Odkryj magiczny świat Eldaryi!

Poznaj zwyczaje chowańców oraz mieszkańców Eldaryi. W tym fantastycznym świecie czeka na ciebie wiele przygód oraz romantycznych wątków! Bieg historii zależy od twoich wyborów.

Pomoc

Napotkałam problem na stronie
Po pierwsze proszę usunąć cookies oraz dane przeglądarki.Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj do tego linku.★★★
Jeśli problem dalej będzie się utrzymywać, skontaktuj się z działem pomocy technicznej Beemoov za pośrednictwem formularza na dole tej wiadomości.Proszę podać jak najwięcej informacji, aby wsparcie mogło jak najszybciej rozwiązać twój problem (gdzie wystąpił problem, podczas jakiej akcji, jeśli to możliwe dodaj zrzut ekranu napotkanego problemu, itp...).Jeśli chcesz dołączyć zdjęcie, dodaj link hostingowy do swojego obrazka w wiadomości, ponieważ wsparcie Beemoov nie może przetwarzać załączników.

Prośba o dodatkowe informacje

WYŚLIJ

Moje przedmioty, moja maana lub moje złote monety zniknęły
Informujemy, że nie jest możliwe, aby niektóre przedmioty zniknęły z twojego konta. To samo dotyczy twoich punktów.Jeśli nadal uważasz, że jesteś ofiarą awarii systemu, skontaktuj się z działem pomocy technicznej Beemoov, korzystając z poniższego formularza.Jeśli chcesz dołączyć zdjęcie, dodaj link hostingowy do swojego obrazka w wiadomości, ponieważ wsparcie Beemoov nie może przetwarzać załączników.

Prośba o dodatkowe informacje

WYŚLIJ

Otrzymuję obelgi przez PM
Jeśli otrzymujesz obelgi lub niestosowne wiadomości za pośrednictwem skrzynki w grze, nie ma potrzeby bezpośredniego kontaktu z moderatorem. Sama możesz zasygnalizować taką wiadomość!Wystarczy, że klikniesz bezpośrednio na "zgłoś" na dole danej wiadomości.Po zgłoszeniu wiadomości, zostanie ona automatycznie sprawdzona przez zespół moderacyjny.

Chcę zgłosić nieodpowiednie zachowanie
Jeśli chcesz zgłosić niedozwolone zachowanie, skontaktuj się z moderatorem i załącz zrzutu ekranu problemu, a on zajmie się ukaraniem użytkownika.