Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Strony : 1 ... 22 23 24

#576 20-04-2020 o 01h22

Straż Obsydianu
CassieDiAngelo
Szeregowiec
CassieDiAngelo
...
Wiadomości: 97

https://images-ext-1.discordapp.net/external/ceDQ4OI8GxPY8Xf2eshX7lymSDgSTw-m8wl9wLmhLxk/https/i.pinimg.com/564x/87/be/5a/87be5a3c82877e551b7ed502fcdd7c42.jpg?width=386&height=375

Hej kochani~
Przychodzę do Was z propozycją pisania opowiadania grupowego o tematyce szkolnej. Jest co prawda rozpoczęte, ale do nadrobienia są tylko dwie strony akcji. W razie potrzeby możemy bez problemu streścić aktualny rozwój wydarzeń. Jest to czysta komedia do pisania w wolnej chwili, aczkolwiek miło widziany jest kontakt z wszystkimi na chatcie grupowym (discord). Na chwilę obecną mamy 9 osób i 12 postaci.

Fabuły jako-tako nie ma, bo tworzymy ją wszyscy. Jedyne co powinieneś wiedzieć, to miejsce akcji. Mianowicie szkoła średnia z czterema różnymi rocznikami i ciekawymi osobami. Aktualnie odbywa się impreza powitalna w pierwszy dzień nowego roku szkolnego. Jeśli chcesz możesz już na niej być lub przybyć bezpośrednio na zajęcia drugiego dnia. Mamy koedukacyjne pokoje, do których odpowiednio Cię przydzielę za pomocą losowania. Coś poza tym? Zezwalamy na posiadanie zwierzaków, dla których specjalnie zorganizowano przedszkole. Nie zapominajmy również o wielu tajemnicach i dramach, które można w to wszystko wpleść.

KOGO SZUKAMY?
Aktualnie... Wszystkich. Proszę jednak o przemyślenie decyzji. Jeśli wiesz, że takie coś Cię przerasta lub nie masz czasu/ochoty, to nie rób nam niepotrzebnych problemów. Inaczej grozi Ci klątwa zostania NPC.

Więcej informacji na pw lub discordzie (Winter#8443 lub LunaiBlack#5793) ^^

PS. Opowiadanie prowadzone jest na innym forum.

Status: AKTUALNE


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
Forum OG || Discord: Winter#8443 || SF

Offline

#577 22-04-2020 o 12h44

Straż Obsydianu
Plamciak
Szeregowiec
Plamciak
...
Wiadomości: 81


https://thumbs.gfycat.com/GlaringForsakenGannet-size_restricted.gif


Witajcie w krainie, gdzie figury szachowe mają wpływ na życie jej mieszkańców. Tutaj wszystko jest albo białe, albo czarne.

Królestwo Mat jest okrutnym miejscem. Każdy z jego obywateli rodzi się ze znamieniem, które decyduje o jego przyszłości. Urodziłeś się pod znakiem Gońca? Zostałeś stworzony do bycia medykiem! Wieża? Pisana ci jest kariera szpiega! Koń? Twoim przeznaczeniem jest służba w królewskiej armii! A może hetman? Jesteś urodzonym przywódcą!

Nie, ty urodziłeś się jako Pion, najniższy w hierarchii. Całe swoje życie spędziłeś w swojej wiosce, pracując w polu lub zajmując się rzemieślnictwem, a jeśli miałeś wystarczające szczęście - kupiectwem. Jesteś ubogim człowiekiem, który oddałby wszystko, żeby zmienić swoje przeznaczenie.

A taka okazja właśnie się natrafiła - raz na dziesięć lat sam Król organizuje wydarzenie, które potocznie nazywane jest Promocją. Są to zawody, przeznaczone wyłącznie dla Pionów, w których zostają podzieleni na czteroosobowe zespoły. Drużyny te przez osiem dni rywalizują ze sobą i zmagają się z ośmioma zadaniami, mającymi na celu sprawdzić ich wytrzymałość, inteligencję, zdolności oraz umiejętność pracy w grupie. Tylko jedna drużyna może wygrać, a jest o co walczyć - członkowie zwycięskiego zespołu będą mogli zmienić swoje przeznaczenie i zostać Hetmanem, Gońcem, Koniem lub Wieżą, mimo swojego znamienia.

Na taką okazję właśnie czekałeś. Przez wiele lata potajemnie trenowałeś, aby móc zmierzyć się z tym wyzwaniem. Długo się nie zastanawiając pakujesz cały swój dobytek i wyruszasz do stolicy, gdzie czeka cię próba, z którą musisz się zmierzyć.


Hej!
Ostatnio po głowie chodził mi właśnie taki pomysł na opowiadanie i poszukuję osóbek, które byłyby chętne pomóc mi wcielić je w życie. Wszystko jest jeszcze dość elastyczne, a ja jestem otwarta na pomysły /static/img/forum/smilies/wink.png Znajomość zasad gry w szachy wcale nie jest wymagana.

Poszukiwane postacie:
- kandydat na Hetmana
- kandydat na Gońca
- kandydat na Konia

Zapisy na priv

AKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Plamciak (22-04-2020 o 12h45)


https://i.pinimg.com/originals/28/45/47/284547b00187ff204f3fd6e92823255d.gif

Offline

#578 24-04-2020 o 01h32

Straż Obsydianu
Berrine
Żołnierz Straży
Berrine
...
Wiadomości: 579

Wątek @Satomi-iko i @Berrine
https://cdn.discordapp.com/attachments/497827664804053023/703024729820364860/napis_wgwg1smol.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/497827664804053023/703024767157927986/willgwillg2smol.png

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda wasz imiennik?

Ten, mieszkający gdzieś na świecie. Na waszym kontynencie... w waszym kraju... w waszym mieście?!
Cóż... Żaden z Willów Graysonów także tego nie robił, dopóki matka jednego z nich nie przyprowadziła
do ich domu drugiego, wraz z jego ojcem mówiąc "Kochanie, spójrz! Spotkałam mężczyznę,
którego syn także nazywa się Will Grayson!" Być może jeszcze nie byłoby to takie straszne, ale - o zgrozo! - oni już się spotkali. Kilka dni wcześniej w sklepie matki jednego z nich - niezbyt grzecznym sklepie - gdzie ten ją zastępował, zaś drugi kupował pewien magazyn "dla przyjaciela". Także niezbyt grzeczny. Jakby tego było mało, mieli zacząć chodzić razem do szkoły.

Jak tym razem potoczy się historia Willów Graysonów? Czy ich rodzice odpuszczą sobie flirtowanie dla ich dobra?
Czy przyjaciele poznają sekret Willa Graysona? I co wspólnego z całą tą sytuacją ma musical wystawiany w ich szkole?

"Pełna komedii, dramatów, romansów, komedii, młodzieżowych problemów i komedii, opowieść o imiennikach
różnych, jak dwie krople wody... Czy jakoś tak to szło".


Poszukiwane postacie:
- dowolne x2
(puść wodze fantazji! napisz do nas ^^)
więcej detali w wątku

A K T U A L N E

>>>ZAPRASZAMY!<<<

Ostatnio zmieniony przez Berrine (28-04-2020 o 01h48)


♡  |  MyDramaList  | SłodkiFlirt  |  ♡   
https://cdn.discordapp.com/attachments/497827664804053023/584164827296038936/chic2.gif

Offline

#579 27-04-2020 o 23h37

Straż Obsydianu
Eowyn
Młody rekrut
Eowyn
...
Wiadomości: 24

https://i.pinimg.com/564x/2f/bb/60/2fbb60af8fb9eadbdc51e67f27398bb0.jpg

1) [fantasy, akcja, (romans); 2 os, wygląd: art]
   "Największym potworem jest człowiek."
   Kruche przymierze między ludźmi, a innymi gatunkami nie mogło trwać wiecznie. Krainę trawi wojna, z którą wkrótce każdy nauczył się żyć. Gdyby tego było mało, zaczęły pojawiać się nieznane dotąd potwory: trupojady, utopcy i wiele innych, nie brakuje, więc śmiałków, których pracą jest ich zabijanie, za opłatą. Z czasem zaczęto myśleć nad mutacjami, dzięki którym polowania są skuteczniejsze, a przy tym zdobywa się za to więcej pieniędzy. Powstają bractwa, w których tworzy się wytrawnych zabójców potworów. Dobrze się mają również sekty, które bogacą się na zaniepokojonych mieszkańcach.
   Z czasem sytuacja się stabilizowała, zaczęły nawiązywać się pokoje, niestety ukochanym zajęciem władców jest wojaczka i zdobywanie nowych terenów. Z racji tego, że najemnicy w sprawach potworów, które coraz rzadziej zaczęły niepokoić mieszkańców, nie chcieli brać udziału w wojnach, zaczęli być piętnowani. Teraz mało kto się z nimi zadaje, lecz nadal potrafi sowicie wynagrodzić, jeśli pozbędzie się, zagrażających im szkaradzieństw.

Sytuacja z bractw: częstą praktyką jest pozyskiwanie młodych ludzi, by dziedzictwo nie przepadło i, żeby świat ponownie nie pogrążył się w chaosie.
Sytuacja z królestw: nie znajdzie się tam potworów, gdyż ogromne mury i panujące tam warunki nie sprzyjają ich pojawieniu się. Panuje gatunkowy rasizm, prędzej zobaczysz krasnoluda, niż elfa, czy inną rasę. Mieszanki też nie są zbyt miło widziane.
Sytuacja z wiosek: tu jest najgorzej, zdarza się, że inne rasy pomagają mieszkańcom wiązać koniec z końcem, liczne są zaginięcia spowodowane potworami, czy bandytami. Potwory blisko nich czują się jak u siebie.

    Postacie: znają się z dawnych lat, z jakichś powodów zostali rozdzieleni (prześladowania na tle rasowym, powołanie do wojska/do bractwa), spotykają się i okazuje się, że nadal się dogadują mimo upływu lat, choć czas mógł ich zmienić. Mają wspólny cel: wzbogacenie się; zaczęły krążyć również pogłoski, że rozwiązaniem wszystkich problemów jest wypełnienie przepowiedni. Głosi ona, że jeśli zdobędzie się odpowiednie przedmioty i wykona się rytuał, posiądzie się moc niesienia pokoju lub wojny. Woła ich także zew przygody, są już dorośli, mogą ruszyć wszędzie i zobaczyć wszystko na co tylko mają ochotę.
aktualne

2.

2


[morskie, fantasy, akcja, 2 os]
hej ho, na umrzyka skrzyni i butelka rumu!
hej ho, resztę czas uczyni... i butelka rumu

Akcja dzieje się na pirackim/korsarskim statku. Znajdywanie nowych lądów, zdobywanie łupów i niezliczone przygody, czy to na wyspach, lądach, czy na morzach i oceanach. Krakeny, piękne syreny i perły czekają na znalezienie.
Jest wiele możliwości na to, kim mogą być nasze postacie.
Można też być zwykłą załogą, którzy pną się po kolejnych stopniach. Tutaj damy pole do popisu naszej wyobraźni, opisując, z jakimi rzeczami się zmierzą.
Lub jeszcze coś innego, np. wykonanie zlecenia na znalezienie legendarnej rzeczy, typu miecz Eskalibur.
Na statku może się też pojawić pasażer na gapę, który został wbrew swojej woli zrekrutowany i musi się dogadać z drugą postacią, by odzyskać wolność. Lecz czy ostatecznie będzie chciał to zrobić?
aktualne


https://i.pinimg.com/originals/41/d7/e3/41d7e3f2332623a754e236b1193ecf3c.gif

Offline

#580 04-05-2020 o 10h25

Straż Cienia
Lunai
Szeregowiec
Lunai
...
Wiadomości: 91

https://txt-dynamic.static.1001fonts.net/txt/dHRmLjY2Ljk0OTQ5NC5VMk5vYjI5c0lGQnliMnBsWTNRLC4w/bestowens-family.regular.png
https://i.pinimg.com/originals/af/ae/fd/afaefdc82ec088f0dc10e5bda3a28d22.jpg


Rekrutacja trwa. Poszukujemy uczniów.
Miejsce akcji: Korea Płd.
Gatunek: romans, bl, szkoła
Uczniów: 6
Cel projektu: Wypromowanie szkoły w internecie
Zgłoszenie: Należy dostarczyć formularz zgłoszeniowy do biura (pw lub LunaiBlack#5793)

Dawno, dawno temu...
W odległym miejscu...
Nie okej, wcale nie było tak dawno i tak daleko. Jedna ze szkół przyjęła uczniów, nic nowego.
Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęły się rywalizacje na to, kto głośniej beknie na stołówce
lub kto więcej godzin spędzić w szkolnej bibliotece po lekcjach. Tylko tym razem trafiamy do szkoły
średniej dla chłopców. I to nie takich zwykłych! Wszyscy pochodzą z bogatych, wpływowych rodzin.
Nie ma żadnych stypendystów czy dzieciaków z wymiany. Każdy co do jednego został przyjęty ciepło
w progi szkoły ze względu na status społeczny swoich rodziców. Wszystko byłoby piękne i wspaniałe,
gdyby nie to, że szkoła zmieniła dyrektora. Syn starego Kim’a zaczął wprowadzać ogromne zmiany.
Jedną z nich było „zjednoczenie” uczniów. Postanowiono stworzyć losowe sześcioosobowe grupy,
w których skład wchodzić miały różne osoby z różnych roczników. A to wszystko miało na celu
wypromowanie szkoły w sieci. Każda z grup dostała za zadanie stworzenie kanału na Youtube
i zrobienie z niego sensacji roku. Tylko czy chłopcom się to uda?

Pary :
School queen, "narcystyczny" i ambitny (B) – Odstrzelony @Lunai
Pełen wybór, byleby się nie powtarzał i miał silne nerwy (T) – Czeka w kolejce

Szkolny artysta i kaleka życiowa w jednym (?) - Odstrzelony @Wolyo
Szkolny buntownik (?) - Odstrzelony @Seisevan

Pełen wybór, byleby się nie powtarzał (?) - Czeka w kolejce
Pełen wybór, byleby się nie powtarzał (?) - Czeka w kolejce

Szkolny regulamin znajduje się w wątku~

PS. Opowiadanie prowadzone będzie na innym forum.

Ostatnio zmieniony przez Lunai (04-05-2020 o 10h30)


https://i1.wp.com/i1147.photobucket.com/albums/o550/JYJThree/2013/January/MINE/Teaser%20Video%20Caps/korean-charm1.gif

Offline

#581 07-05-2020 o 15h59

Straż Cienia
Luxion
Rekrut
Luxion
...
Wiadomości: 67


Opowiadanie inspirowane m.in. Riverdale, Szkołą dla Elity, 13 powodów dla oraz Plotkarą.


https://66.media.tumblr.com/0ef12d9ec25becf8504b6a8423626c19/35b663fede20c223-23/s640x960/f6349119b462b7818f4cd471b030aeaa5e8bad8f.gif

https://txt-dynamic.static.1001fonts.net/txt/dHRmLjE1LjI0ODQ1Yi5TMmx1WnlCRlpIZGhjbVFnVlc1cGRtVnljMmwwZVNBLC4w/darkness-of-the-night.regular.png


        King Edward University I  prestiżowa uczelnia zrzeszająca w swoich
        murach przyszłych polityków, biznesmenów, ludzi nauki, prawa oraz
        wybitnych lekarzy. uniwersytet z kilkusetletnią tradycją, plasujący się
        na czele jednych z najlepszych. to tu nauczają wyśmienici pedagogowie,
        a studenci odnoszą liczne sukcesy nie tylko w dziedzinie nauki, lecz także
        sportu. KEU posiada również różnoraką gamę zajęć dodatkowych, dzięki
        którym młodzi ludzie mogą rozwijać swoje hobby.


KEU oferuje wszystko co najlepsze, a po korytarzach starego zamczyska przechadzają się dzieci najbogatszych ludzi na kontynencie i choć broszurka przedstawia ich jako wybitnych uczniów, niektórzy są tu wyłącznie ze względu na grubość portfela. Pośród nich są również ci, którzy znaleźli się tu dzięki swojej ciężkiej pracy i udało im się zdobyć jedno z niewielu stypendiów jakie ofiaruje KEU.
Nadszedł czas, aby po raz kolejny wcielić się w studentów tego przybytku i rozpocząć własną przygodę. Dramy, romanse, miłości po grób, bijatyki i tajne bractwa mile widziane. Zróbmy wszystko, aby się nie znudzić.
https://txt-dynamic.static.1001fonts.net/txt/dHRmLjE1LjI0ODQ1Yi5VbVZuZFd4aGJXbHUuMA,,/darkness-of-the-night.regular.png


1. Można wziąć dowolną ilość postaci o dowolnej płci, ale starajmy się zachować równowagę. Przy zapisie proszę obowiązkowo podać kierunek, klub oraz rodzaj dostania się.
2. KP w ciągu 48h. Wygląd tylko i wyłącznie realny, proszę również aby nie było nie wiadomo ile osób o wyglądzie azjatyckim to samo tyczy się orientacji homo. Wiek od 18 - 24 lat. Prosiłabym o społeczność w większości amerykańską. Ustalcie w miarę możliwości relacje.
3. Posty nie muszą być codziennie, wystarczy że się pojawią się dwa razy w tyg. Co do długości to jest mi obojętna, ale wykrzesujcie z siebie chociaż te 10 linijek tekstu.
4. Proszę o wyraźne zaznaczanie w poście z kim i gdzie jesteście abyśmy się nie pogubili. I jeśli widzicie, że akcja od 2 stron jest w jednym miejscu to starajcie się dynamicznie iść dalej.
5. Opowiadanie jest po to by dobrze się bawić, więc bez kłótni proszę. Informujcie o nieobecnościach lub chęci odejścia - to lepsze niż pozostawienie opka bez słowa. Szanujmy się.

https://txt-dynamic.static.1001fonts.net/txt/dHRmLjE1LjI0ODQ1Yi5VRzl6ZEdGamFXVSwuMA,,/darkness-of-the-night.regular.png


▪  Panie ▪
▪  @LaluFay  jako Devon Lynn Carlson - stypendystka - prawo - 21 lat
▪  @Mark  jako  Bonie Sophia Heathaway - stypendystka - dziennikarstwo - 21 lat
▪  @Meilene  jako  Ray Levine - zamożna - chemia - 22 lata
▪  @Tsukasane  jako Sienna Byers - stypendystka - ekonomia - 22 lata
▪  @WhiteSky  jako Carla Lauren Marshall - stypendystka - zarządzanie - 22 lata
▪  @AyaneChi jako María Guadalupe Flores   - stypendystka - historia sztuki - 22 lata
▪  @...  jako - status - kierunek - wiek

NABÓR NA STYPENDYSTKI ZAMKNIETY.

▪ Panowie ▪
▪  @LiIika  jako Samuel Troy Wlash - zamożny - ekonomia - 23 lata
▪  @UmiUmi  jako Mylo  Watts - stypendysta - historia sztuki - 23 lata
▪  @Kasandra165  jako Nicolas Carter West - zamożny - zarządzanie  - 22 lata
▪  @MidnightK1234  jako Rudolf Morawsky - zamożny- reżyseria  - 23 lata
▪  @AyaneChi  jako  Atticus  Drysdale-Thrombey  - zamożny - filologia skandynawska - 21 lat
▪  @Dijira  jako - status - informatyka - 20 lat

Pilnie poszukujemy osób! + opowiadanie prowadzone będzie na innym forum, chętnych zapraszam do mnie na pw

Ostatnio zmieniony przez Luxion (07-05-2020 o 16h03)


https://em.wattpad.com/c84232c22ca17f0ea69cc6e5e40edd305d773301/68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f59714e6f574258734530736244513d3d2d3535343039353933322e313532303832323764616263386236333139383735353635333332382e676966?s=fit&amp;w=720&amp;h=720

Offline

#582 12-05-2020 o 14h40

Straż Lśniąca
Lexi
Nemesis
Lexi
...
Wiadomości: 4 920

https://i.imgur.com/1vp8mXd.png
POSZUKUJĘ JEDNEJ OSOBY DO CZTEROOSOBOWEGO OPOWIADANIA GRUPOWEGO!
LINK DO OPOWIADANIA, GDZIE ZNAJDZIECIE WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
Czego można się spodziewać? Obyczajówki, kłótni, dramatów, poznawania się naszych postaci. To może być mieszanka wybuchowa!

Kogo szukamy? PANA OD ZIEMI!
NIEA k t u a l n e

Fabuła


PILNIE Poszukuję JEDNEJ osoby do tego og
https://i.imgur.com/wpjKsal.gif

Offline

#583 18-05-2020 o 13h53

Straż Obsydianu
Yuka
Pokonała kurę
Yuka
...
Wiadomości: 712

>>    SZUKAM   KOGOŚ   DO   DWUOSÓBÓWKI    <<

O P C J A   1
hetero/  bts/   realny/   oc (army)/   canon (bts)/   współczesność/   muzyka/   tajemnice/


Czy jest tutaj ktoś, kto tak samo mocno jak ja kocha kpopowe klimaty?
Jeśli tak to zapraszam. Planowałam napisać coś w stylu relacji między koreańskim idolem, a jego fanem.
Może to być coś wymyślonego, bądź bezpośrednio związanego z BTS.
Chociaż nie ukrywam, że fajnie byłoby napisać coś bardziej opierającego się na chłopakach z BTS.
Jeśli jest ktoś zainteresowny, to zapraszam na priv! ^^


>>   a k t u a l n e   <<

Ostatnio zmieniony przez Yuka (18-05-2020 o 13h54)


Zapraszam na mój kanał: KLIK!
http://funkyimg.com/i/2sJEY.png

Offline

#584 23-05-2020 o 12h32

Straż Obsydianu
Mark
Nowo przybyła
Mark
...
Wiadomości: 8

OPOWIADANIE I


https://fontmeme.com/permalink/200521/58c9651ed4a1f039ae5724f8463245a0.png

https://fontmeme.com/permalink/200521/0a29a5aa658ccb7ca42abaec7391aff4.png

https://i.pinimg.com/originals/43/e3/56/43e356b6ee4fb67dd09355e092c66e3a.png

Moroje- są to wampiry czystej krwi, które panują nad danymi żywiołami:
Wodą - mogą zamrażać wodę, pobierać ją z powietrza i formować z niej różne kształty oraz wspomagać naturę
Ziemią - mogą doprowadzić do trzęsienia ziemi, mogą spowodować spróchnienie jej i formować różne kształty oraz wspomagać naturę
Ogniem - mogą spalić strzygi, spalić różne rzeczy i wspomagać naturę
Powietrzem - mogą unosić za pomocą magii różne przedmioty, sprawić by ktoś przestał oddychać, napełnić go zbyt wielką ilością powietrza, regulować temperaturę powietrza i wspomagać naturę
Duch - umiejętność tą posiadają zazwyczaj Moroje z królewskich rodów. Za jego pomocą mogą uzdrawiać, wskrzeszać, czytać aury, nawiedzać w snach, mają większy talent w wpływie niż inni Moroje, potrafią napełniać różne przedmioty magią ducha oraz potrafią bezpowrotnie przemienić strzygę w Moroja, Dhampira lub w człowieka.
Wpływ - polega na wydawaniu komuś rozkazu lub wmawianiu czegoś osobie, z którą ma się kontakt wzrokowy. W magii wpływu najbardziej uzdolnieni są władający duchem
Dhampir- pół wampir, pół człowiek. Są obrońcami Morojów, niektórzy posiadają więź, która umożliwia bezpośrednie połączenie z wampirem, którego chroni. Są świetni w walce i zazwyczaj po czwartej lekcji trenują. Powstają zazwyczaj z krzyżówki Moroja z człowiekiem albo Moroja z Dhampirem.
Strigoi - inaczej Strzygi czy złe wampiry, których można zabić tylko srebrnym kołkiem. Są bardzo silni i zazwyczaj do pokonania ich potrzeba co najmniej trzech silnych Dhampirów. Nie chodzą one do Akademii, bowiem są umarłe i można być jedynie przemienione, a nie urodzone. Są nadnaturalnie silne, szybkie i zwinne a ich skóra jest kredowo biała, a oczy krwistoczerwone. Strzygi są pozbawione wszelakich cech. Są dwa rodzaje przemiany:
1. Moroj zabija swojego karmiciela
2. Strzyga wypija krew ofiary i podaje ją swoją własną


https://fontmeme.com/permalink/200521/59ae80f242ab5cf73b0dfff6e06caf10.png

Do Akademii Świętego Władimira, w której to Moroje uczą się panować nad swoimi mocami, a Dhampiry trenują, aby być najlepszymi strażnikami, przybywa dziewczyna o czystej, arystokratycznej krwi.  Nikt oprócz jej rodziny nie wie o tym, że Morojka posiada moc ducha, który zżera ją od środka.  Ma nadzieję, że Akademia pomoże jej w kontrolowaniu mocy, ale nie tylko to jest celem jej przybycia do szkoły. Polują na nią Moroje, którzy dopuścili się zdrady na dworze i którzy pragną pochłonąć całą jej moc. Dlatego właśnie pewien Dhampir zostaje jej przydzielony jako osobisty strażnik. Na początku ich współpraca nie wygląda zbyt dobrze, jednak kiedy chłopak podczas niespodziewanego ataku traci życie, a dziewczyna za pomocą mocy ducha przywraca go z powrotem, ich więź bardzo się zacieśnia. Właśnie od tamtego momentu Dhampir również odczuwa nie tylko jej emocje, ale i skutki uboczne mocy Morojki i pragnie za wszelką cenę ją chronić.https://fontmeme.com/permalink/200521/7dcc9e25dc4ec77ad6758bd3d7b7a27a.png

Morojka -@Mark

Dhampir -[/u]@[/u]

Opowiadanie jest na podstawie książki "Akademia Wampirów", więc znajomość jej bądź też filmu mile widziana ^^

Status: AKTUALNE

OPOWIADANIE II

https://thumbs.gfycat.com/ShowySparklingHuia-size_restricted.gif

F A B U Ł A

Akcja opowiadania dzieje się po 4 sezonie, w którym to Lucyfer wraca do piekła, aby powstrzymać kolejne migracje demonów na Ziemię.
Chloe Decker - policjantka z wydziału zabójstw w Los Angeles nie może pogodzić się z utratą swojego ukochanego i z pomocą Amanadiela obmyśla plan jak przywrócić Morningstara do jej świata. W końcu następuje przełom i kobieta znajduje w pewnej pradawnej księdze rytuał, w którym to sama mogłaby odbyć podróż do samego wnętrza piekieł. Mimo próśb Amanadiela, który stanowczo odradza jej ten pomysł, twierdząc że to misja samobójcza, Decker decyduje się na niego. Rytuał zostaje przeprowadzony sukcesywnie i blondynka zostaje przeniesiona do świata demonów. Nie czuje się ona zbyt komfortowo w takim miejscu ale jest zbyt zdeterminowana, aby odnaleźć ukochanego. Po drodze napotyka grupę demonów, którzy chętnie położyliby swoje łapska na czystej duszy, jednak z opresji ratuje ją nie kto inny jak sam Lucyfer. Po błaganiach Decker, w końcu decyduje się na powrót na Ziemię, jednak kiedy dociera na miejsce jego pamięć o jego życiu wśród śmiertelników, jak i o samej Chloe, znika. Pani detektyw nie tylko będzie musiała przywrócić jego wspomnienia, ale też zająć się swoją pracą, bowiem w Los Angeles coraz więcej ludzi zostaje ofiarami morderstwa.

https://66.media.tumblr.com/6b221ffa52cf7f38338bab395006f501/tumblr_pv3xc8GlpD1y2onn3o7_r1_500.gifv

P O S T A C I E

Chloe Jane Decker -@Mark

Lucyfer Morningstar - @

https://66.media.tumblr.com/c5d7b926d4fe2b40b79b16608417fe19/tumblr_pv3xc8GlpD1y2onn3o6_r1_500.gifv

Opowiadanie na podstawie serialu "Lucyfer", znajomość obowiązkowa ^^

Status: AKTUALNE

Offline

#585 27-05-2020 o 10h06

Straż Obsydianu
Rosalinn
Młody rekrut
Rosalinn
...
Wiadomości: 21

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile w świecie fantasy? Jeżeli tak to jest to idealny serwer dla ciebie! Eldarya RolePlay to serwer zapewniający:

❥  Profesjonalne RP ( o tematyce fantasy)
❥  Wiele ras do wyboru (są opisane szczegółowo)
❥  Ogarniętą administracje
❥  Duże misje raz w miesiącu!
❥  Rozwinięty świat przedstawiony! ( poprawiliśmy luki w Eldaryii)
❥  Świetna atmosfera
❥  Ładny wygląd serwera
❥ Konkursy
❥ Testy straży

▬▬▬▬▬▬▬ஜ♡ஜ▬▬▬▬▬▬
Fabuła:
▬▬▬▬▬▬▬ஜ♡ஜ▬▬▬▬▬▬

Niegdyś życie między ludźmi, a feary wiodło się na Ziemi, która była dla nich domem. Niestety przez odmienność istot feary, jak i chciwość ludzi doszło do licznych wojen na tle ras. Aby zahamować dalsze walki między istotami, trzy potężne rasy zdecydowały się poświęcić dla dobra reszty. Od "Niebieskiego Poświęcenia" istnienie innych ras niż ludzka zostało zapomniane. Ale jak twoja historia się potoczy? Zasłużysz w jakiś szczególny sposób dla krainy? Czy może będziesz przyglądać się wszystkiemu z daleka? To właśnie ty możesz napisać swoją własną historię! Czekamy na ciebie Strażniczko/ Strażniku! Niech duch Wyroczni będzie z tobą!

https://discord.gg

Ostatnio zmieniony przez Rosalinn (27-05-2020 o 10h09)

Offline

#586 27-05-2020 o 18h58

Straż Obsydianu
lVAN
Młody rekrut
lVAN
...
Wiadomości: 15

https://i.imgur.com/ZqXFL2H.png
I  was  broken  from   a   young  age.   Taking  my  sulking  to  the  masses.
Writing my poems for  the  few.  That  looked at me, took to me, shook to me, feeling me.

https://i.imgur.com/aHP42wy.gif


      Nieokreślona bliżej przyszłość. Technologia poszła znacznie do przodu, a sieć internetowa stała czymś więcej, niż pewnego rodzaju medium. Ludzie zaczęli dosłownie do niej wchodzić. Niektórzy nigdy nie wyszli. Jedno się nie zmieniło - jeśli jesteś wystarczająco bogaty, możesz zrobić więcej, niż inni. Towarem luksusowym stały się Profile - specjalnie hodowane ciała, dla których wybierasz wszystko - od koloru oczu, po  atrakcyjną budowę. Pomimo kuszącej opcji zmiany swojego życia istnieje niewielu Profilerów. Głównie przez cenę.
      My wcielamy się w... emerytów. Ludzi po osiemdziesiątce, którzy dostali szansę. Każdy z nas ma jakąś burzliwą przeszłość i teraz przyszedł czas na odkupienie win czy nawet zemstę. Tajemnicza organizacja C(l)over postanowiła dać nam tę nadzieję i sfinansować ciało, które nie tylko jest młodsze od naszego własnego, ale i wytrzymalsze, silniejsze. Czy to nie wspaniałe znów móc biegać? Budzić się bez bólu kręgosłupa albo chociażby pamiętać, jak nazywają się nasze wnuki? Gdzie jest więc haczyk? Profile, które dostajemy mają wyczulone zmysły. Można powiedzieć, że  w prezencie  otrzymujemy ciało komandosa. W zamian za to zobowiązani jesteśmy do pracy dla C(l)over, a oni... widzą wszystko. Są wszędzie. Kontrolują wszystko. Oczywiście w słusznej sprawie.

>>>Już teraz! Kliknij i przekonaj się!<<<
((Twoje połączenie z siecią zostało przerwane.))

Zapraszam na PW. Będzie dostępny serwer na Discordzie ^^

Ostatnio zmieniony przez lVAN (27-05-2020 o 18h58)

Offline

#587 02-06-2020 o 20h57

Straż Obsydianu
Plamciak
Szeregowiec
Plamciak
...
Wiadomości: 81

Opowiadanie 1
https://pa1.narvii.com/6783/8fb5e62a199fae4285095cf25e2474bddb8ce598_hq.gif 2 OSOBY | HETERO | PERCY JACKSON/HEROSI OLIMPIJSCY
ROMANS | KOMEDIA

Czas akcji: około 10 lat przed wojną z Kronosem
Miejsce akcji: Obóz Półkrwi

Bohaterowie:
X - Nieuznana lub córka pomniejszego bóstwa, całoroczna. Mieszka w domku numer 11, z całą zgrają dzieci Hermesa oraz innymi nieuznanymi.
Y - Świeżo upieczony grupowy domku numer 11, dumny syn Hermesa, obozowy błazen, całoroczny obozowicz.

FABUŁA
Niewielu jest herosów, któzy zostają w obozie po zakończeniu letnich wakacji. Dlatego też, gdy większość półbogów wraca we wrześniu do świata śmiertelników, wszystkie domki pustoszeją. A Domek Hermesa? Co prawda to nic w porównaniu z tym co dzieje się tam w wakacje, ale podczas roku szkolnego wciąż nie ma tam gdzie nogą stanąć. Walające się po podłodze kawałki pizzy, olbrzymie kolejki do toalety, a przede wszystkim okropny hałas, to codzienność dla jego mieszkańców, niezależnie od pory roku.
Nie tym razem.
Pierwszego września, kiedy większość dzieci Hermesa wyjeżdża, trzech całorocznych wyrusza na misję, paru starszych obozowiczów żegna się z tym miejscem na zawsze, kilku nieuznanych wreszcie dowiaduje się, kto jest ich boskim rodzicem i wyprowadza się do swojego rodzeństwa, X z przerażeniem odkrywa, że w domku numer jedenaście zostały tylko dwie osoby - ona sama oraz Y.


Poszukiwana X

NIEAKTUALNE


Opowiadanie 2
https://phoneky.co.uk/thumbs/screensavers/down/movies/hogwarts_u9pu4hiz.gif2 OSOBY | HETERO | HARRY POTTER
ROMANS | KOMEDIA
Czas akcji: Do ustalenia, ostatni rok nauki naszych bohaterów.
Miejsce akcji: Hogwart

Bohaterowie:
X - Prefekt X domu
Y - Prefekt Naczelny

FABUŁA
X i Y zostali mianowani prefektami swojego domu na piątym roku. Przez dwa lata pełnienia urzędu zrodziła się między nimi relacja oparta na rywalizacji. Oboje byli ambitni i chcieli za wszelką cenę pokazać drugiej osobie, kto tu naprawdę jest lepszy. Mimo to, zdawać by się mogło, że przez współpracę, uformowała się między nimi nić porozumienia, może nawet przyjaźni, a X z pewnością liczyła rónież na coś więcej...
Do czasu.
Niedługo przed rozpoczęciem ich ostatniego roku nauki, wraz z listą podręczników, do Y zostaje dostarczona nowiutka odznaka Prefekta Naczelnego. Wydawałoby się, że mogło to wreszcie zakończyć rywalizację X i Y. Nic bardziej mylnego! Czar pryska, a cień przyjaźni szybko zamienia się w wrogość. Przechwałki Y strasznie działają X na nerwy. Dziewczyna nie potrafi przegrywać, tak samo zresztą jak chłopak nie umie wygrywać. Mimo to, X stara się sprawiać wrażenie obojętnej, a chłopaka stara się omijać szerokim łukiem. Jednak jak to możliwe, że kiedy tak usilnie chce go unikać, pojawia się w każdym miejscu, do którego pójdzie? .


Dom naszych postaci do ustalenia, chociaż szczerze mówiąc, najbardziej skłaniałabym się w stronę Slytherinu.

Poszukiwany Y

NIEAKTUALNE

Chętnych zapraszam na priv!

Ostatnio zmieniony przez Plamciak (21-06-2020 o 19h06)


https://i.pinimg.com/originals/28/45/47/284547b00187ff204f3fd6e92823255d.gif

Offline

#588 05-06-2020 o 13h30

Straż Cienia
Ermac
Szeregowiec
Ermac
...
Wiadomości: 123

 
2 os. / psychologiczne / niezdrowa relacja

https://funkyimg.com/i/35qd1.png 

Her blood. Gushing out, it darkens her lovely hair until each strand is as heavy as the shadows of my mind.

https://funkyimg.com/i/35qbV.jpg 

Anglia, Whitechapel

Rok 1888, Grudzień


  Ostatniego dnia pracy jako pani lekkich obyczajów - właśnie, gdy miała wyjść na prostą i kolejnego dnia rozpocząć bardziej szanujący się zawód - wracała ulicami uśpionego Londynu, zza pobliskiej ściany wyłoniły się dłonie przywdziane w czarne rękawice i dosięgły jej twarzy oraz szyi, zaciągając w ciemną uliczkę. Głos zamarł w gardle, gdy ujrzała blask noża zbliżającego się do jej gardła. Przez sekundę była gotowa się poddać, nie da mu rady... Ale rozpaczliwe pragnienie życia zwyciężyło. Podczas szarpaniny i prób wydostania się doznała paru ran kłutych i ciętych, aczkolwiek to jej nie zatrzymało. Kopała, gryzła, drapała, ale to dopiero przypadkowe, silne uderzenie głową o jego własną, poskutkowało uwolnieniem się od silnych ramion. Z trudem utrzymując równowagę, pognała przed siebie, nie oglądając się. Spodziewała się, że za nią podąży, ale ciszę przerywały tylko jej głośne kroki i przerywany krzyk, który w końcu opuścił jej gardło. 

Nie pamiętała, jak dotarła do szpitala, ale to nie miało znaczenia. Zdołała uciec. Zdołała otrzymać ratunek w samą porę. Liczne nacięcia paliły jej skórę, przez co wkrótce zemdlała. 

Spędziła w szpitalu około tygodnia, gdzie nie zdawała sobie sprawy, że trwała pod obserwacją jednego z lekarzy. Do czasu, aż przy wypisie, napotkała mężczyznę na korytarzu. Ten przyjrzał  się jej i nagle... Wypowiedział jej imię.No więc, ten tego, szukam “ex-pani do towarzystwa”, ale spokojnie, będzie grzecznie, jak się tylko da przy takim doborze ról.

Nie wymagam dużo, jedynie trochę dłuższych, przyjemnych dla oka odpisów i w miarę regularnych.

No to tyle.


Nieaktualne

 

Ostatnio zmieniony przez Ermac (08-06-2020 o 19h04)https://66.media.tumblr.com/c467b8b0cd40a8554ac3acb1a75ad15a/d3d7e72b79100476-e7/s540x810/e5368e0510225478b51e45b84f2b2fac6783114f.gifv

Offline

#589 13-06-2020 o 19h39

Straż Obsydianu
Mark
Nowo przybyła
Mark
...
Wiadomości: 8

Hejka ^^

Przychodzę tutaj z kilkoma propozycjami opowiadań, które chciałabym napisać ☟

Opowiadanie I i II (Na podstawie Harry'ego Pottera)Opowiadanie III (Post-apo)Opowiadanie IV (na podstawie Miraculous)https://33.media.tumblr.com/51f32c2a987a433c29ac41e6250cee6d/tumblr_nnw4wnZarD1qbmv14o1_500.gif

Napisałabym też coś na podstawie SAO i Avatar the last Airbender <:

https://data.whicdn.com/images/114538020/original.gif

ZAPRASZAM DO KONTAKTU ^^

Ostatnio zmieniony przez Mark (21-06-2020 o 09h53)

Offline

#590 20-06-2020 o 22h44

Straż Obsydianu
lVAN
Młody rekrut
lVAN
...
Wiadomości: 15

https://i.imgur.com/cMhJlOi.png
Szukam kogoś do dwuosobówki BL na podstawie ,,Papierowego maga''. Znajomość nieobowiązkowa.

X ukończył akademię Tagis Praff w jeden rok. Ze wszystkich materiałów, którymi mógł władać - metal, szkło, plastik, guma... wybrano dla niego najbardziej bezużyteczny - papier. Składaczy jest coraz mniej - w samej Anglii jest ich zaledwo dwunastu, dlatego zmuszono X, aby ten udał się pod opiekę Y, który ma nauczyć go papierowej magii. Nie trzeba chyba mówić, iż chłopak nie był zadowolony, lecz nie miał wyjścia - albo to, albo nic. Kiedy zwiążesz się z jednym rodzajem, nie da się tego odkręcić. 
Pod czujnym okiem pani Dyrektor Aviosky trafia więc do domu Y, gdzie od teraz musi zamieszkać. Czeka go siedzenie w księgach oraz Składanie papieru... To jednak znacznie ciekawsze, niż mogłoby się wydawać. Magia zawsze nią pozostanie, nieważne jaką formę przyjmie.
SZUKAM KOGOŚ DO ROLI X. WYGLĄD REALNY LUB ART(DO USTALENIA).
AKTUALNE

Offline

#591 26-06-2020 o 15h31

Straż Obsydianu
Berrine
Żołnierz Straży
Berrine
...
Wiadomości: 579

https://fontmeme.com/permalink/200515/e3770e9f7a7e83ee41b3a1b747b432f4.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/395327892067713025/530489116324790317/GWmWQli.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/497827664804053023/710884366607319071/unknown.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/395327892067713025/530489116324790317/GWmWQli.png


Nieduża, stara kamienica na obrzeżach miasta Houston została udostępniona
na wynajem dla niesfornych studentów.

Przyciąga nie tylko przerwami w dostawach prądu, co dwa tygodnie,
ale i dobrą ceną za wynajem apartamentów!

Od niedawna przechodzi remont generalny.
Suterena została wyłączona z użytku, a nasi bohaterowie wyjeżdżają
do zapewnionego przez rząd tymczasowego lokum.
Nad jeziorem? W lesie? Przecież to brzmi jak wakacje!
Nie z tymi ludźmi...

https://cdn.discordapp.com/attachments/395327892067713025/530489116324790317/GWmWQli.png

Mamy kilka wolnych mieszkań i miejsc w domkach letniskowych, dlatego chętnie przyjmiemy trochę świeżej krwi!
Obecnie nasze postaci straciły całe swoje bagaże przez kierowcę autokaru, który okazał się złodziejem...
Będą próbowali się odnaleźć w nowej rzeczywistości i trudnych warunkach:

DOMKI LETNISKOWE:
NUMER 1 (przecieka) - Maddie
NUMER 2 (wieje) - Joel
NUMER 3 (gniazdo os) - Ethan, Islay
NUMER 4 (jest ok) - Noora, Artem


A K T U A L N E

Jeżeli lubisz odrobinę luźniejszą atmosferę w opowiadaniach, to śmiało napisz na priv.
>>> Z A P R A S Z A M Y <<<

Ostatnio zmieniony przez Berrine (27-06-2020 o 15h32)


♡  |  MyDramaList  | SłodkiFlirt  |  ♡   
https://cdn.discordapp.com/attachments/497827664804053023/584164827296038936/chic2.gif

Offline

#592 29-06-2020 o 01h51

Straż Cienia
Ermac
Szeregowiec
Ermac
...
Wiadomości: 123!!! SPOILERS WARNING!!!

Poniżej znajdują się spojlery Attack on Titan mające miejsce po trzecim sezonie anime. Jeśli jesteś anime only i nie chcesz sobie niczego zaspojlerować, zalecam ominięcie tej reklamy. Resztę zainteresowanych, zapraszam ;D.


2os/dramat/⚣/snk

https://funkyimg.com/i/35JbW.png

https://i.pinimg.com/564x/8a/ec/86/8aec86497844c0abb563231e69701ed7.jpg

Strony się odwróciły.
Eren uczynił Marley to samo, co Reiner, Bertholdt, a nawet Annie, wiele lat temu jego domowi. I wciągnął w swój plan swoim towarzyszy. Mnóstwo ofiar, po ich stronie również. W skutkach tej napaści Eren posiadł moce nowego tytana, ale również, przez jego działania... śmierć poniosła droga przyjaciółka. Jednak jego reakcja na tę wieść, zasiewa ziarno niepewności w stosunku do Yeagera. Najbardziej widzą to Connie i Jean.
”Czy dla was on wyglądał jak Eren? Dla mnie nie. To nie jest Eren”
Jedynie Armin i Mikasa dalej mają zaufanie dla starego przyjaciela.
Eren i ci, którzy wyjawili jego czyny na wrogim kontynencie, zostają przymknięci, ale w społeczeństwie Paradis Island już pojawiają się ci, którzy wspierają działania Yeagera.
Sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli.
Po tym, jak Hange przeprowadziła rozmowę z Erenem w cztery oczy, on milczy. Nikogo już do niego nie dopuszczają, nawet bliskich osób. Jednak niektórzy z nich są bardziej uparci niż inni. Jean postanawia się sprzeciwić i pod przykrywką podkraść do celi przyjaciela i wyciągnąć z niego, co ma w planach.
Czy Eren się w końcu otworzy?
Czy Jean będzie w stanie skrzywdzić drugiego człowieka?


Poszukuję kogoś na rolę HorseFace’a. Kogoś, kto pisze długie, ładne odpisy i nie boi się samemu dodać coś od siebie. Tak czy siak, po prostu chcę napisać coś luźnego z SnK, więc może się ktoś znajdzie.

Aktualnehttps://66.media.tumblr.com/c467b8b0cd40a8554ac3acb1a75ad15a/d3d7e72b79100476-e7/s540x810/e5368e0510225478b51e45b84f2b2fac6783114f.gifv

Offline

#593 29-06-2020 o 17h32

Straż Obsydianu
Haruko
Szeregowiec
Haruko
...
Wiadomości: 99

https://cdn.lowgif.com/small/1f4bd42ec9146d2f-cute-kirby-gif-tumblr.gif

Kirby nie ma nic wspólnego z fabułą opka! Po prostu jest słodki i go lubię XD <3

Hetero/ 2.os/ Lekkie fantasy/ Komedia/ Dramat/ Romans

Rodzina X była niegdyś najpotężniejszym magiczny rodem. Niestety, w czasach współczesnych zaczęła tracić swoje nadprzyrodzone zdolności. Sama X poza wyczuwaniem i widzeniem nadprzyrodzonych istot, których normalnie ludzie nie widzą, nie posiada żadnych mocy. Mimo to od najmłodszych lat była szkolona na wojowniczkę, ponieważ jej rodzina wierzyła, że do 16 urodzin (wieku do którego mogą ujawnić się magiczne zdolności) zyska więcej nadnaturalnych zdolności. Niestety do niczego takiego nie doszło. Jednak rok po swoich 16 urodzinach niespodziewanie po powrocie ze szkoły, odkrywa, że w jej rodzinnym domu jest obcy chłopak, który zachowuje się jakby był u siebie. Okazuje się, że to Y – najmłodszy syn obecnie najpotężniejszego magicznego klanu, który podobnie jak jej ród specjalizuje się w łowieniu potworów, a także jej nowy...narzeczony. Rodzina X nie mogła się pogodzić z faktem, że jedyna spadkobierczyni nie posiada magicznych zdolności, dlatego przez ostatnie parę miesięcy szukała kogoś co poprzez ślub przejmie ich nazwisko, reprezentować ich interesy, a także przywróci im ich dawną chwałę. Ślub miał się odbyć za rok, a w międzyczasie chłopak ma z nimi mieszkać, aby narzeczeństwo mogło się bliżej poznać. Dziewczyna jest zła na decyzję rodziny, którą podjęli bez wcześniejszej konsultacji z nią. Nie podobało jej się zarówno to, że wybrali jej narzeczonego, a także, że jej lata treningów pójdą na marne, bo miała zostać nic więcej jak tylko ładną „ozdobą” do swojego męża. Jednak kiedy dowiaduje się, że Y przygotowuje się do egzaminu na łowce potworów, który ma się odbyć na jakiś czas przed ich planowanym ślubem, składa obecnej głowie swojemu klanu propozycję. Jeśli także weźmie w nim udział i go zda, uzyskując więcej punktów niż chłopak, pozwolą jej zerwać zaręczyny i samej zadecydować o swojej przyszłości. Rodzina niechętnie na to przystaje. Jednak największą dla dziewczyny przeszkodą do pokonania, okazuje się być sam Y, który nie chce dopuścić do tego, aby kobieta i to pozbawiona magii, okazała się lepsza od niego...

Poszukuje kogoś do roli X

Szukam kogoś co jest pewien, że chce ze mną pisać i nie odejdzie bez słowa po zrobieniu KP czy jednym poście. Zgłasza nieobecność trwającą dłużej niż tydzień i nie boi się zadawać pytań dotyczących fabuły. (Oraz dodawać czegoś od siebie) Posty najlepiej średniej długości (choć wszystko zależy od weny) a wygląd M&A lub art. ZDECYDOWANIE lepiej pisze mi się na Discordzie, ale na forum też ostatecznie mogę (może dzięki temu będę bywać tu częściej niż raz na parę miesięcy XD)

Jeśli jesteś zainteresowany i w międzyczasie Cię nie przestraszyłam, to proszę o kontakt na Discordzie MoonSerenade#7178 lub PW :,D

NIEAKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Haruko (30-06-2020 o 06h19)https://saechaocirculation.files.wordpress.com/2017/08/walkman.gif?w=900

Offline

#594 30-06-2020 o 10h44

Straż Cienia
Sarahna
Oficer Straży
Sarahna
...
Wiadomości: 1 701


https://i.imgur.com/Q3NRvP9.png
O N A - urocza, świeżoupieczona absolwentka weterynarii, z wielkimi aspiracjami... [resztę zdradzę na pw osobie zainteresowanej]

O N - wysoko ustawiony młody biznesmen z planami na przyszłość, dumnie udzielający się w akcjach charytatywnych na rzecz zwierząt...


Co może połączyć tę dwójkę?
Przekonajmy się!

Poszukuje Panny. Opowiadanie ma być lekkie i przyjemne - potrzebuję na nowo rozruszać te sztywne plauchy - dlatego ukocham chętną do tego opka duszyczkę!
Nie gryzę, serio ;p dlatego bardzo gorąco zapraszam, chętnie przekażę resztę tego, co mi w główce siedzi /static/img/forum/smilies/smile.png


n i e a k t u a l n e

Ostatnio zmieniony przez Sarahna (01-07-2020 o 16h37)https://i.imgur.com/ZJl4Eos.png

Offline

#595 03-07-2020 o 10h47

Straż Lśniąca
Lexi
Nemesis
Lexi
...
Wiadomości: 4 920

PILNIE Poszukuję jeszcze JEDNEJ osoby do mojego nowego OG.
ZGŁOSZENIA NA PW.
JEŚLI NIE WIESZ CZEGOŚ, TO NIE BÓJ SIĘ PYTAĆ!


PONIŻSZA       FABUŁA       NIEWIELE       MA       WSPÓLNEGO       Z       RZECZYWISTYMI,       HISTORYCZNYMI       WYDARZENIAMI.
całość została  zainspirowana  procesami  o  czary,  a  pierwsza  część  tekstu  jest  mocno  oparta  na  artykule  z wikipediiF I R E    F R O M    T H E    T O N G U E S   O F   L I A R S
https://1.bp.blogspot.com/-ATOCBuVf6is/Xv4H66gmTGI/AAAAAAAAEtI/l9uT0WtLl54PH5_hrYrl2wUVjTKrDQZtwCLcBGAsYHQ/s1600/ok.png https://1.bp.blogspot.com/-ATOCBuVf6is/Xv4H66gmTGI/AAAAAAAAEtI/l9uT0WtLl54PH5_hrYrl2wUVjTKrDQZtwCLcBGAsYHQ/s1600/ok.png
https://1.bp.blogspot.com/-zvcDhQOR8eA/Xv4F5N8fPYI/AAAAAAAAEsE/8mprsbJ52BQawDX4pbqPyBLEJhWbnF17ACLcBGAsYHQ/s1600/12.gif https://1.bp.blogspot.com/-p_Jar30fkzk/Xv4Fq53VHlI/AAAAAAAAEsA/P4ulm-bcex4zXTFhiVP_44nCX_CQiMhCACLcBGAsYHQ/s1600/ok.gif
https://1.bp.blogspot.com/-3qLm-zJdGhI/Xv4FpSf3TVI/AAAAAAAAEr0/uHtFkEynlBIPVMmI8CMuy2W0B8XNLU3wgCLcBGAsYHQ/s1600/1.gif https://1.bp.blogspot.com/-M2Yu9BThtLc/Xv4Fpsrf58I/AAAAAAAAEr4/PoUu5Z_Lxycx0QXed1FmmlrURS5yOH3UACLcBGAsYHQ/s1600/2.gif
https://1.bp.blogspot.com/-ATOCBuVf6is/Xv4H66gmTGI/AAAAAAAAEtI/l9uT0WtLl54PH5_hrYrl2wUVjTKrDQZtwCLcBGAsYHQ/s1600/ok.png https://1.bp.blogspot.com/-ATOCBuVf6is/Xv4H66gmTGI/AAAAAAAAEtI/l9uT0WtLl54PH5_hrYrl2wUVjTKrDQZtwCLcBGAsYHQ/s1600/ok.png
DAMNATA,  INVISUS  UBIQUE     AB  OMNIBUS,  AD   INFINITUM
R E X             T R E M E N D A E             M A J E S T A T I S
QUI           S A L V A N D A S           SALVAS           GRATIS

SALVE  ME,  FONS  PIETATIS             SALVE  ME,  FONS  PIETATIS


Grudzień 1691 roku, Salem.
        Córka miejscowego pastora, Betty Parris i jej kuzynka Abigail Williams zaczynają cierpieć na dziwne bóle i twierdzić, że zostały zaczarowane przez Sarę Goods, Sarę Osborne i Tibutę. Kobiety stają się podejrzane o uprawianie czarów i zostają osadzone w więzieniu, w oczekiwaniu na proces. Ostatnia z nich nie tylko przyznaje się do winy, ale również wskazuje dziesiątki nazwisk mieszkańców miasteczka, rzekomo parających się czarną magią. Liczba oskarżanych o czarnoksięstwo rośnie lawinowo; w ciągu zaledwie kilku tygodni sięga ona do ponad osiemdziesięciu osób.

Pierwsza połowa 1692 roku, Salem.
        Ostatnie miesiące były krwawe – prawie pięćdziesiąt pięć osób zostaje skazanych na śmierć za uprawianie magii. O Salem zaczyna słyszeć cały kraj, o mieście mówi się „wyklęta dolina”, „porzucona przez Boga ziemia” czy „Stolica Czarownic”. Ludzie nie mają wątpliwości, że na tym terenie magia istnieje – gdy giną kolejne osoby, dzieje się coś niedobrego.

Druga połowa 1692 roku, Salem.
        Do sądu w Salem zgłasza się pewien tajemnicy mężczyzna. Twierdzi, że jest jednym z trzech przywódców sabatu czarownic i jest gotowy podpisać pokojową ugodę. Umowa miała podawać wszystkie tożsamości obecnych wiedźm, a zamian za to mężczyzna chciał otrzymać gwarancję, że nikt z jego Sabatu nie zostanie zabity. Nim jednak dochodzi do jakiejkolwiek wymiany obietnic czy podpisów, mężczyzna zostaje aresztowany, osadzony w więzieniu, a tydzień później – dokładnie 16 października 1692 roku – ścięty. Władze nazwali go bezimiennym potworem, a Sabat z Salem zapamiętał go jako bohatera, Johna Wittsa.

Koniec 1692 roku, Salem.
        Dwunasty grudnia 1692 roku staje się dla Sabatu datą pamiętną. Chociaż zwykli mieszkańcy miasteczka nie odróżniają zabitych kobiet od siebie, to każdy czarodziej płacze i uwalnia z siebie malutką cząstkę magii, gdy Martha Casethus idzie w stronę szubienicy. Dwunasty grudnia jest datą początku, końca i straty. Kobieta nie tylko była potężną wiedźmą, ale i również kolejną z trzech przywódców Sabatu. W kolejnych latach wiele kobiet i mężczyzn zostaje skazanych za uprawianie magii, ale Sabat wie, że nie byli oni wiedźmami naturalnymi. Martha była tą ostatnią i teraz już nikt nie przekaże tej potężniej krwi.

Kwiecień 2019 roku, Salem.
        Rose Beck w nocy z 11 na 12 kwietnia dostaje zaskakujący telefon od swojej najbliższej przyjaciółki. Niestety, nie odbiera go, stwierdzając, że oddzwoni do niej rano. Ignoruje też kolejne piętnaście połączeń ani nie odczytuje siedmiu Smsów, które przychodzą raz po raz.
        Rano, jedna z przywódczyń Sabatu z Salem, Elizabeth Rues pojawia się u drzwi Ruth – wiedźmy, która zeszłej nocy próbowała dodzwonić się do Rose Beck. Nikt nie odpowiada Elizabeth na jej wołania, więc kobieta używa małej ilości magii i wchodzi do środka. Dostrzega skulonego czarnego kota w rogu pokoju, który miauczy rozpaczliwie. Podnosi wzrok na sznur zaplątany wokół żyrandolu i łzy napływają jej do oczu, gdy zdaje sobie sprawę, kto patrzy wprost w jej oczy. Martwa, słodka Ruth.


Lato 2019 roku, Salem.
        Zbliża się 350 rocznica urodzin Marthy Casethus i Sabat przygotowuje się do świętowania. Z tej okazji organizowane są zloty, obrzędy i ogromne imprezy. Wszyscy członkowie Sabatu są podekscytowani: noc Wyklętej zbliża się wielkimi krokami. Przed swoją śmiercią Martha, pożyczając cząstki magii swoich przyjaciół, a także i całą swoją, rzuca na Salem zaklęcie – w dniu jej urodzin wszyscy poczują, jak to jest władać magią naturalną.  Wszyscy nie mogą się doczekać drugiego lipca – zaczynają świętować już tydzień wcześniej.
        Rose Beck nie bierze udziału w obrzędzie wyklętej – cały czas obwinia się o śmierć swojej przyjaciółki, więc tę noc spędza w swoim domu, opiekując się kotem Ruth. Słysząc pukanie drzwi, otwiera je i wita w progu Elizabeth Rues. Potężna czarownica wygląda na mocno zaniepokojoną i rozgląda się po mieszkaniu Rose, jakby czegoś szukała. Wielokrotnie otwiera usta, by powiedzieć coś towarzyszce, ale wreszcie dziękuje za gościnę i opuszcza panią Beck.
        Elizabeth Rues, jedna z najpotężniejszych sztucznych wiedźm, zostaje znaleziona martwa po środku ścieżki w lesie przeklętych już kolejnego dnia. Nikt nie mają wątpliwości, iż nie zginęła sama. Wszystko wskazuje na to, iż została zabita z zimną krwią. Niepokojące jest również to, iż widać ślady walki, więc kobieta musiała zostać pokonana przez sprawcę. Świadkowie dostrzegają również znaki typowe dla odprawiania rytuałów, ale nikt nie potrafi określić, jaki obrzęd miał tam miejsce. 
        Nie mija nawet tydzień, gdy Rose Beck zaczyna łączyć fakty i rozumie, że śmierci Ruth i Elizabeth są ze sobą powiązane. Wiedząc, że prawdopodobnie ma niewiele czasu, spisuje szczegółowy list i za pomocą obrzędu ukrywa go najlepiej jak potrafi. Domyśla się, że to może sprawić wiele problemów całemu Sabatowi, ale nie jest pewna, komu może ufać. Pozostawia w swoim mieszkaniu znaki, iż taki list schowała i ostatni raz karmi czarnego kota swojej przyjaciółki. Zwierzę wydaje się uśmiechać pocieszająco, ale Rose nie ma wątpliwości, iż to się nie dzieje.
Raphael Beck, bliźniak Rose, znajduje swoją siostrę niedaleko miejsca, w którym leżała Elizabeth. Kilka rzeczy się zdaje powtarzać: ślady walki, znaki wskazujące na nieznany rytuał czy poza, w której zostało ułożone ciało. Ale zaskoczeniem okazuje się być napis „Za późno na wybaczenie”. I nagle wszyscy mieszkańcy Salem wiedzą, że to dopiero początek.


W dużym skrócie - wcielamy się w grupę czarodziejów i czarownic należących do Sabatu z Salem. Oprócz codziennego życia, magii i naszych problemów, możecie się spodziewać kryminalnego wątku związanego z ostatnimi akapitami teksu! : D

AKTUALNE


PILNIE Poszukuję JEDNEJ osoby do tego og
https://i.imgur.com/wpjKsal.gif

Offline

#596 06-07-2020 o 11h22

Straż Cienia
Kiryu
Żołnierz Straży
Kiryu
...
Wiadomości: 628

Poszukuję chętnej osoby do stworzenia 2/3-osobówki; raczej hetero, ale i na bl uda się mnie przekonać. W hetero zajęłabym rolę damską, natomiast bl - bez podziału chyba, że ktoś będzie nalegał z/z to wtedy klep uke (ale nie taki cukierkowy, tfu). Wygląd postaci a&m, odpisy postów średnie/długie, częstotliwość odpisywania - wystarczy raz na tydzień, mile widziane częstsze odpisy.  Poniżej fabuły, na podstawie których chętnie coś popiszę, możliwe modyfikacje, głębsze dopracowanie, zmiany i wasze propozycje ^o~

f a b u ł yhttps://i.imgur.com/0MpO1u4.pnghttps://i.imgur.com/3qdJ9BU.png

Online

Strony : 1 ... 22 23 24