Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10

#176 09-10-2020 o 10h40

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

@up

Jak dla mnie stwierdzenie "byłem w Tobie szaleńczo zakochany od kiedy tylko pierwszy raz Cię zobaczyłem" jest bezpodstawne, bo niby na jakiej podstawie powstała ta miłość, kiedy nawet się nie znali i przez długi czas nie mieli nawet do tego okazji. Leif to dla mnie postać, która ma spaczoną definicje "miłości".

#177 09-10-2020 o 10h55

Straż Obsydianu
Meliona
Pokonała kurę
Meliona
...

W Eldaryi przedstawiono koncept "bratnich dusz", więc to może przydarzyło się Leiftanowi. On się w niej zakochał w sumie jeszcze przed tym, jak ją zobaczył xD
Ale mój headcanon jest taki, że gość pomylił uczucie, jakie daje rozpoznanie kogoś ze swojego gatunku z wykryciem bratniej duszy xD

https://i.imgur.com/WILzTNa.png

#178 09-10-2020 o 10h57

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

@Elentiya jak dla mnie nie istnieje cos takiego jak bezpodstawna miłość bo to uczucie, którym nie możemy od tak kierować. Ale ok rozumiem twój punkt widzenia /static/img/forum/smilies/wink.png

@down a tu już inna sprawa  ¯\_(ツ)_/¯

Ostatnio zmieniony przez Mystification (09-10-2020 o 14h54)

#179 09-10-2020 o 13h09

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up moim zdaniem to miłość Leifa była jedynie dość mocno porąbana

A co do dziecka, to nie podoba mi się że wogóle jest i mam nadzieję że nie wskoczy ona z czapy na miejsce "głównej bochaterki". Mimo wszystko jest to gra otome i oczywiście fabuła jest ważna ale ważniejsze są flirty z ws

#180 09-10-2020 o 13h24

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Na SFie poruszają obecnie temat macierzyństwa. Mam nadzieję, że Ofelia nie zacznie wzbudzać nagle w Gardzi instynktu macierzyńskiego, bo to będzie po prostu śmieszne.

#181 09-10-2020 o 14h42

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

Elentiya napisał

@up

Jak dla mnie stwierdzenie "byłem w Tobie szaleńczo zakochany od kiedy tylko pierwszy raz Cię zobaczyłem" jest bezpodstawne, bo niby na jakiej podstawie powstała ta miłość, kiedy nawet się nie znali i przez długi czas nie mieli nawet do tego okazji. Leif to dla mnie postać, która ma spaczoną definicje "miłości".

Wybacz, ale miliony książek, filmów, opowieści oraz, co najważniejsze, prawdziwych zdarzeń, a ty starasz się nam teraz dowieść, że miłość od pierwszego wejrzenia nie istnieje i zupełnie nie mogła się wydarzyć?
Ja rozumiem twoją niechęć do postaci, niechęć do scenariusza, złość na zakończenie, ale ten konkretny zarzut brzmi naprawdę zarozumiale i "-fobicznie". W wielu kwestiach odnośnie treści scenariusza miałaś dotychczas rację, ale tutaj albo niefortunnie dobrałaś słowa, albo naprawdę nie przemyślałaś tego, co piszesz i czego próbujesz dowieść.

Co do Ofelii, to mam złe przeczucia, że to będzie kolejna kula u nogi, którą będziemy niańczyć, ratować i uczyć.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (09-10-2020 o 14h57)

#182 09-10-2020 o 15h35

Straż Obsydianu
MysiaSSS
Młody rekrut
MysiaSSS
...

Up

Well, opowieść, film czy książka to nie jest dowód na poparcie, że coś istnieje - bo o ile nie są to książki naukowe, poparte badaniami i eksperymentami, to w znacznej większości jest to fikcja literacka. Tak samo z tymi "prawdziwymi zdarzeniami" - to, że u kogoś taka miłość skończyła się nie wiadomo jak pięknym i szczęśliwym związkiem, nie oznacza, że zawsze musi tak być. Ofc, ja nie mówię, że takich przypadków w ogóle nie ma ani że zupełnie się nie wydarzyły, ale nie sprawia to, że każda miłość od pierwszego wejrzenia jest prawdziwa i że takie osoby się ze sobą zestarzeją.

To, że dla Ciebie miłość od pierwszego wejrzenia istnieje, nie oznacza, że wszyscy mają takie same poglądy, a ten konkretny argument o miłości Leifa, nie jest "-fobiczny" (zwłaszcza, że nie mam pojęcia, jaka niby fobia czy fobie miałaby wchodzić tutaj w grę) czy "zarozumiały" - to, że istnieją książki czy opowiadania, które mają w sobie ten wątek, nie oznacza, że każdy musi w to wierzyć, bo nie musi i ma prawo do własnej opinii. Jakby, mówienie, że "miłość od pierwszego wejrzenia jest bezpodstawna" czy, że nie istnieje, nie jest na równi z mówieniem np. "nie wierzę w owce, owce nie istnieją" i myślę, że to jest taka "rzecz", o której każdy może mieć własną opinię, a to, że nie pokrywa się ona z Twoją nie oznacza, że "nie przemyślał tego, co pisze".

Well, ja osobiście bardziej podzielam opinię @Elentiya i nie czuję się z tym źle, bo "przecież są opowiadania i filmy z wątkiem takiej miłości oraz są też prawdziwe zdarzenia".
Tym bardziej w przypadku Leiftana - ale to najprawdopodobniej z tego powodu, że Beemoov zniszczył go tak bardzo i kiedy tylko widzę jego imię, to od razu przypominam sobie odcinek 30 i wszystkie wpisy w archiwach, które można streścić do "przebaczenie, przebaczenie, przebaczenie, Leiftan to nasz Pan i Zbawca, módlmy się do Niego!", przez co automatycznie dostaję odruchu wymiotnego.

Dlaczego Beemoov czerpie aż taką przyjemność z zabierania mi WSów

/edit by Mifkan z Eldaryowej Wiki <3
Bawi mnie to, jak bardzo zepsuli Leiftana po redrawie i wygląda dosłownie jak zakonnica/Matka Boska-Leiftanowska XDD
https://zapodaj.net/images/45d3ec9107647.png

#183 09-10-2020 o 15h54

Straż Absyntu
Nish
Młody rekrut
Nish
...

@up, ja również zgadzam się z twoim komentarzem. I już tu nawet nie chodzi o samą postać i osobiste sympatie/antypatie odnośnie jej. Ja ogólnie nie uznaję terminu takiego jak 'miłość od pierwszego spojrzenia'. Zauroczenie, odurzenie, zakochanie jak najbardziej tak, ale stanowczo nie miłość. Nie jestem żadnym romantycznym typem, ale tym co odróżnia jedno od drugiego jest to, że znamy drugą osobę pod innymi względami niż tylko wygląd (np. znamy jej charakter i osobowość, poglądy, etc.).

Zaś co do samej Ofelii. Jak tylko przeczytałam jak się będzie nazywała ta dziewczynka to od razu skojarzyła mi się ona postacią szekspirowską. No i nie powiem, nie liczę już na to, że będzie ona powiewem świeżości, a raczej czymś wtórnym...

#184 09-10-2020 o 16h25

Straż Absyntu
Merimer
Młody rekrut
Merimer
...

Czyli to dziecko z zapowiedzi to Ophelia, z notatki wychodzi też że może być reinkarnacją wyroczni, fajnie i tym razem tak nie wychwalali wielkich zbawców.

#185 09-10-2020 o 16h33

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

Na wstępie przypominam, że rozmowa dotyczyła wyłącznie momentu zakochania, a nie jak rozpisała się @MysiaSSS całej reszty historii postaci (naprawdę, czasami trzeba komentarz, na który ma się ochotę odpowiedzieć, przeczytać kilka razy, zanim się zacznie pisać).
Zarozumialstwem jest twierdzić, że zna się mechanizm miłości i buńczuczne twierdzenie, że w takiej a takiej formie absolutnie nie może do niej dojść. Tak samo brzydko działają ludzie o poglądach homofobicznych - oni też twierdzą, że w sytuacjach, których oni nie uznają za możliwe, o miłości nie może być mowa. Naprawdę dziwię się, że wypisując takie słowa w XXI wieku nie macie sobie nic do zarzucenia - to, że wy czegoś nie uznajecie, nie czyni tego głupim, nieistotnym czy niemożliwym. Można było napisać, że powątpiewa się w siłę uczucia Leiftana, w rodzaj miłości, jakim darzy Garnka - jasne, zgodziłabym się wtedy nawet. Ale wypisywanie, że "byłem w Tobie szaleńczo zakochany od kiedy tylko pierwszy raz Cię zobaczyłem" jest zupełnie bezpodstawne (? BO? )jest więcej, niż nie mądrym doborem słów.

Naprawdę, współczuję, że nie wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia - to prawdziwie magiczne doświadczenie, zapadające w pamięć nawet, jeśli się jest jedynie jej świadkiem. Mam możliwość śledzić losy ludzi, których tak właśnie złączył los, dlatego nie lecę z pędzlem oceniać innych, czy mogli czy nie mogli się zakochać.

#186 09-10-2020 o 17h06

Straż Obsydianu
Arha
Pokonała Dahu
Arha
...

Niech ten drugi sezon już wyjdzie, bo ludziom się serio za bardzo nudzi i widać, ze nie mają co ze sobą robić. Serio...? Tak naprawdę i serio lecą tu dywagacje na temat słuszności zakochiwania się od pierwszego wejrzenia, nazewnictwa uczuć itd? w grze otome? Do tego fantasy? Pomijając fakt, ze miłość to pojęcia nader indywidualne i dla każdego działa i znaczy co innego... Jedni widzą się po raz pierwszy, zaczynają ze sobą chodzić po dniu i razem się starzeją (hłe, moi rodzice poznali się tak, że tata chciał zarywał do zupełnie innej dziewczyny, ale jak zobaczył moją mamę, to tak mu się spodobała, ze po roku znajomości brali ślub... Są ze sobą już 30 lat), a inni przyjaźnią się dekadę, zaczynają być ze sobą i po tygodniu wszystko się wali. Tak działa świat. Uczucia sa różne, ludzie sa różni, a i sama miłość z czasem się zmienia, co nie oznacza, ze nie jest miłością, bo ktoś mówi, że no on takiego czegoś nie przeżył, więc no nie może tak być.
Do tego serio TO JEST GRA OTOME, TU SIĘ NIE MA CO CZEPIAĆ MIŁOŚCI Z PRZEZNACZENIA. Nie dziękujcie za oświecenie...
To jak kilka osób drażni tu ostatnio dosłownie wszystko, kazde info, każde słowo czy ich dobór jest przykre i męczące dla postronnych. Jeżeli gra tak was wkurza i nie zgadzacie się z niczym, co sie tu pojawia, łącznie z miłością, związkami, fabułą, postaciami, to polecam się od gry odciąć. Ja tak zrobiłam z SyFem i szczerze polecam! Serio! To o wiele lepsze niż siedzenie na forach czy innych grupach, wkurzanie siebie i innych swoimi postami z bólem odwłocznych części ciała i wypisywanie jak to mnie się nie podoba, ja w tym sensu nie widzę, więc nikt go widzieć nie powinien, bo ja tak mówię... Ludzie naprawdę, trochę spokoju i jak nie macie do powiedzenia niczego konstruktywnego, to siedźcie cicho. Jeszcze lepiej idźcie tam, gdzie wam się podoba nie tkwijcie w bólu, bo to niezdrowe.

Ostatnio zmieniony przez Arha (09-10-2020 o 17h09)

❈W sumie popisałabym jakieś RP... Może niekoniecznie grupowe, ale z chęcią pogadam o ew. współpracy /static/img/forum/smilies/smile.png
https://i.imgur.com/yy4ACIh.png

#187 09-10-2020 o 17h15

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

O to, to, szczególnie drugi akapit bardzo właściwy odnośnie tego, co się w ostatnim tygodniu dzieje w wątkach o dzienniku i o nowym sezonie. Amen i czekam na nowy rozdział dziennika.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (09-10-2020 o 17h16)

#188 09-10-2020 o 17h41

Straż Absyntu
Lala
Pokonała kurę
Lala
...

Brawo, Bimuf! W końcu dostałam powiadomienie o dzienniku, które obiecywaliście.

#189 09-10-2020 o 17h43

Straż Absyntu
Ilian
Przyjaciółka Jamona
Ilian
...

Wyluzujcie dziewczyny, spinacie się jakby wasze opinie były faktami i jedynymi możliwymi, pisząc epopeje i wprowadzając niemiłą atmosferę. Opinie to nie fakty, nie są prawidłowe bądź nieprawidłowe. Warto przemyśleć dlaczego reagujecie tak na odmienne zdanie.

Zarozumialstwem jest twierdzić, że zna się mechanizm miłości i buńczuczne twierdzenie, że w takiej a takiej formie absolutnie nie może do niej dojść

Naprawdę, współczuję, że nie wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia - to prawdziwie magiczne doświadczenie, zapadające w pamięć nawet, jeśli się jest jedynie jej świadkiem. Mam możliwość śledzić losy ludzi, których tak właśnie złączył los, dlatego nie lecę z pędzlem oceniać innych, czy mogli czy nie mogli się zakochać.

Jak dla mnie te dwa zdania się ze sobą wykluczają, a napisała je jedna osoba.

Każdy ma swoje oczekiwania, zawody i opinie względem gry i nie widzę, żeby ktokolwiek wypowiadał się w sposób niekulturalny, a tutaj nagle przychodzą klepiące się po plecach dziewczyny, może nawet kobiety (nie wiem w jakim jesteście wieku) i psują całą zabawę.

Każdy też inaczej postrzega miłość, a nikt nie wypowiadał się na ten temat w nieodpowiedni lub niewłaściwy sposób, więc jak napisałam wcześniej w tym poście - każdy inaczej odbiera i tworzy swoje opinie i zawodzi się na różnych częściach. Nie bądźmy źli na innych za inne poglądy!
Niektórzy od gry fantasy nie wzmagają realizmu, a inni owszem. Osobiście, chciałabym, by postacie były dobrze skonstruowane, a mechanika świata i gry logiczna i nie mówiąca 'on jest zły, bo jest zły, on się w tobie zakochał, bo się w tobie zakochał" (uważam, że to wręcz jest podstawa, a nie zachowanie realizmu)*. Elda w dużej mierze, moim zdaniem opiera się na takich nieścisłościach i podkładaniu graczom rzeczy, które są wciśnięte bo tak i myślę, że stąd może wynikać opinia dziewczyn, że zakochanie Leiftana było nielogiczne i nijakie, tylko narzucone, bo tak, a nie był to jedyny taki zabieg.

I myślę, że gdyby na to spojrzeć obiektywnie, to dałoby się zrobić tak, żeby miłość od pierwszego spojrzenia u Leiftana była realistyczna. Ten artukuł wyjaśni dlaczego tak myślę, ale nie sądzę, by jego wątek został tak poprowadzony, a nawet jeśli - wrażenie bylejakości, które opisałam wcześniej, nie robi dobrze temu podejściu.

Dodam przy tym, że nie wyraziłam swojej opinii o miłości od pierwszego wejrzenia i proszę mi takowej nie narzucać.

* - tutaj odnośnik do gwiazdeczki, bo zauważyłam, że obydwie często macie problem z tym, że Eldarya to gra fantasy i nie powinno się jej krytykować za brak logiki, bo to gra fantasy - chciałam w ten sposób pokazać, że dla wielu graczy to nie żaden argument, bo nawet światy fantasy mają swoje zasady, ludzie mają swoją konstrukcję psychologiczną i wymaganie tego od jakiegokolwiek dzieła kultury - to raczej podstawa i argument, że to gra fantasy, więc nie musi, nie dociera do wielu osób, bo mają inne oczekiwania. Taka dobra rada na przyszłość.

https://imgur.com/SK7rsJx.png

https://i.ibb.co/f0Mk0Qm/4.png

#190 09-10-2020 o 17h53

Straż Lśniąca
Siljie
• Dragon Hunter •
Siljie
...

Arha napisał

To jak kilka osób drażni tu ostatnio dosłownie wszystko, kazde info, każde słowo czy ich dobór jest przykre i męczące dla postronnych. Jeżeli gra tak was wkurza i nie zgadzacie się z niczym, co sie tu pojawia, łącznie z miłością, związkami, fabułą, postaciami, to polecam się od gry odciąć.
^This.

A gra nawet nie wyszła, dlatego kekam srogo. x'DD

#191 09-10-2020 o 17h55

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@Ilian Niby jak Ci się wykluczają - pyta ta "osoba" (udajesz, że nie zauważyłaś nicku, czy jak) ? Skoro jest problem ze zrozumieniem czytanego tekstu, to służę pomocą:
W pierwszej części wyjaśniam, że nie można poznać mechanizmu miłości - miłości OGÓLNIE - i, że odmawianie komuś prawa do twierdzenia, że zakochał się tak, czy siak, jest zarozumialstwem.

W drugiej zacytowanej części wyjaśniam, że jestem świadkiem miłości od pierwszego wejrzenia, a nie, że poznałam sedno miłości ogólnie.

Naprawdę, to, jak sobie kolejne komentujące dokładają i nadinterpretują totalnie człowieka zniechęca do czegokolwiek.
Jakiś konkurs jest kto sobie wincyj dołoży do cudzego komentarza?

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (09-10-2020 o 17h57)

#192 09-10-2020 o 17h56

Straż Obsydianu
Arha
Pokonała Dahu
Arha
...

@Ilian, tak, masz rację. Forum to obecnie poligon dla kilku klepiących się po pleckach osób, które narzekają dosłownie na wszystko. Nowi WS, Nowa era i to, ze się w ogóle nazywa jak nazywa, słówka, miłości, zapowiedzi, tolerancja i jej brak...
I serio pal licho miłość i inne, ale nie idzie tu ostatnio wejść, żeby nie zobaczyć hurrrr, durrrr, pozabierali mi WSów, zepsuli grę, choć jeszcze nie wyszła! Ble! Oło!

Szanujcie serio swoje zdrowie i innych, szczegolnie, że o lekarzy tak ostatnio ciężko.

A co do gry to wszystko się okaże: JAK DANE NAM WRESZCIE BĘDZIE W NIĄ ZAGRAĆ. AMEN.

Ostatnio zmieniony przez Arha (09-10-2020 o 17h57)

❈W sumie popisałabym jakieś RP... Może niekoniecznie grupowe, ale z chęcią pogadam o ew. współpracy /static/img/forum/smilies/smile.png
https://i.imgur.com/yy4ACIh.png

#193 09-10-2020 o 18h04

Straż Absyntu
Ilian
Przyjaciółka Jamona
Ilian
...

@Crewedka - czasem usuwasz posty jak ktoś ci zwraca uwagę, więc pomyślałam, że nie chciałabyś, żebym wymieniała cię z nicku, na wszelki wypadek. I nigdzie nie interpretowałam twoich słów, dla mnie po prostu twoja opinia się wyklucza sama przez siebie. W końcu piszesz, że to butność pisać o tym jaka jest miłość, a sama potem piszesz, że miłość jest magiczna.
W mojej opinii nie ma w niej nic magicznego, więc uważam, że to jest pisanie o tym jaka jest miłość, więc stąd się to dla mnie wyklucza. Mam nadzieję, że rozumiesz o czym piszę.
I nie zauważyłam, żeby ktoś tak często popierał siebie w jakichkolwiek wątkach, jak wy @Crewedka i @Ahra, ale to tylko moje spostrzeżenia.

Miłego dnia.

//@Crewedka - nigdy nie usunęłaś żadnego posta, który był ze mną powiązany, po prostu jestem obserwatorem - niezbyt uważnym, ale czasem coś zauważę. Nie obchodzi mnie kim jesteś prywatnie, po prostu mamy różne światopoglądy - bądź kimkolwiek zechcesz i żyj szczęśliwe, mnie to nie interesuje, ja wolę kulturalne dyskusje.

Ostatnio zmieniony przez Ilian (09-10-2020 o 18h28)

https://imgur.com/SK7rsJx.png

https://i.ibb.co/f0Mk0Qm/4.png

#194 09-10-2020 o 18h09

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@Crewedka nie chcę być nie miła bo na prawdę uważam cię za inteligentną i często zgadzam się z opiniami które tu umieszczasz. Jednak teraz (przynajmniej moim zdaniem) czepiasz się najdrobniejszych szczegółów, Ilian mogła nie zrozumieć co miałaś na myśli/zrozumieć to na opak
Nie chcę mówić że odczuwasz bół "tylnego aspektu osobowości" ale czytając tę rozmowę można odebrać takie wrażenie
Naprawdę nie mam na celu cię urazić a jeśli to zrobiłam to bardzo przepraszam

#195 09-10-2020 o 18h19

Straż Cienia
Mifflove
Oficer Straży
Mifflove
...

Po dłuższej przerwie z forum chciałam poczytać opinie innych na temat dzisiejszej notatki (pozytywne jak i negatywne), a standardowo widzę te same nicki sapiące się do wszystkich, którzy mają inne zdanie XD Widzę, że klub wzajemnej adoracji w komplecie dalej zapycha watki swoimi mądrosciami.

Ladne imie wybrali dla małej wyroczni(?) - nie jest ani za banalne ani przesadzone. Mam tylko nadzieję, że nie bedziemy się nią opiekować 24 na dobe xd

https://i.imgur.com/4kUeAsy.jpg

#196 09-10-2020 o 18h25

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@Ilian O, czyli prywatna vendetta, bo kiedyś coś usunęłam? Dobrze, że się przyznałaś, przynajmniej nie bawimy się w niedomówienia.
A skoro tak, to i ja zrobię personalny wytyk - dziwnym trafem jak wstawiam wypowiedź z automatu bierzesz rozbieg, aby się ze mną nie zgodzić, mimo, że wcześniej pisałaś w podobnym tonie co ja... Twoje hobby?
@Lix Skoro ktoś rozumie na opak, to chyba właściwe, że wyjaśniam o co chodzi? A jeśli ktoś robi to złośliwie, to mam się ucieszyć? Koleżanka powyżej już jasno wyjaśniła, co jej leży na wątrobie.

Szczęściem nowa era wyjdzie nie zależnie od poziomu tutejszego narzekania - co raz więcej wiadomo o faktycznej treści gry, o nowych i starych postaciach, dziennik robi robotę, szkoda tylko, że tyle czasu trzeba czekać.

#197 09-10-2020 o 18h35

Straż Cienia
Renua
Rekrut
Renua
...

Nie chce zwracać uwagi nikomu, ale serio większość czepia się z byle powodu. I to pewnie z nudów ..zastanówcie się nad odpoczynkiem od tej gry.

https://archziner.com/wp-content/uploads/2019/05/black-white-photo-love-quotes-tumblr-woman-3d-back-tattoo-450x280.jpeg

#198 09-10-2020 o 18h38

Straż Absyntu
Nish
Młody rekrut
Nish
...

Wiecie, to nie jest tak, że w swoim poprzednim komentarzu chciałam kogoś urazić czy coś. Ja wiem, że każda inna osoba może mieć różne pojęcie znaczenia różnych słów. Chciałam tylko podkreślić, że dla mnie zakochanie to nie jest dokładnie miłość, ale też jednocześnie nie neguje tego, że 'zakochanie od pierwszego spojrzenia' w co akurat wierzę może przerodzić się w miłość a już w miłość od pierwszego wrażenia nie wierzę. Sama bardzo zwracam uwagę na dobór słów i nie lubię nadużywać ich znaczenia. Tylko i wyłącznie przedstawiłam swoje zdanie, co od razu nie oznacza, ze krytykuje kogoś innego.
No i jednocześnie też nie czuję, że coś tracę lub też że jestem wybrakowana, dlatego, że myślę tak, a nie inaczej...

@Ilian, w sumie ciekawy link podesłałaś. Przyjemnie się to czytało.

Ostatnio zmieniony przez Nish (09-10-2020 o 19h22)

#199 09-10-2020 o 19h51

Straż Obsydianu
MysiaSSS
Młody rekrut
MysiaSSS
...

@Crewedka
Nie wiem, gdzie widzisz, że rozpisywałam się na temat całej historii postaci, ponieważ w dwóch pierwszych akapitach odnosiłam się do Twoich słów o miłości i specjalnie oddzieliłam ostatni akapit kilkoma entarami, bo ta część nie odnosiła się do Ciebie, tylko była ogólnie, odnośnie uczuć Leiftana i dlaczego sądzę tak, a nie inaczej. Zauważyłam, że wiele osób na forum tak robi, najpierw pisze na jeden temat, robi kilka linijek odstępu, a potem odnosi się do innego. Zwłaszcza, że napisałam jedno zdanie odnośnie Leifa i moich odczuć do niego. Czy naprawdę według Ciebie, jedno zdanie, w którym mówię o tym, że Beemoov próbuje zrobić z Leiftana "Zbawiciela" i jakie są moje negatywne odczucia wobec tego, jest dla Ciebie rozpisywaniem się na temat CAŁEJ reszty historii postaci?

Crewedka napisał

Zarozumialstwem jest twierdzić, że zna się mechanizm miłości i buńczuczne twierdzenie, że w takiej a takiej formie absolutnie nie może do niej dojść.

Crewedka napisał

Naprawdę dziwię się, że wypisując takie słowa w XXI wieku nie macie sobie nic do zarzucenia - to, że wy czegoś nie uznajecie, nie czyni tego głupim, nieistotnym czy niemożliwym

MysiaSSS napisał

Ofc, ja nie mówię, że takich przypadków w ogóle nie ma ani że zupełnie się nie wydarzyły, ale nie sprawia to, że każda miłość od pierwszego wejrzenia jest prawdziwa i że takie osoby się ze sobą zestarzeją.

Nie negowałam tego, że owa miłość istnieje, tylko zaznaczyłam, że to, że ktoś zakochał się od pierwszego wejrzenia, nie równa się temu, że zawsze takie osoby będą ze sobą i będą się kochać do końca życia. Nie napisałam, że taka miłość jest "głupia", "nieistotna", "niemożliwa" czy, że nie może do niej dojść.
Pozostaje mi jedynie zostawić Cię z Twoją własną radą - czytaj komentarz, na który chcesz odpowiedzieć, kilka razy, zanim zaczniesz pisać.

Dlaczego Beemoov czerpie aż taką przyjemność z zabierania mi WSów

/edit by Mifkan z Eldaryowej Wiki <3
Bawi mnie to, jak bardzo zepsuli Leiftana po redrawie i wygląda dosłownie jak zakonnica/Matka Boska-Leiftanowska XDD
https://zapodaj.net/images/45d3ec9107647.png

#200 09-10-2020 o 20h26

Straż Cienia
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Znowu wracamy do punktu wyjścia i osądzania, kto i ile może sobie narzekać a kto nie xD Naprawdę, dziwienie się, ile jest negatywnych reakcji w momencie, gdy firma podejmuje działania kontrowersyjne, jest dla mnie lekko zaskakujące. Jakby serio, oni do tej pory nie pokazali prawie nic pozytywnego. Lepiej być sceptycznie nastawionym, niż optymistycznie tak naprawdę.

I trudno, ja również należę do grona narzekaczy i nie zamierzam się uciszyć. Dotychczas niewiele zmian mi odpowiada. Wprowadzenie dzieciora do fabuły w żaden sposób mnie nie interesuje. Moja obawa jest taka sama, jak innych - że będziemy się musieli nim opiekować. O Leiftanie to już mi się nawet nie chce rozpisywać, to co zostało powiedziane wystarczy.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10