Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3 ... 17

#1 21-10-2016 o 13h58

Straż Obsydianu
vasirii
Straż na szkoleniu
vasirii
...

https://i.imgur.com/ufloogo.png

★ A K T U A L N Y   E V E N T ★
❖ Secret Valentine ❖
❖ Etap: przedstawienie waszych prac ❖

★ Czym są Secret Eventy? ★

Polegają one na wymianie rysunkami pomiędzy uczestnikami zabawy. Zasady gry są bardzo proste - każdy dostaje nick osoby, dla której ma narysować prezent, wraz z krótkim opisem (wishlistą) tego, czego oczekuje osoba obdarowywana. Ponieważ rysujesz komuś obrazek, sam zostaniesz nim obdarowany, ale... nie wiesz od kogo otrzymasz prezent, aż do momentu opublikowania wszystkich prac w specjalnym dniu (np. podczas Świąt Bożego Narodzenia).

★ Jak dołączyć do zabawy? ★

Osoby, które chcą wziąć udział, proszone są o zgłoszenie się do @Croo poprzez WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ wraz z przynajmniej trzema próbkami swoich możliwości w postaci rysunków(zarówno traditional, jak i digital są mile widziane).

★ Wishlisty ★

Osoby, które mogą wziąć udział w zabawie, proszone są o dodanie wishlisty w komentarzu pod danym eventem.
Postacią, o którą poprosisz, może być ktokolwiek. Twoja strażniczka wraz z jej wybrankiem serca, OC czy też twoja ulubiona postać z anime. Maksymalnie możesz poprosić o dwie postaci.
Pamiętaj, im bardziej szczegółowy opis umieścisz, tym łatwiej będzie oddać ich prawdziwy charakter!
Należy również pamiętać o umieszczeniu uroczystego oświadczenia, które znajduje się poniżej!

Przykładowa wishlista

★ Prezenty ★

♦ Postaraj się przy wykonywaniu rysunku!
Nie akceptujemy prac wykonanych na gotowych bazach. Akceptujemy jedynie prace całościowo wykonane przez was samych.
♦ Obrazek powinien posiadać tło, nawet jeśli jest to tylko prosta tekstura.
♢ Nie przyjmujemy szkiców, jedynie dokończone rysunki.
♦ Zarówno prace wykonane metodą tradycyjną jak i digitalem są mile widziane!

★ Informacje ogólne ★

♦ Nie akceptujemy zamian! Zapisując się do zabawy godzisz się na wszystko.
♢ Pamiętaj, że każdy uczestnik ma swój własny indywidualny styl i umiejętności.
♦ Kiedy skończysz obrazek, wyślij gotową pracę do @Croo poprzez wiadomość prywatną.
♢ Do czasu zakończenia eventu, nie umieszczaj gotowej pracy nigdzie indziej! Każdy chciałby mieć niespodziankę.
♦ Rozumiem, że każdy ma swoje prywatne życie, zdarza się spóźnić, mieć problemy z wyrobieniem w terminie, Dlatego proszę, jeśli wiesz że nie zdążysz z oddaniem pracy na czas, poinformuj mnie o tym! Jeśli nie oddasz pracy do miesiąca po zakończeniu eventu, niestety trafisz na czarną listę i zostaniesz wykluczony z dalszej zabawy. Aczkolwiek trzymam za was kciuki, i aby każdemu udało się wyrobić w terminie.
♢ Jeśli nie dostaniesz swojego prezentu w terminie, postaram się zorganizować zastępczego artystę. Więc nie martw się, nie ważne co się stanie, dostaniesz swój prezent.
♦ Nie bój się pytać! Jeśli masz jakikolwiek problem, napisz, spróbuję pomóc Ci go rozwiązać.
♢ I oczywiście nie zapomnij podziękować za prezent ~♥

❖ M I N I O N E   E V E N T Y ❖
Secret Santa 2016
Secret Valentine 2017
Secret Spring 2017
Secret Summer 2017
Secret School 2017
Secret Halloween 2017
Secret Santa 2017
Secret Valentine 2018
Secret Spring 2018
Secret Summer 2018
Secret Halloween 2018
Secret Valentine 2019
Secret Summer 2019
Secret Halloween 2019
Secret Santa 2019

❖ Ostrzeżenia ❖
vasirii
Enna
Hevraska
Mannaiya
MitsukiMidori
Rachela
Accro

❖ Czarna lista ❖
-nikogo tu nie ma i oby tak zostało-

https://puu.sh/ujCyQ/0640daa357.gifhttps://puu.sh/ujCyQ/0640daa357.gifhttps://puu.sh/ujCyQ/0640daa357.gifhttps://puu.sh/ujCyQ/0640daa357.gifLink do zewnętrznego obrazka
chill koledzy, nawet Miiko jest zawiedziona moją postawą

#2 24-10-2016 o 23h33

Straż Obsydianu
vasirii
Straż na szkoleniu
vasirii
...

★ S E C R E T   S A N T A   2 0 1 6 ★

Link do zewnętrznego obrazka

Chciałabym uroczyście otworzyć zapisy oraz zaprosić was wszystkich do udziału w pierwszej na Eldaryi edycji Secret Santa!

Jako że jest to pierwsze takie wydarzenie, prosiłabym wszystkich chętnych o zapoznanie się z tym postem, a następnie zgłoszenie się do mnie poprzez WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ wraz z próbkami waszych możliwości w postaci rysunków (zarówno traditional, jak i digital są mile widziane).
Osoby które zostaną przeze mnie zatwierdzone, będą mogły wstawić swoją wishistę w poście poniżej.
Tym, którym się nie udało, nie zrażajcie się! Życzę wam motywacji do ciężkiej pracy. Być może uda wam się do nas dołączyć wraz z kolejnym Eventem.

Terminarz
25.10- 13.11 - zapisy oraz tworzenie wishlist do Secret Santa
14.11 - losowanie i przydzielenie osób
15.11- 23.12 - czas na wykonanie pracy i podesłanie mi jej
24.12 - prezentacja narysowanych przez was prac

Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować na PW.

LISTA UCZESTNIKÓW

https://puu.sh/ujCyQ/0640daa357.gifhttps://puu.sh/ujCyQ/0640daa357.gifhttps://puu.sh/ujCyQ/0640daa357.gifhttps://puu.sh/ujCyQ/0640daa357.gifLink do zewnętrznego obrazka

#3 30-10-2016 o 19h18

Straż Cienia
Ururu
Szeregowiec
Ururu
...

♦ Postać: Ururu Marquez (wersja żeńska, bądź męska)
♢ Wygląd:
Dziewczę: długie szare włosy z gęstą grzywką opadającą nieco na duże, miodowe oczy. Szeroki uśmiech, wąskie usta, zadarty nosek; figura przeciętnej kobiety
Chłopiec: szare włosy sięgające za uszy, rozwiane, z przodu lekko opadające na czoło; twarz właściwie taka sama jak żeńska wersja; figura przeciętna
♢ Ubiór:
Dziewczę: Styl wiktoriański, może być z futurystyczną domieszką, ale nie za bardzo steampunk. Na ogół nosi wąskie spodnie, ale może być też jakaś spódnica. Na nogach kozaczki, może mieć płaszcz. Obowiązkowo kokardka pod szyją (bądź inna wyraźna ozdóbka) i niewielki kapelusik na głowie. Kolorystyka: beże, żółcie, brązy, fiolety, ciemne róże.
Chłopiec: Ciemne, proste spodnie, tak samo buty. Do tego jakaś jasna koszula i pulowerek, bądź sweterek (kolory: szare, stonowane zielenie, czerwienie). Może być też wersja nieco bardziej nowoczesna. Wtedy T-shirt, minimalnie bardziej obcisłe spodnie, mogą wpaść buty typu y... Takie nie trampki, nie tenisówki, trochę jak sneakersy, ale niekoniecznie za kostkę XD Czy klasycznie, czy nowocześnie, obowiązkowo gogle (takie jak na motor, czy coś). Mogą być założone, na głowie jak opaska, czy też na szyi (bo takie na pasku, o). [Właściwie takie jak ma Quicksilver z nowych filmów Xmen.)
♢ Charakter:
Ururu to człowiek-naukowiec, lubi się dowiadywać nowych rzeczy i lubi przygody. Zawsze z uśmiechem na twarzy. Wyglądać może nieco naiwnie. Dobre maniery na wysokim poziomie, jednak socjalnie trochę utyka (męska wersja bardziej). Kocha pająki.
♦ Uwagi dodatkowe: Dziewczyna ma ok. 20 lat, chłopak ok. 16.
♦ Relacje między postaciami: Proszę o rysunek wersji męskiej lub damskiej, lecz jeśli chciałoby się komuś rysować obie, to relacje bardziej typu starsza siostra-młodszy brat, aczkolwiek wersja lekko romantyczna też może być /static/img/forum/smilies/smile.png
♦ Uroczyste oświadczenie: [+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Vass ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

#4 30-10-2016 o 21h05

Straż Absyntu
MitsukiMidori
Młody rekrut
MitsukiMidori
...

Edit: dodaje drugą postać do wyboru

♦ Postać: Mitsu
♢ Wygląd: Czarne trochę potargane włosy i soczyście zielone oczy, a pod każdym czarna kropka (ot taka cecha charakterystyczna wyniesiona z SF xD). Jeśli chodzi o fryzurę, można się wzorować na artach które podrzucę, ale można też zrobić fryzuję jaką ma główna bohaterka gry, obecnie Mitsu ma całkiem podobną, tylko te dłuższe kosmyki o połowę krótsze. Co do cery, delikatnie opalona (taka jaką ma moja postać w Eldaryi lub SF, tego akurat zwykle nie zmieniam).
Co do budowy ciała: wzrost ok 159, taka całkiem normalna budowa, trochę płaska i.. MAŁE PIERSI! to dość ważne.. xD
Opcjonalnie można dodać jej czarne "kocie" uszy z białym wnętrzem, oraz czarno-biały puszysty ogon.

♢ Ubiór: Może być cokolwiek. Serio, nie ważne czy będzie to męski strój mikołaja, czy sexowny strój pani mikołajowej. Może być nawet jednoczęściowy futrzasty strój rudolfa.. Cokolwiek, wszytsko pasuje ! xD

♢ Charakter: Ot, całkiem urocza, pełna energii, wesoła a nawet nieco szalona osóbka, która nie przywiązuje wagi do swojej płci więc i do swojego ubioru też. Mimo że nie wygląda, to naprawdę lubi jeść, ba, jej ulubioną cześcią świąt jest właśnie jedzenie i prezenty.

♦ Postać: T. / Ti
♢ Wygląd: Bardzo jasna skóra i białe proste włosy do ramion. Oczy koloru czerwonego z lekko pionowymi źrenicami, często ma je lekko pomalowane na czarno, na prawym oku ma bliznę. Sporo kolczyków na uszach, dwa małe srebrne rogi oraz opcjonalnie srebrny ogon jak u diabła.

♢ Ubiór: Zwykle nosi białą koszulę z czerwonym krawatem, czarne spodnie oraz glany lub czarno-czerwone adidasy lub trampki. Ale jako że święta, to możecie go wsadzić w coś świątecznego, obojętnie co.

♢ Charakter: Egoista który stara się być najlepszy, ale nie zawsze mu to wychodzi. Gdy pozna się go bliżej okazuje się całkiem spoko gościem na którego zawsze można liczyć. Uwielbia być w centrum uwagi
Tródno jest mi opisywać charaktery postaci.. dlatego można wpaść na rysunkowe dyskusje, tam można go lepiej poznać xD

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

♦ Relacje między postaciami: Są jak nieprzepadające za sobą rodzeństwo. Lubią się na wzajem wkurzać, oraz robić sobie żarty, ale jeśli trzeba potrafią podać pomocną dłoń. Czasami zdarza się, że się ze sobą dogadują, ale nigdy się do tego nie przyznają. xD

♦ Uwagi dodatkowe: Jeśli osoba która mnie wylosuje będzie chciała zrobić romantyczne relacje.. prosze bardzo, przynajmniej się pośmieje.. xD
Tak czy inaczej, niech będzie chociaż tochę śmiesznie.
Iii.. Jeśli to komuś pomoże lub nie: moc Ti to ogień, a Mitsu to rośliny (najczęściej pnącza podobne do tych wystających z ziemi co dostawało się na halloween) oraz potrafi w miare porozumieć się ze zwierzętami.

♦ Uroczyste oświadczenie: (zaznaczyć plusikiem, jeśli się zapoznałeś)
[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Vass ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez MitsukiMidori (03-11-2016 o 13h25)

https://cdn.discordapp.com/attachments/252161356533334016/256863694586249216/meh.gif

#5 01-11-2016 o 16h51

Straż Cienia
Enna
Żołnierz Straży
Enna
...

♦ Carion:

♢ Charakter: jak na typowego naga, dość specyficzny jegomość, dżentelmen jakich mało (albo tylko udaje). Pan Wonszu jest otwartą, ciekawską osobistością. W przeciwieństwie do pobratyńców nie ma oporu przy poznawaniu istot innej rasy.
W gronie bliskich znajomych lubi opowiadać zboczone żarciki. Jest wiernym przyjacielem, który chętnie pomoże, ewętualnie użyczy swoich ramion, gdyby jakaś niewiasta chciała zapłakać

Ostatnio zmieniony przez Enna (07-02-2017 o 23h54)

https://i.imgur.com/6x5qzlq.gif

#6 02-11-2016 o 17h40

Straż Obsydianu
Agathlist
Akolita Jednorożców
Agathlist
...

♦ Postać: Agathlist (tak bardzo oryginaltion, że woho xD)
♢ Wygląd: Krótkie, sięgające do ramion ciemnoczerwone proste włosy, z również prostą grzywką.

Dla pomocy

Oczy prosiłabym w białym kolorze, z delikatnym odcieniem szarego. Uśmiech postaci raczej łagodny, może być nawet nieco szczęśliwszy XD
♢ Ubiór: To już bym pozostawiła według wyobraźni, ale najbardziej by mi zależało na takim świątecznym stroju szczególnie w kolorach czarno-biało-czerwonych ( A i jeszcze fajna czapeczka mikołaja!) :>
♢ Charakter: No cóż. Typ osóbki przyjacielskiej, trochu taka szalona jak się rozkręci, pomocna, zawsze uśmiechnięta i taka nieco nieśmiała.

♦ Postać: Kero (To ten okularnik z rogiem na czole, jeżeli ktoś by pierwszej chwili nie skojarzył :3)
♢ Wygląd: Raczej wiadomo chyba, jak wygląda, więc nie muszę chyba go opisywać x3
♢ Ubiór: Co do ubioru, prosiłabym aby miał on na sobie taki strój, ak'a renifera, którego gór by się świecił zamiast nosa.
♢ Charakter: Z mojej perspektywy jest on raczej nieśmiały, mądry co nie da się akurat ukryć, niezwykle wrażliwy, co zdążyłam zauważyć po akcji z ukradzionym chlebem :") No i oczywiście, nie zapominajmy, że jest niezwykle pomocny (On jako pierwszy pomógł naszej postaci uniknąć spędzenia resztę życia w celi)

♦ Uwagi dodatkowe: - Hmmm... Niech mnie ta osoba tak zaskoczy, że spadnę z dywanu
♦ Relacje między postaciami: - Relację między postaciami byłyby pozotywne coś jak przyjaciel-przyjaciółka, nawet z odrobiną mięty w powietrzu (A jeżeli komuś się skojarzy mięta z jemiołą, może ją narysować nad nimi) XD

[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Vass ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Agathlist (02-11-2016 o 17h46)

Przerwa od grupówek wieloosobowych (Nie dotyczy dwuosóbek)
https://i.imgur.com/jmOqBHi.gif

#7 03-11-2016 o 00h58

Straż Absyntu
Azalin
Akolita Sylfy
Azalin
...

♦ Postać: Moja OC, Kapitan Demonicznej Armii, Azalin
♢ Wygląd
Długie, płomiennorude włosy, delikatnie falowane i bardzo gęste. Bez grzwywki. Oczy dość duże i złote. Ma 21 lat, ale jak na swój wiek wygląda dość młodo. Z tłumu wyróżnia ją niespotykana niemal uroda. Kobieta posiada nienaganną figurę. Jest też czarodziejką ognia, związaną z żywiołem zarówno duchem, jak i ciałem. Jej jasna skóra delikatnie skrzy się na dłoniach i dekolcie.

♢ Ubiór
Chciałabym, aby była ubrana w coś świątecznego, jeśli chodzi o kolory, preferowalnie granatowe. Może być cokolwiek w tych barwach - strój Mikołaja, elfa, typowy świąteczny sweterek i szaliczek. A jeśli komuś bardzo nie będą odpowiadać, ewentualnie można też pójść w czerwień lub czerń. Koniecznie jednak musi być to strój czysty i schludny.
Tutaj można zobaczyć arta postaci (przepraszam za jakość skanu).
♢ Charakter
Na ogół dość poważna i obowiązkowa, raczej rzadko się uśmiecha. Jest niezwykle ambitna, a od siebie wymaga bardzo  dużo. Posiada tylko kilka bliskich osób, przy których jest w stanie być po prostu człowiekiem, wówczas nawet dobry z niej rozmówca. Większość jednak uważa ją za bezduszną i okrutną osobę, która zdradziła swój własny gatunek, oddając swoje życie w ręce jednego z demonicznych lordów Otchłani. Nikt nie zna prawdziwych powodów takiej decyzji.

♦ Postać: Wielki Marszałek Demonicznej Armii, Kel'har
♢ Wygląd
Mężczyzna - demon z podtypem żywiołaka ognia. Jak to żywiołak, jest praktycznie humanoidalnym płomieniem, posiada również złote oczy, które praktycznie zawsze wyrażają surowość. Jest dość wysoki, mierzy około 195 centymetrów wzrostu. Trudno określić jego budowę przez fakt, iż jest on w całości otoczony językami ognia.
♢ Ubiór
Zwyczajowo, złoty pancerz. Ale jeśli ktoś zechce go przebrać za Mikołaja czy cokolwiek innego, również się nie obrażę.
W celu lepszego wyobrażenia postaci, można zainspirować się tym artem.
♢ Charakter
Surowy, wymagający i poważny. Zawsze wymaga bezwzględnej dyscypliny. Raczej trudno zachwiać jego niezmącony spokój, posiada chłodny umysł, dzięki czemu łatwo przychodzi mu trzeźwa ocena sytuacji oraz szybkie podejmowanie decyzji. Bardzo dobrze nadaje się na stanowisko dowódcy.

♦ Uwagi dodatkowe: Chciałabym, aby rysunek miał charakter humorystyczny, więc tak naprawdę zupełnie nie trzeba trzymać się opisanych charakterów. Choć ciekawie byłoby zobaczyć połączenie niezbyt radosnego klimatu uniwersum, w jakim żyją powyższe postacie z atmosferą świąt. Jeśli mogę coś zasugerować, ucieszyłabym się z uwzględnienia na rysunku ognia jako elementu parodii - na przykład zapalanie świeczek od otaczających Kel'hara płomieni czy coś w tym stylu. Wierzę w kreatywność twórcy. Ma być śmiesznie i zaskakująco, to moja główna prośba. ~
♦ Relacje między postaciami: Na ogół Azalin jest jego podwładną, w pełni oddaną oraz zafascynowaną umiejętnościami swojego dowódcy. Uważa go za swego rodzaju uosobienie ideału, do którego sama powinna dążyć. On natomiast zdaje sobie sprawę, że może polegać na jej kompetencjach, ufa jej, jednak nie ma mowy o żadnej głębszej relacji. Ale tak naprawdę... Who cares... Jak się komuś podoba taka wizja, droga wolna.

♦ Uroczyste oświadczenie:
[ +]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Vass ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Azalin (07-11-2016 o 22h21)

https://i.imgur.com/RHvuFq8.png

#8 04-11-2016 o 00h09

Straż Cienia
Nelian
Rekrut
Nelian
...

♦ Postać: Cielis
♢ Wygląd:. Czarne proste włosy sięgające kostek, bez grzywki. Zazwyczaj rozpuszczone. Przy dokładniejszych oględzinach można zauważyć liczne rzemyki i drobne łańcuszki wplecione do fryzury. Przymocowane są do nich malutkie czarne i fioletowe kryształki, a także kilka srebrnych dzwoneczków, które wydają delikatny dźwięk przy nawet najdrobniejszym ruchu. Jej jedyną biżuterią jest prosta czarna obrączka. Niekoniecznie noszona na palcu. Czasem służy jako wisiorek, bransoletka albo kolczyk. Kolor jej oczu płynnie przechodzi z niebieskiego w fiolet. Cera ma bardzo jasny odcień, przez co niezwykle wyraźny jest czarny tatuaż rozciągający się od czoła, przez oko, do dolnej części policzka. Jest dość drobna, wygląda na jakieś 19 lat.
♢ Ubiór: Preferuje barwy ciemne. Głównie czernie i fiolety, czasem dodaje do tego pojedyncze niebieskie detale.
♢ Charakter: Pusta w środku, bezwzględna, obojętna. Nosi maskę radości lecz w chwilach samotności ją porzuca. Kieruje się w życiu czystą, chłodną logiką, jako że porzuciła jakiekolwiek prawa moralne, którymi mogłaby się sugerować.

"Wątpię by komuś się chciało to czytać, ale co tam..."

♦ Postać: Khaal
♢ Wygląd: Czarne, proste włosy do kostek, których część zazwyczaj spięta jest w warkocz. Jego oczy również zmieniają odcień. W tym przypadku rozpoczyna się od fioletu (Ten sam odcień co Cielis) i wpada w czerń. Cienie pogłębiają się wokół niego, przy stopach unosi się czarna mgiełka. Jasna cera, wysoki. Wygląda dość młodo, 23 lata. Ogólnie przypomina Cielis.
♢ Ubiór: Preferuje barwy ciemne. Głównie czernie i fiolety. Styl wiktoriański. Obowiązkowo żabot.
♢ Charakter: Lord (Lordowie to takie nadnaturalna istoty o ogromnej potędze.) podstępu, kłamstw i tajemnic. Jego usta praktycznie zawsze wykrzywione są w ironicznym uśmieszku. Sprawia wrażenie, jak gdyby znał wszystkie sekrety świata, co może być nawet prawdą. Większość czasu spędza przebywając w świecie śmiertelnych, podszywając się pod swojego wyznawcę. Wchodzi w liczne interakcje z ludźmi. Jego działania są chaotyczne. (W jednej chwili może pomóc zdjąć kotka z drzewa, a w drugiej doprowadzić do upadku królestwa.) Służą zażegnaniu wszechobecnej w jego egzystencji nudy. Ostatecznie jednak zawsze okazują się być częścią jakiegoś planu. Ciężko jest więc stwierdzić czy dąży on do jakiegoś konkretnego celu, czy zwyczajnie chce się czymś zająć.

♦ Uwagi dodatkowe: Niech będzie zaskakujący! Daję całkowitą swobodę. Jak coś z opisów nie pasuje, można zmienić.
♦ Relacje między postaciami:  Tatuaż widniejący na twarzy Cielis jest dowodem zawiązanej między nimi umowy. Kompletne oddanie i dożywotnia służba w zamian za moc. Kontrakt ten pozwala Khaalowi na całkowite odebranie wolności Cielis, rzadko jednak wykorzystuje ten autorytet. Pozostawia dziewczynie sporo swobody, z satysfakcją niwecząc wszystkie jej plany odzyskania wolności. Jest jego głównym pionkiem i źródłem rozrywki. Z czasem celem Cielis stało się sprostanie wszystkim jego wyzwaniom, udowodnienie, że nawet śmiertelnik może przewyższyć Lorda. Nim się spostrzegła, zaczęła czerpać przyjemność z tych gierek. Podziwia potęgę Khaala i nie wstydzi się przyznać, że budzi w niej trwogę.

Ostatnio zmieniony przez Nelian (07-11-2016 o 23h47)

#9 04-11-2016 o 16h11

Straż Obsydianu
Rachela
Rekrut
Rachela
...

Irma

Wygląd – blond kosmyki o średniej długości, zazwyczaj spięte w dwa warkoczyki; oczy modliszki, dosłownie modliszkowaty wzrok, zielone z niewielką domieszką żółtego; nos niewielki, prosty, nosi na nim okulary lenonki; wzrost około 166; zawsze wyprostowana jakby połknęła kij; niewielkie pierwsi, za to tyłek ładny.

Ubiór – daję dwa obrazki, bierta co chce ta:

Charakter – Irma jest egoistyczną jędzą, chociaż wiedzą o tym zazwyczaj jedynie bliskie jej osoby. Dla obcych jest miła, uczynna, wręcz cnotliwa. Przynajmniej na początku, gdy widzi w tym jakiekolwiek korzyści (np. już od pierwszego spotkania drze koty z Ezraelem, który jest jej dowódcą. Znaczy się, on próbuje ją wpienić, ona zbywa go pogardliwym spojrzeniem i kąśliwym komentarzem albo rzuca w niego krzesłem. Nie widzi w nim żadnego pożytku). Nie jest typem przywódcy, prędzej to szara eminencja, manipulantka. Nie ciągnie jej jednak do władzy. Po prostu jest jaka jest, gdyż nie ma nic innego do roboty i czasem coś ją zaciekawi. Mimo tego wszystkiego jest dojrzała, chłodno kalkuluje za i przeciw. Cechuje się spokojem, ale niekiedy szybko można wyprowadzić ją z równowagi. Wtedy robi się źle. Bardzo źle. Dla wszystkich. (Nie stawiać przy niej ciężkich rzeczy, bo zaczną latać). Jest półfaerią (jeszcze nie wiem jaką) i pochodzi z naszego świata, gdzie studiowała medycynę. A i mężczyźni jej nie interesują. Woli płeć piękną.

Uwagi dodatkowe: Jeżeli ktoś chce można ją walnąć z Ezraelem (byłoby mi miło ^^) – no wiecie, niebieskie kudły, zadufany w sobie jak moja bohaterka, uważa, że co on to nie wie, nadal jak Irma i szpiczaste uszy. Jakby było śmiesznie np. scena bójki, czyli Irma wpycha mu do gardła książkę czy coś. Zdaję się na pomysłowość twórcy :)

Relacje między postaciami: No, jak wyżej wspomniałam są w stanie wojny. Takiej koleżeńskiej, nikt nie chce nikogo zabić, nie? Hehehe. A ten arszenik, co Ez dodał jej do herbaty to tylko taki niewielki żarcik.

Uroczyste oświadczenie:
<To ja już może przygotuję ciastka i herbatę, co? ^^">

#10 04-11-2016 o 17h10

Straż Cienia
Boshi
Szeregowiec
Boshi
...

♦ Postać: Merlynn

♢ Wygląd

nowy rysunek dla ułatwienia rysowania

Rude loki okalające nieco okrąglejszą twarz, sięgające do łopatek, mocno kręcone. Fioletowe oczy, dużo (baaardzo dużo) piegów, szczególnie w okolicach nosa. Wysoka (coś koło 175 cm).

♢ Ubiór:

Merlynn uwielbia nosić przyduże swetry, szorty oraz wygodne buty. Jeszcze bardziej kocha nosić te ubrania, które są w kolorze fioletowym. Ubraniami czarnymi, pomarańczowymi oraz brązowymi także nie pogardzi – a już szczególnie tymi drugimi. Tak samo jak z szerokimi bluzami, bluzkami w ciekawe wzory oraz zwykłymi dżinsami.

♢ Charakter
  Owa dziewoja jest praprawnuczką  Merlina, wielkiego czarodzieja, przez co już od najmłodszych lat stawiono jej wysoką poprzeczkę. I to dosłownie we wszystkim! Odbiło się to na charakterze Merlynn, przez co stała się zarozumiała i próżna, jednocześnie strasznie czuła na punkcie swojej osoby. Dlatego też od zawsze denerwowało ją, gdy jakieś zaklęcie jej się nie udawało, a działo się to naprawdę często! W końcu miała być – według przepowiedni – wielką czarodziejką, a tu nawet najprostsze zaklęcia jej się nie udawały. Z tego też powodu niewiele czarodziejów ma ochotę przebywać z nią, gdy uczy się czegoś nowego, z tego też powodu większości zaklęć nauczyła się sama, bez niczyjej pomocy.
  Mimo wszytko Merlynn jest zazwyczaj roztropną oraz radosną nastolatką. Co prawda nieco zbyt drażliwą, co prawda nieco zbyt zarozumiałą, ale wytrzymać z nią się da. Szczególnie że potrafi opowiadać naprawdę świetne żarty.

♦ Uwagi dodatkowe: Merlynn jest czarodziejką, co za tym idzie – posługuje się magią. Więc miło by było zobaczyć Lynn rzucającą jakiś prosty czar, warzącą jakąś miksturę, otoczoną przez świetliki, etc.

Ostatnio zmieniony przez Boshi (09-11-2016 o 18h34)

#11 05-11-2016 o 12h05

Straż Obsydianu
vasirii
Straż na szkoleniu
vasirii
...

♦ ARA
♢ Wygląd: http://toyhou.se/344414.aurelia/gallery
♢ Ubiór: Jakieś fajne koszule i spódniczki, ewentualnie zwiewne sukienki. Taki sportowo-dziewczęcy styl, nic wyszukanego.
♢ Charakter: Moje małe dziecko o złotym serduszku, które kocha podróże i nawiązywać nowe znajomości. Bardzo żywa i energiczna, często ma problem ze spożytkowaniem swojego wolnego czasu. Odważna, że aż głupia, często robi różne nieodpowiedzialne rzeczy. Bardzo emocjonalna, łatwo można ją zdenerwować, ale też ucieszyć nawet małą rzeczą. Jednak najczęściej jest po prostu uroczą, szczęśliwą dziewczynką uvu

♦ Uwagi dodatkowe: Bardzo lubi papugi // 16lat; 156cm wzrostu

ALBO

♦ SAKARI
♢ Wygląd: http://toyhou.se/348279.sakari/gallery
♢ Ubiór: Jeśli sie da to w jego garniaki, pelerynę może zgubić, jeśli nie, to prosiłabym zachować kolorystykę.
♢ Charakter: Sakari jest osobą konsekwentną, zdyscyplinowaną jak i ambitną. Zawsze dąży do wyznaczonego celu, starając się przy tym nie zboczyć z pierwotnie obranej ścieżki. Powierzone mu zadanie stara się zawsze wykonać z jak największą dokładnością, szczegółowo, niemal perfekcyjnie.
    Silne poczucie niezależności oraz trauma z przeszłości sprawiło, że wytworzyła się wokół niego aura niedostępności, chłodu i tajemniczości. Naprawdę ciężko się do niego zbliżyć, gdyż młodzieniec nie potrafi nikomu zaufać. Zachowuje dystans i unika ukazywania uczuć, gdyż boi się że inni odkryją jego słabości i porzucą go z tego powodu.
    Mimo wszystko Sakari jest osobą bardzo pomocną. Chciałby być oparciem dla innych. Podświadomie oczekuje uznania i pochwały. Jest niezwykle wierny i lojalny wobec osób na których mu zależy, jednakże nie łatwo stać się dla niego taką osobą.

♦ Uwagi dodatkowe: Sakari, kocham Cię // 21lat; 183cm wzrosti

[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, sama sobie zrobię bałagan w pokoju, nie żebym już go miała...

#12 05-11-2016 o 12h31

Straż Cienia
Anatea
Przyjaciółka Jamona
Anatea
...

♦ Postać:
Sara
♢ Wygląd Długie do kostek rude włosy, grzywka. Włosy zwykle zaplecione w warkocz. 
Szczupła młoda kobieta. Piegi na policzkach, szare oczy o migdałowym kształcie.
♢ Ubiór Może nieco gotycka, ale jednak elegancja. Z racji tego, że wiele czeka do zrobienia- spodnie, a nie suknia. Ale, musi być obcas, który może komuś wrazić w stopę /static/img/forum/smilies/wink.png może być jakiś płaszcz.
Kolorystyka raczej ciemna. Z żywszych kolorów: fiolet lub czerwień.

♢ Charakter: Jest właścicielką nocnego klubu, pochodzi z szemranej dzielnicy, ma szemranych znajomych i sama też jest trochę szemrana /static/img/forum/smilies/wink.png co sporo o niej mówi. Jest małą kombinatorką, z charakteru trochę jadowitą.
Ulubiony rekwizyt- ukryta broń lub rozpoczęta książka.

ORAZ

Faust

♢ Wygląd: Szczupły, średniego wzrostu. Krótko przystrzyżone sterszące włosy ciemny blond. Blizna na łuku brwiowym. Kolor oczu: niebieskie.
♢ Ubiór: spodnie jeansy- ciemne. Pantofle, czarna koszulka i kamizelka. Kolorystyka ciemna, typ nie rzucający się w oczy.

♢ Charakter jest płatnym mordercą, co mówi o nim znów sporo... Cichy. Dobry znajomy Sary- dorabia jako ochroniarz w jej klubie. Generalnie bardzo opanowany, skupiony. Perfekcjonista, który lubi pieniądze i panienki. Pewnie trochę psychopata.
Ulubiony rekwizyt- pistolet- Beretta z tłumikiem.

Jeśli życzymy sobie drugiej postaci, to powtarzamy schemat zaprezentowany powyżej. Dodatkowo potrzebne będą też relacje między postaciami.

♦ Relacje między postaciami: stonowana przyjaźń, cięty dowcip.

♦ Uroczyste oświadczenie: (+)
[ ]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Vass ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Anatea (05-11-2016 o 12h33)

#13 05-11-2016 o 16h39

Straż Obsydianu
Karuuuu
Rekrut
Karuuuu
...

Jeżeli chcesz, to możesz zajrzeć do tego opowiadania, aby bardziej zaznajomić się z obiema postaciami. Na razie jest tylko pierwszy rozdział, ale może w jaki sposób przybliży Ci te postaci :)
Postać: Karu (coś w rodzaju Gardienne)
Wygląd: Długie do łopatek, popielate włosy z grzywką. Jej oczy są koloru szarego. Ma delikatnie ciemniejszy odcień skóry, niż u swojej towarzyszki.
Ubiór: Może być wymyślony przez Ciebie świąteczny strój lub ten, który jest na obrazku:

Ubiór dwóch postaci

Charakter: Porywcza, chłopięca i cyniczna. Sprzeciwia się wszystkim i wszystkiemu. Mimo to ma poczucie humoru oraz często się śmieje. W głębi duszy jest bardzo uczuciowa, ale próbuje to ukryć będąc "twardą kobietą". Łatwo wpada w gniew i jest często nieufna.

Postać: Caroline (coś w rodzaju Sucrette ze Słodkiego Flirtu)
Wygląd: Taki, jak w poprzednim obrazku, jednak lepiej będzie, jak ją opiszę. Ma krótkie (do połowy szyi) i kręcone włosy (nawet troszeczkę bardziej, niż u typowej Sucrette). Mają taki sam kolor, jak Karu oraz oczy również są tej samej szarej barwy. Jest dosyć drobna.
Ubiór: Tak jak w przypadku Karu, możesz wymyślić świąteczny strój lub narysować ją w stroju takim, jak na obrazku.
Charakter: Straszna z niej niezdara. Cicha i podobnie do Karu "mało dziewczęca". Jest introwertyczką. Lubi zaszyć się w pokoju i pić kakauko przy jakiejś dobrej książce. Jest wesołą osobą i również ma poczucie humoru, ale nie uwydatnia się ono tak jak u Karu.

Relacja między postaciami: Łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń (I NIE- NIE CHODZI TU O NIC ROMANTYCZNEGO) Więź pomiędzy nimi jest mistyczna i tajemnicza. Caroline jest dla Karu jedną z niewielu osób, której może zaufać.

Ostatnio zmieniony przez Karuuuu (14-11-2016 o 20h06)

https://media.giphy.com/media/nqCHMMhAEy8nOrl6Tl/giphy.gif

#14 05-11-2016 o 21h10

Straż Obsydianu
Dajmona
Akolita Sylfy
Dajmona
...

♦ Postać: Dajmona ♦
♢ Wygląd:
Włosy - Długie do pasa, jasne, srebrzyste, zazwyczaj upięte w luźny kucyk
Oczy - ciemnoczerwone
169 cm wzrostu ♦ dosyć kobieca ♦ 26 lat

♢ Ubiór - Dajmona jest ostatnią przedstawicielką swej arktycznej rasy. Na plecach ma (prawie zawsze) przewieszony ogromny karabin snajperski, na udach przymocowane pochwy z pistoletami. Zazwyczaj jest ubrana w obcisły, czarny strój ninja (ewentualnie w maskę) Link do zewnętrznego obrazka, ewentualnie w czarne, skórzane spodnie i szarą koszulę.
♢ Charakter - Ostrożna, zawsze przyczajona zabójczyni na zlecenie. Prywatnie jest sarkastyczna lecz ciepła. Bardzo pragnie przyjaźni, lecz jej egzotyczny wygląd (którego codziennie przeklina) nie zachęca potencjalych znajomych. Jej najbliższymi są bezdomne koty, które dokarmia xD.

♦ Uwagi dodatkowe:
Dajmona pod twardą skorupą wojowniczki kryje wrażliwą osobę o dobrym sercu.
Pseudonim - Siwa
Ulubiona rzecz na świecie - palenie fajek i koty ♥

http://i68.tinypic.com/15d5k5f.jpg

♦ Uwagi dodatkowe: Brak /static/img/forum/smilies/big_smile.png może być heheszkowo i poważnie. Byleby było świątecznie!

Ostatnio zmieniony przez Dajmona (12-11-2016 o 22h26)

https://static.tumblr.com/xjnoqd7/F0Am9w1mx/tumblr_m9t9hct5gy1rxwa6lo1_500.gif

#15 06-11-2016 o 14h19

Straż Obsydianu
Hevraska
Akolita Sargousetów
Hevraska
...

Trochę mnie ponosi samouwielbienie xd

♦ Postać: Hevraska Véneanár - duch elfickiego bóstwa słońca przybierający postać pięknej młodej kobiety.
♢ Wygląd: jasna lśniąca gdzieniegdzie cera. Na czole,ramionach i piersiach ma jasne ledwo dostrzegalne elfickie tatuaże zdradzające jej pochodzenie. Posiada elfie uszy, złote iskrzące się oczy. Włosy bardzo długie takie jak peruka Bathory którą ma moja Gardzia na sobie i w tym właśnie kolorze. Chcę żeby w niektórych miejscach też iskrzyły, migotały( jesli to możliwe oczywiście xd). Posiada zgrabną sylwetke z wydatnymi kobiecymi akcentami. xd
♢ Ubiór: chcę żeby jej ubiór przypominał elfickie szaty, najlepiej żeby były długie aż stóp nie widać, cienkie i przewiewne. Chciałabym żeby miała na sobie suknię z dekoltem odsłaniającą ramiona i długą peleryną. Na ramionach złote bransolety z klejnotami jaśniącymi. Na szyi i głowie też chcę by miała biżuterie ale ciut delikatniejszą. Ogólnie wszystko z ubioru ma mieć elfickie klimaty pod taki bardziej starożytny podtekst ( bogini w końcu)Niech ma złote berło jaśniejące mocnym blaskiem.
♢ Charakter: Ma wielkie serce, oddaje się całkowicie by szerzyć dobro na świecie i poświęca się dla tego celu. Jest spokojna, opanowana, sprawiedliwa i dojrzała. Pomaga wszystkim którzy są w potrzebie. Ponieważ ma  tysiące lat odzwierciedla również mądrość tego świata.

http://i.giphy.com/aDV33SPULU5Nu.gif

#16 06-11-2016 o 20h33

Straż Obsydianu
BlackAriss
Nowo przybyła
BlackAriss
...

♦ Postać: Carmen
♢ Wygląd:
wysoka i smukła(co nie przeszkadza jej w miłości do szpilek), o zarysowanych mięśniach ramion i brzucha (ale bez przesady, zaledwie zarysowanych! xD). Ma duże złote oczy, farbowane włosy i ciemną karnację (rodowita cyganka)
♢ Ubiór:
ubiera się nietypowo: łączy styl codzienny(kocha dżinsy i szpilki) ze wstawkami "cygańskimi", np. przewiązana chusta w pasie, bluzki z odsłoniętym brzuchem, szerokie rękawy, długie spódnice. No i OBOWIĄZKOWO niezliczona ilość biżuterii
♢ Charakter:
Wredna pewna siebie zołza? To chyba najkrótszy i najtrafniejszy opis. Jest dumna i wyrafinowana, ale złośliwa do szpiku kości.
refy:
http://sta.sh/26b286vbabn?edit=1
wykonania innych:
http://sta.sh/21w7q21c1vhh?edit=1

♦ Uwagi dodatkowe:
podłużna złota bransoleta na lewej ręce Carmen jest nieodłącznym elementem jej wyglądu. Nawet nie dlatego, że ją lubi czy coś. Ona jej zwyczajnie NIE MOŻE zdjąć. No i koniecznie pomalowane usta.

[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Vass ma prawo zrobić mi wjazd na chatę, zresztą gorąco ją zapraszam do tego <3

Ostatnio zmieniony przez BlackAriss (07-11-2016 o 12h36)

#17 07-11-2016 o 01h14

Straż Cienia
Amanthea
Piechur Straży
Amanthea
...

Tak tyle tu wymyślnych OC... Dziwnie mi było przyjść z SAMĄ Gardzią choć na to się nastawiałam...
Moje OC pojawiają się i umierają śmiercią "nie wykończeniową" i pomyślałam ,że to może niezły moment by podłączyć pod respirator jedną taką postać z zamierzchłych czasów...

-   A R I K A   Y A N O   -

Ta postać narodziła się dawno i nawet raz ewoluowała w coś kompletnie innego...
Pierwsze jej "podrygi" z dawnych czasów, gdzie nabierała brzydkiego kształtu i formy wyglądały tak:

I na jakiś czas umarło...

... gdyby kogoś interesowało i chciał lepiej zrozumieć ten wytwór

Postać zmieniła swój charakter. Gdzieś tam na pierwszych wykonaniach zaważyło zainteresowanie kolorem turkusowym i Miku Hatsune -_-"
Po krótkim czasie nastąpił redraw

A tak na świeżo z dzisiaj widzę to tak:

UWAGA! DELIKATNY NEGLIŻ, ale jak można boyslove i girlslove...

Katana znikła  - pozostają normalne zabawki "XXI wieku' co nie oznacza, że nie umie się nią posługiwać
z resztą "wszelkie metody" dozwolone
Kuro - przybrał swoją "męską postać" zamiast bawić się w przebieranki za cień dziewczyny, który zjadł i zastąpił sobą.

-  M O J A   K O N C E P C J A  -

...Nie mam jakiejś sprecyzowanej.
Myślałam coś o stonowanym czarnych humorze. Może być na smutno, mimo, że to święta.
Święta spędzone na wykonaniu jakiegoś zadania... Z demonem wśród padającego śniegu przyglądając się szczęśliwym normalnym ludziom. Balkon, śnieg, patrzenie w dal, cień-demon za plecami. Podarowanie Kuro czarnego sweterka... Negliż, sweterek, strój mikołaja, renifera, na śmiesznie, na smutno, pokazane jakieś relacje, nie pokazanie relacji.
Naprawdę. Można dłubać bo postać jest ożywiona dzisiaj, właściwie z zastanowieniem czy ją dalej pociągnę. Jej świat i relacje z innymi nie są jeszcze dokładnie sprecyzowane byle by było wiadomo, że jest zima i kojarzące się z nią święta c:

-  c i e k a w o s t k i  -
*Kuro umie mówić - ale odzywa sie tylko do Ariki
*Dziewczyna mocno tuszuje rzęsy i maluje na czarno usta na zość Kuro
*Ubrania, których kolorem zwykle jest czerń, są wskaźnikiem tego jak głodny jest demon, gdy zaczynaja płowieć znaczy, że jest niedzobrze...
*Jak kazdy członek organizacji ma małe wytatuwane wysoko na karku swoje imię, jako że "zjadajacy nosiciela demon" żadko kiedy zostawia posturę latwą do zidentyfikowania

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio zmieniony przez Amanthea (20-12-2016 o 01h14)

https://78.media.tumblr.com/tumblr_lvg6azc0Av1r7nk3mo1_500.gif

#18 07-11-2016 o 21h32

Straż Lśniąca
Croo
Stokrotka z Dolin
Croo
...

♦ Postać
Ayako
♢ Wygląd: Szczupła, średniej wielkości, ciemnoskóra dziewoja o ognistych włosach i RUDYCH lisich uszach. Charakteryzują ją kocie, żółte ślepia oraz RUDY ogon, zakończony białą kitą (typową dla lisków). Posiada piegi
♢ Ubiór: Ubrana jest zazwyczaj w fioletowe kimono, a w dłoni trzyma latarnię, bądź wachlarz. Włosy ma spięte w kitkę, zdobią je japońskie pałeczki.
♢ Charakter: Ayako to młoda kitsune, tajemnicza, raczej samotniczka, rządna władzy i zemsty na swoich rodzicach, którzy porzucili ją jako dziecko.

♦ Uwagi dodatkowe: zależałoby mi przezroczystym tle (możecie mi dosłać osobno D:), bądź takim, który ładnie wkomponuje się w profil na stronie. :)

https://i.imgur.com/KrEzCu0.gif https://i.imgur.com/KnCHW4W.gif

#19 09-11-2016 o 21h44

Straż Obsydianu
Milaina
Rekrut
Milaina
...

♦ Postać
Jasmine

♢ Wygląd:
♢ Ubiór: Raczej stonowane kolory, złote dodatki, sportowo-elegancko... ale nie zapominajcie o świątecznej atmosferze!
♢ Charakter: silna, przyjazna, pomocna, dusza człowiek

♦ Postać
Dake

♢ Wygląd:
♢ Ubiór: Tak jak chodzą demony. Na świecie ludzi raczej nie ma dobrego gustu, więc wygląda raczej dziwacznie - chyba że Jasmine go ubierze, bo, jak twierdzi, nie będzie pokazywać się z klaunem. Ale pamiętajcie o świętach! /static/img/forum/smilies/wink.png
♢ Charakter: szybko wpada w szał, sam jest denerwujący, ale Jasmine znosi to dzielnie - dość niebezpieczny, choć odnajduje się w nim człowieczeństwo oczywiście w stosunku do naszej bohaterki.

STOSUNKI MIĘDZY POSTACIAMI :
Ogólnie sparowałam ich przed chwilą, choć nie oczekuję między nimi romansu przez charakter Jasmine. Co do Dake'a - no, ten to ma ogniste serce, więc kto go tam wie, co wymyśli.

#20 10-11-2016 o 00h46

Straż Absyntu
Amyuune
Nowo przybyła
Amyuune
...

♦ Postać: Lily

♢ Wygląd: Jasne blond włosy, falowane, ścięte gdzieś ponad ramionami. Prosta grzywka odginająca się trochę na bok. Dosyć blada,lekkie cienie pod oczami od braku snu i za dużej ilości płaczu, Kolor tęczówek to taki szaro zielony/morski niebieski. Ma trochę szersze biodra i większe(ale nie za duże) uda.

♢ Ubiór: Lubi nosić za duże swetry, bluzy z uszkami. Zawsze ma przydługie rękawy, którymi zakrywa dłonie. Preferuje noszenie spódniczek lub sukienek. Lubi białe lub wzorzyste rajstopy (np. jakieś o tematyce świątecznej) lub całkowicie czarne (albo takie w biało-różowe paski z buzią misia na górze) zakolanówki.

♢ Charakter: Lily jest spokojna, cicha i pełna życzliwości. Niestety przez swoją niską samoocenę, fobie i depresję postanowiła odciąć się od wszystkich i zamieszkać samotnie. Ogólnie jest bardzo smutna i samotna, ale stara się poprawić sobie humor jakimiś drobnymi rzeczami.

♦ Uwagi dodatkowe: Ciągle pije coś ciepłego (kakao, herbatę) i ogrzewa dłonie kubkiem w okresie zimowym. Uwielbia słodycze. Ma króliczka karzełka teddy o imieniu Milky Way.

Niech będzie tak świątecznie jak najbardziej się da, proszę.

Ostatnio zmieniony przez Amyuune (11-12-2016 o 16h46)

#21 10-11-2016 o 21h14

Straż Obsydianu
Yamino
Akolita Jednorożców
Yamino
...

♦ Postać:
Yami - personifikacja greckiej bogini ciemności Nyx. Zajmuje się utrzymaniem równowagi pomiędzy jasna i ciemną stroną. Pomimo swej poważnej roli, na codzień przebywa wśród ludzi. Od dziecka była szkolona w zakonie i przyuczana do swojej misji.

Jak sie uprzeć postać mogłaby się wpasować jakoś w świat Eldaryi:)
♢ Wygląd:
- Rude krótkie włosy - wygolone z lewej strony,
- szare, duże oczy.
- porcelanowa cera,
- 175 wzrostu,
- kobiece ciało.
- 27 lat

włosy- zdjecie ze strony studio-mody.com.pl

♢ Ubiór - codzienny strój kobiecy, modny - raczej barwy ciemne, ale pozostawiam inwencji twórczej /static/img/forum/smilies/smile.png
Posługuje się głównie bronią białą (wszelkie miecze, noże mile widziane), palną jak i magią. Kosa dla dobrego efektu też może być /static/img/forum/smilies/smile.png

jakby ktoś chciał, to przykład strojów

♢ Charakter: zabawna, szalona, trochę roztrzepana miłośczka psów/static/img/forum/smilies/smile.png potrafi jednak w ułamku sekundy z roześmianej dziewczyny zamienić się w zimną zabójczynię, której towarzyszą często wilki. Jest bardzo dobrym wojownikiem i jest inteligentna, ale porywcza i kompletnie nie potrafi planować. Poprzez swoją rolę nazywana jest inkwizytorką jednak traktuje to trochę z przymróżeniem oka. Choć jest dość przyjacielska, trudno jej nawiązywać naprawdę bliskie znajomości.

♦ Uwagi dodatkowe: Jakby się komuś bardzo chciało można narysować Yami w interakcji z Valem, Milko lub Nieznajomym, ot tak.
♦ Relacje między postaciami: według uzniania. Sama nad tym się nie zastanwiałam, ale te postacie mnie najbardziej zainteresowały /static/img/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Yamino (11-11-2016 o 21h35)

#22 12-11-2016 o 00h06

Straż Cienia
Hesitate
Straż na szkoleniu
Hesitate
...

♦ Postać #1: Dimon, 20 lat, z zawodu sierżant Czarnej Straży*

♢ Wygląd: 182cm, dobrze zbudowany (jego zawód tego wymaga), blady, na ciele ma kilka blizn. Czarne włosy, wygolone z lewej strony, reszta zawsze zaczesana na prawo, długości do połowy szyi. Niebieskie oczy, od prawej skroni, prawie do szczęki tatuaż przedstawiający czarną, krzywą i rozciągniętą literę "H"(zrobiono mu to kiedy był dzieckiem, więc siłą rzeczy nie jest w najlepszym stanie, mniejsza dlaczego, jak ktoś chce się dowiedzieć to zapraszam ^^), stare, charakterystyczne blizny wokół obu kostek i nadgarstków (po kajdankach)

♢ Ubiór: W pracy czarno-szary mundur, szyty czerwoną nitką, z wstawkami o tym samym kolorze, z odznaką. W cywilu chodzi zazwyczaj w ciemnych dżinsach i koszulkach w różnych odcieniach szarości.

♢ Charakter: jest bardzo obowiązkowy, opanowany i dobrze przewodzi grupą. Jest dość pomocny, ale bywa też chamski, szczególnie dla tych, których lubi. Gdzieś głęboko w nim skrywa się nienawiść do Areny* i jej mieszkańców, chociaż nie zwykł oceniać ludzi po pierwszych wrażeniach. Nie jest specjalnie ufny, dobrze kłamie i kombinuje, jak chce coś osiągnąć to to zrobi, ale po przemoc sięgnie tylko w konieczności.

♦ Postać #2: Alex, 20 lat, student grafiki komputerowej, dorabia jako barman w weekendy

♢ Wygląd: 178cm, budowa raczej normalna, nie jest mocno wyrzeźbiony, ale nie jest też patykiem. Lekko kręcone, blond włosy dotykają miejsca, gdzie ramiona łączą się z szyją, zielone ślepia i jaśniutka cera. Dość delikatne rysy twarzy, ledwo widoczne piegi. Na lewym boku, na żebrach ma wytatuowaną różę wiatrów.

♢ Ubiór: Czarna bluza z kapturem to jego nieodłączny przyjaciel, a gdy jest za ciepło, zastępuje ją czerwoną koszulą flanelową. Pod spodem zazwyczaj luźne t-shirty, czasem z jakimś nadrukiem, najczęściej czarne, szare lub białe, ale zdarzają się też w różnych, przygaszonych i brudnych kolorach. Bywa, że sam je ozdabia.

♢ Charakter: Buntownik, decyzje często podejmuje pochopnie, nie przemyśli czegoś i potem ma problemy, ale niczego go to nie uczy. Ma swój własny światopogląd, uwielbia inspirować się wszystkim co go otacza, przez co lubi się zamyślać. Potrafi stać dziesięć minut i obserwować jeden punkt, dopisując mu swoje własne znaczenie. Nie przepada za dużym towarzystwem, zdecydowanie od ludzi woli swoje dwa szczurki.

♦ Uwagi dodatkowe: Są to postaci z mojego opowiadania, więc jeżeli ktoś bardzo chce je bliżej poznać, to zapraszam śmiało do zapoznania się, link w sygnaturce. Wszystkie dziwne kwestie i gwiazdki są też tam wyjaśnione ^^ w skrócie chłopaki żyją w świecie zdominowanym przez Arenę, Dimon jest Hadem, czyli czymś w rodzaju wyrzutka (stąd to "H" na jego policzku), Alex jest Areńczykiem.
♦ Relacje między postaciami: W przyszłości kiedyś będą razem, ale aktualnie Dimon uratował Alexowi tyłek i pozwolił przenocować u siebie.

♦ Uroczyste oświadczenie: [+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Vass ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

może uda mi się zrobić jakieś szkice, jak coś to je tu dorzucę ^^

Ostatnio zmieniony przez Hesitate (12-11-2016 o 00h09)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6pq35iQME1rz4xa9o1_250.gif

#23 12-11-2016 o 15h34

Straż Cienia
Jussti
Straż na szkoleniu
Jussti
...

♦ Postać: Elliot Yates
♢ 21 lat
♢ 176 cm
♢ mag iluzji, członek gwardii królewskiej
♢ Wygląd:

- włosy: rudo-pomarańczowe, kręcone, do ramion, przeważnie związane w niedbałego koka.
- oczy: turkusowe
- sylwetka: sczupły
- inne: piegi, podkrążone oczy
♢ Ubiór: http://orig12.deviantart.net/e9e5/f/2015/241/d/e/2_by_jussti-d97mbwy.jpg
♢ Charakter: marzyciel, oderwany od świata, uprzejmy, nieśmiały, introwertyk

♦ Postać:Marcus Hale
♢ 25 lat
♢ 182 cm
♢ były strażnik, członek gwardii królewskiej
♢ Wygląd:

- włosy: jasny brąz, falowane
- oczy: fiołkowe
- sylwetka: wysportowany
- inne: tatuaż na prawym ramieniu (jest na rysunku ubioru), kilkudniowy zarost
♢ Ubiór: http://orig10.deviantart.net/646c/f/2015/241/1/5/1_by_jussti-d97mbw6.jpg
♢ Charakter: odwarzny, zdeterminowany, honorowy, imprezowicz, dusza towarzystwa,

♦ Relacje między postaciami:
Są przyjaciółmi, ich znajomość rozpoczęła się w akademii magów, gdzie Elliot uczył się iluzji, a Marcus był strażnikiem. Potem dołączyli do gwardii królewskiej i od tamtej pory razem patrolują granice królestwa.

[X]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Vass ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Jussti (12-11-2016 o 22h23)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5recuXDgw1rs0dgho1_500.gif

#24 12-11-2016 o 22h11

Straż Obsydianu
BluMi
Akolita Jednorożców
BluMi
...

Postać:
Skorpion
Wzrost:
174
Wygląd:
Długie czerwone włosy do pasa, z czarnymi pasemkami, zawsze spięte po lewej stronie. Dość mocne rysy twarzy i ostro zakończone brwi. Cztery blizny jak na zdjęciu poniżej.Brak prawego oka. Chuda i wysportowana.
Ubrania:
Akcja toczy się w starożytnej Grecji, stąd też specyficzny ubiór. Dość długa biała sukienka bez lewego rękawa ze złotymi zdobieniami na prawym ramieniu i pasie. Sukienka miejscami ma plamy. Nosi kozackie sandałki. /static/img/forum/smilies/tongue.png
Charakter:
Skorpion od zawsze była tajemnicza (nikt nie zna jej imienia). Ma dość trudną przeszłość i nie ufa ludziom. Odważna i pewna siebie. Lekko sztywna.
Dodatkowo
-jej żywiołem jest ogień
-często walczy
-umie strzelać z łuku

Uroczyste oświadczenie: [+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Vass ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez BluMi (15-11-2016 o 18h24)

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/9a/2c/5b/9a2c5b8d7bc5abf14661c04b361bc216.gif

#25 13-11-2016 o 18h10

Straż Absyntu
HotaruUmari
Oficer Straży
HotaruUmari
...

♦ Postać: Yuki Gado
♢ Wygląd: Yuki ma długie, proste, włosy, które są białe ze względu na bycie w połowie necromancerką, z tego też powodu jej lewe oko jest złote z "kocimi" źrenicami i czarnymi białkami, (zakrywa je grzywka) drugie oko ma czerwone. Ma bladą cerę i charakterystyczną bliznę na twarzy. W halloween pokazują się jej również rogi, ogon, kły i lekko szpiczaste uszy, które widać wtedy kiedy Yuki traci kontrolę nad swoimi mocami otrzymanymi po ojcu.
♢ Ubiór: Ubiera się w ciemne ubrania. Najważniejsza dla niej jest wygoda i możliwość ukrycia twarzy tak aby nikt jej nie rozpoznał, dlatego nosi zazwyczaj płaszcz spięty broszką ze złotym kryształem, który dostała od Strażniczki.  Zazwyczaj zakłada krótkie bluzki bądź najzwyklejsze bandaże. Ubiera krótkie spodenki i wysokie buty typu glany. Czasami zakłada też za kolanówki. Na lewym ramieniu nosi zawsze dwa opaski imitujące tatuaże. Okazjonalnie ubiera się też w skórzane kombinezony. Nie lubi sukienek. Zakłada je tylko wtedy kiedy nie ma już innego wyjścia.

pomoce

♢ Charakter: Yuki jest bardzo dojrzała jak na swój wiek prawdopodobnie przez swoje dzieciństwo. Zawsze wysoko mierzy i za wszelką cenę chce osiągnąć swój cel. Gdy była mała bardzo często się śmiała i była bardzo wesoła, jednak teraz jest zupełnie inaczej. Według niej nie ma czasu na śmiech czy zabawę. Nie odczuwa strachu, a nawet jeśli nie zwraca na niego uwagi bo wie, że strach ją tylko blokuje. Jedna z niewielu rzeczy, których Yuki się boi jest ona sama. A raczej fakt, że jest w połowie necromancerką. Nie panuje nad swoją mocą, zawsze rozwijała moc iluzji, którą obecnie ma na naprawdę wysokim poziomie. Jednak moc przywoływania demonów do niej nie przemawia. Kontroluje ją jako tako zakrywając swoje lewe oko. Yuki ma problemy z zaufaniem ludzią. Nikomu nie ufa od śmierci jej przybranej Matki. Jedyną taką osoba obecnie jest tylko szamanka choć nawet jej nie jest w stanie powiedzieć wszystkiego. Ze względu na jej ambicje nie zwraca uwagi na ludzi do okoła niej, nie nawiązuje znajomości a tym bardziej przyjaźni. Bardzo ciężko jest zdobyć jej zaufanie. Jest bardzo opanowana (zazwyczaj).

♦ Postać: Anoi Omofori
♢ Wygląd: Anoi ma długie bo do pasa brązowe włosy z grzywką po prawej stronie, i złote oczy, jej karnacja jest jasna, a na jej lewym policzku widnieje pozioma blizna. Anoi jest szczupła.
♢ Ubiór: Dziewczyna nosi czarne przyległe spodnie za kolano, i białą chińską koszule ze złotymi wstawkami, ma na nogach czarne baleriny, a przy lewym boku katanę.

zdjęcia pomocnicze

Strony : 1 2 3 ... 17