Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 22-01-2017 o 22h42

Straż Lśniąca
Croo
Stokrotka z Dolin
Croo
...
Wiadomości: 2 988

KILKA INFORMACJI CZYLI...
ZANIM NAPISZESZ DO MODERATORA

I. Zanim napiszesz do moderatora, sprawdź czy rozwiązanie Twojego problemu nie pojawia się w:
✖ zakładce POMOC,
FAQ,
SOLUCJE,
a także czy przypadkiem ktoś nie zgłosił go w:
✖ dziale BUGI - BŁĘDY W GRZE,
PYTANIA NA TEMAT GRY.

II. Prosimy o pisanie wyłącznie do jednego moderatora. Szanujcie nasz i swój czas, nie zaśmiecajcie nam skrzynek bez potrzeby. By napisać do moderatora PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ nie musicie mieć go w znajomych! Powstrzymajcie się więc od wysyłania zaproszeń.

III. Zadbajcie, by wasza wiadomość była zrozumiała, wolna od błędów, przedstawiająca wasz problem w jak najlepszym świetle. Wszystkie screeny prosimy o wstawianie w spoiler.

[spoiler][img]link ze screenem[/img][/spoiler]
IV. Pamiętajcie, że głównym zadaniem moderatora jest utrzymywanie porządku na forum. Nie mamy wpływu na jakiekolwiek zmiany w grze.

V. Wszystkie problemy dotyczące działania banku, zgłaszajcie bezpośrednio w FORMULARZU, znajdującym się w pomocy lub skontaktujcie się poprzez email z firmą odpowiedzialną za transakcję.

VI. Jeżeli zamierzasz zgłosić innego użytkownika (za pomocą opcji "zgłoś"), napisz do moderatora z jakiego powodu chcesz to zrobić!

VII. W przypadku nie otrzymania odpowiedzi od moderatora, upomnij się! W natłoku wielu wiadomości, niektóre z nich mogą umknąć naszej uwadze.

Jeżeli otrzymałaś odpowiedź na swój problem od innej użytkowniczki lub rozwiązałaś go sama, napisz do moderatora, że jest on już nieaktualny.

VIII. Sprawdź, czy na profilu moderatora nie widnieje informacja o jego nieobecności! W takim przypadku napisz do innego.

Jeżeli nadal borykasz się z problemem, czekamy na wiadomość!
@Błękitna, @Croo, @Hidney, @Konoe,
@Lexi, @Siljie,https://66.media.tumblr.com/f323de976bb8a852cc3548f06bb5eeb4/tumblr_px2736OkDo1wv5lqho2_400.gifv https://66.media.tumblr.com/f323de976bb8a852cc3548f06bb5eeb4/tumblr_px2736OkDo1wv5lqho2_400.gifv

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1