Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#51 28-03-2023 o 12h36

Straż Obsydianu
Szatan
Młoda Rekrutka
Szatan
...
Wiadomości: 26

Super, że wszystkie prace do nas dotarły! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Dzięki wszystkim za udział! Kocham czytać opisy waszych postaci xD Zawsze mnie to motywuje bardziej do pracy <3

@Tsuyami
Strasznie mnie śmieszy zbieg okoliczności, nie spodziewałam się, że to Ty znów wylosujesz moje postacie. Powiem Ci, że naprawdę mało brakowało abym znów dała Russell jako postać do narysowania, ale stwierdziłam, że rzucę czymś mniej popularnym. xD
Tak czy siak jestem bardzo wdzięczna za pracę! Doceniam, że jest robiona ręcznie! Rzadko się z tym spotykam ostatnio.
Poza fajnie oddaje charakter postaci <3 Dziękuję pięknie i będę pisać na pw po lepszą jakość /static/img/forum/smilies/big_smile.png Miłość po wsze czasy <3

@Conecta
To jest chyba 2 raz jak coś dla Ciebie rysuję z tego co kojarzę. Raz byli bardzo atrakcyjni bliźniacy a teraz padło na tych panów. Powiem Ci, że miałam tyle pomysłów, że nie wiedziałam jak się zabrać za pracę. Padło na wózek sklepowy z biedry, ale jak zaczęłam obrysowywać te pręty żałowałam, że nie wybrałam sziszy z arbuza. Ale pomysł nadal jest zapisany, nie zmarnuje się xd
Nie jestem pewna czy dobrze oddałam ich stroję ale starałam się xD Jakbyś chciała arta lepszej jakości to pisz śmiało /static/img/forum/smilies/big_smile.png


https://i.imgflip.com/2iedzx.gif

Offline

#52 28-03-2023 o 17h04

Straż Cienia
Tsuyami
Strażniczka na Szkoleniu
Tsuyami
...
Wiadomości: 225

Miło zobaczyć wszystkich pracę, mam nadzieje że następnym razem wrócimy w tym samym składzie, a nawet większym!

@Szatan
Tak się cieszę, że dałaś inną postać, bo przysięgam że Russell wylądowałby w innym ficie dla urozmaicenia mojej pracy <<<<3 XDDDD
Postacie mi się super szybko i przyjemnie rysowało, naprawdę! Jedyny problem miałem z tłem, bo na to zawsze schodzi dużo markerów, a że one mają dużo lat to też momentami się kończą D:
Więc potencjalnie mam nadzieje, że ci nie przeszkodzi jak poprzebieram twoje postacie dla urozmaicenia pracy gtrefvdhby

@Mammon

Jeszcze raz dziękuje ślicznie za pracę! Jestem zakochany w twoim cieniowaniu, zwierzaczek też niczego sobie. Mam nadzieje, że rysowało ci się to mega przyjemnie!



https://imgur.com/jd7SWBw.jpg

Offline

#53 29-03-2023 o 20h13

Straż Absyntu
Conecta
Stażystka
Conecta
...
Wiadomości: 48

Na początek dziękuje za kolejną organizacje tak cudownego eventu jak ten, jak i mam nadzieję, że kolejne edycje będą w jeszcze liczniejszym gronie!

@Qorcet
Mam wielką nadzieje, że praca przypadnie ci do gustu. A sama prace robiło mi się niemiłosiernie przyjemnie! Byłam strasznie zadowolona jak okazało się, że to na ciebie wypadło, bo akurat miałam gdzieś w sobie chęci na stworzenie czegoś wiosennego, zwiewnego, mocno uroczego, a wypadnięcie tej cudnej parki był takim strzałem w dziesiątkę, bym mogła pobawić się moim obecnym vibem na polne spacery z kwiatami. Prosiłabym cię również o zgłoszenie się do mnie w najbliższym czasie, bym mogła ci wysłać oryginalny rozmiar pliku. (jest na tyle duży niestety, że będę musiała przez mail jeśli ci to nie przeszkadza :'>)

@Szatan
O matulciu moja droga, no w życiu się ciebie nie spodziewałam! (ale w serduszku mocno chciałam jakąś prace z twojej ręki, więc lucky!!!)
Sama praca jest boska, uwielbiam ją normalnie i nie mogłam przestać się cieszyć i śmiać jednocześnie, gdy pierwszy raz zobaczyłam moje dzieciorki w koszyku z biedronki z pachołkami. Stroje są też jak najbardziej na miejscu i pasują im, więc to nie ma co się bać, a na upartego to nawet można było im dać worki na śmieci i pasowałoby im tym bardziej xP.
No i dopowiem tak jeszcze ciekawostkowo, że ten twój OC Diego to taki fajny jest, że mnie, aż nosi żeby go narysować, więc modle się na następną turę o ciebie hihihi


instagram
COMMISSION OPEN /static/img/forum/smilies/wink.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/490607097541689365/944566267245912144/1592bc9e03b31c65.png

Offline

#54 29-03-2023 o 23h58

Straż Obsydianu
Qorcet
Młoda Rekrutka
Qorcet
...
Wiadomości: 11

@conecta bardzo się cieszę ze dostałam prace od ciebie! Masz piękna kreskę i rysunek emituje prawie ze renesansowe odczucie! Naprawdę miło widzieć Ether i Rosę w stylu innym niż typowe ludzkie anime laski z uszami, tutaj naprawdę wyglądają jak kobiety z baśni!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3