Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 8

#76 03-10-2020 o 18h05

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...

@up tutaj nikt nie wygląda na cokolwiek. XD Sęk w tym, że nie można z góry zakładać nic mając jeszcze mniej. Dowiemy się wszystkiego po Halloween, a teraz możemynrobić zakłady. ;> Ciekawe swoją drogą czy w Eldaryi hazard też istnieje. Aż nie wierzę, że wróżki i satyry o nic się niezakładają. XD

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#77 03-10-2020 o 18h07

Straż Cienia
Angeell
Rekrut
Angeell
...

@up
Wątpię by nie znana postać pokazaną raz dali na stanowisko przywódczyni.. Hang Hua mogła całkiem śmiało dla swojego ludu mieć zastępstwo i jako  przyjaciółka Miiko mogła wstąpić w jej szeregi.. a nawet sama Miiko mogła ją o to prosić.
Ale przekonamy się o tym jak wyjdzie nowy sezon . Na razie możemy spekulować i każdy ma tu swoje przemyślenia wiec nie ma co się spinać.

https://akademiaducha.pl/wp-content/uploads/2017/03/archanio%C5%82_nataniel.jpg

#78 03-10-2020 o 19h51

Straż Obsydianu
Moka
Młody rekrut
Moka
...

Nawet ciekawie się zapowiada, chociaż naprawdę znów los krainy w naszych rękach? Miałam nadzieję, że teraz nadejdą spokojne czasy.

#79 03-10-2020 o 20h08

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Ja bym chciała żeby  fabuła miała ręce i nogi
Jeśli znowu Eldarya będzie wyglądała tak ,że co chwile giniemy, a każdy Garnka opłakuje to ja sobie chyba 2 sezon daruje i zostanę dla eventów.
Nie mam pojęcia co tam wykombinowali i jakie zagrożenia teraz w Eldary mogą być skoro nastał ten cały pokój i zmiany.
Naturalnej by to wyglądało gdyby w np. jednej z ostatnich notatek Chrome opisał jakieś nowe zagrożenie lub żebyśmy zostali o tym poinformowani na początku .Jeśli okaże się ,że nowy problem pojawi się dopiero po powrocie Gardienne to wyjdzie to bardzo nienaturalnie chyba ,że problem będzie głównie związany z jej powrotem i narodzi się jakiś spisek czy coś bo komuś jej powrót nie będzie leżał .

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#80 03-10-2020 o 21h16

Straż Obsydianu
Sennis
Akolita Jednorożców
Sennis
...

Równie dobrze może powrócić wątek tych złych ludzi, którzy zniszczyli część świątyni Fenghuangów. To również może być jakieś niebezpieczeństwo jeśli chodzi o kraine Eel? Choć to tylko moje spekulacje...

WS-ami są szefowie straży i ktoś ze lśniącej straży, więc
-Lśniąca - Lef
-Obsydian - Mat(prawdopodobnie, ma kolory obsydianu, wojownik it[)
- Absynt - Biała kitsune? (może, może, wtedy byłoby to bardzo prawdopodobne, że bedzie WS, ale nic nie wiadomo)
-Cień - Jeśli nie Nevra {edit, @Hinig dzięki za przypomnienie) Co sądzicie o Chrom jako szef straży(notatka 2) ?? Tylko wtedy nie będzie zapewne WS-sem, no chyba nie zrobią tego Karren?

! Zawsze pozostaje opcja, że WS może być ktoś jeszcze nie znany lub Lance(oby nie).... Co w ogóle się stało z Lance po białym poświęceniu??

Szefem straży, cóż pewnie Huang Hua(można sie tego domyslić z 6 notatki Chroma), ale to może być tylko tymczasowe czy może Nevra skoro nie będzie w cieniu?
Może być też tak, że Ez wróci, bo usłyszy o "cudzie" czyli naszym powrocie... kto wie, się okaże.

Ostatnio zmieniony przez Sennis (03-10-2020 o 21h39)

#81 03-10-2020 o 21h17

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

@up
Chrome wspominał, że Nevra raczej nie będzie już członkiem straży Cienia

Wątek z problemami przez powrót Gardzi byłby ciekawy, tylko on też musiałby mieć ręce i nogi. Mafia wróżek hamadriad, Purrekos to byłoby coś.

Myślę też, że po "powrocie" Garnka fajnie wyglądałoby, że WS, które zostały są na jakiś misjach. Leiftan załatwi jakieś sprawy pokojowe, a Nevra czegoś szuka czy itp. i nie są od razu przy przebudzeniu Gardzi

Ostatnio zmieniony przez Hinig (04-10-2020 o 09h17)

#82 04-10-2020 o 19h04

Straż Absyntu
PostiRoxy
Rekrut
PostiRoxy
...

Wszystko pięknie wygląda ^^
Jak widzę doszły nowe postacie które wyglądają oszałamiająco ♥
Widać że purekos mają się dobrze a w szczególności nasz czarny kotek który jak widać dużo podjadł podczas naszej nieobecności xD /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Już nie mogę się doczekać UwU

Każdy cios od ciebie to tak naprawdę cios skierowany w ciebie ale przez kogoś innego.

#83 04-10-2020 o 19h17

Straż Absyntu
Egra
Nowo przybyła
Egra
...

Sorry Dobra,ja wiem że wszyscy zachwycają się (bądź tez nie /static/img/forum/smilies/tongue.png) trailerem,nowymi postaciami itp. ale ja mam pytanie z innej beczki:
Czy ktoś wie co to za melodia leci w tle trailera?? Jakoś tak wpadła mi w ucho /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź /static/img/forum/smilies/smile.png

#84 05-10-2020 o 17h29

Straż Obsydianu
Tereana
Młody rekrut
Tereana
...

Eh, czuję, że nie znajdę tu WS dla siebie. Dalej jestem Team Valkyon. Leiftan to czerwona kropka na czterech literach wszystkich szacownych mieszkańców krainy i przedmiot służący do wycierania naczyń jak dla mnie, Nevra po prostu mi się wyglądowo nie podoba, chociaż z tej trójki jest najlepszy. Matt wygląda jak dzieciak i jeśli jest człowiek to zdecydowanie to nie jest zachęta. No chyba, że jest zaginionym aengelem czy jakkolwiek się to pisze. Jedynymi ciachami w grze są Chrome (<3, niestety on WS raczej nie zostanie /static/img/forum/smilies/sad.png ) i Szynka, tzn. Jamon, który też na stanowisko WS nie ma co liczyć. Pewnie jak wyjdzie pierwszych kilka odcinków to poczytam o czym są, ale grać nie zamierzam. Ani wydawać pieniędzy na manę, co wcześniej robiłam. Mam nadzieję, że WS będzie jakiś nowy przystojniak, bo chociaż Kitsune jest serio ładna, to historie dziewczyna z dziewczyną mnie nudzą. No chyba, że 4 osoba pojawi się dopiero po paru odcinkach i dlatego nic o nim nie wiemy.

-Minuta ciszy dla dawnej Eldaryi-

#85 05-10-2020 o 18h53

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up ja już od pierwszego sezonu ubolewam nad tym że z Jamonem nie da się flirtować, i ogółem że jest go tak mało, i na prawie żadnej ilustracji się nie pokazał (a jeśli już to zrobił to i tak jest ucięty)

Chciałabym też po flirtować z Zifem bo mogłoby to być na prawdę zabawne

Ostatnio zmieniony przez Lix (05-10-2020 o 18h54)

#86 05-10-2020 o 19h28

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

@up
Mi nawet w grze nie chodziło o flirty z Jamonem tylko o większą ilość jakichkolwiek interakcji. Z Zifem też było mało rzeczy, prawie nic, a to są ciekawe postacie, które mogłyby Garnka wiele nauczyć i w ogóle...

Ostatnio zmieniony przez Hinig (05-10-2020 o 19h28)

#87 05-10-2020 o 20h39

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up nawet nie wiesz jak bardzo jestem zazdrosna o taką luźną pogawendkę z Jamonem, jaka była np w 18 odc między nim a Colają.

Jedyne dialogi które odbywały się z Jamonem to
"Garnek musieć iść do Miiko", "Miiko wzywać Garnek", albo "Jak Garnek się czuć, Miiko chcieć cię widzieć"

Nosz kurczaki oszaleć można, a on jest tak uroczą postacią ;3;

#88 05-10-2020 o 20h42

Straż Obsydianu
Sheiila
Nowo przybyła
Sheiila
...

ta biała kitsune jest przepiękna. Mam nadzieję, że będzie wsem, bo jest przecudowna.

#89 05-10-2020 o 20h57

Straż Cienia
Renua
Rekrut
Renua
...

@Lix
Zapomniałaś jeszcze o tym " Jamon nie chcieć uderzyć tak mocno,"
"Jamon przeprasza Garnka"

https://archziner.com/wp-content/uploads/2019/05/black-white-photo-love-quotes-tumblr-woman-3d-back-tattoo-450x280.jpeg

#90 05-10-2020 o 21h01

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

@up
To gdy nas przepraszał było słodkie.

@Lix

Co do rozmów z Colaią też byłam o nie mega zazdrosna

#91 06-10-2020 o 08h43

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Mogli by dać jakiegoś dojrzałego faceta :v Tylko lepiej narysowanego niż Rayan z SF bo granie z zombie mnie nie kręciło Rly. Romansowanie z wykładowcą mnie nie kręciło ale tu z jakimś dojrzałym strażnikiem no mogłoby być ciekawie :v

#92 06-10-2020 o 09h24

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up no Jamon wpisuje się idealnie XD

#93 06-10-2020 o 09h39

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

nope Jamon mnie odrzuca xd może i jest starszy od Gardy ale psychicznie wydaje mi się być na równi z nią. Bez obrazy dla niego bo jest uroczy, ale no nie chce nic uroczego tylko kogoś poważnego xd

#94 06-10-2020 o 15h20

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

@up
Zgadzam się z tobą. Jamon może jest fajny i lekki flirt by nikomu nie zaszkodził, ale on nadaje się na najlepszego przyjaciela jak już, a nie WS'a

#95 06-10-2020 o 16h26

Straż Cienia
Patrycja
Rekrut
Patrycja
...

Jak na razie jest pozytywnie zaskoczony zwiastunem (tylko wciąż chyba jako z nielicznych nie podobają mi się nowe włosy naszej postaci. Już lepiej wyglądała w tej krótkiej fryzurce moim zdaniem)

Obecność nowych chowańców jest oczywiście na plus.
Leiftan w postaci zakonnicy i z tą jego fryzurą... Yyyh...

Mam nadzieję, że będziemy mieć możliwość na to, że będziemy więcej czasu spędzać z naszymi WS'ami, ale wątek z nowym niebezpieczeństwem również mnie zaciekawił. (Lance odzyskał patelnie i znów chce siać spustoszenie xD)

Już nawet przyzwyczaiłam się trochę do nowego looku mojego wampirka, więc jest jak najbardziej okej. xD

Mogę czekać na premierę, a potem się zobaczy.

PS Niech Wyrocznia ma w opiece naszą maanę!

#96 06-10-2020 o 19h44

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

@up
Modlitwy do Wyroczni na nic się tu chyba nie zdadzą, bo pewnie już w pierwszych odcinkach Purriry rzuci się na naszą mannę.

#97 07-10-2020 o 22h51

Straż Absyntu
Nikomizumi
Nowo przybyła
Nikomizumi
...

Coooo?! To była moja gorąca bff Huang-Chan?! Jej piękne włosy....

#98 07-10-2020 o 22h52

Straż Obsydianu
Adaviena
Nowo przybyła
Adaviena
...

Nie powiem, trailer przyjemny, łącznie z muzyką.
I bardzo, bardzo bardzo podoba mi się zmiana, jaką wyglądowo przeszedł Nevra, aktualnie nr 1 ze wszystkich postaci. Ciekawi mnie też, jak się zmienił charakterowo.
Chrome też bardzo na plus /static/img/forum/smilies/cool.png
O nieobecnych i brakujących WS nie wypowiadam się, bo smutek :< chociaż zastanawia mnie ta niewiadoma z czwartym WS (obstawiam Eza mimo wszystko, albo Lance).
Zobaczymy co tam przyniosą początki. Zagram, a potem zobaczymy /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#99 08-10-2020 o 07h53

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

@up bimuf w odpowiedziach na maile i wiadomości użytkowników pisał, że Ez na 100% nawet na chwilę nie pojawi się w NE.

Ostatnio zmieniony przez Mystification (08-10-2020 o 08h49)

#100 08-10-2020 o 08h44

Straż Obsydianu
Kaja8181
Nowo przybyła
Kaja8181
...

Druga biała MIKOOO AWWWWWW ale nevra nadal do kitu

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 8