Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 8

#26 01-10-2020 o 21h07

Straż Obsydianu
Lidiastaar
Szeregowiec
Lidiastaar
...

Według mnie może być ciekawe oby tego nie zepsuli.
Co do postaci będzie trzeba się przyzwyczaić .

https://orig00.deviantart.net/0c49/f/2014/352/f/b/valkyon_eldarya_by_miiss_ladypandora-d8a9y3k.png

#27 01-10-2020 o 21h28

Straż Absyntu
Paula899
Nowo przybyła
Paula899
...

Nymfa napisał

Okej, okej, okej...czy ktoś wie może co to za białowłosa piękność?

To Koori! Jest kitsune z jakiejś śnieżnej krainy. ^^

#28 01-10-2020 o 22h09

Straż Absyntu
PoesiaTheAngel
Rekrut
PoesiaTheAngel
...

Już się doczekać nie mogę!! Tylko to czekanie mnie smuci ale widzę plus uzbieram trochę maany ^^

http://fotozrzut.pl/images/2019/09/16/IMG_20190916_132447240d2711542cfdae.jpg

#29 01-10-2020 o 23h10

Straż Absyntu
Ziixi
Akolita Jednorożców
Ziixi
...

Oh nieeeee, wygląda na to, że animowali postacie TT_TT
Liczyłam na to, że się obejdzie, bo amimacje na SyFie są mega cringy imo i tylko psują rozgrywkę, no ale cóż /static/img/forum/smilies/sad.png

can you see the S I L E N C E?

https://66.media.tumblr.com/42647dcda9d4a74c4238f651ee8bb112/9504c964e4dad5e3-f7/s540x810/6a092d083c2acbebb488b27667d2ce1daa34acec.jpg

#30 02-10-2020 o 00h35

Straż Cienia
Thori
Przyjaciółka chowańców
Thori
...

Mam jedno pytanie.
Czemu ta gra ma tyle pięknych damskich postaci, których nie można romansować?! Toż to prawie znęcanie się...

#31 02-10-2020 o 06h55

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Ziixi napisał

Oh nieeeee, wygląda na to, że animowali postacie TT_TT
Liczyłam na to, że się obejdzie, bo amimacje na SyFie są mega cringy imo i tylko psują rozgrywkę, no ale cóż /static/img/forum/smilies/sad.png

Animacje na syfie można wyłączyć więc nie rozumiem za bardzo co to za problem, jeżeli tu zrobią tak samo to animowane postacie to no nic złego ¯\_(ツ)_/¯.

Co do ogółu to w sumie za bardzo nie wiem co powiedzieć bo rozpisałam się o n tym w dziale o drugim sezonie.
Odczucia mam jednak takie same czyli jestem po prostu bardzo zadowolona i nie mogę doczekać się 2 sezonu.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (02-10-2020 o 06h57)

......................https://c4.wallpaperflare.com/wallpaper/158/590/458/blood-moon-blood-moon-league-of-legends-league-of-legends-riot-games-tryndamere-hd-wallpaper-preview.jpg

#32 02-10-2020 o 07h38

Straż Absyntu
PensiveAngel
Nowo przybyła
PensiveAngel
...

Widzę, że włosy u głównej bohaterki są na plus, ale liczyłam, że będą dłuższe. Ogólnie postaci wyglądają dosyć dobrze (oprócz Leiftana) najważniejsze jest jednak jak bardzo się zmienili oraz kim są "nowe" postaci.
Do tego, czy mi się wydaje, ale Erica zostanie zastępcą Miiko? Mam nadzieję, że nie.

#33 02-10-2020 o 07h44

Straż Absyntu
PensiveAngel
Nowo przybyła
PensiveAngel
...

Thori napisał

Mam jedno pytanie.
Czemu ta gra ma tyle pięknych damskich postaci, których nie można romansować?! Toż to prawie znęcanie się...

Chyba nie ma nigdzie powiedziane, że nie będzie żeńskiego WS? Chyba, że ja czegoś nie wiem, ale nawet jakby nie było to ma trochę sensu. Nasza strażniczka nie pokazywała w "pierwszej części" zbytnich skłonności homo, czy raczej bisexualnych. Do tego jest już dosyć dojrzalsza, niż Su ze Słodkiego Flirtu. Tym bardziej teraz, a tak po prostu raczej nie okaże się innej orientacji, chociaż kto wie i twórcy nas zaskoczą. Bo to fakt, że kobiece postacie są śliczne i naprawdę ciekawe, chociaż nie wszystkie  /static/img/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez PensiveAngel (02-10-2020 o 07h45)

#34 02-10-2020 o 07h50

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

@up nie pisz posta pod postem , korzystaj z opcji "zmień"  /static/img/forum/smilies/wink.png .

Co do damskiego WS-a , jeśli się nie pojawi to jednak liczę chociaż na to ,że ze strony graczy którzy damskiego WS-a chcieli nie zaczną się pojawiać zarzuty w postaci braku tolerancji w stronę beemoov bo takowe już można było na forum zauważyć.

Chęć damskiego WS-a czy jakiś tam zawód z powodu jej braku to jedno , a drugie to wyzywanie firmy od nietolerancyjnych przez brak takiej postaci gdzie nie oszukujmy się - tak sobie postanowili i już.

......................https://c4.wallpaperflare.com/wallpaper/158/590/458/blood-moon-blood-moon-league-of-legends-league-of-legends-riot-games-tryndamere-hd-wallpaper-preview.jpg

#35 02-10-2020 o 09h56

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

O, faktycznie nie zwróciłam uwagi na animacje postaci - fajnie, w końcu rozgrywka nie będzie taka "sztywna". Może doczekamy się w końcu przycisku, który będzie operował animacjami nie tylko postaci, ale i nagród miesiąca? Nie jest tajemnicą, że właściciele słabszych sprzętów od dawna modlą się o podobne udogodnienie.

Beemoov umieścił w grze osoby o orientacji homoseksualnej, więc o jakiejkolwiek nietolerancji nie ma mowy, zaś wolność artystyczna polega na tym, że twórca ma prawo opowiadać historię tak, jak mu się podoba, tak długo, jak jakaś określona grupa nie jest w oczywisty sposób obrażana.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (02-10-2020 o 09h56)

#36 02-10-2020 o 10h12

Straż Obsydianu
Arha
Pokonała Dahu
Arha
...

Naprawdę ludziom to nie idzie dogodzić :')
Po pierwsze, ostatniego WS'a nie znamy jeszcze. Są tylko podejrzenia kto może nim być.
Po drugie nie ma póki co kobitki bo nie i tyle. Tak sobie ktoś wymyślił, ale już są głosy o jakimś braku tolerancji xD Kit, że kilka postaci drugoplanowych jest ewidentnie homoseksualnych. A i idę o zakład, że jakby dali kobitkę, to by było gro osób marudzących, jak to wszędzie się wciska i promuje te tęcze i inne takie. Wystarczy sobie przypomnieć ewent w czerwcu, kiedy to ludzie psioczyli na DARMOWY strój za to, że twórcy tacy poprawni politycznie :')
Serio ludzie, chcecie być tolerancyjni, szanujcie wizje artystyczną innych i nie przeginajcie w żadną ze stron.

Co do trailera to mega mi się podobają nowe chowki i strój z tymi kozackimi naramiennikami! Będę szarpać, jak Reksio szynkę!

❈W sumie popisałabym jakieś RP... Może niekoniecznie grupowe, ale z chęcią pogadam o ew. współpracy /static/img/forum/smilies/smile.png
https://i.imgur.com/yy4ACIh.png

#37 02-10-2020 o 10h45

Straż Cienia
Aribeth_
Rekrut
Aribeth_
...

To dziecko na końcu to z całą pewnością Wyrocznia - zgadza się kolor oczu i rogów. Jej pojawienie się w cielesnej postaci jest jednym z niewielu wątków, które mnie interesują w drugim sezonie.  Oby tylko nie była męczącym bombelkiem, za którym trzeba będzie ciągle ganiać :v.

Ostatnio zmieniony przez Aribeth_ (02-10-2020 o 10h45)

Wattpad ❤ Mevala0

Nevra: I just kind of feel like we’re meant to be together, I mean look at how fate just throws us together like this!
Gardienne: It’s 3am. You are literally in the middle of climbing through my window! How did you even get here?
Nevra: Fate brought me here, I just told you that.

#38 02-10-2020 o 13h04

Straż Absyntu
Ilian
Przyjaciółka Jamona
Ilian
...

Dziewczyny, fakt, że są postacie homoseksualne nie oznacza faktu, że od razu firma super i nie dyskryminuje, bo jeszcze jest kwestia tego, jak się je prowadzi i czy opiera się cały charakter postaci na tym, że jest lesbijką i robi się z niej normalną osobę czy jakiegoś furiata, a wolność artystyczna nie zwalnia z odpowiedzialności za to co się tworzy i nadal nie jest immunitetem od opinii i krytyki.
Od firmy się teraz tego wymaga i społeczność będzie raczej zawiedziona, jeśli nie pojawi się kobieta jako opcja romansowa, bo już w pierwszym sezonie gracze chcieli mieć Ewelin za WS, ponadto firma zrobiła event i w jej innych grach są nieheteronormatywne postacie, więc nic dziwnego, że się tego od nich oczekuje, zluzujcie majty, nikomu nie zaszkodzi kobieta na WS. Jeden event nic nie zmienia, a społeczność osób LGBT jest bardzo wdzięczna za reprezentację w szerszym zakresie, więc biorąc pod uwagę, to co wcześniej napisałam - owe wymagania są usprawiedliwione i odpowiednie do sytuacji.
Ponadto, chciałabym dodać, że pokazywanie, że ludzie LGBT są wszędzie i nie muszą się kryć jest normalnością, a nie przeginaniem w żadną stronę, podobnie jak różnorodność kulturowa. To istnieje, nie powinno się tego ukrywać, ani deprecjonować, bo nie prowadzi to do niczego dobrego. Wymaganie przeciętności w tym wypadku, nie jest niczym niezwykłym, zwłaszcza jak na standardy pisania postaci i fabuły przez Beemoov.
Jeśli komukolwiek przeszkadza to, że ktoś chce mieć więcej kobiecych postaci do romansowania, to powinien się dwa razy nad sobą zastanowić - skąd w nim takie uczucie i czy jest ono odpowiednie?

Ja bym bardzo chciała postacie transseksualne, ale jest to temat, który bardzo łatwo zacząć źle i wolę, by beemoov się za to nie zabierał, bo research nie idzie im dobrze. No i zgodzę się z Thori - postacie kobiece mają super desing i często są też zdecydowanie lepszymi postaciami i to okropne, że nie robi się z nich ws'ów.

https://imgur.com/SK7rsJx.png

https://i.ibb.co/f0Mk0Qm/4.png

#39 02-10-2020 o 13h42

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

Mi żeńska WSka w zupełności by nie przeszkadzała, póki nie będzie się pchała w moje ramiona jak Leiftan pod koniec 1 sezonu to mam na nią za przeproszeniem wywalone. Raczej nie wybrałabym jej, bo z aktualnych WSów najbardziej podoba mi się Nevra i to pewnie z nim będę grała swoją ścieżkę.

Osobiście uważam że to dobrze że gra (twórcy) popierają takie związki, uświadamianie innych że osoby jednej płci też mogą się kochać jest niezwykle ważne.

#40 02-10-2020 o 13h42

Straż Absyntu
Linnana
Akolita Sylfy
Linnana
...

No ja samolubnie nie chcę babeczki, bo z automatu odbiera mi to jedną opcję romansowania, sorry not sorry. :^) Chociaż dalej babeczka > Lance.

https://i.imgur.com/DEAWes5.gif

#41 02-10-2020 o 13h46

Straż Absyntu
Mjlucia
Młody rekrut
Mjlucia
...

Mnie akurat wątek dziecka-wyroczni zniechęca. Obyśmy nie musieli się nią zajmować i jej niańczyć. Huang Hua wygląda naprawdę ślicznie w tych włoskach, ale ogólnie za postacią nie przepadam. Głównie z tego powodu, że wszyscy za bardzo się nią tam zachwycają i robi się z niej taka wyidealizowana Mary Sue :( Może rozwiną trochę jej postać i będziemy mogli poznać jej wady, aby stała się bardziej ludzka, a nie taka okropnie nudna. Nie chciałabym jednak aby była przywódcą Straży, bo po cichu liczę, że to stanowisko trafi się Nevrze. Nowa postać- lisica jest ładnie narysowana, ciekawe kim będzie. Nadal czekam i zastanawiam się kto będzie 4 WS'em, ale tego dowiemy się pewnie później w trakcie sezonu. Widzę, że chodzą głosy, że to będzie albo Lance albo jakaś postać żeńska, czyli żadna z opcji dla mnie. 

Tak czy inaczej nie mogę się doczekać nowego sezonu i tego jak zostanie poprowadzony ;)

@up: mam podobnie XD

Ostatnio zmieniony przez Mjlucia (02-10-2020 o 13h49)

“Home is behind, the world ahead,
and there are many paths to tread
through shadows to the edge of night,
until the stars are all alight.”
― J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings

#42 02-10-2020 o 13h58

Straż Cienia
Tsukisia
Pokonała kurę
Tsukisia
...

W sumie najbardziej mnie śmieszy, że w tym wątku nie znalazła się ani jedna osoba, twierdząca, że beemoov będzie nietolerancyjny, jeśli nie wrzuci na WSa kobietę, za to zaraz pojawiła się grupa krytykująca te wyimaginowane użytkowniczki...
Zresztą, to, że w tle, kompletnie z pupy, pojawiły się w ostatnim odcinku postacie homoseksualne, bardziej wskazuje na chęć przypodobania się publiczności, a nie faktyczną tolerancję.

Jak na razie żaden z WSów mnie nie przekonuje. Leiftanowi już podziękuję, w pierwszym sezonie mnie zmęczył tą swoją nachalną miłością, Mateusz wygląda nudno, zaś Nevra nie do końca przekonuje mnie charakterem (chociaż jak na razie wychodzi na prowadzenie). Babka, nie babka, chciałabym, żeby kolejna postać do romansowania była chociaż trochę bardziej ciekawa niż reszta zgrai.

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

#43 02-10-2020 o 14h00

Straż Cienia
Ritsui
Rekrut
Ritsui
...

Nie mogę się doczekać New ery zwiastun jest fajny Huang hua teraz lepiej wygląda niż w jedynce i fajnie wygląda chowańce też są fajne główna bohaterka też jest fajna i jej włosy i strój napewno też będą inne fryzury i ciuchy ta mała posta z rogami bardzo mnie ciekawi kim jest szkoda tylko że nie pokazali tego 4 WS ale ja i tak zostaję przy moim WS Leiftanie nie zmieniam go ale jestem ciekawa kto będzie WS i ja wolę płacić manę za dialogi niż tracić manę niepotrzebnie chodzeniem po różnych miejscach i ci którzy narzekają bo coś im nie pasuje jak robią New erę niech wezmą pod uwagę że przy tym muszą się dużo narobić twórcy gry więc już skończcie narzekać i nie mogę się doczekać aż wreszcie dadzą to New erę trzeba cierpliwie  czekać nic innego /static/img/forum/smilies/smile.png/static/img/forum/smilies/smile.png

#44 02-10-2020 o 14h24

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Tylko kwestia tego ,że niektórzy przychodzą do gry w której z góry na WS-a mamy męskie postaci i zaczynają narzekać na brak kobiet pomimo tego ,że widzą w co grają i zastanawia mnie czy tak ciężko iść do gry w której opcji romansowania z kobietami jest więcej, czy tam gdzie już za gre zapłacić trzeba zaczyna się problem.
I jakoś nigdzie nie widzę komentarzy o tym ,że ktoś krzyczy na użytkowniczki które chcą mieć kobiety w grze,a mój komentarz odnosił się do "firma na pewno nie pokaże braku wsparcia w stosunku do lgbt".
Tylko czy to ,że nie krzyczę na głos ,że jestem tolerancyjna z automatu znaczy ,że nie jestem? Bo jeśli tak to możecie mnie zacząć wyzywać od homofoba.
Kwestia tego ,że jeśli firma z jakiegoś powodu postanowi takiej postaci po prostu nie dać bo tak to nie znaczy z automatu ,że jest nie tolerancyjna bo prawda taka ,że tego nie wiemy , ta firma to nie jedna  osoba czy dwie a sam fakt  ,że jest to "firma" która ma trafić po prostu do jak największego grona odbiorców pokazuje ,że szanse na pojawienie się kobiety jako WS-a jest zapewne duże i narzekać na jej pojawienie się lub jej brak to jedno, ale drugim jest po prostu zarzucanie firmie czegoś czego nawet nie jesteśmy pewni ot cała dyskusja ¯\_(ツ)_/¯

@down I taki zawód będzie ze strony graczy jak najbardziej zrozumiały i nigdzie nie napisałam ,że tak nie będzie.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (02-10-2020 o 14h37)

#45 02-10-2020 o 14h33

Straż Absyntu
Ilian
Przyjaciółka Jamona
Ilian
...

@up - nikt nie zarzuca firmie nietolerancji bądź tolerancji w odniesieniu do tego, czy kolejny WS będzie kobietą czy nie, o czy ładnie napisała @Tsukusia. To są wyimaginowane oskarżenia. Nie zarzucę przecież firmie transfobi, jak nie porusza wątków transeskualności.
Czy ktoś tutaj tak robi? Nie, nikt.

Po prostu wytworzyły się pewne oczekiwania i gracze będą zawiedzeni, jeśli tak nie będzie.
//pisałaś o problemie, którego nie ma, bo nikt nie zarzuca firmie nietolerancji.
///by się upewnić, przeczytałam cały wątek i nie ma w nim ANI JEDNEJ osoby, która miałaby jakiekolwiek oskarżenia wobec firmy, są jedynie NADZIEJE.

@down - nie używam fejsbuka do eldy i biorąc pod uwagę ściek, jaki się tam zbiera, nie wiem kto bierze te komentarze na poważnie.

Ostatnio zmieniony przez Ilian (02-10-2020 o 14h47)

https://imgur.com/SK7rsJx.png

https://i.ibb.co/f0Mk0Qm/4.png

#46 02-10-2020 o 14h42

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

Ilian napisał

Jeśli komukolwiek przeszkadza to, że ktoś chce mieć więcej kobiecych postaci do romansowania, to powinien się dwa razy nad sobą zastanowić - skąd w nim takie uczucie i czy jest ono odpowiednie?

Dodałabym, że jak ktoś jest na tyle mało, że tak powiem delikatnie, rozgarnięty i nie dostrzega, że skoro gra dotychczas bez problemu umieszczała w swoich fabułach osoby z mniejszości, także tych seksualnych, a dotychczas nadal nie wiadomo kim jest ostatni WS, to wyskakiwanie z tekstami o "nietolerancji" (a potem zwijanie się z nimi, jak gdyby nigdy nic się nie stało, no bo nikt nam nie przyklasnął, to trzeba udać, że to nie ja...) też wymaga, aby owych komentarzy autorzy się nad sobą zastanowili.

Naprawdę nie lubię siania paniki i bezpodstawnych oskarżeń.

W kwestii damskiego WSa, to osobiście daję sobie łapę uciąć, że to właśnie ta nowa Kitsune będzie ostatnim WSem - Leif też był wprowadzony w taki dziwny, cicho-ciemny sposób, a Koori (tak się nazywa?) jest naprawdę świetnie naryzowana, aż za dobrze jak na zwykła poboczną postać. Poczekamy, pożyjemy.

Edit: @Ilian teksty o nietolerancji były, nie tylko z resztą w tym wątku, do tego jest ich mnóstwo na fb - ludzie już ostrzą widły i zbierają kamienie, a sezon nie ujrzał światła dziennego - cyce opadają.

@down Ja nie twierdzę, że Ilian napisała tekst o "nietolerancji" - Tsu, czytaj ze zrozumieniem, proszę. Odniosłam się tylko do części jej wypowiedzi, w której ma rację.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (02-10-2020 o 14h49)

#47 02-10-2020 o 14h45

Straż Cienia
Tsukisia
Pokonała kurę
Tsukisia
...

No ale o to chodzi, że nikt tutaj nie napisał, że beemoov jest nietolerancyjny. Nie wiem, może w innych wątkach tak było, ale przenoszenie tej dyskusji tutaj, mimo że nikt jej nie zaczynał, jest jak dla mnie zbędnym robieniem zamieszania.

@up, Ilian w tym wątku pojawiła się dopiero po Waszych wypowiedziach, więc to akurat żaden argument. A facebook to facebook. Walczenie z osobami, które wypowiadają się na fb, akurat w tym wątku, nie ma żadnego sensu.

Edit.
@up, okej, brak przecinka po nicku sprawił, że wyglądało to jakby teksty były Ilian, a nie odpowiedzią na jej komentarz, mój błąd.

Ostatnio zmieniony przez Tsukisia (02-10-2020 o 14h50)

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

#48 02-10-2020 o 14h48

Straż Absyntu
Merimer
Młody rekrut
Merimer
...

To dziecko pod koniec wygląda trochę jak połączenie karuto i twyldy.Fajne nowe designy chociaż ten od lejftana, wiem że był już wcześniej zaprezentowany ale jest po prostu szpetny.

Ostatnio zmieniony przez Merimer (02-10-2020 o 14h49)

#49 02-10-2020 o 14h57

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Komentarz do którego się odnosiłam pojawił się w wątku o drugim sezonie eldaryi , niestety autorka chyba stwierdziła ,że go usunie więc możliwości potwierdzenia jako takiej nie mam ,ale zarzucanie firmie nietolerancji nie wzięło się stąd ,że to sobie wymyśliłam ,a komentarz do którego się odniosłam był "wyimaginowany".
Mam nadzieję ,że sytuacja została wyjaśniona ,a z mojej strony w tym temacie to by było na tyle.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (02-10-2020 o 14h58)

#50 02-10-2020 o 16h49

Straż Cienia
Kin-chan
Straż na szkoleniu
Kin-chan
...

Trochę to tutaj słowo klucz. Kolejne sezony Syfka wychodziły w odstępach ,,odcinkowych" a tutaj czekamy i czekamy już czwarty miesiąc i pewnie poczekamy do nowego roku. Mam więc takie wrażenie/podejrzenia że twórcy przy syfie mieli chyba więcej ludzi do pracy i jednocześnie część pracowała nad bieżącymi odcinkami a część nad nowymi sezonami a tutaj chyba zakończyli pierwszy sezon i dopiero zaczęli tworzyć drugi wnioskując po ,,ochłapowych" informacjach na fejsie i szczątkowych redrawów postaci. Co do samego trailera to już widziałam bodajże francuską wersję i teraz twierdzę to samo co wtedy. Ta biała Kitsune to pewnie będzie taka Mikko 2.0, Huang Hua wygląda teraz dużo lepiej, Chromę z gówniaża zmienił się w przystojniaka, Nevra i Lefi tak zepsuci ze bardziej się nie da, Karuto w końcu nie wygląda jak menel, Yamon teraz to dopiero wzbudza szacunek, a to dziecko co wyskakuje na samym końcu to mi potwornie kojarzy się z Wyrocznią i to by było fajne gdyby wraz z kryształem odrodziła się i ona już w formie realnego fizycznego bytu

Kupię za rozsądna cenę elementy komplety Evil Shadow i dodatki Sweet Shinobi
|Jesteś mój | 13 Z | Zobiakalni rycerze niebios | Venandi et magi |

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 8