Forum

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 28-11-2021 o 11h44

Straż Lśniąca
Błękitna
Tsukiyomi
Błękitna
...
Wiadomości: 267

https://zapodaj.net/images/1c11f2b815715.png

A K T U A L N Y   E V E N T


❖ Secret - ❖

❖ Etap: - ❖


★ Czym są Secret Eventy? ★

Polegają one na wymianie rysunkami pomiędzy uczestnikami zabawy. Zasady gry są bardzo proste -
każdy dostaje nick osoby (w wiadomości prywatnej), dla której ma narysować prezent, wraz z krótkim opisem (wishlistą) tego, czego oczekuje osoba obdarowywana.
Ponieważ rysujesz komuś obrazek, sam zostaniesz nim obdarowany, ale... nie wiesz od kogo otrzymasz prezent, aż do momentu opublikowania
wszystkich prac w specjalnym dniu (np. podczas Świąt Bożego Narodzenia).


★ Jak dołączyć do zabawy? ★

Osoby, które chcą wziąć udział, proszone są o zgłoszenie się do @Błękitna poprzez WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ wraz z przynajmniej trzema
próbkami swoich możliwości w postaci rysunków (zarówno traditional, jak i digital są mile widziane).

Uczestnictwo musi zostać zatwierdzone - zadecyduje o znajomość podstaw rysunku, a także jego strona warsztatowa.
Jednak niech nikt się nie zraża, jeśli nie teraz, to być może uda wam się dołączyć wraz z kolejnym eventem! :)

★ Wishlisty ★

Osoby, których udział w danej edycji Secret Events zostanie zatwierdzony przez @Błękitna, proszone są o dodanie wishlisty w komentarzu pod danym eventem.
Postacią, o którą poprosisz, może być ktokolwiek. Twoja strażniczka wraz z jej wybrankiem serca, OC czy też twoja ulubiona postać z anime.
Maksymalnie możesz poprosić o dwie postaci na rysunku.
Pamiętaj, im bardziej szczegółowy opis umieścisz, tym łatwiej będzie oddać ich prawdziwy charakter!
Należy również pamiętać o umieszczeniu uroczystego oświadczenia, które znajduje się poniżej!

Przykładowa wishlista

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



★ Prezenty ★

♦ Postaraj się przy wykonywaniu rysunku!
Nie akceptujemy prac wykonanych na gotowych bazach. Akceptujemy jedynie prace całościowo wykonane przez was samych.
♦ Obrazek powinien posiadać tło, nawet jeśli jest to tylko prosta tekstura.
♢ Nie przyjmujemy szkiców, jedynie dokończone rysunki.
♦ Zarówno prace wykonane metodą tradycyjną jak i digitalem są mile widziane!


★ Informacje ogólne ★

♦ Nie akceptujemy zamian! Zapisując się do zabawy godzisz się na wszystko.
♢ Pamiętaj, że każdy uczestnik ma swój własny indywidualny styl i umiejętności.
♦ Kiedy skończysz obrazek, wyślij gotową pracę do @Błękitna poprzez wiadomość prywatną.
Do czasu zakończenia eventu, nie umieszczaj gotowej pracy nigdzie indziej! Każdy chciałby mieć niespodziankę.
♦ Rozumiem, że każdy ma swoje prywatne życie, zdarza się spóźnić, mieć problemy z wyrobieniem w terminie.
Dlatego proszę, jeśli wiesz że nie zdążysz z oddaniem pracy na czas, poinformuj mnie o tym! Jeśli nie oddasz pracy do miesiąca po zakończeniu eventu,
niestety trafisz na czarną listę i zostaniesz wykluczony z Secret Events. Aczkolwiek trzymam za was kciuki, i aby każdemu udało się wyrobić w terminie.
♢ Nie bój się pytać! Jeśli masz jakikolwiek problem, napisz, spróbuję pomóc Ci go rozwiązać.
♦ I oczywiście nie zapomnij podziękować za prezent ~♥

❖ M I N I O N E   E V E N T Y ❖
-

❖ Ostrzeżenia ❖
-

❖ Czarna lista ❖
Padlina_03


那只银蝶晶莹剔透,在空中飞过,留下璀璨的痕迹。谢怜忍不住向它伸出了手。
https://i.imgur.com/UWOzMbU.gif
在阳光之下,仿佛触手即碎的梦幻泡影,不一会儿,便飞走了。

Offline

#2 02-12-2021 o 19h41

Straż Lśniąca
Błękitna
Tsukiyomi
Błękitna
...
Wiadomości: 267

https://zapodaj.net/images/388462dcfe326.png


Chciałabym uroczyście otworzyć zapisy oraz zaprosić wszystkich do udziału w nowej edycji

★ Secret Santa 2021 ★

Każdy, kto chce wziąć udział w zabawie jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem Secret Events, który znajduję się post wyżej.

Następnie, proszę o zgłoszenie się do mnie poprzez WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ wraz z próbkami waszych możliwości w postaci rysunków (zarówno traditional, jak i digitali).
Osoby, które zostaną przeze mnie zatwierdzone, będą mogły wstawić swoją wishistę w poście poniżej.
Tym, którym się nie uda, nie zrażajcie się! Życzę wam motywacji do ciężkiej pracy. Być może uda Wam się do nas dołączyć wraz z kolejnym Eventem.

❖ WAŻNE ❖

Przesyłając mi próbki, rysunki muszą być prawidłowo umieszczone w wiadomości.

Jak wstawić obrazek/zdjęcie w wiadomości

Rysunki, które będą wstawione w inny sposób, poprzez zewnętrzny link - nie otwieram.

Po wysłaniu do mnie wiadomości - upewnij się, że rysunki wyświetlają się prawidłowo i będę mogła je zobaczyć.

Proszę o umieszczanie rysunków w spoilerach. Tak wygląda prawidłowo wstawiona praca w wiadomości:

[spoiler]  [img]  https://zapodaj.net/images/cfc528bd8d52e.png  [/img]  [/spoiler]

❖ T E R M I N A R Z ❖

★ 02-09.12 - zapisy oraz tworzenie wishlist do Secret Santa
* Będę odpisywać zbiorowo w wybrane dni - proszę mieć przygotowaną najlepiej zawczasu wishlistę :)
★ 10.12 - losowanie i przydzielenie osób
★ 11-23.12 - czas na wykonanie pracy i podesłanie mi jej
★ 24.12 - prezentacja narysowanych przez was prac

Mam nadzieję, że wszelkie wyjaśnienia są przejrzyste - dodatkowe pytania lub uwagi, proszę kierować na PW.
Postaram się odpowiadać jak najszybciej, w miarę możliwości.

LISTA UCZESTNIKÓW


那只银蝶晶莹剔透,在空中飞过,留下璀璨的痕迹。谢怜忍不住向它伸出了手。
https://i.imgur.com/UWOzMbU.gif
在阳光之下,仿佛触手即碎的梦幻泡影,不一会儿,便飞走了。

Offline

#3 05-12-2021 o 11h00

Straż Cienia
Mammon
Młoda Rekrutka
Mammon
...
Wiadomości: 10

Venti x Sora

♦ Uroczyste oświadczenie: (zaznaczyć plusikiem, jeśli się zapoznałeś)
[+ ]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Offline

#4 05-12-2021 o 12h07

Straż Obsydianu
Anatea
Pokonała Dahu
Anatea
...
Wiadomości: 2 459

Proszę o jedną z dwóch, lub obie postacie na rysunku. W zależności jak "Mikołaj" będzie stać z weną i czasem /static/img/forum/smilies/wink.png
Oczywiście, może być użyty temat świąteczny.

wishlista



♦ Uroczyste oświadczenie:
[+ ]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Anatea (05-12-2021 o 12h23)

Offline

#5 06-12-2021 o 14h02

Straż Cienia
Skaen
Szefowa Straży
Skaen
...
Wiadomości: 1 735

Wishlista



Uroczyste oświadczenie: (zaznaczyć plusikiem, jeśli się zapoznałeś)
[+ ]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Skaen (06-12-2021 o 14h16)


https://64.media.tumblr.com/tumblr_lxgt147D0H1r0bu1vo1_500.gif

Offline

#6 06-12-2021 o 18h59

Straż Obsydianu
Noku
Strzelczyni Straży
Noku
...
Wiadomości: 3 876

Wishlista



[+]Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadomy tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Noku (06-12-2021 o 18h59)



https://i.pinimg.com/originals/a2/f2/4f/a2f24f12ab79cc7826b80de665d461b8.gif

Offline

#7 07-12-2021 o 23h05

Straż Obsydianu
Szatan
Młoda Rekrutka
Szatan
...
Wiadomości: 26

Hej wszystkim! /static/img/forum/smilies/big_smile.png


Russell



Mieciu





♦ Uwagi dodatkowe: Jeśli ktoś chce można jako drugą postać dorysować Miecia. W końcu to nierozłączny duet /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Do tego klimat świąteczny nie jest wymagany, ale mile widziany.

♦ Relacje między postaciami: To skomplikowana relacja. Russell znalazła Miecia x lat wstecz gdy przez przypadek włamała się do jego starej pracowni. Od tamtej pory targa go wszędzie ze sobą. Stara dusza wampira w ten sposób zyskała towarzystwo i trochę rozrywki a Russell pomoc z czarną magią, towarzystwo do picia i uporczywego przyjaciela, który nakłania ją do głupich rzeczy. W końcu oboje nie nalezą do typów osób z którymi, ktoś by chciał się zadawać. Więc muszą radzić sobie jak mogą.   

♦ Uroczyste oświadczenie:
[+ ]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Szatan (13-12-2021 o 16h15)


https://i.imgflip.com/2iedzx.gif

Offline

#8 07-12-2021 o 23h47

Straż Cienia
Padlina_03
Nowa
Padlina_03
...
Wiadomości: 1

Dzień dobry wieczór ^^
Ja to tylko tutaj upuszczę... c;

Wishlista



♦ Uroczyste oświadczenie:
[+ ]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Padlina_03 (10-12-2021 o 23h42)


☽ Yea... I really hate the sun ☾

https://zapodaj.net/images/dcf842fafd83e.gif

Offline

#9 08-12-2021 o 21h45

Straż Cienia
Nicki
Rekrutka
Nicki
...
Wiadomości: 30

wishlista



Uroczyste oświadczenie:
[+ ]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Nicki (09-12-2021 o 14h40)


https://www.icegif.com/wp-content/uploads/icegif-79.gif

Offline

#10 08-12-2021 o 22h04

Straż Cienia
Tsukki
Nowa
Tsukki
...
Wiadomości: 1

♦ Postać:
hua cheng [z Tian Guan Ci Fu]


xie lian [z Tian Guan Ci Fu]


♦ Uwagi dodatkowe: może być świątecznie, ale nie musi + wolałabym by hua cheng był w wersji z opaską na oku ^^
♦ Relacje między postaciami: No przyznam, że kocham ten ship i widzę ich razem tylko w słodko romantycznej scenerii

♦ Uroczyste oświadczenie: (zaznaczyć plusikiem, jeśli się zapoznałeś)
[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Tsukki (08-12-2021 o 22h08)

Offline

#11 09-12-2021 o 08h45

Straż Obsydianu
DarkLilac6
Młoda Rekrutka
DarkLilac6
...
Wiadomości: 21

Widzę że wiele osób o to prosi więc parka /static/img/forum/smilies/smile.png
A oto moi obecni faworyci.


Wishlista




Uroczyste oświadczenie:
[+ ]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez DarkLilac6 (12-03-2023 o 14h57)

Offline

#12 09-12-2021 o 11h05

Straż Absyntu
Markiz
Pokonała Kurę
Markiz
...
Wiadomości: 816


Ufff zdążyłam i ja.



wishlista



RELACJE:
Ian x Kuni | Kuni x Ian
można powiedzieć, że Runo jest jego aniołem stróżem, zawsze towarzyszy Ianowi w jego przypałach i stara się, żeby przyjaciel wyszedł z nich w miarę cało. Kompletnie nie rozumie jego zajawki magią i tym podobnymi bzdetami, ale często ugina się pod prośbami przyjaciela, żeby sprawdzić to czy tamto, czego Ian często nadużywa. Chapo często boi się przyznać Runo, że kontynuuje coś, co obiecał jej przestać, ale kiedy sprawy zachodzą za daleko, robi co może byle tylko dziewczyna nie dostała rykoszetem.  Często się kłócą, ale wiedzą, że świat bez tego drugiego byłby nudny.

Kuni x Jasmin | Jasmin x Kuni
Runo traktuje Jasmin jak starszą siostrę, do której zawsze może pójść po radę, chociaż trochę boi się o Lookshine i jej talent do zaczynania wojen z ludźmi, których sama określiłaby mianem zabijak. Nie wie, czy szanować ją za odwagę czy przeklinać za narwanie. Jasmin poniekąd uznaje Kuni za swój głos rozsądku, kocha w niej to, że zawsze podnosi ją na duchu i jest przy niej, kiedy tego potrzebuje.

Jasmin x Ian | Ian x Jasmin
gdyby mogli, toby się non stop kłócili. Zupełnie inaczej patrzą na świat i nie rozumieją rzeczy, które kocha to drugie i najchętniej jedno drugiemu wybiłoby z głowy interesowanie się tym shitem. Gdyby nie Runo pewnie nigdy nie zamieniliby ze sobą słowa, a tak to jakoś się ich ta znajomość kręci, chociaż Jasmin dalej nie wierzy, że Ian nie chce zapisać się na kurs samoobrony i woli być cieniasem, zamiast stawić czoło Jamesowi.



SPECJALNE WYMAGANIA:
można narysować jedną z tych postaci albo dwie, albo trzy, ale co najważniejsze to prosiłabym o narysowanie ich z jakimś świątecznym akcentem (może być sama czapka mikołaja) :D

♦ Uroczyste oświadczenie:
[+] Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V



https://64.media.tumblr.com/9c9b055b6bfe98c35873b945ec9d854d/tumblr_ou4oaarFma1wtcmyco1_640.png

Offline

#13 09-12-2021 o 17h54

Straż Cienia
tjaa
Młoda Rekrutka
tjaa
...
Wiadomości: 23

wishlista



Uroczyste oświadczenie:
[+ ]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V



P♥I♥N♥K♥ ♥R♥E♥A♥P♥E♥R
https://c.tenor.com/I_06OfD3J8YAAAAC/anime-death-note.gif




https://78.media.tumblr.com/a2eb5b118cee7aed943dd6df007cb802/tumblr_p2n81pOX0m1tmp8rdo2_r1_500.gif






https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/8debd67d-e4d9-453b-aed3-998549f50bbd/db9at7h-b6fb308e-4ea8-43f4-afbf-8bdff40072ee.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzhkZWJkNjdkLWU0ZDktNDUzYi1hZWQzLTk5ODU0OWY1MGJiZFwvZGI5YXQ3aC1iNmZiMzA4ZS00ZWE4LTQzZjQtYWZiZi04YmRmZjQwMDcyZWUucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.wK2q8EkuyYh_-oYcvkkvWLJbjBCrbObLzq90Vac5nxg

Offline

#14 10-12-2021 o 14h19

Straż Obsydianu
MirokuSakumi
Młoda Rekrutka
MirokuSakumi
...
Wiadomości: 12

wishlista


♥  Uroczyste oświadczenie:
[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V


FanpageGG:12712611 Discord: MirokuSakumi#1019Sygnaturka od @Natsi 
https://i.imgur.com/2z3pAf4.gif

https://64.media.tumblr.com/5887939c006292f21af7becb8594dd93/eae06e555fe0656c-ba/s400x600/3930d93cc2e43134ae49596b3235740270ef2ff2.gifv

Offline

#15 10-12-2021 o 16h06

Straż Cienia
Tsuyami
Strażniczka na Szkoleniu
Tsuyami
...
Wiadomości: 225


Wishlista


Uroczyste oświadczenie:
[+] Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadomy tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Tsuyami (10-12-2021 o 16h09)



https://imgur.com/jd7SWBw.jpg

Offline

#16 10-12-2021 o 19h23

Straż Absyntu
Karolajna534
Młoda Rekrutka
Karolajna534
...
Wiadomości: 14

wishlista


♢ Jeżeli masz czas i energię do zrobienia dwóch postaci, śmiało, nie będę protestować. Nie prezentuj ich jednak w sposób romantyczny, to tylko duo dwóch skłóconych sąsiadów, którzy nie potrafią nigdy dojść do porozumienia, ale też nie przyznają się, że się o siebie martwią.
♢ Klimat świąteczny jest opcjonalny. Docenię jednak ładne tło czy oświetlenie <3

ogromnie was przepraszam za wysłanie wishlisty po terminie, byłam pewna, że termin był do dziś, a wróciłam do domu dopiero wieczorem :,)

[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Karolajna534 (10-12-2021 o 19h36)

Offline

#17 11-12-2021 o 00h43

Straż Absyntu
Elliari
Młoda Rekrutka
Elliari
...
Wiadomości: 10

WISHLISTA



Dziękuję i życzę z całego serca wszystkim dobrej zabawy /static/img/forum/smilies/smile.png


[+]Oświadczam, iż zapoznałam się z treścią CAŁEGO postu i podejmuję się wyzwania. Mam świadomość, iż może mi się trafić prośba o BoysLove/GirlsLove i akceptuję ten fakt. Jestem również świadoma tego, że jeśli spóźnię się z oddaniem pracy w terminie, Błękitna ma prawo zrobić mi wjazd na chatę :V

Ostatnio zmieniony przez Elliari (13-12-2021 o 12h04)

Offline

#18 24-12-2021 o 22h22

Straż Lśniąca
Błękitna
Tsukiyomi
Błękitna
...
Wiadomości: 267



★  Secret Santa 2021 ★



Tsukki dla Elliari


Padlina_03 dla Markiz (zgłoszone późniejsze oddanie skończonej pracy)


Markiz dla Tsuyami


Anatea dla DarkLilac6


Elliari dla tjaa


Mammon dla Noku


Skaen dla MirokuSakumi


Szatan dla Padlina_03


MirokuSakumi dla Tsukki


Tsuyami dla Mammon


tjaa dla Nicki


Noku dla Skaen


DarkLilac6 dla Szatan


Nicki dla Karolajna534


Karolajna534 dla Anatea



Bardzo dziękuję wszystkim za wzięcie udziału ♥


Bardzo cieszy mnie, że każdy otrzymał rysunek.
Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście, a prezenty sprawiły, że na Waszych buziach pojawił się uśmiech!

Pamiętajcie, żeby zapisać prace na swoich dyskach - linki mogą wygasnąć za jakiś czas.

★ Zachęcam do składania podziękowań w komentarzach ★

Do zobaczenia w kolejnym Secret Event!


那只银蝶晶莹剔透,在空中飞过,留下璀璨的痕迹。谢怜忍不住向它伸出了手。
https://i.imgur.com/UWOzMbU.gif
在阳光之下,仿佛触手即碎的梦幻泡影,不一会儿,便飞走了。

Offline

#19 24-12-2021 o 22h27

Straż Obsydianu
Anatea
Pokonała Dahu
Anatea
...
Wiadomości: 2 459

Cieszę się, że mam okazję jako pierwsza podziękować Mikołajowi ^^ art ma bardzo fajny klimat, trudno się nie uśmiechnąć, gdy się na niego patrzy. /static/img/forum/smilies/smile.png

Polecam się na przyszłość i kłaniam się nisko.
Wesołych Świąt ^^

Offline

#20 24-12-2021 o 22h43

Straż Obsydianu
Noku
Strzelczyni Straży
Noku
...
Wiadomości: 3 876

Ojejku, jejku, jak miło! Muszę pogratulować wszystkim Mikołajom, bo rysunki są dla wszystkich ładne i nawet na czas. Chyba dawno nie było tak udanego Secret Santa.
Bardzo dziękuję za rysunek dla mnie. Absolutnie kocham ten wesoły zimowy klimacik. Chłopcy wyglądają super i strasznie fajnie, że chciało ci się robić całą scenkę i tło i wszystko. Jest bardzo, bardzo cool i totalnie doceniam całą włożoną pracę, bo efekt jest super ❤️



https://i.pinimg.com/originals/a2/f2/4f/a2f24f12ab79cc7826b80de665d461b8.gif

Offline

#21 24-12-2021 o 23h54

Straż Cienia
Tsuyami
Strażniczka na Szkoleniu
Tsuyami
...
Wiadomości: 225



Moją pierwszą reakcją, było coś w stylu "gretfvdctgw3qefADSCX", to wyszło tak genialnie, kolory, cienie, tło!
Przede wszystkim OGROMNY podziw i szacunek za to, że wybrałaś Itto spośród całej tej ferajny, bo jego strój jest tak cholernie upierdliwy do narysowania ze względu na ilość elementów. Ale oto on Arataki Itto, the best boi ♥
Poza głównym bohaterem w tej pracy, doceniam to że narysowałaś Takuyę, bo na pewno jest miłym akcentem i kontrastem przy tak charakterystycznej postaci jaką jest Itto. Jeśli masz tumblr'a byłoby super móc cię zaobserwować, bo można się wiele od ciebie nauczyć, Markiz-senpai T___T
Jest idealnie, dziękuje za tak przepiękny prezent.

Ostatnio zmieniony przez Tsuyami (25-12-2021 o 00h02)



https://imgur.com/jd7SWBw.jpg

Offline

#22 25-12-2021 o 00h09

Straż Absyntu
Elliari
Młoda Rekrutka
Elliari
...
Wiadomości: 10

<3 <3 <3
Niaaaaa!!!

Dziękuję bardzo @Tsukki
Praca jest jak narkotyk. Tak słodka, prosta i wdzięczna że nie mogę oderwać wzroku. Ładne i wesołe kolorki zgrabnie skomponowane. Podziwiam za jego warkoczyki - ilekroć ja go rysuje jest to moją największą zmorą -.- Jednak i tak wygrywa ten kwiat w jego włosach (możliwe że jest to jakiś fragment ozdób świątecznych ale nie kojarzę jaki dlatego nie znam fachowej nazwy). Przyciąga uwagę i nadaje całości takiego słodkawego charakteru, poniżej ten ciastek tak samo i wielgachne kokardy.
Jak tylko zobaczyłam obrazek poczułam ciepełko w sercu postać na nim uśmiecha się życzliwie i słodko do widza. Emanuje pozytywną energią i daje się to odczuć. Ogólnie cała postać jest pięknie zachowana w klimacie świąt, o który prosiłam. Baaardzo DZIĘKUJĘ. Twoja praca bardzo poprawiła mi samopoczucie.


Nie mogę się napatrzeć na ten słodki uśmiech!!!


Dziękuję też Mikołajowi za zachęcanie do tak wspaniałego dzielenia się magią, oraz Błękitnej za zorganizowanie tego wszystkiego.

Dziękuję również wszystkim uczestnikom. Każda z prac jest wspaniała. Mam nadzieję, iż następne secrets odbędzie się w równie przyjaznym i miłym gronie. Gratuluję wszystkim i mam nadzieję, że każde z was poczuło to wspaniałe uczucie jak ja.


Offline

#23 25-12-2021 o 01h22

Straż Cienia
Skaen
Szefowa Straży
Skaen
...
Wiadomości: 1 735

@Noku bardzo dziękuję za piękny prezent! Rymrgand wyszedł Ci genialnie, widać, że włożyłeś w cały rysunek mnóstwo pracy i udało Ci się stworzyć niesamowity klimat, jest jednocześnie zabawnie i trochę niepokojąco, jakbyś grał w grę i znał tą postać, nie wiem za bardzo co tu jeszcze mogę napisać, jest cudny, przyznaj się, że czytałeś mi w myślach xd ♥️

Mam nadzieję, że wszyscy pozostali uczestnicy też są zadowoleni i że każdy dobrze się bawił, wszystkie prace wyszły świetnie. I tak jeszcze przy okazji, wesołych świąt /static/img/forum/smilies/wink.png


https://64.media.tumblr.com/tumblr_lxgt147D0H1r0bu1vo1_500.gif

Offline

#24 25-12-2021 o 11h45

Straż Obsydianu
Szatan
Młoda Rekrutka
Szatan
...
Wiadomości: 26

@DarkLilac6
eter465esv53uiabxgtw3r5wtyhav!
Russell wygląda cudownie. Jest taka urocza! Nikt by nie uwierzył, że na co noc lata po katakumbach i otwiera grobowce XD Jestem zachwycona.
A co do Miecia .. niestety muszę to powiedzieeć. Jest kurde zajebi***! Na bogów nie pomyślała bym żeby ubrać czaszkę w rogi renifera. To jest takie komiczne biorąc pod uwagę jego charakter. Jestem zachwycona, genialne po prostu genialne! <3 <3 <3
Ogólnie poza, wystrój i koc, który wygląda jakby został zerwany z stereotypowego maga z siwą brodą, z bajek dla dzieci <3. Wspaniałe.
Dziękuję Ci pięknie za całą prace! <3

@Padlina_03
Mam nadzieje, że moja praca przypadnie Ci do gustu.
Z początku próbowałam odnieść się do prośby by stali pod choinką i dawali sobie prezenty, ale jestem tak kiepska w rysowaniu postaci z profilu, że stwierdziłam, że nie chce ich tak krzywdzić xd.
Także wykorzystałam wieniec. Mam nadzieje, że wszytko jest w porządku i nie pomieszałam nic z ich wyglądem.
Tyle ode mnie. Wesołych świąt <3



@Wszyscy!!!
Wiedzcie, że wszyscy jesteście super i każda praca jest extra! Różnorodność w stylach rysunku to jedna z najfajniejszych i najbardziej urokliwych rzeczy na tym wątku. Aby tak dalej i do przyszłego roku! <3


https://i.imgflip.com/2iedzx.gif

Offline

#25 25-12-2021 o 18h04

Straż Absyntu
Karolajna534
Młoda Rekrutka
Karolajna534
...
Wiadomości: 14

@Nicki, dziękuję ci bardzo za pracę!! Udało ci się dobrze pokazać charakter Collei, a ta kicia jest wręcz urocza^^
Pomysł z przerobieniem Merry Xmas everyone na wersję z everycat jest naprawdę uroczy, niby taki detal, a człowiek się mimowolnie uśmiecha

Cieszę się, że moja praca przypadła do gustu wylosowanej osobie; przyznam, rysowanie Rudej i Fausta umiliło mi ostatnie kilka dni <3<3

Przede wszystkim jednak, mam nadzieję, że zobaczymy się wszyscy przy kolejnym Secret evencie, do następnego roku guys!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3