Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 18 19 20

#476 23-01-2019 o 18h45

Straż Cienia
Moon-Light
Młody rekrut
Moon-Light
...

Witam fanklub naszego mrocznego blondasa :3
Zainspirowana "żarcikiem" @Giacomine pozwoliłam sobie troszkę poszaleć w programie graficznym... Bardzo mnie zlinczujecie jeśli podzielę się efektami?

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Moon-Light (25-01-2019 o 16h23)

#477 25-01-2019 o 13h46

Straż Absyntu
Himi
Rekrut
Himi
...

Nie no ja uwielbiam Leifa i chętnie zobaczę coś tam wyprodukowała. Tylko ... nic nie widać. /static/img/forum/smilies/wink.png Wrzuć proszę jeszcze raz.

#478 25-01-2019 o 16h23

Straż Cienia
Moon-Light
Młody rekrut
Moon-Light
...

Znowu coś zrąbałam -.-' Teraz działa?

#479 25-01-2019 o 19h26

Straż Absyntu
Himi
Rekrut
Himi
...

Działa. /static/img/forum/smilies/smile.png
Fajne, ale jak dla mnie za mało widać Leiftana.

#480 07-02-2019 o 14h08

Straż Absyntu
Himi
Rekrut
Himi
...

Też pobawiłam się w programie graficznym. A zainspirował mnie drugi spin-off, do którego wreszcie udało mi się dotrzeć. /static/img/forum/smilies/wink.png
Wyszło mi takie cóś. Jak się Wam podoba?

Ostatnio zmieniony przez Himi (07-02-2019 o 14h14)

#481 08-02-2019 o 21h47

Straż Cienia
Moon-Light
Młody rekrut
Moon-Light
...

Himi napisał

Wyszło mi takie cóś. Jak się Wam podoba?

Śliczne <3
A tak w ogóle czemu nam fanklub tak umarł? Co tu tak cicho? :c

#482 10-02-2019 o 19h52

Straż Obsydianu
Vaela
Oficer Straży
Vaela
...

Głównie ludzie piszą tutaj po odcinkach nowych, jak mają coś do powiedzenia ciekawego, albo nazbiera im się wystarczająco dużo rzeczy, by wrzucić je na raz /static/img/forum/smilies/wink.png

Jeśli chodzi o odcinek 23 to jezu. Niech już Gardzia się dowie prawdy, bo mnie to już męczy xD
To jej "aaaa daemon aaaa" xDD

Ogólnie jak blondaska kocham, to czy tylko ja mam wrażenie, że ta jego mina taka, która najczęściej występuje przy scenach łóżkowych wygląda dziwnie*? XDDD

*zmiana bo niektórych razi odrobina czarnego humoru.

Ostatnio zmieniony przez Vaela (10-02-2019 o 20h24)

❝ I’m used to fighting alone. I don’t want to put anyone in danger.
The lone warrior is the strongest. ❞

https://i.imgur.com/MeQKFKK.jpg?1

#483 11-02-2019 o 13h38

Straż Absyntu
Himi
Rekrut
Himi
...

@Moon-Light
Właśnie też się zastanawiałam co tak tu cicho... Wcześniej zaglądałam tu z rzadka, bo chociaż na Eldaryi jestem od początku, to dopiero niedawno przeszłam hurtem większość odcinków. Do 23 jeszcze nie dotarłam, więc się nie wypowiem.

Minus - większość jest na bieżąco, a ci "zalegli" rzadko piszą. /static/img/forum/smilies/wink.png Spore wypociny napisałam o spin-offie i też cisza.

To żeby o czymś popisać, czy tylko mi ta piosenka (zwłaszcza pierwsza zwrotka) pasuje do relacji naszej dwójki?
https://www.youtube.com/watch?v=7z3XKR3jgMw

@Vaela nie wiem, ale w spin-offie (to mój bieżący odcinek) strasznie mnie jego miny wkurzały, chwilami w ogóle nie pasowały do sytuacji. Zresztą nie tylko jego.

#484 11-02-2019 o 19h23

Straż Cienia
Moon-Light
Młody rekrut
Moon-Light
...

@Vaela - ja też tak bardzo czekam aż ona W KOŃCU ogarnie kim jest Leif, wyczuwam wtedy dramę stulecia /static/img/forum/smilies/big_smile.png No, ale pewnie poczekamy sobie jeszcze kilka... kilkanaście... KILKADZIESIĄT odcinków, bo Garnek to stan umysłu i nic z tym nie zrobimy xD I fakt, Leif robi czasem... *znaczące odchrząknięcie*... piękne miny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Himi - piosenka rzeczywiście bardzo do nich pasuje.

A tak nawiązując już do muzycznego tematu - czy tylko ja tak mam, że słucham sobie jakiejś piosenki, stwierdzam "o, to by pasowało do tego uniwersum!" i wymyślam jakąś pasującą do tego scenę, a potem za każdym razem gdy ją słyszę z automatu mam w głowie dany serial / grę / książkę / wstaw cokolwiek? Efekt jest bardzo ciekawy, gdy na playliście umieszczasz 20 piosenek które kojarzysz z 20 różnymi rzeczami a potem je sobie puszczasz po kolei xD

Strony : 1 ... 18 19 20