Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 353 354 355

#8851 12-01-2020 o 12h31

Straż Obsydianu
Vilema
Artylerzysta Straży
Vilema
...

@up, no to by było serio do kitu. My się tu produkujemy z domysłami, co mogą nam wprowadzić zamiast klasyfikacji, a tymczasem oni mogą się po prostu przygotowywać do zwinięcia eldki całkowicie x'D

https://media.giphy.com/media/11K2Frm4QEwfQI/giphy.gif

#8852 15-01-2020 o 15h21

Straż Absyntu
AkaiS
Straż na szkoleniu
AkaiS
...

Bimuf zapomniał chyba, że te konflikty między graczami się pojawiały z ich winy, np kiedy kolejny miesiąc z rzędu  nie zmienili nagrody i wygrana straż dostała dwie, przez co część graczy się oburzala itp. Poza tym to klasyfikacja raczej nas jednoczyła.
A co do tych zmian to mam nadzieję że nie będzie kolejnego rentowego systemu pa /maaany bo ten na Moonlight Lovers jest jeszcze gorszy niż na syfie D:

#8853 15-01-2020 o 18h25

Straż Absyntu
Memorka
Żołnierz Straży
Memorka
...

Póki nie zamknięto jeszcze tego wątku pokoszę się o całościowe podsumowanie klasyfikacji /static/img/forum/smilies/cool.png
NAGRODY:
Cień: Nietoperze,  Klatka z motylami, Śnieżna burza, Aries Spirit, Pisces Spirit, Gemini Spirit, Libra Spirit, Capricorn's Spirit, Aquarius Spirit, Wild Lianas, Fox Ears, Ogon lisa, Magiczny kapelusz, Świąteczne berło, Maska karnawałowa,  Motyloptak, Efemeryczny Łuk, Potworna sakiewka, Astralne lusterko
Obsydian: Świetlny wianek, Magiczna różdżka, Sukienka Seapunk,  Cesarska korona, Płaszcz Wendigo, Jesienna gałąź,  Ondine, Konwalia Lily, Gold Rain, Scorpio Spirit, Lion Spirit, Taurus Spirit, Świąteczna gałązka
Absynt: Lodowa rękawica, Aura Wenus, Cancer Spirit, Virgo Spirit, Sagittarius Spirit, Serpentina, Spódnica Cnidarya
(oraz nagroda nr. 8 będąca brakiem narody, którą jakieś śmieszki i tak doliczyły nam na Wiki nie wiedzieć po co, bo nawet mimo to i tak jesteśmy grubo w tyle XD)
Obsydian ma sporo moich ulubionych perełek takich jak:
Magiczna różdżka, Sukienka Seapunk, Płaszcz Wendigo i Ondine /static/img/forum/smilies/smile.png
Od Cienia najbardziej lubię nagrody:
Lisi zestaw (uszy i ogon traktuje jako jedno całość), Motyloptak oraz Efemeryczny Łuk /static/img/forum/smilies/smile.png
Mój Absynt to niestety porażka na każdej linii a z naszych nagród jeśli by trafiły do innych straży to kupiła bym tylko Sagittarius Spirit... /static/img/forum/smilies/sad.png

Ostatnio zmieniony przez Memorka (15-01-2020 o 18h57)

https://forums.soompi.com/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://66.media.tumblr.com/bcaf9f214d93b9c4f2066632ecba3c76/4cd28f5a7d5ca62a-6a/s500x750/d6acc4eba0b140c226267ce4821525cc9b0d0e15.gif&key=902cbf719f4c82ca89a26ab01b1ea0f0ccb454f1b4433921a9cf6ed06b594ade

#8854 16-01-2020 o 10h26

Straż Obsydianu
Crewedka
Piechur Straży
Crewedka
...

@up Podsumowanie, a w zasadzie zestawienie wygranych nagród podzielone na lata, mamy w pierwszym poście niemal od samego początku /static/img/forum/smilies/wink.png Nie rzuca się w oczy, bo jest zwinięte w spoiler.

http://img.over-blog-kiwi.com/0/93/23/32/20180112/ob_410186_big-bang-image-big-bang-36087917-500-2.gif

#8855 16-01-2020 o 11h58

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

No jest ale ona ładnie podzieliła to na straże /static/img/forum/smilies/smile.png
Mimo iż bez obrazków, zestawienie @Memorka jest bardziej praktyczne, widać ile jaka straż ma nagród a większość z nas i tak wie jak one wyglądają.

#8856 16-01-2020 o 12h49

Straż Obsydianu
Meliona
Pokonała kurę
Meliona
...

I tak absynt ma najlepszą nagrodę w grze - Lodową rękawicę. Reszta mogłaby dla mnie nie istnieć, bo i tak ich nie używam.
Jeszcze Francuzi mają inne ładne nagrody, ale no. Niedostępne dla szaraczków z innych serwerów.

https://i.imgur.com/OTYZ4qS.png

#8857 17-01-2020 o 23h06

Straż Obsydianu
Aleneey
Rekrut
Aleneey
...

Nie grałam jakiś czas i wiem, że trochę nie na temat, ale
nie widzę nigdzie już mowy o "szafie" i jej renowacji.
Ktoś mi coś podpowie na ten temat? Bo miała być jakaś zmiana?
Co oni zmienili?  /static/img/forum/smilies/roll.png Bo ja myślałam, że to będzie zmiana typu np : możliwość usuwania mapowych "śmieci" z szafy xD
A co się właściwie zmieniło? /static/img/forum/smilies/roll.png   /static/img/forum/smilies/yikes.png ?

@down @Maddan
Ooo Dziękuję  /static/img/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Aleneey (18-01-2020 o 11h38)

https://media.giphy.com/media/12SEQA5np9TmE/source.gif

#8858 17-01-2020 o 23h29

Straż Absyntu
Maddan
Żołnierz Straży
Maddan
...

@up Wszystko jest w aktualnościach.
,,Wkrótce dowiecie się więcej". Na razie rzucili tylko informację, że renowacja będzie, ale na czym to ma polegać i kiedy, to już niestety na razie jedna wielka niewiadoma.

#8859 17-01-2020 o 23h36

Straż Cienia
Aeoliaen
Szeregowiec
Aeoliaen
...

Siljie napisał

@Aeoliaen, życzę udanego tygodniowego urlopu, tydzień bez forum dobrze Ci zrobi, a ten cenny czas będziesz mogła spożytkować na naukę czytania ze zrozumieniem.

Na jakie kurczaki to pisałaś skoro nie mogłam nawet przeczytać?
Zabłysnęłaś inteligencją że hey!
Dawaj kolejnego bana!
Przynajmniej mam z Was beke xDDD

P.s
Jak zablokujesz czy usuniesz zawsze mogę zrobić kolejne i kolejne i kolejne bo prawo do wyrażania opinii mam a tu powiedziałam tylko prawdę
Wysokie ego i "boskie osądy"
XDD
Zabłysnąć? Wam się nie udało.
A prawo do opinii mam
Jak nie tu to mogę wszędzie indziej a tu tylko powstrzymuje się od słów 18+ "kochane kociakowate bimuvy" ^^

Ostatnio zmieniony przez Aeoliaen (17-01-2020 o 23h42)

#8860 18-01-2020 o 09h29

Straż Lśniąca
Lexi
Nemesis
Lexi
...

@Aeoliaen, jedyne, co robiłaś w ostatnich postach, to bezpodstawne obrażanie moderacji, a nie wyrażanie własnej opinii, do której oczywiście masz prawo. @Konoe jedynie przypomniała Ci, że wątek służy do rozmowy o klasyfikacji, bo niestety twoje posty opowiadały o wszystkim innym, co łamało regulamin wątku. Nie rozumiem więc, dlaczego miałaś pretensje do nas, moderacji, która ma i miała podstawy do ukarania Cię. Nie posłuchałaś się upomnienia, a po zakończeniu twojego bana, od razu dałaś nam znać o swoim niezadowoleniu w wątku, który - chyba nikogo tutaj nie zaskoczę - nie dotyczy tematu twojego posta, a klasyfikacji.

Proszę tylko o jedno - czytaj następnym razem ze zrozumieniem i staraj się powstrzymać od pisania żenujących obraz w stosunku do moderacji, która nic nikomu bezpodstawnie nie zrobiła. Obiecuję, że wtedy nie będziemy "blokować czy usuwać", a ty będziesz mogła wyrażać swoje zdanie do woli.

https://1.bp.blogspot.com/-dZhx9xEYILU/X2jRYEqkMuI/AAAAAAAAE7s/TB6hHUrZU5YHMuHZMXf4RptyrkSgOcK2ACLcBGAsYHQ/w640-h170/wow2.png

#8861 18-01-2020 o 12h54

Straż Absyntu
VampireCarmila
Akolita Jednorożców
VampireCarmila
...

Szczerze to niestety ja już straciłam nadzieję na to by cokolwiek z tym zrobili.
Nie ukrywam ,że dla mnie była to jedna z tych przyjemniejszych rzeczy bo ostatnio nawet odcinków nie chciało mi się przechodzić i sprawdzałam tylko kto wygrał no i oczywiście co wygrał.
Bez tej zakładki jakoś pusto się wydaje.

No i jeszcze jedno,o ile nie mieszam się w dramy tak teraz muszę się wypowiedzieć.
@Aeoliaen Wybacz ,ale twoje zachowanie jest w tym momencie żałosne i dla mnie nie zrozumiałe.
Tak, masz prawo do opinii ,ale wątek dotyczy klasyfikacji , a ty zaczęłaś pisać  o ogólnych zmianach dotyczących zarówno strony jak i Eldaryi.
Gdy Konoe zwróciła grzecznie uwagę czego ma dotyczyć ten wątek stwierdziłaś ,że ma się nie zapędzać bo "Wiesz że istnieją WIELKIE GWIAZDY PROTEKTORY I WYZNAWCY ZASAD NIEKARALNOŚCI".
Jak już @Elentiya wspomniała nie upomnieli nas tylko Ciebie bo najwidoczniej reszta wie od czego służy posada moderatora i nie jest to tylko "tytuł".
Na dodatek najpierw piszesz "Szczerze mam gdzieś czy dostane bana" by po powrocie na konto znowu pluć jadem w moderacje która tylko wykonuje obowiązki pisząc "Zabłysnęłaś inteligencją że hey!
Dawaj kolejnego bana!
Przynajmniej mam z Was beke xDDD"
Nie wiem co jest trudnego w czytaniu ze zrozumieniem,ale chociaż wypadałoby zwracać się z szacunkiem do drugiej osoby.

@down z przykrością stwierdzam,że absolutnie by mnie to nie zdziwiło sądząc po opóźnieniu 28 odcinka.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (18-01-2020 o 13h05)

.....................https://thumbs.gfycat.com/PleasingAgileLeopardseal-size_restricted.gif

#8862 18-01-2020 o 13h00

Straż Obsydianu
Mystification
Akolita Chochlików
Mystification
...

Okej, najpierw priorytetem było ML, teraz będą siedzieć nad kolejną odsłoną Syfa. Boje się, że jakiekolwiek ogłaszane zmiany wejdą późno lub w bardzo okrojonej wersji. Nie zdziwię się jak jeszcze z czegoś zrezygnują. Może odcinek raz na pół roku na początek....

#8863 18-01-2020 o 13h42

Straż Absyntu
Ilian
Przyjaciółka Jamona
Ilian
...

Pls, zamknijcie ten wątek. Klasyfikacji już nie ma i wszystko na jej temat zostało powiedziane, a niektórzy robią tutaj festiwal cringe i żenady. Jest specjalny wątek do wyrażania swoich obaw oraz opinii dotyczących zmian w grze, ale o klasyfikacji niż już wnoszącego do tematu nie doda. Nagrody miesiąca są w spisie ubrań przygotowanym przez @Silije, a jeśli ponownie otworzą kiedyś klasyfikację, to ponownie będzie można otworzyć ten wątek albo zrobić następny, bo na pewno nie będzie w takiej samej formie jak teraz.

Ostatnio zmieniony przez Ilian (18-01-2020 o 13h42)

https://images89.fotosik.pl/364/3e04e5e2d5d067a3.png

#8864 18-01-2020 o 14h14

Straż Obsydianu
Elentiya
Oficer Straży
Elentiya
...

@Up

Zgadzam się. Zmian nie spodziewałabym się prędko. Nie zdziwi mnie jeśli coś pojawi się dopiero w wakacje, więc chyba najlepszą opcją jest zamknąć na bliżej nieokreślony czas ten wątek. To będzie odrobina mniej pracy dla moderatorów.

#8865 18-01-2020 o 14h29

Straż Lśniąca
Lexi
Nemesis
Lexi
...

Sprawa wątku i jego funkcjonowania już dawno została przedyskutowana przez całe grono moderatorek. Na tę chwilę zdecydowałyśmy o zamknięciu go. Jeśli klasyfikacja (w nowej formie) powróci, wtedy też wątek zostanie otwarty ponownie. Na tę chwilę dziękuję za udział w całym wątku! Proszę pamiętać, że dalej istnieje wątek dotyczący zmian w grze i tam dalej można się wypowiadać.

https://1.bp.blogspot.com/-dZhx9xEYILU/X2jRYEqkMuI/AAAAAAAAE7s/TB6hHUrZU5YHMuHZMXf4RptyrkSgOcK2ACLcBGAsYHQ/w640-h170/wow2.png

#8866 20-01-2020 o 08h25

Straż Lśniąca
Siljie
Akatsuki
Siljie
...

Nagrody miesiąca

2016

2017

2018

2019

Dyskusja zamknięta