Forum

Strony : 1 ... 22 23 24 25 26 27

#576 02-11-2019 o 23h04

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...
Wiadomości: 2 84443.

Zainspirowana strojem za doładowanie stworzyłam stylizację personifikacji starożytnego Rzymu, trochę na bazie Hetalii, trochę na bazie własnej wizji.
Hetaliową żeńską wersję Starożytnego Rzymu w RPie prowadzi przyjaciółka. Chociaż tutaj nie musiałam zaznaczać o zmienianiu płci. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Lista użytych rzeczy---
44.

W wolnej chwili staram się zrobić zaległe stylizacji, z tej jestem bardzo zadowolona, jest kompletna, ewentualnie drobne poprawki. Miałam tu na myśli mitologicznego Trytona, żeńska wersja to powinna być po prostu syrena, ale tak nie do końca, bo tę postać przysposobiłam sobie do RP, zrobiłam postać po swojemu łącznie z wyglądem, więc niech to zostanie w nazwie, że chodzi o postać, a nie kategorię stwora.

Lista użytych rzeczy---
45.

Teraz stylizacja Tiliona w opozycji do stylizacji Arieny, którą robiłam wcześniej. Jestem zadowolona, chociaż można by było jeszcze nad nią popracować. Cieszę się, że mogłam użyć elementów Moon Warrior, bo mi się kurzyły.

Lista użytych rzeczyEDIT: Zmieniłam usta, myślałam też nad zmianą tła, ale zrezygnowałam na kryształowe, ale jednak najbardziej zależy mi na "nocnym tle", więc to obecne pasuje lepiej. Zmieniłam tylko to na głowie, bo na tym bardziej widać, że to księżyc.

Zmiany


---
46.

Przyznam szczerze, że miałam troszeczkę inną wizję, chciałam użyć peleryny PW i innych włosów, ale ciężko znaleźć takie włosy, które chowają się pod peleryną i jeszcze pasują pod postać, ostatecznie wyszło tak i nawet jestem zadowolona z efektu. Bardzo stara i nie używana postać do RPa, ale podobała mi się jego wizja i wydaje mi się, że oddałam to, że jest dżinem. Szkoda, że nie mam chmurki z Walentynek, trzeba by ją było zakupić następnym razem.

Lista użytych rzeczyEDIT: Nadal nie udało mi się oddać postaci, żeby to zrobić to musiałabym całkiem od nowa zrobić tę stylizację, a ta całkiem mi się podoba, więc niech zostanie, ale wprowadziłam poprawki - część, bo musiałam po skasowaniu bugu, a część, bo chciałam.Zmiany---
47.

Tym razem zrobiłam Afrodytę, którą kiedyś prowadziłam w RP. Chciałabym dorwać jeszcze różowy pasek Twisted Harpy i inne niebieskie oczy i już będę w pełni szczęśliwa.

Lista użytych rzeczyEDIT: W połowie spełnione, dorwałam ten pasek.ZmianyEDIT: Kosmetyczne zmianyZmianyEDIT: Kolejne zmianyZmiany

Ostatnio zmieniony przez Vandea (13-09-2020 o 22h10)


https://i.imgur.com/9k93aCP.jpg

Offline

#577 09-11-2019 o 22h19

Straż Obsydianu
Meska
Straż na szkoleniu
Meska
...
Wiadomości: 177

Zainspirowałam się i trochę zmodyfikowałam strój eventowy, jest to bardziej elegancka wersja stroju cyganki.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)Lista rzeczy:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)Korzystając z okazji wrzucam jeszcze kilka innych stylizacji żeby nie zapomnieć o nich, które przy czasie napewno uzupełnię o listę rzeczy.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Meska (09-11-2019 o 22h35)


 


***************************************

Cukierek albo figielek? To znaczy psikus...tak to na pewno był psikus

Offline

#578 15-11-2019 o 23h10

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...
Wiadomości: 2 84448.

To w sumie żadna postać, ale znowu chciałam wykorzystać strój za doładowanie i chciałam taką personifikację jednorożca zrobić (brakuje mi złotych kopytek, ale od biedy może tak być), a że skrzydła miałam pasujące kolorystycznie to w sumie wyszedł taki alicorn.

Lista użytych rzeczy

Ostatnio zmieniony przez Vandea (13-09-2020 o 22h11)


https://i.imgur.com/9k93aCP.jpg

Offline

#579 15-11-2019 o 23h24

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...
Wiadomości: 2 315

Dzisiaj przybywam z tylko jedną stylówką, aktualnie tą którą mam na sobie. Jest to zmodyfikowana wersja mojej wcześniejszej kreacji, którą chyba kiedyś tu pokazywałam, ale rzucę linkiem dla porównania.


https://i.imgur.com/ypiqpcl.png

Zimowy łowca


https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

Online

#580 15-11-2019 o 23h51

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...
Wiadomości: 2 84449.

A tu już stylizacja inspirowana postacią Oony z Rozczarowanych. Przydałyby się bardziej falowane włosy (np. te z Festiwalu Gwiezdnych pól były dobre, ale mam je rude), kufelek straży, na który bezskutecznie poluję i język żmii z czerwonymi wargami. Szkoda też, że nie ma typowej szabli... Ale i tak jestem zadowolona.

Lista użytych rzeczyEDIT: Zmieniłam kolorki, niektórych itemów, troszkę teraz miecz odstaje, ale idzie przeżyćZmianyEDIT: Podrasowałam tę stylówkę.Zmiany
---
50. Długo się nosiłam z zamiarem zrobieniem stylizacji na tę postać i w końcu miałam odpowiednie ciuszki, żeby to zrobić. Trochę kombinowałam z bluzkami, ale chyba to jest najlepsze co mi wyszło.

Lista użytych rzeczyEDIT: Właściwie to zmieniłam tylko ustaZmiany

Ostatnio zmieniony przez Vandea (11-09-2020 o 19h05)


https://i.imgur.com/9k93aCP.jpg

Offline

#581 17-11-2019 o 22h21

Straż Absyntu
Hinawari
Żołnierz Straży
Hinawari
...
Wiadomości: 441

Stworzyłam cały wątek z moimi stylizacjami, a że jest ich tam dość sporo i to jeszcze w paru wersjach to pozwoliłam sobie nie pisać o poszczególnych elementach jakich użyłam. Niemniej zawsze można do mnie napisać na priv o to i jak najbardziej podam.
ALE jeśli to jednak nadal jest "niedozwolone" to usunę post :)

https://docs.google.com/document/d/1zqQiiOhWubwwS9rTvhpzSEQBULUECZx8U8sF4BaBxio/edit?usp=sharing


||||   SPRZEDAM   ||||   KUPIĘ   ||||   MOJE  STYLIZACJE
https://i.imgur.com/aOUdaZ2.png

Offline

#582 18-11-2019 o 21h39

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...
Wiadomości: 2 84451.

Tanatos, a raczej taka moja wizja. Ja nawet jestem zadowolona z efektu, chciałabym zmienić tylko skórę na bardziej bladą jak się dorwę do maany, ale przyjaciółka, która nim RPuje jest nieprzekonana ja nie wiem czemu, więc pewnie będzie jeszcze jakaś wizja.

Lista użytych rzeczyEDIT: Zmieniłam karnację i usta.Zmiany
EDIT: Po naprawieniu buga musiałam jakoś ratować kolejną stylizację... Welp no na razie musi tak być póki nie dorwę nic lepszego.Zmiany------
53.

W końcu, w końcu, w końcu. Zrobiłam stylizację na Melkoru. Jestem nawet zadowolona. Oczywiście wolałabym inny młot, ale z braku laku i kit dobry. Znaczy w sumie młot jest dobry, ale kolory ma średnie. Te kamyszki powinny być w koronie, ale no takiej korony nie ma, więc dobrałam perłę do kolczyków i nawet jestem zadowolona z efektu.
No włosy powinny być czarne, ale od biedy chino-czarne ujdą, no i cera jaśniejsza, ale to dopiero jak zrobię odcinek to się obkupię w butiku.

Lista użytych rzeczyEDIT: Zmieniłam usta i tło.Zmiany---
52.

Nie wiem czemu byłam przekonana, że dodawałam już tę wersję Tanatosa, ale się okazało, że jednak nie. Dziwne, bo nawet na profilu było dodane, inna rzecz, że link zły... No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo jeszcze pozmieniałam kilka rzeczy.

Lista użytych rzeczyEDIT: Zmieniłam karnację i usta, drobne zmianki.Zmiany---
54.

To jest niemal kompletna stylizacja, z której jestem bardzo zadowolona. Brakuje mi tylko czegoś do ręki.

Lista użytych rzeczyEDIT: No i dorwałam coś do ręki - no i wprowadziłam drobne zmiany.ZmianyEDIT: Drobne zmiany.Zmiany---
55.

No cóż, to jest taka wersja robocza na pewno, ale i tak myślę, że okej.

Lista użytych rzeczyEDIT: Trochę poprawiłam tę stylizację.Zmiany---
56.

Jestem dość zadowolona z tej stylizacji, w sumie wymyśliłam ją po złapaniu białych skrzydeł i szponów i chciałam zrobić "białą harpię", ale jak zaczęłam łączyć elementy to wyszła mi trochę taka... patriotyczna i niech tak będzie.

Lista użytych rzeczy---
57.

Zrobiłam stylizacje Chione, nimfy śniegu z RP, którą prowadzi moja przyjaciółka. Nawet jestem zadowolona z efektu, zwłaszcza, że użyłam rzeczy, które kupiłam, a które kurzyły się w szafie.

Lista użytych rzeczyEDIT: Zmieniłam niektóre kolorki i trochę dodałam od siebie.Zmiany---
58.

Chcą użyć nowego stroju zdecydowałam się na taką femkę Aresa. Tak chodzi po prostu o boga wojny. Jestem zadowolona nawet z efektu, nie wyszła aż taka gotowizna. Chciałabym jednak jakieś tło, atmosferę i inne włosy.

Lista użytych rzeczy---
59.

Tym razem chciałam stworzyć postać małego fauna Boba, też w RP prowadzony przez przyjaciółkę, elementy stroju Crylasma pasują idealnie i cieszę się, że mogłam je wykorzystać. Nawet jestem zadowolona z efektu.

Lista użytych rzeczyEDIT: No zauważyłam dopiero teraz, że to tło będzie lepiej pasować.Zmiany---
60.

Personifikacja złotego smoka Nozdormu, oczywiście w wersji żeńskiej. Jest to moja własna wizja. Wymaga poprawek, ale jak na wersję roboczą jest super.

Lista użytych rzeczy---
61.

Stylizacja inspirowana Elżbietą Bathory. Oczywistym byłoby tu zastosowanie włosów Bathory, ale niestety nie współgrają z tą spódnicą. Może będę modyfikowała, ale jestem zadowolona z efektu.

Lista użytych rzeczyEDIT: Wprowadziłam drobne modyfikacje. Nieszczęśliwie na screenie nie widać nietoperzy, ale już nie chce mi się robić nowego.ZmianyEDIT: Zmieniłam usta, bo te pasują idealnie, a przy okazji wprowadziłam drobne modyfikacje.Zmiany---
62.

Hypnos. Stylizacja miała być takim odbiciem Tanatosa z motywami księżycowymi i kurczę nawet jestem zadowolona z efektu.

Lista użytych rzeczy---
63.

Jak dorwałam te włosy i skrzydła to od razu stwierdziłam, że to pod tę postać. Nie chciałam jednak edytować poprzedniej wersji, z której jestem zadowolona, więc po prostu zrobiłam nową.

Lista użytych rzeczyEDIT: Zmieniłam usta. Zdałam sobie też sprawę z tego, że biżuteria przebija sukienkę, a jak dać ją do tyłu to głupio wygląda, więc całkiem ją usunęłam.Zmiany---
64.

Stylizacja inspirowana Michałem z Makai Ouji i troszeczkę inwencji własnej.


Lista użytych rzeczyEDIT: Wymieniłam tarczę na flagę, jak ją dorwałam, jakoś bardziej pasujeZmiany---
65.

W sumie to stylizacja chyba mojego pierwszego OC ever. Była to taka bardziej wojowniczka, ale z racji, że jak dobierałam ciuchy to mi wyszła bardziej taka no inna wersja... Ale jestem zadowolona.

Lista użytych rzeczyEDIT: Zmieniłam karnację.ZmianyEDIT: Dodłam atmosferę, kolczyki i zmieniłam oczy, bo bardziej pasowało.ZmianyEDIT: No te usta to wprost idealnie do tej stylizacji.Zmiany---
66.

Ta stylizacja powstała w sumie dlatego, że chciałam jakoś użyć tej sukienki.

Lista użytych rzeczyEDIT: Drobny edycik.Zmiany---
67.

Chciałam zrobić inną wersję Gillesa, żeby użyć tych włosów, wyszła taka bieliźniana wersja.

Lista użytych rzeczyEDIT: Drobny edycik:Zmiany
---

68.

Niënna, już od jakiegoś czasu chciałam zrobić tę stylizację, ale brakowało mi rzeczy.

Lista użytych rzeczyEDIT: Naprawa bugu z sukienką wymusiła pewne zmiany, no i w sumie przy okazji troszkę rzeczy zmieniłam.Zmiany
---
69.

To też jest taka zaległa stylizacja i jestem z niej niemal w stu procentach zadowolona.

Lista użytych rzeczyEDIT: No cóż, tutaj też naprawienie buga zepsuło zabawę, ale przynajmniej tę stylizację udało mi się uratować. Przy okazji wprowadziłam drobne zmiany.Zmiany---
70.

Tym razem spróbowałam zrobić Hadesa, jakoś wyszło, ale pewnie będę modyfikować.

Lista użytych rzeczyEDIT: No wprowadziłam drobne zmianyZmianyEDIT: Jeszcze zmieniłam kolor jednego elementu.Zmiany
---
71.

No i do kompletu Persefona w wersji królowej podziemia.

Lista użytych rzeczyEDIT: Zmieniłam usta jak w większości stylizacji no i podmieniłam kwiatkiZmiany---
72.

No i inna wersja Vairë.

Lista użytych rzeczyEDIT: Podmianka ustZmiany---
73.

Mojra. "No bo jak to, że niby się nie da użyć tych rękawów." ~ Varda grudzień 2019
I żeby nie było wątpliwości, stylizacja by Vardzia.

Lista użytych rzeczy

Ostatnio zmieniony przez Vandea (15-11-2020 o 18h38)


https://i.imgur.com/9k93aCP.jpg

Offline

#583 04-01-2020 o 02h52

Straż Absyntu
Wampirzycaaaa
Rekrut
Wampirzycaaaa
...
Wiadomości: 38

Nigdy nie byłam przekonana do Artemis, jednak jej perłowa wersja jest całkiem fajna.

Grecka bogini zwycięstwa - Nike
https://i.imgur.com/fZFAF1W.png

Użyte:


https://funkyimg.com/i/2Tf2D.gif

Offline

#584 04-01-2020 o 09h26

Straż Absyntu
Angelisna
Szeregowiec
Angelisna
...
Wiadomości: 97


Jednym z niewielu plusów (chociaż też minusów) obecnego eventu jest danie stroju Holy Knight na mapę. Jest to jeden z niewielu strojów w tej grze, które dają mi masę inspiracji na outfity. O to niektóre z nich:

1. Anioł Zemsty
https://i.imgur.com/Ztb2vZu.png

Lista użytych rzeczy


2. Wędrowiec
https://vignette.wikia.nocookie.net/eldarya/images/e/ef/W%C4%99drowiec.png/revision/latest?cb=20200102215820&path-prefix=pl

Lista użytych rzeczy


https://i.imgur.com/o2LvEDY.png

Offline

#585 04-01-2020 o 12h27

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...
Wiadomości: 2 84474.

Brytania, to też postać, którą prowadzi moja przyjaciółka i chciałam ją zrobić. Będąc u mnie sama ona przeglądała co tam mam zrobione i co chcę zrobić. Powiedziałam jej, że mam idealne włosy na nią, ale brakuje mi dobrej sukienki... Padła odpowiedź "A czemu niby ona ma być w sukience?" No i kolejna stylizacja by Vardzia..
Stylizacja bardzo mi się podoba, ja tu tylko dodałam różdżkę i chciałabym dorwać kociołek w innym kolorze.

Lista użytych rzeczyEDIT: Mam ten kociołek, przy okazji wprowadziłam kosmetyczne zmiany.Zmiany
---
75.

Kiedy była u mnie przyjaciółka bawiłyśmy się w stylizacje, ona robiła mi, ja jej. Spodobało mi się to co stworzyłam u niej i troszeczkę się zainspirowałam i powstała taka sobie Wiedźma Morska.

Lista użytych rzeczy---
76.

Trochę inspirowana postacią Sytry'ego z Makai Ouji, trochę taka własna wersja.

Lista użytych rzeczyEDIT: Drobny edit.Zmiany---


EDIT: W międzyczasie zdałam sobie sprawę, że te rękawki fajnie pasują do tej sytylizacji.Zmiany---
77.

Felice. Na tło powinna być plaża, ale z braku laku i kit dobry.

Lista użytych rzeczyEDIT: Nadal nie jest to coś co chciałam, ale przynajmniej jakaś plaża.ZmianyEDIT: Dzięki letniemu eventowi zyskałam idealne rzeczy do tej stylizacji.Zmiany
---
78.

Stylizacja zainspirowana Białorusią z Hetalii. Bolą mnie te buty, ale lepszych nie mam.

Lista użytych rzeczy---
79.

Stylizacja zainspirowana Orihime Inoue z anime Bleach

Lista użytych rzeczy

Ostatnio zmieniony przez Vandea (05-11-2020 o 18h44)


https://i.imgur.com/9k93aCP.jpg

Offline

#586 04-01-2020 o 19h23

Straż Absyntu
Akuku
Szeregowiec
Akuku
...
Wiadomości: 138

Przebrana za chowańcaLista użytych elementówMoże i trochę ten strój przekombinowałam, ale muszę się do niego zdystansować, by móc ocenić co jest zbędne. Jednak cieszę się, że udało mi się pobawić tak tymi ciuszkami, by upodobnić postać do Alfeliego.

Offline

#587 04-01-2020 o 20h35

Straż Absyntu
Antares
Młody rekrut
Antares
...
Wiadomości: 22

https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/fr/cp0/e15/q65/81575109_503697646939302_3430743155043991552_n.jpg?_nc_cat=100&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=nECRWrBLx10AQkiS_vLsGbDT3UIEJjJ5SrOuI6AqCEyiNzMy7zBfDibZA&_nc_pt=1&_nc_eh=00fcd2090ff049b4c4cb744cdc89a115&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=5c339fbb5adb549faaeca3f6556c02bf&oe=5EA59667

Pierwszy raz coś wrzucam na ten wątek, ale jestem dość zadowolona z tej stylizacji /static/img/forum/smilies/smile.png. Nie wiem czy to bardziej czarodziejka, czy nimfa czy jakaś wyrocznia. Tak czy inaczej podoba mi się jak tutaj grają warstwy (sukienka-chmura-spódnica). Poza tym bardzo lubię połączenie odcieni niebieskiego z odrobiną fioletu /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Lista użytych elementów

Offline

#588 14-01-2020 o 20h55

Straż Absyntu
Grainne
Rekrut
Grainne
...
Wiadomości: 68

Wyjątkowo spodobał mi się efekt /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.imgur.com/6gxx2wr.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Grainne (14-01-2020 o 20h56)

Offline

#589 19-01-2020 o 14h58

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...
Wiadomości: 2 84480.

No i jest Hermes. Dlaczego wygląda tak, a nie inaczej... Cóż... Long story. W ręce kaduceusz to to nie jest, ale pasowało kolorystycznie.

Lista użytych rzeczy---
81.

Chciałam jeszcze sama spróbować użyć tych rękawów i stwierdziłam, że całkiem dobrze wygląda połączenie tej bluzki i tych spodni z nimi i stworzyłam taką czarodziejkę... No dobrze, inspirowałam się dość mocno Yennefer i przyznaję, że połączenie włosów, oczu, ściągnęłam od kogoś z forum. Chociaż chciałabym tu dać inne włosy, ale na razie ich nie mam to roboczo będą takie. Trochę za dużo koło szyi, ale niech będzie.

Lista użytych rzeczy

Ostatnio zmieniony przez Vandea (13-09-2020 o 22h21)


https://i.imgur.com/9k93aCP.jpg

Offline

#590 25-01-2020 o 12h29

Straż Absyntu
Linnana
Akolita Sylfy
Linnana
...
Wiadomości: 1 254

Po prawie 2 miesiącach w końcu zachciało mi się przebrać:

https://i.imgur.com/RP48Mte.png

Użyte rzeczy
No i druga stylówa, celem było nałożenie jak najwięcej itemków:
https://i.imgur.com/DIMUoXy.png

Użyte rzeczyhttps://i.imgur.com/ZHscjHg.png

Użyte rzeczyhttps://i.imgur.com/x2lcR7I.png

Użyte rzeczyhttps://i.imgur.com/rLqJaUz.png

Użyte rzeczy

Ostatnio zmieniony przez Linnana (15-02-2020 o 16h03)


https://i.imgur.com/DEAWes5.gif

Online

#591 27-01-2020 o 20h41

Straż Cienia
Emeraude_Hime
Rekrut
Emeraude_Hime
...
Wiadomości: 74

To mój obecny avek, chciałam coś w stylu Królowej Lodu ale w trakcie realizacji okazało się że nie mam wszystkich elementów strojów w odpowiednich kolorach, i zaczęłam kombinować  /static/img/forum/smilies/roll.png za Chiny ludowe nie mogłam sobie dobrać peruki, dwa razy zmieniałam kontrast kolorów, i niechaj będzie że mi wyszła Zimowa Pani  /static/img/forum/smilies/cool.png

https://gucio.uploadfile.pl/pobierz/1921013---6dpr/5316677400_1326980696.jpg
Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://i.ibb.co/X5PbJKW/30v1vmp.gif

Offline

#592 04-02-2020 o 12h21

Straż Absyntu
Angelisna
Szeregowiec
Angelisna
...
Wiadomości: 97


"Widząca"/"Uosobienie Oświecenia"
Do stworzenia tej kreacji zainspirowały mnie płaszcz Myre's Saint oraz postać widzącej - Callister z gry CrossRoads Inn.
https://vignette.wikia.nocookie.net/eldarya/images/7/70/Widz%C4%85ca_-_O%C5%9Bwiecenie.png/revision/latest?cb=20200204111044&path-prefix=pl

Lista użytych rzeczy


https://i.imgur.com/o2LvEDY.png

Offline

#593 05-02-2020 o 00h03

Straż Absyntu
Grzywaczka
Rekrut
Grzywaczka
...
Wiadomości: 43

<Szyderczy śmiech> A ja przebrałam się w najbrzydsze i najmniej przydatne, moim zdaniem, rzeczy.
https://zapodaj.net/images/4872745e9d073.png


https://media1.tenor.com/images/aa04bfa5f1bcfed825c6aafb13446e02/tenor.gif?itemid=18187672

Offline

#594 08-02-2020 o 23h44

Straż Absyntu
Navelie
Szeregowiec
Navelie
...
Wiadomości: 139

look


Szkoda, że nie mogłam znaleźć żadnych fajniutkich butów. /static/img/forum/smilies/hmm.png


https://media1.giphy.com/media/QaLrUnVlqAII18UkcJ/giphy.gif

Offline

#595 11-02-2020 o 20h23

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...
Wiadomości: 2 84482.

Kolejna próba wykorzystania kurzących się ciuchów w szafie. W sumie wyszło inaczej niż pierwotnie zakładałam, ale nawet fajnie. Taka ruda wróżko-kapłanko-czarodziejka.

Lista użytych rzeczy---
83.

Dorwałam tę spódnicę w dość dobrej cenie na targu i postanowiłam z nią coś stworzyć, no i jest coś takiego.

Lista użytych rzeczy

Ostatnio zmieniony przez Vandea (13-09-2020 o 22h22)


https://i.imgur.com/9k93aCP.jpg

Offline

#596 14-02-2020 o 18h34

Straż Cienia
Olioo
Straż na szkoleniu
Olioo
...
Wiadomości: 199

@Navelie do stylizacji trzeba podać listę użytych rzeczy /static/img/forum/smilies/wink.png

@Vandea chętnie obejrzałabym Twoje stylizacje, ale nie chce mi się otwierać tylu zakładek, zwłaszcza że to linki zewnętrzne... Wrzucasz tego sporo, więc byłoby super, gdybyś np. umieściła wszystkie stylizacje w jednym spoilerze, a listy użytych rzeczy w drugim /static/img/forum/smilies/smile.png Żeby umieścić tu obrazek wystarczy, że link który wklejasz umieścisz między znacznikami [ img ] i [ /img ] (bez spacji).

Podrzucam moje walentynkowe stylizacje! Pierwsza jest z zeszłego roku, a drugą stworzyłam na tegoroczny konkurs walentynkowy /static/img/forum/smilies/smile.png

https://pics.tinypic.pl/i/00998/u6m0tux6p374.png

-Lista użytych rzeczy-https://pics.tinypic.pl/i/00998/xdvfd8vm0idi.png

-Lista użytych rzeczy-

Ostatnio zmieniony przez Olioo (14-02-2020 o 18h42)

Offline

#597 22-02-2020 o 17h25

Straż Absyntu
Faren
Piechur Straży
Faren
...
Wiadomości: 2 315

Ostatnio zakochałam się w połączeniu czerni z zielenią. Gromadziłam dużo zielonych elementów które na targu chodzą za grosze i w końcu znalazłam dla nich zastosowanie. Chociaż po tych stylówkach widać, że po prostu użyłam obecnego zestawu walentynkowego i wcale tego nie ukrywam. >D

https://i.imgur.com/So3UvNg.png

Łyżwiarkahttps://i.imgur.com/tPwqkbX.png

Temting Herbalist według Farenhttps://i.imgur.com/Q30C7Yv.png

Noc kupały, a nie jakieś tam walentynkihttps://i.imgur.com/aqHDeHU.png

Czy na pewno szukałeś kwiatu paproci w tym lesie?


https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

Online

#598 23-02-2020 o 19h25

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...
Wiadomości: 2 844

Bez tłaZ tłem84.

Za radą @Olioo zmieniłam sposób dodawania stylizacji.
Trzecia już wersja Gillesa, z użyciem eventowych ciuszków. Generalnie chciałabym, żeby ta stylizacja była w bieli, ale niestety białej wersji nie było... Ale i tak jest dobrze.

Lista użytych rzeczyEDIT: Jak robiłam tę stylizację to zapomniałam o atmosferze, to teraz przy zmianie ją dodaję.

Bez tłaZ tłemZmiany---


Bez tłaZ tłem85.

Przyznaję się, że troszeczkę się zainspirowałam jedną stylizacją, którą widziałam u kogoś na forum (niestety nie pamiętam loginu) i to mnie skłoniło w ogóle to doładowania. Nazwa stylizacji - Santa Teresa, jest nieco przewrotna, ale stanowi nawiązanie do anime Bleach, gdzie miecz o tym imieniu miał właśnie formę modliszki i tutaj stylizacja stanowi moje wyobrażenie jej personifikacji. To też był powód, żeby wziąć ten strój. Jestem nawet zadowolona. Chciałabym tylko jeszcze dostać jakieś fajne pasujące lepiej usta, ale nie jest najgorzej.

Lista użytych rzeczyEDIT: Dorwałam biżuterię i stwierdziłam, że fajnie pasuje do tej stylizacji

Bez tłaZ tłemZmianyEDIT: Zmieniłam usta, dodałam atmosferę i drobny szczegół, o którym zapomniałam wcześniej. Albo go jeszcze nie miałam.

Bez tłaZ tłemZmiany

Ostatnio zmieniony przez Vandea (13-09-2020 o 20h07)


https://i.imgur.com/9k93aCP.jpg

Offline

#599 02-03-2020 o 01h47

Straż Cienia
Miyayumi
Przyjaciółka chowańców
Miyayumi
...
Wiadomości: 3 683

http://orig00.deviantart.net/5d8b/f/2015/207/c/3/rose_divider_by_akachuki-d92wka5.png

Te włosy w tej wersji kolorystycznej tak mi się spodobały, że musiałam je w końcu wykorzystać. ^^
https://images.tinypic.pl/i/00999/mshmmnnq8c88.png

Lista użytych elementów ubrań:(◕︿◕✿)

Offline

#600 07-03-2020 o 23h38

Straż Obsydianu
Vandea
Pokonała Dahu
Vandea
...
Wiadomości: 2 844

Bez tłaZ tłem86.

Ta stylizacja "narodziła się", bo stwierdziłam, że połączenie tego gorsetu i spódniczki wygląda dobrze. Chciałam też użyć włosów i oczu z alchemii. Początkowo miała to być elfka, ale miałam problem z dopasowaniem bielizny i wyszło coś takiego. Trochę zainspirowałam się nowym "Draculą". /static/img/forum/smilies/wink.png Nazwałam ją sobie Carmen, imię pasuje mi do takiej postaci.

Lista użytych rzeczy---


Bez tłaZ tłem87.

Znowu miałam w planach coś innego, a wyszło coś innego. Inspirowałam się Hazbin Hotel, ale zdałam sobie sprawę, że pasujące kolory karnacji i włosów mam tylko różowe no i zrobiłam coś innego. Boleję tylko na tym, że węże przechodzą przez karnację, ale udaję, że tego nie widzę. Wolałabym też, żeby karnacja była jaśniejsza ze względu na to, że dziwnie wyglądają jakiekolwiek usta. Coś innego do łapki może i jakaś atmosfera. Nazwałam ją sobie Morganita od różowego minerału.

Lista użytych rzeczy

Ostatnio zmieniony przez Vandea (13-09-2020 o 22h24)


https://i.imgur.com/9k93aCP.jpg

Offline

Strony : 1 ... 22 23 24 25 26 27