Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 24

#51 19-10-2020 o 19h59

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@up Właśnie jestem ciekawa jak bardzo Beemoov jest tępy - jeśli wrzucą zeszłoroczny strój za doładowanie do butiku za złoto, to w sumie żadna bieda, a całkiem sensowny (dla nich) ruch. Bądź, co bądź użytkownicy, którzy wykonali doładowanie, otrzymywali strój za darmo, bo cała kwota doładowania i tak była dopisywana do naszych kont. Opcja, gdzie użytkownicy musieliby po prostu zapłacić, aby otrzymać elementy stroju, jest całkiem sensowna - spora rzesza osób musiałaby i tak zrobić doładowanie, które wydałaby na elementy stroju (więc totalnie nie ma tych korzyści, co przy doładowaniu z darmowym strojem).
Inaczej będzie to wyglądało, jak wrzucą strój na mapę - wtedy oddadzą ostatni bastion swojej walki o wpływy na konto, co będzie więcej, niż głupie.

Zobaczymy, co też wykombinują, jestem bardzo ciekawa.

#52 20-10-2020 o 16h28

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Okej , wleciało profilowe z Sf i nie ukrywam ,że nie spodziewałam się aż tak wielkiego wow (te włosy są przegenialne, tak samo jak kapelusik) dlatego liczę ,że Eldarya będzie na równym poziomie i czymś nas zaskoczy.
Tylko niestety problem taki ,że po raz kolejny jedyne na co nam przyszło patrzeć to kryształ.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (20-10-2020 o 16h49)

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#53 20-10-2020 o 21h08

Straż Obsydianu
Serafiel
Przyjaciółka chowańców
Serafiel
...

Osobiście liczę na coś nowego, ale w zasadzie nie mam wielkiej nadziei, że mnie zaskoczą. Toteż fajnie, by boło przejść odcinek specjalny. Jedyne czego na prawdę, bym niechciała to kolejny raz mapka... I za w względu na brak czasu, pracuje na zmiany 2 dni po 12h i jak wracam z pracy to praktyczne idę spać. To byłabym 2 dni strata, a podsumowując zależnie od trwania ewentu, to i tak o połowę czasu za mało na zdobycie z mapki tego co będę chciała. I teraz drugi powód... Szczerze wątpię, by cokolwiek dali faktycznie trafiło w mój gust. Też mapka nie nadaje temu okresowi żadnego uroku, tego czegoś. Zobaczymy. Będę trzymać kciuki.

Hypocrisis est, cogitare quod scis omnia, et quod tu es Deus.
https://i.imgur.com/fywXLSF.png *made by KaMinaRi

#54 21-10-2020 o 16h00

Straż Cienia
Garneeeek
Akolita Jednorożców
Garneeeek
...

Jedna dziewczyna z tumblr zapytała o dokładną datę eventu. W odpowiedzi dostała, że więcej informacji podadzą nam w piątek. Wynika z tego, że event na 100% wystartuje w następnym tygodniu.

Źródło

EDIT.
W kodzie strony Beemovu pojawiła się miniatura przedstawiającą Gardienne w stroju z tego eventu. Jakby ktoś chciał linka zapraszam na priv /static/img/forum/smilies/wink.png

EDIT2.
Na fb zmienili tło i profilowe:

Klik!

O ile Garnek z miniatury eventu ze strony Beemova wygląda słabo, tak ta z fb wygląda świetnie /static/img/forum/smilies/yikes.png

Ostatnio zmieniony przez Garneeeek (22-10-2020 o 11h43)

#55 22-10-2020 o 13h34

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

To profilowe z fb podoba mi się, ALE to chyba pierwszy raz, kiedy "przeciek" zawiera elementy stroju sprzed roku (dobrze pamiętam?)... Nie wiem co mam o tym myśleć. Powtórki na mapie spoko, ale nie mogli skomponować tego w całości z nowych elementów? Być może to przewrażliwienie, ale jakby to sugerowało, że znowu dostaniemy niewiele strojów /static/img/forum/smilies/hmm.png

Edit

Co do drugiego stroju, to też mi się podoba. Ogólnie chyba jestem łatwa w kwestii Halloween, bo bardzo lubię takie straszności :')

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (22-10-2020 o 13h45)

#56 22-10-2020 o 13h34

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie trochę za dużo się tu dzieję i nie wiem o co chodzi.
Jednak zapowiedź nie sprawiła ,że się zniechęciłam ,a wręcz przeciwnie nie mogę się doczekać.
Wygląda to bardzo ciekawie jednak chyba muszę zaczekać na całość i to ogarnąć.
I fakt, danie na profilowe zeszłorocznych włosów jest co najmniej dziwne

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (22-10-2020 o 13h45)

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#57 22-10-2020 o 13h45

Straż Cienia
Polonia
Akolita Sargousetów
Polonia
...

Ogólnie zapowiedź spoko, nie jest źle. A co do elementów sprzed roku, na wakacje w zapowiedzi tez były stare elementy.

Miejmy nadzieje, ze te wszystkie elementy będą osobno i nie walną tych zębów i ust jako jedno. No i tego, BOŻE BIMUF...ta szminka jest tak krzywa....to boli XDD Aby walnąc jedną prostą kreskę krzywo trzeba umieć XD

#58 22-10-2020 o 13h48

Straż Cienia
Tsukisia
Pokonała kurę
Tsukisia
...

Jestem zaintrygowana. Profilowe z fb wygląda super i jest bardzo w moich klimatach. Potrzebuję więcej rogów i mrocznych elementów. Mam jednak nadzieję, tak jak @Elentiya, że włosy z zeszłego roku (nadal ubolewam, że nie było białego odcienia) nie oznaczają biedy w strojach. Być może po prostu nie chcieli pokazywać całego zestawu jednocześnie, a inne peruki im nie pasowały, więc postanowili wykorzystać coś starszego? Mam taką mocno optymistyczną nadzieję.
Strój z miniatury nie robi na mnie aż takiego wrażenia, ale nie wygląda źle. Podobają mi się włosy i ta korona(?). Mam nadzieję, że w większym rozmiarze nadal będą wyglądać ładnie.

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

#59 22-10-2020 o 13h49

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Ta profilówka wygląda jak przerobiona mieszanka itemów z innych eventów. Usta jak przerobione usta z walentynek tego roku, ciemna oprawa oczu- makijaż Feral Nomad, ten fragment(no niestety fragment) peleryny to chyba nawet zeszłoroczny Necromancer. To dziwne coś wydaje się nawet ciekawe, oby ciernie i kwiat nie były z tymi rogami.
Ogólnie jest jakoś biednie. Pocieszają mnie te blizny a la pęknięcia, oby tego było więcej. Chociaż nie zapowiada się tak słodko i delikatnie jak z zeszłego roku co na plus.

#60 22-10-2020 o 13h54

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

To nie są jedynie włosy, ale też czarne rękawy necromancer i naszyjnik fortune teller.

I fakt, nie zdziwiłabym się gdyby bimuf to zrobił w formie całej karnacji.

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (22-10-2020 o 13h55)

#61 22-10-2020 o 14h07

Straż Absyntu
Essja
Młody rekrut
Essja
...

Aaaa, nie mogę się doczekać /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#62 22-10-2020 o 14h55

Straż Absyntu
Lyz
Straż na szkoleniu
Lyz
...

Jeszcze chwila... Jeszcze momencik... Juuuż prawieee~~~~
Nie mogę się doczekać! Chce zobaczyć nowe kreacje i stylówki! Może będą nowe chowańce? Nadal cicho marzę, że powrócą stare stroje, bo kocham Wolf Druid

~Tęsknię za śnieżną zimą i parnym latem~
https://zapodaj.net/images/34d387865a141.jpg

#63 22-10-2020 o 16h57

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

Podoba mi się to profilowe, bo po raz pierwszy od dawna ma prawdziwie Halloweenowy flow - jest straszne, niepokojące, estetycznie dyskusyjne. Miodzio! Naprawdę bałam się, że znowu będzie jakaś wzbudzająca torsje słodziutka czarodziejka czy kolejna cyganusia.

Też zauważyłam miszmasz nowych elementów ze starymi - dla mnie to sygnał, że możemy liczyć na powtórki. Część jednak nie jest żadnymi powtórkami, tylko nowymi elementami podobnymi do takich, które się pokazały. Czy to źle? Dla mnie nie. Makijaż Nomad jest zrobiony zupełnie inaczej, niż to, co na profilówce - wolę to z profilówki. Podobnie z ustami - nowe są naprawdę świetne. Ekipa wykorzystuje stare pomysły i je poprawia, nie mam nic przeciwko.

Do tego mapa w tle - naprawdę gorąco liczę na powrót starej, dobrej mapy z normalnie rozrzuconymi rzeczami (powtórki+nowe stroje), a nie tym bełtem z zeszłego roku ("komora maszyny losującej jest pusta...!").

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (22-10-2020 o 17h01)

#64 22-10-2020 o 17h05

Straż Absyntu
Lyz
Straż na szkoleniu
Lyz
...

Według mnie ma się większą szansę na zdobycie czegokolwiek fajnego wysyłając chowańca na mapkę niż grając w te minigierki. Denerwowały mnie, cały dzień trzeba było siedzieć na komputerze, żeby dostać jeden element stroju, a najczęściej pierwsze rzeczy jakie się dostawało to kolczyki i bransoletki ;-;

Oczywiście, wysyłając chowańca można mieć powtórki przedmiotów, ale można je sprzedać na targu. Dzięki temu targ odżyje, bo teraz to miejsce handlu pożywieniem i sprzętem do alchemi.

@up
Zgadzam się! Wydaje mi się, że pszczółka przyjrzała się, które elementy są najczęściej noszone, co można poprawić, jakie elementy nie podobają się graczom i bazując na tych opiniach stworzyli nowe części garderoby. Osobiście zęby przy ustach kojarzą mi się z zaszytymi ustami anioła z 2018r, które nie podobały się wielu osobom.

Ostatnio zmieniony przez Lyz (22-10-2020 o 17h08)

#65 22-10-2020 o 23h44

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Ja nie mam problemu, że modyfikują stare itemy. Nie chcę tylko, żeby były one głównymi przedmiotami do zdobycia w tym evencie c: liczę na kreatywność ekipy i trochę nowości w prawdziwym klimacie Halloween

#66 23-10-2020 o 10h49

Straż Cienia
Argenia
Nowo przybyła
Argenia
...

Według mnie fajnym strojem mógłby być strój kitsune od dawna chciałam by był w eldarya  fajnie by było gdyby się pojawił na event haloveen.

#67 23-10-2020 o 10h58

Straż Absyntu
Lyz
Straż na szkoleniu
Lyz
...

Zgadzam się. Chciałabym móc się przebrać za Miiko lub kitsune

#68 23-10-2020 o 11h48

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Kitsune mogą nam wciskać na inne eventy. Na Halloween chcę straszności jak na profilowym. Demony, upiory, szkielety itd. Miko obrzydziła mi kitsune na tyle, że nawet średnio patrzyłabym na takie "gloryfikowanie" jej rasy.

#69 23-10-2020 o 14h08

Straż Cienia
Maruri
Straż na szkoleniu
Maruri
...

Też chętnie zobaczyłabym strój kitsune. To nie tylko Miko czy inne postacie z gier, anime, ale przede wszystkim bardzo ciekawa część japońskiego folkloru. Co za tym idzie - inne yokai też byłyby przeze mnie mile widziane.

,,Określać znaczy ograniczać.''
,,Portret Doriana Graya'' - Oscar Wilde

#70 23-10-2020 o 14h39

Straż Absyntu
Seitylli
Patrolowiec Straży
Seitylli
...

W krótkich ogłoszeniach pojawił się wpis, że event wystartuje w poniedziałek o 11:00.  ^^

https://i.ibb.co/QnTpjBf/blossomahri2.png

❝  WSZĘDZIE  WIDZĘ  CZARNY,  CZERWONY.    CZERWONY  TO  ZAPEWNE  KREW,  A  CZARNY  DEMONY  ❞
https://i.pinimg.com/originals/9a/32/95/9a3295a9d864c9b92afdeae16ea9ecc5.gif https://i.pinimg.com/originals/d6/92/36/d692361cf6b407277621773fefb6d5d3.gif https://i.pinimg.com/originals/77/db/4e/77db4e9ac0e208b7aec36915451a0a3b.gif

#71 23-10-2020 o 14h49

Straż Absyntu
innuendo94
Żołnierz Straży
innuendo94
...

Na Fb natomiast podano informacje, że event będzie mapkowy i będzie trwał tydzień.

@down Wyjaśnili, że teraz najbardziej skupiają się na Nowej Erze, ale mimo wszystko event halloweenowy będzie. Wole mapkę na cały tydzień niż jeden strój i yolo jak to było na SF z okazji Święta Muzyki.

Ostatnio zmieniony przez innuendo94 (23-10-2020 o 14h56)

https://66.media.tumblr.com/386e91c819f24c337ba8e25d2f5eaadc/tumblr_nbld5mopTg1sg1bkbo1_r3_400.gifv

#72 23-10-2020 o 14h50

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

Tylko tydzień? To krótki okres w porównaniu do eventu letniego.

Ostatnio zmieniony przez Myrida (23-10-2020 o 14h50)

#73 23-10-2020 o 14h54

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Cooo... Skupiają się na NE więc uznali, że WARTO (?!) olać NAJWAŻNIEJSZE wydarzenie w ciągu roku na Eldzi? Event Halloweenowy to najbardziej wyczekiwana rzecz przez graczy. Za przeproszeniem, ale w pupci mam tą nową erę. To na evencie mj bardziej zależało. Nie powinni poświęcać wszystkiego na rzecz nowego sezonu, no come on.. to taki problem zrobić z 5 strojów i rzucić mapką na te 10 dni chociaż? Jestem mocno rozczarowana... Bardzo mocno.

Edit

Jak tak analizuję ten ich wpis, to dostrzegam takie "mogliście nie dostać nic, ale jesteśmy super łaskawi, więc damy wam byle co".

Na obrazku widac stare chowańce. Teraz zaczynam myśleć, że rzucą na mape wszystkie stare stroje od 2016 na zapchajdziure.

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (23-10-2020 o 14h58)

#74 23-10-2020 o 14h55

Straż Lśniąca
Lexi
Nemesis
Lexi
...

Uwielbiam Halloween i boję się, że zwyczajnie wrzucą jeden czy dwa nowe stroje + częśc starszych, bo "skupili się na nowej Erze". Poczekam do poniedziałku, by nie oceniać tego za wcześnie, ale obawiam się, że trochę to olali ; (

https://i.imgur.com/2iAmCZO.gif

#75 23-10-2020 o 14h58

Straż Cienia
Tsukisia
Pokonała kurę
Tsukisia
...

@Myrida, letnie zawsze były takie długie. Ale faktycznie, 7 dni to trochę mało, do tej pory raczej około tych 12 dni trwały takie eventy.

Swoją drogą, stwierdzenie, że w tym roku postanowili skupić się na nowym sezonie nie napawa mnie optymizmem co do liczby strojów. Podejrzewam, że nie będzie ich tak dużo, jak byśmy chciały.

Edit, widzę, że wszyscy obawiamy się tego samego xD

Ostatnio zmieniony przez Tsukisia (23-10-2020 o 14h59)

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 ... 24