Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#51 23-03-2017 o 06h56

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

Trochę szkoda, że nikt nie odpowiedział na tamte pytanie, no cóż padnie w zapomnienie i musze zadać kolejne, zwlekałam z tym bo pomyślałam, że może ktoś odpowie na nie.

☆☆☆☆Pytanie tygodnia☆☆☆☆
Jakie macie zdanie o relacjach Yhar x Kero.Przyjaźnią się? a może coś więcej się za tym kryje? :3
Napiszcie swoje przemyślenia na ten temat.♤

#52 30-03-2017 o 00h18

Straż Absyntu
Fujimen
Patrolowiec Straży
Fujimen
...

Wg mnie kryje się za tym coś więcej, w 8 odcinku, gdy Gardzia ich znalazła, rumienili się podczas rozmowy która brzmiała dosyć tajemniczo - mogą kręcić ze sobą.

anegdotka: Ewelein boli noga, więc Kero czyta jej bajkę aby o tym nie myślała XD

#53 30-03-2017 o 00h46

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

No nie, zaraz umrę ze śmiechu, bombowa anegdotka, robiąc tą photoshopkę , nawet nie pomyślałam o tym xD

#54 30-03-2017 o 16h44

Straż Cienia
Souteni
Akolita Sylfy
Souteni
...

Cześć i czołem!

Grupa Souteni i Małe Głosy w Jej Głowie mają zaszyt przedstawić tragikomedię

KEROSZA DZIEŃ WOLNY

AKT I

SCENA I

<Biblioteka. Wśród sterty papierów siedzi KEROSHANE>

<Wchodzi YKHAR>

YKHAR: Witaj Kero, chcesz pomocy? Nie siedź ciągle tu po nocy...

KEROSHANE: <znużony> Nie, dziękuję za ofertę, przejrzę tylko jedną stertę.

<KEROSHANE wyciąga cienką książkę z pobliskiego zwału papierów. Góra chwieje się i spada mu na głowę>

YKHAR: <przerażona> Kero, żyjesz?

< Podchodzi do bałaganu  zaczyna przeglądać dokumenty>

YKHAR: <podejrzliwie> Kero, co to za papiery?

<KEROSHANE wyczołguje się spod stołu. Podbiega do YKHAR i wyrywa jej dokument z ręki.>

KERO: Ykhar, gdzie twoje maniery! Zostaw, jakże proszę Boga, to jest moja praca droga!

YKHAR: Praca? Twoja? Te zlecenia? Druki, wnioski, oświadczenia? Kero, wszystko cię przerosło, to także moje rzemiosło... Pomogę!

KERO: <stanowczo> Nie.

YKHAR: <czerwona ze złości> Nie? Pracoholik z piekła rodem, zaraz będziemy mieć tu zgodę! MIIKO!! Urlop dla sekretarza!

KERO: <równie rozjuszony> Nie będę się powtarzać. Won mi stąd, prędko, śpiesznie, bo i będzie tu mniej śmiesznie! I nic Miiko, ani słowa!

YKHAR: <zjadliwie> Źle mi pachnie ta umowa... Dobrze Kero, nic do Miiko. Inny plan mam na stanie...

<YKHAR uśmiecha się złośliwie, po czym odwraca do uchylonych drzwi>

YKHAR: <głośno> Hej, Leiftanie!!!

<KEROSHANE blednie. Do biblioteki wchodzi LEIFTAN. Kręci głową na widok bałaganu, po czym podchodzi do YKHAR>

LEIFTAN: Witaj Ykhar, coś się stało?

YKHAR: No doprawdy, a musiało? Kero dzień i noc pracuje, urlop mu więc przysługuje.

KEROSHANE: Naprawdę nie trzeba...

<YKHAR i LEIFTAN wymieniają porozumiewawcze spotkanie>

LEIFTAN: Kero, przez tydzień ma cię nie być w Kwaterze.

KEROSHANE: <rozgoryczone> No nie wierzę! Ja, ja, ja... <osuwa się na ziemię>

<YKHAR wychodzi zza nieprzytomnego KEROSHANE, w dłoni trzyma ciężki świecznik>

YKHAR: To ja mu załatwię jakieś fajne wczasy.

LEIFTAN: Idealnie.

<LEIFTAN i YKHAR wychodzą. >

SCENA II

<Późne przedpołudnie, plaża. Słońce mocno praży, woda lśni odcieniami błękitu. Na leżaku, pod parasolem leży KEROSHANE, ubrany w strój plażowy >

KEROSHANE: Ja chcę do domu...

<Wstaje z leżaczka>

KEROSHANE: Wczasy, ha, po co to komu? Nic nie robić, leżeć, pływać... Wręcz nie znoszę wypoczywać! Nawet książki mi nie dali, bam! Na leżak, pojechali! Chociaż prawda, miejsce małe, a mimo to... wspaniałe...

<Siada na piasku>

KEROSHANE: <wzdycha> Ale nie dla mnie! Nie lubię siedzieć w upale, a co jeśli się opalę? Jednorożec, gdy brązowy, zbyt podobny jest do krowy! Toż to dla mnie ujma sroga, aparycja jest mi droga! Będę musiał się pudrować, niczym panna wciąż malować. Taki make-up, strata czasu, wolę piękny być zawczasu!

<Rozgląda się wokół, zrezygnowany>

KEROSHANE: Wiele mi nie pozostało, a atrakcji tu niemało. Tu popływam, posurfuję, alkoholu posmakuję. I potańczę, i pośpiewam, tylko tydzień być tu trzeba!

<KEROSHANE schodzi ze sceny>

SCENA III

<Plaża, późne godziny nocne. KEROSHANE siedzi na molo i popija drinka z palemką>

KEROSHANE: Jest to dla mnie wiedza nowa, ale mi się tu podoba! Mają saunę, mają siłkę, poznałem też fest <mruga do widowni> kobyłkę!

<Nagle na scenie pojawia się NIEZNAJOMY>
???: Siema Kero. Jak tam urlop?

<KEROSHANE odwraca się do przybysza>

KEROSHANE: Bardzo dobrze, a dziękuję. Czasem luzu potrzebuję.

???: Straż Eel spaliła ci bibliotekę.

KEROSHANE: <wybucha płaczem> Wiedziałem, wiedziałem! Takie też przeczucie miałem! Cała ta banda bałwanów jest zupełnie już do chrzanu! Ja tu wódkę piję równo, a z mej pracy jest już...

???: Nie przeklinaj.

KEROSHANE: Przepraszam.

???: Mogę cię podrzucić, jak ci się bardzo śpieszy...

KEROSHANE: Bardzo, bardzo mnie to cieszy.

<KEROSHANE i NIEZNAJOMY schodzą ze sceny>

SCENA IV

<Zgliszcza biblioteki. Na środku stoi YKHAR i krzyczy na EZARELA i NEVRĘ>

YKHAR: … czy was wszystkich porąbało?!

<Wchodzi KEROSHANE. Atmosfera gęstnieje>

KEROSHANE: <niewinnym głosem> Witaj Ykhar, coś się stało? To nie tak, że pozwoliłaś...

<Podchodzi do YKHAR>

KEROSHANE: … by mi się praca spaliła?

<Mierzy wzrokiem wszystkich zgromadzonych>

KEROSHANE: Cała zgraja – już, wypadać! Muszę zniszczenia obadać.

<Wszyscy oprócz KEROSHANE wychodzą. Ten uśmiecha się>

KEROSHANE: Jeszcze nic straconego...

<Wyciąga z kieszeni wizytówkę i pokazuje ją widowni>

NAPIS NA WIZYTÓWCE - „Rebelianci s.p. z o.o.” Archiwizacja i rekonstrukcja akt.

KEROSHANE: Szpiedzy ustąpili wybiegom nowym, najlepszy intel jest teraz handlowy!

KURTYNA

Ostatnio zmieniony przez Souteni (31-03-2017 o 22h17)

#55 30-03-2017 o 16h58

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

Niesamowicie odwzorowałaś charakter Kero. Wszystkie twoje dramaty są fajne, powinnaś założyć stronę z twoimi pracami C:

#56 31-03-2017 o 08h15

Straż Obsydianu
Mekarinka
Oficer Straży
Mekarinka
...

Droga @Souteni to było genialne! Ha ha xD Już dawno nie czytałam czegoś podobnego. Genialnie zobrazowałaś bohaterów, a sama historia była świetna! Ten moment rozmowy Kero i ???. Uśmiałam się /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://3f0861b6bc98c08770be-789248f0448453b835406008213ad4a2.ssl.cf2.rackcdn.com/cover_photo_807980_1477697278.gif

#57 04-04-2017 o 11h45

Straż Absyntu
Kyubbi
Rekrut
Akanichi
...

@Souteni -  /static/img/forum/smilies/lol.png  /static/img/forum/smilies/lol.png  inaczej tego nie opiszę /static/img/forum/smilies/smile.png brzuch mnie boli od śmiechu.
Co do pytania tygodnia : Czy Kero i Ykhar mogą kręcić ze sobą ?
Cóż myślę, że tak. Ale póki co to ukrywają się jak myszy pod miotłą XD nie zapeszam bo fajna byłaby z nich parka XD

#58 06-04-2017 o 12h43

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

Cześć przed chwilą dopiero do mnie dotarło, że jedna z naszych kochanych fanclubowiczek skasowała konto. [*]
Uczcijmy znikniecie ScreanQueens pisaniem pod postem [*].
Ktoś wie co się z nią stało?

Co do tamtego konkursu, mało było prac, wiec postanowiłam zrobić każdą postać co stawiła "Moja oc". W tym konkursie nikt nie jest przegrany i nikt wygrany. Kiedyś robiłam już z SQ ,ale nigdzie nie mogę znaleźć tego obrazka. A oto wasze postacie z Keroshane <3

Kero+wy

❁❁❁❁ZADANIE MIESIĄCA❁❁❁❁
Zauważyłam ,że Ez ma konkurs z stworzeniem dla niego chowańca, w takim razie postanowiłam to podłapać. Bo Kero jeszcze nie ma fanclubowego chowańca (Seryphorm się nie liczy XD)

❁❁❁❁NAGRODA-500 MANY❁❁❁❁
✔Może bys wykonany różnymi stylami, np.

✌Rysunek graficzny lub normalny, (przykłady normalnego):
*Pastele, akwarelki, komputerowo,kredkami itd.

✔Podstawowe informacje o nim np. wzrost, cechy charakteru,znak szczególny itd.

GANBATTE!
Regulamin wzięłam od @Haval za jej zgodą! :>

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU!

[*]

Ostatnio zmieniony przez Wisaki (16-04-2017 o 15h25)

#59 06-04-2017 o 14h54

Straż Obsydianu
Mekarinka
Oficer Straży
Mekarinka
...

Jejuśku Wisaki! Grafika z Kero jest genialna! Dziękuję <3

A co do konkursu z chowańsem to jak najbardziej popieram. Dobry pomysł. Zaraz zabieram się do obmyślania jakie stworzonko pasuje do Kerosia /static/img/forum/smilies/smile.png

https://3f0861b6bc98c08770be-789248f0448453b835406008213ad4a2.ssl.cf2.rackcdn.com/cover_photo_807980_1477697278.gif

#60 10-04-2017 o 19h31

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

☆☆☆☆Pytanie tygodnia☆☆☆☆
Jak zachowałby się Keroshane w sytuacji gdy nasza bohaterka byłaby w wielkich tarapatach, a nikt nie chciałby jej uratować?

Przypominam o trwającym konkursie :)
Koniec 06.05.2017

Zostało 27 dni :>

Ostatnio zmieniony przez Wisaki (10-04-2017 o 19h34)

#61 16-04-2017 o 15h30

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

Wisaki napisał

Cześć przed chwilą dopiero do mnie dotarło, że jedna z naszych kochanych fanclubowiczek skasowała konto. [*]
Uczcijmy znikniecie ScreanQueens pisaniem pod postem [*].
Ktoś wie co się z nią stało?

Co do tamtego konkursu, mało było prac, wiec postanowiłam zrobić każdą postać co stawiła "Moja oc". W tym konkursie nikt nie jest przegrany i nikt wygrany. Kiedyś robiłam już z SQ ,ale nigdzie nie mogę znaleźć tego obrazka. A oto wasze postacie z Keroshane <3

❁❁❁❁ZADANIE MIESIĄCA❁❁❁❁
Zauważyłam ,że Ez ma konkurs z stworzeniem dla niego chowańca, w takim razie postanowiłam to podłapać. Bo Kero jeszcze nie ma fanclubowego chowańca (Seryphorm się nie liczy XD)

❁❁❁❁NAGRODA-500 MANY❁❁❁❁
✔Może bys wykonany różnymi stylami, np.

✌Rysunek graficzny lub normalny, (przykłady normalnego):
*Pastele, akwarelki, komputerowo,kredkami itd.

✔Podstawowe informacje o nim np. wzrost, cechy charakteru,znak szczególny itd.

GANBATTE!
Regulamin wzięłam od @Haval za jej zgodą! :>

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU!

[*]

Skórce czas tak,aby zmotywowało ludzi do tworzenia swych zacnych prac!
[przyznam się, że gdyby czas na chowańca Eza byłby dłuższy zwlekałabym z robieniem jego chowańca na ostatnia chwile, ciekawe czy ktoś z was ma podobnie? ;) ]
"Tak na marginesie przerobiłam reguły konkursu i za zgodą @Hayal zwiałem jej regulamin :>"-Napisałam to dla leniwych ludzi, którzy uważnie nie czytali to co jest w quotcie.
Czas to 2 tygodnie. Czyli do 30 kwietnia.
Jeszcze raz powodzenia :)

☆☆☆☆Pytanie dnia☆☆☆☆
Jakie byłoby ulubione danie Keroshane w naszym świecie i dlaczego? :>

Ostatnio zmieniony przez Wisaki (17-04-2017 o 10h27)

#62 17-04-2017 o 10h28

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

☆☆☆☆Pytanie dnia☆☆☆☆
Czemu nikt tutaj nie odwiedza Kerusia? Smutno mi :<

#63 17-04-2017 o 15h14

Straż Cienia
Lunalien
Przyjaciółka chowańców
Lunalien
...

Odpowiedź na pytanie dnia:
Jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że Kero nie należy do najpopularniejszych postaci Eldki. Osobiście uważam też, że jest za mało pewny siebie, co działa na jego niekorzyść.

Ostatnio zmieniony przez Lunalien (17-04-2017 o 15h14)

Mam sygnę z błędem, bo mogę :V       

Link do zewnętrznego obrazka

https://zapodaj.net/images/f9c800f64e203.png

Link do zewnętrznego obrazka

#64 18-04-2017 o 16h49

Straż Obsydianu
Mekarinka
Oficer Straży
Mekarinka
...

Obecna!

Nawet jeśli nic nie piszę to uwierz @Wisaki, że często tu zaglądam.

Po prostu ostatnimi czasy, czas mnie nagli i nie miałam za bardzo czasu udzielać się w tym wątku. (rany, tyle razy użyć słowa czas w jednym zdaniu, wow)

Nawet przymierzam się do konkursu, ale najszybciej się za niego zabiorę w sobotę /static/img/forum/smilies/wink.png

#65 18-04-2017 o 22h32

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

Ucieszyłaś mnie tym ,że zaglądasz do Keroshane! Czuje się już mniej samotnie ^^

☆☆☆☆Pytanie dnia☆☆☆☆
Jak wyglądał Kero jako małe dziecko, opowiedz jakąś anegdotkę :>

Ostatnio zmieniony przez Wisaki (18-04-2017 o 22h33)

#66 19-04-2017 o 21h43

Straż Obsydianu
Mekarinka
Oficer Straży
Mekarinka
...

Jak wyglądał Kero jako małe dziecko?

Nie no żartuję xD

A tak na poważnie. Wyobrażam go sobie w wieku dziecięcym, jak normalnego chłopca bez żadnego rogu i elfich uszek. Myślę, że zarówno uszy jak i charakterystyczny róg nadający mu skojarzenie z jednorożcem zaczęły się u niego pojawiać w okresie dojrzewania i było to tak naturalne jak u ludzkich dzieci, nagły wzrost, zmiana proporcji ciała, czy w przypadku chłopaków, mutacja.

Jeśli chodzi o jego charakter to nie sądzę bym pomyliła się twierdząc, że był bardzo spokojnym i grzecznym chłopcem. Myślę też, że już jako dziecko był dosyć nieśmiały i niezbyt radził sobie w kontaktach z rówieśnikami, dlatego od najmłodszych lat najczęściej można go było spotkać z książką w ręku.

#67 21-04-2017 o 15h50

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

Haha rozwaliła mnie ta maskotka XD

☆☆☆☆Pytanie dnia☆☆☆☆
Jak według ciebie, mógł wyglądać bunt nastoletni Keroshane?  ;3

♧Koniec do przesyłania prac za 9 dni!♧

Ostatnio zmieniony przez Wisaki (21-04-2017 o 15h55)

#68 22-04-2017 o 17h17

Straż Cienia
Elytheia
Rekrut
Elytheia
...

Tak propo buntu Kerosia /static/img/forum/smilies/wink.png Proszę, pomińmy mój brak taletu.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Dajcie jajka bardziej potrzebującym - ukończyłam już event!

https://68.media.tumblr.com/10c44906d6ca5d6a2620139470de782a/tumblr_oj82rm5hm21vgoxgio4_r1_400.png

#69 22-04-2017 o 17h53

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

Bardzo podoba mi się tego rodzaju bunt XD
Co ty mówisz, rysunek fajny, ja nie umiem rysować ludzi z zboku ,a tobie wyszło fajnie /static/img/forum/smilies/smile.png

☆☆☆☆Pytanie dnia☆☆☆☆
Czy według was Kero jakieś zaburzenia lękowe? Uzasadnij swoje wypowiedzi /static/img/forum/smilies/smile.png

♧Koniec do przesyłania prac za 8 dni!♧

#70 22-04-2017 o 19h07

Straż Cienia
Elytheia
Rekrut
Elytheia
...

Oh dziękuję! Ze dwa miesiące temu się wkurzyłam, że nie potrafię rysować twarzy z profilu i ćwiczę. No cóż, tu chodziło o przekaz, więc te klocki imitujące ręce jakoś przejdą /static/img/forum/smilies/wink.png

~ Pytanie dnia ~

Myślę, że jak najbardziej ma! Naturalnie mógłby mieć obsesję na punkcie pergaminów, ale oprócz tego... Niech boi się sera xD. Tak dla jaj, wygląda na takiego, co by się mógł przestraszyć. Przecież w El nie dają, cóż on by zrobił, gdyby zobaczył, że ludzie celowo wytwarzają pleśniowy!

Dajcie jajka bardziej potrzebującym - ukończyłam już event!

https://68.media.tumblr.com/10c44906d6ca5d6a2620139470de782a/tumblr_oj82rm5hm21vgoxgio4_r1_400.png

#71 23-04-2017 o 09h52

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

Ely-chan ser pleśniowy jest bardzo smaczny!!! ;3

☆☆☆☆Pytanie dnia☆☆☆☆
Jak myślisz kogo kocha,czy lubi nasz Keroshane!♡

♧Koniec do przesyłania prac za 7 dni!♧
@op chyba bujam w obłokach xd Może ja też za-ko-cha-na? ;D

Ostatnio zmieniony przez Wisaki (23-04-2017 o 14h45)

#72 23-04-2017 o 13h39

Straż Obsydianu
Mekarinka
Oficer Straży
Mekarinka
...

Jak myślisz kogo kocha, czy lubi nasz Keroshane?

Zakładam, że tak miało brzmieć to pytanie.

Jeszcze kilka tygodni temu byłam przekonana, że nasz Keroś podkochuje się (i to tak dość jawnie) w Ewelein, ale po odcinku 8 nie jestem tego taka pewna. Czyżby ciągnęło go również do Ykhar i tym razem byłaby to miłość dwustronna? No nie udawajmy, że rumieńce na ich twarzach, kiedy przyłapaliśmy ich na rozmowie, były udawane /static/img/forum/smilies/wink.png

Robi nam się ciekawy trójkąt (lennyface)

A co do tego kogo lubi - Na na pewno lubi i to nawet bardzo naszą bohaterkę, chyba, że w przyszłości rozwinie się z tego coś więcej /static/img/forum/smilies/big_smile.png

#73 23-04-2017 o 14h53

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

Taaak interakcja romansowa z Kerusiem, nie ma go w wybrankach serca;; _;
Nie wiem jak wy,ale podejrzewam go o bycie Nieznajomym.
Jak w nocy natknelismy się na cień  "???"
Pojawił się Levi~chan, raczej w sek by się nie przebrał.

Co do odmiennych charakterów i sposobie bycia "???" X Kero.
Nie wiem czy wy też oglądaliście Miraculom, (czyżby tylko ja lubię bajki?)
Główna bohaterka bez przebrania bywa roztargniona, niezdarna, nieśmiała. A gdy wskazywała w strój biedronki była zupełnym przeciwieństwem tego.
Podejrzewam, że Keroshane jest tym gościem. Zawsze chce nam pomóc i woogole wszystko wytłumaczyć. A gdy opowie nam o tych portalach jako on to może otrzymać karę. Wiec potrzebuje tego stroju by nam pomagać  *-*

W końcu nieznajomym mogą być osoby, których się nie podejrzewa. A co do rogu, taki odczytany jest więc pewnie zaradził by coś by zniknął na te kilka minut.
☆☆☆☆ZADANIE DNIA☆☆☆☆
Opowiedz swoją teorię o powiązaniach nieznajomego z Keroshane. C:

Czas do końca oddawania prac to 5 dni!

Ostatnio zmieniony przez Wisaki (25-04-2017 o 19h12)

#74 24-04-2017 o 23h15

Straż Lśniąca
Siljie
Avenger
Siljie
...

@Wisaki przestań ciągle pisać posta pod postem! Od tego jest opcja "edytuj". Siedzisz na forum nie od dzisiaj, powinnaś znać regulamin.

#75 25-04-2017 o 07h32

Straż Cienia
Wisaki
Akolita Sylfy
Wisaki
...

Si-chan znam regulamin po upływie 24h można napisać kolejnego /static/img/forum/smilies/wink.png

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4