Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23

#501 15-09-2020 o 19h01

Straż Absyntu
Lix
Szeregowiec
Lix
...

Swoją drogą, czemu te strzałki wskazują jej piersi? W pierwszym sezonie była bimbalasta syrena, a teraz będzie lisica? Jest ładnie narysowana, pomijając fakt że nie mam pojęcia gdzie kończy się jej bluzka a zaczynają piersi. Jednak z twarzy widzę że będzie to taka typowa blondi z amerykańskich filmów (nie obrażając blondynek oczywiście), lub przesłodzona laleczka na której widok wymiotuje się tęczą

#502 15-09-2020 o 19h40

Straż Obsydianu
Beatrisee
Młody rekrut
Beatrisee
...

W tej nowej postaci widzę jakieś podobieństwo do Ykhar, a zdążyłam zauważyć, że beemoov lubi kasować postacie po to aby zamienić je takimi samymi z charakteru a rożniącymi się tylko wyglądem XD (chociaż może to tylko moje wrażenie)

https://media1.tenor.com/images/4370dc0ce06f890afe833cf8547319a4/tenor.gif?itemid=18208044

#503 15-09-2020 o 20h03

Straż Obsydianu
Myrida
Szeregowiec
Myrida
...

A ja się pytam dlaczego ta  nowa postać ma lepszy wygląd od naszej Gardzi? Dlaczego główna postać tej gry ma mieć jeden z najgorszych wizerunków? Włosy i twarz wyglądają o niebo lepiej  niż u garnka. Ja chcę mieć możliwość zmiany postaci którą gram.

Ostatnio zmieniony przez Myrida (15-09-2020 o 20h06)

#504 15-09-2020 o 20h39

Straż Absyntu
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

@up nie powiedziałabym, że ma najgorszy wizerunek. Jest po prostu człowiekiem, ze swoimi wadami i zaletami. Gard jest bardzo atrakcyjną kobietą, także nie przesadzajmy. Co prawda w krótkich włosach wygląda moim zdaniem beznadziejnie, ale w nowym sezonie wygląda naprawdę ładnie.

Ja osobiście nawet wole takie postacie, które nie są idealnie piękne, jak ta nowa Kitsune na przykład, tylko normalne. Akurat tutaj Beemoov dobrze zrobił, dając dość neutralnie wyglądająca postać bo raz, że można łatwo pokombinować z jej wyglądem, a dwa, że wpisuje się dobrze w fabułę.

#505 15-09-2020 o 21h24

Straż Cienia
Karolajn
Straż na szkoleniu
Karolajn
...

Ojeju, ależ ona ślicznie się zapowiada. Mam jednak obawy, że popsują ją dziwnymi kolorami. Nie chcę jej na WSa, ale jednocześnie chciałabym ilustracje z nią, jak najwięcej ilustracji.

#506 16-09-2020 o 12h02

Straż Cienia
Renua
Młody rekrut
Renua
...

@Lix czytasz mi w myślach , serio jest troszkę przesłodzona zbyt dużo ma wszystkiego a nasza gardzia znowu pewnie będzie taka uboga w ubiór i dodatki..

https://archziner.com/wp-content/uploads/2019/05/black-white-photo-love-quotes-tumblr-woman-3d-back-tattoo-450x280.jpeg

#507 16-09-2020 o 12h34

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

kreska taka jakaś nie eldkowa ale dobra nie mów hop
widzę heterochromię, od samego początku widziałam że mój kolor oczu jest prestiżowy khehehe

dobra to jest prawie że pewne, że to siostrunia a może mamunia Miiko. Skoro Miiko do nich wróciła to po co ich wątek... Jeśli będzie(a na 100% będzie...) jakiś odcinek dotyczący latania, skakania wokół i znoszenia rodzinki Miiko to będę zła.

tak btw jak jej się te spodenki trzymają tyłka skoro wychodzi z niego 5+ ogonów? Jak wgl może mieć  w takiej sytuacji dolną część garderoby XD

#508 16-09-2020 o 13h45

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

Maddan napisał

@up nie powiedziałabym, że ma najgorszy wizerunek. Jest po prostu człowiekiem, ze swoimi wadami i zaletami. .

Sęk w tym, że właśnie

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

. Mnie nie dziwią nieprzychylne komentarze, bo właśnie przez to, że Gardzia jest taka bieda w rozgrywce (pamiętajmy, że wygląd rozgrywkowy to nie to samo, co wykozaczone postacie z naszych kont) człowiek czasami ma wrażenie, że to nie nasza postać gra pierwsze skrzypce tej historii, tylko właśnie alter ego Chino, czyli wymuskana do granic możliwości MarySue Miiko, a teraz, jak wynika z zapowiedzi, dostaniemy kolejną odstawioną niunię, przy której nasza postać wygląda po prostu nie ciekawie.

Mimo wszystko jestem z tych, którzy woleli by bardziej wyważone postacie, mniejszy kontrast między nimi - takie przepaści w kresce i projekcie są nie szczególnie pociągające.

No i właśnie to aż wali po oczach zapowiedzią kolejnych odcinków, których to bohaterką będzie biedna Miiko, zamiast rozwijać historię naszej postaci będziemy znowu popychadłem biegającym jak wierny piesek za Miiko, bo przecież walić braki w historii naszej postaci - najważniejsze jest, żeby opchnąć historię ukochanej postaci Chino /static/img/forum/smilies/tongue.png
Śmierdzi to dość mocno historyjkami z poziomu piętnastoletnich grafomanek, które tworzą tło i postacie tylko po to, aby piać nad wyjątkowością swoich postaci (które każdorazowo są w stylu Mary Sue). No za takie odcinki to ja dziękuję bardzo.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (16-09-2020 o 15h10)

http://img.over-blog-kiwi.com/0/93/23/32/20180112/ob_410186_big-bang-image-big-bang-36087917-500-2.gif

#509 16-09-2020 o 13h46

Straż Absyntu
Lix
Szeregowiec
Lix
...

@Mystification w jakiejś mandze widziałam że bielizna takich ogoniastych istot jest wiązana nad ogonem, jak to jest ze spodniami i (jak w przypadku Miiko) kombinezonami nie mam pojęcia

Ostatnio zmieniony przez Lix (16-09-2020 o 13h48)

#510 16-09-2020 o 18h58

Straż Cienia
Angeell
Rekrut
Angeell
...

a Mi samej postać bardzo się podoba, fajnie że będzie ktoś nowy  a naszej gardzi nie trzeba błyskotek bo jest interesująca sama w sobie..jest angelem a to jest coś.. jest po prostu skromną ludzką dziewczyną która posiada swój  urok osobisty..

https://i.pinimg.com/originals/9a/42/39/9a42395bc6b41648fa3c34e50b8595bc.gif

#511 16-09-2020 o 19h15

Straż Absyntu
VampireCarmila
Akolita Jednorożców
VampireCarmila
...

Tylko ,że wygląd nijak ma się do tego kim jest aktualnie.
Mi jej wygląd nie przeszkadza tylko no ,pisanie ,że jest aengellem i to już coś nijak ma się do wyglądu który jest po prostu zwyczjany.
No i albo człowiek albo aengell bo problem jednak leży w tym ,że właśnie jak na taką rasę nie wyróżnia się praktycznie niczym.

.....................https://thumbs.gfycat.com/PleasingAgileLeopardseal-size_restricted.gif

#512 16-09-2020 o 19h47

Straż Absyntu
Lix
Szeregowiec
Lix
...

@up nie zapominajmy jednak że w większości Gardzia jest jednak człowiekiem, jak sama tłumaczyła jej rodzice ani dziadkowie nie objawiali żadnych nadludzkich cech (przynajmniej fizycznie) to czemu ona by miała. Mimo wszystko procentowo jest mniej fairy niż np jej matka

#513 16-09-2020 o 20h25

Straż Obsydianu
Myrida
Szeregowiec
Myrida
...

Oczywiście jest to moja osobista opinia ale mi właśnie wygląd gardzi nie podoba się wcale, jej twarz, usta, włosy, oczy. Nie ma w jej wizerunku nic za co mogłabym ją polubić jako postać którą gram. Nie chodzi mi o to aby była oszałamiającą pięknością ale o to by była ciekawą postacią, Dla mnie to jak jest narysowana jest nie peporcjonalne do innych w tej historii. Jej wizerunek jest z tego typu, który ja osobiście nie cierpię. Daje mi wrażenie tego, jakby ktoś kto go projektował szedł po najmniejszej lini oporu, nie mając pomysłu na postać. Osobiście żadnego uroku osobistego w niej dotąd nie zauważyłam. To że jest zwykłą prostą ludzką dziewczyną nie znaczy że nie mogli nadać jej wyglądowi ciekawszy charakter, okulary, piegi, inną fryzure czy kształt oczu, jest tyle sposobów żeby stworzyć lepszą postać niż ta którą mamy obecnie.

Ostatnio zmieniony przez Myrida (16-09-2020 o 20h27)

#514 16-09-2020 o 20h38

Straż Cienia
Renua
Młody rekrut
Renua
...

Ma się nijak a jednak powinien być nieco ciekawszy powinna mieć więcej cech mówiących ze ma krew fairy mało procentowo ale jednak.. powinna się wyróżniać czymś konkretnym nie tylko kolorem oczu..Jako iż jest związana z kryształem i spędziła sporo czasu e El.. moim zdaniem jednak w 2 sezonie powinna zaskoczyć nieco wyglądem nie tylko włosami..

https://archziner.com/wp-content/uploads/2019/05/black-white-photo-love-quotes-tumblr-woman-3d-back-tattoo-450x280.jpeg

#515 16-09-2020 o 21h52

Straż Cienia
Garter
Akolita Jednorożców
Garter
...

Mnie od początku strasznie drażni ten domyślny wygląd Gardienne. W czasie rozgrywki staram się zapominać o jej derpowatym wyrazie twarzy i paskudnych mysich włosach spod kosiarki, ale i tak jest to trudne, zwłaszcza gdy czasem Gard pojawia się na ekranie jak gramy z perspektywy innej osoby. Wygląda po prostu okropnie >.< Szkoda, że w odcinkach nie mamy z boku wypowiedzi takiego okienka z wyglądem naszego awatara w danej chwili, tak jak jest na SF. To zawsze jakoś bardziej pozwala pomyśleć, że gramy swoją spersonalizowaną postacią. W każdej takiej gierce bohaterki muszą być najbardziej zwyczajne jak tylko się da, mieć najbardziej niewyróżniający się wygląd (standardowo brązowe włosy), nie mieć żadnych pasji i być typowymi sierotkami. Nasza postać, tak jak niestety i Su na SF, idealnie się w to wpisuje. I wkurza mnie to, bo ta nijakość postaci pod względem charakteru i wyglądu paradoksalnie w ogóle nie pozwala mi się w nią wczuć. Ze wszystkich postaci jakie mamy na Eldce Garnek jest zdecydowanie najbrzydszy i też mi trochę przykro, że inne postaci są tak ładne dla oka (zwłaszcza ta kitsune powyżej) :c Bycie zwykłym człowiekiem wcale nie wyklucza faktu, że nasza postać mogłaby być po prostu ładniejsza.

https://i.imgur.com/cuP5kiN.gif  https://i.imgur.com/BBldUPY.gif

#516 16-09-2020 o 22h23

Straż Cienia
Tsukisia
Żołnierz Straży
Tsukisia
...

Największy problem z Gardzią jest taki, że ona jest po prostu brzydko narysowana. Mogłaby mieć najnudniejszy, najbardziej pospolity wygląd na świecie i nie przeszkadzałoby to prawie nikomu, gdyby miała ładniejszą twarz. Nowa fryzura może i wygląda lepiej (chociaż stara jak dla mnie też była fajna), ale co z tego, skoro ten wytrzeszcz jest tragiczny? Miałam nadzieję, że przy nowym sezonie zostawią sylwetkę, ale zrobią redraw twarzy i poprawią cieniowanie na ciele i wreszcie będzie można patrzeć na tę podstawową Gardzię, no ale nie...

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

#517 16-09-2020 o 22h29

Straż Absyntu
Nish
Nowo przybyła
Nish
...

Ja trochę się nie zgodzę z tym, że główna postać jest brzydka.
Obiektywnie patrząc jest przeciętna do bólu z tym wyglądem, ale jej 'nijakość' w moim odczuciu jest bardziej spotęgowana tym, że jej charakter/osobowość nie istnieje. Gdyby osoby odpowiedzialne za tworzenie postaci bardziej się przyłożyły... Naprawde uważam, że fajnie opowiedziana historia sprawia, że postać wygląda korzystniej.
Również ile ludzi tyle opinii. Tak samo jak ludzie będą narzekać na totalnie basicową postać, tak mogą narzekać i na bardzo ładną, bo nie spełnia naszych oczekiwań.
Nie pogardziłabym również, gdyby pokazano, że czas jaki upłynął podczas 1 sezonu, w jakikolwiek sposób zmienił coś w Gardzi. Tak to nadal wygląda ona na taką małolatę, a jednak wiekowo już trochę powinna dojrzeć.
Jednak jak patrzę na nowe odsłony WSów, to tylko Nevra mi się podoba. Tu widać już zmianę na plus porównując do wcześniejszego designu to dałabym te kilka lat wiecej. Patrząc na resztę... Nowa ogoniasta i nowy WS wyglądają dość dziecinnie. Zupełnie nie wiem, jakiego słowa użyć, ale no...

#518 17-09-2020 o 10h26

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

Garter napisał

Ze wszystkich postaci jakie mamy na Eldce Garnek jest zdecydowanie najbrzydszy i też mi trochę przykro, że inne postaci są tak ładne dla oka (zwłaszcza ta kitsune powyżej) :c Bycie zwykłym człowiekiem wcale nie wyklucza faktu, że nasza postać mogłaby być po prostu ładniejsza.
O to, to - dokładnie o to mi chodzi. Gard jest najpaskudniej narysowana - projekt zakładał uniwersalność, a wyszło po prostu brzydkie kaczątko, które nawet w chwili uwolnienia swoich mocy nadal pozostaje pokraką. Skoro nie poszli w zmianę kolorów (nawiasem - mocno im nie wyszła uniwersalność w tej kwestii, bo nie każdy się będzie identyfikował z mysiowatą postacią /static/img/forum/smilies/tongue.png), to chociażby mogli dorzucić jakąś ornamentykę, znamiona, coś, co uwolniło się pod wpływem mocy, bo o ile owszem, przebywając na ziemi Gardzia była zwykłym człowiekiem, to podczas swego pobytu w Eldzie nałykała się maany, wykozaczyła, więc to się aż prosi o redraw i "wyładnienie" /static/img/forum/smilies/wink.png Skoro reszta magicznych ma swój urok, to dlaczego nie Gardzia, skoro stała się wybawicielem i herosem?

Charakteru komentować nie będę, bo nie ma sensu, wszystko powiedziane zostało już około trzeciego-czwartego odcinka, już wtedy gracze odkryli, że nie ma co się spodziewać kogoś interesującego, tylko kolejne biegające w te i nazad popychadło bez tła, zainteresowań i cech charakterystycznych XD Ot, kolejny zabieg mający na celu "uniwersalność" a zakończony "nijakością".
Serio, gram tylko dla WSów - jakbym tu weszła grać dla głównej postaci, to długo bym nie posiedziała XD

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (17-09-2020 o 10h27)

http://img.over-blog-kiwi.com/0/93/23/32/20180112/ob_410186_big-bang-image-big-bang-36087917-500-2.gif

#519 17-09-2020 o 16h06

Straż Cienia
Garneeeek
Akolita Jednorożców
Garneeeek
...

Kitsune w wersji finalnej:

Klik!

Ostatnio zmieniony przez Garneeeek (17-09-2020 o 16h06)

#520 17-09-2020 o 16h25

Straż Absyntu
Lix
Szeregowiec
Lix
...

A ona tak dobrze się zapowiadała *rip* Koori

#521 17-09-2020 o 18h06

Straż Absyntu
VampireCarmila
Akolita Jednorożców
VampireCarmila
...

A zapowiadała się tak dobrze , jakby wszystko okej ,ale ta twarz.
Zwłaszcza te krzywe brwi.
Chociaż i tak wygląda lepiej niż nasz garnek.

.....................https://thumbs.gfycat.com/PleasingAgileLeopardseal-size_restricted.gif

#522 17-09-2020 o 19h50

Straż Cienia
Angeell
Rekrut
Angeell
...

Wygląda ciekawie ,co do brwi to pewnie w odcinkach będą normalne  to nie jest pewnie 100 procentowy wizerunek ale ciekawi mnie kim będzie w tej całej historii ;p

https://i.pinimg.com/originals/9a/42/39/9a42395bc6b41648fa3c34e50b8595bc.gif

#523 17-09-2020 o 20h08

Straż Absyntu
Hinig
Młody rekrut
Hinig
...

Wygląda nie najgorzej w finalnej wersji, spodziewałam się czegoś lepszego, ale jest ok.
Mimo wszystko i tak wypada 100/10 przy naszym Garnku.

Zgadzam się, że nasza główna postać wygląda bardzo źle. Poza tym na Marię-Annę bardzo wpłynęło długie działanie manny, na jej organizm. Była zwykłym człowiekiem, a i tak przeszła jakieś zmiany (ogon, rogi, gałka oczna, łuski, skóra itp.) Gardzia też jest po części człowiekiem, ale ma poza tym krew fairy i ostatnim Angelem ona jednak być. Spędza sobie właśnie siedem lat w krysztale, gdzie jest największe zbiorowisko i oddziaływanie manny,(Hello, Bemoov, sam dałeś nam w fabule informacje, że poziom manny jest bardzo zależny od stanu kryształu, a w czasie, kiedy jest w nim Gardzia on sobie spokojnie śpi i nic mu nie zagraża) więc chyba jakieś zmiany po takim czasie w Eldaryi powinny być u niej widoczne. Poza tym to ona jest tą zbawicielką Eldaryi gdzie każdy jej teraz pomniczek stawia i powinien całować stópki.
Nie mówię, że teraz nagle ona ma wyskoczyć z tego kryształu z elfimi uszami, wampirzymi kłami, językiem żmii, syrenim ogonem, rogami, skrzydłami wróżki, łuskami smoka i tatuażami, ale takie parę drobnych zmian jak kolor oczu, włosów, może jakieś ładniejsze rysy twarzy i np. pół przezroczyste skrzydełka Angela by polepszyły wizerunek.

#524 17-09-2020 o 20h52

Straż Obsydianu
Myrida
Szeregowiec
Myrida
...

@Up twoje argumenty brzmią logicznie, popieram też pomysł zmiany w gardzi. Głosuję za wprowadzeniem Twojego pomysłu w fabułę z tym właśnie wytłumaczeniem. Historia sprzedawana nam przez beemove zyska na autentyczności i świeżości oraz zdobędzie ku uciesze wielu graczy ciekawy i logiczny wątek. /static/img/forum/smilies/tongue.png

A co do Koori to nie jest najgorsza, całkiem ładna wręcz, ale na szkicu podobała mi się bardziej, zwłaszcza wyraz twarzy. Podejrzewam że te nierówne brwi to dlatego, że jedno oko ma zamknięte, a drugie otwarte, więc sądzę że nie będzie miała tego na stałe. Martwi mnie natomiast ten wyraz twarzy, jeśli ma on odzwierciedlać jej osobowość, to ostrożnie podchodziłabym do tej postaci, martwię się że mogą z niej zrobić dość irytującą osóbkę.

@Down faktycznie, nie zauważyłam na początku

Ostatnio zmieniony przez Myrida (17-09-2020 o 20h58)

#525 17-09-2020 o 20h56

Straż Absyntu
VampireCarmila
Akolita Jednorożców
VampireCarmila
...

Co do brwi , problem nie leży w ułożeniu jedna wyżej druga niżej przez mimikę ,a przez to ,że one same w sobie w miejscu które się kończą są dziwnie wycięte i krzywe więc podejrzewam ,że akurat tego nie zmienią.

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23