Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8

#151 22-10-2020 o 23h32

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Czyli w pierwowzorze Ali miała być blondynką? W sumie zbyt dużo w jej wyglądzie nie zmienili. Co do charakteru, jeśli pierwsza Alajea nie była taka glupiutka i dziwna tylko wręcz przeciwnie, poważna, zdecydowana i inteligentna to nieźle tam pogrywali z współpracownikami...

#152 24-10-2020 o 11h01

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Na instagramie pojawiło się zdjęcie dotyczące nowych rzeczy z butiku

Butik

Nie ukrywam ,że mnie osobiście te zestawy kupiły, najbardziej chyba czekam na ten inspirowany strażą cienia.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (24-10-2020 o 11h06)

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#153 24-10-2020 o 20h18

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

W końcu jakiś strój straży obsydianu, który mi się podoba!!! Jest piękny , dobrze przemyślany i wygląda jakby był inspirowany smokiem. Tarcza jest wspaniała (chciałabym ją tylko zobaczyć całą), tak samo jak broń w prawej ręce Gardzi (nie jesten pewna czy mogę ją nazwać włucznią). W każdym razie pomysł ciekawy a wykonanie boskie. Coś im się udało w tej nowej erze XD.

Ostatnio zmieniony przez Myrida (24-10-2020 o 20h20)

#154 24-10-2020 o 20h33

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

Już zupełnie zapomniałam o tych strojach, nadal mam nadzieję że będą one uniwersalne ponieważ wszystkie mi się podobają a tę włócznię i bluzkę "obsydianu" z chęcią bym przygarnęła

#155 24-10-2020 o 20h55

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

Wszystkie te stroje są ładne ale nie oszukujmy się, że absynt przy tych dwóch pozostałych wypada najgorzej. Oby tylko to nie były stroje w stylu "te przypisane do danej straży" by tylko nie to. A jeżeli już chcieliby to nie wiem rabat na dany strój dla konkretnej straży byłby lepszy. Strój straży cienia totalnie mnie kupuje, ale włócznia z Obsydianu to też coś pięknego.

#156 26-10-2020 o 08h47

Straż Absyntu
Nemichanhi
Nowo przybyła
Nemichanhi
...

Jestem ciekawa jak będzie wyglądać nowa historia. Obecnej niestety nie śledziłam dokładnie i zamierzam to zmienić. Szkoda tylko, że nie mamy jakiejś kobiecej WS (chociaż cicho liczę, że ta białowłosa piękność będzie jednak WS'em). Pokładam w nowym sezonie nadzieje.

Ostatnio zmieniony przez Nemichanhi (26-10-2020 o 08h48)

Logicznie dobre rozwiązanie jest zawsze w każdej trudnej sytuacji, nieważne, jak trudna by była. ~ Ougai Mori | Bungou Stray Dogs

https://static.tumblr.com/f34aea1b9cdcc425c5e4a998539f19e6/1cn9xtf/CWIp0ggx3/tumblr_static_bb4bhuunby80kc84w48gckc8w.gif

#157 26-10-2020 o 14h07

Straż Obsydianu
Skyesan
Rekrut
Skyesan
...

Ja również mam nadzieję, że ta białolisia piękność będzie naszym WS, który wciąż pozostaje w cieniu, tak jak było to w przypadku SFU, gdzie Pryia (wybacz, jeżeli źle napisałam jej imię) jest naszą WS. Byłoby to ciekawe, zwłaszcza, że podstawowo ma być czterech WS, chyba, że z biegiem akcji drugiego sezonu poznamy kolejnych (choć szczerze w to wątpię).

Nie cytujemy osób nad sobą!

https://zapodaj.net/images/1984e90743eac.png

#158 26-10-2020 o 20h44

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

Co jak co Koorie jest śliczna i w ogóle, ale mnie te ciekawi najbardziej jej charakter oraz to kim będzie dla K.G. i czy będzie w Lśniącej Straży.

#159 29-10-2020 o 08h53

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Słuchajcie jak będzie z chowańcami? Czy coś jest jasnego w tej sprawie? Nasz chowek oficjalnie umiera na koniec pierwszego sezonu i tak się zastanawiam jak to załatwią w NE. Zapewne dostaniemy jajco nowego chowka ale jak to wtedy będzie z eventem zimowym? Będziemy biegać po mapce nowyh chowancem o dziadowych statach? ._. o ile będzie mapka /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#160 29-10-2020 o 08h58

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up w jednym poście było napisane że dostaniemy "fabularnego" chowańca który nie będzie oddziaływał na mapkę a będzie pokazywał się w odcinkach (ja tak to zrozumiałam)

Mareen napisał

Podczas jednego z pierwszych odcinków A New Era, spotkasz chowańca, który od razu cię zaakceptuje! Otrzymasz więc towarzysza historii, po to aby ułatwić jego pojawienie się na ekranie podczas twoich przygód.

Nie martw się, będziesz mogła wybrać chowańca, którego zechcesz rozpieszczać i który będzie twoim towarzyszem w poszukiwaniach, tak jak dzisiaj. Będzie więc różnica między chowańcem na twoim profilu, a tym w odcinku.

Ostatnio zmieniony przez Lix (29-10-2020 o 09h01)

#161 29-10-2020 o 09h16

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

A to gitówka dzięki za info

#162 31-10-2020 o 13h24

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

Szczerze się obawiam, że gdzieś w pierwszym odcinku przy wprowadzaniu do NE i tego co działo się przez te 7 lat dostaniemy informacje, że Kero z jakiegoś powodu opuścił K.G.

#163 01-11-2020 o 14h08

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Po internecie krąży  zdjęcie korytarza K.G. z drugiego sezonu
(Wybaczcie za jakość).

Korytarz

Zdjęcie nie wygląda mi na fake i jeśli rzeczywiście tak będzie wyglądał ten korytarz to uważam ,że graficznie zapowiada się naprawdę dobrze.

Ło cie panie

Ewelein i Huang Hua

Straszliwa kraina Halloween ustępuje miejsca lodowatemu wiatrowi: do Eldaryi przybywa kolejna zima.
Będziesz korzystać z zimy w tym roku ze swoimi przyjaciółmi?

Matko jaka Ewka jest prześliczna *-* , jednak tak patrzę na jej klatkę i coś mi nie współgra chyba trochę z dołem ,ale ogół mega.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (01-11-2020 o 14h18)

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#164 01-11-2020 o 14h15

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

Nie no szczena mi opadła.

Ewelein wygląda zaczepiście, dół faktycznie wygląda tak jakby coś nie grałi, ale to chyba przez ten łańcuszek, tworzy na jej brzuchu linie, które jakoś tak ... no, po prostu mi nie pasują. Poza tym wydaneje mi się, czy ppwiększyli jej biust?

#165 01-11-2020 o 14h31

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

Korytarz jak i same dziewczyny wyglądają naprawdę świetnie, chociaż Ev ma duuużo większe oczy i wygląda trochę jak laleczka z jakiegoś anime

#166 01-11-2020 o 14h43

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Jako postać sama w sobie prezentuje się naprawdę fajnie, ALE nie pasuje mi to, że minęło 7 lat, a ona wygląda młodziej. Jest elfem, okej, ale tutaj zdecydowanie odjęli jej lat względem pierwowzoru.

Huang Hua (o ile to na 100% ona, a nie jej siostra) to dla mnie jak na razie najlepszy redraw jaki ta firma zaprezentowała w historii wszystkich swoich gierek. Wygląda cudownie.

Tylko jak mamy traktować ten wpis.. brzmi jakby zapowiadali event zimowy, ale przecież to bez sensu xd Jeśli Gardzia obudzi się w zimie, to będę pozytywnie zaskoczona. Fajnie gdyby wprowadzili pory roku do fabuły.

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (01-11-2020 o 14h47)

#167 01-11-2020 o 15h13

Straż Absyntu
Assire
Akolita Jednorożców
Assire
...

Nowy korytarz naprawdę niezły, fajnie, że jest teraz taki poszerzony.

Podzielam zdanie @Elentiya na temat Huang Ha (?). Jest prześliczna, a ta krótka fryzura, która- zdaniem wielu, z tego, co zauważyłam po wypowiedziach na forum, kiedy pojawił się zwiastun- spotkała się raczej z niezbyt ciepłym przyjęciem, dodaje jej wyrazistości. Ktoś na tumblrze porównał ją do tego charakterystycznego cięcia, jakie miała kiedyś Halle Berry i totalnie to widzę, o tym samym pomyślałam, gdy zobaczyłam tamten filmik.

Za to Ewka wygląda strasznie dziwnie. Niby wszystko ładnie, ale tak jakby to była kompletnie inna postać, tylko z kolorystyką typową dla naszej elfki, dlatego wiemy, że to ona. I mam wrażenie, że te włosy jakieś takie płaskie u nasady ma. Ale to może tylko moje chwilowe widzimisię i kwestia przyzwyczajenia do innej kreski.

Ostatnio zmieniony przez Assire (01-11-2020 o 15h14)

https://zapodaj.net/images/e70c83d508859.jpg

#168 01-11-2020 o 15h23

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

Korytarz wszystko ładnie, spoko i w ogóle podoba mi się, wygląd postaci to już tak średnio.
Nowego wyglądu Huang Hua chyba nie przebole, bo te krótkie włosy mi do niej nie pasują. Mimo to widać chociaż po niej, że siedem lat miało na nią wpływ, a nie piła nektar z jakiegoś drzewa młodości.
Lubię bardzo kreskę anime dlatego nowa kreska Ewe skradła mi serce, ale sam jej wygląd nie do końca. Jest ładnie i w ogóle, ale to nie jest Eweleine siedem lat później po poświęceniu.

#169 01-11-2020 o 15h30

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

Tak swoją drogą, to czy Ev nie ma tej 'zbroji' nieco za nisko? Jeszcze troszkę i będzie miała ją w kolanach, wiem że w tej grze negliż jest powszechną praktyką ale proszę nie rozbierać mojej ulubionej elfki

#170 01-11-2020 o 15h37

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Mi po prostu chyba coś z jej piersiami nie pasuje bo przez to ,że są duże to w porównaniu z dołem coś mi tu nie gra.
I moje pierwsze skojarzenie gdy przeczytałam ten wpis to również event świąteczny ,być może chodzi o zwykłą zime ale kto ich tam wie.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (01-11-2020 o 16h06)

#171 01-11-2020 o 18h23

Straż Cienia
Uchiruno
Pokonała kurę
Uchiruno
...

Generalnie przyzwyczaiłam się do tego, że nie podchodzi mi nowa kreska serwowana przez Pszczoły, no i jestem w stanie się z tym pogodzić, bo wiem, że to jest już kwestia gustu, więc tę kwestię pominę. :'3

Ale szczerze to średnio podeszła mi ta Ewelein - z jednej strony jest ładna, ale z drugiej kompletnie jej nie poznałam początkowo i pomyliłam z tą Koori (??), jakoś tak. Zdziwiłam się wręcz, że narysowali ją od początku, gdy publikowali jej wygląd dopiero co. XD

Z kwestią odmłodzenia też się zgadzam, ale w sumie nie oczekiwałam, że bohaterowie z twarzy wszyscy nagle się postarzeją (ten czas w Eldaryi działa dla mnie w sposób tajemny, więc mogliby mi powiedzieć, że i 100 lat Garda spała, a i tak bym uwierzyła, że ich buźki niewiele się zmieniły). Jedyne co, to po prostu wcześniej Ew wyglądała trochę dojrzalej, ale to jestem w stanie przeżyć.

Trochę ciekawi mnie, jak urosła jej rola na przestrzeni lat - prezentuje się dość bogato, ale jednocześnie mam nadzieję, że będzie mieć relację podobną (po jakimś czasie, oczywiście) z Gardą, jak w I sezonie i nie będzie odsunięta na dalszy plan. Lubiłam ją jako koleżankę, a na pewno bardziej niż Alę.

Ostatnio zmieniony przez Uchiruno (01-11-2020 o 18h24)

Już się chyba nie łudzę, że tutaj kiedyś będzie sygnatura.

#172 01-11-2020 o 18h58

Straż Cienia
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Już się wypowiadałam na temat Huang Hua czy też jej siostry bliźniaczki - wygląda świetnie, charakternie, aż miło patrzeć. Widać prawdziwą wojowniczkę, być może przywódczynię, kobietę pewną siebie.
Ewelein powaliła mnie na kolana. Jest śliczna. Choć zgadzam się, ze jej twarz mogłaby wyglądać odrobinę dojrzalej. Strój jest również bardzo ładny, ale dół zaczyna przekraczać granicę dobrego smaku - widoczna bielizna, niemalże łono... No nie bardzo. Przez ilość pierdółek na szczęście nie rzuca się to aż tak bardzo w oczy.

Redraw korytarza również sprawia dobre wrażenie. Jeśli wszystkie pomieszczenia będą tak ładnie, z gustem narysowane, to mogę dać firmie dużego plusa.

#173 01-11-2020 o 20h57

Straż Cienia
Angeell
Rekrut
Angeell
...

Zgadzam się z tym ze Huang Hua wygląda o niebo lepiej a Evke nieco odmłodzili wolałam chyba jej stary wygląd tutaj ciężko ja poznać.

https://akademiaducha.pl/wp-content/uploads/2017/03/archanio%C5%82_nataniel.jpg

#174 01-11-2020 o 23h28

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

Weszłam sobie właśnie na wiki, i widzę że wątki o nowej erze już się pojawiły i ku mojemu zaskoczeniu dodali nawet elementy nowego stroju straży Absyntu i tu uwaga, wcale nue wypada najgorzej ze wszystkich straży (a przynajmniej według mnie) trzyma poziom, ma elementy, które strasznie chciałabym mieć, takie jak np:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ogólnie uważan że strój straży Absyntu bardziej niż alchemika ucieleśnia magika. Wcześniej myślałam tak jak pare innych osób, że wypada blado przy pozostałej dwójce, ale jak zobaczyłam elenenty stroju to moje zdanie natychmiast się zmieniło

Ostatnio zmieniony przez Myrida (01-11-2020 o 23h48)

#175 02-11-2020 o 12h00

Straż Cienia
Tsukisia
Pokonała kurę
Tsukisia
...

Ewelein o ile z twarzy mi się podoba, mimo że faktycznie wygląda młodziej przez te wielgaśne oczy, tak ze stroju to dla mnie tragedia. Ja wiem, że beemoov nigdy prawdziwego fantasy nie widział, ale mogliby sobie odpuścić tę wszechobecną nagość. Serio, mówią o lodowatej zimie, a Ewka z cycami i brzuchem na wierzchu. Wygląda to dla mnie mega niesmacznie.
O jej proporcjach już nawet nie mówię – grafikowi ewidentnie coś nie wyszło.

Zaś Huang Hua/jej siostra mi się podoba. Strój ma bardzo fajny (przynajmniej ona nie świeci wszystkim naokoło), krótka fryzura również przypadła mi do gustu (chociaż narysowana jest średnio, włosy idą zbyt wysoko).

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 5 6 7 8