Forum

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 20-11-2020 o 07h41

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

Może przegapiłam jakąś wiadomość, ale do jakiej maksymalnej ilości można zbierać teraz jedzenie, bo z 30 nagle w inwentarzu mam 39 jednego

#102 21-11-2020 o 18h27

Straż Obsydianu
Siari
Młody rekrut
Siari
...

Wiem, że nie wolno poruszać tematu banku w żadnym temacie forum, ale już mam dość. Nikt nie potrafi mi pomóc, ani ze strony Beemoov, ani ludzi od transakcji. Od kiedy pojawiła się zapowiedź New Era na stronie głównej, nie mogę już kupować many. Możecie mnie zablokować na forum za złamanie zakazu, ale może też poradzicie, co może być przyczyną problemu? Bo nikt nie wykrył błędów w systemie.

Będę bardzo wdzięczna za radę i jeszcze raz przepraszam za złamanie zakazu.

#103 22-11-2020 o 18h40

Straż Cienia
Sarass
Nowo przybyła
Sarass
...

czyli jestem angelem git perfect ciekawe leiftan chyba tż jest angalem ale on ma czarne skrzydła a ja jakie mam
/static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/cool.png  /static/img/forum/smilies/lol.png  /static/img/forum/smilies/tongue.png

#104 22-11-2020 o 18h47

Straż Absyntu
Hinig
Szeregowiec
Hinig
...

@up
Nie mam pojęcia na jakim etapie gry jesteś i od kiedy zaczęłaś grać, ale wątki z pierwszego sezonu lepiej zostawić w pierwszym sezonie.

Jeżeli chcesz wiedzieć to polecam wejść na wiki Eldzi, poczytać i Liftanie i Gardzi

Strony : 1 ... 3 4 5