Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 10-07-2020 o 06h12

Straż Absyntu
Liebevolla
Pokonała kurę
Liebevolla
...
Wiadomości: 670

Witajcie strażniczki!

Ten wątek służy do chwalenia się waszym dziennym dropem z mapki!
Podobny temat znalazłam na rosyjskiej oraz amerykańskiej wersji Eldaryi i od tamtej pory śledzę go na bieżąco z ogromną ciekawością.
Pomyślałam, że fajnie byłoby zacząć taką zabawę także tu na forum.

ZASADY:


✯ Drop, który umieszczamy, to wszystko, co można przynieść z mapy, także ZŁAPANE jajka chowańców
✯ Możesz umieścić jeden post dziennie. Jeśli na przykład użyłaś mikstury energetycznej po dodaniu posta skorzystaj z opcji 'edytuj'.
✯ Jeśli ilość przedmiotów przekroczy jedną linijkę umieść swój drop w spoilerze.
✯ Możesz, ale nie musisz podać lokacje, które w danym dniu odwiedził twój chowaniec oraz także możesz zamieścić informacje o twoim aktualnym chowańcu, jak jego nazwa oraz poziom szczęścia. Może to pomóc innym osobom także przy decyzji jakiego towarzysza mogą sobie przywłaszczyć analizując drop. Możesz także napisać, czy i ile mikstur energetycznych użyłaś danego dnia.
✯ Umieszczaj swój drop za pomocą zrzutu ekranu [duży obrazek koniecznie w spoilerze] lub korzystając z gotowego obrazka: przyciśnij prawy przycisk myszy na wybranej rzeczy, wybierz opcję 'kopiuj adres obrazu' i wstaw do postu z pomocą kodu [ img]*tutaj skopiowany adres obrazka*[ /img]. Spację w nawiasie należy usunąć. Drugi sposób uważam za o wiele wygodniejszy i często z niego korzystam.
✯ Należy stosować się do ogólnego regulaminu panującego na forum:
Regulamin forum
✯ W wątku można także pokazywać drop dostępny jedynie w trakcie eventów oraz z mapek eventowych. To wciąż wyniki naszych poszukiwań.
✯ Jeśli twój post jest ostatni, przy ponownym dodaniu dropu następnego dnia skorzystaj z opcji 'edytuj'. Nie pisz posta pod postem.

PRZYKŁAD:

Dorotka, dorosły Seryphon, +222 szczęścia

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Użyłam 1 małego energrtycznego napoju
Miłej zabawy i udanych łowów!

Ostatnio zmieniony przez Liebevolla (10-07-2020 o 06h40)https://i.pinimg.com/originals/5d/07/d3/5d07d3e376b8fb9254943147c2514f5a.gif

Offline

#2 10-07-2020 o 08h01

Straż Lśniąca
Lexi
Nemesis
Lexi
...
Wiadomości: 4 986

Nim utworzysz temat, zapoznaj się z regulaminem forum oraz z regulaminem wątku o chowańcach. Jeśli tworzysz podobny wątek, skonsultuj się z moderatorem w prywatnej wiadomości, by być pewnym, że nie łamie on żadnych zasad.https://i.imgur.com/wpjKsal.gif

Online

Dyskusja zamknięta

Strony : 1