Forum

Strony : 1 2 3 ... 5

#1 10-11-2020 o 11h05

Straż Lśniąca
Eldarya
Wyrocznia
Eldarya
...

*

Najsłynniejszy aengel powrócił do miasta, K.G. nie mogła być szczęśliwsza!
Już dziś wyrusz na przygodę do Eldaryi | A New Era!

https://www.beemoov.com/documents/jpg/2020-11/lancement-5fa11946cd098.jpg

>> PRZEBUDZENIE<<

Od chwili przebudzeni, dostrzegasz zmiany w K.G. Wszystko przypomina to, co znałaś, a jednak wszystko jest inne...
Po 7 latach snu nie masz zamiaru odpoczywać ani chwili dłużej i wyruszasz odkryć miasto i jego mieszkańców.

Purriry nie przestała tworzyć podczas twojej nieobecności i odłożyła na bok kilka perełek…

Notka od Purriry:
Moja kochana! Jakże się cieszę, że znów cię widzę! Zdradzę ci pewien sekret... NIGDY nie wątpiłam w twój powrót! To dlatego dalej szyłam, inspirując się twoimi wyczynami. Już teraz znajdziesz 3 stroje w moim butiku.

Ale nie licz na to, że pozwolę ci chodzić w tych łachmanach! Muszę mieć jakiś strój, dzięki któremu zachowasz swój wygląd i anonimowość... Wróć do mnie za kilka minut, a ci go podaruję!

Stroje z odcinka

Kreacje Purriry

W tym odcinku możesz zdobyć 4 ilustracje. Pierwszą otrzymasz podczas powrotu na ziemie Eel.

>> NOWY PARTNER<<

W drugim odcinku spotkasz nowe, mniej lub bardziej potulne chowańce... I w szczególności zaprzyjaźnisz się z jednym z nich, Seifaunem.

Gdy zakończysz odcinek, u Purreru będziesz mogła nabyć trzy inne chowańce: Warrifang, Chimori i Pluvialily.

Nowy kompan

Chowańce

Spacerując po K.G. spotkasz Jamona, który wykonał dla ciebie nową broń.

The Guardian’s Sword

W końcu, w tym odcinku będziesz mogła zdobyć 3 ilustracje. Dokonaj odpowiednich wyborów!

>> SPOILERY<<

Nowa przygoda, te same zasady!
Spoilery są zakazane w tym poście.

>> CZEKA NA CIEBIE NOWA PRZYGODA!<<

#2 10-11-2020 o 11h06

Straż Cienia
Anna1989
Szeregowiec
Anna1989
...

Chowaniec od lewej uroczo mroczny ten w środku też ładniutki<3

Ostatnio zmieniony przez Anna1989 (10-11-2020 o 12h46)

#3 10-11-2020 o 11h07

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Jakie to jest cudowne.
Za sam odcinek już się  zabieram, ale ten miecz *-* <3

.....................https://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Lissandra_4.jpg

#4 10-11-2020 o 11h07

Straż Cienia
Misiaaasiaaa
Rekrut
Misiaaasiaaa
...

Wszystko super, ale jak zaczęłam odcinek wczoraj, to dzisiaj jest od nowa i zaciął się po wyjściu z sali kryształowej /static/img/forum/smilies/sad.png( ktoś też tak ma?

Sygnatura? Dobry żart. Nie umiem wstawiać obrazków

#5 10-11-2020 o 11h09

Straż Cienia
Fluffies
Akolita Jednorożców
Fluffies
...

@up Mam to samo aktualnie. Wyszłam do sali drzwi, nie mam możliwości dotarcia do kolejnej lokacji.

Down with love, down with hope
Don't need blind faith to cope
Or inspiring songs in my heart
Got the magic I need
For my darkest of deeds
Love at times can entrance
But love doesn't stand a chance

#6 10-11-2020 o 11h09

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

Jamon się w ciocię Titi bawi?

Ostatnio zmieniony przez Hinig (10-11-2020 o 11h09)

#7 10-11-2020 o 11h09

Straż Obsydianu
pikaczu4
Młody rekrut
pikaczu4
...

czemu nie moge wejsc do przychodni co sie dzieje

#8 10-11-2020 o 11h13

Straż Obsydianu
Beti
Młody rekrut
Beti
...

Stroje z butiku mi się podobają ale cześciowo ; D
Chowaniec z lewej strony ten pierwszy podoba mi się ; D Tylko ciekawe ile mają szczęścia i energii.
Strona jest ładna i muszę się przyzwyczaić /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#9 10-11-2020 o 11h15

Straż Absyntu
Nasoorile
Szeregowiec
Nasoorile
...

nie można wejść do przychodni

https://i.imgur.com/Q7vGar6.gif

#10 10-11-2020 o 11h16

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Jakoś nie jestem w  szoku, że padło XD

Ale chowańce piękne, widać zmianę stylu u bimufa

#11 10-11-2020 o 11h16

Straż Obsydianu
XDarkyX
Nowo przybyła
XDarkyX
...

Warrifang [podejrzewam, że to ten pierwszy od lewej] jest prześliczny.

Kocham fryty.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_lGP7tMLsLfcymObkfeeIbwwB9eIyaUOb.gif

#12 10-11-2020 o 11h16

Straż Cienia
Replimg
Nowo przybyła
Replimg
...

Mam podobny problem, jak u pewnej części graczy. Nie mogę dostać się do przychodni.

#13 10-11-2020 o 11h16

Straż Lśniąca
Siljie
• Dragon Hunter •
Siljie
...

ZGŁOSZONE.
Nie spamować jednym i tym samym.

#14 10-11-2020 o 11h23

Straż Cienia
Panthorea
Młody rekrut
Panthorea
...

Zapowiada się nieźle,ten strój taki sobie za to te chowańce są prześliczne szczególnie ten pierwszy od lewej i ten pośrodku, no nic zabieram się za odcinek i życzę wszystkim miłej gry.

Ostatnio zmieniony przez Panthorea (10-11-2020 o 11h41)

https://zapodaj.net/images/1c87328416988.png

#15 10-11-2020 o 11h25

Straż Absyntu
Lala
Pokonała kurę
Lala
...

Jestem bardzo zadowolona z redrawów. Ewe i Karenn wyglądają świetnie, Sala Kryształu, Korytarz Straży... łał! Do feniksa muszę się przyzwyczaić, ale wygląda dobrze mimo tych krótkich włosów (może poza korpusem, tam się coś dziwnego stało). Dobrze to wygląda w historii. Nowe chowańce - podobają mi się szczeniak i jelonek. Nowy strój Gardienne wygląda strasznie, znowu jakiś łachmanowy, kapciowy strój. xD
O jakości tłumaczeń już tyle razy mówiłam, ale... ech. Odechciewa się grać, bo przecież widzę ten tekst, widzę te błędy. Tę grę się czyta, nie słucha. To męczące.

#16 10-11-2020 o 11h31

Straż Cienia
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

Echh w przybliżeniu taki sobie ten nowy strój xD
Za to reszta bardzo ładna, cześc elementów juz mam na sobie /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Chowańce śliczne, oczywiście najbardziej przemówił do mnie ten mroczny i morski /static/img/forum/smilies/big_smile.png Musze się zastanowić, którego słodziaka wybrać.

#17 10-11-2020 o 11h34

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Dobrze rozumiem, że nowy chowaniec będzie nam towarzyszyć w akcji gry a 3 dodatkowe będą działać poza odcinkami? /static/img/forum/smilies/tongue.png

#18 10-11-2020 o 11h37

Straż Absyntu
Karynka98
Młody rekrut
Karynka98
...

Już miałam panikować że zepsuł mi się odcinek, ale widzę że nie tylko ja mam ten problem. Czuje się spokojniejsza xd

https://imgupload.pl/images/2020/10/15/OrderlySlimyBluewhale-size_restricted.gif

#19 10-11-2020 o 11h43

Straż Cienia
Misiaaasiaaa
Rekrut
Misiaaasiaaa
...

Mystification napisał

Dobrze rozumiem, że nowy chowaniec będzie nam towarzyszyć w akcji gry a 3 dodatkowe będą działać poza odcinkami? /static/img/forum/smilies/tongue.png

Mam nadzieję, że tak będzie, ewentualnie będzie można mieć 2 chowńce. Jeśli dadzą "obowiązkowego" tego chowańca to słabo /static/img/forum/smilies/hmm.png Mam dorosłego Hanajoo z dużym bonusem szczęścia, więc o ile tym nie podniosą energii to nie wiem, czy będę chciała zamienić.
Ewentualnie inny chowaniec w origins i NE które można wysyłać na poszukiwania niezależnie to też byłby spoko pomysł.

A propo chowańców: byłam kilka razy na poszukiwaniach i KISNE. Pasmo włosów należące do legendy Eldaryi. Serio, będziemy łapać chowańce na nasze włosy XDDD Nie jest to nic złego, ale strasznie mnie śmieszy

Ostatnio zmieniony przez Misiaaasiaaa (10-11-2020 o 11h49)

#20 10-11-2020 o 11h52

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

A ja już szykowałam się do grania w NE i zacierałam rączki z podekscytowania. No cóż, bywa. Z błędami oprócz zgłoszenia nic nie zrobimy. Poczekam sobie do wieczora albo jutra

#21 10-11-2020 o 11h56

Straż Absyntu
xAddie
Rekrut
xAddie
...

@Misiaaasiaaa o ile dobrze pamiętam to było gdzieś napisane, że do poszukiwań będziemy mieć własnego dowolnego chowańca a w fabule gry będzie narzucony bo to potrzebne do historii gry.

Ale jestem podekscytowana no to gramy, chociaż waham się czy się nie wstrzymać bo widzę, że są już jakieś problemy, Chowaniec ten czarny PRZECUDOWNY muszę go mieć, ale najpierw obczaję jego statystyki. Strój z odcinka jak zwykle nie powala... dobrze, że butik ratuje sytuacje. Miłej gry wszystkim!!:]

Ostatnio zmieniony przez xAddie (10-11-2020 o 11h57)

https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0254/2862-sebastian-michaelis.gif

#22 10-11-2020 o 12h12

Straż Cienia
Misiaaasiaaa
Rekrut
Misiaaasiaaa
...

Uuuuuuuuuuu Odcinek działa, właśnie wyszłam z KG i jestem w baaardzo pozytywnym szoku <3<3<3 Nie będę spoilerować, ale jeśli chodzi o wygląd teł to brawo Bimuf, postaraliście się /static/img/forum/smilies/big_smile.png/static/img/forum/smilies/big_smile.png/static/img/forum/smilies/big_smile.png

edit1: Chodzić już mogę, zaczęłam od miejsca gdzie wczoraj skończyłam i pochodziłam sobie po KG, ale mam spotkać Koori, Mathieu, Feung Zifu i kogoś jeszcze, ale nikt mi się nie wyświetla, pomimo latania wkólko kilka razy /static/img/forum/smilies/hmm.png Bug, czy serio trzeba będzie skakać 10 razy na każdą lokacje zanim kogoś znajdziemy?

Ostatnio zmieniony przez Misiaaasiaaa (10-11-2020 o 12h37)

#23 10-11-2020 o 12h22

Straż Cienia
Cryatal
Rekrut
Cryatal
...

Już na wstępie widać, że włożono w to wiele pracy. Przypadły mi do gustu stroje Cieniea i Absyntu ale z chowańców tylko ten środkowy  i zielony z pierwszego odcinka zdobyły moje serduszko.

#24 10-11-2020 o 12h39

Straż Cienia
Murumuru
Młody rekrut
Murumuru
...

Jeszcze nie grałam w odcinek ale już się boje T^T Powiem tak włosy z im wyszły cudownie moje ulubione to te od straży Absyntu ♥ po prostu kocham ♥♥♥ A co do stroju z odcinka to mnie kupił poza butami... nie podobają mi się -_-
Chowańce są śliczne! Wszystkie ♥ albo to moja miłość do chowańców nie wiem ¯\_(ツ)_/¯

#25 10-11-2020 o 12h54

Straż Obsydianu
pikaczu4
Młody rekrut
pikaczu4
...

Karynka98 napisał

Już miałam panikować że zepsuł mi się odcinek, ale widzę że nie tylko ja mam ten problem. Czuje się spokojniejsza xd

zobaczymy jak dlugo bedziemy czekac az naprawia

Strony : 1 2 3 ... 5