Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 8

#101 08-10-2020 o 08h58

Straż Absyntu
Constallatia
Nowo przybyła
Constallatia
...

Help nie mam odblokowanego targu a skończyłam 6 odcinek i mam 13 level help

#102 08-10-2020 o 09h49

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

@up
Wydaje mi się, że targ jest dostępny od 7 odcinka

#103 08-10-2020 o 10h04

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@Constallatia zacznij 7 może się odblokuje

#104 08-10-2020 o 10h27

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Po pierwsze to nie wątek od tego, po drugie przy zakładce targ jest znak zapytania, wystraczy go kliknąc a wtedy pokazuje sie taka informacja
Targ jest dostępny dla wszystkich strażniczek, które doszły do 7 poziomu i 6 odcinka gry. Jeżeli tu jesteś, to oznacza, że spełniasz wymagania! Aby znaleźć przedmioty, które chcesz nabyć, udaj się do zakładki "Targ". Tam będziesz mogła przeglądać aktualne okazje, ustawiać kryteria wyszukiwania i szukać konkretnych przedmiotów dzięki wyszukiwarce.

więc udaj się do wątku bugi, znajdź tam temat targ i zgłoś swój problem

#105 08-10-2020 o 23h06

Straż Absyntu
Dreaamy
Nowo przybyła
Dreaamy
...

Serio nie podoba mi się jak zmienili Nevrę, ale co to za śliczna postać o białych włosach?  /static/img/forum/smilies/yikes.png

https://zapodaj.net/images/8dce2f8b05d31.gif
"Despair is contagious. Everyone catches it."

#106 08-10-2020 o 23h24

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

Gdyby Newra był w tej nowej wersji w pierwszym sezonie, to byłby dla mnie faworytem na ws'a. Postać wizualnie bardzo mi się podoba, daje wrażenie statecznego i silnego emocjonalnie. Ale nie jestem do końca przekonana do przemiany z jego starego charakteru na nowy. Poczekam sobie na relacje z fabuły od tych co będą grać w nową erę, nie wierzę w możliwości beemova co do prowadzebia histori i postaci, no chyba że w ich psucie.

#107 09-10-2020 o 00h23

Straż Obsydianu
Sennis
Akolita Jednorożców
Sennis
...

No to wszystko jasne, tak jak myślałam. Według notatki Chroma 8 mała dziewczynka to Ofelia - mała wyrocznia.

#108 09-10-2020 o 15h34

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

Na szczęście mała Wyrocznia nie będzie chociaż do czasu mocno gadatliwa i nie będziemy musiały co pięć sekund rozmawiać z nią na jakieś zapchaj dziury

#109 09-10-2020 o 20h19

Straż Absyntu
julixa0099
Nowo przybyła
julixa0099
...

a co z Ezarelem?

#110 09-10-2020 o 20h29

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

@up

Przykro mi, ale ktoś wyżej już pisał, że Beemove potwierdził, że na 100% go nie przywróci

#111 10-10-2020 o 14h55

Straż Absyntu
Aisaczek
Szeregowiec
Aisaczek
...

Pierwszy raz chcę by było można romansować z panią i oby możliwe to było z tą ładną białowłosą panią /static/img/forum/smilies/smile.png

#112 11-10-2020 o 17h52

Straż Cienia
Anna1989
Szeregowiec
Anna1989
...

sezon zapowiada się całkiem dobrze /static/img/forum/smilies/smile.png

#113 11-10-2020 o 21h44

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

Patrząc na to jak mało mam manny to dla mnie teraz mogliby nawet w marcu wypuścić drugi sezon, bo sądzę, że po zmianie systemu chodzenia na dialogi to zebranie ponad półtorej tysiąca manny w miesiąc będzie graniczyć z cudem

#114 12-10-2020 o 01h01

Straż Cienia
Mysiia
Nowo przybyła
Mysiia
...

Będę szczera, Nevra wygląda fa tal nie. Jako jedna z niewielu tutaj (chyba) powiem, że wygląd Leifa nie jest taki zły + huang hua też jest całkiem spoko, zupełnie inna i to w sumie ma swój urok. Jedyne o co proszę to o więcej interakcji nie tylko z ws'em, ale i z przyjaciółmi. Pod koniec 1 sezonu tak bardzo tęskniłam za różnymi postaciami, że o mamo, a nawet nie było najmniejszego dialogu. Czekam na tą drugą część i mam nadzieję, że nie zawiodę się na niej tak jak to niestety było w przypadku sf uniwerek:)

Ostatnio zmieniony przez Mysiia (12-10-2020 o 01h02)

nadal przyciąga mnei ten Lance, że jednak będzie spoko

#115 12-10-2020 o 07h22

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

@up

Zgadzam się. Mimo, że można było podbić sobie jakoś lovometr z Kero i skończyć z połową z Ykhar przed jej śmiercią  to wciąż mało. I miałam wrażenie, że interakcje z Colaią były na siłę w ostatnich odcinkach by nie było problemu, że jej w ogóle nie ma. Najbardziej chyba dobija mnie Cameria i Jamon jednak. Bo chciałabym tą babkę lepiej poznać, a Jamona szczerze uwielbiam i więcej interakcji to dla mnie tu marzenie z nim. Na Karen, Chrome'a, Ali nie mam co narzekać, bo ich było ciągle pełno.

@down

Ja właśnie obawiam się, że ze wszystkich WSów Nevra będzie najbardziej zepsuty. Leiftana nie liczę, bo dla mnie nieważne co zrobią będzie on przegrany

Ostatnio zmieniony przez Hinig (12-10-2020 o 09h18)

#116 12-10-2020 o 08h07

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Co do wyglądu Nevry i tego co piszą o nim dzienniki, boję się, że wampir zmieni się w jakiegoś samotnika, taka smutniejsza wersja Leiftana- mega spokojny, opanowany, bez tego swojego poczucia humoru.
W tej chwili ścieżka Nevry dla mnie ma największy potencjał, jako jedyny lojalny WS który pozostał. Leiftan to zdrajca więc go nie uwzględniam. Czekam na NE tylko dla Nevry i żeby przekonać się jak wampirek się zmienił. Proszę bimuf nie zawiedź mnie i nie skiepść jego ścieżki...

#117 12-10-2020 o 20h49

Straż Cienia
Ritsui
Rekrut
Ritsui
...

Ja nie uważam że Leiftan to zdrajca tylko trochę zbłądził i tak robił ja uwielbiam Leiftana i jest moim WS i New era będę jego miała też na WS Nevre też lubię ale Leiftana nie zmieniam mam nadzieję że niedługo dowiem się coś nowego o nowej erze nie mogę się doczekać New era jak ktoś nie lubi Leiftana to już jego problem i nie pozwalam go obrażać bo jest moim WS zbłądził trochę i robił źle ale się poprawił więc nie mam mu tego za złe New era napewno będę mieć dalej Leiftana mega codziennie wyczekuje na nowe wiadomości o New era /static/img/forum/smilies/smile.png/static/img/forum/smilies/smile.png

#118 12-10-2020 o 21h34

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Tak, nikt go nie będzie obrażał tylko i wyłącznie dlatego ,że to twój WS, już nie mówiąc o tym ,że "obrażanie" jest tu dosyć mocnym nadużyciem gdzie w większości to zwykła krytyka na temat tego jak postać została poprowadzona ¯\_(ツ)_/¯

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#119 12-10-2020 o 22h13

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@Ritsui nie sądzę że "obrażaniem" jest nazywanie go mordercą i zdrajcą ponieważ

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Tak jak powiedziałam, nie nazwałabym tego obrażaniem go ponieważ stwierdziłam tylko suche fakty które dało się zobaczyć w grze.

Gdybym powiedziała że jest kawałem 'tutaj wstaw nazwę męskiej dumy', to owszem obraziłabym go. Ale większość opinii jakie widzę dotyczą jego zachowania i tego jak twórcy starają się wybielić jego nie idealne oblicze, a i samej też nie zdażyło mi się go tak nazwać mimo mojej niechęci do niego

Dodam że sama nie lubię Leifa, ale szanuję że komuś mógł on przypaść do gustu i nie widzę powodu by w jakiś sposób obrażać czy wyżywać się na takich osobach bo jest to zwykła gra, a każdy może obrać taką ścieżkę jaką woli

Ostatnio zmieniony przez Lix (12-10-2020 o 22h21)

#120 12-10-2020 o 22h17

Straż Absyntu
Zimonczyk
Oficer Straży
Zimonczyk
...

Leiftan to treść usunięta przez moderatora. Wulgaryzmy i celowe prowokowanie są zabronione na forum. Wróć, jak nauczysz się kultury.

elo

https://cdn.discordapp.com/attachments/417964342516908033/507663584264847400/Inkedhaloin2_LI.jpg

#121 12-10-2020 o 22h22

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

@Ritsui

Chyba lekko przesadzasz i @VampireCarmila bardzo dobrze to wyjaśniła.
Nikt tu nie obraża twojego WS'a. Każdy komu nie podoba się to w jaką stronę poszła jego ścieżka ją krytykuje jak i samą postać.
Poza tym argument, że to twój WS i prosisz by go nie obrażać to lekka przesada i w ogóle jest bez sensu. Nie dlatego w grze są cztery WS'y by każdy wielbił jednego.
Niektórym nie podoba się wygląda Leiftana, charakter, a innym fakty o nim i czyny jakich dokonał.

Nie widziałam by fanki Nevry rzucały się na inne Garnki za to, że ktoś obraził jego wygląd czy powiedział, że w drugim sezonie zmieni Ws'a z niego na kogoś innego.

Na przyszłość nie oceniaj, że każda krytyka to hejt.

#122 12-10-2020 o 22h30

Straż Cienia
Sharline
Straż na szkoleniu
Sharline
...

Nazywanie tego co Leiftan zrobił swoją drogą 'zbłądzeniem' to ogromne niedomówienie moim zdaniem, ale no ok... xD

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

https://thumbs.gfycat.com/QualifiedBrightChickadee-max-1mb.gif

#123 13-10-2020 o 11h56

Straż Cienia
Roquehime
Nowo przybyła
Roquehime
...

Myślę, że nowy wygląd postaci to kwestia przyzwyczajenia się. Chociaż przyznam, że póki co patrzy mi się z nie z takim lekkim meh, szczególnie na Leifa. Wygląda jak taka trusia-dobrusia xDD

#124 13-10-2020 o 11h57

Straż Cienia
Angeell
Rekrut
Angeell
...

Tak w dużej mierze większość czynów Leiftana była czyniona z chęci zemsty i połowy z tych rzeczy pewnie nie kontrolował. Ale taki miał scenariusz , a w całej przygodzie są dobrzy i źli ludzie a on akurat ukrywał się pod postacią prawej ręki mikko. Jedni mu wybaczyli inni nie i nie nam oceniać uczucia innych ludzi. Dla jednych stał się odrażający dla innych którzy mu wybaczyli stał się partnerem .. Tyle ode mnie miłego dnia ..

https://akademiaducha.pl/wp-content/uploads/2017/03/archanio%C5%82_nataniel.jpg

#125 13-10-2020 o 12h39

Straż Cienia
Tsukisia
Pokonała kurę
Tsukisia
...

W sumie w wątku Leiftana mnie śmieszy, że więcej o motywacjach co do zdrady i tej całej szopki wiemy ze strony Lance'a. Mieliśmy cały wątek o poświęceniu smoków, jego rodzinie itp., co pewnie było przygotowaniem pod jego kandydaturę na wybranka w Nowej Erze. Za to o pobudkach Leiftana w sumie wiele nie zostało powiedziane. Niby można zakładać, że chodzi o coś podobnego, ale... No właśnie, to wciąż tylko założenia. Nawet spin-off wiele nam na ten temat nie powiedział.

@down, i to jest właśnie rzecz najbardziej absurdalna w tej grze. Niby gra randkowa, a więcej wiemy o postaci, która w całym tym sezonie była głównym antagonistą, zamiast o faktycznych wybrankach... Ba, o tej nieszczęsnej Miiko, co prawda nadal słabo potraktowanej, ale wciąż, wiemy więcej.

Ostatnio zmieniony przez Tsukisia (13-10-2020 o 21h30)

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 8