Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 13 14 15 16 17 18

#351 31-07-2020 o 11h30

Straż Absyntu
Lix
Rekrut
Lix
...

@up nie cytuj osób nad tobą

#352 01-08-2020 o 00h17

Straż Cienia
Aurisa
Nowo przybyła
Aurisa
...

Dlaczego beemoov zamierza popełnić ten sam błąd co na syfie? Nie rozumiem ich... Czyżby beemoov zamierzał praktycznie zmuszać do robienia zakupów w banku? Zaczynam mieć powoli takie wrażenie. Szkoda, teraz tak jak na syfie będę musiała czekać 2 razy dłużej żeby zrobić odcinek w całości. Chyba, że tutaj już beemoov się postarał i nie będę traciła maany za monolog mojej postaci. Reszta mi się w sumie nawet podoba, ale ta zmiana w poruszaniu się mnie chyba dobije.

#353 01-08-2020 o 07h36

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...

@up odpowiadając krótko na twoje pytanie, tak. Zawsze im o to chodziło. Chcesz przejść odcinek szybko? Zapłać. Nie? To czekaj. To jest firma, nie fundacja charytatywna. Dla nich liczy się tylko zysk.

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#354 01-08-2020 o 19h26

Straż Cienia
Nataxi
Nowo przybyła
Nataxi
...

Trzeba zostać dobrej myśli, kto wie co będzie w tym sezonie, ale szkoda, że znowu pozbyli się ws

#355 01-08-2020 o 20h04

Straż Absyntu
Nekochii
Rekrut
Nekochii
...

Cóż... spodziewałam się zmiany systemu maany, dlatego pospieszyłam z dokończeniem 1 sezonu.
Tym razem nie popełnię drugi raz tego samego błędu, rzucając się od razu na nowy odcinek Nowej Ery, bo nie wiadomo czy nie będzie jak w przypadku SyFu, gdzie straciłam prawie całe PA, bo źle obliczyli punkty za dialogi /static/img/forum/smilies/smile.png
Cieszę się, że został Nevra, bo to mój WS. Mam nadzieję, że fabuła nas jakoś "zaskoczy" i zaciekawi, a także cichutko liczę, że będzie można zmienić oddział straży... T_T co raczej wątpliwe, /static/img/forum/smilies/roll.png ale zobaczymy.

Ostatnio zmieniony przez Nekochii (01-08-2020 o 20h05)

Ohayoooo~!

https://pa1.narvii.com/7276/96bc514fe40bd47300f9585f07d635b7dac7f27cr1-540-304_00.gif

#356 01-08-2020 o 20h15

Straż Obsydianu
MałaLady
Nowo przybyła
MałaLady
...

A ja się pytam gdzie jest Ezarel?  Moim zdaniem był najlepszym wybrankiem serca. Więc mimo wszystko mogli by go dać

#357 02-08-2020 o 00h04

Straż Cienia
BSWBedella
Młody rekrut
BSWBedella
...

No, nie tego się spodziewałam. Zabrali Eza? Serio? Przyzwyczaiłam się już do niego... Mam nadzieję że dadzą jego godny zamiennik.

Nevra i Leif wyglądają po prostu źle, to nawet nie kwestia tego że przyzwyczaiłam się do poprzednich. Za to purrekos super.

O nowej płatności za odcinki na razie nie wiem co myśleć.

Różnica czasowa mnie zszokowała. Jakoś nie lubię takich przeskoków.

Fajnie że dodali coś do sakiewek.

Stroje wyglądają na razie ok, zobaczymy jak z kolorami.

Ogólnie może spróbuję w to zagrać, ale wątpię żeby nowy sezon był lepszy od poprzedniego.

@Lilko-chan dokładnie tak samo myślę

Ostatnio zmieniony przez BSWBedella (02-08-2020 o 21h46)

~I'm addicted to the madness, this hotel is my Atlantis~

https://64.media.tumblr.com/230eec9771b6c564f6e5d6fc95a278b6/24ce9a4e3754a05b-9b/s500x750/061ce352251b8c63417655d4cc235f9ea6b1ef83.gif

#358 02-08-2020 o 20h01

Straż Absyntu
Lilko-chan
Nowo przybyła
Lilko-chan
...

Jeżeli w nowym sezonie definitywnie pozbędą się Eza to jego wątek zakończono beznadziejnie. W przypadku Syfa i ścieżki Lyśka, Armina czy Kentina gdzie wyjechali gdzieś hen daleko to było do zaakceptowania w końcu to była licealna love story, a po liceum drogi się rozchodzą. Jednak tu w przepełnionej magią krainie, gdzie wszystko jest możliwe to mam uwierzyć, że elf nie wróciłby do swojej Gardzi jakby usłyszał o jej przebudzeniu?
W tej grze wydawałoby się, że romans jest dojrzalszy, więc nawet z upływem lat powinno się dalej mieć jakieś uczucia do drugiej osoby mimo wszystko. Dlatego też jeżeli twórcy chcieli się go pozbyć mogliby to zrobić tak jak w przypadku Vlakiego. Poświęcić się i zginąć z ręki wroga to mogłoby być dobre zakończenie wątku Eza.
Ale chyba od pszczół za dużo wymagam nie wiem...

https://anotherkindofgrass.files.wordpress.com/2017/03/3ca37c29061fce8aea80945c2dd7b3f9.gif

#359 02-08-2020 o 22h20

Straż Absyntu
Lix
Rekrut
Lix
...

@up w zupełności się zgadzam. W Eldce związek był dojrzalszy, bochaterowie wielokrotnie wyznawali sobie miłość, a sam Ez proponował nawet Gradze wyjazd z kwatery czy opuszczenie świata El i udanie się na Ziemię. Mimo upływu lat nie zdaje mi się że ktoś taki jak Ezarel (w moim odczuciu osoba która jak już się do kogoś przywiąże to nie opuści go nawet po latach rozłąki) stwierdziłby ze już zupełnie nic nie czuje i może olać to że jego była "miłość życia" nagle ożyła

#360 03-08-2020 o 10h39

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@up i @upup Ogólnie idea rozpoczęcia wszystkiego od nowa w nowym sezonie jest mocno bzdurnym pomysłem. Dobrze nakreśliłyście wątek Eza, czyli postaci, która została wykreślona - ale równie źle będzie to wyglądało w przypadku WSów, którzy zostali (Leifa i Nevry).

Nie czytać, jeśli nie macie 30-tego odcinka za sobą

Może faktycznie rozwiążą to w jakiś sposób fabularnie, ale na razie ja tego totalnie nie widzę XD

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (03-08-2020 o 10h40)

http://img.over-blog-kiwi.com/0/93/23/32/20180112/ob_410186_big-bang-image-big-bang-36087917-500-2.gif

#361 03-08-2020 o 10h55

Straż Obsydianu
Arianna
Nowo przybyła
Arianna
...

Nowy Nevra bardzo mi się podoba i naprawdę cieszę się, że zostaje <3

Tylko wielka szkoda, że system maany zostanie tak zmieniony. Chociaż w zasadzie było to do przewidzenia. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Tym samym błędem popsuli słodki flirt. Tylko w eldaryi jest moim zdaniem dużo więcej rozbudowanych dialogów, więc odcinek będzie się przechodziło dłuuuugo i jeszcze dłużej.

#362 03-08-2020 o 15h01

Straż Absyntu
Lix
Rekrut
Lix
...

@Crewedka przecież Leiftan był z nami w krysztale więc tak jak Gradka powinien być co najmniej zdezorientowany zmianami które zaszły w straży (jeśli twórcy nie wymyślą sobie oczywiście że on postanowił obudzić się po roku hibernacji, nie 7 latach). Mam na myśli to że wszystkie odczucia które powinny towarzyszyć nam powinny dotyczyć też jego

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Lix (03-08-2020 o 15h06)

#363 03-08-2020 o 18h33

Straż Absyntu
Evira
Rekrut
Evira
...

Moim zdaniem z tym wyzerowaniem lovometrów chodziło raczej o wartości liczbowe, a nie o całkowite wyzerowanie relacji. Może to po prostu taki niezręczny zabieg słowny? Muszą być w końcu oddzielne z pierwszym sezonem, bo ktoś może grać równocześnie w oba/ zwyczajnie zacząć od drugiego i to nie byłoby raczej sprawiedliwe. W SFLL też się zaczyna od zera, mimo że z kimśtam się jest (chociaż tam nie było takiego dramatycznego powodu przeskoku czasowego). Wątpię, że poszli w narrację "Za długo spałaś Gardzia, już nikt cię nie lubi ;)", a raczej, że w bardzo dziwny sposób zakomunikowali po prostu tę oddzielność lovometrów. A przynajmniej tylko w takiej formie ma to dla mnie sens :/

@down Nie chodziło mi o to, że będzie można kontynuować związek jak gdyby nigdy nic, tylko właśnie o to, że raczej nikt ze starych przyjaciół nie będzie jej traktował jak zupełnej nieznajomej. Też się w sumie obawiam, jak podejdą do tematu, ale chciałam trochę uspokoić osoby, które się tym bardzo martwią ^^

Ostatnio zmieniony przez Evira (04-08-2020 o 13h48)

#364 03-08-2020 o 18h51

Straż Absyntu
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Nie popadajmy w skrajności. Nikt się nie spodziewa, że nagle wszyscy o Gardienne zapomną i będą mieli ją gdzieś, ale i ja nie wierzę, że będzie można kontynuować związek jak gdyby nigdy nic. W ciągu 7 lat mogło się wydarzyć naprawdę wiele. Na pewno te relacje się zmienią i myślę, że nie bez powodu wspomnieli o lovometrach - skoro chcą zapewnić nowym użytkownikom swobodę zaczęcia od drugiego sezonu, to nie wierzę, że zrobią dwie ścieżki fabularne(przynajmniej na samym początku) dla graczy nowych i starych. Beemov, jak wiemy nie lub się przemęczać. Oczywiście jest to takie gdybanie, ale myślę, że dla wszystkich zrobią nowy start i nakreślą grubą kreską określone relacje ze wszystkimi postaciami i albo będziemy się przyzwyczajać do ich nowych wersji albo pójdziemy se w ramiona kogo innego i koniec.

#365 03-08-2020 o 22h23

Straż Absyntu
Vineze
Młody rekrut
Vineze
...

Osobiście uważam, że relacje z postaciami się ochłodzą, co jest dość oczywiste, że po takim czasie bez pielęgnowania więzi zaczynają one zanikać, jednak jestem wręcz pewna, że nie pójdzie to w taką skrajność jak niektórzy z was tutaj sugerują, że będziemy wręcz musieli poznawać się z wszystkimi na nowo, bądź nasze relacje masakrycznie się pogorszą. Także myślę, że nie powinniśmy się tym jakoś szczególnie zamartwiać.

Ostatnio zmieniony przez Vineze (03-08-2020 o 22h34)

#366 04-08-2020 o 15h18

Straż Absyntu
VampireCarmila
Akolita Jednorożców
VampireCarmila
...

Czyli jednak....

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Szczerze to absolutnie nie wiem co o tym sądzić a najbardziej przeraża mnie to ,że dokładnie na to podobieństwo go sobie wyobrażałam.
Nie wiadomo jak z charakterem ale aktualnie mam zamiar wybrać nevrę jednak poczekam jeszcze na 4-WS'a.
Chyba ,że Mathieu mnie jakoś kupi , zobaczymy.
Ogół wygląda bardzo ładnie jeśli o stronę chodzi.

Co do samej fabuły jeszcze tak dodając, to bardzo bym nie chciała żeby postęp w tym świecie poszedł tak do przodu.
Nie ukrywam ,że 7 lat to jednak dużo i nawiązując do wczorajszej notatki to okej, super ,więcej jedzenia,jednak liczę ,że klimat pozostanie i nie będzie to coś na zasadzie "ludzie wprowadzili kilka swoich technologii".

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (04-08-2020 o 15h58)

.....................https://thumbs.gfycat.com/PleasingAgileLeopardseal-size_restricted.gif

#367 04-08-2020 o 15h28

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

Ujmę to tak: sądząc po wygładzę i opisie cech to wygląda jak połączenie Valka i Eza. I jeśli tak to będzie wyglądać, to xDDDDD

https://cdn.discordapp.com/attachments/333714204597157889/730155224378900541/image0.gif

►  Instagram  ◄                                                         ► Fanklub Eza  ◄                                               ► FF  "za kurtyną nigredo"  ◄
https://i.imgur.com/ULp2qHo.png

https://i.imgur.com/eFVtyaU.gif

#368 04-08-2020 o 15h49

Straż Absyntu
Uchiruno
Żołnierz Straży
Uchiruno
...

Nie chcę narzekać na start, zanim się sezon zacznie, ale autentycznie się wystraszyłam i myślałam, że to jakiś fanart/fejk, gdy zobaczyłam tu powyższe wpisy na forum.
Już straciłam mocno nadzieję na Eza, mam wątpliwości, jednak wciąż jakoś liczę na niego. Jeśli nie pojawi się, to mam nadzieję, że nie wpadnie zamiast niego Lance, tylko jakaś sensowna pani z kwatery. Inaczej trochę śmiechnę. 
Nowa strona - dzieje się dużo. Pewnie to kwestia przyzwyczajenia, jednak na początek trochę poczułam się przytłoczona. Mimo to - ładna moim zdaniem.

@Saeniver - tak samo pomyślałam o tym shounenie. Nie zachęca mnie to.

Ostatnio zmieniony przez Uchiruno (04-08-2020 o 16h35)

Tu wkrótce będzie ładna sygnatura, mam nadzieję.

#369 04-08-2020 o 15h54

Straż Cienia
Aribeth_
Młody rekrut
Aribeth_
...

Ta nowa postać ma jakieś takie Hyun z SF vibes, a że to chyba najmniej popularny route w tamtej grze, to kompletnie nie jestem zdziwiona, że ktoś w Beemoovie stwierdził, że dodanie kogoś podobnego do Eldaryi będzie świetnym pomysłem XD.

Wattpad ❤

Nevra: I just kind of feel like we’re meant to be together, I mean look at how fate just throws us together like this!
Gardienne: It’s 3am. You are literally in the middle of climbing through my window! How did you even get here?
Nevra: Fate brought me here, I just told you that.

#370 04-08-2020 o 16h25

Straż Cienia
Saeniver
Rekrut
Saeniver
...

No tak, "chłopak z sąsiedztwa", takiego typu nie mieliśmy w Eldce jeszcze. Jakoś mnie nie zachęca to, że "nie bierze pod uwagę niebezpieczeństwa", czyli najpierw robi, potem myśli. To taki chłopak-randomek, defaultowy główny bohater jakiegoś shounena, zmiksowany z Hyunem. Meh.

No i dla mnie to strasznie głupie ze strony Bimufu, że umieścili te grafiki chłopaczków na wstępie - to od razu pokazuje, w które związki się nie pchać grając w pierwszą część Eldaryi, bo powtarzają się jedynie Leif i Nevra.

#371 04-08-2020 o 16h30

Straż Cienia
Lunæ
Nowo przybyła
Lunæ
...

Nowy wygląd strony na plus. Nowy ws na minus - wygląda strasznie basic. Jest to człowiek a nie ukrywam, wolałabym, żeby ws'ami były istoty pozaludzkie.

Ostatnio zmieniony przez Lunæ (04-08-2020 o 16h35)

#372 04-08-2020 o 17h09

Straż Obsydianu
Mystification
Patrolowiec Straży
Mystification
...

Mati to syfowa kopia Hyuna. I jak sie spodziewaliśmy- jest człowiekiem. Czyli lepiej trzymać się z daleka żeby znowu się nie przywiązać i nie stracić kolejnego WS. No chyba że magicznie Elda jest przyjazna dla ludzi i im nie szkodzi.

#373 04-08-2020 o 17h17

Straż Obsydianu
Gevheran
Młody rekrut
Gevheran
...

No miałam cichą nadzieję że przywrócą mojego Ezarala no ale cóż...  /static/img/forum/smilies/neutral.png  /static/img/forum/smilies/neutral.png 
Wygląd strony ogólnie na plus jak dla mnie, no może to logowanie .. wygodniej mi było gdy mogłam to zrobić od razu a nie jak teraz takie "przerzucenie" do nowego okna. Co do nowego ws-a ... no nie ukrywam zawiodłam się  /static/img/forum/smilies/neutral.png  /static/img/forum/smilies/hmm.png liczyłam na coś "świeżego" jakiś fajny charakterek, a tu taki Hyun ze SF.

#374 04-08-2020 o 18h36

Straż Absyntu
FoxoczuYT1
Młody rekrut
FoxoczuYT1
...

Czmu teraz do głowy przyszedł mi pomysł... że tym czwartym WSem może być Elliot? :<

#375 04-08-2020 o 18h55

Straż Cienia
Cata
Szeregowiec
Cata
...

Na wiki Eldaryi pojawiły się 3 nowe chowańce, które można BYŁO zdobyć w Nowej Erze - czyli co? Francuzi już mają u siebie nową Erę czy jak?
Byłabym nawet zadowolona z nowych towarzyszy, ale zobaczyłam Matiego no i... ekhe ekhe he he he. Niech idzie prostować banany.
#TeamValkyon  /static/img/forum/smilies/cool.png  /static/img/forum/smilies/cool.png

Strony : 1 ... 13 14 15 16 17 18