Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5

#26 10-11-2020 o 12h58

Straż Obsydianu
Sakuraa
Straż na szkoleniu
Sakuraa
...

Ciekawie się zapowiada  /static/img/forum/smilies/tongue.png

#27 10-11-2020 o 13h00

Straż Cienia
Ouientia
Akolita Jednorożców
Ouientia
...

W sumie, to nie wygląda to tak źle...

#28 10-11-2020 o 13h02

Straż Absyntu
PoesiaTheAngel
Rekrut
PoesiaTheAngel
...

Chowance bardzo mi się podobają w szczególności jelonek /static/img/forum/smilies/smile.png strój z odcinka również a ta broń już się doczekać nie mogę lecę robić odcinek miłej gry i dnia strażniczki!

http://fotozrzut.pl/images/2019/09/16/IMG_20190916_132447240d2711542cfdae.jpg

#29 10-11-2020 o 13h16

Straż Absyntu
Yuui
Nowo przybyła
Yuui
...

ojaaa ale korci mnie by zacząć ale pierw chcę skończyć origins a dopiero 13 odcinek T-T

J.O

#30 10-11-2020 o 13h53

Straż Obsydianu
Riza
Młody rekrut
Riza
...

Czy tylko mnie irytuje ten nowy system manny?
Wydałam już ponad Dwa tysiące manny na drugi odcinek Nowej Ery a nadal go nie skończyłam. Wolałam już szczerze mówiąc marnować mannę na szukaniu postaci niż na dialogach.
Poza tym czy tylko ja mam wrażenie że niektóre dialogi są sztucznie przedłużone by wydać więcej manny?
To nie tak że wszystkiego nie lubię na temat Nowej Ery, bo nowe postacie i stroje oraz sam wygląd Krainy Eel jest genialny. Nowe postacie mają genialne charaktery są różne i oryginalne. Jak dla mnie jedyny minus Nowej Ery to system manny. To tylko moja opinia. Macie prawo myśleć inaczej niż ja.

#31 10-11-2020 o 13h54

Straż Absyntu
CreativeInu
Rekrut
CreativeInu
...

Na razie nie jest źle, ale zobaczymy co będzie nas potem czekać.... Nie zaczęłam odcinka, ale z jednej strony się obawiam, ale z drugiej jestem zainteresowana. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale chowańce muszę przyznać to cudo <3

https://media.giphy.com/media/R1G43jXwLWsxO/giphy.gif

#32 10-11-2020 o 13h59

Straż Absyntu
Faren
Pokonała Dahu
Faren
...

@Riza w starym systemie niektóre odcinki w Origin kosztowały 5k i trzeba było to przeżyć. ¯\_(ツ)_/¯

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#33 10-11-2020 o 14h07

Straż Obsydianu
Nymfa
Akolita Jednorożców
Nymfa
...

Okej.
Skończyłam pierwszy odcinek i muszę przyznać, że Mathieu nie jest taki straszny. Myślałam, że będzie to kopia Hyuna z SF.
Szczerze nie wiem kogo teraz wybrać na WS.
Ilustracje mega mi się podobają.
Redraw postaci też jest okej chociaż jak pierwszy raz zobaczyłam Ewelein to się ciut przestraszyłam, ale im dłużej na nią patrzę, tym bardziej mi się podoba.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

https://pbs.twimg.com/media/CXrNwurWAAAaXn1.jpg

#34 10-11-2020 o 14h20

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

Hej, czy odcinek działa już bez zarzutów?

#35 10-11-2020 o 14h31

Straż Obsydianu
Riza
Młody rekrut
Riza
...

Faren napisał

@Riza w starym systemie niektóre odcinki w Origin kosztowały 5k i trzeba było to przeżyć. ¯\_(ツ)_/¯

Też prawda, ale wtedy nie trzeba było się martwić o to czy starczy manny na skończenie dialogu

#36 10-11-2020 o 14h34

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Za to trzeba było się martwić czy dojdziemy do odpowiedniego miejsca przed brakiem maany.
Proponuje poczekać na kilka odcinków i wtedy ocenimy czy system ma sens, nie ma sensu wystawiać jakiejś większej opinii na teraz skoro płacimy tylko za jeden odcinek,a też psucie sobie nerwów na zapas jest niepotrzebne i wyjdzie w praniu.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (10-11-2020 o 14h37)

......................https://c4.wallpaperflare.com/wallpaper/158/590/458/blood-moon-blood-moon-league-of-legends-league-of-legends-riot-games-tryndamere-hd-wallpaper-preview.jpg

#37 10-11-2020 o 14h38

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@Riza cóż, masz rację. Sama nie liczyłam ile razy w 1 darmowym odcinku Mathieu przeczesał sobie włosy, ale gdyby zabierali nam za to maanę to na pewno byłabym już o 20 w plecy, tylko przez ten gest

#38 10-11-2020 o 14h54

Straż Cienia
Tsukisia
Pokonała kurę
Tsukisia
...

W sumie plus nowego systemu maany jest taki, że z góry wiadomo, ile zejdzie na odcinek. Jest to wygodne szczególnie, kiedy nie jest się na bieżąco – można zebrać odpowiednią kwotę i przejść bez obawy, że w trakcie nam zabraknie, bo się gdzieś zgubiłyśmy. Zresztą, w tym przypadku system jest lepiej zbalansowany niż na syfie. Tutaj mamy sporo możliwości zarobku: nie tylko dzienny przydział i targ, ale i możliwość trzy razy grania w gierki. Nawet zakładając, że średnio dziennie wyrobimy tylko 100 maany, to i tak w ciągu 10 dni mamy tysiaka do kieszeni.Jeśli odcinki będą kosztować w okolicy 3k, to nie powinno być problemu ze zbieraniem. Zresztą, to najbardziej będzie zależeć od harmonogramu – czy odcinki będą wychodziły nadal co mniej więcej 3 miesiące, jak to było wcześniej, czy co miesiąc jak na syfie.

https://i.imgur.com/NTPGyEb.png

#39 10-11-2020 o 15h04

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała kurę
Myrida
...

Powiem tak, historia zapowiada się dobrze, poprowadzona jak na razie z sensem, widać dużą poprawę w porownaniu do sezonu pierwszego. To co mi koszmarnie przeszkadza, to to że przez małe okienko kilka razy kliknełam opcje odpowiedzi nie ta co chciałam. Są za małe i jak klikam na tel. to łapie sąsiednia a nie ta co wybieram.

#40 10-11-2020 o 15h16

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

Riza napisał

Faren napisał

Też prawda, ale wtedy nie trzeba było się martwić o to czy starczy manny na skończenie dialogu

No, nie trzeba się było martwić - bo jak ci nie starczyło na doczołganie się do lokacji, gdzie MOŻE była postać, to o dialogu mogłaś pomarzyć.

Jak nie masz sensownych argumentów na poparcie swoich zarzutów, to wypadałoby przyznać innym, którzy mają takowe, przyznać rację.

#41 10-11-2020 o 16h14

Straż Cienia
Ritsui
Rekrut
Ritsui
...

Podoba mi się ten mroczny chowaniec fajny jest strój z odcinka też fajny

#42 10-11-2020 o 16h15

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

@Crewedka

Zasadniczo to nikt nikomu racji przyznawać nie musi, bo opinia to rzecz totalnie subiektywna. Skoro @Riza nie martwiła się wtedy, a martwi się teraz, to tylko i wyłącznie jej sprawa i może dzielić się swoimi niepokojami na forum właśnie w taki sposób. Jedni widzą plusy tamtego systemu, a drudzy obecnego. Nie ma jednej słusznej racji w tym temacie. Nikt nie ma racji. Nikomu nie trzeba jej przyznawać. Można jedynie zgodzić się z opinią, że warto poczekać na osąd trochę dłużej ¯\_(ツ)_/¯

#43 10-11-2020 o 16h18

Straż Obsydianu
Asame
Pokonała Dahu
Asame
...

@Faren i @Crewedka, jeżeli myślicie, że teraz będziemy krążyć po mapie i szukać szczególnie długo jakiejś postaci to jesteście w dużym błędzie. Otóż nie, teraz postacie będą na każdym kroku, gotowe wyciągnąć z was dwieście maany na niczym, bo ta zmiana nie jest w żaden sposób opłacalna, a w najlepszym przypadku wyjdziemy na tym tak samo. I @Crewedka, tak nawiasem - nie mów innym, że powinni przyznać się do błędu, jeśli sama tego nie robisz ;) W razie gdybyś jednak chciała się przyznać to zapraszam do wątku FAQ Eldarya. Oczekując zmian zacznijmy od siebie

Ostatnio zmieniony przez Asame (10-11-2020 o 16h22)

https://i.imgur.com/lXNJU1P.png

#44 10-11-2020 o 16h32

Straż Absyntu
Faren
Pokonała Dahu
Faren
...

Nie wiem dlaczego ja tu dostaje aktualnie upomnienia jakieś, skoro ja stwierdziłam fakt, że stary system też z nas maanę wyciągał. XD Miałam tę przyjemność zagrać parę odcinków na SF i wiem, że jak postacie się przede mną wcześniej chowały, tak teraz są strasznie gadatliwe i na tym będziemy tracić.
Stwierdziłam tylko fakt, że odcinki mają swoją cenę i tyle, nie zależnie od systemu. ¯\_(ツ)_/¯

#45 10-11-2020 o 16h43

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

Asame napisał

@Crewedka, tak nawiasem - nie mów innym, że powinni przyznać się do błędu, jeśli sama tego nie robisz /static/img/forum/smilies/wink.png W razie gdybyś jednak chciała się przyznać to zapraszam do wątku FAQ Eldarya. Oczekując zmian zacznijmy od siebie

Pfff, przyganiał kocioł garnkowi, panienko z kółka adoracji "albo wszyscy drą łacha z beemoova jak ja - albo rzucimy się wam do gardeł, jak macie inne zdanie" :> Noł, sękju, daleko ci do ideału, więc z tym pouczaniem to wiesz - jak se wyżej napisałaś, adwokacie XD

I żeby było na temat - nowy system wydaje mi się korzystny, przeszłam sporo odcinka, a wydane mam na razie nieco ponad tysiąc maany.

Ostatnio zmieniony przez Crewedka (10-11-2020 o 16h53)

#46 10-11-2020 o 16h53

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

Z mojego podsumowania odcinka wyszło tyle, że na minusie lovometry mam tylko z nowymi postaciami, a ze starymi z pierwszego sezonu zero albo plus

I czy tylko mnie wkurzył ten Mat, jakby nie jest mega zły, ale ugh irytująca postać chyba z niego będzie

Ostatnio zmieniony przez Hinig (10-11-2020 o 16h54)

#47 10-11-2020 o 16h58

Straż Obsydianu
Asame
Pokonała Dahu
Asame
...

@Crewedka, daleko mi do plucia na Beemov, ba! regularnie ładuje dla nich pieniądze i to niemałe. Wiele rzeczy w tej grze mi się podoba i wiele rzeczy jest okej, ale jeżeli jakaś sprawa kuleje (mam tutaj na myśli kwestię wyglądu i funkcjonalności strony) to potrafię powiedzieć, że coś jest nie tak bez wymijającego "a bo narzekacie za bardzo". Czy gracze mają tendencje do narzekaństwa? Tak. Czy narzekają za bardzo? Być może. Czy mają do tego pełne prawo? Jak najbardziej. Jeżeli chodzi o sam nowy system - czas pokaże, ale Beemov i jego zmiana metod skutecznie pokazuje, że lepiej z góry zakładać gorszą wersję. Daleko mi do ideału? Udzielałem się w aktualnościach dot. zmian może kilkanaście razy i bardzo często broniłem Beemov. Więc albo zrobiłaś zły research albo z góry uznałaś, że jestem z tego "drugiego" obozu (oczywiście złego). Obstawiam jednak to drugie, no i się pomyliłaś. Do samej zmiany podchodzę z dużym dystansem, a Twoje "wytknęłam Ci błąd, więc przeproś" jest wręcz żałosne. Chciałem jednak zaznaczyć, że ty też popełniłaś w poprzednim wątku błąd, ale oh - no tak - przyganiał kocioł garnkowi.
P.S. Jestem chłopcem

A coby nie offtopować, odcinki są ciekawe, ale dłużą się niemiłosiernie. Może to kwestia tego, że ostatnio przechodziłem tu jakiś odcinek na początku roku.

a tutaj niespodzianka dla Ciebie

Ostatnio zmieniony przez Asame (10-11-2020 o 17h01)

https://i.imgur.com/lXNJU1P.png

#48 10-11-2020 o 17h50

Straż Obsydianu
Siari
Rekrut
Siari
...

Nie rozumiem jednej rzeczy. O co chodzi z tą polityką New Era? Podobno był zakaz nagrywania odcinków, a mimo to pojawiają się one na Youtube w innych krajach. I nie są blokowane... Czyżby tylko Polska miała bana?

A co do many, to jednak wolę ją wydawać na częstsze dialogi, które rozwijają akcje, niż na szukanie postaci po całej mapie. Poza tym jeden dialog kosztuje tylko 2 many. Z daną postacią można przejść całą rozmowę, której koszt jest często mniejszy, niż szukanie tej postaci w starym systemie.

Ostatnio zmieniony przez Siari (10-11-2020 o 17h55)

#49 10-11-2020 o 18h05

Straż Absyntu
Faren
Pokonała Dahu
Faren
...

@Siari Beemove nie ma możliwości od razu blokowania filmów z ich gier, ale na pewno będą się zgłaszać do YT za naruszanie ich polityki czy coś. Chyba. Za mało od tej strony na tej platformie siedzę. >.>"

#50 10-11-2020 o 18h10

Straż Obsydianu
Beatrisee
Straż na szkoleniu
Beatrisee
...

https://media.tenor.com/images/ba3c6eafb0ee65d4f1654ad49c9b230c/tenor.gif

Jestem bardzo, ale to bardzo pozytywnie zaskoczona! Jak na razie gra mi się super przyjemnie. Mati to mi zrobił dopiero niespodziankę, bo skreśliłam go jeszcze przed wyjściem Nowej Ery. To był ogromny błąd, koleś daje rade :3
Pół odcinka się śmiałam a pół dziwiłam postaciom. Niektórzy mnie denerwowali, ale w pozytywny sposób(?xD), miałam ochotę prowadzić z nimi te dialogi i przymknąć im buzie, a nie wyłączyć gre.
Widziałam też redraw Nory i błagam, aby dali go jako tło dostępne do znalezienia na poszukiwaniach albo w banku. No cudo (•ө•)♡

https://media1.tenor.com/images/4370dc0ce06f890afe833cf8547319a4/tenor.gif?itemid=18208044

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5