Forum

Strony : 1 2 3

#51 13-09-2021 o 21h04

Straż Obsydianu
Elentiya
Strażniczka na Szkoleniu
Elentiya
...
Wiadomości: 225

Moim zdaniem nie ma co banować "łapki w dół" i robić z niej coś kontrowersyjnego. Tak jak ktoś może się z nami zgadzać, tak też może się nie zgadzać. Takie cenzurowanie łapek w dół jest słabe, bo stwarza mylne przeświadczenie, że z drugą stroną można się tylko zgadzać albo siedzieć cicho. Od lat marzy mi się system lajków na forum, ale to raczej puste marzenie, nierealne do spełnienia. A szkoda.


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#52 13-09-2021 o 21h09

Straż Absyntu
Satiiira
Szefowa Straży
Satiiira
...
Wiadomości: 1 358

@Elentiya
To bardzo idylliczna wizja tego, jak by to miało wyglądać. W praktyce jednak jest inaczej i gdyby faktycznie łapki miałyby działać tylko na zasadzie "zgadzam się/nie zgadzam się" to spoko, ale jednak ten system z "haha" czy "grr" uważam, że by się tutaj nie sprawdził.

A przechodząc do nowego tematu, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł na zabawę w Sali Gier /static/img/forum/smilies/smile.png

Polegałoby to na tym, że Strażniczka zadawałaby osobie poniżej konkretny item, z którym miałaby stworzyć stylizację. Myślę, że mogłoby to być ciekawe, oczywiście z wyłączeniem itemów przypisanych do Straży i może legendarnych. Tak, żeby każdy w miarę możliwości mógł wziąć udział. Recolor dowolny.

Byłoby to fajne pod tym względem, że narzucałoby to pewne ograniczenia, a to stanowiłoby wyzwanie kreatywne, a mamy tu duuużo mega zdolnych osób w tym temacie /static/img/forum/smilies/smile.png

@down
Dlatego też i ja nie stygmatyzowałam we wcześniejszej wypowiedzi łapek w dół, a całego systemu rodem z facebooka /static/img/forum/smilies/wink.png

Po drugie w Sali Gier są również inne gry, w których nie każdy zawsze może wziąć udział, więc po prostu kolejka należałaby do osoby, która akurat może wziąć udział. We'll see.

Ostatnio zmieniony przez Satiiira (13-09-2021 o 21h50)


https://i.pinimg.com/originals/88/28/22/882822d7cbd72ace83e26abfd35d834e.gif

Offline

#53 28-09-2021 o 22h25

Straż Obsydianu
Elentiya
Strażniczka na Szkoleniu
Elentiya
...
Wiadomości: 225

@Up

W mojej wypowiedzi uwzględniłam jedynie łapki w górę i w dół. Wszelkie inne reakcje i tak byłyby zbędne.

A co do Twojego pomysłu, to mocno ogranicza dostępność dla wszystkich graczy ponieważ nie każdy będzie posiadał dany item w swojej szafie, więc raczej pomysł nie przejdzie.

Edit

Właśnie przeczytałam informację i pożegnanie Hidney i w związku z tym jako wieloletni użytkownik forum chciałam Ci @Hidney podziękować za Twoją pracę, zaangażowanie i czas, który poświęcałaś, aby pilnować porządku na forum oraz udoskonalać go, aby był przyjemnym miejscem. Jestem Ci wdzięczna za całą tą pracę i oczywiście życzę Ci dużo zdrowia. Nawiązując jeszcze do pewnego wrażliwego tematu... Każdy popełnia błędy, najważniejsze to potrafić się zreflektować. Szczucie kogoś po tak długim czasie jest zwyczajnie przejawem braku jakiejkolwiek empatii i świadczy o gigantycznej zawiści. Bardzo przykro się to oglądało. Hidney trzymaj się, Twój wkład w funkcjonowanie tego forum był czymś ważnym i wiem, że szerokie grono użytkowników jest Ci za niego wdzięczne.


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#54 28-09-2021 o 22h52

Straż Obsydianu
Suteno
Nowa
Suteno
...
Wiadomości: 6

Mnie też do tej pory umknęła informacja o odejściu Hidney i korzystając z okazji, że już wiem chciałabym naskrobać parę słów. Przede wszystkim również dziękuję za całą pracę, którą tutaj włożyłaś. Za zaangażowanie w życie fandomu i pomoc innym graczom. Trudno mi sobie wyobrazić, że Cię tu nie będzie, bo to jak koniec pewnej epoki. Mimo że rzadko się teraz udzielam to przez kilka lat miałam poczucie, że jesteśmy częścią małej społeczności, do której się przywiązałam. Życzę Ci dużo zdrowia i mam nadzieję, że dokończysz razem z nami Eldkę nawet jako zwykły gracz i wyciśniesz z niej chociaż odrobinę przyjemności C: Wszystkiego dobrego @Hidney <3

Ostatnio zmieniony przez Suteno (28-09-2021 o 22h53)


https://i.ibb.co/Zd43QMH/2a50e6f162174236af842f6b477aaf93ce8091eb-gifv.gif

Offline

Strony : 1 2 3