Forum

Strony : 1 2 3 4

#76 02-08-2023 o 12h40

Straż Absyntu
Sakuraaa
Nowa
Sakuraaa
...
Wiadomości: 9

anyway stroje z eventu (oraz chowaniec, którego całe szczęście łatwo było zdobyć i każdy miał możliwość go dostać) wszystko to super, pięknie, idealnie. Szkoda tylko, że to ostatni event i po tym prawdopodobnie Eldarya umrze na zawsze, tak jak oryginalny SF. Szkoda bo osobiście uważam, że to właśnie stare wersje gier przyciągają najwięcej osób:)

Ostatnio zmieniony przez Sakuraaa (02-08-2023 o 12h40)I want blood,guts and chocolate cake.

  zapodaj.net/images/731071ffe76ab.gif

Offline

#77 02-08-2023 o 17h14

Straż Cienia
aniewiem
Młoda Rekrutka
aniewiem
...
Wiadomości: 18

Czekajcie, czy mnie coś ominęło i udało się komuś złapać chowańca eventu Zalbiniona?
Ja natrafiam wyłącznie na Chouchibou, ale to stary chowaniec, jeśli się nie mylę.


https://zapodaj.net/images/9e1b8c0e06fe0.gif

Online

#78 02-08-2023 o 18h02

Straż Cienia
Mixtigame
Rekrutka
Mixtigame
...
Wiadomości: 39

@aniewiem

Nic cię nie ominęło. Nikomu nie udało się złapać chowańca Zalbiniona, gdyż najprawdopodobniej istnieje jakiś błąd, w którym ten chowaniec pokazywał się tylko pierwszego dnia na polskim serwerze (lokalizacja "Loża artystów"), a później przestał wyskakiwać.
Dodatkowo jego przynęty nie ma nawet w butiku do kupienia, co jest bardzo dziwne, ponieważ za każdym razem jak wychodził nowy chowaniec mieliśmy do dyspozycji ją w sklepie.

Jak już napisałam wcześniej, poinformowałam o tym beemoovo (w sobotę), lecz do tej pory mi nie odpowiedzieli. Przyszła tylko automatyczna wiadomość, że "odpowiedź może się przedłużyć ze względu na event i nowy odcinek".


https://zapodaj.net/images/9452ce0bcb71d.gif

Offline

#79 02-08-2023 o 19h02

Straż Cienia
aniewiem
Młoda Rekrutka
aniewiem
...
Wiadomości: 18

A oki, rozumiem, dzięki /static/img/forum/smilies/smile.png Źle zinterpretowałam to co Sakuraaa wyżej napisała o chowańcu, chyba chodziło tutaj o Panplumiye.
No nic, trzymam kciuki za to, żeby bee zdążyło naprawić babola przed końcem eventu.


https://zapodaj.net/images/9e1b8c0e06fe0.gif

Online

#80 02-08-2023 o 19h45

Straż Cienia
Imogene
Debiutantka
Imogene
...
Wiadomości: 131

A czasu coraz mniej tak jakby.


When in doubt...Blame Beemoov.

Offline

#81 02-08-2023 o 19h59

Straż Cienia
Mixtigame
Rekrutka
Mixtigame
...
Wiadomości: 39

@Imogene

O tak. Jakoś nie śpieszą się z tą odpowiedzią...

Ostatnio zmieniony przez Mixtigame (17-08-2023 o 12h54)


https://zapodaj.net/images/9452ce0bcb71d.gif

Offline

#82 04-08-2023 o 20h41

Straż Cienia
Mixtigame
Rekrutka
Mixtigame
...
Wiadomości: 39

BARDZO WAŻNE OGŁOSZENIE!

Beemoovo odpowiedziało na zgłoszony bug odnośnie chowańca Zalbinion! Napisali, że zgłosili już to grupie technicznej i się tym zajmują.

Ciekawe, czy przedłużą z tego powodu event lub dadzą nam jakąś rekompensatę


https://zapodaj.net/images/9452ce0bcb71d.gif

Offline

#83 05-08-2023 o 00h55

Straż Cienia
Garter
Debiutantka
Garter
...
Wiadomości: 85

@Mixtigame

Dzięki za informację. Dobrze, że w końcu zechcieli odpisać... Już się bałam, że zostaniemy na lodzie. Szkoda tylko, że obudzili się na sam koniec eventu. Kończy się w niedzielę, a oni pewnie w weekend nic nie zrobią, więc nie mam pojęcia, jak to rozwiążą. Jedyne sprawiedliwe wyjście jakie przychodzi mi do głowy to przedłużenie eventu dokładnie o tyle dni, ile występował błąd. Poczekamy, zobaczymy. Mam tylko nadzieję, że przynajmniej na zakończenie gry będę mogła przygarnąć tego słodkiego baranka </3


https://i.imgur.com/gkl6Ihi.png https://i.imgur.com/CNfvhrI.png

Offline

#84 06-08-2023 o 23h49

Straż Cienia
AuraGwen
Debiutantka
AuraGwen
...
Wiadomości: 110

Do zakończenia eventu kilka minut, a u mnie chowańca nadal brak... ech, mam nadzieję, że ktoś inny miał więcej szczęścia niż ja i kiedyś podzieli się nim na targu.


https://img.freepik.com/darmowe-wektory/rozowy-niebieski-bukiet-kwiatowy-z-akwarela_65186-3066.jpg?w=360

Offline

#85 07-08-2023 o 00h08

Straż Cienia
aniewiem
Młoda Rekrutka
aniewiem
...
Wiadomości: 18

Niestety przez weekend beemov nie ogarnął błędu z chowańcem, więc chyba nas to już bezpowrotnie ominęło.
No chyba, że jeszcze nas zaskoczą i zrekompensują...


https://zapodaj.net/images/9e1b8c0e06fe0.gif

Online

#86 07-08-2023 o 10h20

Straż Cienia
PoesiaTheAngel
Debiutantka
PoesiaTheAngel
...
Wiadomości: 116

Mogliby chociaż dać jajko do inwentarza jak już

Offline

#87 07-08-2023 o 10h52

Straż Cienia
Mixtigame
Rekrutka
Mixtigame
...
Wiadomości: 39

Beemoovo w weekendy nie pracuje, więc może dadzą nam rekompensatę w tym tygodniu.
Zresztą powinni coś zrobić, bo to jest mocno nie fair, że z innych serwerów mogli zdobyć chowańca a my nie /static/img/forum/smilies/neutral.png

Ostatnio zmieniony przez Mixtigame (17-08-2023 o 12h53)


https://zapodaj.net/images/9452ce0bcb71d.gif

Offline

#88 07-08-2023 o 16h40

Straż Obsydianu
Vandea
Pomocniczka Sargouseta
Vandea
...
Wiadomości: 5 115

Fakt, że to pierwszy event w historii kiedy nie zużywałam całej energii chowańca, bo po prostu o nim zapominałam, a największą frajdę sprawiały mi zakupy w butiku powinno stanowić jedyne podsumowanie, ale cóż nie byłabym sobą, gdybym czegoś nie napisała. Pominę tutaj kwestię, że to prawdopodobnie ostatni event i inne kwestie ujęłabym to "natury etycznej".

Forma: Snejka znamy i nie lubimy, ale był już tyle razy, że nawet takiej ciamajdzie jak ja udało się skończyć to w dwa dni i mieć święty spokój. Oczywiście nadal wyskakujący żeton na aplikacji zasłania co wpadło.

Stroje:
Contralto: To po prostu ładna sukienka, bywały ładniejsze, bywały brzydsze, ale i tak zaopatrzyłam się w kilka re-colorów. Mocną częścią tego stroju są skrzypce, szkoda tylko, że nie pokusili się o neutralną wersję jak przy harfie Titania. Włosy oczywiście z dodatkiem, odpadają. Rękawki tracą na uniwersalności przez różyczki, ale są ładne.

Soprano: Co. To. Jest. Jedyny zdatny element to okulary - a to przecież nic nowego. Sukienka oczywiście sklejona z brzydkim paskiem, liczyłam na nią, ale obecnie ciuchy z normalnej mapki prezentują się lepiej. Włosów i reszty, nawet nie komentuję.

Arpegia: Zdecydowanie najładniejszy strój tego eventu. Zakochałam się z nim od razu, a potem zobaczyłam POMARAŃCZOWE RÓŻE. Dobrze, że chociaż czarna wersja ma je szarawe, eh... Włosy bardzo ładne, aż żałuję, że nie ma już szarej wersji, bo bardzo by mi się przydały. Bardzo ładne dodatki, harfa ukradła mi serducho. Żałuję tylko, że jak już zrobili zielsko na nogę to mogliby dać wieniec laurowy, na który czekam i czekam i już się pewnie nie doczekam.

Cacophony: Bardzo słaby strój jak na doładowanie... To co jest w nim w miarę ładne - biżuteria na twarz, jest mocno wtórne. Okropne włosy - i też wtórne, podobne do tych z zestawu Daemonika tylko gorsze, bo nie dość, że zepsute szyszką to jeszcze paskudną grzywką. Plusik za "miedzianą" wersję stroju. Brakuje tej kolorystyki i potem trudno coś sklecić.

Ilustracja: Mnie się osobiście podoba, lubię takie w tym stylu.

Mapa: Bieda z nyndzą. Poza jednym znośnym strojem nic na niej nie było w zasadzie, więc nic dziwnego, że zapomniałam wysyłać chowańca na poszukiwaniu, bo wydropieniu wszystkich sukienek i włosów.

Chowańce:
Zalbinion: Czyli chowaniec widmo. Patrzę na jego pyszczek i nie mogę. Jakoś specjalnie nie żałuję, że go nie mam, ale zawsze dodatkowe jajco w kolekcji przygarnę.

Panplumiye: Pomijając pewne kwestie, które pojawiły się wokół niego - wizualnie mi się podoba, ale szału też nie robi.

Podsumowując, cóż... słabe 5/10

Ostatnio zmieniony przez Vandea (07-08-2023 o 16h41)


https://i.imgur.com/Li0uUYz.jpg
- wilk i królik

https://i.imgur.com/vuRJ5TX.jpg
- kot Lucek

https://i.imgur.com/IhZQkLL.jpg
- pisklak Horus

https://i.imgur.com/wqRmKDg.png
Lil i fryteczki

https://i.imgur.com/cTH6aYg.jpg  - wiewiórki w czołgu

https://i.imgur.com/8DAyqlx.jpg
- Albiel i Perełki

https://i.imgur.com/yuA4IEX.gif
- gruba wiewióra

https://i.imgur.com/wPFNfTT.png
- świąteczny zespół RR

https://i.imgur.com/mJUIS8u.png
Oro

https://i.imgur.com/mypXJ4Q.gif


https://i.imgur.com/WY3Iwb6.jpg
Horus

https://i.imgur.com/w

Offline

#89 07-08-2023 o 21h58

Straż Cienia
Imogene
Debiutantka
Imogene
...
Wiadomości: 131

Ostatni event i zakończenie gry powinno być z fajerwerkami, prawda? W końcu firma na pewno chce dobrze zapisać się w pamięci graczy, chociażby i po to, żeby ruszyli tłumnie do nowej, dopiero tworzonej... a nie, czekajcie, toć to Beemoov.

No. Zaczynając od naprawdę słabej komunikacji- serio, czy to takie trudne publicznie ogłosić na WSZYSTKICH możliwych platformach- tak, forum też- że za tydzień event? Mnie takie rzeczy nie zaskakują, bo stalkuję fanpage, ale litości, to chyba nie tak powinno się odbywać.

Do plusów zaliczę butik: całkiem nieźle zaopatrzony, ale tutaj znowu minus, bo chyba nie można było kupić jaj z poprzednich eventów. Szkoda.

Gierka prosta, gramy w nią od... dwóch lat? Więc nie ma zaskoczenia. Niesamowite, jak udało im się robić w TO nowe wersje eventów (niektóre dość makabryczne dla mnie, tarcza z plemnikami straszliwie mi się zacinała), żeby potem odtwarzać 3 formy. Zero starań z ich strony.

Ilustracja- grupowa. Smutne, że w MCL bardzo rzadko dostawaliśmy grupówkę, więc nawet jeśli fabuła eventów bywała cienka, nagrodą były zazwyczaj dopracowane ilustracje. Nie, nie podobała mi się, więc odpuściłam sobie gierkę zupełnie. W ostatnim odcinku dostaniemy pewno też grupówkę, z Koori na przedzie a naszymi WSami gdzieś w tle. Mathieu będzie miał stopy zamiast dłoni i zapomną o bliźnie Lanca.

A, miłe, że dostaliśmy ilustrację tak se, bez wyjaśnienia o co chodzi. Fajnie, odpędzamy kolejnego węża. Fajnie, teraz chłopcy nas ubierają na... na co właściwie? Podobno to Chino jest odpowiedzialna za eventy w Eldarii. No to się nie stara dziewczyna.

Stroje:
dwa ok, aczkolwiek odpuściłam sobie ten butikowy. Na początku chciałam kupić wszystkie możliwe rękawki, a potem... nie kupiłam żadnego. Meh, nawet ubieranka straciła urok.
Tak, wiecie o którym outficie wolę nie mówić: jako całość nie broni się wcale. Znalazłabym zastosowanie dla dwóch elementów. Nie uważam, żeby AI zachwyciło inwencją, wykonaniem, niczym. Jeden z bardziej bezsensownych zestawów w historii Eldarii.
Zestaw bankowy kupiony, to taka tradycja z czasów, kiedy chciałam jeszcze wspierać Beemoov.

Żałość i smutek z chowańcem. Jeżeli sobie przypomną, to może wrzucą nam do inwentarzu jajo, ale nawet się nie nastawiłam. Dobrnęliśmy do ostatniego eventu, tradycyjnie z bugiem, tradycyjnie już z kiepską komunikacją.

Nawet nie chce mi się robić ratingu, sam event może nie jest najgorszy, ale całokształt nie pozostawia złudzeń: Beemoov się nie zmienił.


When in doubt...Blame Beemoov.

Offline

#90 08-08-2023 o 13h10

Straż Absyntu
Sakuraaa
Nowa
Sakuraaa
...
Wiadomości: 9

nie bylo mnie z dwa dni i nagle nie ma eventuXD troche szkoda bo odkad stracilam stare konto, pozostaje mi tylko to a tutaj troche brak strojow i wszystkiego. W sumie przykro, ze event nie trwal dluzej bo chcialabym zdobyc chowance z mapki i wiecej ubran:< Event taki o, zero fabuly, gierka taka zeby sie nie zmeczyc. Ubranka byly w miare ladne, chowaniec darmowy tez przesliczny ale jakos sie spodziewalam wogole wiecej itemkow na mapce? Mam wrazenie, ze bylo tego strasznie malo teraz. Ilustracji nie udalo mi sie zdobyc ale jakos nie zaluje, taka meh byla. Stroje z butiku mega ladne ale drogie jak zawszeXD gdybym wiedziala, ze dodadza w koncu ten event to przynajmniej bym zaoszczedzila maane. Kurde, to swieto muzyki takie meh troche, fajnie bo przynajmniej mam sie w co ubrac teraz ale szczerze wolalabym event letni, tam przynajmniej mialabym wiecej rzeczy do kupienia.

Ostatnio zmieniony przez Sakuraaa (08-08-2023 o 13h15)I want blood,guts and chocolate cake.

  zapodaj.net/images/731071ffe76ab.gif

Offline

#91 08-08-2023 o 16h55

Straż Cienia
Mixtigame
Rekrutka
Mixtigame
...
Wiadomości: 39

Odnośnie ubrań w tym evencie to mocno się zawiodłam.

Spodziewałam się outfitów z poprzednich eventów muzycznych na mapce, lecz jak widać musieli wsadzić jakieś nowe, które nie powalają swoją urodą (szczególnie te plączo-drewniane nie wiadomo co).

Oceniając event od 1 do 10 to bym dała 2, i to tylko ze względu na sukienkę Arpegia, włosy Allegra oraz mimo wszystko darmowego chowańca Panplumiye (jeśli nie weźmiemy pod uwagę jego błędów).

Ostatnio zmieniony przez Mixtigame (17-08-2023 o 12h52)


https://zapodaj.net/images/9452ce0bcb71d.gif

Offline

#92 16-08-2023 o 13h09

Straż Cienia
Mixtigame
Rekrutka
Mixtigame
...
Wiadomości: 39

Ponieważ event muzyczny skończył się i do samego końca nie został naprawiony bug z chowańcem Zalbinion wysłałam do beemovo emaila z pytaniem jaką rekompenstatę dostaną polscy gracze i kiedy

ZGADNIJCIE CO MI ODPOWIEDZIELI. ALBO NIE ZGADUJCIE, ZACYTUJĘ ICH WIADOMOŚĆ:

Hello
I received an answer from the technical team, the companion actually was available in the "Loża artystów" there was no issue.
Best regards

Owszem, chowaniec był dostępny, ALE TYLKO PIERWSZEGO DNIA, a poźniej już nikomu się nie ukazywał. I nie sądzę, by była to wina mojego chowańca Panalor, który ma 428 szczęścia i 195 energi (dodając jeszcze że wyczyściłam całą lokalizację "Loża artystów")

Ostatnio zmieniony przez Mixtigame (16-08-2023 o 13h35)


https://zapodaj.net/images/9452ce0bcb71d.gif

Offline

#93 16-08-2023 o 14h53

Straż Obsydianu
Luminithia
Nowa
Luminithia
...
Wiadomości: 1

Brak mi słów... I już mnie to nawet nie bawi.......

Offline

#94 16-08-2023 o 14h54

Straż Cienia
aniewiem
Młoda Rekrutka
aniewiem
...
Wiadomości: 18

A to brzydale /static/img/forum/smilies/hmm.png
Też mam Panalora z 414 punktami szczęścia, przeszłam mapkę wzdłuż i wszerz, z loży złapałam wszystkie przedmioty i na przynętę ani Zalbiniona nie trafiłam nawet pierwszego dnia.

Co do braku przynęty w butiku w ogóle się nie odnieśli?

Nie wiem jak wygląda u nich ta apka od strony programistycznej, bo jeśli nie mają logowania historii poszukiwań każdego gracza (a mogą nie mieć, bo logi przy tylu użytkownikach pożarłyby szybko terabajty miejsca w bazach danych) to możliwe, że nawet nie mieli jak sprawdzić babola i wysłali odpowiedź typową dla programisty (żeby nie było, też jestem programistką): "nie wiem, u mnie działa". Czyli "a nie zawracajcie nam głowy".
Słabo.
Mogli zachować się profesjonalnie i odpowiedzieć np "po zakończeniu eventu nie jesteśmy w stanie sprawdzić co mogło powodować błąd, więc w ramach rekompensaty dajemy wam jakąś pierdółkę". Ale nie skorzystali. Brak szacunku dla użytkowników, szczególnie, że to nie jest wcale tania gra, jak na to co oferuje.

Jestem tutaj stosunkowo niedługo, bo od jesieni, więc nie wiem czy to ich "normalne" zachowanie, niemniej zdecydowanie nie zachęca to do wydawania na nich pieniędzy.


https://zapodaj.net/images/9e1b8c0e06fe0.gif

Online

#95 16-08-2023 o 15h38

Straż Cienia
Mixtigame
Rekrutka
Mixtigame
...
Wiadomości: 39

@aniewiem

To co zacytowałam w poprzednim poście to ich jedyna odpowiedź Nie odezwali się nic na temat przynęty, ani butiku.

Nie mam zamiaru im odpuścić, po tym jak próbują mi mydlić oczy że to niby wina polskich graczy, i jak stwierdziłaś, "u nich wszystko działa".
Wysłałam już do beemoovo odpowiedź na ich "wyjaśnienie" i zobaczymy co mi odpiszą.

Dodatkowo zabawne jest to, że po tygodniu odpowiedzieli mi na zgłoszenie bugu chowańca Zalbinion, które wysłałam na początku eventu (a i tak go nie naprawili), a teraz jakoś im zajęło dwa dni by wysłać "wyjaśnienie" na temat mojego PYTANIA O REKOMPENSATĘ...

Ostatnio zmieniony przez Mixtigame (17-08-2023 o 13h13)


https://zapodaj.net/images/9452ce0bcb71d.gif

Offline

#96 16-08-2023 o 17h08

Straż Cienia
aniewiem
Młoda Rekrutka
aniewiem
...
Wiadomości: 18

I bardzo dobrze, że nie odpuszczasz.
Niech się ogarną tam w tym beemowie.


https://zapodaj.net/images/9e1b8c0e06fe0.gif

Online

#97 17-08-2023 o 12h15

Straż Cienia
Mixtigame
Rekrutka
Mixtigame
...
Wiadomości: 39

Uwaga, uwaga, aktualizacja. Odpisali mi

Hello
I asked again for the team to take a look at the issue.
Best regards

Krócej nie mogli. Zobaczymy co dalej. Poczekam tydzień i jeśli znowu się nie odezwą z aktualizacją informacji ponownie do nich napiszę.

Ostatnio zmieniony przez Mixtigame (17-08-2023 o 12h51)


https://zapodaj.net/images/9452ce0bcb71d.gif

Offline

#98 17-08-2023 o 20h27

Straż Cienia
aniewiem
Młoda Rekrutka
aniewiem
...
Wiadomości: 18

Ciekawa jestem jak z tego wybrną /static/img/forum/smilies/smile.png


https://zapodaj.net/images/9e1b8c0e06fe0.gif

Online

#99 17-09-2023 o 15h27

Straż Cienia
Mixtigame
Rekrutka
Mixtigame
...
Wiadomości: 39

Uwaga aktualizacja (albo jej brak).

Od ostatniej odpowiedzi wysłałam jeszcze 4 maile do beemoovo, ze względu na brak pojawiania się informacji o rekompensacie i przedłużającej się ciszy z ich strony. Na żadne nie odpowiedzieli i dodatkowo skasowali całą rozmowę (ich odpowiedzi na moje wcześniejsze maile, jak też moje na ich) na ich stronie. 

Wypowiem się tylko tak. Mają nas głęboko gdzieś.

Ostatnio zmieniony przez Mixtigame (17-09-2023 o 15h28)


https://zapodaj.net/images/9452ce0bcb71d.gif

Offline

#100 17-09-2023 o 20h53

Straż Cienia
aniewiem
Młoda Rekrutka
aniewiem
...
Wiadomości: 18

Co za dzbany... /static/img/forum/smilies/hmm.png


https://zapodaj.net/images/9e1b8c0e06fe0.gif

Online

Strony : 1 2 3 4