Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 520 521 522

#13026 10-09-2019 o 19h41

Straż Obsydianu
Asame
Akolita Sylfy
Asame
...

Nie do końca jest co oceniać, bo stylizacja składa się z raptem 5 elementów. Dam Ci plusika za kolorystyczne połączenie sukienki z rękawiczkami i butów z narzutką pod sukienką. Kwiatek we włosach kompletnie od czapy, a to tło to moja zmora, bo albo stoisz na stoliku albo na fotelu. Zostawiam 4/10 za chęci, bo wiem, że Twoja szafa po wejściu na nowe konto jest uboga.

https://i.imgur.com/zqqHeG5.gif

#13027 10-09-2019 o 20h48

Straż Cienia
Mioshi
Artylerzysta Straży
Mioshi
...

Pomijając to, że podstawa twojej stylizacji to gotowy zestaw, to reszta bardzo mi się podoba. Nogi są piękne, nie mam pojęcia jak udało ci się uzyskać tak genialny efekt *-* Na rękach też się dużo dzieje, więc stylizacja nie wygląda na pustą c: Dodanie drobnych elementów jak naszyjnik lub wianek to też był dobry pomysł /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Więc zostawiam 7/10, te 3 punkty odjęłam, bo podstawą stylizacji jest gotowy zestaw.

Ostatnio zmieniony przez Mioshi (10-09-2019 o 20h54)

#13028 10-09-2019 o 20h56

Straż Absyntu
Melandra
Szeregowiec
Melandra
...

Powiem tak, spotkałam się z Twoją stylizacją w temacie ,,Co szpeci osobę powyżej" i miałam lekki problem, więc nie skomentowałam xd Bardzo podoba mi się u Ciebie połączenie czerwonego i złotego i to nietypowe użycie sukienki snow queen. Genialnie też wszystko się zgrywa z parasolkę i robi świetny klimacik. Włoski też bardzo się ładnie komponują. Po bliższym przyjrzeniu się mogę się przyczepić do butów (kolorystycznie pasują, nie pasują mi w stylu), ozdoby na głowę (tak samo) i ewentualnie tła (nie wiem, jakoś tak się wybija, ale bardzo je lubię, więc to już takie czepialstwo). Ale te to dobranie elementów do siebie mnie bardzo urzekło, widać, że to bardzo przemyślana stylizacja.

Mocne 9/10 za te moje czepialstwa :>

Ostatnio zmieniony przez Melandra (10-09-2019 o 21h03)

http://fotozrzut.pl/images/2019/09/10/otherpengu925d2ef9c15630f0.gif

#13029 11-09-2019 o 01h31

Straż Obsydianu
Nietzsche
Przyjaciółka chowańców
Nietzsche
...

Troszkę wszystko z innej parafii tu u Ciebie chociaż może gdybyś pokombinowała z zabudowaną górą nabrałoby to ładu i składu bo widzę pewien przewodni temat szalonego naukowca.
niespecjalnie wypada wycięcie tych spodni przy nagim brzuchu, one tak niezgrabnie się układają na ciele gardienne że aż szkoda zostawiać je tak na widoku
bałagan we wzorach widać tym bardziej, że ogólnie użytych elementów jest mało i wszystko wypełza na pierwszy plan- paski, spirale, księżyce- przydałoby się na coś zdecydować
tym ustom na tak zwyczajnej twarzy też daję łapkę w dół bo mimo świetnego zamysłu na ten item zostały zrealizowane tak, że gardienne wygląda jakby była szczerbata i ciężko utopić to wrażenie w akcesoriach których u Ciebie w sumie nie ma wcale.
Ale za to połączenie kolorów jest ładne i podoba mi się ogólny pomysł tym bardziej, że podbiłaś go halloweenowym tłem- wprawia w odpowiedni nastrój przed s p o o k t o b e r
2/10

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/61125078-6479-48c6-a47f-4ef74fb3e871/dd8vfgd-00d2e4a9-3ca8-4ded-9970-6ea2fe9134f1.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzYxMTI1MDc4LTY0NzktNDhjNi1hNDdmLTRlZjc0ZmIzZTg3MVwvZGQ4dmZnZC0wMGQyZTRhOS0zY2E4LTRkZWQtOTk3MC02ZWEyZmU5MTM0ZjEuanBnIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.EeTLZABvZqcozRMg1bc6YRXOE-2RLdW7Jq1HGnMtIBo

#13030 11-09-2019 o 12h10

Straż Absyntu
Senapi
Akolita Sylfy
Senapi
...

Całość wygląda świetnie, wielki szacun za ten sam odcień złota ty: 1 miko: 0, dzięki temu trikowi wyglądasz jak porządna i szanująca swój styl strażniczka gratuluje. Nie mam innych uwag bo jak widzisz nic nie odstaje innym kolorem dobrze tak trzymaj mała. Szkoda, że włosy i oczy nie pasują do sukienki, jednak wszystkiego mieć nie można :<. Nie podoba mi się natomiast tło i chowaniec które nie pasują. 9/10

Ostatnio zmieniony przez Senapi (11-09-2019 o 12h14)

#13031 11-09-2019 o 14h16

Straż Cienia
Mioshi
Artylerzysta Straży
Mioshi
...

Ta stylizacja bardzo mi się spodobała, więc kiedy tylko ja zobaczyłam to od razu ją zaklepałam c: Świetnie dobrane kolory, to samo tyczy się elementów i dodatków. Najbardziej chyba podoba mi się atmosfera, ta mgiełka dodaje takiego magicznego klimatu do stroju /static/img/forum/smilies/big_smile.png Nie pozostaje mi nic innego jak zostawić 10/10 :v

Ostatnio zmieniony przez Mioshi (11-09-2019 o 18h37)

#13032 11-09-2019 o 16h57

Straż Obsydianu
Ahria
Akolita Jednorożców
Ahria
...

Klep

https://i.imgur.com/h4jyEjS.png

#13033 11-09-2019 o 20h56

Straż Cienia
Kisoo
Żołnierz Straży
Kisoo
...

Koncepcja stylizacji fajna, jej wykonanie i dobór elementów niefajne. Bardzo nie podoba mi się głowa, jest na niej zbyt wiele elementów co daje wrażenie, że są tutaj użyte przypadkowe elementy. Twarz jest ok, sukienka jest ładna ale wg mnie jest tutaj za pusto. Nogi mi się względnie podobają ale zmieniłbym buty. Ten odcień wideł mnie nie przekonuje, jest zbyt brązowy. Tło jak dla mnie wogole się tu nie wpasowuje. Całość 4/10 za rozowy kolor i niektóre elementy.

Ostatnio zmieniony przez Kisoo (13-09-2019 o 11h16)

https://i.ibb.co/rtf9gbt/lewe.pnghttps://i.ibb.co/6rp4Tzz/ezgif-com-gif-maker-2.gifhttps://i.ibb.co/sQFmv27/Prawe.png

#13034 11-09-2019 o 20h58

Straż Absyntu
Melandra
Szeregowiec
Melandra
...

Pierwsza rzecz, która mi się rzuciła w oczy to to, że zmieniłeś stylizację, którą miałeś już jakiś czas czas, dlatego klepłam.

Bardzo podoba mi się zgranie kolorów u Ciebie. Ten fiolet i czerń bardzo ładnie razem wyglądają. Dodatkowo fioletowe elementy się super łączą ( buty, bluzka i berło). Włosy też się wpasowują w ten kanon. Twarz też moim zdaniem Ci wyszła, ta opaska na oczy ładnie się komponuje z całością.

Masz też plusa za takie użycie bluzki evil shadow, dawno nie widziałam jej przy stylizacjach. I ta karnacja, rozświetla Twoją postać, bardzo mi się to podoba.

Jeśli chodzi o to co mi się tu gryzie -> Spódnica trochę nie pasuje do reszty pod względem odcienia, według mnie trochę za bardzo się wybija. Też naszyjnik i berło mają inny odcień fioletu.

Jeszcze za bardzo tło nie pasuje mi do Twojej stylizacji, ale muszę przyznać, że tak wkomponowałeś w nie Musarose, że aż musiałam sprawdzać czy tak jest w oryginalnym tle xd

Ode mnie 7,5/10

Ostatnio zmieniony przez Melandra (11-09-2019 o 23h25)

http://fotozrzut.pl/images/2019/09/10/otherpengu925d2ef9c15630f0.gif

#13035 12-09-2019 o 06h11

Straż Cienia
Mioshi
Artylerzysta Straży
Mioshi
...

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że twoja stylizacja ma królewski klimat. To chyba przez tę koronę /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Ogólnie podoba mi się połączenie bluzki ze spodniami, peleryną i koroną. Nie jestem przekonana do berła. A buty zmieniłabym na inne, uważam, że te nie pasują.
Twarz jest zwyczajna, a dodatków niewiele. Atmosfery też nie wypatrzyłam.

Więc 5/10

Ostatnio zmieniony przez Mioshi (12-09-2019 o 16h57)

#13036 12-09-2019 o 21h00

Straż Cienia
Waioleta
Artylerzysta Straży
Waioleta
...

Cóż kreacja ciekawa i bardzo przyjemna dla oka, użycie tych włosów bardzo fajnie podkreśliło użycie nagrody miesiąca co idzie jak najbardziej na plus.
Kolorystyka prosta i przyjemna, lecz nie monotonna, ilość złota jest w sam raz i nie dokonuje nadmiernej inwazji na tle całości. Co najbardziej mnie boli to brak spodni, lecz mimo to schowanie sukienki za mgiełkę dało fajny efekt, dlatego za całość zostawiam tutaj 8/10.

https://d30womf5coomej.cloudfront.net/sa/f6/21c051e7-f5d1-49d7-a0b3-119744945ca4.png

#13037 12-09-2019 o 21h36

Straż Lśniąca
Siljie
Avenger
Siljie
...

Kurde, ale mi się podoba ta stylizacja. Dlatego tak lubię takie 'tematyczne' stylki, od razu przypomniałam sobie, że zaraz halloween. Niby nie ma dużo itemów, ale całość wygląda świetnie, ten 'zwiewny' efekt najbardziej mi się podoba. Propsy za karnacje, nie widuję jej wcale. Ten podział jasne ciuchy - ciemne ozdoby to strzał w dziesiątkę. Bielizna + kiecka + wstążka wyglądają jak komplet.
Nie podoba mi się tło, dałabym bardziej klimatyczne i może usta. Zawsze dziwnie wyglądają na tych ciemnych karnacjach.

9/10

#13038 13-09-2019 o 08h28

Straż Cienia
Mioshi
Artylerzysta Straży
Mioshi
...

Nie wiem jak ty to robisz, że wszystkie twoje stylizacje są tak genialne :v Ta oczywiście nie jest wyjątkiem /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Proporcje stylizacji są dobrze zachowane, kolorystycznie też jest super. Nie wiedziałam, że czerwień tak dobrze wygląda z szarością. Bardzo podoba mi się twarz, świetnie uzupełnia resztę stylizacji.
Dodatki i atmosfera też dobrze się prezentują /static/img/forum/smilies/big_smile.png Jedyny malutki minus to włosy, które są ,,odcięte" przez bluzkę, ale to nic, co bardzo rzuca się w oczy.
10/10

Ostatnio zmieniony przez Mioshi (13-09-2019 o 19h57)

#13039 13-09-2019 o 09h44

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Sargousetów
Mystification
...

Czerwień i złoto, bardzo klasyczne i bezpieczne zestawienie. Ale tutaj jest parę zgrzytów. Twój ubiór posiada 3 różne odcienie złota. Prawie że żółty na pończochach, pomarańczowy na butach i wyblakły na dłoniach. W Eldzie nie da się trafić idealnie z kolorami ale u ciebie jest zbyt duża rozbieżność w kolorach. Buty Queen of The North wydają się zbyt ciężkie, skracają nogę. Mam mieszane uczucia co do dymu wychodzącego między ciałem a peleryną. Wygląda to ok ale technicznie przywołuje pewne skojarzenia /static/img/forum/smilies/wink.png i moja największa bolączka- brak spodni. Bardzo się to rzuca w oczy.
Całość prezentuje się nawet ok, plus za wykorzystanie sukienki jako peleryny i parasolki w zestawieniu innym niż azjatyckie klimaty.  5,5/10

Ostatnio zmieniony przez Mystification (13-09-2019 o 10h30)

#13040 13-09-2019 o 09h56

Straż Cienia
Lexi
Artylerzysta Straży
Lexi
...

Okej, klepnęłam, bo bardzo podoba mi się klimat postaci. Wyglądasz, jak jakaś artystka, która wędruje po Eldaryi i występuje, grając na tej gitarce. I jeśli patrzę właśnie pod tym kątem na stylizację, to na starcie byłabym gotowa zostawić tutaj minimum 7/10. Ale wszystko sypie się, gdy patrzę na kolorystykę. Czad - jest jaskrawo, niewiele osób lubi taki kolorki, więc to leci na pewno na plus.
Najgorsze jednak jest to, że te rzeczy pięknie ze sobą współgrają pod względem samego ich wykonania.
Na przykład rękawiczki (albo rękawy od bluzki? nie jestem pewna) są już dużo jaśniejsze niż fiolet w spódnicy. Jak dla mnie mogłoby to działać, gdyby ten fiolecik jeszcze się gdzieś pojawił. Tak to tak ni to w tę, ni to w tamtą. To samo jest z granatowym w spódnicy. Okej, jest w butach, ale nie ma jakiegoś fajnego przełamanie na górze. I rozumiem, że trudno to zrobić, bo dodatki w Eldzi to czasem koszmar, ale po prostu mi nie leży.
Nie do końca pasuje mi również twarz - zbyt pochmurna, jak na dośc cukierkową stylizację.
No i mgła. Nie sądzę, żeby była akurat tutaj potrzebna.
Zostawiam więcej 5/10.

Ostatnio zmieniony przez Lexi (13-09-2019 o 12h39)

;3;
https://66.media.tumblr.com/ab838bbc7deb9a35cf178c34c9fb9924/tumblr_px2pwyEyhB1sy0el2o5_250.gifvhttps://66.media.tumblr.com/ccd9e84eb0e662768f93f630f2549bbe/tumblr_px2pwyEyhB1sy0el2o2_250.gifvhttps://66.media.tumblr.com/72a1f50c248d87fcc70a427036b9ea9c/tumblr_px2pwyEyhB1sy0el2o3_250.gifv

#13041 13-09-2019 o 22h22

Straż Absyntu
Liraeth
Pokonała Carcolha
Liraeth
...

Już kocham za głowę, bo uwielbiam jak stosuje się te kwiaty czy po bokach czy wianki (na które ludzie zwykli już narzekać) no bardzo mi się podoba! Fajnie wygląda ta sukienka z bluzką, którą też rzadko się widzi, wygląda jak jeden komplet. Nie mam zastrzeżeń do nóg, bo... no kurde co tu przeciągać jestem na tak pod względem całości. I muszę powiedzieć, że wyczepiście wyglądają rękawiczki z tatuażami, robią efekt nie powiem. Uważam, że to żółte zwiewne jest niepotrzebne, wręcz wadzi mi odbiór tej stylki. No i może dodałabym jakąś atmosferę, coby nieco ożywić tło, ale tak jest w porządku 8/10.

Ostatnio zmieniony przez Liraeth (13-09-2019 o 22h27)

#13042 14-09-2019 o 08h31

Straż Cienia
Mekashi
Oficer Straży
Mekashi
...

Stylizacja przypadła mi do gustu. Podoba mi się połączenie elementów tworzących dół stylizacji, razem tworzą piękną, delikatną i pełną suknię.
Kolory są ciekawie rozłożone. Cała biel rezyduje u góry, kiedy czerwień wyłania się w pełnej okazałości z dołu. Według mnie to plus, dodaje do stylizacji zróżnicowania.
Szczegóły odstają bardzo delikatnie, jeśli się przyjrzę (na przykład kości na rekach, gorsety...), ale to mój perfekcjonizm, więc ignoruję ;D. Jedyny element, który wydaje mi się rzeczywiście zbędny, to dodatek na nodze po prawej, u góry nogi. Bransoletka na nogę??. Spódnica jest na tyle bogata, że jest niepotrzebna, a ciemny szary nie łączy się z niczym innym w stylizacji.

Oceniam 10/10, bo nie mam nic do zarzucenia /static/img/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Mekashi (14-09-2019 o 08h38)

https://i.imgur.com/66pNI9m.png?1

#13043 14-09-2019 o 10h07

Straż Obsydianu
Rozata
Akolita Sylfy
Rozata
...

Ładna zimowa stylizacja /static/img/forum/smilies/smile.png Podoba mi się wyraz twarzy Gardzi oraz zastosowanie szarej karnacji. Peleryna dobrze komponuje się z koszulą. Mam wrażenie, że dół stylizacji jest nieco cięższy od góry ze względu na alladynki i pelerynę - dodałabym jeszcze jakiś element przy głowie. 7,5/10

#13044 14-09-2019 o 11h16

Straż Obsydianu
Mariah
Akolita Jednorożców
Mariah
...

Hinduska księżniczko wróżka! Bardzo mi się podoba ten dobór niebieskiego ze złotym, bardziej może żółtawym. Podoba mi się też to, że małe jest ubrań z eventów gdzie chyba co 4 na 5 użytkowniczek jest cała ubrana w ubrania eventowe. Jedynie do czego się doczepie to buty, Niby niebieskie, niby takie ładne a jakoś mi nie pasują. Skarpetki bym założyła i do tego jakieś dłuższe buty, może z gry albo z jakiegoś eventu. Najbardziej podoba mi się góra i skrzydła. Góra z tymi oczami bardzo pięknie się prezentuje. Daje ci czyste 8/10, ten minus to buty i konfetii,

https://66.media.tumblr.com/e1f64239a3af5866d68dd104cb7c877b/tumblr_pxr771fYHU1r1brdqo8_540.gif

#13045 14-09-2019 o 13h38

Straż Cienia
Waioleta
Artylerzysta Straży
Waioleta
...

Cóż pierwszy raz od dawna mam więcej negatywnego do powiedzenia, niż pozytywnego, bo otwarcie na start już mówię, że kreacja mi się nie podoba. No ale zacznę od drobnego plusu, mianowicie klimat takiej zjawy w podziemiach, bardzo fany pomysł i gdybyś dopracowała kreacje na pewno zgarnęła byś ode mnie wysokie plusy.
Teraz już te gorsze sprawy, kolorystyka, fatalna, jak obejrzałam miniaturka na forum, pomyślałam że kolejna biała kreacja, a tu zonk, złote kielichy, czerwona wada, biała kiecka, niebieski wisior, misz masz wielki.
Twarz może i nawet pasuje, lecz na minus idzie tutaj makijaż który niestety z tymi oczami oraz włosami, słabo się prezentuje i to bardzo.
Za całość niestety zostawiam 2/10, może następnym razem uda ci się mnie jeszcze lepiej mnie zaskoczyć /static/img/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Waioleta (14-09-2019 o 17h47)

https://d30womf5coomej.cloudfront.net/sa/f6/21c051e7-f5d1-49d7-a0b3-119744945ca4.png

#13046 Wczoraj o 12h45

Straż Absyntu
Liraeth
Pokonała Carcolha
Liraeth
...

Kolejna Twoja odsłona jest niebywale ciekawa przez użyty itemy/dodatki, których nie widzi się najczęściej. Idealnie dopasowałaś postać do tła, nie zlałaś się z nim całkowicie, co jest na plusik. Podoba mi się wybór, jaki padł na tę sukienkę, bo w komplecie z tym zwiewnym szalem prezentuje się delikatnie i ładnie. O ile postać wygląda na złą/mroczą a odziana jest w najbardziej zwiewne ubrania jakbyś chciała wycisnąć z niej tę delikatną stronę. Tak ja oczytałam ten koncept i podoba mi się ten odbiór. Te ciemnie akcesoria, które nadają jakiś akcent stylizacji to strzał w dziesiątkę. Nie mam zastrzeżeń do ozdób na nogach i rekach, aczkolwiek naszyjnik na dekolcie nie wygląda tak dobrze i pozbyłabym się go. O ile podoba mi się postać, tak twarz mnie kompletnie nie przekonuje. Jest tutaj najsłabszym ogniwem i coś bym pozmieniała. Zostawię mocne 7/10, bo jednak twarz to ważna "rzecz" w stylówce, a tutaj wyszło przeciętnie względem całości.

Ostatnio zmieniony przez Liraeth (Wczoraj o 16h36)

#13047 Wczoraj o 14h52

Straż Obsydianu
Sídhe
Straż na szkoleniu
Sídhe
...

sernik.

Zbyt leniwa dusza, by po ponad roku w tej grze ogarnąć podstawy.

Strony : 1 ... 520 521 522