Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 08-11-2016 o 20h17

Straż Lśniąca
Croo
Stokrotka z Dolin
Croo
...
Wiadomości: 2 988

/!\Obecnie funkcja klasyfikacji jest niedostępna./!\


ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA ...
czyli jak to jest z tą klasyfikacją

I. Punkty do klasyfikacji liczone są średnią. Gra sumuje liczbę wszystkich punktów zdobytych przez aktywnych użytkowników (w danej straży i w danym miesiącu), a następnie dzieli tę wartość przez liczbę aktywnej populacji

II. Całkowity wynik przedstawiony w oknie klasyfikacji, jest wynikiem sumującym ogólną ilość punktów zdobytą przez graczy ze wszystkich miesięcy.

III. Jeżeli jedna ze straży prowadzi w rankingu przez dwa miesiące, pozostałe straże otrzymują bonus na początku miesiąca, w postaci +5% punktów.

IV. Punkty do klasyfikacji zdobywa się za pomocą zdobywanego przez użytkownika doświadczenia:
- wysyłanie chowańca na wyprawy,
- przechodzenie odcinków,
- wykonywanie replayi,
- granie w mini-gry,
Mikstura doświadczenia zakupiona w butiku nie wlicza się w klasyfikację!

V. Żeby odebrać nagrodę miesiąca należy:
- Być w straży, która ma najwięcej punktów
- Zdobyć 1000 punktów doświadczenia
- Zalogować się co najmniej 7 razy w ciągu miesiąca
Te warunki muszą zostać spełnione w ubiegłym miesiącu, ponieważ to miesiąc, w którym twoja straż była na czele klasyfikacji. Dlatego nawet jeżeli warunki wyświetlają się jako spełnione, nie są zaliczane do bieżącego miesiąca. Jeżeli nie spełniłaś wszystkich warunków, to będą się one wyświetlać na szaro i będziesz mogła kupić nagrodę miesiąca za 100 ZM lub go przymierzyć.

Wyjątek! Jeżeli dostałaś bana w ciągu danego miesiąca, nie otrzymasz nagrody, nawet jeśli wszystkie warunki zostały spełnione.

VI. Gracz jest uznany za aktywnego od momentu 7 dni oraz posiadania 1000 pkt, które są niezbędne, aby otrzymać nagrodę. Poniżej tej liczby konta nie są brane pod uwagę.

lista ta będzie na bieżąco uzupełniana



https://66.media.tumblr.com/f323de976bb8a852cc3548f06bb5eeb4/tumblr_px2736OkDo1wv5lqho2_400.gifv https://66.media.tumblr.com/f323de976bb8a852cc3548f06bb5eeb4/tumblr_px2736OkDo1wv5lqho2_400.gifv

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1