Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 44 45 46

#1126 09-09-2020 o 01h04

Straż Cienia
Garter
Akolita Jednorożców
Garter
...

Też już jestem po evencie. I trochę mam o nim mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo podobał mi się pomysł i stroje, które pozytywnie mnie zaskoczyły, ale z drugiej wykonanie było słabe, trochę nieprzemyślane, a na dodatek dostaliśmy całą masę bugów.

Dłuższa rozpiska, jeśli to kogoś interesuje

Event byłby naprawdę fajny, gdyby przemyślano trochę bardziej minigry, może zrobiono ich więcej albo zwiększono ilość muszelek do zdobycia na każdą partię. Pomysł na event był fajny, oprawa graficzna też, a stroje okazały się lepsze niż się spodziewałam po zapowiedzi. Jak zawsze podobało mi się zmienione tło strony i będę za nim tęsknić. Cieszę się, że w butiku ponownie można kupić strój Queen of Cups, a ceny nowych itemków nie są bardzo wysokie. No i gdyby nie było tylu bugów, to event naprawdę miło bym wspominała. Nie rozumiem dlaczego Beemoov nie potrafi wypuścić ani jednego eventu dobrze. Te ich serwery napędzane chomikami za każdym razem ich zaskakują, a to przecież nie pierwszy raz kiedy strona jest niegrywalna przez kilka dni. Do tego wywalenie eventu przez Flasha (iks de xD), masa błędów estetycznych (jak chociażby w karnacji z akwarium), błędy w minigrach, brak Regariusa po doładowaniu... Poza tym naprawa jednego błędu generowała kolejny, co w ogóle jest jakimś cyrkiem na kółkach. Do tej pory nie naprawiono błędu z brakiem powiadomienia od szefa straży o dziennym przydziale maany, co jest trochę upierdliwe, bo nigdy nie wiem czy dostałam maanę czy nie. Oby nie powtórzyła się sytuacja jak z bugiem z niewidzialnymi przynętami przy łapaniu chowańca, co trwało dobre pół roku zanim zechcieli to naprawić. Zawsze myślę, że więcej bugów już się chyba nie da zrobić na raz, ale Beemov nigdy mnie nie zawodzi xD
Event oceniam na 7/10, ale głównie za fajny pomysł, stroje, ilustrację i chowańce, bo reszta trochę leży i kwiczy. Czy dobrze się bawiłam? Myślę, że po części tak, stąd taka, a nie inna ocena, ale mam nadzieję, że kolejne eventy będą lepsze i oszczędzą nam takiego festiwalu bugów jak tutaj.

Ostatnio zmieniony przez Garter (10-09-2020 o 01h39)

https://i.imgur.com/cuP5kiN.gif  https://i.imgur.com/BBldUPY.gif

#1127 09-09-2020 o 10h22

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Powiem tak, event jeden dla mnie z gorszych zarówno pod względem tego co mogliśmy dostać ,jak i formy samej w sobie.
Trwanie eventu można było przewidzieć i tego absolutnie się czepiać nie zamierzam bo w zwyczaju już chyba jest ,że te letnie mają tyle trwać.
Problemem za to były mini-gry które przez ten okres stały się nużące co było już do przewidzenia na samym starcie.
Jeszcze inny to jak to się w moim przypadku kończyło czyli zawrotem głowy i bólem oczu przez plażę w grze z niebieskim chowańcem,dlatego też w pewnym momencie event po prostu wykupiłam i się nad tym nie zastanawiałam bo uważam ,że cena była naprawdę dobra.
Kwestia ubrań tak ogólnie, są elementy które z wielką chęcią wykorzystam (zdecydowanie włosy od Manty to mój ulubiony element), jednak ogólnie rzecz biorąc stroje podobają mi się chyba najmniej z tych eventowych które mogliśmy okazję dostać.
Zaczyna mnie boleć fakt ,że beemoov zaczął dodawać elementy do włosów których nie można zdjąć i między innymi dlatego ten piękny warkocz będzie używany "raz na rok".
Nie wiem czy jest sens się wypowiadać na temat bugów, zirytowało to chyba każdego ,a na naprawę niektórych musieliśmy sobie nieźle poczekać.
O ilustracji szkoda w sumie coś większego pisać, myślałam ,że w przeciekach to jakaś część zapowiedzi ,ale niestety tak nie było.
Event mimo wszystko oceniam na jakieś 5/10 , czyli w sumie taki średniak bo uważam ,że były gorsze.

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#1128 09-09-2020 o 12h08

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Na początku nawet broniłam ten event, ale z czasem stał się dla mnie wrzodem na tyłku. Zrobiony w zasadzie byle jak i bez większego pomysłu, "bo przecież nie możemy wymyślić nic innego przed nową erą".

Świadomie zrezygnowałam z brania w nim udziału do końca. Miałam już dosyć gierek. Brakuje mi po 4 elementy z dwóch strojów i nawet mnie to specjalnie nie boli. I tak się nimi nie zachwycałam.

Event miał zabić nudę na Eldzi, a w moim odczuciu tylko ją spotęgował.

#1129 09-09-2020 o 12h31

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

xD jeszcze ta końcówka eventu, że mogę sobie jeszcze pograć w te gierki. Nie dzięki bimuf nie mam ochoty XD
od samego początku mówiłam, że event jest nieproporcjonalnie długi do "atrakcji". I wyszło co wyszło. Jeszcze jakby można było przegapić z 4 dni w miesiącu + parę pomyłek w ciągu gry to ujdzie. Ale siedzenie i pilnowanie tego było potwornie nudne. 5 razy dziennie... Niech bimuf zostawi miesięczne eventy w spokoju, nie mają aż tyle hmm zaparcia? talentu? ochoty???? na zrobienie czegokolwiek dokładniej na Eldzie? Boli jak ta strona jest traktowana po macoszemu i musimy zadowalać się takimi ochłapami starych mini gierek z SF albo poprzednich eventów tutaj.

#1130 09-09-2020 o 15h23

Straż Absyntu
Akaneyoshi
Pokonała Carcolha
Akaneyoshi
...

Okeeej... Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale chciałam dostać włosy z ostatniego stroju i nie mogę ich wybrać jak klikam "wymień muszelki" :')
edit: jakimś cudem w końcu się udało

Ostatnio zmieniony przez Akaneyoshi (09-09-2020 o 15h52)

https://66.media.tumblr.com/bf6482352f86035bc8cfcb06e0044634/tumblr_pd49knBKBj1snbyiqo1_r1_540.gif

#1131 09-09-2020 o 19h16

Straż Absyntu
Morenn
Żołnierz Straży
Morenn
...

Z dotychczasowych eventów na Eldce ten nie był dla mnie może najgorszy, ale na pewno najbardziej męczący. Jeszcze nigdy z taką niecierpliwością nie wyczekiwałam końca XD
Mam sporo cierpliwości i ten event by działał gdyby w formie pięciu partii minigier dziennie trwał maksymalnie dwa tygodnie, a jeśli miesiąc to powinien być bardziej zróżnicowany i mniej absorbujący - jedna, góra dwie partie dziennie i można żyć. Gry z opieką nad chowańcem nawet już nie postrzegałam jako gry, bo składniki do niej leciały jak głupie, w przeciwieństwie do całej reszty rzeczy, przez co emocji było zero, za to w inwentarzu będą mi zalegać zbędne gąbki i piłki. Stroje są fajne, jako całość widzą mi się średnio ale mają dużo ciekawych elementów które można łączyć i to jest chyba jedyny powód dla którego się podjęłam próby ukończenia wydarzenia. Drop był beznadziejnie wyważony, a bug z butikiem flash był chyba najciekawszym urozmaiceniem eventu, budzącym jednocześnie najwięcej emocji XDD. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Dobrze że już po wszystkim  /static/img/forum/smilies/neutral.png

#1132 09-09-2020 o 20h08

Straż Cienia
Cata
Akolita Jednorożców
Cata
...

Ostatni dzień eventu, ostatni element a ja go nie mogę odebrać. Specjalnie ładowałam monety, żebym tylko zdążyła odebrać. Jestem mi po prostu smutno. I żałuję, że tu nie można przeklinać.

#1133 09-09-2020 o 20h10

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...

@Cata nie wiem na jakim urządzeniu robisz event, ale jeśli na komputerze to spróbuj na telefonie/tablecie. Jeśli przez apkę ci się nie uda to spróbuj przez przeglądarkę. Wczoraj miałam też, problem z odebraniem ostatniej peruki. W końcu po odświeżeniu wszystko poszło cacy.

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#1134 09-09-2020 o 20h26

Straż Cienia
Cata
Akolita Jednorożców
Cata
...

@Faren - Udało mi się. Nie ten kolor mi wszedł, ale cieszę się, że cokolwiek weszło.

#1135 09-09-2020 o 21h07

Straż Cienia
Garneeeek
Akolita Jednorożców
Garneeeek
...

(Eldarya i jej bugi... Miałem już napisane większość tego postu, jednakże gdy kliknąłem "Podgląd", nie wiedzieć czemu wylogowało mnie, przez co musiałem wszystko pisać od nowa >_<)
Event już od dwóch dni mam za sobą, więc wypadałoby go wreszcie podsumować. Chociaż nie ukrywam, że jestem nim tak zmęczony, że nawet tego nie chce mi się robić...

Stroje:
Czyli najlepsza rzecz z tego eventu. Gdy zobaczyłem pierwszy leak, podobnie jak większość, byłem względem nich negatywnie nastawiony. Lecz gdy pokazano je w całej okazałości, moja opinia zmieniła się diametralnie. Dostaliśmy trzy darmowe, rozbudowane, różnorodne i dopracowane stroje, co w porównaniu do poprzednich wydarzeń jest wręcz zaskakujące. Najbardziej podoba mi się w nich to, że każdy z nich ma nadnaturalną karnację. Eldarya to gra fantasy i bardzo brakuje mi niej ich większej ilości. Jedyne do czego bym się tu przyczepił to danie różowego koloru w czarnej deklinacji stroju Abyss Creature oraz spieprzenie chinoczarnego wariantu włosów Thelxiope - zamiast chinoczarne, są one ciemnofioletowe, przez co wątpię bym kiedykolwiek miał ich użyć...

Chowańce:
Co tu się dużo rozpisywać, są ładne, dopracowane i klimatyczne. Jednakże przez to, że na co dzień ich pożywienie można kupić tylko w butiku, są one dla mnie bezużyteczne. To co mi się w nich najbardziej podoba to to, że jeden z nich był nagrodą za doładowanie, dzięki czemu nie kusiło mnie by kupić maanę/zm.

Drop:
A raczej jego brak :P Z eventu na event jest coraz gorzej! Przez cały miesiąc mój Fenrisulfr z maksymalnym szczęściem przyniósł mi tylko ok. 10 eventowych ubrań, dzienne tło, 2 ostrygi, 3 jadalne piaski, 6 rozgwiazd, 2 liście palmowe oraz po jednym Pinchou i Piscxolocie. Jak na tak długi event jest to po prostu kpina! Jeśli tak dalej pójdzie nie zdziwiłbym się gdybyśmy na Halloween mieli się spodziewać po max. 2 przedmiotów z poszukiwań :P Jedyne co dobrze dropiło to przedmioty do minigry z Regariusem, chociaż z czasem wypadało ich wręcz za dużo.

Minigry/rozgrywka:
Nie licząc tego, że od grania w Wyspiarską Olimpiadę bolały mnie oczy, ogólnie minigry zostały zrobione dobrze. Są proste, szybkie i przyjemne. Ich największym problemem jest to ile ich musieliśmy wykonać w ciągu całego eventu. Jak już pisałem wcześniej, ilość pięciu minigier co 2 godziny byłaby w porządku, gdyby wydarzenie trwało max. 2 tygodnie. Jednakże w przypadku, gdy trwa ono miesiąc jest to stanowczo za dużo, gdyż szybko się one nudzą i z przyjemnych stają się uciążliwe. Ja rozumiem, że w ten sposób Beemov chciał byśmy mieli co robić przez cały miesiąc, jednakże można to było zrobić o wiele, wiele lepiej np. 3 partie dziennie, mniejsza ilość muszli potrzebnych na dany element stroju etc.

Ilustracja:
Siedzenia mi nie urywa, aczkolwiek nie mogę się też tu do niczego przyczepić. Jest po prostu ładna.

Podsumowanie:
Jeżeli miałbym oceniać ten event tylko przez pryzmat strojów, chowańców, ilustracji oraz wykonania minigier, dałbym mu 9,5/10. Jednakże gdy dodatkowo pod uwagę wezmę drop, ilość minigier jaką trzeba było wykonać oraz festiwal bugów jaki się tu odbył, nie mogę dać więcej niż 7/10.

Ostatnio zmieniony przez Garneeeek (09-09-2020 o 21h11)

#1136 09-09-2020 o 22h02

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

Myślałam, że tylko ja miałam taki problem z poszukiwaniami. Jedyne co uratowało w moich oczach poszukiwania z tego eventu to 4 zdobyte tła. Tak to pojedyncze ciuchy z poprzedniego eventu, przynęty, jedzenie dla chowańcy i MASA gąbek, piłek i planktonu dla chowańca z trzeciej mini gierki.

#1137 09-09-2020 o 22h49

Straż Cienia
Emeraude_Hime
Rekrut
Emeraude_Hime
...

Miałam szczerą nadzieję, że chociaż w ostatni dzień eventu w końcu na wyprawach itemy posypią się szczodrze.. a tu takiego wała D: i tym sposobem zostało mi energii na dwie wyprawy i wciąż brakuje mi dziennego tła xD

https://i.ibb.co/X5PbJKW/30v1vmp.gif

#1138 09-09-2020 o 23h09

Straż Cienia
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Nuda, nuda, NUDA. Nawet nie chce mi się robić tych ostatnich gierek. Zabrakłoby mi 7 muszelek do otrzymania ostatniego elementu stroju, ale mam go gdzieś, tak samo, jak tę beznadziejną ilustrację. Mam chowki, które będą mi gnić w inwentarzu, tak samo jak pożywienie dla nich. Drop to jakaś porażka, nie dość, że wpadło mi mało rzeczy, to jeszcze mało interesujące.
Ogólnie padaka. Jestem tym eventem wymęczona, zniechęcona i w ogóle nie poczułam wakacyjnej, luźnej atmosfery na Eldzie. Jedynie odwalanie minigierek, żeby tylko zdobyć stroje, które ostatecznie mnie nie powaliły na kolana. Z każdym kolejnym eventem beemoov tylko pokazuje, jak bardzo im sie nie chce, jak bardzo nie mają pomysłów, dlatego robią coraz bardziej wydziwiane stroje, a coraz głupsze zadanka. A wszystko spina klamra bugów i lagów, przez które nie dawało się grać.
Szli już w dobrą stronę, znowu musieli coś zepsuć.

#1139 09-09-2020 o 23h18

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...

Udało mi się ukończyć event, więc pora na podsumowanie.

Ukończyłam event na szczęście bez wydawania złotych monet - w grze mamy dwa podejścia do eventu - "Bierzcie moje pieniądze i dajcie mi spokój" i "Możecie mnie zamordować, ale nie zabierajcie mi moich pieniędzy". Ja prezentuje to drugie podejście, chociaż żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał - mogę wydać pieniądze na grę, ale wolę na re-colory niż samo przejście eventu.
Co do kosztów też dodam, że jak ktoś się nie wyrobił i zabrakło mu nawet 2-3 elementów do ukończenia całości to te 40-60 ZM to to tragedii nie ma.

Forma eventu: Mini-gierki były grywalne, ale na moje to nie była najlepsza forma jak na tak długi event... Margines błędu był mały - wykorzystałam go już na samym początku jak się oswajałam z gierkami, uratowało mnie przedłużenie - w związku z czym nie można sobie było pozwolić na odpuszczenie sobie kilku partii, które po miesiącu grania strasznie nużyły i łatwo było potracić muszelki, bo czasami to już zapomniałam patrzeć na ruszające się muszle czy na chowańca, a odświeżyć też nie zawsze zdążyłam.
Nie rozumiem też czemu skoro mieliśmy ogranicznik czasowy w postaci dwóch godzin to czemu partie nie mogły być nielimitowane. Czasem miałam więcej wolnego czasu i mogłabym się przemęczyć, żeby zagrać w ciągu dnia dwie partie więcej i ukończyć event szybciej - lubię mieć ten komfort, że stroje już zdobyte i jeszcze mam czas do namysłu co do butiku na przykład. Teraz wyrobiłam się na ostatnią chwilę.

Stroje: Tu byłam pozytywnie zaskoczona, no bo to co dostaliśmy na zapowiedzi wyglądało jak jakiś żart.

Manta - Świetna, mój ulubiony strój. Bardzo dużo konkretnych elementów zamiast pierdółek, no a ja lubię takie "dziwactwa".

Legend of the Sea - moją uwagę przykuła ciekawa karnacja, wodna spódnica i atmosfera. Podoba mi się też "top", który niestety jest kurtką i ciężko go użyć na czymś poza karnacjami. Jeśli chodzi o "włosy" to trochę pożałowałam, że nie mam ośmiornicowego ogona, bo świetnie by do nich pasowały. Osobno też pochwalę tę atmosferę, ponieważ żółta wygląda jak płynne złoto, a nie uryna jak w kielichach QoC, niestety za to czerwona wersja prezentuje się w QoC lepiej, bo w LoS wygląda jak oranżada przez co zrezygnowałam z jej zakupu.

Abyss Creature - Ten strój najmniej przypadł mi do gustu, połączenia kolorystyczne dziwne, włosy popsute muszelkami (nie rozumiem tego - gdyby nie te muszelki kupiłabym ze 3-4 wersje tych włosów, tak tylko wzięłam darmową...). Bardzo uroczy dodatek w postaci kraba i świetna karnacja.

Podsumowując, stroje klimatyczne i myślę, że każdy wyszperał sobie tam coś dla siebie.

Ilustracja: Całkiem ładna, ale nic specjalnego. Trochę szkoda, że nie ma na niej Gardzi razem z tymi chowańcami. Czy tylko mi się ten Boltue wydaje taki mały na tle innych chowańców?

Poszukiwania: Jak każdy ponarzekam na drop. Nie spodziewałabym się, żeby leciały itemy z każdej wyprawy, ale było po prostu strasznie słabo pod tym względem. Mnie nawet na początku rzeczy do mini-gierki nie chciały lecieć i musiałam użyć potków... Chociaż tyle, że udało mi się upolować tło, które chciałam.

Chowańce: To dla mnie zawsze sprawa drugorzędowa. Te nawet nie zachwyciły mnie wyglądem. Mały chowaniec za doładowanie jest uroczy, ale dorosły już taki średni. Złapałam tego niebieskiego, a krab mnie tylko irytował wyskakując mi co drugą wyprawę jak już nie miałam przynęt...
Chciałam zrobić doładowanie bardziej dla monet niż dla chowańca, ale i tak nie wyszło, w sumie jakoś bardzo nie żałuję.

Podsumowanie: Event miał potencjał na bycie fajnym, ale niestety w moim odczuciu taki nie był. Bugów już mi się nawet nie chce komentować... Ratują go naprawdę ładne stroje, ale trzeba było się nieźle spocić, żeby go ukończyć. Bardziej przypadły mi do gustu poprzednie wersje eventu letniego mimo że pierwszy, który pamiętam dawał tylko jeden strój, a zeszłoroczny miał moim zdaniem gorsze stroje (wyjąwszy świetny strój QoC za ukończenie eventu). W sumie to chyba nie tak powinno być, że moim ulubionym elementem eventu są zakupy w butiku, a tak już jest, już któryś raz.

Ostatnio zmieniony przez Vandea (09-09-2020 o 23h21)

https://i.imgur.com/nLQtXgO.jpg

#1140 09-09-2020 o 23h40

Straż Cienia
Kateliana
Straż na szkoleniu
Kateliana
...

"Psycha siadła" tak mogę skomentować ogólnie ten event. Przyjechał do mnie przyjaciel na 3 dni więc nie "bawiłam" się w te gierki w tym czasie. Jednak po takiej męce dziennego grania w te nużące (i bardzo denerwujące niekiedy) minigierki nie mogłam sobie tego zrobić i zapłaciłam za ostatnie elementy stroju. Wolałam już ukończyć ten event niż, żeby to poszło na marne. Niestety przez to nie stać mnie na elementy stroju Queen of Cups które chciałam ale mówi się trudno. Mój chowaniec nie ma zamiaru przynosić mi żadnych złotych bryłek więc pozostaje mi popatrzeć sobie na ten strój w butiku XD
Event oceniam na 4/10 - za wiele razy trzeba było grać w te gierki, były proste ale po jakimś czasie już naprawdę miało się dość tylko na ich widok, zdarzało mi się po prostu zapomnieć o ostatniej partii przez ten czas oczekiwania ale również przez to, że kiedy ciągle robi się codziennie to samo to już myślałam, że to zrobiłam...drop w sumie nie istniał, nie znalazłam nawet jednej przynęty w czasie całego tego eventu, chowańce wreszcie kupiłam na targu bo denerwowało mnie to, że ciągle wyskakiwały a ja nie miałam przynęty. Bugi były okropne przez to też czasem popołudniami nie mogłam w ogóle zagrać w te gierki, stroje są w sumie okej, na pewno będę używać jakiś elementów (ale to raczej normalne, że nie używa się gotowych setów tylko się miesza ciuszki XD ), były o wiele fajniejsze i przyjemniejsze eventy na eldaryi, a ten jest zdecydowanie jednym z gorszych.

Zielony Kruk Straży Cienia

https://s9.rr.itc.cn/r/wapChange/20173_4_19/a1dn4d0561813150296.gif

#1141 10-09-2020 o 00h14

Straż Absyntu
Linnana
Akolita Sylfy
Linnana
...

Nosz zagapiłam się i przepadła mi ostatnia partyjka przez co nie udało mi się zdobyć włosów od stroju Manty. Zabrakło dwóch muszelek, serio żałuję, że zwyczajnie ich dzisiaj nie dokupiłam, bo akurat włosy jako tako chciałam. Ale pamiętałam o gierkach! Tak gdzieś do 22 pamiętałam. :')
To pierwszy event na Eldaryi, którego nie  ukończyłam i jak dla mnie najgorszy. Za długi, wymagający zbyt wiele uwagi, nawet nie zasługuje na jakieś podsumowanie. Cieszę się, że się skończył.

https://i.imgur.com/DEAWes5.gif

#1142 10-09-2020 o 10h25

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Przypomnę tylko, że letnie eventy zawsze były tak długie. W dlugości nie byłoby nic złego, gdyby w parze z nią szła fajna formuła, która urozmaica rozgrywkę, a nie klepanie przez miesiąc tego samego.

Podział na misje, jakakolwiek fabuła i od razu miesiąc nie byłby taki uciążliwy. W sumie wymówka, że nie mogli zrobić fabuły, bo Gardzia jest w krysztale to ultra słaba wymówka. Muzyczny pokazał, że ma jakąś świadomosć w miejscu, w którym się znajduje, więc równie dobrze letni event mógł opierać się na jej wspomnieniach, retrospekcji. Wyprawa na wyspę chowków z WSami. Ostatnia partia ilustracji z nimi byłaby godnym pożegnaniem. Ale nie. Klepcie se muszelki, bo nie mamy czasu na wymyślanie czegokolwiek innego. Eh. Ten event znajduje się u mnie w top 3 rozczarowań Eldkowych. Jest ono jeszcze spotęgowane, bo w tamtym roku event mega mi się podobał.

#1143 10-09-2020 o 10h27

Straż Cienia
RitaOkami
Akolita Jednorożców
RitaOkami
...

Event jak dla mnie był średni. Rok temu na luzie mogliśmy go z jakiś tydzień wcześniej ukończyć i nie wkładać w to wiele czasu ani energii. Teraz było na odwrót. Liczyłam na podobny schemat i w tym roku, lecz się myliłam. Zrozumiałe, że wakacje są luźne, ale bez szaleństw. Nie każdy ma ochotę siedzieć co chwila w grze lub ma jakieś ograniczenia z powodu wyjazdów, czy też nieuniknionej pracy. Jasne, co to kogo obchodzi i zaraz znajdą się osoby twierdzące ,,Jak nie chcesz to nie graj", ale mam prawo do własnego zdania oraz czasami gra się z konkretnych powodów, typu itemki, czy ilustracje.
Nie ukończyłam tego eventu również, ale mi to zwisa. Stroje też nie są zbyt mega, ale ta płaszcza czy pojedyncze elementy są całkiem dobre, jak na moje, choć trochę do życzenia zostaje. Jak wspomniałam wcześniej, początkowo chowańce także ujdą. Wykluję se chyba tego niebieskiego i zobaczymy. Oczywiście to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać

[Edit] Ah i dodam jeszcze, że jestem rozczarowana, iż zeszło roczny strój tej pseudo wyroczni/bogini był za zm. Ale ewidetnie nie mogli inaczej zrobić, no nic. Mam nadzieję, że przyszłe eventy będą o niebo lepsze, choć wszyscy wiemy, jak to wyjdzie w praktyce

Ostatnio zmieniony przez RitaOkami (10-09-2020 o 23h16)

https://i.imgur.com/Pa5uOpb.gif

#1144 10-09-2020 o 12h11

Straż Absyntu
Assire
Akolita Jednorożców
Assire
...

Nie ma się co tu rozpisywać, bo raczej wszystko zostało powiedziane- ten event był dłużącą się drogą przez mękę usianą bugami i tyle. Stroje naprawdę ładne poza pewnymi niedociągnięciami, tła śliczne. Ogólnie wszystkie elementy zebrałam prawie na styk ostatniego dnia, i tak gdzieś po drodze kupiłam śladowe ilości muszelek, bo tu mi zabrakło jednej do odebrania itemu, tu drugiej... Ilustracja mocno meh.

To już kolejny event, gdzie wykorzystują element czekania na kolejną partię (ostatnio było ile, 4 na dzień?, teraz 5, co prawda tutaj się przynajmniej nie wydłużał czas), co dotąd mocno kojarzyło mi się z wydarzeniami na Syfie. I no ręce opadają na tę formułę, dajcie se już spokój XD. Jeszcze 2 tygodnie bym przebolała, ale nie miesiąc.

Ostatnio zmieniony przez Assire (10-09-2020 o 12h14)

https://zapodaj.net/images/e70c83d508859.jpg

#1145 10-09-2020 o 12h20

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Mnie za to ciekawi kiedy po tym "wspaniałym" evencie , raczymy ujrzeć cokolwiek w tej grze.
Nie mówię oczywiście ,że mają wrzucać wszystko na raz i na teraz, ale event który miał oderwać od nudy tylko ją powiększył przez monotonność.
Archiwa to w zasadzie w kółko to samo czyli wychwalanie Leifa jako bohatera.
Butik by się przydał ,ale nie nastawiam się jakoś na to i coś czuje ,że będziemy musieli czekać do eventu halloweenowego.
Trochę szkoda ,że tak to wyszło bo potencjał był,ale jak już pisałam wyżej, to ,że gry się znudzą było pewne na samym starcie,a dodając bugi to event mocno przeciętny i gdzieś w połowie o nim zapomniałam.

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#1146 10-09-2020 o 15h51

Straż Absyntu
Lala
Pokonała kurę
Lala
...

Pozostaje mi żałować, że się nie skumałam, że strój melomanthy ma włosy. I że szłam przez to w ten strój z prawej z dredami w dziwnych kolorach, zamiast starać się o te włosy. Ale jakoś super mi nie jest żal. Odklepałam, co mogłam, i tyle.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 44 45 46