Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5

#51 10-11-2020 o 18h12

Straż Cienia
Misiaaasiaaa
Rekrut
Misiaaasiaaa
...

@up zapewne tak zrobią, chociaż dla mnie ta polityka to strzał w kolane /static/img/forum/smilies/hmm.png ja np. SF poznałam właśnie z gameplayi i uniemożliwiając nagrywanie masa osób może się o grze niedowiedzieć /static/img/forum/smilies/sad.png

Sygnatura? Dobry żart. Nie umiem wstawiać obrazków

#52 10-11-2020 o 18h19

Straż Cienia
Shaeray
Młody rekrut
Shaeray
...

Zapowiada się dosyć ciekawie, ale kto u licha jest przywódcą Obsydianu teraz? Albo za szybko przeklikałam albo jakaś ślepa jestem ..

#53 10-11-2020 o 18h31

Straż Absyntu
Panna_Tenebris
Artylerzysta Straży
Panna_Tenebris
...

@Shareay
Nie było wspomniane kto jest przywódcą obsydianu, albo ja nie zwróciłam na to uwagi, ale mam pewne podejrzenia... Coś mi się wydaje że to będzie Lance. I że będzie czwartym wsem. Coś za bardzo unikają póki co tematu o nim, a to jak dla mnie zbyt podejrzane.

#54 10-11-2020 o 18h47

Straż Cienia
Methrylis
Tester eliksirów
Methrylis
...

https://i.imgur.com/KLbAPid.png

Jest wręcz dużo argumentów świadczących o tym, że to Lance jest ostatnim WSem:

1. Początkowa zapowiedź, że WS "jak zwykle chowa się w cieniu";
2. Robienie z tego tajemnicy - gdy lud pytał czy Ez się jeszcze pojawi, od razu zaprzeczali. A gdy pytali o Lance'a, kręcili i zachęcali do snucia teorii;
3. Lance został już wspomniany w odcinkach, a nie wierzę by stało się to przypadkowo;
4. Bimuf wspominał, że o tajemniczym WSie dowiemy się co nieco w pierwszych dwóch odcinkach - czyli to nikt z tych postaci, które już się pojawiły, a ze znanych nam nie pojawi się jeszcze tylko lance;
5. Valk w swych ostatnich słowach prosił Gardzię, by w przyszłości była dla Lance'a wyrozumiała;
6. Wyciekło ponoć chibi Lance'a pasujące do minigierki - a tam miejsce piastują tylko szefowie straży.

Nie ma wątpliwości, że to on. Jak dla mnie - niestety.

Ostatnio zmieniony przez Methrylis (10-11-2020 o 18h47)

https://i.imgur.com/ujEBcI9.png

P A R R I E      M A S Z     4      M I E S I Ą C E      N A      D O K O Ń C Z E N I E    S P N     -    D O     2 3 . 0 3 . 2021 !
f     a     n                            l     d     s                            w     c      i     ą     g     a     j     ą     c     y                             t     o     n     y     '     e      g     o                              j     a     k                           v     e     r     ę
i n s t a g r a m                                              f a n k l u b    e z a                                        f f    " z a    k u r t  y n ą     n i g r  e d o "
https://zapodaj.net/i

#55 10-11-2020 o 19h10

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Coś czuje ,że jeśli to faktycznie on to pojawi się spora fala krytyki ,ale no nie ma co się dziwić.

Ogólnie bawią mnie niektóre przedmioty a bardziej niż nazwa czy wygląd ciekawi mnie ich zastosowanie w alchemii.

"Kupa chowańca"

......................https://c4.wallpaperflare.com/wallpaper/158/590/458/blood-moon-blood-moon-league-of-legends-league-of-legends-riot-games-tryndamere-hd-wallpaper-preview.jpg

#56 10-11-2020 o 19h14

Straż Obsydianu
Siari
Rekrut
Siari
...

@Methrylis
Nie wiem co myśleć o Lance'u. Z jednej strony widzimy zmianę zachowania u Nevry. Minęło 7 lat, więc... Może Lance parę lat przesiedział w kiciu, a potem przeszedł resocjalizacje? Bo pewnie po wojnie wszyscy go nienawidzili, ale nie chcieli go zabić, bo wierzą w "lepszą przyszłość" i przez wspomnienie Valkyona. Więc skoro na Nevrę tak wpłynęła wojna i strata przyjaciół, to może własnoręczne zabicie brata i otrzymanie szansy na zmianę, wpłynęły też na Lance'a?

Ostatnio zmieniony przez Siari (10-11-2020 o 19h16)

#57 10-11-2020 o 19h18

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała kurę
Myrida
...

Pytanie do osób bardziej zorientowanych, doszły mnie plotku, ze w NE można zmienić straż do której się należy, więc chcialabym wiedzieć gdzie i jak? Pytam, bo po przejściu 1 odc. mogłam przegapić taką opcję.

Edit: Dziękuję za odpowiedzi /static/img/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Myrida (10-11-2020 o 19h41)

#58 10-11-2020 o 19h21

Straż Cienia
Fluffies
Akolita Jednorożców
Fluffies
...

Będę szczera. Jeśli czwartym WSem będzie rzeczywiście Lance to znaczy, że nie będę miała absolutnie żadnego wyboru między WSami. W pierwszym sezonie moja Gardzia miała Nevrę. Ale sposób, w jaki traktuje bohaterkę i innych jest brutalny. Może za szybko go oceniam, dlatego poczekam na kolejne odcinki a potem będę przechodzić.

Down with love, down with hope
Don't need blind faith to cope
Or inspiring songs in my heart
Got the magic I need
For my darkest of deeds
Love at times can entrance
But love doesn't stand a chance

#59 10-11-2020 o 19h22

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Żołnierz Straży
VampireCarmila
...

Myrida napisał

Pytanie do osób bardziej zorientowanych, doszły mnie plotku, ze w NE można zmienić straż do której się należy, więc chcialabym wiedzieć gdzie i jak? Pytam, bo po przejściu 1 odc. mogłam przegapić taką opcję.

Podczas 2 odcinka , fabularnie.

......................https://c4.wallpaperflare.com/wallpaper/158/590/458/blood-moon-blood-moon-league-of-legends-league-of-legends-riot-games-tryndamere-hd-wallpaper-preview.jpg

#60 10-11-2020 o 19h22

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

@Myrida w drugim odcinku jestol opcja zmiany straży przez test lub zostanie przy starej.

#61 10-11-2020 o 19h31

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@Siari wiesz ilu seryjnych morderców zmienia się w kiciu (wszyszcy! Wypuśćmy seryjnych morderców na wolność! Ja się tylko podśmiechuję, nie miej mi tego za złe)
Tak na poważnie że mógł zrobić źle, bo każdy popełnia błędy. Ale kurcze, w życiu nie uwierzę że 'tak jakoś wyszło' że Lance prawie zniszczył ten świat. To jest już gruba przesada, przecież Gardzia jakby mu pomagała w 1 sezonie to by ją chyba ścieli

#62 10-11-2020 o 19h34

Straż Cienia
Naga
Nowo przybyła
Naga
...

Mam pytanko - jak wygląda sytuacja z chowańcami? Ktoś już coś wie, czy faktycznie mamy mieć jakiegoś z góry przydzielonego?
Ja mam Fernisulfra i w tym momencie zniknęły 2 mapy z poszukiwań i nie może sam zdobywać pożywienia.
Mam zapas, co prawda, ale wolałabym się dowiedzieć, jak to wygląda u Was i czy już któraś ma nowego chowańca.
Pozdrawiam /static/img/forum/smilies/smile.png

#63 10-11-2020 o 19h41

Straż Absyntu
Faren
Pokonała Dahu
Faren
...

Dużo odniesień do końcówki 30 odcinka, czytasz na własne ryzyko

https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

#64 10-11-2020 o 19h44

Straż Absyntu
Lix
Straż na szkoleniu
Lix
...

@Naga jak wejdziesz w origins, to masz stare mapki, tam na spokojnie znajdziesz żarcie które cię interesuje, a chowaniec z tego co wiem ma być fabularny i nie wpływać na poszukiwania

#65 10-11-2020 o 19h48

Straż Cienia
Naga
Nowo przybyła
Naga
...

@Lix Bardzo dziękuję za odpowiedź! Nie pomyślałam, żeby wejść w Origins, mój błąd /static/img/forum/smilies/wink.png

#66 10-11-2020 o 19h49

Straż Obsydianu
Riza
Młody rekrut
Riza
...

Crewedka napisał

Riza napisał

Faren napisał

@Riza w starym systemie niektóre odcinki w Origin kosztowały 5k i trzeba było to przeżyć. ¯\_(ツ)_/¯

Też prawda, ale wtedy nie trzeba było się martwić o to czy starczy manny na skończenie dialogu

No, nie trzeba się było martwić - bo jak ci nie starczyło na doczołganie się do lokacji, gdzie MOŻE była postać, to o dialogu mogłaś pomarzyć.

Jak nie masz sensownych argumentów na poparcie swoich zarzutów, to wypadałoby przyznać innym, którzy mają takowe, przyznać rację.

Przepraszam że to będzie takie długie!
Masz racje że można było nie znaleźć danej postaci by zrobić z nią dialog, ale nie trzeba było płacić manny za to by z nią rozmawiać i na przykład zapytać się ,,Jak się czujesz?" by ona ci odpowiedziała trzema kropkami. Wiem że stary system miał wady i to wiele, a największą z nich była właśnie mała szansa na znalezienie postaci w danym miejscu.
Tylko nie rozumiem czemu chcesz na mnie wymusić przyznanie racji innym tylko przez to że mają sensowne argumenty. Przypomnę że to tylko MOJA opinia, a każdy ma taką prawo mieć. Przy twojej logice z sensownymi argumentami mogę zapytać byś podała mi sensowne argumenty i powody czemu mam zmienić MOJA opinie, bo ty tak mówisz. To że ludzie mają sensowne argumenty z którymi się często zgadzam nie znaczy że ja tak po prostu zmienię MOJĄ opinie.
Przepraszam jeżeli zabrzmi to dla ciebie albo dla kogokolwiek jako atak w twoją stronę, ale od razu mówię że rozumiem że to jest twoje zdanie i to nie jest atak po prostu mówię to co myślę.

#67 10-11-2020 o 19h49

Straż Obsydianu
Siari
Rekrut
Siari
...

@Lix

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Siari (10-11-2020 o 19h51)

#68 10-11-2020 o 19h59

Straż Lśniąca
Siljie
• Dragon Hunter •
Siljie
...

Pamiętajcie, aby kluczowe informacje z odcinków The Origins dawać w spoiler.

#69 10-11-2020 o 23h43

Straż Cienia
Wilczyczka
Straż na szkoleniu
Wilczyczka
...

Skończyłam dwa pierwsze odcinki. Graficznie wyszło na plus, moją ulubioną postacią stał się pan od wiatru i gwiazd. System manny się sprawdza lepiej niż myślałam, oczywiście rozmowy klasycznie są specjalnie wydłużane bo co tam misja i Eve z chowańcem? Mogą poczekać. Mam również wrażenie że ciężko rozgryźć niektóre postacie i wcale nie chodzi o nowe. Ciężej było mi wybierać odpowiedzi skierowane do bohaterów których znamy z poprzednich odcinków, okazuje się ,że ich światopogląd uległ zmianie i do wielu spraw podchodzą z dużo większą rezerwą. Jeśli chodzi o misję to po prostu chciało mi się śmiać z tragizmu zaistniałej sytuacji no tu nic więcej nie dodam.

[URl=http://i66.tinypic.com/2cxugs6.gif

#70 10-11-2020 o 23h51

Straż Cienia
Katherine09
Nowo przybyła
Katherine09
...

Jak mam zagrać w pierwszy odcinek 2 sezonu? Czy trzeba przejść najpierw 1 sezon? :( Wszystko się pozmieniało! Nie ogarniam na razie tej nowej Eldarya. Ech...

#71 11-11-2020 o 00h04

Straż Absyntu
Andro
Rekrut
Andro
...

Dlaczego jednym z WS jest Matthieu (czy jak się tam jego imię pisze :/ ) gdy w grze mamy taką postać jak Aalric???? On ma o wiele lepszy design i osobowość od tego Rpg'owego normika.
Nie wspominając o tym że

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Swoją drogą, szkoda że nie dali żadnej ilustracji z Koori. Nie wiem czy jestem na bieżąco, raczej nie za bardzo XD Ona w końcu jest jednym z WS czy jak? (jak jest no to trochę przypał że nie było z nią ilu ://// i taka trochę dyskryminacja)

(╯°益°)╯彡┻━┻ (╮°-°)╮┳━━┳ ( ╯°□°)╯ ┻━━┻ (:3 」∠)

https://media.tenor.com/images/12d5a3c8146054c545d19ae889ca1604/tenor.gifhttps://media.tenor.com/images/12d5a3c8146054c545d19ae889ca1604/tenor.gifhttps://media.tenor.com/images/12d5a3c8146054c545d19ae889ca1604/tenor.gif

#72 11-11-2020 o 01h15

Straż Cienia
Nishiyama
Nowo przybyła
Nishiyama
...

Wie ktoś może czy w butiku będą inne wariacje kolorów włosów Gardzi z nowej ery ? Myślałam że po przejściu tych dwóch odcinków, będzie można je kupić i nwm czy to cuś u mnie (bo może w magiczny sposób nie umiem ich znaleźć) czy po prostu gdzieś mówili że nie dadzą (co niemniej byłoby bardzo dziwne) /static/img/forum/smilies/hmm.png

#theKillerIs.....YOU!

#73 11-11-2020 o 02h18

Straż Absyntu
Mefala
Nowo przybyła
Mefala
...

Bardzo brakuje mi zakładki "Moja historia" w targu :<.

#74 11-11-2020 o 07h08

Straż Cienia
Shaeray
Młody rekrut
Shaeray
...

To ja sobie podsumuję te 2 odcinki, Leiftan - denerwujesz mnie, ,Mathieu - no ... nie, przynajmniej w tym momencie, Nevra - tam są drzwi  /static/img/forum/smilies/mad.png
Ogólnie jest całkiem nieźle, chociaż mogliby chociaż te manożerne dialogi dostosować do sytuacji, problem z chowańcem - szybko szybko, a tu rozmowa jak przy herbatce   /static/img/forum/smilies/roll.png
Czekam na WS nr 4  /static/img/forum/smilies/roll.png

#75 11-11-2020 o 08h33

Straż Obsydianu
Rouge
Rekrut
Rouge
...

Gra dla mnie prezentuje się bardzo miernie.

1. Wygląd strony jest dla mnie przedobrzony, mało orientacyjny i przede wszystkim niewygodny. Targ i butiki są za nisko umieszczone niewygodnie się je przegląda, za to mini gdy są za duże i niewygodnie się gra. Mało tego ten nikomu niepotrzebny kryształ zasłania i przeszkadza. (piszę z perspektywy laptopa)

2. Nowe postacie również mnie nie urzekły, a stare zawiodły i tak minimalne oczekiwania. Dla mnie ironia losu jest grać w grę o tematyce fantasy i wiązać się z... człowiekiem. No dla mnie to brzmi jak groteska. Gdybym chciała człowieka to grałabym tylko w SyFa. W grze fantasy nastawiam się na to, że wybranek będzie postacią inną od mojej. A wy nawet nie dajecie, wręcz wpychacie jakiegoś nieśmiesznego typa, który nie może powstrzymywać się żeby nie dotknąć swoich kudłów. W ogóle nowe postacie mnie strasznie drażnią, są dziwne i nieprzyjemne dla mnie w odbiorze. Z Nevry zrobił się straszny buc jakby tylko on miał w życiu źle i nikt inny. Leifa po części rozumiem, ale też liczę (i chyba się przeliczę), że ten stan rzeczy nie będzie jakoś wybitnie długi, bo będzie to uciążliwe. A do tego robienie filozofów wam nie wychodzi - tak tylko zaznaczę. Adalric koło filozofa nawet nie stał... Ok, idę dalej, bo tu by można było jeszcze długo, długo.

3. Bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się zmiana płacenia za dialog, bo tak jak się spodziewałam drugi odcinek jest w bardzo widoczny sposób wydłużony pod tym względem. Masa niepotrzebnych zdań nic nie wnoszących do fabuły, płace nawet za to czy pomijam streszczenie czy nie. I co gorsza widzę, że twórcy sami się gubią we własnej fabule. Niby dla Eriki te 7 lat było jak 3 dni, ale tłumaczą nam wszystko jakbyśmy wyjechali za granice i żyli normalnie. Dlaczego nie ma opcji pominięcia tłumaczeń czegoś co Erica zna jak własna kieszeń. Bez sensu jej tłumaczyć, np czym zajmują się straże, bo ona doskonale wie, w końcu dla niej przedwczoraj tym samym się zajmowała, dla innych to 7 lat, ale nie dla niej. To samo nie dla starych graczy, więc dlaczego nie ma w ogóle opcji pominięcia. Bez sensu tracę maane na coś co już wiem i znam. Do tego dokładny opis sali, która widzę na obrazku... serio widzę, że jest stół, okno i drzewo, postać nie musi mi jeszcze o tym mówić. Skoro mogę to przeczytać, mogę też zobaczyć grafikę. WOW. Wiem, że to z czasem się zatrze, bo będą nowe rzeczy (chociaż opisy grafik i tak uważam za bezsensowne naciąganie na maane, ale jak na drugi odcinek strasznie jest to irytujące. Nie przeszłam nawet 1/3 odcinka drugiego, a już mnie gra zmęczyła i znudziła. Przez powtarzanie tego samego jakoś odechciewa mi się w to zagłębiać. Nie wiem czy zostanę tutaj dłużej. Fabuła już nie wciąga mnie tak jak kiedyś, do tego sami twórcy się w tym gubią i nie mogą się zdecydo3wac czy mamy odczuwać to jak 3 dni czy 7 lat. Tak duże przeskoki czasowe nie są niestety waszą mocna stroną. Ale w sumie czego się spodziewać po fabule pisanej na kolanie chwilę przed tworzeniem.

4. Mini gry są na plus, 3 partie pod rząd to dobra zmiana. Cieszy mnie też, że w tej kwestii nie obiecywali gruszek na wierzbie jak przy słodkim flircie.

5.Widzę też, że ilustracje się poprawiły i są całkiem ładne. Mam tylko nadzieje, że tutaj nie będzie zbok-rysowników(nazwałabym ich białą cieczą na "s", ale szkoda tracić czasu na bana), gdzie co chwile rysują goły tyłek jak w słodkim flircie? Wiecie co za dużo to nie zdrowo.

I numerem 6 kończąc, nie podoba mi się też to, że Erica tak szybko porzuca starego WSa. Kilka razy jest podkreślane, że dla niej ten czas to jak 3 dni, w poprzedniej podkreślane jak bardzo go kocha, ale tak naprawdę kiedy widzi nowy tors i ładną buzie to już totalnie zapomina o wielkiej miłości. Ok, gdy się wybiera, że nikogo nie miało. Nie ok, gdy jednak uznało się, że się kogoś miało, wtedy jej teksty i odczucia są nieuzasadnione. Tak by nie było gdyby twórcy się jasno określili czy w jej świadomości czas upłyną czy nie, bo niestety, ale nie można przy tym lawirować jak się chce, bo historia przestaje być spójna.

Denerwuje mnie tu jeszcze kilka aspektów, kilka pewnie zacznie, jeśli zdecyduję się kontynuować tę nieszczęsną farsę, ale na razie tyle starczy.

https://67.media.tumblr.com/d43a754b51958f90841825cb345ffca1/tumblr_nrobsjwhMB1ub63tdo1_500.gif

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5