Forum

Strony : 1 ... 57 58 59 60 61 ... 85

#1451 18-07-2021 o 17h17

Straż Absyntu
Ruby-nova
Pomocniczka Sylfów
Ruby-nova
...
Wiadomości: 1 246

Od razu muszę zaznaczyć, że bardzo dobrze połączyłaś ze sobą wiele różnych elementów. Pasują do siebie kolorystycznie jak i całościowo. Wyjątkowo podoba mi się dół wzięty od Diva Kitsune, bo szczerze nie myślałam, że z tym da się coś zrobić xD
Super wyszła skóra twojej postaci, podoba mi się to. Twarz także jest urzekająca.
Najbardziej nie pasuje mi do siebie tło z postacią. Między nimi występuje duża różnica jasności i trochę mnie to drażni, bo tak jak strój bohaterki jest mocną, wyrazistą czerwienią, to tło ani trochę nie posiada tej barwy.

Strój mi się podoba, szczególnie połączenie góry z dołem, bo złote elementy świetnie to dopełniają.
9/10

Ostatnio zmieniony przez Ruby-nova (18-07-2021 o 20h14)


Fillia idź spać
https://i.imgur.com/uV3vqLO.gif

Online

#1452 18-07-2021 o 18h59

Straż Cienia
Fillia
Żołnierka Straży
Fillia
...
Wiadomości: 2 101

No musiałam normalnie zaklepać twoją stylkę
Ogólnie to nie lubię niebieskiego koloru, lecz tutaj wygląda naprawdę ślicznie! Góra ci przepięknie wyszła, włosy tak dobrze pasują z tą twarzą twojego garnka. Plus leci również za użycie animowanej chmury z deszczem, ja sama nie potrafię użyć tej atmosfery a tutaj super pokazałaś łącząc ze światłem i dymem. Plusem jest użycie sukienki z tego eventu, fajnie że ukryłaś dolne wzorki w tej sukience. Tło superowo wtapia się w twoją kreację i tworzycie no taką jedną całość. Kielichy również pasuję, lecz bym je dała nie na końcu kreacji, lecz na początku, aby stóp nie zakrywać.
Ode mnie 11/10
Cud miód ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

UwU Dziękuję kochana!

Ostatnio zmieniony przez Fillia (18-07-2021 o 22h27)


Ruby-nova sama idź spać

https://i.imgur.com/FPsw08t.gif
https://64.media.tumblr.com/8d7d6e77bbe4c98332cd285842750744/c431ea7b955c8eab-95/s640x960/0786198c42de521047bbcf17377e8c3909974158.gifv

Offline

#1453 18-07-2021 o 19h56

Straż Absyntu
Ruby-nova
Pomocniczka Sylfów
Ruby-nova
...
Wiadomości: 1 246

Ja również musiałam ciebie zaklepać. Swoją drogą dziękuję za opinię :3
Gdy to zobaczyłam , pomyślałam "Ta stylizacja ma pomysł!"
Zacznijmy od tego, że zachwyciły mnie te skrzydła. Wyglądasz jak demon wyjęty z piekieł lub diabeł, trochę nawet jak smoczyca i to się tobie ceni. To urocze, że chronisz swojego małego chowańca, który się za tobą chowa.
Super wrażenie robi na mnie połączenie topu z sukienką. Berło i wszystko idealnie ze sobą pasuje. Dzięki włosom i jasnej karnacji dobrze wpasowujesz się także w tło. Atmosfera nad twoją głową utwierdza mnie w tym, że postać ma ognisty charakter. Podoba mi się, nie mam nic do zarzutu.

12/10
Masz ode mnie 1 więcej XD


Dziękuję bardzo!

Ostatnio zmieniony przez Ruby-nova (19-07-2021 o 09h13)


Fillia idź spać
https://i.imgur.com/uV3vqLO.gif

Online

#1454 18-07-2021 o 20h18

Rekrutka
Mijaku
...
Wiadomości: 41

Chyba mamy podobny zamysł postaci

Tło mi się bardzo podoba, daje mu 10/10
A tak serio. Twoja stylizacja plasuje się u mnie gdzieś pomiędzy nifmą wodną, boginią, magiem a syreną, która za moment ma zamienić się w morską pianę.
Bardzo ciekawy dobór twarzy, wygląda sennie i nostalgicznie. Cień do powiek zdecydowanie działa na korzyść tej Gardki. Ja średnio zawsze potrafiłam używać takich akcesoriów twarzy, ponieważ wydawało mi się, że wyglądały zbyt krzykliwie, jednak do tej stylizacji jak najbardziej pasuje z powodu ogólnie ciemnej kolorystyki.
Włosy średnio mi się podobają, z powodu subiektywnych preferencji. Uważam, że troszkę spłaszczają twarz tej Gardki. Z drugiej strony ja po prostu lubię fryzury z objętością. Długość włosów i to, jak opadają na plecy wygląda świetnie, chodzi mi tylko o obramowanie twarzy.
Sukienka bardzo prosta, ale świetni komponuje się z całą resztą.
Dodatki to chyba największy plus tej stylizacji. Ich umieszczenie i nałożenie na odpowiednie warstwy i plany gra kluczową rolę. Mgiełka ułożona konkretnie w tym miejscu wyszczupla i wysmukla całą postać, ponieważ zakrywa fałdy sukni.  Kielichy z wodą za to świetnie komponują się z tłem i pod mgiełką wyglądają mistycznie.
Ogólnie daje 9/10, nie dlatego, że nie daje 10, tylko za tą fryzurkę, w końcu oceniamy tu względem własnych upodobań. No to może 9.5/10

Ostatnio zmieniony przez Mijaku (18-07-2021 o 20h27)


https://i.imgur.com/1EogxEa.gif

Offline

#1455 18-07-2021 o 23h16

Straż Absyntu
Ariri
Pomocniczka Jednorożca
Ariri
...
Wiadomości: 322

Stylizacja bardzo ładna. Podoba mi się to, że twoja Gardzia wygląda jak nimfa wodna. Chociaż masz na sobie tylko bieliznę, bluzkę i rajstopy - które swoją drogą pasują tu znakomicie - żadnych ubrań bym tutaj nie dodała. Ale zdecydowanie brakuje mi dodatków. Pod tym względem stylizacja świeci pustkami. Góra prezentuje się ładnie, ale dorzuciłabym coś w okolicach pasa oraz nóg, aby zapełnić tą pustkę, jednocześnie zachowując minimalizm w stroju, bo wygląda to ładnie. Na razie 5/10, bo pomysł i połączenie ubrań cudo, ale stylizacja jest zbyt pusta.

Ostatnio zmieniony przez Ariri (19-07-2021 o 01h52)


https://i.ibb.co/tQQ1XZV/Imagine-Dragons-x-JID-Enemy-from-the-series-Arcane-League-5.gif https://i.ibb.co/Rv9LxMr/Imagine-Dragons-x-JID-Enemy-from-the-series-Arcane-League-4.gif

Offline

#1456 18-07-2021 o 23h16

Straż Absyntu
Meliah
Pomocniczka Sylfów
Meliah
...
Wiadomości: 1 268

Stylizacja ładna, fajnie wygląda połączenie różnych kolorów zieleni.

Zastanawiam się nad połączeniem sukienek, ja chyba nie połączyłabym ich ze sobą, albo z tego dodatku z nowego stroju. Coś mi w tym nie pasuje, pokombinowałabym z tym jeszcze C:

Reszta wygląda dobrze, podobają mi się złote elementy na nogach, ładnie dopełniają nogi :>

Fajnie że użyłaś te kwiaty, ja nie miałabym pomysłu na nie zupełnie.

Daję 7/10

Ostatnio zmieniony przez Meliah (18-07-2021 o 23h36)


❀ My Dystopia  ❀
https://64.media.tumblr.com/0c02761cdbb39769497857dd3fa9ae44/ec171a73e03ddab1-64/s540x810/2b406b1b3826faf5d820cfc8324ea012629089b0.gifv

Offline

#1457 18-07-2021 o 23h55

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775



Zacznę od tego co dobre~ twarzy jest mega urocza, leciutka. Ślicznie łączy się z tą różową tasiemką ech zapomniałam jak to się nazywa
Nawet założenie sweterka mogło by tu wyglądać bardzo korzystnie bo fajnie łączy się w tą opaską na głowie a w połączeniu z orientalnym tłem mogło by to stworzyć interesującą całość...
Nio i tak ładnie wygląda obok <3
Niestety na tym skoczę bo to co dzieje się niżej jest odpychające :c
Na pewno połączenie tak dostojnej i majestatycznej sukienki ze swetrem nio w po prostu takim luźnym, niezobowiązującym stylu do mnie nie przemawia. Nio i ta sukienka ni jak nie pasuje mi do tego "stylu" jaki przychodzi na myśl patrząc na tło.
Wiec nio ma się wrażenie że coś nie zagrało. Więc Ja albo poprawiłabym dół zapewne rezygnując z sukienki i tego co tam do niej dobrano albo poszła w innym kierunku rezygnując ze sweterka i tworząc coś bardziej eleganckiego.
Na ten moment zostawię 6/10 nio bo tak połowicznie mi się podoba + otoczenie i chowek

Ostatnio zmieniony przez Igris (19-07-2021 o 00h25)


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#1458 19-07-2021 o 09h24

Straż Obsydianu
Mystification
Pokonała Dahu
Mystification
...
Wiadomości: 2 494

iks

patrzę sobie na tę stylke i tak mam w głowie pytanie "czy tu na pewno wszystko gra?". Kolorystycznie, warstwami wszystko jest super. Trochę szkoda że narzutka przykrywa górę stroju bo widzę że fajnie sobie tam poradziłaś z dobraniem elementów. Ale jest ona dopełnieniem reszty i równoważy poziom bieli i granatu. To na plus. Ale jakoś nie widzę "jelonka" (czy czymkolwiek jest twoja Garda) hasającego po jaskini w butach na obcasie /static/img/forum/smilies/tongue.png Głowa mi się właśnie totalnie nie zgrywa z resztą. Może jeśli masz jakąś konkretną historię dla swojej postaci to bym odebrała to jak należy. Na razie jestem trochę zagubiona z oceną.
8/10


cos mi u mnie nie pasi wiec przyjmę każde rady /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Mystification (19-07-2021 o 09h29)

Offline

#1459 19-07-2021 o 10h51

Straż Absyntu
Amarie
Stażystka
Amarie
...
Wiadomości: 55

Aaa, kolejna czerwona dama ♥
Stylizacja bardzo ładna. Szanuję za wykorzystanie bluzki Candy Lady, ja kompletnie nie wiedziałabym z czym ją połączyć, a u Ciebie wygląda bardzo ładnie ;3
Konstrukcja na głowie wygląda bardzo ciekawe, choć składa się z kilku elementów, sprawia wrażenie całości. Twarz ma coś w sobie, różnobarwne oczy nie przeszkadzają, wręcz przysięgają uwagę.
Ogólnie stylizacja jest dobra, choć jest tutaj sporo kolorystycznych zawirowań. Występuje dużo odcieni czerwieni, brodowego i różu, barwy niestety nie są spójne, jest w nich trochę chaosu. Na przykład krwista czerwień berła pasuje tylko do róż z korony, a kolor stanika jedynie, mniej więcej, do spódnicy. Kolczyki trochę nie pasują tu stylem, nie najlepiej wyglądają z delikatnym diademem na głowie, spróbowałabym zmienić je na inne, trochę bardziej eleganckie. 
Dobrze wygląda tu za to jasna karnacja i białe włosy, podobają mi się w zestawieniu z czerwoną, na ogół, stylizacją ;3
Tło prezentuje się całkiem, całkiem, ładnie ukrywa ten ciemny element nakrycia głowy z setu deamonica, który barwą odcinałby się od reszty.
Jest ładnie, Twoja stylizacja mi się podoba, zostawiam 8.5/10 ;3

Ostatnio zmieniony przez Amarie (20-07-2021 o 18h31)

Offline

#1460 19-07-2021 o 14h37

Młoda Rekrutka
Nishka
...
Wiadomości: 28

Generalnie to nie jest źle. Potrafisz łączyć różne elementy pod względem odcieni danego koloru i tak, by stworzyć coś nowego z różnych warstw. Całość jest estetyczna i nic szczególnie nie odstaje.
Jednak. Mam małe 'ale' co do części od pasa w górę do głowy. Dzieje się tu zdecydowanie mniej niż w innych rejonach. Brakuje mi złotych dodatków, by jakoś zrównoważyć to wszystko. Drugim niepasującym elementem będzie tło. Nie pasuje mi ono zupełnie do postaci, źle wygląda takie połączenie kolorów i nie widzę tu jakiejś historii.
Za całość leci więc 7/10.

Ostatnio zmieniony przez Nishka (19-07-2021 o 15h05)

Offline

#1461 19-07-2021 o 16h13

Straż Absyntu
Ariri
Pomocniczka Jednorożca
Ariri
...
Wiadomości: 322

Kiedy zobaczyłam twoją stylizację, musiałam aż zaklepać. Wygląda nieziemsko. Cudownie dobrałaś do siebie elementy strojów i dodatki. Serio, mogłabym jedynie wychwalać. Masz dużo dodatków, ale ładnie się komponują, dzięki czemu nie jest ich zbyt dużo. No i wspaniale dodałaś tatuaże z różami, które moim zdaniem są ładne, ale często wyglądają paskudnie, kiedy są zbyt widoczne. Ładnie dopasowana sukienka z długimi rękawami (nie pamiętam nazwy) oraz sukienka lisicy. Odmienny kolor kwiatów i butów wprowadzają subtelność i delikatność. Jedynie zmieniłabym kolor cieni na czerwień/róż/pomarańcz, bo zieleń mi tu nie pasuje. Ale i tak 11/10.

Ostatnio zmieniony przez Ariri (19-07-2021 o 22h33)


https://i.ibb.co/tQQ1XZV/Imagine-Dragons-x-JID-Enemy-from-the-series-Arcane-League-5.gif https://i.ibb.co/Rv9LxMr/Imagine-Dragons-x-JID-Enemy-from-the-series-Arcane-League-4.gif

Offline

#1462 19-07-2021 o 16h19

Straż Absyntu
Liraeth
Żołnierka Straży
Liraeth
...
Wiadomości: 596

Ostatnio lubuję się w zielonym, dlatego postanowiłam klepnąć tę stylizację. Kolorystycznie wszystko gra, podoba mi się połączenie dwóch sukienek, z początku nie zauważyłam tej pod spodem. Według mnie nie do końca pasuje ta część po prawej stronie, jakoś dziwnie wygląda. Może warto dodać dodatkową narzutę z tyłu, żeby jakoś uzupełnić ten brak? Chyba najsłabszym ogniwem w stylce jest buzia gardzi, jest taka... zbyt mroczna? Nie rozumiem po co są te czarne łzy, nadają takiej ciężkości, usta wyglądałyby lepiej chyba z naturalnym kolorze. Wzbogaciłabym dodatkowo o jakieś może inne elementy, kolory, akcenty, coby nie było nudno. Nie zrozum mnie źle, jest poprawnie, ale nie ma tego punktu zaczepienia, jest zbyt "płasko". Zostawiam 5/10, bo wiem, że mogłabyś zrobić to lepiej.

// @down: jaśniejsza aura chyba faktycznie wygląda lepiej

Ostatnio zmieniony przez Liraeth (19-07-2021 o 17h45)

Offline

#1463 19-07-2021 o 16h20

Straż Cienia
As7hoCsx73
Żołnierka Straży
As7hoCsx73
...
Wiadomości: 539

Skakałam sobie po wątkach, zobaczyłam Twoją stylizację i stwierdziłam, że pyknę, bo mnie zaintrygowała.
Przy pierwszym spojrzeniu na nią skojarzyła mi się mocno z Koori przez to cudo, które Twoja strażniczka trzyma w ręce, a czego nie potrafię nazwać i przez tą fryzurę, która z tego co pamiętam była przypisana kitsune. Według mnie to odrobinę podobne klimaty, chociaż w zupełnie innym stylu.
Morska kolorystyka przypadła mi do gustu. Ciemne zielenie dobrze współgrają z błękitami i czernią. Nie jestem co prawda przekonana do tej poświaty, która bardzo wyróżnia się na ciemnym, granatowym tle. Średnio mi tutaj pasuje, ze względu na to, że jest to ciepły odcień, a reszta stylizacji utrzymana jest w bardziej zimnych tonach. W dodatku na białym, forumowym tle prezentowało się moim zdaniem lepiej, ale to chyba jedyna rzecz, która zwróciła moją uwagę tym, że niezbyt się zgrywa z całością.
Uwielbiam to, co podziało się na głowie postaci. Jej twarz wydaje mi się poważna, ale w połączeniu z fryzurą, która dobrze oddaje klimat, zielonymi oczami i uszkami jest niezwykle śliczna i przyciągnęła mój wzrok od samego początku. Nie mam pojęcia jak stworzyłaś tą koronę, wydaje mi się, że połączyłaś wiele elementów ze sobą, w różnych kolorach i powstało to cudo, które jest boskie, chyba nie widziałam lepszej korony.
Butelkowy odcień spódnicy, która wychodzi na pierwszy plan naprawdę nadaje świetnego klimatu. Zastosowałaś wiele elementów, które pozornie tworzące bałagan, korzystnie ze sobą wyglądają i podoba mi się to połączenie. Coś, co dzieje się na prawy udzie postaci także jest interesujące, ale ogólnie lubię, gdy postać jest obwieszona, więc tym bardziej doceniam to, że stylizacja jest bogata w elementy. Góra jest w porządku, muszelki dobrze się wpasowują, a opadające rękawy sprawiają, że ręce strażniczki nie wydają się takie puste mimo tego, że nie ma na nich rękawiczek (albo to niebieskie coś to rękawiczki, a nie tatuaż jak mi się wydaje).
Stylizację oceniam na 9.5/10, odjęłam połówkę za zieloną poświatę, ale to jedyne, co nie przypadło mi do gustu w Twojej stylizacji. Reszta jest naprawdę świetna, na pewno musiałaś chwilę nad nią posiedzieć, by osiągnąć taki efekt ^^.

@Liraeth, teraz wygląda cudownie <3

Ostatnio zmieniony przez As7hoCsx73 (19-07-2021 o 17h53)

Offline

#1464 20-07-2021 o 01h19

Straż Absyntu
Ariri
Pomocniczka Jednorożca
Ariri
...
Wiadomości: 322

Bardzo ciekawa stylizacja, która pasuje do otoczenia. Podoba mi się połączenie tego portalu, skrzydeł i śnieżynek, bo dają niesamowity efekt. Bardzo lubię kurteczkę czarownicy, chociaż jeszcze nie miałam okazji jej wykorzystać. Dopatrzyłam nawet tatuaż, który na pierwszy rzut oka nie jest widoczny, ale fajnie wygląda. Do kreacji dodałabym jeszcze jakiś złoty pasek, ale nie za ciężki, aby pasował do butów, ponieważ w okolicy bioder i brzucha brakuje mocniejszego złotego akcentu, podobnie jak jest na dole. Najbardziej jednak gryzie mnie skóra spektral i zamiast niej dałabym białą karnację. Przez kurtkę i rajstopy ciało postaci jest dobrze zarysowane, a przez dużą ilość białych dodatków ręce Gardzi przestają istnieć, co wygląda dosyć dziwnie. Jeszcze dziwniej to wygląda, kiedy ta nieistniejąca ręka trzyma berło. Ocena 8.5/10

Ostatnio zmieniony przez Ariri (20-07-2021 o 04h42)


https://i.ibb.co/tQQ1XZV/Imagine-Dragons-x-JID-Enemy-from-the-series-Arcane-League-5.gif https://i.ibb.co/Rv9LxMr/Imagine-Dragons-x-JID-Enemy-from-the-series-Arcane-League-4.gif

Offline

#1465 20-07-2021 o 13h12

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775



Przyjemna stylizacja, lubię takie kolorowe twory <3
To co przykryłaś sukienką jak najbardziej pasuje, pióra były z pewnością ciekawym wyborem.
Złoty pasek pasuje do tych drobinek na sukience, ale ten księżycowy pasek hmmm sama nie wiem czy jest tam potrzebny.
Mega podobają mi się nóżki są takie "świeże" i "żywe"
Nio i zarówno kolor karnacji jak i włosy to coś co lubię a z tym uszkami wygląda to mega uroczo.
W moim odczuciu ten stroik w dłoni nie pasuje, chyba za sprawą kolorystyki, może lepiej było by pozostawić rączki puste.
Tak samo uważam ze klatka tu nie pasuje, jest jak z innej bajki. Nie wiem jakie maiła by być jej zastosowanie. Bo nie jest ani estetyczna ani nie przywodzi  a myśl skojarzeń.
Ocenię 7/10 

Ostatnio zmieniony przez Igris (20-07-2021 o 13h25)


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#1466 22-07-2021 o 20h27

Straż Absyntu
Liraeth
Żołnierka Straży
Liraeth
...
Wiadomości: 596

Śliczna twarz, która od razu przyciąga uwagę. Jest taka bardzo..bajkowa i urocza. Ikonka na forum bardzo zachęciła mnie by ocenić, tylko troszkę zawiodłam się samym strojem. Uważam, że góra wygląda dość ciężko, jakby twoja postać miała na sobie dosłownie płytę, ale pod kolor sukienki. No i przy okazji nieładnie się odcina. Podoba mi się wykorzystanie rękawów, bo teoretycznie pasują do reszty ubioru. Brońka też dobrze się tu wpasowała, bo wygląda równie bajkowo co gardzia. Pokombinowałabym coś innego z bluzką, ale za buźkę masz o wiele wyższą ocenę, bo jest unikalna. 6,5/10.

Ostatnio zmieniony przez Liraeth (23-07-2021 o 20h59)

Offline

#1467 22-07-2021 o 21h34

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

Kiedy zobaczyłam pierwszy raz na forum tą stylizację to uznałam ją za nieciekawą i brzydką, ale gdy weszłam i zobaczyłam całość zaskoczyłam się. Stylizacja jest mega. Letnia, ma przyjemne kolory i ciekawie użyłaś elementów ze stroju Black Friday. Wpasowały się genialnie. Oczywiście ogromny plus za użycie nagrody miesiąca. Uznałam ją za brzydką, ale gdy zobaczyłam ją u ciebie zabolała mnie lekko zazzdrość i żal, że tego nie kupiłam, bo ty świetnie to wpasowałaś. Twarz nie jest ładna ani brzydka, poprostu jest
9,5/10

Ostatnio zmieniony przez Floy (23-07-2021 o 00h03)


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#1468 23-07-2021 o 05h18

Straż Absyntu
Faren
Przyjaciółka Chowańców
Faren
...
Wiadomości: 3 264

Zdążyłam powiedzieć chyba na Bitwach, ale ta mucha jest wow! Całkowicie czarna karnacja z butelkową zielenią mnie kupuje. Szkoda, że wzory na karnacji nie są też zielone, ale no cóż, nic nie może być idealne. Najbardziej podoba mi się kosmyk w Bathory który tutaj z daleka nawet wygląda jak muszy otwór gębowy, tak długi i cieki. Nie ma co ukrywać, że jestem fanką tej muchy i daje 10/10 <3


świętowałam urodziny Miiko zanim to było modne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

Offline

#1469 23-07-2021 o 15h47

Straż Obsydianu
Yisynore
Strażniczka na Szkoleniu
Yisynore
...
Wiadomości: 164

klepnęłam, bo stylizacja wydała mi się ciekawa, i nie mówię, że wciąż nie jest, ale zawiodłam się trochę ile elementów jest z jednego zestawu. /static/img/forum/smilies/sad.png jasne, że bluzka pasuje do spódnicy a kaptur do peleryny i bluzki pod spodem bo są to zestawy. doceniam dobór butów, który pasuje stylem i kolorem do innych elementów. ogólnie stylizacja wygląda dobrze, pasek i fiolka w łapce świetnie wskazują na alchemiczne powiązania twojej gard, dobór rękawiczki też mi się podoba.
4/10 doceniam historię jaka kryje się za twoją stylizacją i elementami stałymi, ale uważam, że za dużo tu kompletów jak na stylizację z tak wieloma itemami.

/aww, dziękuję!!

Ostatnio zmieniony przez Yisynore (25-07-2021 o 16h26)


https://64.media.tumblr.com/7e40f3852ef1fe68826f3da3a6baef75/0e65300130eb1907-d7/s400x600/5c1833a445e4cb5de3a148c58452b9d582e6dd57.gifv

Offline

#1470 25-07-2021 o 14h04

Straż Cienia
Seasaidh
Żołnierka Straży
Seasaidh
...
Wiadomości: 2 260

https://zapodaj.net/images/312c691cd15f5.png
Jestem pod ogromnym wrażeniem tej stylizacji, nie potrafię nawet dobrze zebrać słów, by opisać własne odczucia.
Udało ci się stworzyć coś naprawdę niespotykanego, oryginalnego i tak dobrze przemyślanego. Stylizacja jest nietuzinkowa, dzięki czemu zdobyła moje serduszko.
Wszystko tak pięknie ze sobą współgra, wszystko idealnie się dopełnia. 10/10, chociaż w mojej opinii zasługuje na wiele więcej.

/awww <3

Ostatnio zmieniony przez Seasaidh (25-07-2021 o 14h26)


a n a n a s e k
https://zapodaj.net/images/30a3352b6f366.gif https://zapodaj.net/images/0025b4f40409f.gif https://zapodaj.net/images/df3e7630af78c.gif







https://zapodaj.net/images/2f1ba5abfd9d3.gif  https://zapodaj.net/images/3295ac45888ac.gif




https://zapodaj.net/images/2f9a3936be7db.gif https://zapodaj.net/images/5a1ddeadbfc7c.gif https://zapodaj.net/images/9ded863b48f09.gif












https://zapodaj.net/images/441e31192ac30.png https://zapodaj.net/images/82f789e669b24.png https://zapodaj.net/images/48275e2ec758d.png





















jedyni słuszni ws: Eve, Tryph i Riss
https://zapodaj.net/images/b479062ac4287.jpg https://zapodaj.net/images/79595790667ca.jpg https://zapodaj.net/images/bd7b9e8f2af0

Offline

#1471 25-07-2021 o 14h22

Straż Absyntu
Rhianwena
Pokonała Kurę
Rhianwena
...
Wiadomości: 809

Jak zawsze przyjemnie tutaj ciebie capnąć.

Seło, co tu się zadziało... Suknia, której praktycznie nikt nie używa, na czele ze mną zresztą, bo nie potrafię z nią nic wykombinować, zrobiła świetną robotę. Ta biżuteria, te naramienniki - cudo, z prostej, wiejącej nudą szmatki, zrobiły po prostu coś pięknego i bojowniczego. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Tak samo doceniam wykorzystanie tych sztyletów, bo za bardzo się z nimi nie lubię.
Ale ta głowa? Robi największe wrażenie. Nie sądziłam, że z tą maską da się zrobić coś tak świetnego. Te korony wymieszane i jeszcze splatające się z fryzurą. Jezku. :-:

Daję 10/10, bo to cudo, pani Seło.


you can't get hurt by something you never had.

Offline

#1472 25-07-2021 o 20h11

Straż Absyntu
gzbtch
Młoda Rekrutka
gzbtch
...
Wiadomości: 17

Głowa twojej Gard bardzo mnie urzekła, więc klepłam!
Reszta stylki nie jest już tak kwiatowa i trochę się zawiodłam :<
Ale nadal jest bardzo ładna, wszystkie ubrania ze sobą współgrają, kolorystycznie śmiga, a zabieg z ukryciem kawałka stylizacji przez ten wielki instrument jest dobry - robi się ciekawiej. Mam wrażenie, że bez niego mogłoby już coś nie współgrać, być zbyt odsłonięte, ujawniać mankamenty.
Chociaż nie lubię połączenia różu z czerwonym, tutaj niespecjalnie przeszkadzają mi te małe elementy.

10/10

Ostatnio zmieniony przez gzbtch (25-07-2021 o 20h17)

Offline

#1473 25-07-2021 o 21h27

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

Zachowana kolorystyka, tematyka też, ciekawa skarpeta/to coś na nodze a i tak jest chaos, który nie jest przyjemny, bardzo ujmuje stylizacji. Użyłaś elementów, które dość ciekawie wyglądają, ale stylka wygląda jakbyś w połowie robienia stwierdziła "nie chce mi się, zostawię jak jest". Pewnie chciałaś zachować minimalizm i prostotę, niestety tutaj  brakuje elementu/elementów do dopełnienia 5/10

Ostatnio zmieniony przez Floy (25-07-2021 o 21h34)


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#1474 26-07-2021 o 16h05

Straż Absyntu
gzbtch
Młoda Rekrutka
gzbtch
...
Wiadomości: 17

Strój fajnie dobrany do tła kolorystycznie, jednak chowaniec trochę psuje całokształt.
Co do samego stroju:
Podoba mi się brak twarzy, te "oczy", jest tak mrocznie, kaptur, jednak uważam, że warto byłoby dobrać inną fryzurę - kosmyk spadający od tak na twarz wygląda kiepsko.
Szyja wygląda jakby zamknięta w jakiś łańcuch, narzutka i sukienka - podoba mi się to dobranie.
Dól jednak totalnie mi się nie podoba - wysokie buty w ogóle mi nie leżą, mają trochę inna fakturę, gdzie wyżej większość jest gładka.
Mgła wysuwa sięna pierwszy plan, jednak jest zbyt jasna - i nawet jeśli komponuje się z latarenką, przy stroju wygląda kiepsko. Raczej dałabym ją na tył.
Skóra. Mocne nie. Chodzi o te kryształy w inne kolorze wystające. Nie leży mi to.
6,5/10 bo stylka na pierwszy rzut oka i na forum wygląda fajnie, ale całościowo jest trochę gorzej.
Tak do końca sukienki (pomijając skórę) jest fajnie.

Ostatnio zmieniony przez gzbtch (26-07-2021 o 16h42)

Offline

#1475 27-07-2021 o 07h37

Straż Obsydianu
Mystification
Pokonała Dahu
Mystification
...
Wiadomości: 2 494

Mi się podoba zamysł stylizacji, coś zupełnie innego niż gotowy zestaw. Znalazło się miejsce i na pastele które są wypełnieniem stylki i na te ciemniejsze kolory, które działają jak kontur wokół Gardy. Każdy element ma ten jeden kolor który pasuje do innego przez co nie ma natłoku zbędnych itemów i kolorów. Dla mnie cała stylka na plus, jedynie dałabym coś pod karnacje bo prześwituje. 10/10

Ostatnio zmieniony przez Mystification (27-07-2021 o 07h42)

Offline

Strony : 1 ... 57 58 59 60 61 ... 85