Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 42 43 44 45 46

#1076 02-09-2020 o 10h08

Straż Obsydianu
Meliona
Pokonała kurę
Meliona
...

No, mi też minigierki strasznie zbrzydły xD Od trzech dni nic, tylko puszczam zwierza w olimpiadzie lewym bokiem i niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba. O dziwo wola nieba daje mi za każdym jednym razem 2 muszelki xD
W grę z szukaniem chowańca równie mocno mam ochotę grać...

https://i.imgur.com/SPHRp75.png

#1077 02-09-2020 o 10h28

Straż Absyntu
Ilian
Przyjaciółka Jamona
Ilian
...

Zgadzam się z @Tsuyami i @Linnanna - po tygodniu były już nudne, nie chciało mi się w nie grać, często zapominałam i raczej nie odświeżałam strony jak źle mi poszło. Za długi event, żeby się nim przejmować, ponadto były wakacje - ludzie się rozjeżdżali, kto na wakacjach chce myśleć o jakiejś gierce? Tylko naprawdę wierni fani, ja bym nie myślała o niej na wyjeździe.
Ogólnie uważam, że miesięczny event jest spoko, drop z mapy przez cały ten czas, ale event do ukończenia w codziennym graniu powinien być w dwa tygodnie - czilera i utopia, każdy zdąży, a nie ma dedykowanej mapki, więc eventowy drop nikomu nie szkodzi. W zeszłym roku było to zdecydowanie lepiej rozegrane.
Gra z krabem/rakiem/czymkolwiek to jest jest nawet ok. Dzięki trikowi z powiększającą się muszelką nie trzeba uważnie śledzić co się dzieje na ekranie (aczkolwiek traciłam przy tym punkty, bo nie patrzyłam i czas mi się kończył).
Gra z aksolotlem jest koszmarna. Na stronie jest ona piekłem dla ludzi z problemami ze wzrokiem - płakałam przy niej, epileptycy też pewnie mieli problemy. Ciężko mi będzie uwierzyć w to, że gra była testowana, bo wątpię, żeby puszczono grę, przy której tester płakał grając. Na dodatek skala obiektów na stronie jest za duża. Gdyby te obiekty były mniejsze, w grę dałoby się dać trochę lepiej. Na aplikacji jest okej, ale nie każdy ma możliwość mieć aplikację - ja w trakcie eventu musiałam zmienić telefon na starszy, na którym apka działa jakby chciała, ale nie mogła.
+Drażni mnie duża rozbieżność przy grach pomiędzy apką a stroną, nie tylko w kwestii gier eventowych. Daje mi to wrażenie bylejakości.
Jeśli chodzi o stroje - naprawdę mi się podobają w całości,lubię morskie klimaty, ale kiedy przyszło co do czego - trudno cokolwiek mi z nimi zrobić. Tutaj najbardziej jestem zła na karnację i brak możliwości zdjęcia bielizna. Karnacje z Legend of sea i Abbys creature nie powinny mieć na sobie bielizny. Szalenie podoba mi się to akwarium, ale jest na niej bielizna, trzeba ją ukrywać i zakrywa się to akwarium i karnacja na tym dużo traci. Takiego problemu nie ma z drugą karnacją, no ale nadal - po co mi bielizna. Co raz więcej dziewczyn chodzi bez staników, uwolnijmy z niego Gardzię.
+Pamiętamy chyba halloweenową sukienkę, która ukrywała bieliznę - jak bardzo mi tego brakuje.
Drop mi jest obojętny, chowańce również. Nie rozumiem narzekania na brak dropu, jak zeszłoroczne stroje przez cały rok były za grosze na targu, ale ok. Ostatnia kwestia, którą chciałam poruszać to ceny - nie rozumiem dlaczego kolejna partia, która mieści się w tych pięciu jest taka droga, a każda muszelka kosztuje 1 ZM. To nie ma sensu, zwłaszcza, że każdy dzień łatwo odrobić sobie Dłonią Midasa. Gdyby to była kolejna partia gry, 6/5, to zrozumiałabym, ale nadal - da się z niej uzyskać tylko dwie muszelki. Liczenie na przypadkowe kliknięcia jest niemiłym zabiegiem i uważam to za nieprofesjonalne.

https://imgur.com/SK7rsJx.png

https://i.ibb.co/f0Mk0Qm/4.png

#1078 02-09-2020 o 13h56

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Zgadzam się z pozostałymi. Obecnie jestem na takim etapie, że nawet kiedy mam czas, żeby zagrać w gierki, to tego nie robię, bo mam już tego po prostu dosyć. Nie zależy mi na skompletowaniu wszystkich strojów. Jestem w plecy o jakieś 25 muszelek i nawet żal mi wydawać na nie złote monety. Jest za dużo partii dziennie do rozegrania na tak długi okres. Formuła sprzed roku była milion razy lepsza moim zdaniem.

#1079 02-09-2020 o 14h00

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...

Ja za to ubolewam, że jest limit 5 gier na dobę. Kiedy siedzę w domu kończę na spokojnie ostatnią partię około godziny 18.00, więc wolałabym się pomęczyć i zagrać więcej partii na dobę kiedy mogę i skończyłabym ten cały cyrk wcześniej.

https://i.imgur.com/nLQtXgO.jpg

#1080 02-09-2020 o 14h50

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Bimuf i jego warianty kolorystyczne. Wybierasz kolor dla kraba, naciskasz czarny i patrzysz jak krab zmienia kolor na fioletowy. Matko bosko, żeby to jeszcze był ten Chinoczarny fiolet ale nie, jest jeszcze jaśniejszy. Czy tak ciężko jest zrobić czarny, albo chociaż szary item? Fiolet koło czarnego to nawet nie stał.

#1081 02-09-2020 o 20h45

Straż Absyntu
Kace
Żołnierz Straży
Kace
...

Nie wiem jak Wam, ale ja odkąd sobie ściągnęłam aplikację (ponownie, specjalnie pod event xD) to jest jakoś lżej niż musieć się co te 2 godziny przed komputer siadać. I takie jest w tym plus. A tak jak po pierwszym dniu miałam tych minigier dosyć, tak ja właśnie już n tyle przywykłam, że podchodzę już do nich neutralnie, a czasem nawet pozytywnie xD No i jednak te stroje mają trochę ciekawych elementów (do których w większości przypadków trzeba się przez "śmietki" przekopać, ale to tam), i będzie mi żal, jeśli ich nie zdobędę ostatecznie, no bo uh, są zbyt śmieszne xDDD

#1082 02-09-2020 o 20h48

Straż Cienia
Cata
Akolita Jednorożców
Cata
...

Mam coraz większą ochotę wydać pieniądze, byleby ukończyć ten event. Niestety zależy mi na ilustracji, więc będę się męczyć </3

#1083 02-09-2020 o 21h40

Straż Cienia
Gevheran
Młody rekrut
Gevheran
...

Czy tylko mnie zaczyna męczyć już ten event? Ja rozumiem 2 tyg ale on jest praktycznie miesiąc..   /static/img/forum/smilies/hmm.png  /static/img/forum/smilies/neutral.png

#1084 02-09-2020 o 21h49

Straż Cienia
Cata
Akolita Jednorożców
Cata
...

@Up Spokojnie, chyba nie ma osoby, której by już nie męczyły /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#1085 02-09-2020 o 22h05

Straż Cienia
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Mnie też już to męczy, niestety będę musiała grać do ostatniego dnia eventu, ponieważ trochę pogubiłam muszelek po drodze. Teraz poszłam do pracy, nie mam czasu ani specjalnie siły, żeby robić te gierki, no ale jak się chce ukończyć event to tak jest /static/img/forum/smilies/hmm.png

#1086 03-09-2020 o 00h31

Straż Absyntu
Ariri
Oficer Straży
Ariri
...

Mój event w pełni skończony. Dla dopełnienia 2 dni temu złapałam Piscxolota, a dzisiaj, po fartownym zdobyciu przynęty, które wcześniej wolałam opychać na targu, udało mi się dorwać Pinchou. Jak dla mnie wystarczy : D

https://i.ibb.co/dkBpcPn/ezgif-2-41082c9977c4.gif   https://i.ibb.co/VvjR70g/ezgif-2-79ab77561596.gif

#1087 03-09-2020 o 02h03

Straż Absyntu
Essja
Młody rekrut
Essja
...

Na początku się cieszyłam z długości - teraz mam już dość i cieszę się, że niedługo się skończy /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#1088 03-09-2020 o 14h25

Straż Absyntu
Kira91
Młody rekrut
Kira91
...

Im bliżej końca event tym bardziej mam go serdecznie dosyć. Pomijając to jak nuuuudny stał się po takim czasie to jeszcze myślałam, że krew mnie zaleje jak po raz n-ty włączyła się gra w grze. Szkoda tylko, że nie słyszałam, bo miałam wyłączony dźwięk i gdy zostałam z 3 serduszkami wywaliło mi komunikat, że nie dostaję muszelek, bo gra w tle zabiła pełzaka. Nie grywam w Eldaryę, ale grałam w każdy możliwy event na SF od momentu powstania i tam jeszcze nie trafił mi się event, który miałby aż tyle błędów! Na litość tu się grać nie da. To co chciałam już mam, ale niech się ten event już kończy, bo mam dość. A tak go głupia broniłam...

Ostatnio zmieniony przez Kira91 (03-09-2020 o 16h57)

https://pa1.narvii.com/6466/b6733b82e778114aa631b83194699c09e7c18676_hq.gif

#1089 03-09-2020 o 15h55

Straż Absyntu
MilenaLilith
Szeregowiec
MilenaLilith
...

Ten event znudził mnie do tego stopnia że postanowiłam wydać resztki maany na dłonie Midasa i mieć spokój.
Czy tylko mi nigdy nie dropią grudki złota?

Nie może umrzeć ten
Który śni wiekami
Nawet śmierć może umrzeć
Wraz z dziwnymi eonami~H.P. Lovecraft

#1090 03-09-2020 o 20h34

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

Jejku, ja na prawdę nie wiem co się ze mną dzieje podczas tego eventu, ale w plecaku mam 4 jajka kraba i 3 jajka pełzaka

#1091 03-09-2020 o 20h59

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

@up jeśli tyle udało ci się złapać to jestem naprawdę w ciężkim szoku. Ja po tym jak udało mi się złapać oba nie widziałam już żadnego. Myślałam że można zdobyć tylko po jednym z każdego rodzaju. I tu mnie mocno zaskoczyłaś wyptowadzając z błędu.

#1092 04-09-2020 o 07h27

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up większość z nich kupiłam na targu, jednak moim celem było wydanie nie więcej niż 200 maany

Ostatnio zmieniony przez Lix (04-09-2020 o 07h28)

#1093 04-09-2020 o 11h37

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...

Znowu straciłam muszelkę... Jeszcze się do końca eventu okaże, że będę musiała dopłacać...

https://i.imgur.com/nLQtXgO.jpg

#1094 04-09-2020 o 12h07

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

A mi dzisiaj udało się złapać trójząb i to jeszcze w świetnym kolorze.

#1095 04-09-2020 o 12h26

Straż Absyntu
Nish
Młody rekrut
Nish
...

Pierwszy event na El 'za mną' i tak tylko powiem, że nie jestem jakoś pozytywnie do niego nastawiona.

Chowańca spotkałam tylko raz i jeszcze mi uciekł. Na początku kilka rzeczy eventowych z mapki dostałam, a później nastała cisza.
Dodatkowo należę też do osób, które nie miały przerwy wakacyjnej, bo pracowały, więc dla mnie 3 partie gry to był dzienny max. Na więcej nie miałam siły, czasu i chęci, więc osobiście czekanie 2h było dla mnie wielkim negatywem tego eventu. Gry za to nie były jakoś wymagające, więc zbieranie muszelek powoli szło...
Jednakże zestawy jako całość również mnie nie porwały, ale przynajmniej kilka ciekawych elementów odnalazłam dla siebie. Najbardziej mi zależało na zdobyciu korony MM, płetw LoS i włosków Thelxiope. Dzisiaj zobyłam te ostatnie, dlatego też mówię o 'ukończeniu' wydarzenia. Płacić pszczołom nie zamierzam, bo i nie bawiłam się jakoś wyśmienicie, by mieć chęć zrobić jakiekolwiek doładowanie.

Co więcej... Te kilka dni, kiedy strona tak lagowała uniemożliwiając praktycznie zaliczenie minigier po południu, było bardzo upierdliwe. Pomijam już inne bugi, bo czasami i takie się pojawiają, ale przynajmniej firma jakoś reagowała na nie. Jednak prawie niedziałającą stronę na pl wersji postanowili zignorować. Fajnie :>
tzn naprawić, naprawili, ale zostało to potraktowane jako 'przecież nie stało się nic złego'

Ostatnio zmieniony przez Nish (04-09-2020 o 21h14)

#1096 05-09-2020 o 09h37

Straż Cienia
lischiama
Akolita Sargousetów
lischiama
...

https://66.media.tumblr.com/725a28f74d2df41bcf8cf92eef19be28/tumblr_q6y73mo5761xv114mo1_400.png
Wydarzenie letnie ma się ku końcowi, więc wypadałoby zrobić lekkie podsumowanie na jego temat. Ogólnie nie był zły, ale niedopuszczalne było, to kiedy przez kilka dni logowanie się na stronę w godzinach popołudniowych uniemożliwiało zaliczenie mini gier, co powodowało zniechęcenie i jestem tym eventem na tyle zmęczona, że chyba na trzecim stroju już mi nie zależy.....

#1097 05-09-2020 o 11h59

Straż Absyntu
Kace
Żołnierz Straży
Kace
...

Okej... Jakby tę karnację ze stroju sea naprawili, ale... pod względem twarzy. A wciąż: jaki jest sens tego, że da się - A RACZEJ TRZEBA - włożyć na nią bieliznę? -.-

#1098 05-09-2020 o 12h45

Straż Absyntu
Outsider
Rekrut
Outsider
...

Najgorszą rzeczą z tego eventu jest muzyka. Czemu nie mogę tego wyłączyć??? Słuchaniu tej melodyjki po kilka razy dziennie od tylu dni jest męczące. Na czas gry wyłączam dźwięk w komputerze lub zagłuszam to piosenkami, bo już nie mogę.

https://78.media.tumblr.com/cafda69a75b6fc3dcaac57c94a6e111d/tumblr_orzdomFFdm1w1kke6o1_r1_400.gif

#1099 05-09-2020 o 13h10

Straż Absyntu
Evira
Szeregowiec
Evira
...

@up
Mnie też ta muzyka denerwuje, ale jest nieco prostsze rozwiązanie - możesz wyciszyć sobie dźwięk jedynie z karty, na której otwarta jest eldarya i wtedy sobie możesz słuchać innych rzeczy w tym samym czasie bez nakładania się na siebie dźwięku (bo zrozumiałam, że to był twój problem?) :)

#1100 05-09-2020 o 13h39

Straż Cienia
Cata
Akolita Jednorożców
Cata
...

Mi tylko żal osób, dla których ten event był pierwszym. Bo starzy gracze, którzy grają już ten rok czy 2 mają za sobą kilka dobrych eventów (i kilka słabych) więc mają porównanie. Nowi gracze mogą się zniechęcić  /static/img/forum/smilies/hmm.png

Przy okazji ktoś w dziale bugów w evencie zgłosił powiększającą się muszelkę. Aż mi ciśnienie się podniosło. Mam nadzieję, że dziewczyny to zignorują. Nie wiem, czy dziewczyna jest nowa, ale kurde no XDDD Co jej przeszkadzała ta "drobna" pomoc? Jej sprawiedliwe serduszko się zbuntowało czy jak? XD

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 42 43 44 45 46