Forum

Strony : 1

#1 20-02-2021 o 12h36

Straż Lśniąca
Lexi
Nemesis
Lexi
...
Wiadomości: 5 270

https://1.bp.blogspot.com/-vsX3vfTBH5k/YC_jWXMSTyI/AAAAAAAAFPo/D6qUgdxZpZAB6Vpv4tzH_uQfnFJoVQicwCLcBGAsYHQ/s320/gen1.gif  https://1.bp.blogspot.com/-sLa353MfYAY/YC_jE9cfmOI/AAAAAAAAFPg/ali4fJmc6xcGgAWOZYxAS4ARAd0cyWFLACLcBGAsYHQ/w320-h161/gen.gif
>> G E N S H I N   I M P A C T<<
Genshin Impact to gra akcji RPG z otwartym światem opracowana i opublikowana przez miHoYo. Gra zawiera fantastyczne środowisko z otwartym światem i oparty na akcji system walki wykorzystujący magię żywiołów i przełączanie się postaci, a także wykorzystuje monetyzację gry gacha dla graczy, aby uzyskać nowe postacie, broń i inne zasoby. Gra jest dostępna tylko w trybie online i oferuje ograniczony tryb wieloosobowy, w którym może grać razem maksymalnie czterech graczy. Gra została wydana 28 września 2020 roku na PC, PS4, ANDROID, iOS

Akcja Genshin Impact rozgrywa się w fantastycznym świecie Teyvat, który jest domem dla siedmiu różnych narodów, z których każdy jest powiązany z żywiołem i rządzony przez związanego z nim boga. Historia opowiada o jednym z bliźniąt, zwanym także Podróżnikiem, który podróżował przez wiele światów ze swoim bliźniakiem, ale został od niej/niego oddzielony przez nieznanego boga w Teyvat. "Podróżnik" podróżuje po Teyvat w poszukiwaniu zaginionego rodzeństwa ze swoim towarzyszką Paimon i angażuje się w sprawy innych narodów, bogów i świata.


P O S T A C I E
Dużą i wesołą część tej gry stanowią postacie, które w głównej mierze zdobywamy poprzez życzenia Gacha. Postacie możemy podzielić ze względu na żywioły, którymi władają:

Anemo


Cyro


Electro


Hydro


Geo


Pyro

STAN POSTACI NA DZIEŃ 20.02.2021R.


Jak podoba się wam gra? Jakimi postaciami gracie, które chcecie zdobyć, kogo byście chętnie zobaczyli jako postać grywalną? Pochwalcie się wszystkim, co uważacie za ciekawe/ważne! Jeśli macie również jakieś pytania, jestem pewna, że znajdzie się tutaj ktoś, kto będzie mógł na nie odpowiedzieć.

Są plotki, że Rosaria niedługo będzie postacią grywalną i wleci na następny baner. Czy ktoś na nią czeka? A może zbieracie na Hu Tao?

Jeśli szukasz kogoś do wspólnej gry w Genshin Impact, napisz swój poziom przygody, świata oraz pozostaw identyfikator!

Przydatny link mapy: tutaj


https://images89.fotosik.pl/468/9e93867c445daa5e.png

https://i.imgur.com/2iAmCZO.gif

Offline

Strony : 1