Forum

Strony : 1 2 3 4

#76 26-01-2021 o 21h22

Straż Cienia
Lucynerr
Oficer Straży
Lucynerr
...

Dobrze, że turkus wraca. Szkoda szarości, co prawda nie używałam jej ale widziałam zaangażowanie reszty i przykro, że nie została wybrana /static/img/forum/smilies/hmm.png

https://zapodaj.net/images/e5e5613396bd0.gif

#77 26-01-2021 o 21h49

Straż Absyntu
Ariri
Oficer Straży
Ariri
...

Linnana napisał

Raczej nie byłabym za pozwoleniem graczom decydować o każdym kolorze, bo dobrze widziałam, że biel numer 1 cieszyła się całkiem sporym poparciem i skończylibyśmy z czterema bielami (włączając perłowy) i zupełnym brakiem zieleni, no a umówmy się, że przynajmniej jeden odcień każdego koloru powinien zostać.

Nawet bym powiedziała, że dwa odcienie jednego koloru to zupełne minimum, podobnie jak jest teraz. Orłami marketingu nie są i właśnie nasłali na siebie rój rozwścieczonych graczy tym niedorzecznym głosowaniem i usuwaniem peruk, ale chociaż pomyśleli, że peruki powinny mieć jasny i ciemny odcień koloru... Gdyby gracze głosowali w całości, pewnie by było tak jak mówisz, czyli te najmniej popularne kolory całkowicie by zniknęły, w tym moja piękna zieleń, z którą jestem od pierwszych dni powstania tej gry.
Ale żeby nie było zbyt pozytywnie, nadal trzymam się zdania, że ta gra cofa się w rozwoju zamiast rozwijać, a usunięcie kolorów było najgłupszym posunięciem jakiego kiedykolwiek dokonali. A z każdą taką akcją zawsze myślimy, że gorzej być nie może. Jak widać oni udowadniają, że może.

https://i.imgur.com/9BDlagT.gif

#78 26-01-2021 o 22h09

Straż Obsydianu
Suteno
Żołnierz Straży
Suteno
...

W ramach wsparcia kolorów podległych przebrałam mojego Garnka niech pośmiga w neonowej radioaktywnej zieleni ten jeden raz w życiu c:
Naprawdę przykro mi, że część osób straciła swój kolor. Wciąż jakoś do końca do mnie nie dociera to wszystko. Pokrętne głosowania, anulowanie, głosowanie, fejkkonta i inne cuda z Bimufiem i jego decyzjami na czele.
Nadal mam złudną nadzieję, że ogarną temat i po fali niezadowolenia przywrócą wszystkie kolory. Chociaż opinia graczy jest akurat na szarym końcu ich listy zainteresowań. Tak serio to nie ma nawet co „strzępić” języka, bo nie wiem co napisać. Podpisuję się pod tym co pisali gracze przede mną. Chwila jest smutna, ktoś poszkodowany i żadne słowo tu nie będzie odpowiednie :c

Ostatnio zmieniony przez Suteno (26-01-2021 o 22h19)

https://78.media.tumblr.com/753a6931cf7b2feb022c20463ac5cfc4/tumblr_ovrartCnVQ1ui7oe1o1_540.gif

#79 27-01-2021 o 01h18

Straż Cienia
rayne321
Rekrut
rayne321
...

[*] dla mojego ukochanego popielatego blondu nr 4, gratki dla tych, którym mimo wszystko udało się uratować ukochane kolory

Ostatnio zmieniony przez rayne321 (27-01-2021 o 01h18)

#80 27-01-2021 o 12h09

Straż Cienia
Dezire
Rekrut
Dezire
...

Cóż tu dużo mówić, wyrazy współczucia dla wszystkich graczy którzy stracili swoje ulubione kolory peruk. Ja najbardziej żałuję, że jednak ten szary odpadł (nie był moim ulubionym kolorem ale głosowałam na niego, ponieważ był bardzo ładny). Powiedzmy, że moja postać nie straciła wiele, ponieważ mam duszę zbieracza i nie jestem przywiązana do jednego koloru, ale trzeba przyznać, że było kilka ładnych odcieni których żal, że już nie będzie. No cóż, rozczarowania od pszczół ciąg dalszy..

#81 29-01-2021 o 11h17

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

Inne firmy: dodają ulepszenia do swoich gier, rozwijają je, stają się lepsi

Beemoov: daje nam niepotrzebny nikomu odcień bieli i wyżebraną czerń po to by zabrać nam ponad 20 kolorów. Z moich obliczeń wynika, że jest to 10 kolorów za jeden nowy. Nie robiliby bieli, a szarość, toksyczna zieleń i reszta najbardziej pożądanych kolorów byłaby z nami

Ostatnio zmieniony przez Hinig (29-01-2021 o 11h18)

#82 30-01-2021 o 20h33

Straż Absyntu
Eline
Rekrut
Eline
...

szósteczka była przepiękna /static/img/forum/smilies/sad.png

https://thumbs.gfycat.com/ShorttermWhisperedCollardlizard-size_restricted.gif

#83 30-01-2021 o 22h18

Straż Cienia
Minam
Nowo przybyła
Minam
...

Jak dla mnie podstawowe kolory (naturalne w sensie)- wszystkie odcienie blondu , rudego, brązu i czerń powinny bezdyskusyjnie zostać, a pozostałe być w ankiecie. Wyobraźcie sobie inną sytuację, w której to jest ankieta o kolorach/ odcieniach skóry i nie przechodzi np. klasyczna opalenizna, jasny/ blady czy któryś z powszechniejszych odcieni czarnego, a przechodzą jakieś błękitne i różowe.  Boli mnie, że nie przeszedł tak powszechny i podstawowy odcień brązu, jakim jest właśnie numer 8, na który w sumie głosowałam. Pozostałe rzadziej spotyka się naturalnie nawet niż ten czekoladowy. Chyba zostanę przy tych włosach, co mam w garderobie. Łączmy się w bólu fani ósemki... Nie chcę żeby wyszło, że mam coś do farbowanych, bo nie mam, ale pozbawianie naturalnych odcieni naszej postaci na rzecz tych bardziej fikuśnych jest jak dla mnie niezbyt rozsądne.

Ostatnio zmieniony przez Minam (30-01-2021 o 22h18)

#84 30-01-2021 o 22h40

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Pokonała kurę
VampireCarmila
...

Tylko jaki sens jest porównywać tak dwie różne rzeczy?
Idąc trochę tym tokiem to każdą rzecz naturalną dla nas można by tak porównać z odcieniem karnacji.
I o ile taki zabieg w przypadku odcieniu skóry rzeczywiście byłby bezsensowny w grze , tak nie rozumiem dlaczego w przypadku koloru włosów ma tak być.
Nie byłoby to czasami jeszcze bardziej niesprawiedliwe?
Wydaje mi się ,że zostawienie wszystkich naturalnych odcieni byłoby po prostu nieuczciwe w stosunku do wszystkich innych o które ludzie musieliby się bić.
Już chyba lepiej ,że zostawili po każdym odcieniu w butiku i dali możliwość zagłosowania na 5 dodatkowych.
Sam zabieg walczenia o kolory i zabrania nam ich to oczywiście jeden z gorszych pomysłów jaki się w grze pojawił ,ale z dwojga złego chyba wolę to co dostaliśmy.

.........................................................................https://media1.giphy.com/media/Qvk2bJQzFUV9At4Mmh/giphy.gif

#85 30-01-2021 o 23h46

Straż Absyntu
Ariri
Oficer Straży
Ariri
...

Minam napisał

Jak dla mnie podstawowe kolory (naturalne w sensie)- wszystkie odcienie blondu , rudego, brązu i czerń powinny bezdyskusyjnie zostać, a pozostałe być w ankiecie.

A z jakiej paki osoby noszące "naturalne" kolory  miałyby być jakoś szczególnie uprzywilejowane i mieć po 6 odcieni koloru, a inni mają cierpieć i bić się o jedną barwę? Niby czemu ten "naturalny" jest lepszy od "farbowanego"? Może jeszcze nie zauważyłaś, ale dużo graczy wybiera właśnie te "farbowane" kolory i nie zatrzymują się tylko na brązach i blondach. Gdzie twoim zdaniem jest tu sprawiedliwość? Właśnie po to są te kolory, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie, mógł poszaleć, wybrać własny styl dla postaci. Pokazaną przez ciebie sytuację również dobrze można by odwrócić zostawić wszystkie "fabowane" włosy, bo są wyjątkowe, a te "naturalne" dać do ankiety, bo są zwyczajne i takie zbyt codzienne. Rozumiem, że nosisz kolory naturalne i nie jesteś zadowolona z obecnej sytuacji, ale zaskoczę cię - mało która osoba jest. Dużo graczy straciło swój ulubiony odcień lub taki, który po prostu był ładny lub unikatowy. Warto postawić się z drugiej strony i chociaż spróbować zobaczyć, jak osoby lubujące się w kolorowych włosach by się czuły w takiej sytuacji. Gdyby zostawili nam wszystkie "farbowane" a usunęli naturalne i kazali się o nie bić jak o mięsne ochłapy, jakbyś się z tym czuła? Już ta perspektywa nie jest tak bezdyskusyjna, prawda?
A skóra nie ma nic do tego. To jest zupełnie inna sprawa, której nie można do siebie porównywać.

Ostatnio zmieniony przez Ariri (30-01-2021 o 23h58)

https://i.imgur.com/9BDlagT.gif

#86 31-01-2021 o 08h57

Straż Absyntu
Hinig
Straż na szkoleniu
Hinig
...

@Minam
Eldarya to też gra fantasy. Porównywanie koloru skóry i włosów nie ma wiele sensu. A nawet gdyby usunęli taki różowy czy niebieski kolor skóry, to też byłaby szkoda. To jest Eldarya, a nie Uniwerek w Syfie by nasza Gardzia chodziła w naturalnych kolorach, bo tak chodziło 80% ludzi z którymi się mijała.
Jeżeli te trzy lata temu weszłabym na Eldarye i zobaczyła tylko podstawowe kolory i biel to zniknęłabym po tygodniu, gdy odblokuje targ.
I na koniec mówię, że gdyby zrobili to co ty powiedziałaś to rozpętałoby się jeszcze większe piekło. Nawet osoby z tobą sojusznicze by były oburzone. Beemoov by dał nam do zrozumienia, że Garnkowi się coś po 7 latach odkręciło i nagle naturalne kolory fajne, a nienaturalne bye bye

#87 31-01-2021 o 13h09

Straż Absyntu
Linnana
Akolita Sylfy
Linnana
...

Tym bardziej, że taką ósemkę można jakoś sobie zrekompensować podstawowymi włosami Gardzi, tak wiem, to nie to samo, dostrzegam różnicę między odcieniami, ale podobieństwo jest. To dopiero byłaby paranoja - zostawić niewiele różniące się odcienie, a kazać się bić o to czy w grze powinien pozostać fioletowy czy niebieski mimo, że postacie z gry paradują sobie w niebieskich, różowych, zielonych... no wszystkich możliwych kolorach. Jak mówiłam, przynajmniej jeden odcień każdego koloru to absolutne minimum, zostawienie po dwa to chyba jedyna rozsądna decyzja jaką podjął Beeemov w związku z tą całą sytuacją.

Ostatnio zmieniony przez Linnana (31-01-2021 o 13h10)

https://i.imgur.com/DEAWes5.gif

#88 01-02-2021 o 14h22

Straż Absyntu
MilenaLilith
Szeregowiec
MilenaLilith
...

Wiadomo coś o tym, kiedy fryzurki butikowe z new era będą dostępne w tych 5 wybranych kolorkach? Nie mogę się doczekać purpurowych loczków.

Nie może umrzeć ten
Który śni wiekami
Nawet śmierć może umrzeć
Wraz z dziwnymi eonami~H.P. Lovecraft

#89 02-02-2021 o 20h13

Straż Cienia
Ritsui
Rekrut
Ritsui
...

Ciekawe kiedy dadzą peruki do butiku bo chciałabym se kupić mój kolor włosów

#90 04-02-2021 o 10h05

Straż Obsydianu
Suteno
Żołnierz Straży
Suteno
...

Ciekawe czy w ogóle te „nowe” kolory wlecą przed eventem. Trochę denerwuje mnie, że pomimo dwukrotnego cyrku z głosowaniem nie chce im się dodać kilku fryzur do butiku, które wywalczyliśmy i się nam należą jak psu buda. Nie jest to niewiadomo ile roboty a jednak zaczynają dzielić los nieszczęsnych minigier z SyFa czy butiku Flash. Tak, wiem, narzekam. I (nie)dobrze mi z tym.

https://78.media.tumblr.com/753a6931cf7b2feb022c20463ac5cfc4/tumblr_ovrartCnVQ1ui7oe1o1_540.gif

#91 04-02-2021 o 10h51

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Pokonała kurę
VampireCarmila
...

Nie zdziwi mnie jak przetrzymają to i włosy wrzucą po Walentynkach.
W końcu gdyby dodali je do butiku a w evencie już tych kolorów by nie myło to mieliby spory problem.
Fajnie byłoby zobaczyć je w tym tygodniu ,ale szczerze to nie wiem czy możemy na to liczyć.

.........................................................................https://media1.giphy.com/media/Qvk2bJQzFUV9At4Mmh/giphy.gif

#92 04-02-2021 o 11h09

Straż Obsydianu
Suteno
Żołnierz Straży
Suteno
...

Nie chcę nawet myśleć o tym, że tych kolorów nie będzie w Walentynkowych fryzurach, bo to poniżej wszelkiej krytyki. Już podczas Gwiazdki byliśmy potraktowani naprawdę słabo.

#93 04-02-2021 o 12h32

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

A warto podkreślić, że dodanie tych 5 kolorów włosów to robota na max 30 minut xD

#94 08-02-2021 o 14h32

Straż Obsydianu
Arha
Pokonała Dahu
Arha
...

No... i nowych włosów jednak nie ma pośród peruk... Bomba!

https://i.imgur.com/yy4ACIh.png

#95 08-02-2021 o 14h40

Straż Obsydianu
Suteno
Żołnierz Straży
Suteno
...

@up
Zobaczyłam to po zrobieniu doładowania <clown emoji> bo nie docierało do mnie, że mogą ich nie dodać. Mój ulubiony Event w roku, chciałam tylko te włosy Roszpunki z różami, ekstra zabawa.

Ostatnio zmieniony przez Suteno (08-02-2021 o 14h41)

#96 08-02-2021 o 14h53

Straż Obsydianu
Myrida
Akolita Sylfy
Myrida
...

To że nie ma "wybranych dodatkowo" kolorów wśród peruk z obecnego eventu uważam za kpine.

@Arha nie poznałam cie w pierwszym momencie ...   
  Twoja stylizacja niesie z sobą głęboką wiadomość. Nie potrzeba żadnych słówm

Ostatnio zmieniony przez Myrida (08-02-2021 o 14h54)

#97 08-02-2021 o 19h17

Straż Obsydianu
Arha
Pokonała Dahu
Arha
...

@Myrida ano... Przyjdzie mi się przyzwyczaić... I wszystkim wokół również, do tego, że jednak coraz częściej będę mieć na łbie ten kolor... Bieli i tak póki co nie ma, więc nie mam jak kuknąć czy ma normalne brwi czy nie :')
A i tak w sumie to chyba na stałe przerzucę się na skórę z wyrwanym serduchem :')

Ostatnio zmieniony przez Arha (08-02-2021 o 19h19)

https://i.imgur.com/yy4ACIh.png

Strony : 1 2 3 4