Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 16 17 18

#426 25-03-2020 o 20h51

Straż Absyntu
Senapi
Akolita Sylfy
Senapi
...

po raz trzeci 2 postacie ja + momek

♢ Wygląd

po prostu refki

♢ Ubiór:
Na pewno sweterki, czokerki, rajstopki lub leginsy no alternatywka po całości pls.
♢ Charakter:
Senapi - człowiek chochlik
Momek - typowy tiktok boj ale bez fullcapa

♦ Uwagi dodatkowe:
Cudownie by było, gdyby na arciku znalazły się również nasze koty (ale nie wymagane)

refka do kotów i po częsci do nas, tylko się wzrost nie zgadza

Chciałabym coś wiosennego i słodkiego - czyli sytuacja w której momek wysiaduje jajka w gnieździe a ja mu przynoszę robaki. Może też być moment klucia naszych jajek, ale preferuje poprzednią wersję. Z jajek może się wykluć cokolwiek, byle by to nie był paskudny człowiek, w grę wchodzą nawet ryby

♦ Relacje między postaciami:
są razem albo znajomymi chyba

+ Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Croo ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Senapi (25-03-2020 o 23h31)

#427 25-03-2020 o 22h05

Straż Cienia
Baki
Szeregowiec
Baki
...

Tak się cieszę, że znowu wezmę w tym udział! No dobrze, ale tu jest moja wishlista:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Baki (26-03-2020 o 14h33)

JUMP UP, KICK BACK, WHIP AROUND AND SPIN!
https://i.imgur.com/JjNaOO8.gif

#428 26-03-2020 o 14h06

Straż Obsydianu
LadyWill
Przyjaciółka chowańców
LadyWill
...

wishlista

[plusik]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Croo ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez LadyWill (26-03-2020 o 15h52)

https://i.imgur.com/MclaA2e.gif
https://i.imgur.com/cMJqDZ3.gif

#429 26-03-2020 o 14h20

Straż Cienia
Kavanna
Nowo przybyła
Kavanna
...

♦ Postać: Eris
♦ Ref: https://www.deviantart.com/korneliaborkowska/art/Eris-reference-sheet-832306670
♢ Wygląd: Można ją rysować z lekko kręconymi lub prostymi włosami. Włosy krótkie koloru blond. Oczy całkowicie białe. Ma małe kły oraz skrzydła.
♢ Ubiór: Najczęściej chodzi w starych wiktoriańskich sukniach. Jeżeli chcesz to możesz się pobawić żeby rysować inną suknie niż na refce. Najczęściej chodzi w białym lub bordowym.
♢ Charakter: Eris jest całkiem przyjacielska, lubi żarty i się uśmiechać. Nie potrafi latać.

♦ Postać: Vincent
♦ Ref: https://www.deviantart.com/korneliaborkowska/art/Vincent-832624145
♢ Wygląd: Ma długie czarne włosy. Mogą być rozpuszczone lub związane kokardą. Szare oczy. Posiada kły.
♢ Ubiór: Tak jak Eris. Lubi nosić odzież z epoki wiktoriańskiej, ale też lubi garnitury. Najczęściej chodzi w niebieskim lub czarnym.
♢ Charakter: Cichy i skryty. Woli siedzieć i się uczyć niż iść gdzieś z przyjaciółmi.

♦ Relacje między postaciami: Bardzo dobrzy przyjaciele. Mimo kilku sprzeczności tak naprawdę są bardzo podobni.
♦ Uwagi dodatkowe: Vincent jest wyższy o około 10 cm. Oboje lubią kwiaty i robić z nich wianki (Chociaż Eris nie jest w tym dobra).

♦ Uroczyste oświadczenie:
[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Croo ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Kavanna (31-03-2020 o 11h11)

#430 26-03-2020 o 14h42

Straż Cienia
smoczas
Oficer Straży
smoczas
...

Tak dokładnie. Trzeci raz zamawiam to samo.

Z uwagi że jest wiosna podam ich ulubione kwiaty
Można to wykorzystać lub nie
Zozama- rumianek
Meriel- lwia paszcza(wyżlin większy) i muchołówka

Zozama

Meriel Arranz

Relacje
Są one najlepszymi przyjaciółkami i naprawdę się podziwiają co nie przeszkadza im w robieniu sobie na wzajem dowcipów, są praktycznie nierozłączne, zawsze w razie niebezpieczeństwa staną za sobą murem, świetnie się znają i potrafią się idealnie zsynchronizować, kiedyś były parą ale z uwagi na złośliwy charakter obydwu postanowiły się pokojowo rozejść

Uwagi dodatkowe
Poprosiłabym o obydwie postaci przedstawione jako parą lub przyjaciółki.

Uroczyste oswiadczenie
[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Croo ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez smoczas (26-03-2020 o 14h43)

https://i.imgur.com/3xwdKSq.png
https://forum.balmora.pl/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://images81.fotosik.pl/409/30f01d8b91c515c7.gif&key=c6c93188ed8ff1c42a466547689d332780dec72c165c988b229a289dfaf89aae

Munchkinek

#431 26-03-2020 o 16h28

Straż Obsydianu
XKarKaraX
Rekrut
XKarKaraX
...

♦ Postać: moja gardzia XD
♢ Wygląd): tutaj masz zdj, jedynie do czego mogę się przyczepić to to, żeby uciąć jej włosy do ramion :3 Oczy ma oliwkowo-brązowe, żeby nie było bo u mnie na monitorze wszystko inaczej wygląda niż u innych XD
♢ Ubiór: taki jak w refce, bo kto powiedział, że wiosna musi być kolorowa?
♢ Charakter : Spokojna i małomówna, ogólnie poważnie podchodzi do wszystkiego, jedynym do czego tak nie podchodzi jest jej mały seryphon, dla niej to najsłodszy typek na świecie, lubi czytać i jak widać jest z niej dosyć wojownicza dusza, walczy oczywiście kiedy trzeba, ale to nie zmienia faktu, że uwielbia pokazywać swoją halabardę każdemu XD

REFKA!

♦ Uwagi dodatkowe:  Możesz coś pokombinować z piwoniami/dzikimi haszczami etc, ogólnie zależałoby mi na tym aby pracka nie sprawiała kłopotu, więc jeśli nie dasz rady to luzik, możesz dodać jej ewentualnie coś od siebie!

https://66.media.tumblr.com/c089a7b57927f7c0b5ed442b33e19bf9/tumblr_ppoa9kkG7P1xhq0w7o2_r3_500.gifv

#432 27-03-2020 o 09h58

Straż Obsydianu
Rosalinn
Młody rekrut
Rosalinn
...

Rosalinn (tak, mam nick od oc)

Wygląd: krótkie, jasne brązowe włosy, złote oczy, jasna cera, pieguska, 177 cm wzrostu. Ubiera się skromnie, głównie w białe sukienki, zawsze nosi naszyjnik z czarnym perłowym sercem. Jeśli chodzi o cechy rasowe, to ma czarne prawe białko, oczy świecą jej się w ciemności, ma białe rogi i parę białych skrzydeł. Obojętnie mi, czy będzie miała cechy rasowe czy na rysunku, czy nie.

Link do zewnętrznego obrazka

charakter: postać po wielu przeżyciach, zmagająca się z apatią, myślami samobójczymi i niską samooceną, które kryje doskonale pod uśmiechem, jednak jest szczęśliwa ze swoimi przyjaciółmi. Dla nich Jest cholernie urocza, a gdy jest szczera ze swoimi emocjami, to szybko się rumieni, ale niekoniecznie uśmiecha. Osoby jej niezbyt bliskie postrzegają ją jako pedantke bez litości

Lariya

Wyglad: kitsune , długie falowane blond włosy, szare oczy, ma lekkie piegi, lekko opalona cera, Ma 9 ogonów, 165cm wzrostu, a w uszach (lisie ma, by nie było )zawsze kolczyki. ubiera się w róże i czerwienie, preferuje mieć odkryte ramiona

Charakter: miła i urocza oraz kochana, ale lubująca się w czarnym humorze, jest lubiana przez dużą ilość osób. Jest ona wyedukowana, bardzo oczytana. Jest bardzo skromna (ale nie w ubiorze), uwielbia zabawy, wygłupy i spędzenie czasu z przyjaciółmi

Relacja: przyjaciółki, bardzo dobrze się dogadują, jednak muszą mierzyć się z problemami psychicznymi Rosy.

Rysunek ich obu:

Dodatkowe uwagi: nie chcę narzucać rysunku obu, więc jeśli nie masz najmniejszej chęci rysować dwóch postaci na jednym rysunku, narysuj tylko Rose. Jeśli można, proszę niechaj klimat będzie wiosenny lub wielkanocny, z góry dziękuję

Uroczyste oświadczenie:

#433 28-03-2020 o 01h00

Straż Obsydianu
Needa
Nowo przybyła
Needa
...

♦♦*żadna z postaci nie należy do mnie!!!*♦♦

Dream♦

Nightmare♦

uwagi dodatkowe♦

relacje♦

♦ Uroczyste oświadczenie: (zaznaczyć plusikiem, jeśli się zapoznałeś)
[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Croo ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V[/spoiler]

I tak, po prostu skopiowałam wishlistę z poprzedniego eventu.

hej owo

#434 28-03-2020 o 15h51

Straż Obsydianu
Sharklandgun
Nowo przybyła
Sharklandgun
...

Przychodzę z moją wishlistą /static/img/forum/smilies/smile.png 
Postacie:
Valgerður,

Wygląd: Ma zielone oczy i włosy w kolorze ciemnego blondu. Zawsze nosi wpół okrągłe okulary, których zapomniałam tu dodać (Duże, z cienkimi, złotymi oprawkami). Często ma siniaki i zadrapania. Ubiera się w ciuchy orientalne i stawia na wygode (wszelkiego rodzaju alladynki, ogrodniczki) Ma dołeczki w policzkach i pod oczami (eyesmile), jej skóra jest dosyć jasna, w odcieniu ciepłej, delikatnej żółci. Włosy są luźno upięte, ma kilka dredów od spodu.
Charakter: Można ją nazwać hipisem, który ma zamiłowanie do etnografii, więc uwielbia podróżować po tradycyjnych wioskach. Jest swego rodzaju chłopczycą, która wdaje się w bójki. wszędzie wtyka nos więc siniaki, zadrapania i blizny to jej nieodłączny element, bardzo bym prosiła o umieszczenie go na ilustracji /static/img/forum/smilies/tongue.png 

Rayan z Słodkiego Flirtu,

relacje: Oczywiście koniecznie chciałabym ich zobaczyć w jakiejś romantycznej, nieoczywistej sytuacji w orientalnym klimacie, możesz to interpretować jak chcesz, chętnie bym ich zobaczyła w buddyjskim klasztorze, może podczas wspólnej medytacji, w której trzymają się za ręce? Albo klimat indyjskiej głębi, gdzie Rayan niesie śpiącą Valgerður? To tylko propozycje, daje tu wolną rękę, jedyne słowa klucze to ukradkowa, romantyczna sytuacja i orientalność
Powodzenia! <3

Uroczyste oświadczenie: (zaznaczyć plusikiem, jeśli się zapoznałeś)

Ostatnio zmieniony przez Sharklandgun (31-03-2020 o 23h52)

#435 28-03-2020 o 18h12

Straż Absyntu
KairaChan
Nowo przybyła
KairaChan
...

Hey hey
Tu ta moja Wishlista
Nie umiem pisać ani obchodzić sie z komputerem hee hee
♢ Wygląd:
Postać jest moją OC, Nazywa się Mercédès
Skóra: bardzo jasna, ta postac to jakią udawany albinos ktory pozyje pwenie za dlugo :/
Włosy: Jak na rysunku ponizej, cos ala grzywka po boku twarzy z obu stron, rozczochrana, dwie kitki siegające do ramion
Kolor włosów: Białe
Kolor oczu: Lewe: bordowe ; Prawe: ślepe[biała źrenica], siwe
https://zapodaj.net/0faa3ddd703ff.jpg.html
Znaki szczególne: krwiste wory pod oczami i dookoła zaczerwienienia
Sylwetka:
-Postać jest wysoka
-Długie nogi
-Duże biodra i uda
-Mocna talia
-Małe piersi
♢ Ubiór: Moje wymagania odnośnie ubioru nie są konkretne, oby tylko miała zakrytą szyje [np. golf] i długie rękawy
Buty to najczęściej czarne glany
Kolory jakiekolwiek poza niebieskim [ miętowy jeszcze może być]

♢ Charakter: Mercédès  jest postacią strachliwą, często wredną potrafi w jednym dniu być strasznie głośna rano a wieczorem wyciszona
Ty wybierz jej humor i rozpisze jak moze sie wtedy zachowywac ta świruska
Smutna: cicha, nie boi się już praktycznie niczego, płaczę w samotności
Wesoła: Dużo śpiewa, wygłupia się, irytuje ludzi wokół, stara sie uszczęśliwić ludzi wokół
Wkurzona: Bardzo wredna dla wszystkich, słucha glośno muzyki
Netralna: Zależnie od zachowania osob w jej kierunku poitrafi byc mila i kochająca bądź wredna i odpychająca , dużo śpiewa pod nosem, zaczepia ludzi 

♦ Uwagi dodatkowe: Przedstaw postać w sposob nietypowy np. w stroju mario w małym samochodziku na monety przy biedrze [ding ding ten pomysl zajety, Musisz wymyslic cos innego :( ]

♦ Uroczyste oświadczenie: (zaznaczyć plusikiem, jeśli się zapoznałeś)

Ostatnio zmieniony przez KairaChan (29-03-2020 o 10h20)

https://68.media.tumblr.com/9df18f40b8c85cfb2db1357455e0ef85/tumblr_ojawb3fVni1vz0fp8o1_500.gif

#436 28-03-2020 o 21h38

Straż Obsydianu
Conecta
Rekrut
Conecta
...

♦ Postać: Sahara Hashar Watatsumi
♢ Wygląd:

wygląd + ubiór + tatuaże

*PODSTAWOWE DANE*
Imię: Sahara Hashar Watatsumi
Wzrost: 182 cm
Waga: 63 kg
Rasa: Undead
Kolor oczu: Czarne białka z białymi tęczówkami i czarnymi "X"
Włosy: Zgniło zielone z ciemnofioletowym pasemkiem po lewej stronie
Umiejętność: Nieśmiertelność|Nekromanta

♢ Charakter: Ogólnie to miękka kluska z niego, która dodaje wszystkim otuchy. Uważany za świetnego słuchacza, mimo iż jest głuchy od urodzenia. Rozważny i dobrze zorientowany w sytuacji, inaczej głos rozsądku swojego brata narwańca. Undead po ojcu, ale również nekromanta.

♦ Postać: Arhara Hashar Watatsumi
♢ Wygląd:

wygląd + ubiór + tatuaże

*PODSTAWOWE DANE*
Imię: Arhara Hashar Watatsumi
Wzrost: 183 cm
Waga: 66 kg
Rasa: Undead
Kolor oczu: Czarne białka z białymi tęczówkami i czarnymi "X"
Włosy: Zgniło zielone z ciemnofioletowym pasemkiem po lewej stronie
Umiejętność: Nieśmiertelność|Mistrz miecza

♢ Charakter: Świetny dowódca, mimo problemów z gniewem i orientacją w terenie, przez co nie raz prawie zabił własnych towarzyszy. Dusza towarzystwa, ekstrawertyk i manipulant po całości. Nie potrafi usiedzieć w miejscu. Obchodzić się z ludźmi jak z zawadzającym robactwem i uznaje ich za bardzo kruchych i słabych. Po ojcu jest udeadem.

♦ Uwagi dodatkowe: Daje wolną rękę do moich dzieci, jednak nie obraziła bym się za klimacik pustynny jak na tych refkach

klimacik|refki

♦ Relacje między postaciami: Oddali by za siebie życie, choć nie zawsze to pokazują (te kluski nigdy się nie rozstają!)

Ostatnio zmieniony przez Conecta (30-03-2020 o 12h33)

#437 30-03-2020 o 10h52

Straż Cienia
dream
Akolita Sylfy
dream
...

Po raz kolejny poproszę tę samą parkę. ♡

Postać I:

Naomi

Postać II:

Jacob

Uwagi dodatkowe:

Byłabym wniebowzięta gdyby na rysunku było widać pewność siebie Jacoba a zakłopotanie lub złość u Naomi. ;>
Jeśli zdecydujesz się na bardziej romantyczny rysunek - wtedy niech dziewczyna będzie zawstydzona. ;> I proszę o pamiętanie o tym, w jakich czasach oni żyją!! (i taka mała uwaga - KOCHAM Jacoba w kapeluszu XD)

Gdyby ktoś chciał, to tutaj jest link do mojej tablicy na pintereście - można się zainspirować i wczuć w tamtejszy klimat, zobaczyć lepiej postać Jacoba, stary Londyn , ówczesne mieszkania itd. ;>

>>>>> klik <<<<<

Ogólnie nie cierpię wielkanocy, więc prosiłabym aby rysunek nie był z nią związany. Nie musi być związany w sumie z żadną tematyką, no chyba że wiosenną, to spoko. (nie lubię po prostu tych pisanek, króliczków itd ;v)

Relacje między postaciami:

A więc generalnie tak. On jest w niej zakochany bezgranicznie i nawet nie próbuje się z tym ukrywać. XD Ona na odwrót - szaleje za nim, ale na co dzień nie pokazuje mu tego. Jest mega szorstka i chamska w stosunku do niego. Pochodzą z dwóch różnych "gangów": ona templariuszka a on assassyn. Naomi nie chce zdradzić swoich, dlatego ukrywa swoje uczucia. Ciężko jej z tym, dlatego że Jacob jest strasznie namolny i ciągle ją nawiedza no i robi różne rzeczy troszkę na siłę. XD

Uroczyste oświadczenie:

[+] Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Croo ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

#438 30-03-2020 o 18h45

Straż Cienia
MunYoru
Młody rekrut
MunYoru
...

Oto moja wishlista ^^
♦ Postać: Ongaku

♦ Wygląd: W skrócie granatowe włosy, czerwone oczy i blada skóra
  Poniżej zdjęcia

WYGLĄD

♦ Ubiór: W sumie to jest mu dość obojętne w czym chodzi, ważne żeby było wygodnie, więc najczęściej jest to po prostu koszulka i jeansy z łańcuchem. Jednak jest rzecz, bez której nigdy nigdzie się nie rusza,a tą rzeczą są słuchawki. Nieważne kiedy się go spotka zawsze jest 99% szans, że będzie je miał na uszach(douszne,nauszne to nie ma znaczenia, na pewno będzie miał jakieś przy sobie).

♦ Charakter: Ongaku jest maksymalnie spokojny. Nie wybucha złością ani śmiechem i praktycznie nic nie jest w stanie go zaskoczyć. Najczęściej utrzymuje poważny wyraz twarzy przez co większość ludzi myśli, że chodzi smutny. Prawda jest jednak inna, w środku Ongaku posiada cały wachlarz emocji, ale żadna z nich nie jest w stanie wydostać się na zewnątrz.

♦ Uwagi dodatkowe: Jeśli to nie problem to chciałabym, aby na rysunku otaczały go króliczki. /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/wink.png
A do całej reszty zostawiam wolną rękę/static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez MunYoru (1h9 minut temu)

https://zapodaj.net/images/53b7f2afc2255.gif

#439 30-03-2020 o 22h36

Straż Absyntu
Noku
Artylerzysta Straży
Noku
...

Postaci

+ Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Croo ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Noku (30-03-2020 o 23h58)

You see, it’s not enough to know what the future is.                                                                          You have to know what it means.
https://i.imgur.com/FvH4L8p.png

#440 30-03-2020 o 23h17

Straż Obsydianu
MirokuSakumi
Odpowiedź na wszystko
MirokuSakumi
...

♦ Postać: Moja su MirokuSakumi
♢ Wygląd

♢ Charakter wesoła, skryta, trochę edgy

♦ Postać: Tsuyami
♢ Wygląd

♢ Charakter Pozytywna, zabawna,

♦ Uwagi dodatkowe: Jeżeli mogłabym prosić to napis BFF 4EVA
♦ Relacje między postaciami: najlepsze przyjaciółki, znają się od dobrych paru lat i jeżeli mogą spędzają ze sobą czas.

FanpageGG:12712611 Moje CA
https://78.media.tumblr.com/546693acdd92b075b986759c474da91b/tumblr_nr7oysvU281utsr51o9_500.gif
https://78.media.tumblr.com/bf1a101818321c1ed37e254e4b8b5928/tumblr_inline_nsx5e8mS1b1sta756_500.gif

#441 Wczoraj o 21h47

Straż Absyntu
Byuline
Akolita Sylfy
Byuline
...

WISHLISTA

Postacie

♦ Uwagi dodatkowe: Jeśli mam podrzucić jakiś pomysł to mogą być na jakimś pikniku albo na spacerze, cokolwiek mnie zadowoli. :"D Jeśli jednak dwie postacie to za dużo, to jedna jak najbardziej może być i też będzie super. :>

https://wheninmanila.blob.core.windows.net/wheninmanilabucket/2019/09/tumblr_pwu28xCvlh1s3145do2_540.gif

Strony : 1 ... 16 17 18