Forum

Strony : 1 2 3 4

#76 22-02-2023 o 00h11

Straż Absyntu
TheFairyQueen
Stażystka
TheFairyQueen
...
Wiadomości: 44

Pls, help, bo nie wiem co mam zrobić
Doładowałam na pół godziny przed północą i mi się ładowało. Zostawiłam na jakiś czas i zapomniałam o tym. Weszły mi złote monety, ale nie zdążyłam wybrać stroju za doładowanie. Myślicie że jest sens pisać z tym do supportu? Nie wiem co mam robić, szczerze mówiąc. Głupio się czuję z tym, że tak przegapiłam końcówkę eventu, bo chciałam jeszcze zrobić zakupy w butiku :<

Edit// przepraszam że tak chaotycznie. Jest późno i już trochę nie myślę

Ostatnio zmieniony przez TheFairyQueen (22-02-2023 o 00h11)

Offline

#77 22-02-2023 o 00h38

Straż Absyntu
Ariri
Pomocniczka Jednorożca
Ariri
...
Wiadomości: 322

@TheFairyQueen - Zakupów już raczej nie zrobisz, ale możesz napisać do supportu. Może jest szansa na uzyskanie samego stroju


https://i.ibb.co/tQQ1XZV/Imagine-Dragons-x-JID-Enemy-from-the-series-Arcane-League-5.gif https://i.ibb.co/Rv9LxMr/Imagine-Dragons-x-JID-Enemy-from-the-series-Arcane-League-4.gif

Offline

#78 22-02-2023 o 00h40

Straż Absyntu
TheFairyQueen
Stażystka
TheFairyQueen
...
Wiadomości: 44

@Ariri na zakupy już nie liczę (mój błąd, najwyżej spróbuję coś dorwać na targu), ale w takim razie spróbuję ze strojem za doładowanie przynajmniej. Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie

Offline

#79 27-02-2023 o 23h27

Straż Absyntu
ForestFox
Stażystka
ForestFox
...
Wiadomości: 51

Event Walentynkowy już dawno za nami i miałam napisać opinię o nim już wcześniej, ale zwyczajnie życie prywatne pochłonęło mnie na tyle, że ledwo miałam czas wchodzić i udało mi się zaliczyć event.
Jednakże przejdźmy do rzeczy.

Zacznijmy od formy eventu: Fabuła, a raczej wprowadzenie do eventu wcale nie miała drugiej strony nawiązującej do pewnych czynności... Nie, wcale, a wcale. Co raz bardziej przekonuję się, ze Beemoov chętnie używa tego typu podtekstów i nawiązuje do tego, bo hajs musi się zgadzać, a to przyciąga uwagę o wiele bardziej i szybciej, niż jakieś tam niewinne uczucia, a w Walentynki przecież tylko o taką miłość chodzi... Ta, jasne. Jedyny plus tego to ta gierka, dzięki której mamy więcej strojów, bo aż trzy, niż typowo dwa - jeden z doładowań, a jeden z mapki, bo ze snake'a leci ilustracja. Pomijając fabułę, forma jest do przetrawienia. 8/10

Gra: Co do samej gry nie mam zastrzeżeń. Lubię tą gierkę, o wiele bardziej od snake'a. Poza tym lubię tego typu gry i dosyć łatwo zdobywało mi się sporo punktów, więc na to nie narzekam. 9/10

Dalej stroje:
Volatile Wish - przyznam szczerze, że to nie do końca moje klimaty i o ile sam strój nie przypadł mi do gustu, tak jego części oddzielnie mi się spodobały i dobrze je wykorzystam. A najbardziej mi się spodobały włosy. 6/10
Gradient Heart - ten strój to totalne nie moje klimaty. jeszcze dodatki i gorset mogę łatwo wykorzystać w stylizacjach, tak już ta spódnica w ogóle nie przypadła mi do gustu. A tym bardziej te włosy, które jak dla mnie są zbyt ulizane. 4/10
Slow Affection - ten strój mi się najbardziej spodobał, pomijając pelerynę, która mi nie pasuje do niego, ale to był jedyny minus w tym stroju.9/10
Seductive Charmer - w końcu doczekałam się ogonów Kitsune, jak i kolejnych uszu do kolekcji. Sam strój jest fajny, pomijając tą fajkę, ale i tak ogony i uszy skradły moje serduszko. 9/10
Podsumowując stroje, ogólna ocena: 7/10

Ilustracja: Kolejna ilu z typu zbiorowych, które już mi się przejadły. Pamiętam jak kiedyś był moment taki, że dostawaliśmy ilu danego chłopaka w danym evencie. Chyba na Halloween był Nevra, potem na święta był Valkyon, na walentynki Ezrael, a Wielkanoc Leiftan i to było w The Originals. Podobało mi się to akurat, albo to w któryś event walentynkowy, gdzie mieliśmy oddzielne ilustracje z każdym chłopakiem w New Era. Szkoda, że teraz lecą już takie ilustracje, które są zwyczajnie nudne i często niedopracowane. 4/10

Chowańce:
Wisslohv - uroczy pajączek ze śmiesznym odwłokiem, albo czymś innym, nie wiem jak to inaczej nazwać. Po prostu kolejny chowaniec do kolekcji. 8/10
Khrynaurht - Ten chowaniec skradł moje serduszko. Na pewno, jak już ewoluuje swojego smoczka, to wykluję tego i wypróbuję go, bo jest naprawdę uroczy. 10/10
Ogólna ocena chowańców: 9/10

Mapka: Co tu dużo mówić, wysyłałam chowańca, bo musiałam, by zbierać nasiona i tyle. Szkoda, że nie dali wszystkich stroi, te nie z doładowań na mapkę, to bym chętniej go wysyłała na nią. W święta dowalili wszystkimi strojami, a tutaj tylko wybrane? Ale powtórzę się, no hajs się musi zgadzać, więc co się dziwić. 5/10

Butik: Takie meh, że część stroi nie z doładowań była za monety, a nie za maanę, ale przebolałam to i co chciałam, to zdobyłam. 7/10

Podsumowując cały event: Pomimo pewnych niedogodności, event uważam na w miarę udany. To co chciałam zdobyłam, event zaliczyłam w całości, więc nie było aż tak źle.
Ogólna ocena całego eventu:  7/10


"Jedni mówią, że świat zniszczy ogień. Inni, że lód..."
https://78.media.tumblr.com/5b36d8f64a48e1cd6cd2681c8b37af76/tumblr_mt7c9813r91scwnfro1_500.gif

Offline

Strony : 1 2 3 4