Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 17 18 19 20 21 ... 24

#451 31-10-2020 o 12h49

Straż Cienia
Necronice
Nowo przybyła
Necronice
...

Czy ktoś mógłby mi mapke na priv?

#452 31-10-2020 o 12h55

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

@up
Mapkę znajdziesz też na wiki poświęconej Eldaryi w zakładce o tegorocznym evencie Hallowen

#453 31-10-2020 o 14h03

Straż Obsydianu
Meliona
Pokonała kurę
Meliona
...

W ogóle, to dlaczego przy karnacji lalki nie można ściągnąć bielizny? Przecież to lalka xD

W ogóle, to zauważyłam, że żółty cień ragdoll wygląda jak piaskowy potwór <3

https://i.imgur.com/WILzTNa.png

#454 31-10-2020 o 15h02

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

@up
Racja, że mogliby w końcu dać karnację inną niż syrena niepotrzebującą bielizny, a lalka jest do tego idealna

#455 31-10-2020 o 15h51

Straż Cienia
Misiaaasiaaa
Rekrut
Misiaaasiaaa
...

Wiem, że wcześnie, ale wie ktoś może jaką energię ma dorosły chowaniec ćma? (nie ma opcji, że napiszę jego nazwę poprawnie xd) Mam dorosłego Hanajoo, który ma 140 energii, i zastanawiam się czy warto zamienić. Jeśli miałby więcej zebrałabym sobie jedzonko na zapas  /static/img/forum/smilies/wink.png

Sygnatura? Dobry żart. Nie umiem wstawiać obrazków

#456 31-10-2020 o 16h16

Straż Obsydianu
Mariah
Żołnierz Straży
Mariah
...

Dobrze, że jest event przedłużony, przyda mi się.

30.10

31.10

Ostatnio zmieniony przez Mariah (31-10-2020 o 16h18)

#457 31-10-2020 o 21h00

Straż Cienia
Kagetsu
Akolita Jednorożców
Kagetsu
...

Misiaaasiaaa napisał

Wiem, że wcześnie, ale wie ktoś może jaką energię ma dorosły chowaniec ćma? (nie ma opcji, że napiszę jego nazwę poprawnie xd) Mam dorosłego Hanajoo, który ma 140 energii, i zastanawiam się czy warto zamienić. Jeśli miałby więcej zebrałabym sobie jedzonko na zapas  /static/img/forum/smilies/wink.png

Na razie nie ma opcji dorosłej ćmy bo do ewo potrzebuje "125% przywiazania".

Mały ma 115 więc na start to spoko.

Ostatnio zmieniony przez Kagetsu (31-10-2020 o 21h01)

https://i.imgur.com/VLAlSrz.png

#458 01-11-2020 o 11h10

Straż Absyntu
xAddie
Szeregowiec
xAddie
...

Na początku przedłużanie tego eventu wydawało mi się bez sensu, bo i tak strasznie powiewało nudą ALE o dziwo dopiero teraz mój chowaniec zaczął przynosić to co chciałam, co za szuja.. albo to jakiś spisek /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0254/2862-sebastian-michaelis.gif

#459 01-11-2020 o 17h05

Straż Cienia
Orube
Szeregowiec
Orube
...

Event co prawda jest jeszcze wydłużony, ale w związku z tym, że złapałam już prawie wszystkie chciejki (a czego nie mam to za grosze złapię na Targu - serio, tegoroczne ceny to chyba lekki żart), kupiłam w butiku wszystko co potrzebne i właściwie już jestem usatysfakcjonowana to czas na mini-podsumowanie.

Chowańce nie pojawiają mi się praktycznie wcale - mam jakieś tam przynęty, złapałam dwa Pterocorvusy (i po co mi one?), ale jako że chowańców nie zbieram to płakać nie będę.

Co do strojów - Rag Doll jest naprawdę uroczy, całkiem nieźle pasuje do innych strojów i daje Gardzi wygląd nieco wiktoriańskiej laleczki. Niemniej jednak, karnacja to dla mnie jakaś pomyłka - PO CO ten dziwny ciemny cień na pół twarzy? Jasne, nie przeszkadzają mi stylizacje z mniej bladymi gardziami, ale wolałabym żeby zamiast tego cienia było właśnie więcej załamań takich jak przy tych koszmarnych oczach, których nigdy nie wykorzystam. Szkoda, że nie da się nałożyć oczu na oczy, bo te załamania i pęknięcia są cudowne, ale same w sobie oczy przypominają bardziej jakiegoś cyborga. Włosy to pomyłka tłuszczem kapiąca. Totalnie mi się nie podobają.
Śmieć-syrenka to bardzo ładny manifest proekologiczny, ale karnacji raczej na pewno nie użyję. Dodatkowo te śmieciowe stroje bardzo mocno ograniczają możliwości tworzenia stylizacji. Korony są całkiem ładne, więc z nimi coś zrobię, o to się nie martwię. No i włosy - dziękuję! Nawet ten dodatek wodorostów nie boli - są śliczne!
Bonusowa Demonica jest naprawdę przyjemna, choć podoba mi się w niej jedynie ta CUDOWNA korona. Najchętniej kupiłabym wszystkie, ale może skuszę się na jeszcze dwa recolory oprócz dwóch które już mam. Reszta jest ładna, ale dość... hm. Włosy wyglądają jak kask, a ten śmieszny lampion na końcu nie wiem do czego ma kolorystycznie pasować - czemu on jest złoty jak reszta stroju jest utrzymana w tonacji czarno-czerwonej z domieszką fioletu to nie wiem.

Nie ukrywam, że tegoroczny event jest dla mnie i tak nieco lepszy niż ten z zeszłego roku (w zeszłym roku podobał mi się jedynie strój Necromancer), ale kurczę, czy naprawdę nie możemy dostać jakiegoś ładnego mrocznego stroju? Tęsknię za strojami w stylu Sweet Mourne, Mad Scientist, Black Widow, Skeleton Witch (i cała reszta strojów z 2016 i 2017 roku) Kurczę, nie ukrywam, że marzyłam o powrocie Youth Seeker, na który parę lat temu żal było mi wydawać pieniądze, a teraz chętnie bym przygarnęła /static/img/forum/smilies/sad.png
Ostatnio jakoś mało mroczne te ubrania. I przesyt syrenek, mam dość syrenek.

#460 01-11-2020 o 20h18

Straż Absyntu
Shintaru
Rekrut
Shintaru
...

Moja recenzja:
Jestem zadowolona, że event polega tylko na dropieniu ciuszków. W końcu jakaś przerwa od tych minigier. Tydzień na dropienie tych 3 strojów przy dużym dropie, to zdecydowanie dużo czasu. Doceniam, że każda lokalizacja ma swoje przypisane dropy. Trzeba mieć tylko farta co do koloru. Przez ten tydzień miałam tak zapchaną szafę. Dla mnie te przedłużenie eventu o 3 dni było niepotrzebne. Ten czas poświęciłam na dropienie jedzenia, bo tylko to się opłacało. Przez to też ceny ciuszków pospadały ogromnie. Gdybym wiedziała wcześniej o tym przedłużenie nie kupiłabym nic na targu. Moje must have nie były drogie, także aż tak nie straciłam.
Kolejnym dużym zaskoczeniem było dla mnie pojawienie się stroju Necromancer, też liczyłam na strój za doładowanie z zeszłego roku, ale chyba wzięli te uwagi graczy do serca. Zawsze zazdrościłam każdemu kto miał włosy Samara. Są to najbardziej pasujące włosy do mojej postaci. Jestem bardzo szczęśliwa, że również zostałam jej posiadaczką. Inne fragmenty stroju też są spoko, ale najbardziej to się cieszę właśnie z włosów.
Dużymi minusami jest brak ilustracji oraz brak wyboru włosów za stój od banku. Na słodkim flircie w evencie wakacyjnym można było dobrać samemu kolor włosów. No niestety swój blond musiałam dokupić, a czarne to tylko do zapychania szafy.
Uważam, że powinno każdy kolor elementu dobierać samemu. W evencie muzycznym, gdyby wybrałam czerwony zestaw Crystal Clear, niestety ten kryształek, co ma się na szyi był pomarańczowy, a czerwony czekał w butiku za zm. To jest tylko przykład, ale naprawdę przydałoby się zmienić. W końcu płacimy za ten strój pieniądze.
Wygląd chowańców mi się bardzo spodobał, ale nie jest kolekcjonerką, więc odpuszczę sobie kupno czy też łapanie.

Stroje:

Deamonika
Ten strój jest cudownie mroczny. Tego właśnie oczekiwałam po stroju za prawdziwe pieniądze.
Maska - dobrze dopracowana. Kolorystyka też jest dobrze dobrana, może dlatego, że czerń pasuje do wszystkiego? Też są takie, co nie zawierają kolory czarnego, które również są ładne.
Pająki - ciekawy dodatek. Dziwnie mi się patrzy na inne recolory tego.
Bielizna - kolejne cudo! Ta bielizna to 10/10. Aż musiałam kupić w czerwonej jak i białej wersji. To jest coś co pokochałam.
Berło - no ładne. Ja uważam, że trochę za dużo tych bereł mamy na eldzi. Dostałam czarno-fioletowe, przykre, bo nie używam koloru fioletowego.
Pasek - kurczę sama nie wiem jak to skomentować, no kolejne cudo i tyle.
Spódnica - bardzo przyprawia o mroczny nastrój. Właśnie takiej spódnicy na eldzi mi brakowało.
Włosy - ten warkocz zakończony latarnią, bosko! Grzywka jak i te kosmyki na obu bokach twarzy mogłabym zakładać bez warkocza.
Korona - widzę tą korona i już mówię, że jest dla mnie stworzona. Będę w niej bardzo często chodzić.
Karnacja -  te szpony, ten mrok.

Skel Mermaid
Serio kolejna syrenka? Taka uboga mroczna wersja strojów wakacyjnych z 2020, 2019 i 2018 roku. Event wakacyjnym morskie stworzenie, Event Halloween upiorne morskie stworzenia. No to zostało czekać na Event Bożego Narodzenia - świąteczna  syrenka.
Makijaż - jest to jedno z nielicznych, które mi się podobają.
Uszy - taka inna wersja uszu ze stroju Abyss Creature.
Top - nie skomentuje tego.
Korona - to też w tym stroju na +. Tylko większość połączeń wygląda tragicznie.
Atmosfera - To akurat boskie!
Berło - ja bym powiedziała, że to trójząb. Lepszy trójząb był ze strojem Fancy Mermaid. Ten to taka uboga wersja.
Kotwica - nie moje klimaty.
Włosy - ludzie, którzy chodzą w zieleni to właśnie z myślą dla was zostały stworzone. Szkoda, że też nie ma wersji bez jak w przypadku Louison. W wakacyjnym były ładne włosy z muszelkami, a to jest halloweenowa wersja. Ciekawa jaka będzie świąteczna.
Karnacja - dalej czekam na wersję świąteczną.

Rag Doll
Wreszcie upiorna lalka! Na taki strój czekałam. Duży minus, że recolory nie były znane od początku. Pszczółki lubią złe kolory dobierać do ubrań, dlatego tak bardzo czekałam, aż będą znane.
Oczy - kolejne do kolekcji mrocznych.
Karnacja - takiej karnacji nam brakowało. Oryginalny pomysł.
Opaska - cudo! Brak mi słów. To jest coś czego potrzebowałam.
Kokarda - to samo co wyżej.
Maskotka - to jest bardzo oryginalne. Brakowało nam jakiegoś miśka w szafie.
Fartuszek - kolejne łachmany. Nie podoba mi się. Taki zbędny dodatek.
Sukienka - to należy do moich ulubieńców tego eventu.
Pantalony - ładne podarciuchy (:
Skarpetki - nie jestem znawcą skarpetek, ale uważam, że czerwone powinny być krwiste, a białe za to nie kremowe tylko jak śnieg.
Buty - trochę podobne do butów z Cute Leprechaun. Mimo podobieństwa i tak są ładne.
Cień - mimo, że nie moje klimaty to wydaje mi się, że tego ludzie potrzebowali do swoich mrocznych kreacji.
Włosy - Bardzo średnio im wyszły. Od ramion w dół bardzo mi się podobają, lecz góra włosów to jakaś pomyłka i za bardzo są rozświetlone. Szkoda, że bardziej ich nie dopracowali.

LEPSZE WŁOSY W 42 WARIANTACH!

#461 01-11-2020 o 20h18

Straż Cienia
Careee
Nowo przybyła
Careee
...

Czy ktoś zdobył białą karnację Rag Doll? Mój chowaniec ma +371 szczęścia, od kilku dni jestem na poszukiwaniach w jednym miejscu, mam już wszystkie deklinacje poza tą jedną, a kolor nadal nie wypada. Na targu też go nie widziałam. To jakiś błąd czy mam po prostu wyjątkowego pecha?

https://64.media.tumblr.com/c69c1240d6d6187e6c3f22ecc683d07a/0d105175dfdf8f24-05/s500x750/5974c7ee219f2a5848add893492862d58ec4772c.gifv

#462 01-11-2020 o 20h50

Straż Obsydianu
Arha
Pokonała Dahu
Arha
...

@Up. Jeśli chodzi o tę, to owszem. Mi dropła:
https://www.eldarya.pl/assets/img/player/skin//icon/cb1dbb8a4983878bfd27f538d0844f0d~1598602263.png

❈W sumie popisałabym jakieś RP... Może niekoniecznie grupowe, ale z chęcią pogadam o ew. współpracy /static/img/forum/smilies/smile.png
https://i.imgur.com/yy4ACIh.png

#463 01-11-2020 o 23h06

Straż Obsydianu
Meliona
Pokonała kurę
Meliona
...

Ciekawe, czy od północy nie będzie eventu xD Na rosyjskiej wersji jest wyłączony xD A przecież przedłużyli.

https://i.imgur.com/WILzTNa.png

#464 01-11-2020 o 23h12

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała kurę
Myrida
...

Poczekamy, zobaczymy. Jeszcze tylko 48 min. /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Myrida (01-11-2020 o 23h12)

#465 01-11-2020 o 23h38

Straż Absyntu
Faren
Pokonała Dahu
Faren
...

Jeśli na rosyjskiej jest wyłączony, to znaczy że u nas też będzie i włączą go dopiero jutro jak wypiją poranną kawę i przegryzą croissantem na śniadanie. Nie marnujcie swojej energii po północy.

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#466 02-11-2020 o 00h01

Straż Obsydianu
Deftone
Młody rekrut
Deftone
...

Nie wiem jak wam, ale mi się skończył event. Great.

#467 02-11-2020 o 00h01

Straż Absyntu
Vistana
Przyjaciółka Jamona
Vistana
...

iks de

Czy event nie miał być czasem przedłużony? xd

#468 02-11-2020 o 00h02

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@Faren miałaś rację, fanta fatima było i nima

#469 02-11-2020 o 00h03

Straż Cienia
nelumi
Rekrut
nelumi
...

Fajny ten przedłużony event. Taki no niekoniecznie :")

#470 02-11-2020 o 00h04

Straż Absyntu
Panna_Tenebris
Artylerzysta Straży
Panna_Tenebris
...

W kościach coś czułam, że tak będzie. Mam tylko nadzieję, że nie dadzą nam rekompensaty w postaci kolejnego dodatkowego dnia, bo te siedem dni dla mnie było okej jak na ilość dostępnych rzeczy, a dziesięć tym bardziej.

Pamiętam jak kiedyś w ramach rekompensaty za błędy w wydarzeniu każdy dostał ZM. Chyba to było 150 lub 100? Ręki nie dam uciąć co do ilości.

#471 02-11-2020 o 00h04

Straż Obsydianu
Natsuuka
Młody rekrut
Natsuuka
...

XD oczywiście, jak zwykle coś jest nie tak, dzięki beemoov xD Jeśli nie zostanie to naprawione do końca dnia, to powinny być jeszcze dodatkowe dni w ramach rekompensaty.

>Instagram<
~Prowadzę także prywatne zamówienia~
https://i.ibb.co/m0CJKFp/saphire2.png

#472 02-11-2020 o 00h04

Straż Absyntu
Andro
Rekrut
Andro
...

XDDDDDDDDDDDDDD PRZedłUŻonY evENt
acha XD brawo bimuf

(╯°益°)╯彡┻━┻ (╮°-°)╮┳━━┳ ( ╯°□°)╯ ┻━━┻ (:3 」∠)

https://media.tenor.com/images/12d5a3c8146054c545d19ae889ca1604/tenor.gifhttps://media.tenor.com/images/12d5a3c8146054c545d19ae889ca1604/tenor.gifhttps://media.tenor.com/images/12d5a3c8146054c545d19ae889ca1604/tenor.gif

#473 02-11-2020 o 00h04

Straż Absyntu
PoesiaTheAngel
Rekrut
PoesiaTheAngel
...

Co się dzieje event nie miał być przypadkiem do środy?

http://fotozrzut.pl/images/2019/09/16/IMG_20190916_132447240d2711542cfdae.jpg

#474 02-11-2020 o 00h05

Straż Cienia
Akairo
Straż na szkoleniu
Akairo
...

Można się było tego spodziewać xD

#475 02-11-2020 o 00h05

Straż Obsydianu
Leadrisa
Szeregowiec
Leadrisa
...

Co się stanęło właśnie. Już myślałam, że mi się coś pomyliło gdy patrzyłam ile pozostało do końca xD

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 17 18 19 20 21 ... 24