w tej grze wszystkie osoby które były w więzieniu albo zostały wypuszczone albo uciekły (z naszą Gradką włącznie)

#100 19-08-2020 o 07h36

Straż Cienia
Garneeeek
Akolita Jednorożców
Garneeeek
...

Jakby ktoś nie zauważył, pojawił się nowy wpis /static/img/forum/smilies/wink.png

Strony : 1 2 3 4 5 6 7