Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9

#151 14-09-2020 o 09h55

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

@Up

Niekoniecznie byłaby faworyzowana. Chino na instagramie przy kilku q&a wyjaśniała, że Miko wcale nie jest jej odzwierciedleniem, że nie utożsamia się z nią i ta postać praktycznie nie posiada podobnych cech do niej samej. Jej wypowiedzi w ogóle sugerowały jakby nie była zadowolona z tego jak poprowadzono tą postać. Oczywiście też wykluczam, aby była opcją romansową, ale gdyby już, to nie sądzę, że byłaby jakoś faworyzowana, kiedy ewidentnie nie wzbudziła ona sympatii nawet u Chino xd

Gadka o feniksie niczego nie przesądza. Chrome używa tego zwrotu w odniesieniu do straży i krainy El, a nie nowego przywódcy. To noże być klasyczne zagranie żeby zasiać sugestie, a potem zaskoczyć czymś zupełnie innym. HH nie pasuje na przywódcę straży, bo już przewodzi jednym ludem. Ma swoje obowiazki. Totalnie mi to nie leży.

#152 14-09-2020 o 13h49

Straż Absyntu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Ale jestem mega zawiedziona.
Pisałam o tym nawet chyba w tym dziale ,że pewnie dadzą Huang Hua na dowódcę i w sumie nie tylko ja.
Było to do przewidzenia.
No i jedno to kreowanie tej postaci na taką przywódczynie (chodzi mi bardziej o jej "cechy"),a drugie to ,że faktycznie wszystko wskazuje na to ,że to Huang Hua obejmie dowodzenie.
Jakoś nie pasuje mi w tej roli, mam wrażenie ,że przez to coś znienawidzę te postać ,a nie ukrywam miałam też ciche nadzieje ,że to może ktoś inny.

W sumie liczę na to co napisała Elentiya, że to taka zmyłka a w ostateczności okaże się to ktoś zupełnie inny.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (27-09-2020 o 18h12)

.....................https://thumbs.gfycat.com/PleasingAgileLeopardseal-size_restricted.gif

#153 29-09-2020 o 00h03

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

W końcu coś o postaciach, które odeszły. Dla mnie to nadal żart, że nawet nie użyją w tej notce imienia "Valkyon". Bez przesady... To on im tyłki uratował.

#154 29-09-2020 o 00h16

Straż Cienia
Cata
Straż na szkoleniu
Cata
...

3 lata od kiedy Valky odleciał? Coś im imiona się pomyliły  /static/img/forum/smilies/roll.png
No i hej! Tyle niby poświęcił, a pomnika brak... Chociaż rysunek ładny XD

#155 29-09-2020 o 00h29

Straż Lśniąca
Siljie
Akatsuki
Siljie
...

Też liczyłam, że na tym arcie może pokażą jego pomnik, a tu figa z makiem. ;v

#156 29-09-2020 o 00h53

Straż Obsydianu
Meliona
Pokonała kurę
Meliona
...

Bemov: Trzy lata od odlotu Valkyona.

Ja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Zauważcie, że unikają tu słowa "morderstwo", żeby Lance nie wypadł specjalnie źle - w końcu będzie 4 WSem ^.^

Ostatnio zmieniony przez Meliona (29-09-2020 o 00h53)

https://i.imgur.com/OTYZ4qS.png

#157 29-09-2020 o 05h58

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...

Czytam ten dziennik i jak z każdego umiem coś zrozumieć, tak z tego ni huhu. Jak to "Valkyon odleciał"? Aż poszłam sprawdzić na fr czy to nie jest przypadkiem jakiś błąd, ale translator z fr tłumaczy mi na to samo. >.>" Jeśli przez "odleciał" mieli na myśli śmierć to ładny zamiennik sobie wymyślili. Chcę wierzyć, że doszło do pomyłki i miała tam być Miiko, chociaż wtedy moje pytanie brzmi: od kiedy kitsune latają? XD A może ma takie umiejętności jak Miles "Tails" Prower z Sonica? XD Ah te pszczoły...

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#158 29-09-2020 o 06h42

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

Nie rozumiem, choć bardzo się staram to nie jestem w stanie tego zrozumieć "odleciał" nie równa się zginął. Wiem że beemoov nie będzie oczerniać Lanca ale on go ZAMORDOWAŁ. Jest dużo słów które często używa się jako zamiennik śmierci, ale mimo wszystko coś takiego nie powinno być od tak zapomniane (w tym momencie gra dosłownie poklepała Lanca po główce mówiąc "nic się nie stało", tymczasem śmiejąc się Valkionowi prosto w twarz)

Każdy na swój sposób, stara się oddać szacunek strażnikowi, który poświęcił swoje życie by nas uratować

Czy tylko dla mnie twórcy po tym jak potraktowali Valkiona, brzmią jak hipokryci?

Ostatnio zmieniony przez Lix (29-09-2020 o 06h57)

#159 29-09-2020 o 07h54

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

No mi ręce opadły jak przeczytałam określenie na Valka. Tak jak napisano wyżej, gra robi pierwsze kroki ku wybieleniu Lance'a, coby nie było, że jakiś WS jest mordercą. No ale JEST mordercą. Już naprawdę pomijam kwestie tego, czy ktoś, kto z premedytacją zabił brata powinien być wybrankiem, bo jedni powiedzą, że to ohydne, a drudzy że to tylko fantasy. Jednak takie parszywe udawanie, że nic się nie stało, jest... Cóż, parszywe. I co jeszcze znajdzie się w tych notkach i wyjaśnieniach? Pewnie że Valk się potknął i sam na ostrze upadł.

Nieśmieszne to, wcale nieśmieszne.

https://media.discordapp.net/attachments/333714204597157889/730155224378900541/image0.gif

...

...

..
.
.
[/color]
                        ►  Instagram  ◄                                                         ► Fanklub Eza  ◄                                               ► FF  "za kurtyną nigredo"  ◄
https://i.imgur.com/eFVtyaU.gif

#160 29-09-2020 o 09h59

Straż Cienia
Sylphe
Pokonała Carcolha
Sylphe
...

Leiftan zbawca ziem Eel, walka dwóch smoków, gdzie jeden z nich po prostu sobie odleciał, kisnę XDDD
Nie no tak szczerze ręce i wszystko inne mi już opadło. Nie ma to jak nieumiejętne wybielanie dwóch WSów, żeby tylko nie wyszło jacy oni byli wcześniej. Za to mogę pochwalić bimufa, że bardzo szybko próbuje abym ich nie wybrała. Z drugiej strony w sumie dobrze #teamNevraforever
Modlę się tylko o to, żeby wampir znowu nie był tylko zapchajdziurą, jak w pierwszej części i dadzą mu chociaż te 5 minut sławy na wizji.
Potraktowanie Valka pozostawię bez komentarza.

Jeszcze tak dopiszę - serio już wolałabym, żeby nie wybielali tak tego Lance'a - przecież to by była idealna okazja dla tych graczy, którzy chcieliby mieć WSa, który jest po tej "ciemnej stronie mocy" (coś w stylu, Gardzia staje się ta "zła" i puszcza z dymem całą krainę, a jej ukochany w tym pomaga XD) - ale wtedy trzeba mieć pomysł na fabułę, a jak wiadomo z fabułą u bimufa trochę nie po drodze, lepiej żeby ścieżka była jednolita dla wszystkich, po co urozmaicać :^)

Ostatnio zmieniony przez Sylphe (29-09-2020 o 10h31)

https://i.imgur.com/Tv57Pfd.png

#161 29-09-2020 o 10h04

Straż Cienia
innuendo94
Akolita Jednorożców
innuendo94
...

Na event Halloween dali ducha zamordowanego Mary’ego.
Zamiast pisać „zmarł”, napisali „odleciał”.

Pszczoły, co Wy robicie?

Już nie mówiąc o tym, że mój WS został potraktowany jak totalne, kompletne nic. Na miejscu Waldka bym ich nawiedzała Kwaterę Główną na wieki, wieków bo jak widać poświecił się a i tak jest traktowany jak jedno, wielkie „XD”. Na pomnik nie zasłużył ponieważ niczego wielkiego OCZYWIŚCIE nie dokonał. Ja pier....

Ostatnio zmieniony przez innuendo94 (29-09-2020 o 10h09)

https://66.media.tumblr.com/386e91c819f24c337ba8e25d2f5eaadc/tumblr_nbld5mopTg1sg1bkbo1_r3_400.gifv

#162 29-09-2020 o 10h44

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up właśnie mówię o tym samym, bimów mówi swoje (każdy oddaje szacunek Valkionowi) a robi swoje (stawia pomnik Leiftanowi)

Czy to jest jakiś błąd w matrixie, czy ja po prostu jestem głupia?

Ostatnio zmieniony przez Lix (29-09-2020 o 10h44)

#163 29-09-2020 o 13h57

Straż Obsydianu
Beatrisee
Szeregowiec
Beatrisee
...

https://media.tenor.com/images/ba3c6eafb0ee65d4f1654ad49c9b230c/tenor.gif

,,Trzy lata, od kiedy Nevra medytuje przy Krysztale, by wypełnić pustkę, która wciąż go pożera po zniknięciu przyjaciół."

Wait what XD
A ja myślałam, że to Leiftan będzie mnichem /static/img/forum/smilies/roll.png
No, ale ciekawi mnie ta mroczna wersja wampira, która ewidentnie się nam szykuje (ᴗ ͜ʖ ᴗ)

https://media1.tenor.com/images/4370dc0ce06f890afe833cf8547319a4/tenor.gif?itemid=18208044

#164 30-09-2020 o 18h36

Straż Absyntu
Hinig
Rekrut
Hinig
...

@up
Też ciekawi mnie taka wersja Nevry. Co prawda jego wygląd teraz jeszcze bardziej mi się podoba, ale przy tym wkurz mnie to, że wygląda totalnie jak zbuntowany nastolatek w Eldkowej wersji. I teraz jeszcze te medytacje, brzmią przy tym wszystkim, jakby przechodził jakąś fazę buntu.

#165 30-09-2020 o 19h24

Straż Obsydianu
Myrida
Straż na szkoleniu
Myrida
...

Na prawdę jestem rozczarowana podejściem beemova do wątku Valkoya, nie rozumiem dlaczego traktują go jakby był poboczną postacią, która nic wielkiego do fabuły nie wniosła, czy na prawdę nie mogli zamknąć jego historii lepiej? W końcu był WS i oddał życie żeby uratować ich całą kraine, to powinno go stawiać wyżej nawet od Garnka, a co dopiero Leftiana.
A oni pomniki postawią wszystkim tylko nie jemu, wzmianka o nim w dziennikach dopiero jak wychwalą wcześniej wszystkich zdrajców, no bo w końcu sobie o nim przypomnieli, jak już nie ma o czym mówić to można o nim napomknąć.
  Ilustracja im się udała, mogli tylko zrobić sylwetke jego ludzkiej postaci ciut wyraźniejszą.

EDIT: @down jest bardzo słabo widoczna, ja nie mogę nawet wychwycić jego twarzy, mogę rozróżnić tylko ten naramiennik i jego włosy, do tego wydaje mi się że oko jego sylwetki powinno sie pokrywać z okiem smoka, ale tak naprawdę nie mogę tego do końca wychwycić. Dlatego uważam że piwinni zrobić ten zarys wyraźniejszy. Bo pomysł jest dobry, tylko wykonanie mogło być lepsze

Ostatnio zmieniony przez Myrida (30-09-2020 o 20h32)

#166 30-09-2020 o 19h40

Straż Absyntu
Hinig
Rekrut
Hinig
...

@up
Dopiero po twoim poście i przyjrzeniu się zobaczyłam tą "ludzką Valkyon'ową formę"

@down
Jest tam taki jej minimalny zarys w tym smoku. Jakby ołówkiem zrobiony. Spójrz na oko smoka i zacznij szukać linii.

Ostatnio zmieniony przez Hinig (30-09-2020 o 20h46)

#167 30-09-2020 o 20h30

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up to tam jest ludzka forma?!

#168 06-10-2020 o 18h33

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Bimuf wrzucił na instastory jakieś info przekierowywujące do archiwum, ale z tego co widzę, to przecież nic nowego nie doszło. Czy ktoś z francuskiej wersji widział coś nowego? Czy wrzucili to story od czapy?

#169 06-10-2020 o 19h12

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

Też się zdziwiłam, ale mam konto na francuskiej wersji i tam też nic nie pojawiło się nic nowego. Więc nie wiem co oni tam cisną.

https://media.discordapp.net/attachments/333714204597157889/730155224378900541/image0.gif

...

...

..
.
.
[/color]
                        ►  Instagram  ◄                                                         ► Fanklub Eza  ◄                                               ► FF  "za kurtyną nigredo"  ◄
https://i.imgur.com/eFVtyaU.gif

#170 07-10-2020 o 08h19

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

@up cisną z nas beczuchę że tak czekamy na kontynuacje tego gniota :v

#171 09-10-2020 o 00h08

Straż Obsydianu
Myrida
Straż na szkoleniu
Myrida
...

Nowy wpis!

Podsumowując:

1. Zapoczątkowaliśmy (jako garnek) nowy kult w Eldaryi

2. Mała dziewczynka ma na imię Ofelia, i tak, to

3. Być może zepsuliśmy kryształ, (co jest całkiem prawdopodobne biorąc pod uwagę zdolności garnka)

Ostatnio zmieniony przez Myrida (09-10-2020 o 00h17)

#172 09-10-2020 o 02h42

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...

Nawet nie zdajecie sobie sprawę jak bardzo leżę i płaczę ze śmiechu ze względu na ten motyw kultu.

Pamięta ktoś Wielką Lechię? XD

Odbiegając od tej paplaniny w spoilerze powyżej, tak czułam że ta dziewczynka z rogami będzie SAMI WIECIE KIM. Ma bardzo urocze imię i zastanawiam się czy będzie mówić w języku "uniwersalnym" czy "oryginalnym". Tyle nic nie znaczących pytań bez odpowiedzi. XD

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#173 09-10-2020 o 07h29

Straż Absyntu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Z tym kultem to dowalili xD.
Nie zdziwię się jeśli po przebudzeniu nagle zjawi się jakaś wrogo nastawiona sekta.
Co do Ofelii  , raz ,że podoba mi się jej imię i w sumie wygląd więc na plus.
Dwa ,fakt ,że mało mówi sugeruje ,że może nie będzie aż tak irytująca więc na plus, chyba ,że zobaczy garnka i zacznie skakać z radości i się rozkręci to już będzie problem.

.....................https://thumbs.gfycat.com/PleasingAgileLeopardseal-size_restricted.gif

#174 09-10-2020 o 10h14

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Szczerze? To już jest tak mdłe i tak słabe, że w zasadzie niczego lepszego po NE się już nie spodziewam.

Kryształ po zjednoczeniu sie z Leifem powinien sie zepsuć, oj tak xD Powiedzmy, że Gardzia miała czyste intencje, ale imo Leif sam w sobie jest skazą kryształu. "Zbawca" chciał się tą akcją wybielić tylko z egoistycznych powódek, no bo przecież musiał coś zrobić, żeby Gardzia, w której bezpodstawnie był zakochany spojrzała na niego przychylniejszym okiem. Kryształ miejscem kultu? I co oni chcą czcić? Wyrocznia się reinkarnowala, ale wcześniej żyła w tym krysztale i ponoć pomagała wszystkim od tysiąca lat. Nie widziałam żeby wcześniej była obiektem kultu, a jeżeli już ktoś w ogóle powinien być, to tylko ona. Zdecydowanie nie Gardzia - bohater z przypadku i Leif - morderca, oszust i zdrajca xD

To wszystko co oni sobie wymyślają nie trzyma się kupy. Gryzie się z przedstawieniem świata w 1 sezonie. Ja rozumiem, że najwuraźniej cała ekipa od scenariusza się zmieniła, ale kurde.. ktoś mógłby ich przypilnować, żeby to miało spójność. Obecnie to wygląda nie jak kontynuacja, ale jak alternatywna historia Eldzi, która jest średnio powiązana z tym co pokazali w 1 sezonie.

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (09-10-2020 o 10h15)

#175 09-10-2020 o 10h22

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

@up czemu był bezpodstawnie zakochany? chyba że chodziło ci o bezgranicznie /static/img/forum/smilies/tongue.png

Dla mnie już sam element wpakowania dzieciaka drażni. Już wiadomo, że będzie wkurzać i wszędzie za nami łazić.

wcale się nie zdziwię jak podczas intymnych chwil z WS nagle nam ten dzieciok wskoczy do łóżka. Serio patrząc na to co wyczynia bimuf to wcale mnie nie zdziwią takie akcje.
Garda robiona na kogoś pokroju bóstwa XD no sorry ale jej historia była zbyt płytka i nijaka, żeby ją teraz nie wiadomo jak wielbić. Bimuuuuuf ogarnij się

ja jestem naprawdę mega ciekawa pierwszego odc bo zapowiada się lipnie ale może oni wyciągną jakieś wnioski i nie będą lecieć nijak jak na SF i rzeczywiście się przyłożą. chociaż myślę, że to tylko marzenia

Ostatnio zmieniony przez Mystification (09-10-2020 o 10h24)

Strony : 1 ... 5 6 7 8 9