Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 24

#76 23-10-2020 o 15h18

Straż Absyntu
Seitylli
Patrolowiec Straży
Seitylli
...

W aktualizacjach aplikacji pojawił się wpis odnośnie ilości strojów i chowańców;

Będą trzy stroje. Z czego jeden za doładowanie.
Rag Doll, Skel Mermaid i Daemonica. Pojawią się również dwa chowańce.
Bhemoth i Pirnomnom. Oprócz tego; "Jeśli twój chowaniec nie ma duszy poszukiwacza przygód, przejdź się do Purriry i Purreru. Będą mieli na stanie kilka cudów!" Co oznacza, że stare stroję będę pewnie do kupienia w butiku. Ale tego nie jestem na sto procent pewna.

https://i.ibb.co/QnTpjBf/blossomahri2.png

❝  WSZĘDZIE  WIDZĘ  CZARNY,  CZERWONY.    CZERWONY  TO  ZAPEWNE  KREW,  A  CZARNY  DEMONY  ❞
https://i.pinimg.com/originals/9a/32/95/9a3295a9d864c9b92afdeae16ea9ecc5.gif https://i.pinimg.com/originals/d6/92/36/d692361cf6b407277621773fefb6d5d3.gif https://i.pinimg.com/originals/77/db/4e/77db4e9ac0e208b7aec36915451a0a3b.gif

#77 23-10-2020 o 15h21

Straż Cienia
Tsukisia
Pokonała kurę
Tsukisia
...

XDDDDD

No to super Halloween, dwa stroje na mapie. Albo, co gorsze, dwa nowe stroje i tony starych, przez co szansa na złapanie czegoś świeżego będzie minimalna.
Nie wiem, czego ja się spodziewałam.

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

#78 23-10-2020 o 15h34

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Noice.

Bimuf zniszczył nam Halloween.

I jak tutaj nie narzekać?

Co miesiąc serwują nam jakieś rozczarowanie.

#79 23-10-2020 o 15h34

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@up i @upup Tylko, że tak właśnie wyglądały eventy Halloweenowe przez pierwsze trzy lata gry i były to najlepsze eventy z wszystkich dotychczasowych - jedyne, co jest kontrowersyjne, to długość eventu, karygodnie krótki okres zawęża możliwości poszukiwań oraz jedynie dwa nowe stroje, wcześniej na mapę wędrowały co najmniej trzy nowe.

Jeśli o mnie chodzi jestem bardzo zadowolona, że będzie mapa - jeszcze, żeby tylko mapa była taka normalna, a nie z losowym dropem, to w ogóle będę szalała ze szczęścia. Do tego nowe chowki mapkowe i polowanie na przynęty - kocham.

Interesująco brzmią nazwy strojów, podejrzewam, że demon będzie za doładowanie.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (23-10-2020 o 15h35)

#80 23-10-2020 o 15h35

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

To nieźle , 2 stroje, na zapowiedziach masa rzeczy z poprzednich lat a do tego event trwa tylko tydzień i coś czuje ,że ten najmroczniejszy będzie właśnie za doładowanie.
Czemu mam złe przeczucia xD.

A co do przejścia się do Purriry to nie wydaje mi się by mieli na myśli tylko stare stroje a zapewne po prostu możliwość kupienia niektórych w wypadku słabego dropu na mapie.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (23-10-2020 o 15h38)

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#81 23-10-2020 o 15h36

Straż Cienia
Garneeeek
Akolita Jednorożców
Garneeeek
...

@Crewedka
Dobrze myślisz, Daemonica jest strojem za doładowanie. I jestem niemalże pewien, że to właśnie ten strój który w większości jest na profilowym na fb.

Tu macie dokładny opis:

Klik!

No nie powiem poszaleli z tą ilością rzeczy. Nie sądziłem, że potrafią być tacy hojni :P

Ostatnio zmieniony przez Garneeeek (23-10-2020 o 15h40)

#82 23-10-2020 o 15h39

Straż Cienia
Cata
Akolita Jednorożców
Cata
...

Czyli, jak rozumiem wysyłamy chowańca na mapkę i tyle? Żadnej historii nie przechodzimy?

#83 23-10-2020 o 15h42

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Jeśli nie będzie żadnej historii dla mnie to akurat plus bo szczerze to już wole samą mapkę niż bawienie się w losowe dialogi które nie wiadomo jak przydzielają ilustracje.
I jeśli traktować tutaj okres czasu jako przeszkoda (uważam ,że tydzień to naprawdę mało jak na mapkę gdzie zawsze trwało to trochę więcej) to faktycznie może się obejść bez dialogów i tych pożal się Boże historyjek.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (23-10-2020 o 15h42)

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#84 23-10-2020 o 15h44

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@Garneeeek Tendencja spadkowa ilości strojów jest już od roku widoczna - ekipa zwyczajnie położyła nie powiem co na aktywność w tej kwestii. Cud w sumie, że będą dwa nowe stroje na mapę, a nie jeden, jak w ubiegłym roku (ten drugi, z zadań, też nie każdemu się udało zebrać). A ciuchy za doładowanie to już widać kanon.

Puściłabym totka, ale beemoov jest po prostu przewidywalny, więc nie mam się z czego cieszyć, że trafiłam XD

Jeszcze tak się zastanawiam - napisano, że eksploracje dotyczą nowych strojów i chowańców. Ani słowa o starych rzeczach na mapie, więc też nie ma co z góry załamywać rąk, że będzie multum rzeczy na mapie.

#85 23-10-2020 o 15h45

Straż Cienia
Cata
Akolita Jednorożców
Cata
...

Oby była jakaś fajna ilustracja  /static/img/forum/smilies/hmm.png  /static/img/forum/smilies/hmm.png Nazwy chowańców brzmią spoko. Liczę na to, że itemki nie będą wyskakiwać co chwilę, bo bym zarobić chciała XD

#86 23-10-2020 o 15h47

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

@Crewedka

Eventy z tamtych lat były imo lepsze jakościowo. W tym roku na mapce będą dwa nowe stroje (przynajmniej dobrze rokuje chociaż jeden), plus najpewniej dwa z tamtego roku (ktore są meh). W butiku może uświadczymy w takim razie do kupienia jeszcze starsze rzeczy, ale szczerze? Już mnie to tak nie jara, bo na przestrzeni tych wszystkich lat zapełniłam szafe wszystkim co chciałam. Nowsi gracze pewnie będą się bardziej cieszyli, ale ja jestem serio rozczarowana :l

Zgadzam się, randomowy drop psuje zabawe, ale nie zrezygnują z niego najpewniej.

7 dni to naprawdę bieda... chociaż zaraz, przecież jeśli event ruszy 26.10 o 14:00 a skonczy sie 1.11 to to nawet pełne 7 dni nie będzie..

Edit
Ilustracji może w ogóle przecież nie być w sumie xd Chyba zawsze była wspominana w opisach aktualizacji, right? (Jeśli nie, to wybaczcie i pamiętajcie, że to tylko moje gdybania!)

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (23-10-2020 o 15h53)

#87 23-10-2020 o 15h55

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@up Nie wiemy, jak nadchodzące stroje bedą wyglądać, więc nie ma co straszyć jakością. To, co zaprezentowano na miniaturach, wygląda o niebo lepiej, niż zeszłoroczny chłam, moze nie będzie więc tak źle /static/img/forum/smilies/smile.png

Ja szafę mam zapełnioną i tym, co chciałam i tym, czego nie chciałam, a i tak po tych wszystkich bzdurnych mini-grach cieszę się, że będzie stara, dobra mapa. Szkoda tylko, że właśnie tak krótko przyjdzie się nią cieszyć i szkoda, że ekipa jest bandą leniwców.

Ilustracji faktycznie może nie być - takie odnoszę wrażenie. Po macoszemu potraktowano ten event (a jest on ulubionym okresem większości graczy...). Stare rzeczy pewnie rzucą za hajsiwo do butiku do tego.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (23-10-2020 o 15h56)

#88 23-10-2020 o 15h59

Straż Absyntu
innuendo94
Żołnierz Straży
innuendo94
...

Dostałam aktualizacje na iOS. Więc tak: event całkowicie mapkowy, dwa stroje do znalezienia + jeden płatny. Dwa chowance do zgarnięcia. Będą także w sklepie zapewne powtórki z ubiegłych lat (tak przynajmniej wywnioskowałam z tekstu). O ilustracji nie ma ani słowa.

Ostatnio zmieniony przez innuendo94 (23-10-2020 o 16h01)

https://66.media.tumblr.com/386e91c819f24c337ba8e25d2f5eaadc/tumblr_nbld5mopTg1sg1bkbo1_r3_400.gifv

#89 23-10-2020 o 16h12

Straż Absyntu
Ilian
Przyjaciółka Jamona
Ilian
...

Z góry można stwierdzić, że event jest robiony na pół gwizdka - sami twórcy się przyznali, bo 'wolą się skupić na NE'. Nie powiem co, ale w takim razie NE wydaje się również być na pół gwizdka, firma powinna coś ogarnąć w tej sprawie, bo to źle wygląda i zniechęca do gry, podważa jej jakość i zostawia niemiły posmak, biorąc pod uwagę, że to nie pierwszy raz (co jest dość dziwne, biorąc pod uwagę, że event na SF im wyszedł).
To co widzimy na ikonce, to tylko namiastka ubrań, więc może to będą najlepsze elementy stroju, albo (oby) najgorsze, bo jakość reszty może pojechać w górę, ale biorąc pod uwagę powyższe - nie szykowałabym się na to. Jednego z chowańców widziałam, ale nie rozumiem tego kultu chowańców, nie potrzebujemy ich tyle w grze. Mimo wszystko - jest ładny, ale mi całkowicie niepotrzebny i nie sądzę by był, biorąc pod uwagę ile jest chowańców, ale to inny temat.
Bardzo mnie mierzwi czas eventu - tydzień to zdecydowanie za mało. Frustrację łagodzi fakt, że prawdopodobnie będą tylko cztery stroje na mapce (2+2), ale nadal, zgodzę się z tym co napisała @Crewedka w pierwszym poście wątku - 4 nowe stroje to minimum na Halloween, biorąc pod uwagę specyfika święta. Uważam, że nie powinniśmy się cieszyć z 2 strojów, nawet jeśli dobrze zrobionych, bo to również jest kolejną oznaką olewania, podobnie jak sam czas. Chyba, że dostalibyśmy coś bardzo ciekawego przy okazji. Przy tym wszystkim, brak ilustracji to wisienka na torcie.

Uważam, że jako społeczność mamy bardzo fajne pomysły na rozwój gry i twórcy powinni bardziej zwracać na to uwagę, bo forum jest platformą, którą nam umożliwili w tym celu. Słyszę głosy, że mapka jest nudna (i zgodzę się, że raczej byłaby fajnym dodatkiem), odcinek halloweenowy na pewno się nie sprawdził (uf, chyba nas usłyszeli), a na pewno jest dużo fajnych pomysłów. Szkoda jednak, że tak nie robią, więc pamiętajcie, że zmiany są możliwe jedynie za pomocą głosu waszych portfeli.

https://imgur.com/SK7rsJx.png

https://i.ibb.co/f0Mk0Qm/4.png

#90 23-10-2020 o 16h39

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Matko jak mnie w ogóle bawi to wycieranie się Nową Erą a coś czuje ,że to tylko usprawiedliwienie na to co aktualnie otrzymujemy bo potem okaże się ,że nowa era będzie rozdmuchaną na każdą możliwą stronę klapą.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Jeśli raz o tym napiszecie beemoov to bez problemu starczy i nie trzeba się powtarzać dwa razy w tym samym poście.
Liczę ,że skoro event trwa tydzień to może chociaż trochę więcej wrzucą do butiku z zeszłych lat ,ale nie wiem czy jest sens się na to nastawiać.

#91 23-10-2020 o 17h08

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@Ilian biorąc pod uwagę to, jak ostatnio nas traktowano na eventy, to te dwa stroje to luksus - mógł być jeden albo i nic nowego, tylko jakiś stary kotlet ¯\_(ツ)_/¯ Beemoov jest w tej kwestii nieprzewidywalny w swoich decyzjach, a lenistwo ich sięga szczytów.

Z tego eventu ogólnie nie ma co udawać radości, ekipa dowaliła nam ochłap jak łaski - ale mnie po prostu cieszy nostlagiczna mapka i staram się jeszcze oszukiwać, że może nie będzie aż tak tragicznie :')
@up Mnie też uderzyło po oczach to powtórzenie - wygląda jak wymówka przedszkolaka.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (23-10-2020 o 17h11)

#92 23-10-2020 o 17h13

Straż Obsydianu
Meliona
Pokonała kurę
Meliona
...

Jak to, bez ilu? Ilu to najlepsze elementy eventów :<
Będę mieć nadzieję...

Znowu syrena? Która to już? Co oni mają z tymi morskimi potworami. Widać któryś rysownik wprost je kocha, szaleje za nimi i tylko o nich myśli.

https://i.imgur.com/SPHRp75.png

#93 23-10-2020 o 17h17

Straż Lśniąca
Siljie
• Dragon Hunter •
Siljie
...

Widzieliście ten cień stroju z banku na tumblr? O.o
Wygląda obiecująco

#94 23-10-2020 o 17h19

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

Cienia nie widziałam, a w związku z syreną to z tego co zrozumiałam to może być szkielet syreny więc jak dla mnie brzmi ciekawie.

Ostatnio zmieniony przez Myrida (23-10-2020 o 17h20)

#95 23-10-2020 o 17h26

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

Strajk strajkiem - ale to cudeńko za doładowanie muszę mieć, przykro mi
╥﹏╥

Te włoski i pazurki to życie.

(Tak, łatwo mnie kupić XD ).

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (23-10-2020 o 17h28)

#96 23-10-2020 o 17h33

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

Morskich stworów moim zdaniem mamy już za dużo na Eldzi. Syrena mnie nie jara niestety /static/img/forum/smilies/hmm.png

#97 23-10-2020 o 17h36

Straż Lśniąca
Siljie
• Dragon Hunter •
Siljie
...

Generalnie, to mnie też irytuje, że potraktowali najważniejszy event po macoszemu, skoro już się próbowali bronić na fb, tym swoim mini oświadczeniem. Trzy stroje na krzyż (a w sumie DWA), to już standard, którego nigdy nie zaakceptuje i zawsze będę krytykować.
Jak zobaczyłam foto profilowe, to byłam zawiedziona, to był dla mnie zlepek starych itemów z nowymi, co nic dobrego nie wróżyło.
Same nazwy strojów są ciekawe Rag doll sugeruje nam jakiś koci strój, Skel Mermaid - jak wspomniała  Myrida - szkielet syreny, no i strój za doładowanie, na którzy patrząc po cieniu na tumblr wygląda super.
Modlę się tylko, że nowe stroje miały DUŻO elementów, czyli więcej niż sześć - bransoletek, kolczyczków, pierścionków i innych bzdur, których zupełnie nie widać, nie traktuję jako pełnowartościowych itemów i nie wliczam ich w zestawy.

A co do syreny, to też  przewróciłam oczami, że ZNOWU, ale w wydaniu kościstym może być ciekawie.

A, i liczę, że do butiku wrzucą wszystkie ekskluzywne stroje za monety.

#98 23-10-2020 o 17h48

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Jednorożców
Myrida
...

Rag doll może odnosić się zarówno do rasy kota jak i do jakiejś demonicznej szmacianej lalki, bo dosłowne tłumaczenie to szmaciana lalka.

#99 23-10-2020 o 17h52

Straż Cienia
Tsukisia
Pokonała kurę
Tsukisia
...

@up, rag doll oznacza też szmacianą lalkę, więc podejrzewam, że pójdą bardziej w tę stronę. (No i zostałam wyprzedzona.)
A kościsty ogon syreni w sumie z chęcią bym przyjęła, jeśli byłby dobrze wykonany. No właśnie, jeśli.

Ech, spojrzałam na tumblra i znowu jestem rozczarowana. Rzecz, która mi się najbardziej podobała z zapowiedzi, będzie oczywiście za pieniądze. No cóż, może się skuszę, bo wygląda ciekawie (mnie też łatwo kupić), ale wszystko zależy od reszty elementów i recolorów. No i jeśli okaże się, że darmowe stroje są tragiczne, to chyba też zrezygnuję, bo jednak nie chcę wspierać firmę w momencie, w którym ewidentnie olewa swoich klientów.

Ostatnio zmieniony przez Tsukisia (23-10-2020 o 17h52)

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

#100 23-10-2020 o 18h05

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

No nie ukrywam ,że mnie też strój za doładowanie zaciekawił i zapewne również się o niego pokuszę.
Jednak tak jak wspomniała @Tsukisia liczę chociaż na to ,że pozostała dwójka będzie trzymała poziom.
Niemniej jednak , te pazurki wyglądają zachęcająco chociaż już niestety widzę element połączony z włosami.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (23-10-2020 o 19h04)

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 24