Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 2 3 ... 25

#1 05-01-2017 o 19h35

Straż Lśniąca
Croo
Stokrotka z Dolin
Croo
...

zareklamuj swoje opowiadanie!
Masz pomysł na opowiadanie i szukasz chętnych osób do wspólnego stworzenia historii? Ten wątek jest w sam raz dla Ciebie! /static/img/forum/smilies/smile.png Jednak zanim dodasz swoje ogłoszenie, przeczytaj kilka zasad, które ułatwią nam wszystkim poruszanie się po tym wątku.

1. Jedno opowiadanie na stronę - Nie spamujmy w kółko tym samym ogłoszeniem, już za pierwszym razem będzie dobrze widoczne.
2. Dodanie ponownie tego samego ogłoszenia dopiero po 24 h - Unikniemy tym samym zalewania wątku tym samym ogłoszeniem.
3. Dodanie do postu napisu AKTUALNE / NIEAKTUALNE - W celu informowania innych użytkowników o aktualności ogłoszenia.
4. W tym wątku wklejamy jedynie gotowe historie (z linkiem istniejącego wątku, bądź z zamysłem stworzenia go) - "Chciałabym napisać opowiadanie, ale nie wiem jakie" jest w tym wypadku niedopuszczalne, takie ogłoszenia będą natychmiastowo usuwane.
5. Dopuszczalne są reklamy opowiadań prowadzonych na serwerach DISCORD.

*   PRZYKŁAD  *

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

*   PRZYCIĄGNIE UWAGI DO ZGŁOSZENIA  *

1. Im lepsza, barwniejsza i bardziej opisana historia tym lepiej!
2. Zadbajcie o to, by ogłoszenie było przejrzyste i schludne. Nie używajcie jasnych kolorów czcionek, to utrudnia czytelność wiadomości.
3. Tematyczny obrazek pasujący do historii opowiadania na pewno zwróci uwagę innych osób.

Życzę owocnych poszukiwań!

https://66.media.tumblr.com/f323de976bb8a852cc3548f06bb5eeb4/tumblr_px2736OkDo1wv5lqho2_400.gifv https://66.media.tumblr.com/f323de976bb8a852cc3548f06bb5eeb4/tumblr_px2736OkDo1wv5lqho2_400.gifv

#2 05-01-2017 o 20h01

Straż Obsydianu
Morgiana
Szeregowiec
Morgiana
...

Mam takiego szalonego *jak dla mnie* pomysła na rpg. Pisałam coś takiego kiedyś z koleżanką gdzieś poza Eldaryą. A chciałabym to na większą skalę zrobić.
Mniej więcej coś w ten teges *pytania można walić na pw*

Mamy ok 2764rok, grupka naukowców chciała pójść krok na przód z genami człowiek-zwierze. Jednakże rząd nie zgodził się na eksperymenty na ludziach, na tak wielką skalę. Mimo wszystko ludzie ci porwali sporą grupę ludzi i zamknęli w podziemnym laboratorium *jak Oroczimarke w Naruto*. Wczepiali ludziom w różnym wieku geny przeróżnych zwierząt. Zaczynali od jednego genu na człowieka, nie zawsze kończyło się to dobrze, niektórzy zmieniali sie bardziej w zwierzęta a inni nie przeżyli. Następnie tym którym udało sie przeżyć, wszczepiano kolejny gen, tak do maksimum 3. Jednakże .... wymknęło sie to spod kontroli. Grupka dziwnych mutantów w pewnym momencie nie zniosła bólu, strachu i niepewności, nie dość że zniszczyli laboratorium to jeszcze zamordowali naukowców, mimo iż żałowali, że posuneli sie tak daleko, chcieli przeżyć a nie wiedzieli jak to zrobić. Nie potrafili za dobrze mówić "Kali jeść, Kali pić, ale Kali nie wiedzieć poza tym mało". Żyli, mimo iż po części w lesie po części w laboratorium to żyli. Niektórzy *ci którzy potrafili schować swe zwierzęce geny i wyglądac jak ludzie*, weszli do ludzi i żyli z nimi, inni z przerażenia postanowili sie zabić, lub zmienili sie w dzikie bestie, które z czasem umarły. Jednak mała grupka tych dziwadełek wciąż żyje w lesie, nie mają więcej niż 18lat i nie mniej niż ok 14lat, jednakże to nie koniec. Żołnierze po latach sie o tym dowiedzieli, głownie przez plotki ludzi sie tym zainteresowali i weszli do lasu. A tam spotkali coś, czego sie nie spodziewali. Ludzi... ale nie ludzi, przerażonych, niepewnych i jak to zwierzęta gotowych do skoku w razie gwałtownego ruchu. Co z tego wyniknie? Czy banda żołnierzy zdoła zabrać dziwaczki do ich nowego domu, nauczą ich normalnie mówić, funkcjonować? Mimo że kolejne laboratorium źle na nich wpływa to nic ich nie boli, więc zgadzają sie na badania, byle by dali im spokój.

Tak to wygląda.... ktoś coś zainteresowanie? Wymagam ok 8-9 postaci *można brać 2* wiadomo im więcej tym lepiej, ale też nie nalegam. Dodatkowo poprawna polszczyzna. Więcej powiem na pw w razie czego albo w poście gdy założę RPG *jak już ogarnę fabułę do końca *jako opis* i do tego wymagania w kp*. Geny mogą sie powtarzać, ale nie żeby kazdy miał w sobie kota albo psa czy coś. Wiadomo ludzie nie jedno zwierze na świecie!

NIE AKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Morgiana (10-01-2017 o 19h31)

#3 06-01-2017 o 10h31

Straż Obsydianu
Nataasia
Pokonała kurę
Nataasia
...

Em... Witam? ^^

Jestem w tym dziale i w ogóle na forum pierwszy raz, więc proszę o wyrozumiałość ;3 Z opowiadaniami grupowymi od dawna mam do czynienia na SF, więc proszę się nie kierować moją liczbą postów. Chciałabym napisać opowiadanie dwuosobowe bądź wielo. Jeśli chodzi o dwójkę, to preferuję bardziej orientację hetero, natomiast jeśli o wieloosobowe, to jest mi to obojętne ^^
Tak więc spróbuję jakoś przedstawić swoje pomysły.

Pomysł nr 1

Fabuła wzorowana jest na anime "Shakugan no Shana", jednak jeśli jej nie znasz, to nie szkodzi ^^
Do klasy dołącza tajemnicza dziewczyna, która zainteresowała się pewnym chłopakiem. Nie daje mu spokoju, więc chłopak w końcu pyta, o co jej chodzi. Dziewczyna wyjaśnia mu wszystko i mówi, że chłopak nie żyje. Jego istnienie zostało pożarte przez potwora z innego świata. Ona natomiast jest kimś, kto dba o równowagę na świecie i walczy z owymi potworami. Jak się okazuje, gdy człowiek zostanie pożarty, flame haze, czyli osoby, które połączone są kontraktem z jednym z bogów, tworzą pochodnie. Są to ludzie, a raczej pozostałości po nich, którzy po jakimś czasie powoli znikają, a wszyscy zapominają, że ktoś taki istniał.
Chłopak natomiast nie jest zwykłą pochodnią, bo ma w sobie coś, przez co stal się celem wielu osób z innego świata... A dziewczyna ma za zadanie go chronić.

Tutaj przewiduję dwie osoby, jak w sumie wynika z fabuły xd wolałabym zgarnąć rolę damską, ale męską pisać też mogę w ostateczności, jeśli komuś bardzo zależy ^^

NieAktualne

Pomysł nr 2

Tutaj myślałam nad zwykłym szkolnym romansem. Mamy w szkole grupę osób, które są odpychane od reszty elity. Nie znają się. Nauczyciele jednak postanawiają coś zrobić i zakładają klub "Wzajemnej pomocy", do którego ci uczniowie zmuszeni są dołączyć, aby jakoś się zintegrować. No a jak to się potoczy, to już zależy tylko i wyłącznie od nas ^^

Opowiadanie jest na 8-10 osób, to jeszcze można ustalić z osobą, która pomogłaby mi to jakoś ogarnąć ^^

Aktualne

Także wszystkich chętnych zapraszam na PW i z góry przepraszam za ten nieskładny post ;3

Ostatnio zmieniony przez Nataasia (06-01-2017 o 11h31)

"Personaly I'm a huge fan of ignoring the
problem until eventualy it just goes away."

https://66.media.tumblr.com/5e0fb9dbe5809e327540196671bea07d/tumblr_mqmgpipHZX1qablhto8_250.gif   https://66.media.tumblr.com/5d189d7ba852defc66631f185a07b60a/tumblr_mqmgpipHZX1qablhto2_r1_250.gif   https://66.media.tumblr.com/c280849a420c5478d1a2ad1110ff23db/tumblr_mqmgpipHZX1qablhto7_250.gif

#4 06-01-2017 o 20h02

Straż Cienia
Lynncia
Rekrut
Lynncia
...

~~~~~~~~~~~~~~~        ~~~~~~~~~~~~~~~        ~~~~~~~~~~~~~~~        ~~~~~~~~~~~~~~~        ~~~~~~~~~~~~~~~

Link do zewnętrznego obrazka
source

~~~~~~~~~~~~~~~        ~~~~~~~~~~~~~~~        ~~~~~~~~~~~~~~~        ~~~~~~~~~~~~~~~        ~~~~~~~~~~~~~~~

Zaczęło się od tego, że moja siostra obejrzała ostatniego Mad Maxa i od tamtej pory chyba dnia nie ma, żebyśmy nie rozmawiały o tym, co możemy zrobić z naszym upodobaniem do klimatów postapo. Padło oczywiście na OG, ale jako, że w grupie pomysły kończą się wolniej, postanowiłyśmy szukać do tego ludzi.

Mamy rok 2040, a w miejscu, w którym obecnie jesteśmy, jeszcze piętnaście lat temu istniało państwo zwane Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.
(konkretniej - Stan Oregon, ponieważ autorki nie mogły się zdecydować ani na tylko pustynię, ani tylko pozostałości lasów)
Ludzie, którzy ocaleli po tym, co zgotowała im wojna, starają się przede wszystkim przetrwać, jednocześnie starając się zachować dotychczasowy dorobek ludzkości wśród młodszego pokolenia, tych, którzy urodzili się po wojnie, i nie mają czego pamiętać.

Właściwie, można powiedzieć, że jest całkiem znośnie - nawet na pustkowiach, jałowych pustyniach, powstają niewielkie osady, których domy co prawda w niczym nie przypominają naszych, ze ścianami złożonymi z tego, co akurat było w okolicy, a jednak ludzie zdołali już przywyknąć. Hodują rośliny, które są w stanie wytrzymać podłe warunki, karmią nimi zwierzęta, których mięso są w stanie zjeść. Wydaje się, że życie jest prawie tak samo proste i spokojne, jak było kiedyś.

A jednak wszystko, co poza ich osadami, jest jeszcze bardziej straszne i niebezpieczne, niż było kiedykolwiek. Nie zawsze więc udaje się im zdobyć lub dokonać tego, czego chcą, samemu. I, wśród tych wszystkich ruin starej rzeczywistości, zrodziła się grupa, która zrobi wszystko, czego tylko zechcesz - oczywiście, jeśli masz im czym za to zapłacić, bowiem czasy, w których wspaniałomyślność i altruizm miały swoje definicje, już dawno minęły.

Ów najemnicy zwą się Grupą El Dorado, gdyż pomiędzy jednym zleceniem a drugim ich odpoczynek polega na poszukiwaniu Ziemi Obiecanej - miejsca, w którym wszystko jest tak, jak przed wojną, a kto wie, może i nawet lepiej...? Cóż, tak przynajmniej było z nimi na początku... i tan, to wcale nie tak, że teraz po prostu się obijają, a ich dawna idea po prostu brzmi ładnie!

CZEGO OCZEKUJEMY?

Chętnych, po prostu. Bardziej od wcześniejszej aktywności na jakichś forach oczekujemy wzajemnego szacunku i miłej współpracy polegającej na wymianie pomysłów - bowiem zadania naszym postaciom, jak i następujące przy nim wydarzenia, wymyślać mamy razem. Z tego też powodu zdecydowanie preferujemy osoby chętne na grę postaciami męskimi. Nie jest to wymóg, ale mimo wszystko mogłoby być ich więcej - dziewuchy czemu nie, byleby fabuła nie stała przez to w miejscu.

A jako próbkę swoich umiejętności (bez paniki, nie jesteśmy wybredne xD) prosimy wysłać na mojego priva swój pomysł na postać i/lub ewentualną misję /static/img/forum/smilies/big_smile.png

AKTUALNE

Edit: Nikt do mnie nie piszę, a widzę dużą aktywność i boję się, że się nie podoba ;-; Spokojnie, nie gryziemy, naprawdę! Znaczy... heh, cóż, ale chociaż bardzo się staramy...

Ostatnio zmieniony przez Lynncia (06-01-2017 o 23h31)

#5 07-01-2017 o 10h39

Straż Absyntu
Koteczek
Rekrut
Koteczek
...

Witam, poszukuję kilku osób chętnych do opowiadania o smokach. A dokładniej coś na podstawie bajki, serialu "Jak wytresować smoka"
  Moim pomysłem jest to, aby stworzyć własną wersję smoczej akademii.
Mniej więcej mam fabułę i zamysł jak to ma wyglądać. Ale trzeba wszystko dopracować. Również, można zrobić z tego opowiadanie 2 osobowe /static/img/forum/smilies/wink.png

Czy ktoś byłby chętny? Zapraszam na PRIV.

AKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Koteczek (07-01-2017 o 10h56)

Sprzedam chowańce eventowe. Duży wybór i tanio. Pisać na PW..
http://i68.tinypic.com/r1yg0m.jpg

#6 07-01-2017 o 10h57

Straż Absyntu
Sectumsempra
Straż na szkoleniu
Sectumsempra
...

https://68.media.tumblr.com/b8e43525ae74ca88eace6ce1c3377379/tumblr_ojbo1nVTku1v01z6fo2_540.png
https://68.media.tumblr.com/3d03545ca280d19e486457ce31c12452/tumblr_ojbo1nVTku1v01z6fo1_500.jpg
https://68.media.tumblr.com/b8e43525ae74ca88eace6ce1c3377379/tumblr_ojbo1nVTku1v01z6fo2_540.png

Przybywam z pomysłem na opowiadanie, które dawno temu istniało na forum SF i było bardzo fajne i dość długo daliśmy radę je pisać. Upadło jednak, więc postanowiłam wznowić ten pomysł tutaj.
Jest to lekkie opowiadanie, trochę romans, trochę komedia, mieszane i to bardzo, na około 8-10 osób. Zależy od tego ilu będzie chętnych, wiadomo. Jednak zawsze musi być to liczba parzysta. Nie zakładałam na razie wątku, ponieważ nie wiem nawet czy będzie wzięcie na takie opowiadanko, dlatego zapisy na razie prowadzę na PW, tam można zgłaszać się w razie pytań i tak dalej.

Na obrzeżach Londynu znajduje się zwyczajna szkoła, Akademia Lumiere. Niczym się nie wyróżnia, nie jest dla specjalnie uzdolnionych ani dla specjalnie bogatych (czy też niespecjalnie). Po prostu liceum jakich wiele. Jednak już od wielu lat panuje tam zasada, której do tej pory nikt nie odważyłby się złamać. Jest to wielka tajemnica, która nigdy nie opuściła murów szkoły, jednocześnie ignorowana przez nauczycieli. Pierwszacy, którzy dołączają do grona uczniów Lumiere nie mają pojęcia, co ich czeka.
Mianowicie, dokładnie piątego września każdego roku dokonywane jest losowanie. I to nie byle jakie. Ktoś, kto pociąga za sznurki dobiera wszystkich w pary. Wszystkich. Nie patrzy na wiek, na płeć, orientację czy stosunki tych osób. Po prostu losuje i koniec, nie ma dyskusji. Przez cały następny rok musisz tworzyć parę z drugą osobą.
Dla niektórych będzie to już trzeci raz, znowu z nową osobą, dla innych to zupełna nowość. Jedni traktują to jako okazję do rozrywki i poznania nowych osób, inny marudzą pod nosem, narzekają i krzywią się, jednak tradycja to tradycja.
Zapraszamy do Akademii Lumiere, gdzie znajdziesz swoją drugą połówkę! Może.

To chyba tyle. Prosta fabuła, niezbyt skomplikowana, gdzie praktycznie wszystko zależy od nas, możemy robić co tylko nam się podoba (jeśli jest to zgodne z regulaminem). Jeżeli ktoś byłby chętny to zapraszam do mnie na PW. A im nas więcej, tym weselej!
Kilka zasad:
• Opowiadanie ma miejsce w czasach współczesnych, Londyn. To także jest ważne w opowiadaniu. Wiadomo, że słońce nie świeci cały rok, a uczniami nie są wyłącznie Japończycy (już zaznaczam - tak, twoja postać może być Koreańczykiem, Japończykiem, Francuzem, Niemcem, byle tylko zachować ciut realizmu).
Do wzięcia kobietki, mężczyźni, bez ustalonej z góry orientacji. Przy zgłaszaniu się napisz, jaką płeć wybierasz, orientację i w której postać jest klasie (pierwsza - 16 lat, druga - 17 lat, trzecia - 18 lat).
Do wzięcia ostatni pan![/b]
• Wygląd w kartach postaci realny.
• Ustalamy relacje między postaciami, nie trzeba z każdym, ale z kilkoma można, szczególnie uczniowie starszych klas.
• Można umówić się z kimś, aby być razem w parze, jednak należy mnie przy tym poinformować na PW, najlepiej przy zgłaszaniu się. Resztę losuję ja, całkowicie przypadkowo. Nie zwracam uwagi na to, czy postać jest homoseksualna, hetero, czy postacie dobrane w pary się lubią, nie lubią (na tym polega cała zabawa, aby było ciekawie i różnorodnie! można znaleźć miłość, można znaleźć przyjaciela, ale także i wroga)
• Luźne opowiadanie, jednak nie chcę, aby szybko upadło. Posty minimum raz na tydzień, informacje o dłuższych nieobecnościach, a jeśli wiesz, że zabraknie ci szybko czasu i siły - nie zgłaszaj się.
• A tak poza tym to będzie wesoło, bo stawiam na komedię, więc zapraszam!

N I E A K T U A L N E

Ostatnio zmieniony przez Sectumsempra (07-01-2017 o 18h17)

c a n ’ t   i   j u s t   s t a y   i n   h e r e   w i t h   y o u   »  f o r e v e r ?  «   c a n   w e   d o    t h a t ?
Link do zewnętrznego obrazka   Link do zewnętrznego obrazka
»  w e   c a n   d o    t h a t  «

#7 09-01-2017 o 12h26

Straż Cienia
Madelleinee
Rekrut
Madelleinee
...

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/a3/Rvb_Project_Freelancer.jpg

Witam!

Generalnie rzecz ujmując - korci mnie bardzo na rozpoczęcie "erpega" stanowiącego AU do pewnej mniej lub bardziej znanej webserii - Red vs Blue.

AU miałoby miejsce w świecie post-apo, dokładnie jakim, dokładnie dlaczego, dokładnie co się stało - jeszcze nie jestem pewna. Dlaczego? Głównie dlatego, że w ogóle nie jestem pewna odzewu. Czy ktokolwiek widział, ktokolwiek zna ten serial..? Well... dlatego właśnie tu jestem.

Jesteś fanem RvB? Albo jesteś zainteresowany i chciałbyś wziąć udział jako ewentualne OC albo spróbować wcielić się w którąś z postaci? Pisz śmiało! Jestem w stanie przynajmniej podjąć próby gruntownego wyjaśnienia charakterów :)

Myślałam również nad skupieniem się nad ekipą z projektu Freelancer, co nie zmienia faktu, że postacie z Red i Blue też mogą się pojawić.

Wszelkie pytania mile widziane na pw! W spoilerze postaram się jednym słowem opisać postacie :) Zastanawiam się, czy pojawi się jakikolwiek odzew... ^^

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/fc/31/a6/fc31a6045e3a81819e54e8418faba5c4.jpg

UWAGA!
NIE MAM SIŁY OPISYWAĆ WSZYSTKICH POSTACI,
oraz ostatecznie - IMIONA NAPISANE NA CZERWONO, POGRUBIONĄ CZCIONKĄ,
są postaciami, które ja osobiście preferuję w tej historii :)

AKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Madelleinee (09-01-2017 o 16h29)

•    d e v i a n t a r t    •     y o u t u b e    •    t u m b l r    •    a o 3    •
Mój wątek z rysunkami - Never Stop Dreaming

#8 09-01-2017 o 16h23

Straż Absyntu
nicalee
Młody rekrut
nicalee
...

Hej, kochani. Tyle osób zakłada OG, więc i ja przybywam z pomysłem, który chodzi za mną i chodzi. Ekhm ekhm *werbelki*

(kliknij, aby przenieść się do wątku!)

Było ich pięciu. Bożyszcza szkoły. Przeuroczy, przystojni chłopcy. Przyciągał nie tylko ich wygląd. Ta banda to był zespół rockowy, do którego wzdychało dziewięćdziesiąt dziewięć procent żeńskiej populacji szkoły. No, poza nami. My uważałyśmy ich za kompletnych buców, chamów i ogólnie wszystko co najgorsze. Chciałyśmy jakoś utrzeć im nosa, stąd jedna myśl: hej, załóżmy zespół!

Opowiadanie luźno inspirowane filmem Lemoniada Gada i kilkoma innymi.
San Diego, 2017 rok. W jednej ze szkół średnich wytworzył się poważny podział - na tych, którzy uwielbiają Hazy Mountain i na tych, którzy ich nie znoszą. Niestety bądź też na szczęście, druga grupa jest o wiele mniejsza - to dokładnie pięć dziewczyn, na których czele stoi siostra jednego z członków zespołu. Całego konfliktu może by nie było, gdyby chłopcy nie byli (w mniemaniu dziewcząt oczywiście) najbardziej zarozumiałymi istotami, jakie chodzą po tej ziemi. Oczywistym więc jest, że chcą utrzeć im nosa... Dlatego też decydują się na założenie konkurencyjnego zespołu o nieco infantylnej nazwie Ladybirds. Nie umieją grać na instrumentach, ale wszystkiego przecież można się nauczyć! Godziny prób, kilkanaście kłótni i dziewczęta stają się coraz lepsze. W końcu postanawiają się zapisać do miejskiej bitwy kapel, którą co roku wygrywa nie kto inny, a właśnie Hazy Mountain...

W domyśle śmieszna historyjka o rywalizacji dwóch zespołów. Początki - obustronna nienawiść, prowodyrzy: bliźniaki Sanchez, Blanca i Joaquin. Kto wie, jak całość się potem rozwinie? Może znienawidzą się jeszcze bardziej, a może pojawi się jakaś przyjaźń? Może - kto wie - jakimś cudem uda im się pogodzić interesy?

Wszystkiego dowiecie się, dołączając!

Linczek jeszcze raz: //www.eldarya.pl/forum/t826,1-hey-let-s-make-a-band-realne-szkolne-8os-nab%C3%B3r.htm

M xx

AKTUALNE!!!

Ostatnio zmieniony przez nicalee (09-01-2017 o 18h10)

#9 09-01-2017 o 16h24

Straż na szkoleniu
Ayumi1234
...

Wszystkich obeszła smutna wiadomość, każdy słyszał chociaż trochę o tym co się stało. Neo Queen Serenity wraz z swoim mężem Endymionem zostali zamordowani. Podejrzenie padło na Inner Senshi, na początku nie wszyscy chcieli uwierzyć w to, że to właśnie one dopuściły się zbrodni. Całość jednak potwierdziło przejście Inner Senshi na Ciemną Stronę Mocy.
Kilka lat później córki wszystkich Czarodziejek, w tym córka Neo Queen Serenity, spotykają się na Ziemi i są zupełnie nieświadome tego co zdarzyło się w przeszłości. Tymczasem Ciemna Strona Mocy chce je przechwycić i sprawić aby dołączyły do ich zastępów. Aby to zrobić wysyłają na ziemię kilku śmiałków, którzy mają sprawić, że młode dziewczyny dołączą do zastępów Ciemności. A co jeśli znajdzie się jakaś przeszkoda?

Wcielamy się w córki czarodziejek ,które spotykają się po kilku latach na Ziemi,nieświadome tragedi jaka wydarzyła się kilka lat temu. Niewiedzą o tym że ciemnosc wybrała je sobie aby dołączyły jak ich matki do zastepów zła. Czy uda im się przetrwac ? Czy zwalczą złą strone mocy?

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/4a/02/48/4a024819cb6eab2192850fa5d72fac61.jpg

AKTUALNE

#10 10-01-2017 o 19h30

Straż Lśniąca
Croo
Stokrotka z Dolin
Croo
...

https://68.media.tumblr.com/8da631220c42391f497bf78691042828/tumblr_ojgrz9ktQ41vgoxgio2_r1_1280.png
https://68.media.tumblr.com/67cfae919889197f8a5e813a035467bb/tumblr_ojgrz9ktQ41vgoxgio1_1280.png
F   A   B   U   Ł  A
Żyjemy w XXI wieku. W czasach, kiedy nasze życie ściśle powiązane jest z internetem. Korzystamy z niego, by przygotowywać wypracowania do szkoły, oglądać śmieszne filmy z kotami i aby rozmawiać z ludzi. To właśnie za jego pomocą wykonujemy większość interakcji międzyludzkich. Pewnie wielu z nas ma swojego internetowego przyjaciela, a może nawet partnera. To przecież normalne, nikogo nie dziwi.
Pewna grupka nastolatków poznała się zupełnie przypadkowo przez internet. Jeden gdzieś zahaczył o drugiego, przedstawił trzeciemu i tak dalej, aż uzbierało się kilka osób. Codziennie rozmawiali ze sobą na grupowym chacie. Wydawało im się, że świetnie się znają. Pewnego dnia padł pomysł: "spotkajmy się w realu". Uznali go za świetny, więc wszyscy zapisali się na ten sam letni obóz. Mieli się spotkać, wszystko miało pójść świetnie! Jednak prawie we wszystkim jest jakiś haczyk - także i tu, a jest nim właśnie to, co pozwoliło im się do siebie zbliżyć.
Internet jest magiczny. Gimnazjaliści stają się tutaj licealistami, a niektóre dziewczęta chłopcami! I to jak łatwo.

oryginalne opowiadanie jest autorstwa @DwulicowaHipokrytka LINK, dziękuję za pozwolenie umieszczenia opowiadania na forum eldaryi ♥ Do niej także należą opisy umieszczone w wątku.

P   O   S   T   A   C   I

brakuje nam jednej dziewczynki ! !

przykładowe role: PoKeMoN, Support

możliwość dodania innych postaci wedle własnego pomysłu,
proszę o kontakt na pw!

więcej informacji o tutaj KLIKAJ SZYBKO

N I  E A K T U A L N E
https://68.media.tumblr.com/67cfae919889197f8a5e813a035467bb/tumblr_ojgrz9ktQ41vgoxgio1_1280.png

https://66.media.tumblr.com/f323de976bb8a852cc3548f06bb5eeb4/tumblr_px2736OkDo1wv5lqho2_400.gifv https://66.media.tumblr.com/f323de976bb8a852cc3548f06bb5eeb4/tumblr_px2736OkDo1wv5lqho2_400.gifv

#11 10-01-2017 o 23h54

Straż Obsydianu
Dhracula
Akolita Sargousetów
Dhracula
...

"SILVER LINING"

http://i63.tinypic.com/2430sq9.png

Wraz ze swoim przyjacielem, chciałabym stworzyć rp na podstawie ŚWIATA GRY BORDERLANDS, wzorując się częściowo na komiksach Sanzosin (mam na to od niej oficjalną zgodę- jak i również na wcielenie się w postać Jake'a i używanie jej artów).
Jest tylko jeden ważny szczegół: WYMAGANE JEST ZNANIE CHOCIAŻBY CZĘŚCI "BORDERLANDS 2" LUB "TALES FROM THE BORDERLANDS".
[/b]
To raczej logiczne, bo Borderlands jest dużym, istniejącym światem, który ma swoje realia i fabułę. Ale to tak zapobiegliwie- by nikt się później nie dziwił.

Teraz wróćmy do opowiadania i jego scenariusza:

Minęło 10 lat od (rzekomej) śmierci Handsome Jack'a. Czemu rzekomej? Jakimś cudem udało mu się przeżyć i teraz mieszka incognito w Lynchwood, ze swoją partnerką Nishą. Jack i Nisha jeszcze 6 lat przed zrealizowaniem szturmu na Pandorę, spłodzili syna- Jake'a. Obecnie Jake ma 16 lat i podobnie jak jego rodzice, pragnie zostać Vault Hunterem- a w tym- odnaleźć jeden z tych słynnych Eridiańskich skarbców (co jest właściwie marzeniem każdego młodziaka na tej planecie). By zrealizować swój plan, za pomocą ECHO umieszcza ogłoszenie, dzięki któremu przywoła do siebie jeszcze trzech młodocianych łowców- a po tym jako już prawdziwa drużyna Vault Hunterów (licząca właśnie 4 osoby)-wyruszy na poszukiwanie klucza i skarbca.

Tytuł rp ma ta samą nazwę, którą będzie nosić nasza drużyna: "Silver Lining" ("Światełko w tunelu"), co jest nawiązaniem do westernowej ballady z ostatniej części gry.
Będzie to m.in. nasza przewodnia piosenka.

Co ciekawe- wpadłam na taki pomysł, że skoro Jake jest synem Jack'a i Nishy, to równie dobrze Wasze postacie mogą być dziećmi innych słynnych bohaterów z gry Borderlands. ^^ Postać mojego kolegi będzie np. synem Zero i Moxxi. Moim zdaniem, taki szczegół otwiera furtkę do mnóóóstwa ciekawych sytuacji, gagów a nawet problemów. Fajnie by też było, gdybyście sobie wymyślili/wybrali jakąś specjalną zdolność- jak na Vault Hunterów przystało.

http://i64.tinypic.com/2vxg103.png

Akcja będzie odbywać się rzecz jasna na Pandorze. Owa planeta posiada mnóstwa ciekawych krain geograficznych- pustynie, lasy tropikalne, tundrę czy pustynie kamienno-magmowe. Tak więc jest duże pole do popisu. Nie mówiąc już o masie przeciwników, zadań i czekających nas przygód.

Mam ogromny zapał, a w głowie mnóstwo pomysłów. Borderlands to moja ukochana gra, dlatego będę baaardzo się starać, by moje rpg na jej podstawie było równie świetne.
ZAPRASZAM SERDECZNIE!

NIEAKTUALNE

//www.eldarya.pl/forum/t855,1-silver-lining-postapo-cyberpunk-komedia-mieszane-nab%C3%B3r-4-osoby.htm

Ostatnio zmieniony przez Dhracula (23-01-2017 o 23h25)

https://66.media.tumblr.com/616736b5685839be671099ffdf3cae06/tumblr_p6rvysvur71x5hrfwo3_540.gif

https://i.pinimg.com/originals/de/e8/a2/dee8a2ee0bd8910172bfbb70cdc8d532.gif

https://zapodaj.net/images/28328feff4757.png

https://78.media.tumblr.com/6fabd3df99053404997dd3d22c44c613/tumblr_p6u6no1OIx1sxh0l7o1_540.gif

#12 13-01-2017 o 10h19

Straż Obsydianu
Rosaviel
Piechur Straży
Alysonn
...

[ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  ]
https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--0asLjg28--/c_scale,f_auto,fl_progressive,q_80,w_800/180bnr1y6yqasjpg.jpg
[ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  ]

Stary Świat, Imperium, rok 2578.
Kolegia Magii jak i licencjonowani Czarodzieje czasy świetności mają dawno za sobą, zaś sama magia zdaje się zepchnięta między stare baśnie i legendy. Nieliczni wędrowni Magowie stali się istotami na wpół mitycznymi, umiejscawianymi tuż obok pegazów, smoków, czy innych feniksów.
Gen Wiedźmiego Wzroku zanika wśród zapatrzonego w nowe technologie, nastawionego na rozwój za wszelką cenę społeczeństwa coraz bardziej. Ludzie stają się z wolna niewrażliwi na subtelne podmuchy Wiatrów Magii.
CO ZROBIĆ, BY UCHRONIĆ GO OD ZNIKNIĘCIA,
A MAGIE OD CAŁKOWITEGO ZAPOMNIENIA?

Ostatni Patriarchowie Kolegiów postanowili połączyć siły i wspólnie stoczyć tą walkę o magię. Pierwszy raz schowali do kieszeni swą dumę i puścili w niepamięć dawne spory. O ile działając osobiście nie byliby w stanie odwrócić biegu wydarzeń, o tyle ich następcy mogli wspólnymi siłami przywrócić wiarę w magię zapatrzonemu w naukę społeczeństwu.
Gromada młodych Mistrzów (czysto teoretycznie młodych) stanęła przed nie lada wyzwaniem - w odartym z magii świecie mieli wyszkolić nowe pokolenie posługujące się zapomnianymi już Tradycjami Magii Magów...

Wcielamy się w przedstawicieli Nowego Pokolenia, którzy przez wzgląd na narastające wokół nich dziwna wydarzenia zmuszeni zostali do stawiania się i podjęcia nauki w NAK - Nowej Akademii Kolegialnej.
Tam będą mięli okazję opanować trudną sztukę kontroli potężnych Magicznych Wiatrów oraz zgłębić tajniki Tradycji Magii.
TYLKO... CZY ABY NA PEWNO WSZYSCY SIĘ TAM ODNAJDĄ?
ZNAJOMOŚĆ GRY NIE JEST KONIECZNA - PRZYJMUJEMY TEŻ ZUPEŁNIE NIEOBEZNANYCH W MAGII PIERWSZAKÓW ;>

[ KOGO SZUKAM? ]

Chętnych, po prostu.

Bardziej od wielkiej aktywności prosiłabym o wzajemny szacunek i  miłą współpracę opartą także o wymianę pomysłów. O ile początek mam mniej więcej przygotowany, o tyle w miarę rozwoju OG, miło by było mieć wsparcie i pomoc przy wymyślaniu ;> Dlatego mówię od razu - nie ma głupich pomysłów xD
O, i prosiłabym o równowagę płci. Oczywiście jeśli będzie większe zainteresowanie, czemu nie, mogę dodać postaci, ale w granicach rozsądku. Nie chcemy w końcu, by zrobił się z tego żeński harem /static/img/forum/smilies/wink.png

AKTUALNE

>> KLIK <<

Ostatnio zmieniony przez Alysonn (13-01-2017 o 10h20)

https://i.imgur.com/s2Pa1vK.png

https://i.imgur.com/K63JwVO.gif

#13 14-01-2017 o 23h55

Straż Cienia
Sarahna
Oficer Straży
Sarahna
...

┌───────────────────┐
…Magic
Is everywhere
If you know
Where to look…

└───────────────────┘

https://zapodaj.net/images/907e879ed8a81.png

FABUŁA

┌─────────────────────────────────────────────────────────────────────────┐

Ośmioro, zupełnie obcych sobie studentów, jest połączona ze sobą magicznymi mocami,
które zaczną się ujawniać w najmniej oczekiwanych momentach.
Wspólnie tworzą magiczny krąg,  który dawno temu składał się z ich rodziców, a jeszcze wcześniej z dziadków.
Krąg jest powołany do obrony miasta przed wrogim klanem, który chce posiąść ich moce.
Czy nasi bohaterowie, będą umieli się dogadać ze sobą, mimo różnicy charakterów?
Czy uda im się odkryć, do czego zostali powołani?
Czy wspólnie zapanują nad darem, który odziedziczyli?
Liczę na waszą wyobraźnię!

└─────────────────────────────────────────────────────────────────────────┘

๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑Link do zewnętrznego obrazka๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑

zamknięte

Ostatnio zmieniony przez Sarahna (29-01-2017 o 21h49)

https://i.imgur.com/ZJl4Eos.png

#14 17-01-2017 o 11h14

Straż Absyntu
Flirciarskaaa
Rekrut
Flirciarskaaa
...

Wątek jeszcze niestworzony, bo najpierw szukam osoby.

Modaren. Miasto, które jako jedyne ma króla. Władca jest bardzo mądry i dobrze rządzi miastem. To tylko pozory. Król ma już dość życia królewskiego i pewnej nocy postanawia uciec z miasta i zasmakować prawdziwego życia. Obok Modarenu sąsiaduje małe miasteczko zwane Irin. Mężczyzna prosi jednego z mieszkańców o schronienie. Nikt nie wie, że on rządzi Modarenem. Akurat tym mieszkańcem, który udzielił mu schronienia jest kobieta. Po pewnym czasie zaczynają coś do siebie czuć.
Poszukuję kogoś na rolę króla. Chciałabym, aby po zgłoszeniu się, ta osoba pisała do końca. Nie chcę, aby opko upadło. Prosiłabym też o wygląd realny postaci i o pisanie przynajmniej jednego odpisu na miesiąc.

DZIĘKUJĘ ZA WYSŁUCHANIE!! A I ZGŁASZAĆ SIĘ NA PV!! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
A K T U A L N E

Ludzie! Co się dzieje? Coraz to nowsze ogłoszenia i są nieaktualne, a moje? ;_; Nie gryzę... Chyba. Zapraszam na pv, zapraszam!

Ostatnio zmieniony przez Flirciarskaaa (25-01-2017 o 10h36)

Zapraszam na profil!
POSZUKUJĘ TEJ SUKIENKI!

//www.eldarya.pl/static/img/item/player/icon/35cfde7e11f94774600f36df72d9d8ad.png
Uwielbiam gify o miłości <3
https://68.media.tumblr.com/49dec758ac1fbf47ad48de98b9dc24a1/tumblr_nvtzo0oyzH1til5l2o1_500.gif

#15 18-01-2017 o 20h58

Straż Obsydianu
Dajmona
Akolita Sylfy
Dajmona
...

Fabuła

Witajcie Strażniczki! Prowadzę nabór do opowiadania Monster Hunters.
Poszukuję Demona Ziemi i wampira, ewentualnie dwóch. Wiele się już u nas działo, służę pomocą w ogarnięciu akcji i gwarantuję dobrą zabawę. Jeśli chcesz zasilić nasze nieśmiertelne grono, to napisz mi wiadomość priv i wyślij KP.

NIEAKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Dajmona (23-01-2017 o 14h13)

https://static.tumblr.com/xjnoqd7/F0Am9w1mx/tumblr_m9t9hct5gy1rxwa6lo1_500.gif

#16 19-01-2017 o 18h04

Straż Absyntu
Rosker
Straż na szkoleniu
Rosker
...

Wielka Brytania, rok 1962.
Wielu odważnych pochowało głowy w piasek, ugięło karki pod ciężarem nowych rozporządzeń Ministra Magii wprowadzanych systematycznie i coraz bardziej ograniczających swobodę czarodziejów i magicznych istot. Wraz ze wzrostem potęgi Voldemorta, nikt już nie może być pewny, czy następnego dnia nie stanie się jednym z jego pionków; czy będzie miał dokąd i do kogo wracać; czy w ogóle wróci. Zdawać by się mogło, że nie sposób znaleźć kogokolwiek, kogo nie dotknęły prowadzone na masową skalę czystki wśród czarodziejów mugolskiego pochodzenia i tych, którzy nie zechcieli walczyć po stronie Lorda Voldemorta. Strach i wrażenie osaczenia rozrastające się w każdym, osiadające lepko niczym pajęczyny na coraz mniej znanym świecie, sprawiły że ci, którzy do tej pory tak często skakali sobie do gardeł i gotowi byli za własne przekonania przelewać krew, zawarli sojusz, łącząc się przeciwko wspólnemu zagrożeniu.
W oddaleniu od centrum głównych wydarzeń, w miejscu, gdzie magiczna społeczność nie jest tak liczna i sprawiająca trudności, jak w stolicy kraju, jeden z pubów w Cardiff stał się mekką dla wyklętych. Azylem dla mugolaków i mugoli, wilkołaków i wampirów, goblinów i wil, centaurów i olbrzymów. Dla wszystkich, których chce pozbyć się Czarny Pan lub Ministerstwo Magii. Babel, ukryty nawet przed czarodziejami, stał się obietnicą i nadzieją na lepsze jutro.
Ale na jak długo budowniczym uda się zachować wspólny język?

a k t u a l n e   b a r d z o
(zawsze)

serio. jeśli jesteś zainteresowany/a, wpadaj śmiało, pytaj, susz mi głowę. w razie czego pomogę ze wszystkim, nawet wyborem wizerunku czy pomysłem na postać.

Ostatnio zmieniony przez Rosker (19-01-2017 o 18h06)

https://78.media.tumblr.com/7ca872cb20a0640fa519f4cfb029eaff/tumblr_p0ula6lvw11r73dymo3_400.gif https://78.media.tumblr.com/cf4e43d793d99eeaaea1d7fb1bed5666/tumblr_p0ula6lvw11r73dymo4_400.gif
e  v  e  r  y  t  h  i  n  g     i  s     c  o  n  n  e  c  t  e  d

#17 20-01-2017 o 23h35

Straż Cienia
Lynncia
Rekrut
Lynncia
...

Zdobyłam Waszą uwagę? Świetnie. To teraz to, o co się rozchodzi naprawdę.

W pewnym królestwie umiera jego władca, osierocając tym czwórkę swych dzieci. Każde, chcąc zdobyć władze, prosi o pomoc wiedźmę, która dzieli się z nimi swymi mocami. Nie wiedzą jednak, że robi to dla własnego celu, jakim również jest korona. Na tym nie kończy się lista pretendentów do tronu... Czyż to nie piękna intryga?

Zainteresowana? Potrzebujemy jeszcze tylko najmłodszej siostry!
Zainteresowanych służbą na zamku przyjmiemy równie chętnie!

>> KLIK! <<

#18 21-01-2017 o 22h26

Straż Cienia
Charo
Jackpot!
Charo
...

Ciemne zaułki i opuszczone przez Boga i ludzi ulice Dżakarty. Od pokoleń w mieście żyją żądne krwi stworzenia, które wywodzą się z indonezyjskiej mitologii. Ich tożsamość jest skrzętnie ukrywana przez wpływową rodzinę śmiertelników i jest to o tyle łatwe, o ile owe stworzenia wyglądem nie różnią się od ludzi. Wtajemniczeni nazywają je Demitami. Są to dzieci dawnych bogów, które powołane do życia, miały bronić mieszkańców ziemi. I tak to trwało, aż do wybuchu Wielkiej Wojny. Niegdyś czczone, stały się z biegiem czasu przeklętymi przez niewdzięczników i nazwane demonami.

Genderuo – płonący dotyk - zajęte(k)
Quntilana – oddech śmierci
Pallasik – koszmar żerujący na niewinnych - zajęte (f)
Tajul – widzący ostatnie
Mesife - wielka fala
Banasfati – pożeracz dusz - zajęte (k)

Raz na tysiąc lat ma miejsce szczególne wydarzenie, rodzi się istota – pół Demit, pół człowiek, która nazywana jest Darem. Tylko ona zdolna jest przywrócić zachwianą równowagę między Półświatami, a tym samym zakończyć Wielką Wojnę. Odnalezienie jej nie jest łatwe, gdyż nikt nie wie kiedy i gdzie się pojawi …

Bohaterowie poszukiwani: 1 kobieta, 3 facetów

Demici - do wyboru jedno z powyższych
Dar - mieszaniec, jw.
Gabal - opiekun Demitów -  zajęte (k)

Po więcej informacji zapraszam na PW. Chciałabym wspomnieć, że poszukuję osób, które będą brały czynny udział w opowiadaniu i takich, które mają jako takie pojęcie o pisaniu
/static/img/forum/smilies/smile.png[/color]

ps.inspirowane serialem o tym samym tytule.

https://i.pinimg.com/564x/82/82/32/828232d55b87f72e38db38c569b34947.jpg

#19 23-01-2017 o 17h27

Straż Obsydianu
AineKou
Rekrut
AineKou
...

Bardzo luźno inspirowane powieścią "Dawca"

◄ Fabuła ►

W tym świecie nie istnieje smutek. Wszyscy są szczęśliwi. Ale na pewno? Istnieje grupa ludzi, która by temu zaprzeczyła. Podczas gdy innym wszystkie złe wspomnienia zostają w niewyjaśniony sposób wymazywane, oni wszystko pamiętają. Oni nie mogą zapomnieć. Pewnego dnia, pragnąc lepszego życia, uciekają razem poza mury miasta, do miejsc nikomu wcześniej nieznanych, a tak przynajmniej wydawało się mieszkańcom miasta. Tylko czy dadzą radę, niosąc na barkach ciężar pamięci?

NIEAKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez AineKou (04-02-2017 o 21h43)

#20 24-01-2017 o 19h13

Straż Absyntu
Andrasta
Szeregowiec
Andrasta
...

Cześć i czołem~! ^^

Wraz z @Iku wpadłyśmy na pomysł (Wątku jeszcze nie założyłyśmy) opowiadania wieloosobowego z akcją osadzoną w pod koniec XIX wieku, dokładniej: Epoce wiktoriańskiej.
   Opowiadanie to komediowe fantasy: Uwzględniamy tutaj demony, wampiry, duchy i postaci historyczne przedstawione w innym świetle! Planujemy pojawienie się, m.in. Kuby Rozpruwacza, Hrabi Draculi, Dr Frankensteina, a nawet Sherlocka Holmesa. Jako postaci poboczne. W skrócie: nasze opowiadanie ma być szalone, na rozluźnienie, a jego głównym celem: dobra zabawa!
   Fabuła w streszczeniu: Ileś wieków temu, pewien człowiek w zamian za pieniądze i władzę podpisał pakt z demonicą. Wedle umowy, co 3-4 wieki demonica miała dostawać pierworodnego syna rodziny w rolę swojego służącego. Tego nigdy nie dostała, więc w ramach kary wzięła wszystkie dusze członków tej rodziny, a samego syna przeklęła: stał się nieśmiertelny. Teraz poszukuje zemsty i możliwości przełamania kontraktu. Pomaga mu w tym urocza asystentka, która również została przeklęta przez demonicę.
   Poszukujemy: Dwóch osóbek! Jedną na rolę wcześniej wspomnianej asystentki, drugą na rolę jeszcze jednego demona, konkretniej służącego diablicy. Obie postaci mają współpracować albo z moją postacią, albo z postacią Iku, dlatego zależy nam, żeby znaleźć kogoś, z kim będziemy mogły się porozumieć i dogadać. I w razie czego możemy dodać dodatkowe role, chociaż najpierw chcemy znaleźć przynajmniej te dwie osoby.
   Długość postów jest do ustalenia, nie wymagamy odpisywania codziennie. W razie problemów z pomysłem na postać, czy znalezieniem obrazka: Bardzo chętnie pomogę! Mam już gotowe idee, szczególnie co do postaci demona, sporo zapisanych obrazków z których można wybierać, a Iku na pewno ma jakąś wizję asystentki, ale oczywiście nic nie narzucamy.

Zainteresowanych zapraszam na pv (moje i @Iku) po pełną fabułę i w celu przedyskutowania postaci, ich charakteru, historii, jak się poznały z naszymi, tego jakie my mamy pomysły, jakie wy, etc. No i po to, żeby się poznać, bo w końcu: OG często wychodzą lepiej, kiedy osoby piszące się dogadują! ^^

NIE AKTUALNE!

Ostatnio zmieniony przez Andrasta (26-01-2017 o 02h03)

https://avatars.mds.yandex.net/get-pdb/776003/fa62a2cf-438c-46d8-973b-5c73eb1c4cc2/orig

#21 25-01-2017 o 11h35

Straż Obsydianu
Nataasia
Pokonała kurę
Nataasia
...

Em... Witam? ^^

To znowu ja! Chciałabym napisać opowiadanie dwuosobowe bądź wielo. Jeśli chodzi o dwójkę, to preferuję bardziej orientację hetero, natomiast jeśli o wieloosobowe, to jest mi to obojętne ^^ Ostatnio wzięło mi się na wspomnienia i naszła mnie ochota na coś na podstawie jakichś bajek, czy seriali xd Przedstawię rzeczy, które by mnie interesowały, ale jeśli masz własny pomysł, to zapraszam ^^

1. Winx. Tak dobrze, widzicie, Winx. Dawno, dawno temu byłam wielką fanką tej kreskówki i aż mam ochotę wydłubać sobie oczy, gdy widzę, co zrobili z nią teraz ;-; Chciałabym napisać coś na podstawie tego, nieważne, czy wielo, czy dwuosobowe ;3 Tutaj raczej preferuję rolę żeńską ;3 - Aktualne

2. H20. Ostatnio robiłam porządki w piwnicy i znalazłam starą gazetkę. Normalnie aż mi się na wspomnienia zebrało. Tutaj myślę, że bardziej by pasowała wieloosobówka, ale tak na maks 6 osób ^^ - Aktualne

3. Aniołki i spółka. Tutaj przewiduję dwuosobówkę, w której raczej bym zgarnęła rolę żeńską, ale jak ładnie poprosisz, to może uda ci się mnie przekonać do zmiany zdania. - Aktualne

4. Witch. To samo, co w przypadku Winx, chociaż bardziej tutaj widzę opowiadanie na więcej, niż dwie osoby ;3 - Aktualne

Także wszystkich chętnych zapraszam na PW ^^ Gdyby ktoś miał jakiś inny pomysł na jakiekolwiek opowiadanie, to również jestem chętna!

"Personaly I'm a huge fan of ignoring the
problem until eventualy it just goes away."

https://66.media.tumblr.com/5e0fb9dbe5809e327540196671bea07d/tumblr_mqmgpipHZX1qablhto8_250.gif   https://66.media.tumblr.com/5d189d7ba852defc66631f185a07b60a/tumblr_mqmgpipHZX1qablhto2_r1_250.gif   https://66.media.tumblr.com/c280849a420c5478d1a2ad1110ff23db/tumblr_mqmgpipHZX1qablhto7_250.gif

#22 25-01-2017 o 14h57

Straż Obsydianu
Agathlist
Akolita Jednorożców
Agathlist
...

https://images.alphacoders.com/718/718619.png

Poszukuję osoby, która pomogłaby mi stworzyć OG wieloosobowe na podstawie anime "Servamp" (Wiecie. Postacie OC itd...).
Na pogaduszki przy herbatce i zupkach chińskich, zapraszam na priw.

Ostatnio zmieniony przez Agathlist (25-01-2017 o 16h14)

Przerwa od grupówek wieloosobowych (Nie dotyczy dwuosóbek)
https://i.imgur.com/jmOqBHi.gif

#23 26-01-2017 o 15h44

Straż Obsydianu
Rosaviel
Piechur Straży
Alysonn
...

https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--0asLjg28--/c_scale,f_auto,fl_progressive,q_80,w_800/180bnr1y6yqasjpg.jpg

Stary Świat, Imperium, rok 2578.
Kolegia Magii jak i licencjonowani Czarodzieje czasy świetności mają dawno za sobą, zaś sama magia zdaje się zepchnięta między stare baśnie i legendy. Nieliczni wędrowni Magowie stali się istotami na wpół mitycznymi, umiejscawianymi tuż obok pegazów, smoków, czy innych feniksów.
Gen Wiedźmiego Wzroku zanika wśród zapatrzonego w nowe technologie, nastawionego na rozwój za wszelką cenę społeczeństwa coraz bardziej. Ludzie stają się z wolna niewrażliwi na subtelne podmuchy Wiatrów Magii.
CO ZROBIĆ, BY UCHRONIĆ GO OD ZNIKNIĘCIA,
A MAGIE OD CAŁKOWITEGO ZAPOMNIENIA?

Ostatni Patriarchowie Kolegiów postanowili połączyć siły i wspólnie stoczyć tą walkę o magię. Pierwszy raz schowali do kieszeni swą dumę i puścili w niepamięć dawne spory. O ile działając osobiście nie byliby w stanie odwrócić biegu wydarzeń, o tyle ich następcy mogli wspólnymi siłami przywrócić wiarę w magię zapatrzonemu w naukę społeczeństwu.
Gromada młodych Mistrzów (czysto teoretycznie młodych) stanęła przed nie lada wyzwaniem - w odartym z magii świecie mieli wyszkolić nowe pokolenie posługujące się zapomnianymi już Tradycjami Magii Magów...

Wcielamy się w przedstawicieli Nowego Pokolenia, którzy przez wzgląd na narastające wokół nich dziwna wydarzenia zmuszeni zostali do stawiania się i podjęcia nauki w NAK - Nowej Akademii Kolegialnej.
Tam będą mięli okazję opanować trudną sztukę kontroli potężnych Magicznych Wiatrów oraz zgłębić tajniki Tradycji Magii.
TYLKO... CZY ABY NA PEWNO WSZYSCY SIĘ TAM ODNAJDĄ?
ZNAJOMOŚĆ GRY NIE JEST KONIECZNA - PRZYJMUJEMY TEŻ ZUPEŁNIE NIEOBEZNANYCH W MAGII PIERWSZAKÓW ;>

[ KOGO SZUKAM? ]

Chętnych, po prostu.

Bardziej od wielkiej aktywności prosiłabym o wzajemny szacunek i  miłą współpracę opartą także o wymianę pomysłów. O ile początek mam mniej więcej przygotowany, o tyle w miarę rozwoju OG, miło by było mieć wsparcie i pomoc przy wymyślaniu ;> Dlatego mówię od razu - nie ma głupich pomysłów xD
O, i prosiłabym o równowagę płci. Oczywiście jeśli będzie większe zainteresowanie, czemu nie, mogę dodać postaci, ale w granicach rozsądku. Nie chcemy w końcu, by zrobił się z tego żeński harem /static/img/forum/smilies/wink.png

AKTUALNE
POSZUKUJEMY JESZCZE JEDNEJ PANI

>> KLIK <<

Ostatnio zmieniony przez Alysonn (26-01-2017 o 16h48)

https://i.imgur.com/s2Pa1vK.png

https://i.imgur.com/K63JwVO.gif

#24 26-01-2017 o 18h48

Straż Lśniąca
Croo
Stokrotka z Dolin
Croo
...

Dzień dobry, dzień dobry.

Mam ochotę na napisanie czegoś luźnego, nie wymagającego wysilania mózgu do granic możliwości, a do tego oczywiście najlepiej sprawdzają się wszelakiego rodzaju romanse.
Zaznaczam, że zależy mi w głównej mierze na dobrej zabawie i odprężeniu się, ale jakieś podstawy pisania trzeba znać. Posty średniej długości, tak z 10-15 linijek max, co by nie zmuszać się do lania wody, gdy nie ma się weny. Opisy zawierające nie jedynie czynności, ale także uczucia postaci - wtedy wszystko będzie miodzio. ♥

1. Girl x Girl w uniwersum Harrego Pottera - szkolne życie dla wielu jest oklepane, a ja bardzo lubię pisać tego typu historie. Możemy polecieć klasykiem po dziewczętach osadzonych w dwóch różnych domach, stricte nie przepadających za sobą, bądź wręcz przeciwnie przyjaźniących się od dzieciaka.

2. Girl x Girl, bądź Boy x Girl w uniwersum Intruza - skorzystałabym tutaj z bardzo podobnej fabuły co w książce, dlatego jej znajomość jest konieczna i wiem, że z tym może być ciężko. Marzy mi się opowiadanie, które nie umrze po jednej stronie, a niestety ten temat jest dla mnie niczym klątwa. :"c

na razie to tyle, pewnie przyszłoby mi coś jeszcze do głowy, no ale ...
n i e a k t u a l n e

#25 28-01-2017 o 20h44

Straż Obsydianu
Yuka
Pokonała kurę
Yuka
...

▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫Link do zewnętrznego obrazka
▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫ ▫

Hejo! W ostatnim czasie pochłonęła mnie gra otome Mystic Messenger, której fabuła i sposób przebiegu podczas przechodzenia danego odcinka jest oryginalny. Gra mi się na tyle spodobała, że chciałabym napisać OG. Może być to dwuosobówka, albo grupówka na 4-6 osób. Myślałam nad tym, by stworzyć zupełnie nową historię, ale zachowując elementy z gry. Wiem, że to nie jest jakiś pomysł, ale bardzo zależy mi na napisaniu OG na podstawie gry! Plus umiem pisać facetami i najlepiej wychodzi mi Yoosung <3 Mogę pisać hetero i homo, ale bardziej mi odpowiada hetero, bo ta gra to haremówka ^^ Jeśli chodzi o dokładniejsze ustalenie spraw dotyczących Og, proszę skierować swoje pytania na priv ^^

M o j e     m a ł e     w y m a g a n i a:
* Szukam osoby, która jest obeznana z tą grą,
* Posty tylko w weekendy, bo w tygodniu nie mam za dużo czasu,
* Odpisy powinny być średniej długości, gdyż nie cierpię pisać i czytać esejów,
* Nie mam nic przeciwko pisaniu + 18, ale w przypadku tego og, wolałbym tych scen uniknąć,
* Liczę, że jak się zgłosi jakaś kochana osóbka, to będzie pisała do samego końca <3
* O swoich nieobecnościach powiadamiamy wcześniej.

WIECZNIE AKTUALNE!

Zapraszam na mój kanał: KLIK!
http://funkyimg.com/i/2sJEY.png

Strony : 1 2 3 ... 25