Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 43 44 45 46

#1101 05-09-2020 o 14h15

Straż Absyntu
Kace
Żołnierz Straży
Kace
...

@up - rok czy dwa... hm, sprawdzam, od kiedy tu jestem... hm, "/16". HM XDDDDDD

A więc już żeby nie offtop, to tylko napomknę, że ja już nie pamiętam, jakie to były te dobre eventy. Tzn. zdecydowanie najmilszymi są te z mapkami, ale to też nie to co kiedyś, kiedy tych strojów było oh było i mapka miała sens, bo nie były losowe...

TEN event jest dla mnie zły przede wszystkim dlatego, że cóż mi z tych strojów? Nie da się nimi handlować - to jest mój największy ból. I nawet nie to, że sprzedać - ja bym się chciała wymienić, gdy wzięłam parę rzeczy o złym kolorze! (mniejsza już, czy to była moja wina, czy jednak tego, że w pewnym momencie nastąpiło przesunięcie kafelków z kolorami do wyboru... ;")). A, jeszcze: wtedy, gdy były naprawdę dobre eventy, to mi się grać nie chciało /static/img/forum/smilies/big_smile.png (tak, żałuję jak nie wiem. Gdybym wiedziała, jak to się z targiem potoczy... uh XDD). A teraz? Gram usilnie zbierając durne muszelki - PO CO? Nie mam pojęcia. Skuteczne przyciągnięcie przed kompa/telefon poprzez zrobienie eventu na styk... kiedyś czegoś takiego nie było >:c *teraz, skoro tu tyle siedzę, jestę znawca xDDD*

Co do zacinającej się muszelki - no to było miło XD Ale w sumie na komputerze się w nią dobrze gra. A w olimpiadę z kolei lepiej mi na komórce i eh xDD

#1102 05-09-2020 o 14h27

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...

No to teraz tylko czekać aż dorwą nam się do odświeżania, a mnie już wystarczy, że nie zawsze mi się uda odświeżyć...
Ja w większości wypadków sobie radzę z tą gierką z muszelkami tylko czasem już jestem tak znudzona, że łapię się na tym, że nie patrzę na te muszle i wtedy "strzelam" (a jak widzę większą muszlę to jestem "uratowana"), a dla kogoś może być ten bug jakimś ułatwieniem, mnie osobiście on nie zawsze się nawet pojawia.
Ja po prostu się obawiam, że naprawiając taki bug właśnie zaczną kopać głębiej i dopiero wtedy będzie fajnie albo jeszcze nie daj Boże zepsują przy okazji coś innego.

Swoją drogą wiem, że nie zabawa jak wiesz, w której muszli jest krab, ALE zdecydowana większość graczy męczy się z upierdliwymi mini-gierkami tylko po to by odhaczyć element stroju, a nie dla zabawy. Gier tego typu jest mnóstwo w Internecie, więc po co utrudniać życie innym...

https://i.imgur.com/nLQtXgO.jpg

#1103 05-09-2020 o 15h33

Straż Absyntu
MilenaLilith
Szeregowiec
MilenaLilith
...

@Vandea

Nawet nie strasz że jeszcze przez kapusia od powiększającej się muszelki na koniec eventu nam dowalą z odświeżaniem...

Nie czaję co ta osoba chciała osiągnąć zgłaszając to. Ma zamiar szukać u nich w firmie pracy czy co?

Nie może umrzeć ten
Który śni wiekami
Nawet śmierć może umrzeć
Wraz z dziwnymi eonami~H.P. Lovecraft

#1104 05-09-2020 o 15h41

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

serio ktoś to zgłosił? XD jest 4 dni do końca eventu co to teraz da?

błąd błędem ale no ludzie bimuf chyba nie był aż tak ślepy i widział, że ta ich giera nie działa jak trzeba biorąc pod uwagę, że ludzie na forum otwarcie o tym pisali

no to nie była tajemnica i trochę dziwi mnie to zgłoszenie

Ostatnio zmieniony przez Mystification (05-09-2020 o 15h58)

#1105 05-09-2020 o 15h47

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...

Nie mogę uwierzyć w to co czytam. Czy wy siebie widzicie? To co robicie to jest już wyraźne szczucie. Zachowujecie się jakby to serio były jakieś niesamowicie wielkie błędy działające na dużą szkodę dla firmy i nic o tym nie wiedzieli. Ba! To tak jakby tylko się działo na naszym serwerze i miałaby być z tego wielka tajemnica. Możliwość odświeżania gierek eventowych nie jest nowa i trwa już od dłuższego czasu. Ta osoba miała prawo to zgłosić, a nie jest przecież pierwsza. Ile osób pisało o tym tutaj w tym wątku? No błagam litości. ;]

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#1106 05-09-2020 o 16h02

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

MilenaLilith napisał

@Vandea

Nawet nie strasz że jeszcze przez kapusia od powiększającej się muszelki na koniec eventu nam dowalą z odświeżaniem...

Nie czaję co ta osoba chciała osiągnąć zgłaszając to. Ma zamiar szukać u nich w firmie pracy czy co?

No tak nazywajmy gracza kapusiem tylko dlatego ,że zgłosiła ona coś co dla niej wydaje się błędem  i dowalmy ,że pewnie szuka u nich roboty bo zrobili coś źle.
Jeśli to bug to zrobiła to co uważała za słuszne , jeśli nie to po prostu zostanie wszystko bez zmian.
I tak, na pewno przez to ,że zgłosiła jeden bug teraz zmienią cały event ,że nawet odświeżać nie można xD.

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#1107 05-09-2020 o 16h08

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up MUSZĄ przecież to psuje innym zabawę, albo czekaj! Mam lepszy pomysł, niech zabiorą nam wszystkie muszle i elementy stroju które zdobyliśmy tym nie uczciwym zagraniem.

A tak na poważnie to mi rybka czy ktoś to zgłasza czy nie, normalnie gram na apce a jak zagrałam już ten jeden raz na komputerze to moje muszelki i tak były w zwykłym rozmiarze

Ostatnio zmieniony przez Lix (05-09-2020 o 16h08)

#1108 05-09-2020 o 16h13

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

@up wejdź w muszelki w przeglądarce na telefonie. Co grę się powiększają :> na komputerze udało mi się tak tylko z 3 razy i to w pojedynczych rundach nie w tej samej grze.

w sumie jak kiedyś zgłosiłam błąd z problemami eldy w przeglądarce na tele to dostałam info, że oni z taką wersją na telefonie nic nie robią( coś w ten deseń?) może dlatego muszle się przez cały event powiększają

#1109 05-09-2020 o 16h19

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Dlatego też nazywanie kogoś kapusiem wydaje mi się śmieszne w tym złym sensie bo nawet nie wiadomo czy to błąd.
Imo gdyby to było błędem to już na początku by coś z tym zrobili, a polska wersja nie jest jedyną w tej grze, dlatego obwinianie jednej osoby za psucie całego eventu takie to takie trochę xD.

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#1110 05-09-2020 o 16h23

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

Poza tym nie żeby coś, ale ukrywanie błędu na swoją korzyść jest łamaniem regulaminu, więc jeśli ktoś uznał, że to może błąd i na wszelki wypadek to zgłosił, to postąpił dokładnie tak jak powinien. Więc oskarżanie tej osoby nie ma większego sensu.

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (05-09-2020 o 16h24)

P A R R I E     M A S Z    3    M I E S I Ą C E    N A     D O  K O Ń C Z E N I E     S P N    -   D O    2 3 . 0 3 . 2 0 2 1
i n s t a g r a m                                      s n a p                                       f a n k l u b    e z a                                       f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "

https://media.discordapp.net/attachments/333714204597157889/730155224378900541/image0.gif

https://i.imgur.com/HGv2gQz.png[/img]

https://media.discordapp.net/attachments/333714204597157889/730155224378900541/image0.gif

...

...

#1111 05-09-2020 o 19h26

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Powiększyć muszelkę na kompie da się za kazdym razem. Wystarczy kliknąć poza muszlą i przytrzymać, potem na nią najechać, ta się powiększu i wtedy odkliknąć. Powiększenie nie zniknie. Przyznaje szczerze, że wykorzystywałam ten exploit przez ostatnie dwa tygodnie, bo zwyczajnie mam już dosyć eventu i kiedy na kompie leciały muszelki, to w tym samym czasie grałam w olimpiade na telefonie. Oszczędnośc czasu xd Ktoś miał pełne prawo to zgłosić i nie należy go za to szkalować, nawet jeśli nie rozumie się tej decyzji. Takie to proste.

#1112 05-09-2020 o 20h34

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...

Ajć, znowu mi uciekła muszelka... /static/img/forum/smilies/hmm.png
Musiałam zagrać na aplikacji, bo bym się nie wyrobiła dzisiaj ze wszystkimi partiami, może to tylko moje wrażenie, ale gra z muszelkami leci chyba jakoś szybciej na aplikacji.

https://i.imgur.com/nLQtXgO.jpg

#1113 05-09-2020 o 21h10

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

@up tak na aplikacji gara z muszelkami w ostatniej rundzie jest o wiele szybsza niż na przeglądarce.

#1114 05-09-2020 o 23h37

Straż Absyntu
Mjlucia
Młody rekrut
Mjlucia
...

Jako, że zbliża się nieubłaganie koniec eventu to zdecydowałam się zrobić już takie małe podsumowanie. Zacznę od kreacji, które pamiętam, że jeszcze zanim wyszedł event były ze spoilerów dosyć mocno krytykowane a moim zdaniem okazały się naprawdę interesujące. Wszystkie 3 dobrze prezentują się jako całość i mają fajne poszczególne elementy. Może zbyt dużo powciskanych jest wszędzie muszelek i raczej osobiście nie ubiorę za często błon(?) i oskrzeli to wiadomo, że nie wszystko musi mi odpowiadać a event jest w końcu letni, więc tematycznie daję okejkę ;) Wielki plus za włosy Calypse, które wyszły i ładnie i neutralnie, bo warkocz mimo, że cudny to z tymi muszelkami pewnie nie zawita na mojej głowie jakoś często :(
Chowaniec na poszukiwaniach nie przynosił mi niestety za dużo rzeczy, ale chociaż dostałam od niego tła i za to jestem wdzięczna.
Forma eventu sama w sobie naprawdę nie jest taka zła. Gry da się przejść i przyznam, że nie zawsze zdobywam maxa punktów i bywają dni gdy nie mogą grać to zdobyłam pełne dwa stroje i jestem zadowolona. Trzeci strój zdobędę do połowy i albo zostawię to jak jest albo doładuję w ostatni dzień monety i podkupię ostanie elementy. Zobaczę jeszcze, bo ilustracja bez postaci mnie aż tak nie interesuję abym miała parcie na jej zdobycie.
Koniec końców, chyba zakończę 'letnie wydarzenie' z miłym posmakiem i oby częściej były eventy z 3 kreacjami. Udanych zbiorów muszelek w tych ostatnich dniach życzę wszystkim! x

“Home is behind, the world ahead,
and there are many paths to tread
through shadows to the edge of night,
until the stars are all alight.”
― J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings

#1115 06-09-2020 o 12h55

Straż Cienia
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Czekam już tylko na koniec eventu. OStatnio coraz więcej muszelek mi ucieka, miałam zapas, teraz już go nie mam, nie mam też zapału na ich zbieranie. Drop myślałam, że im dalej, będzie się polepszał, a robi się coraz gorszy. Chowańce uciekają, ciuchy prawie wcale nie wpadają, mojego wymarzonego tła nie znalazłam przez miesiąc... Ech, słabo.

Ostatnio zmieniony przez Maddan (06-09-2020 o 13h05)

#1116 06-09-2020 o 12h58

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

No drop jest tragiczny. Na ubraniach mi nie zależy ale żarcie dla chowańca to mogłoby lecieć...

#1117 06-09-2020 o 20h41

Straż Absyntu
gzbtch
Piechur Straży
gzbtch
...

Cieszę się, że to już koniec, event coraz bardziej mi się dłuży, znikanie w pracy do toalety na 2 minuty też jest już męczące (bo zawsze akurat wtedy mnie potrzebują).
Event mi wyjdzie na styk, tj. ostatniego dnia będę potrzebować 3 muszli do skończenia eventu, więc nie jest źle.
Osobne elementy ze strojów, które pewnie kiedyś użyję mogę policzyć na palcach jednej ręki, ale no trudno.
Event przyjemny, ale strasznie nużący po czasie.

+THE MUGUNGHWA HAS BLOOMED+

https://64.media.tumblr.com/1336adc50424fe7b2057cdbc128b0528/dbb73bd56189bdab-d7/s400x600/7a4715a1e83ed564305e9626dcd4ec7a382c8da1.gifv https://64.media.tumblr.com/e07765f1878cef23798dc18d5409700e/dbb73bd56189bdab-40/s400x600/5a8001d768e5dcbad88d2250806a513c5df8bb4e.gifv

#1118 07-09-2020 o 12h22

Straż Cienia
Twily
Młody rekrut
Twily
...

Co to w ogóle za drop, ja się pytam xD
Event trwa jakiś miesiąc a chowaniec przyniósł mi może z 6-7 rzeczy.
O chowańcach nie wspomnę... A może jednak? Pojawią się raz na ruski rok a i tak ma się problem z ich złapaniem. Nie wyrobię się ze wszystkim, ale trudno, większość rzeczy zdobyłam.
I serio to że ktoś zgłosił błąd z muszelkami to X D

#1119 07-09-2020 o 13h43

Straż Obsydianu
Akkarin
Młody rekrut
Akkarin
...

W końcu udało mi się ukończyć event
Może gdybym nie zawaliła czterech pierwszych dni (granie na laptopie w ''olimpiadę'', to koszmar), skończyłabym go dużo wcześniej.
Ogólnie moje wrażenia grami z początku dużo różnią się od wrażeń końcowych
Pierwsze dwa tygodnie byłam grami, może nie, zachwycona. Jednak na pewno zadowolona, że nie są takie trudne do ogarnięcia.
W kolejnych tygodniach stały się nudne i skupiłam się jedynie na koncie na polskiej wersji.
Według mnie gra w ''chowanego'' aż prosiła się o max 5 punktów z np.  dajmy na to dwiema partiami dziennie. No, ale to tylko takie moje gdybanie.
Na temat bugów nie będę się wypowiadać, bo po co? Były, są i pewnie nie raz niestety będą.
Za to drop jest fatalny w prawdzie udało mi się zdobyć wszystkie tła, ale jeżeli chodzi o ubrania, to raczej nie liczę na to, że zdobędę cokolwiek z mojej listy, gdyż to na czas obecny graniczy z cudem.
Zdobyłam potrzebne przedmioty do gry z ''pielęgnacją'' i w sumie z początku cieszyłam się, że lecą jak szalone.
Jednak jak już na dniach miałam skończyć i właściwie to co miałam w inwentarzu by spokojnie wystarczyło. Już taka zadowolona nie byłam.
Stroje
Jak pewnie wielu z was. Urzekła mnie jedynie w większości Manta, choć i ona ma swoje minusy. Jednak o tym potem
Z reszty podobają mi się pletwy, karnacje (na razie przemilczę kolory), włosy Urszula i może jeszcze parę elementów było by ok gdyby nie kolory.
No właśnie. Według mnie największym minusem są właśnie kolory.
- Marvellous Manta
Nosz kurcze, czy ja się doczekam kiedyś czerni połączonej ze srebrnym? albo chociaż z szarym? Biel z błękitem przeboleje, ledwo co prawda, ale jednak.
Kolejny minus. Brak cielistego odcienia ''szminki'' (ewentualnie już jestem daltonistą). Takie fajne kiełki, a cielistego odcienia brak... Eh.. Ogólnie zestaw mi się podoba i przekonał mnie do siebie. Jednak te kolory.. no, cóż nie można mieć wszystkiego
-Legend of sea
Nie pogardziłabym intensywniejszą czerwienią, ale narzekać nie zamierzam. Może przyczepie się lekko do nazwy. Jak na mój gust do tych włosów bardziej pasowałaby nazwa Davy Jones, Jones, czy coś w tym guście. Jednak to taki mały szczegół, że nie warto zawracać sobie nim głowy.
Hmm.. tak właśnie sobie pomyślałam.. ciekawe jak prezentowałaby się karnacja, jakby była animowana. Co prawda lagi murowane, ale jednak...
- Abyss Creature
Tu podobają mi się jedynie płetwy, karnacja i tyle.
Wersje kolorystyczne do mnie nie przemawiają. Brakuje mi cielistego (jasnego) oraz białego (nie jasnoniebieskiego) odcienia.
Może za bardzo wybrzydzam i się czepiam... nie wiem..

Chowańce
Osobiście nie zbieram i mam nadzieje, że je odsprzedam. Ogólnie takie sobie, bywały lepsze jak na mój gust.

Ilustracja może być. Również bywały lepsze. Jednak nie będę się szczegółowo wypowiadać, bo osobiście sama lepszej nie zrobię.

No i to chyba tyle

#1120 07-09-2020 o 19h05

Straż Obsydianu
Hekejt
Akolita Sylfy
Hekejt
...

Ten event wymęczył mnie jak żaden inny. Sam pomysł na mini gry był ok, ale wydarzenie trwało stanowczo za długo. Event trwający miesiąc powinien być zdecydowanie bardziej różnorodny, a w takiej formie powinien trwać nie więcej niż dwa tygodnie. Już mniej więcej w połowie jego trwania miałam serdecznie dość robienia tych mini gierek, ale margines błędu był na tyle mały, że raczej nie można było opuścić kilku rund, a co dopiero dni ^^

http://i.imgur.com/OpkCSqq.gif

#1121 07-09-2020 o 22h09

Straż Cienia
Lilli_Anna
Nowo przybyła
Lilli_Anna
...

Tegoroczny letni event choć początkowo zdziwił mnie że będzie trwać tak długo minął mi całkiem szybko i gładko. Podejrzewam, że jego długość spowodowana jest tym, że twórcy przygotowują sezon 2 więc był on trochę taką zapchajdziurą dla nas. Nikt w końcu nie mógł zarzucić że w grze się nic nie dzieje po ukończeniu sezonu 1, a i twórcy mogli liczyć na zastrzyk $$$.
Co do samych mini gierek były one szybkie, łatwe i przyjazne  /static/img/forum/smilies/smile.png Nie sprawiało mi problemu aby poświęcić te 2 min co 2 godziny x5 dziennie zarówno podczas mojego urlopu jak i po powrocie do pracy. Głównie grałam na apce na telefonie. Gra w muszle czy ta olimpiada wyspy na komputerze wydawały mi się znacznie trudniejsze.
Jeżeli chodzi o same stroje to jestem zdecydowanie na nie. Żaden z nich mi się spodobał, choć muszę przyznać, że niektóre elementy strojów takie jak włosy i łańcuch Marvellous Manta podobają mi się i sądzę, że będę z nich korzystać co do całej reszty to mam szczere wątpliwości. Za to muszę pochwalić, że tła (które na poszukiwaniach udało mi się wszystkie znaleźć  /static/img/forum/smilies/big_smile.png ) są bardzo ładne i cieszę się, że jestem ich posiadaczką.
Jak już była mowa o poszukiwaniach to raczej jestem rozczarowana. Miałam nadzieję, że mój chowaniec znajdzie więcej rzeczy, a poszukiwanie będą dla mnie bardziej ekscytujące, no ale cóż nie tym razem. Mam nadzieję, że w następnych eventach będzie ciekawiej w tym aspekcie. Jednakże nie miałam większego problemu w złapaniu chowańców eventowych. Jedynie przy pierwszej próbie złapania Pinchou, ale przy drugiej się udało. Co do Piscxolota dało radę wejść za pierwszym razem  /static/img/forum/smilies/wink.png  Obaw uważam, że są słodkie ale sądzę że nie żałowałabym gdyby nie udało mi się ich złapać.
Co do końcowe ilustracji to z jednej strony uważam, że to kompletne dno i nieporozumienie (brak jakichkolwiek postaci, chociażby naszej głównej bohaterki wśród tych chowańców) a z drugiej wydaje mi się, że to zabieg celowy i przy następnych eventach dostaniemy ilustrację która będzie przedstawiać postacie z następnego sezonu.
Podsumowując oceniłabym ten event na 3/5. Nie można powiedzieć, że mi się nie podobał, bo uważam że fajnie umilił mi czas oczekiwania na drugi sezon, jednak możliwe do zdobycia nagrody kompletnie mnie nie satysfakcjonowały.

#1122 08-09-2020 o 05h25

Straż Absyntu
Kira91
Młody rekrut
Kira91
...

Mam 8/12 elementów ostatniego stroju, więc wiem, że go już nie uzbieram (tylko i tak najmniej na nim mi zależało), ale cieszę się, że to już prawie koniec eventu, naprawdę. Początkowo był w porządku - krótki czas oczekiwania,banale minigierki (zwłaszcza z szukaniem chowańca pod muszlami i tu nawet bez powiększania którejkolwiek), jednak po tak długim czasie grania po kilka razy dziennie w tak proste gierki człowiek ma już dość. Mnóstwo bugów, które trwają do dziś doprowadza mnie do pasji, no ale... Event w obecnej formie mógłby pozostać, ale nie tak długi. Przyjemność z grania po czasie ucieka.
Cieszę się za to z powodu tła w 3 wersjach oraz ze złapania obu eventowych chowańców i to za pierwszym razem (pierwszy i jak sądząc po później wyskakujących chowańcach ostatni raz w życiu).

Ostatnio zmieniony przez Kira91 (08-09-2020 o 05h28)

https://pa1.narvii.com/6466/b6733b82e778114aa631b83194699c09e7c18676_hq.gif

#1123 08-09-2020 o 09h07

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

Event Zakończony!

Stroje:

Legent of Sea - zebrany
   Marvelous Manta - zebrany
   Abyss Creature - zebrany

Chowańce:

Pinchou - złapany
   Piscxolot - złapany
   Regalius -  X

Ilustracje:

Spotkanie z chowańcami - zdobyta

Tła:

Zdobyte - 4

Udało mi się w końcu przejść mój pierwszy event do końca. Stroje mi się podobają i wszystkie udało mi się zebrać i zgarnąć ilustracje, chowańce też po długich i nużących piszukiwaniach dały się złapać. Co do poszukuwań na mapce to cztery ilustracje się trafiły z czego bardzo się cieszę. Co do ubrań znalezionych na poszukiwanuach to godne uwagi chyba tylko włosy pisinoe, trójząb, dwie karnacje syreny i spodnie fearles capitan; wszystko w całkiem fajnych kolorach, które mi się podobają.
   O ile byłam podekscytowana pierwszym eventem i nawet całkiem poważnie zastanawiałam się nad doładowaniem, bo regalius jest po prostu cudowny i naprawdę bardzo chciałabym go mieć, tak bugi i to jak beemove prowadzi tę grę mnie całkowicie pozbawiło wszelkich myśli o doładowaniu. Regaliusa będę podziwiać na profilach innych graczy a pieniądze zostaną w kieszeni.
   Forma wventu dość prodta i całkiem przyjemna (z początku) ale bardzo nużąca po dłuższym czasie lepszym rozwiązaniem by było coś co da się przejść codziennie wieczorem, a nie rozwlekane na cały dzień.
   Ogólne wrażenia nie są złe i jestem całkiem zadowolona ale szału jakiego się spodziewałam zdecydowanie nie ma.

Ostatnio zmieniony przez Myrida (08-09-2020 o 09h11)

#1124 08-09-2020 o 09h25

Straż Absyntu
innuendo94
Żołnierz Straży
innuendo94
...

To był najnudniejszy event jaki kiedykolwiek powstał. Był po prostu za długi i za mało różnorodny biorąc pod uwagę właśnie tak duży czas. W połowie sierpnia już zaczął mnie męczyć. Oby następne tak nie wyglądały.

https://66.media.tumblr.com/386e91c819f24c337ba8e25d2f5eaadc/tumblr_nbld5mopTg1sg1bkbo1_r3_400.gifv

#1125 08-09-2020 o 21h32

Straż Obsydianu
Beatrisee
Straż na szkoleniu
Beatrisee
...

Event właśnie skończyłam.
Tak szczerze to był on bardzo nijaki. Na początku przynajmniej podobały mi się stroje, ale po takim czasie nie pamiętam już nawet czy była jakaś fabuła.
Raczej nie zapadnie mi on dobrze w pamięci, w ogóle mi nie zapadnie  /static/img/forum/smilies/wink.png

https://media1.tenor.com/images/4370dc0ce06f890afe833cf8547319a4/tenor.gif?itemid=18208044

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 43 44 45 46