Forum

Strony : 1

#1 26-04-2021 o 19h45

Straż Lśniąca
Konoe
Arcykapłanka Świtu
Konoe
...
Wiadomości: 446

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

ZAREKLAMUJ SIEBIE SAMEGO!

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •


        Pomysł na wątek - @Okamgnienie

        W tym wątku możecie zareklamować samych siebie oraz wasze preferencje dotyczące opowiadań grupowych. Najważniejszą funkcją wątku ma być bardziej świadome dobieranie ekipy do wspólnego opowiadania - zmniejszy się prawdopodobieństwo, że opowiadanie upadnie.

        ZASADY WĄTKU
        • można opublikować tylko JEDEN post reklamujący siebie na dwa tygodnie. Oznacza to, że dopóki nie minie 14 pełnych dni, nie można dodać kolejnego posta ze swoim ogłoszeniem,
        • obowiązuje zasada jednego ogłoszenia na daną stron, to znaczy, że jedna osoba nie może dodać na stronę więcej niż jednego ogłoszenia,
        • nad swoim ogłoszeniem należy umieścić nick osoby, której post znajduje się nad naszym!
        • nie wolno usuwać postów - nie dotyczy to moderatorów, którzy będą kasować posty łamiące zasady wątku. Osoby, które nie będą stosować się do tej zasady, zostaną pociągnięte do odpowiedzialności w formie ostrzeżenia, a w przypadku nagminnego usuwania, bana,
        • w każdym poście musi znajdować się formularz informacyjny wg wzoru podanego poniżej,
        • w poście może znajdować się tylko jeden ozdobnik o wielkości 400x50 pikseli,
        • kolor tekstu może być dowolny, pod warunkiem, że jest czytelny (nie jest jaskrawy lub bardzo jasny).

        FORMULARZ INFORMACYJNY

        1. Chętnie napiszę: komedię/obyczajówkę/fantasy/dramat/kryminał/inne (wskaż jakie)/obojętne

        2. Poprowadzę postać: heteroseksualną/biseksualną/homoseksualną/aseksualną/obojętnie

        3. Najbardziej lubię pisać w roli: męskiej/żeńskiej/obojętnie

        4. Chcę, aby moja postać miała wygląd: M&A/realny/art/inne (wskaż jakie)/obojętne

        5. Interesuje mnie opowiadanie: 2-osobowe/wieloosobowe

        6. Mogę odpisywać: kilka razy dziennie/raz dziennie/następnego dnia/co kilka dni/raz w tygodniu

        7. Czy posiadam doświadczenie w OG: tak/nie

        8. Biorę już udział: w tym punkcie podajemy linki do OG, które współtworzymy

        9. Piszę z perspektywy: 1 os./3 os./obojętnie

        10. Inne istotne informacje: ----

        11. Status ogłoszenia:
AKTUALNE/NIEAKTUALNE

        POSTY, KTÓRE NIE BĘDĄ ZAWIERAĆ FORMULARZA I/LUB BĘDZIE ON ZMODYFIKOWANY - BĘDĄ USUWANE

        Jeśli masz pomysł na kolejny punkt formularza, który powinien się w nim znaleźć, skontaktuj się z moderatorem i zaproponuj zmiany.


https://i.imgur.com/0V7LLrj.gif

Offline

#2 08-05-2021 o 17h08

Straż Obsydianu
Sleepwalking
Nowa
Sleepwalking
...
Wiadomości: 1

Post znajduje się pod @Konoe

   
CHĘTNIE NAPISZĘ
Jestem bardzo elastyczna względem gatunku i potrafię docenić fajny pomysł, ale chyba najlepiej odnajduję się w dark fantasy. Odpadają tylko opowiadania szkolne - jestem już za etapem liceum, w związku z czym ciężko mi się odpowiednio wczuć w postać.

POPROWADZĘ POSTAĆ
Obojętnie, ale wolę pisać postacią homoseksualną

NAJBARDZIEJ LUBIĘ PISAĆ W ROLI
Męskiej (w bl bez podziałów lub z lekkim ukłonem w stronę seme)

CHCĘ ABY MOJA POSTAĆ MIAŁA WYGLĄD
W zależności od gatunku - art dla opowiadań fantasy, realny/art dla wszystkich pozostałych.

INTERESUJE MNIE OPOWIADANIE
2-osobowe

MOGĘ ODPISYWAĆ
Ponieważ studiuję na bardzo wymagającym kierunku, nie mogę zagwarantować konkretnej częstotliwości. W zależności od okresu, odpisy mogą się pojawiać codziennie, raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie... Mogę natomiast zapewnić, że jest ze mną stały kontakt i jeśli będę mieć bardziej zapracowany czas, napiszę o tym, zamiast znikać bez słowa!

CZY POSIADAM DOŚWIADCZENIE
Tak

BIORĘ JUŻ UDZIAŁ
Na ten moment - nie biorę udziału w żadnym OG (mam nadzieję, że szybko się to zmieni).

PISZĘ Z PERSPEKTYWY
Wolę 3 os., ale kwestia jest do dogadania.

INNE ISTOTE INFORMACJE
Zależy mi raczej na opowiadaniu bardziej ambitnym, ewentualnie czymś typowo lekkim, ale dobrze skomponowanym i nie naciąganym. Jeśli decydujemy się na bardziej złożone opowiadanie, to chciałabym, żeby było naprawdę dobrze opracowane i przemyślane. Lubię pracować przy wcześniejszym ustaleniu jakiegoś planu wydarzeń, przynajmniej na część opowiadania, żeby dążyć do tych samych punktów fabularnych.
Jeśli chcesz w niewielkim stopniu sterować moją postacią w swoim poście, napisz mi o tym! Nie mam nic przeciwko, pod warunkiem, że wspólnie ustalimy ruchy!
Piszę raczej długie posty, ale nie wymagam rozprawek maturalnych.


AKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Sleepwalking (11-05-2021 o 18h24)

Offline

#3 10-05-2021 o 08h55

Straż Absyntu
Robin
Młoda Rekrutka
Robin
...
Wiadomości: 12

post znajduje się pod @Sleepwalking


chętnie napiszę: obojętnie, jednak chciałabym uniknąć tematów mocno futurystycznych oraz apokaliptycznych

poprowadzę postać: heteroseksualną lub aseksualną

najbardziej lubię pisać w roli: obojętnie

chcę, aby moja postać miała wygląd: m&a lub realny

interesuje mnie opowiadanie: 2-osobowe i wieloosobowe

mogę odpisywać: raz w tygodniu

czy posiadam doświadczenie w og: tak

biorę już udział: na ten moment nic

piszę z perspektywy: 3 os.

inne istotne informacje:
– to, że płeć bohatera, którego poprowadzę jest mi obojętna, nie znaczy, że z miejsca wezmę rolę męską w dowolnej historii;
– mam duży soft spot dla fandomu HP, więc to też jest zawsze opcja;
– w tworach, które miałyby być oparte na tekstach kultury, preferuję postacie oc;
– nastawiam się na raczej krótsze odpis;
– w wypadku opowiadania dwuosobowego pasuje mi też układ, aby obie strony poprowadziły po dwie postacie;
– nie mam nic przeciwko rozpoczęcia historii w okresie dzieciństwa bohaterów;
– możemy wykonać wstępny szkic historii, ale nie musimy, dotychczas zazwyczaj pracowałam bez.

status ogłoszenia: AKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Robin (10-05-2021 o 08h56)


https://64.media.tumblr.com/d204cce7f04428a4e59fe03e3d096e37/68da1af3d08b63ad-74/s540x810/b14a2d08714b14062283dbe17f68fcf174b23613.gifv

Offline

#4 13-05-2021 o 00h19

Straż Cienia
Kiryu
Młoda Rekrutka
Kiryu
...
Wiadomości: 18

Post znajduje się pod @Robin

        1. Chętnie napiszę: najlepiej fantasy, głównie wokół tego się skupiam od paru lat pisania różnorakich opowiadań, ale jestem elastyczna pod względem gatunków.

        2. Poprowadzę postać: heteroseksualną (jako kobieta) bądź homoseksualną (BL, bez podziału lub ze skłonem w stronę uke)

        3. Najbardziej lubię pisać w roli: obojętnie, ale należy zwrócić uwagę na punkt wyżej.

        4. Chcę, aby moja postać miała wygląd: tylko i wyłącznie a&m.

        5. Interesuje mnie opowiadanie: 2-osobowe.

        6. Mogę odpisywać: codziennie, kilka razy o ile czas pozwoli i się zgramy.

        7. Czy posiadam doświadczenie w OG: tak.

        8. Biorę już udział: LINK.

        9. Piszę z perspektywy: 3 os., ale nie wymagam tego od drugiej osoby.

        10. Inne istotne informacje:
○ Z otwartymi ramionami powitam osóbki, które na opowiadanie będą odpisywać częściej niż raz w tygodniu, tak co 2-3 dzień. Przyznać muszę, że anielskiej cierpliwości nie mam i jednak ten odpis raz na tydzień to dla mnie ciut za mało, biorąc pod uwagę to, iż mam teraz sporo wolnego czas.
○ Skłaniam się ku krótszym, ewentualnie średniej długości odpisom.
○ Podstawą jest dla mnie informowanie się wzajemnie o swoich nieobecnościach, ponieważ nie lubię jak ktoś znika nagle bez słowa i ni to słuchu ani widu.
○ W specjalnych przypadkach mogę się zgodzić na pisaniem panem w opowiadaniach hetero, jednak fabuła musi być na tyle intrygująca, żebym się aż do tej roli pałała.
○ Nie mam nic przeciwko sterowaniu moją postacią, jeśli ktoś będzie potrzebował jej by ruszyć fabułę do przodu, to nawet nie musi mnie pytać o zgodę.
○ Obydwie strony mają się dobrze bawić, więc jeśli coś jest niejasne bądź straciliście zainteresowanie dalszą współpracą, pisać o tym otwarcie i nie unikać wiadomości. Nikogo nie zjem, o ile napisze mi o swojej rezygnacji <3

        11. Status ogłoszenia: AKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Kiryu (13-05-2021 o 00h20)


ograniczona obecność od 1 lipca. (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
https://64.media.tumblr.com/e55e64d516837dac2497dced4600278e/6180f470f4efc52b-bc/s500x750/4cc5bcfa5fc2ca9eced264d0369341be2d78b9ac.gifv

Offline

#5 13-05-2021 o 16h00

Straż Cienia
Suzuya
Stażystka
Suzuya
...
Wiadomości: 57

post znajduje się pod @Kiryu

        1. Chętnie napiszę: jestem bardzo elastyczna w kwestii doboru gatunku, jednak przerastają mnie zbyt rozbudowane światy fantasy, więc wolałabym ich unikać

        2. Poprowadzę postać: biseksualną/homoseksualną

        3. Najbardziej lubię pisać w roli: obojętnie, jednak częściej piszę mężczyznami

        4. Chcę, aby moja postać miała wygląd: obojętne, każdy mi pasuje - mogę pisać nawet bez wyglądu

        5. Interesuje mnie opowiadanie: 2-osobowe

        6. Mogę odpisywać: regularność nie jest moją mocną stroną... kiedy naprawdę się wciągnę jestem w stanie odpisywać w miarę często, jednak ta częstotliwość w końcu wyhamowuje. Dlatego uważam, że najlepiej nam będzie się dogadać

        7. Czy posiadam doświadczenie w OG: tak

        8. Biorę już udział: aktualnie w niczym

        9. Piszę z perspektywy: tylko i wyłącznie 3-osobowej

        10. Inne istotne informacje:
        -- zdecydowanie skłaniam się ku długim postom
        -- nie mam problemu, aby pisać w układzie 2x2
        -- głównie piszę panami, ale to nie znaczy, że nie mam momentów, kiedy chciałabym pisać panią
        -- wiecznie mam fazę na Fruits Basket i animacje Studia Ghibli, więc zawsze chętnie napiszę coś w oparciu o te tytuły
        -- przy pisaniu męską parą wolałabym pisać bez podziału, ale nie mam też problemu, aby ten podział był. Zwykle skłaniam się ku postaci pasywnej
        -- grunt to kontakt. Informujmy się o nieobecnościach, brakach weny, ewentualnych problemach. Wiem, że każdy ma własne życie

        11. Status ogłoszenia: AKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Suzuya (19-05-2021 o 14h15)


https://64.media.tumblr.com/4c9153591bd11b6f5bc681e84f1aa8d6/21cf7730123c3bbf-ee/s400x600/b8c1d966b15b5f96d26ecd83b1e273c8abfff172.jpg

Offline

#6 16-05-2021 o 11h05

Straż Absyntu
Yuka5
Młoda Rekrutka
Yuka5
...
Wiadomości: 14

Post znajduje się pod @Suzuya

1. Chętnie napiszę: Fantasy, lekki kryminał, z elementami romansu lub coś na podstawie jakiegoś anime, czy też filmu.

2. Poprowadzę postać: Hetero i czasami Homo

3. Najbardziej lubię pisać w roli: Obojętnie, bo pisze jako i kobieta oraz mężczyzna

4. Chcę, aby moja postać miała wygląd: M&A/ realny

5. Interesuje mnie opowiadanie: 2-osobowe

6. Mogę odpisywać: kilka razy dziennie/ raz dziennie

7. Czy posiadam doświadczenie w OG: Tak

8. Biorę już udział: Niestety na chwilę obecną nie

9. Piszę z perspektywy: Tylko i wyłącznie 3 os.

10. Inne istotne informacje:
- pisze posty średniej długości,
- zależy mi, aby napisać coś, przy czym będę mogła się odstresować,
- o wszelkich niedogodnościach z mojej strony zawsze daje znać. I tego samego oczekuje od drugiej strony,
- nie mam problemu, aby pisać w układzie 2x2,

11. Status ogłoszenia: AKTUALNE


https://i.imgur.com/BKGhRWs.png

Offline

#7 21-05-2021 o 12h54

Straż Absyntu
Amasanii
Stażystka
Amasanii
...
Wiadomości: 63

1. Chętnie napiszę: fantasy/dramat/kryminał

        2. Poprowadzę postać: obojętnie

        3. Najbardziej lubię pisać w roli:obojętnie

        4. Chcę, aby moja postać miała wygląd:realny/art

        5. Interesuje mnie opowiadanie: 2-osobowe

        6. Mogę odpisywać:następnego dnia/co kilka dni ( w zależności od samopoczucia)

        7. Czy posiadam doświadczenie w OG: Ponad 7-mio letnie

        8. Biorę już udział: Under the blue sky

        9. Piszę z perspektywy: 3 os.l.poj.

        10. Inne istotne informacje: Piszę na paru blogach grupowych, zapraszam tam, jesli spodoba się tematyka /static/img/forum/smilies/smile.png Link podam priv.

        11. Status ogłoszenia: NIEAKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Amasanii (30-05-2021 o 04h33)


https://lh3.googleusercontent.com/-vm7PgXjGpbs/YLIxKrPKk-I/AAAAAAAAFCY/6Y_aLShOEnMiIq2tZVJGm7t3cAWtwvBpwCLcBGAsYHQ/s16000/miniaturka.png

Offline

#8 20-03-2024 o 19h18

Straż Obsydianu
Foggy
Pokonała Kurę
Foggy
...
Wiadomości: 656

Post znajduje się pod @Amasanii

        1. Chętnie napiszę: uniwersum HP najbardziej, dramat, kryminał, fantasy, toksyczne relacje

        2. Poprowadzę postać: homoseksualną

        3. Najbardziej lubię pisać w roli: męskiej

        4. Chcę, aby moja postać miała wygląd: realny lub art

        5. Interesuje mnie opowiadanie: 2-osobowe

        6. Mogę odpisywać: raz w tygodniu / raz na dwa tygodnie

        7. Czy posiadam doświadczenie w OG: tak

        8. Biorę już udział: Na chwilę obecną nigdzie

        9. Piszę z perspektywy: 3 os.

        10. Inne istotne informacje:
        - Dawno nie pisałam, więc z góry przepraszam za jakość, muszę się rozkręcić
        - Piszę średnie do długich postów
        - Mogę pisać tutaj, na SF, albo innej platformie, jestem otwarta na propozycje
        - Cenię sobie kontakt ze współautorką i wspólne rozkminy nad fabułą
        - Mogę spróbować pisać 2x2 jeśli masz ochotę, mogę pisać zarówno panem, jak i panią w dowolnej orientacji

        11. Status ogłoszenia: AKTUALNE


                                                                                                                       I                  D    I    D    N    '    T                  L    I    E                                                                                                                                                                                                                                                               I                  J    U    S    T                  D    I    D    N    '    T                  S    A    Y                  A    N    Y    T    H    I    N    G
https://64.media.tumblr.com/c25a83054173297571a90243a5ecebfc/tumblr_npp9k7V3yr1qau3sfo8_400.gif  https://64.media.tumblr.com/03f3750021bf13724a50a9ea7ecc1eac/tumblr_npp9k7V3yr1qau3sfo2_400.gif  https://64.media.tumblr.com/55f6118451cf874f5bdb476b86b54115/tumblr_npp9k7V3yr1qau3sfo1_400.gif

Offline

Strony : 1