Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8

#176 02-11-2020 o 12h48

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

@Myrida te włosy wyglądają jak fryzura Rozy z Syfa xd

#177 02-11-2020 o 13h16

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

@up
To samo pomyślałam po ich zobaczeniu

#178 02-11-2020 o 13h21

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Ogólnie to jestem zadowolona z początkowych strojów, mnie osobiście kupuje jeszcze ta sukienka chociaż i tak faworytem jest strój inspirowany cieniem.
W ogóle po jeszcze dłuższym przyjrzeniu się naszej Ewce stwierdzam ,że jej strój kompletnie mi się nie podoba.
Już nawet nie chodzi mi o to ,że za dużo widać bo to jedno, ale jakoś beemoov utwierdził się w tym ,że skoro to postacie fantasy to i musi być przepych w strojach, tylko fajnie by było gdyby to jeszcze jakoś wyglądało.
Tak jakoś bardzie kupił mnie jej strój z pierwszego sezonu chociaż tak jak już wspomniałam , sama Ewelein bardzo mi się podoba.

......................https://c4.wallpaperflare.com/wallpaper/158/590/458/blood-moon-blood-moon-league-of-legends-league-of-legends-riot-games-tryndamere-hd-wallpaper-preview.jpg

#179 02-11-2020 o 17h27

Straż Cienia
Renua
Rekrut
Renua
...

Ewelein wygląda bardzo fajnie figura i strój moim zdaniem są fajnie dobrane , wygląda nieco inaczej ale na plus. A co do huang hua to wygląda na prawdziwą wojowniczkę i chyba ta nowa fryzura to nowa ona ;p

https://archziner.com/wp-content/uploads/2019/05/black-white-photo-love-quotes-tumblr-woman-3d-back-tattoo-450x280.jpeg

#180 03-11-2020 o 07h33

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

Przeczytałam właśnie wpis w archiwach i jeżeli faktycznie te zdarzenia będą spowodowane przez nas i Leiftana a potem ustąpią to okay drugi sezon jeszcze nie będzie zły. Jeżeli jednak będziemy musieli ratować Eldaryię bo coś dziwnego się dzieje z chowańcami i z krainą to nie wiem czy nie podziękuje za grę w drugi sezon i sobie odpuszczę.

#181 03-11-2020 o 07h56

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

Zainteresowało mnie to przenikanie światów - sądziłam, że będzie dotyczyło tylko przenoszenia ludzi, ale skoro problem będzie aż tak złożony (zniknięcie wyspy - najs), to faktycznie może być interesująco. Ciekawe, czy pójdą tak daleko i dojdzie do sytuacji, że z Eldaryi wyrwany zostanie któryś z WSów i będzie potrzebna eskapada ratunkowa na Ziemię :3 W sumie to bym brała, lepsze to, niż bieganie po krzakach i zbieranie owoców na kompot XD

#182 03-11-2020 o 08h08

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

@up
To byłby zdecydowanie najciekawszy wątek z całego drugiego sezonu, ale niestety trwałby góra 2-3 odcinki. No chyba, że ci nie dobrzy ziemianie mieliby jakiś bunt i doedukowali się o magicznych stworzeniach i zaczęliby kogoś przetrzymywać w jakiejś piwnicy

#183 03-11-2020 o 08h13

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@Crewedka ja tam taką eskapadę mogę zorganizować ale w moim przypadku nie trzeba będzie nawet uciekać z eldarii bo moim celem będzie znalezienie Eza, chyba że na prawdę zamieszkał z Lysandrem. Wtedy jest stracony

#184 03-11-2020 o 08h20

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Jeśli już musiałoby być coś z tym przenikaniem światów a biorąc pod uwagę to ,że mamy wprost powiedziane ,że światy się przenikają, to osobiście chciałabym by  wybuchła wojna między ziemianami a "tą całą bajkową hałastrą".
Nie wiem tak jakoś to by mnie akurat kupiło, skoro świat El powstał na skutek konfliktów ludzi z faery bo te chciały od tego uciec, a teraz ludzie znowu zaczynają się pojawiać to trochę śmiesznie by było gdyby nagle stwierdzili, "ej dobra na pewno się zmienili ,żyjmy w zgodzie".
Już nie mówiąc o tym ,że nie raz było podkreślane z jakim nastawieniem żyją w Eldaryi.
I wtedy np. taki Garnek który żył w tym świecie czy sam Mathieu musieliby zdecydować po której stronie chcą stanąć.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (03-11-2020 o 08h23)

......................https://c4.wallpaperflare.com/wallpaper/158/590/458/blood-moon-blood-moon-league-of-legends-league-of-legends-riot-games-tryndamere-hd-wallpaper-preview.jpg

#185 03-11-2020 o 08h27

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

@up
To byłaby w końcu jakaś epicka bitwa, a nie pojedynek z Lance'm i jego armią

#186 03-11-2020 o 08h47

Straż Absyntu
Assire
Akolita Jednorożców
Assire
...

@VampireCarmila podoba mi się ten pomysł. Wtedy to całe absurdalne przenikanie z wyskakującymi blokami miałoby większy sens, skoro polegałoby to na antagonizmach między ludźmi a faery (może nawet wykopią z czeluści początkowych odcinków wzmianki o tych grupach, których boją się mieszkańcy Eldaryi, iluminaci/templariusze z testu anyone?). Co prawda dalej mnie to do końca nie przekonuje, bo w tej grze ciekawią mnie kwestie stricte fantasy, ale mogłabym dać sezonowi drugiemu szansę.

https://zapodaj.net/images/58d2fe216f0e5.jpg

#187 03-11-2020 o 11h23

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Pisząc w sumie tamten komentarz również miałam na myśli triady, illuminati i templariuszy z testu jednak coś odnoszę wrażenie ,że sami o tym zapomnieli.
I kurcze nie ukrywam ,że wojna z ludźmi to byłaby chyba jedyna sensowna dla mnie rzecz bo jak przeczytałam i zobaczyłam te budynki to nie ukrywam nie byłam i nadal nie jestem zadowolona, nijak ma się to do tego fantastycznego klimatu z pierwszego sezonu.
No i jednak uważam ,że trochę śmiesznie to wygląda , stworzyli świat by trzymać się z dala od ludzi a teraz "światy się przenikają".
O ile w ogóle o to chodzi w tym zdaniu, a nawet jeśli to było wspominane ,że w świecie Eldaryi jest sporo ludzi i nie wiadomo jak to się zmieniło przez 7 lat , więc zobaczyć taką wojne byłoby ciekawie.
Do tego ciekawią mnie te "nowe nieznane stworzenia", niestety na myśl przychodzą mi tu ziemskie zwierzęta, chociaż wolałabym by to były może jakieś nowe rasy faery czy coś.
Dalej mimo wszystko jestem podekscytowana jeśli chodzi o drugi sezon, jednak mam nadzieję ,że mój zapał nie spadnie już przy pierwszym odcinku.

#188 03-11-2020 o 12h24

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@up Ja również sądzę, że mowa o zwykłych, ziemskich zwierzętach. Istoty fantastyczne z założenia nie byłyby dla Eldaryan niezwykłymi.

Odnoszę wrażenie, że ekipa przygotowuje jakiś łącznik, który ma za zadanie przenieść Gardzię na Ziemię i to tam będzie się najpewniej toczył trzeci sezon (o ile takowy powstanie), bądź nawet jeszcze drugi, kto ich tam wie. Już na początku istnienia Eldaryi pojawiły się fanowskie scenariusze o podobnym przebiegu, gdzie Gardzia i jej WS trafiają na Ziemię, Gardzia musi się zmierzyć z powrotem do świata, gdzie nikt jej nie pamięta i jednocześnie pomóc swojemu partnerowi zrozumieć i dostosować się do warunków na tyle, by nie zwrócił na nich uwagi, a obydwoje będą szukać wrót powrotnych do Eldy. Wcale nie zdziwiłabym się, gdyby to tak właśnie miało wyglądać.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (03-11-2020 o 12h25)

#189 03-11-2020 o 12h38

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up oj z tym przystosowaniem się do życia Nevra miałby ciężko, szczególnie dniem

#190 03-11-2020 o 13h18

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

W sumie wątek mógłby być taki, że odsyłają Marie-Anne na ziemię, bo wygląda już jak człowiek i Gardzia ze swoim WS'em spędza tam trochę czasu, bo przy odstawianiu tej gadziny do świata normalnych ludzi coś idzie nie tak

Czy mi się zdaje czy w najnowszej notce od Chrome'a widać na tym ostatnim obrazku z boku jakieś "nowoczesne" budynki. W sensie, że takie nasze, ziemskie?

Ostatnio zmieniony przez Hinig (03-11-2020 o 20h30)

#191 04-11-2020 o 13h38

Straż Absyntu
CassieXDD
Odpowiedź na wszystko
CassieXDD
...

Ja mega chce tą nową erę,co prawda bimuf zbanował moje konto na którym miałam 18 odcinek ale ciul,tutaj mogę zacząć na NE. /static/img/forum/smilies/roll.png /static/img/forum/smilies/lol.png

Nie mam już mózgu....bimuf mi go zjadł D:

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/59ee69af5f90.jpg

#192 04-11-2020 o 17h39

Straż Obsydianu
Mroczny_Cygan
Żołnierz Straży
Mroczny_Cygan
...

No dobra, ogólnie nowy wygląd  Ewelein mi pasuję, ale bardziej mi się podobała jako niebieska elfka. A teraz jest fioletowa xD

Może nie chcieli, żeby za bardzo przypominała nową kitsune

https://media.giphy.com/media/fSvqyvXn1M3btN8sDh/giphy.gif

#193 04-11-2020 o 20h24

Straż Cienia
Angeell
Rekrut
Angeell
...

Na is pszczółek znalazłam malutka podpowiedz co do 4 tajemniczego ws

Tajemnicza miłość zostanie ujawniona nieco później, ale w pierwszych dwóch odcinkach będziesz miała kilka wskazówek na temat tego, kim on jest;)..

Ciekawe kim będzie kogo obstawiacie większość pewnie Lance ;p
i z tego co wywnioskowałam pracują jeszcze nad systemem maany ale pewne jest że się zmieni.

Ostatnio zmieniony przez Angeell (04-11-2020 o 20h29)

https://akademiaducha.pl/wp-content/uploads/2017/03/archanio%C5%82_nataniel.jpg

#194 04-11-2020 o 20h58

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

Szczerze gdyby nie zabrali nam Eza to z nim robiłabym drugi sezon, ale że go nie ma to na 99.9% biorę Nevrę w ciemno i chyba niezbyt mnie już nawet obchodzi kim jest czwarty WS

Ostatnio zmieniony przez Hinig (04-11-2020 o 20h58)

#195 04-11-2020 o 21h07

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała kurę
Myrida
...

Angeell napisał

i z tego co wywnioskowałam pracują jeszcze nad systemem maany ale pewne jest że się zmieni.

Chwila, chwila, pracują jeszcze nad systemem many? Jak Nowa Era już praktycznie ma wychodzić? Noo, to ja przewiduje bug na bugu poganiany bugiem. Jak oni jeszcze nie dopracowali podstawy na której pracują odcinki to naprawde...źle wróży że tak ujmę.

#196 04-11-2020 o 21h14

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

@up

Zgadzam się z tobą. Akurat system manny to najważniejsza rzecz, sezon zaraz wychodzi, a oni jeszcze nie skończyli? Mają tak działaś przecież wszystkie odcinki, na jednym zmienionym systemie many. Z tego mają największe zyski. I ja rozumiem na jakim poziomie kończy się "profesjonalizm" jakże poważnej firmy jaką jest Beemoov ale chyba oni mają jakieś piorytety?

Ostatnio zmieniony przez Hinig (04-11-2020 o 21h15)

#197 04-11-2020 o 21h42

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@up oczywiście że mają "najpierw narysujemy im kila postaci i po udajemy że jednak coś robimy, a wszystko co powinno być zrobione już dawno zostawimy na ostatni moment"

#198 04-11-2020 o 23h13

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

@up
A, racja. Złota zasada. Nie mamy nic, ale dajmy im cokolwiek by się cieszyli i czekali

Podliczyłam przed chwilą ilość manny za pierwszy sezon i obecnym systemem manny wynosi on około 68350 - 78350.
Myślałam, że więcej, ale nie jest źle. Boję się ile to by wyniosło po zmianie systemu, a tym bardziej drugi sezon.

Ostatnio zmieniony przez Hinig (06-11-2020 o 10h46)

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8