Forum

Strony : 1 ... 63 64 65 66 67 ... 85

#1601 28-08-2021 o 17h33

Straż Absyntu
Tryphena
Żołnierka Straży
Tryphena
...
Wiadomości: 2 056

Jak widzę tę oto suknię to dla mnie stylówa dostaje +10 do bycia hotuwa as hell oraz +10 do bycia dobrą stylówką. Podobają mi się te nocne kolory przypominasz mi taką wróżkę nocy a różowe elementy ślicznie całość przełamują i nie są one typowe jakie mogłyby być gdybyś użył chociażby złota/srebra więc next plusik. Ta twoja różowa nóżka to już hit w ogóle >.> Ode mnie wsm będzie tyle mało elementów ale wciąż kozak więc 10/10


Moje CV: Zawodowy simp seusia  Zawodowy spammiarz Eve  Zawodowy lizus jelona  Zawodowy ojciec i nauczyciel WDŻ Faren Włatca koła podbiegunowego

Offline

#1602 28-08-2021 o 18h46

Straż Obsydianu
CIementine
Pokonała Kurę
CIementine
...
Wiadomości: 750

Bardzo słodka stylizacja, jak najbardziej pasuje do tła. Podoba mi się co zrobiłaś z twarzą. Pasek pod biustem tak dobrze komponuje się z resztą outfitu, że aż musiałam sprawdzić na wiki czy wchodzi w część stroju summer faery. Kolorystycznie praktycznie wszystko się komponuje. Zastanowiłabym się nad zdjęciem shadow's mistress veil i różanych tatuaży, bo moim zdaniem wprowadzają drobny przesyt, oraz dobraniem butów pasujących do naszyjnika (nawet z tego samego stroju), myślę, że to wyglądałoby dobrze. Mimo lekkich zgrzytów, podoba mi się twoja różowa demonica, dostaje ode mnie 8,5/10


still better lovestory that twilight... is there any better lovestory than twilight tho?
https://static2.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2020/12/charlie-and-carlisle-twilight.jpg

Offline

#1603 29-08-2021 o 09h57

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775



Lubię taką wyeksponowaną prostotę <3 stylizacja ogółem bardzo miła dla oka. Jestem pozytywnie zaskoczona jak ta karnacja z kryształkami świetnie wygląda z tą sukienką. Szal zdecydowanie dodaje jej jeszcze więcej szyku.
Ogromnie też pochwalę główkę postaci świetnie wygląda, uwielbiam te oczy a tutaj wyglądają nio genialnie i robią robotę. Nio i naszyjnik z odrobiną złota za ich sprawą też się wkomponowuję do tej stylizacji pomimo przewagi srebrnych zdobień w ubiorze.
Ciekawym dodatkiem było użycie tej "mechanicznej" rękawiczki nio wygląda groźnie ale się wpasowuje i dodaje pazura super dodatek.
Niestety nie podobają mi się buty ja wiem ze z butami w tej grze jest ciężko i o ile kolor jest trafiony to wydaje mi się że ich styl zupełnie odbiega od reszty...
Nie jestem też fanką tego kadzidła tak po prostu chyba przez jego kolorystykę, moim skromnym zdaniem rzadko wygląda dobrze nio i tutaj mi nie pasuje ale nio możliwe ze jestem uprzedzona wiec przymknę na nie oko.
Czuję też że zmiana tła wyszła by na korzyść stylizacji, coś co dodało by jej jeszcze odrobinę szyku było by mile widziane
Podsumowując całość mi się podoba i ocenię 8/10

Ostatnio zmieniony przez Igris (29-08-2021 o 10h19)


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#1604 29-08-2021 o 12h31

Straż Absyntu
Markiz
Pokonała Kurę
Markiz
...
Wiadomości: 816


kurcze.
Nie jestem zwolenniczką połączenia niebieskiego z różowym, ale o cie panie, ale ci to dobrze wyszło (na szczęście i niebieski i różowy są w podobnych tonach - co rzadko zdarza się w tej grze - i jedno nie odstaje od drugiego// *klask klask* zza zaplecza). Na dobrą sprawę nawet nie mam się do czego przyczepić, bo wszystko mi tu gra. Elementy ładnie się ze sobą łączą i żaden z nich nie wydaje się być tam przypadkowo, więc już to robi robotę. Nie wiem, w którym momencie postanowiłaś dodać tam róż, ale to się sprawdza (damn), chociaż sama bym się na taki duet nie porwała. Bardzo ciekawi mnie jakiej karnacji użyłaś, bo wygląda jak ta jelonkowa, ale gdzie zad? Jeśli to serio ta karnacja, to fenomenalnie ukryłaś tył :oooooo i już za to biję pokłony, serio, bo to jedna z najbardziej niewdzięcznych karnacji. Dodatkowy plus za użycie moderatorskich świetlików, fajnie ożywiają stylizację. Jedyny minus ta żółte akcenty w różowej sukience, bo do niczego nie pasują, ale też nie rzucają się od razu w oczy, więc dopiero po przyjrzeniu się je zobaczyłam i miałam lekkiego zonka, że coś takiego tam jest. Ni mniej, ni więcej ode mnie leci 10/10, bo to zwyczajnie dobrze zrobiona stylizacja :D

Ostatnio zmieniony przez Markiz (29-08-2021 o 12h38)



https://64.media.tumblr.com/9c9b055b6bfe98c35873b945ec9d854d/tumblr_ou4oaarFma1wtcmyco1_640.png

Offline

#1605 29-08-2021 o 15h18

Straż Absyntu
Tryphena
Żołnierka Straży
Tryphena
...
Wiadomości: 2 056

Markiz ty piracka cmo jedna wygladasz przeslicznie i naprawde twoj zamysl jest jednym z oryginalniejszych. Bo ja tam nie widzialam jeszcze cmy w azjatyckim wydaniu i I like it. Elementow nie jest duzo ale wszystko jest slicznie oddane ze lo jesu wez mnie ucz miszczu jeden, w szczegolnosci propsy za uzycie rekawow ktorych nie widzialam by ktokolwiek uzyl. Nogi i ich pattern, twarz no mmmmm. Co ja moge wiecej powiedziec podoba mnie sie fest ze az bym cie zgarnela i zamknela w klatce spokojnie, bez szpilkowania uwu Ode mnie 10/10 bae

Ostatnio zmieniony przez Tryphena (29-08-2021 o 16h50)


Moje CV: Zawodowy simp seusia  Zawodowy spammiarz Eve  Zawodowy lizus jelona  Zawodowy ojciec i nauczyciel WDŻ Faren Włatca koła podbiegunowego

Offline

#1606 29-08-2021 o 15h40

Pomocniczka Sylfów
Acerola
...
Wiadomości: 1 257

Eh za późno tu weszłam - moja wina. Poprzednia stylizacja była cudna od samego użycia włosów, aż po kolory. Co o tobie dużo i twoich stylizacjach mówić Tyrph jak zawsze krzyczy do mnie róż swoją niesamowitością połączony z ciekawym i niebanalnym pomysłem. O ile wszystko piękne, ładnie, kolorami zgrane tak mam wrażenie że na twarzy i głowie przekombinowałaś i nie pasuje tam to co się dzieje 8/10

Ostatnio zmieniony przez Acerola (29-08-2021 o 23h30)


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#1607 29-08-2021 o 19h19

Straż Absyntu
Cherry
Rekrutka
Cherry
...
Wiadomości: 32

Musiałam klepnąć, bo twarzyczka jest przesłodka. Cała stylizacja ma bardzo przyjemny, delikatny klimat. Twoja Gardzia kojarzy mi się z różową mgiełką. Bardzo podoba mi się efekt jaki dało połączenie tych różowych rękawów z narzutką "chosen one". Jedyne co niezbyt mnie przekonuje, to karnacja w połączeniu z butami. Jak najbardziej pasuje do ulotnej wizji, ale ta platforma za bardzo odstaje od reszty. Tutaj mamy zanikającą sylwetkę i nagle fragment obuwia pod pustą przestrzenią. To jedyna rzecz, do której się przyczepię. Poza tym jest cudnie <3
9/10

@down: Dziękuję za opinię <3 Wiem teraz nad czym popracować ^^

Ostatnio zmieniony przez Cherry (30-08-2021 o 11h41)

Offline

#1608 30-08-2021 o 01h23

Straż Obsydianu
Dessa
Rekrutka
Dessa
...
Wiadomości: 38

Uwielbiam takie klimaty: kwiaty, delikatna kolorystyka: to jest to! Niestety twoja stylizacja jest dość pusta, brakuje chociażby akcesoriów na rękach czy przy twarzy, a całość składa się zaledwie z kilku elementów. Te, których użyłaś, ładnie do siebie pasują (no może oprócz tych przeźroczystych butów, które są w zupełnie innym odcieniu zielonego). Podoba mi się też użycie tła, bo fajnie tu wygląda, a jest dość rzadko wykorzystywane. Mimo wszystko całość jest zbyt prosta żebym wystawiła wyższą ocenę 5/10

Ostatnio zmieniony przez Dessa (30-08-2021 o 01h31)


https://i.imgur.com/iN78c7w.png

Offline

#1609 30-08-2021 o 11h45

Pomocniczka Sylfów
Acerola
...
Wiadomości: 1 257

Gdy weszłam na profil i zobaczyłam całość mocno się zaskoczyłam, bo spodziewałam się czegoś innego. Nie wiem czy to był zamierzony efekt, ale duży plus za wykorzystanie tej kurtki ze stroju z eventu letniego jako dodatku, który super zgrał się z atmosferą i jakby ją przedłużył, pierwszy raz coś takiego zauważyłam. Mam wrażenie jakbyś połączyła elementy trzech stroi w jeden. Stylizacja nie jest zgrana. Ten pasek chyba najbardziej mi przeszkadza. Podoba mi się jak zgrałaś kopyta z tymi skarpetkami i masz ode mnie dodatkowe punkty za użycie moich ulubionych uszu. Łańcuch wygląda ciężko i niepotrzebnie tak samo rękawiczki. Ta złota ozdoba tak się wpasowała w skarpetkę, że nie zauważyłam pierwszym razem, lubię takie rzeczy w stylkach. Zostawiam 5/10

Ostatnio zmieniony przez Acerola (30-08-2021 o 16h19)


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#1610 30-08-2021 o 13h43

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 300

Na pierwszy rzut oka stwierdziłam, że to bardzo przyjemna i prosta stylka. Niewiele elementów wcale nie działa na jej niekorzyść, bo nie zawsze przesyt jest wskazany. Jest zwiewnie i spójnie. Brakuje mi jedynie jakiegoś nakrycia na głowę. Korony albo większego wianka. Fajnie wkomponowałaś rękawy chosen one, które nie są najłatwiejszym itemem. Zastrzeżenie mam do oczu, które stwarzają mroczny klimat i totalnie nie pasują do atmosfery, którą roztacza strój. Ogólnie to bardzo poprawna i przyjemna dla oka stylka. Daję 6/10

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (30-08-2021 o 13h46)


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#1611 30-08-2021 o 13h57

Straż Obsydianu
Yisynore
Strażniczka na Szkoleniu
Yisynore
...
Wiadomości: 164

bardzo podoba mi się twój pomysł na tę sukienkę, ponieważ często widuję ją na forum w bardzo oczywistych połączeniach, gdzie ona sama jest główną atrakcją kreacji. u ciebie jest ona idealnie dobrana do paska, ozdób na głowie i niespodziewanie narzutki. muszę przyznać, że mnie to zaskoczyło, bo nie pomyślałabym, że może to dobrze razem wyglądać, a jednak. XD ogromnie podoba mi się połączenie kwiatów na głowie, które idealnie zgrywają się z kolorami w innych elementach stylizacji, rude włosy w ciekawy sposób nadają wszystkiemu pewnej charakterności, atmosfera pasuje jak ulał i świetnie dopełnia kreacji.
10/10 bo jest naprawdę pomysłowo i pięknie, bardzo przyjemna i harmonijna stylizacja.

//jejku, dziękuję!! <3

Ostatnio zmieniony przez Yisynore (30-08-2021 o 19h24)


https://64.media.tumblr.com/7e40f3852ef1fe68826f3da3a6baef75/0e65300130eb1907-d7/s400x600/5c1833a445e4cb5de3a148c58452b9d582e6dd57.gifv

Offline

#1612 30-08-2021 o 16h19

Pomocniczka Sylfów
Acerola
...
Wiadomości: 1 257

nieczęsto zmieniasz stylki i to dobrze, bo chce na to cudo patrzeć jak najdłużej. Nie ma co się dużo rozpisywać to jest świetna stylizacja. Jak zobaczyłam ją pierwszy raz to byłam pod wrażeniem wszystkiego i teraz też jestem. Nie mogę przestać się zachwycać tym jak połączyłaś cień z atmosfery z berłem. Sukienka Wolf Druid jest trudna i sama w sobie brzydka, ale gdy widzę ciebie w żółci i czerwieni. Zastanawiałam się jakich skarpet użyłaś bo widziałam palce stóp, a to jednak buty i skarpety skelethon witch. Pewnie liczyłaś na jakąś bardziej składną i lepiej złożoną ocenę z ciekawym komentarzem, ale niestety przez podziw dla twoich umiejętności nic takiego teraz nie stworzę, w pełni zasłużone 11/10

Ostatnio zmieniony przez Acerola (30-08-2021 o 16h27)


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#1613 30-08-2021 o 21h26

Straż Lśniąca
Lexi
The Crimson Witch
Lexi
...
Wiadomości: 622

Bardzo wiele się dzieje w tej stylizacji i niewiele jest tutaj na plus. Tak naprawdę nie rozumiem zamysłu, jeśli jakikolwiek tutaj był. Niby mróz, śnieg, mroczne korony z masą rogów, widły i te mroźne ręce. Nie widzę w jaki sposób cokolwiek tutaj miałoby się łączyć i to jest największym problemem.
Poza tym, wszystko gryzie się z tym tłem. No dobra, może góra stylizacji współgra przez te demoniczne korony. Ale na tym by się to kończyło. Jeśli już zignoruję panujący chaos, to jest kilka ciekawych itemków - podoba mi się połączenie ten bluzki ze spódnicą. Ale chyba na tym koniec. Zostawiam 2/10, nie widze innej możliwości.


https://cdn.discordapp.com/attachments/479207850493607960/868521614478807071/Lexi.gif

Offline

#1614 31-08-2021 o 12h21

Pomocniczka Jednorożca
Lilnoir
...
Wiadomości: 421

Uwielbiam takie mroczne stylizacje. Piękna góra, te poroża, korony i rogi bardzo ładnie dopasowane i pod względem koloru, jak i kształtu. Tułów też fajne skomponowany, idealnie nawiązujący do góry. Wybrane białych włosów w punkt podkreśla czerwień, czerń i złoto całej stylizacji. Pioruny też fajne, podkreślają moc i potęgę postaci. Jedynie dół za bardzo mi się nie podoba. Według mnie te buty/skarpety są z innej bajki, a przez ich długość, a raczej ich  jakoś dla mnie nie komponuje się z resztą stroju. Kielichy są ok, choć dla mnie to już chyba zbędny element, bo już i tak dużo się dzieje. Mimo to bardzo mi się podoba i daje mocne 8,5/10.



https://i.pinimg.com/originals/17/d6/74/17d674cd5d6abb3a7e893605fe3ccfec.gif

Offline

#1615 02-09-2021 o 23h32

Straż Absyntu
caesia
Stażystka
caesia
...
Wiadomości: 43

Dzieje się, oj dzieje /static/img/forum/smilies/smile.png.
Po pierwsze podoba mi się, że udało ci się ogarnąć tyle elementów i nie powstał chaos. Piękna kolorystyka całego stroju (bardzo pasująca do chowańca), góra jest świetna, nie lubię tej wielkanocnej bluzki, ale jest świetnie zakryta, a jednocześnie wykorzystany jest jest jest najlepszy element, czyli kołnierz.
Zrezygnowałabym tylko z tego elementu ogrowego stroju, jakoś te strzałki mi nie do końca pasują i mam wrażenie, że troszkę za dużo się jednak dzieje na rękach.
8,5/10

Ostatnio zmieniony przez caesia (02-09-2021 o 23h38)

Offline

#1616 03-09-2021 o 00h04

Straż Absyntu
Tryphena
Żołnierka Straży
Tryphena
...
Wiadomości: 2 056

Stylowka prosta aczkolwiek mega ladna. Wszystko sie ze soba zgrywa i laczy tworzac taki look takiej wladczyni ktora wybrala sie ona na spacer po ruinach. Twarz to juz w ogole cud miod malina. Ode mnie bedzie 10/10 bo nie ma sie czego czepiac
@down
Właśnie sobie dopiero teraz zdałam sprawe z tego ze to zestaw jest XDDD

Ostatnio zmieniony przez Tryphena (04-09-2021 o 02h06)


Moje CV: Zawodowy simp seusia  Zawodowy spammiarz Eve  Zawodowy lizus jelona  Zawodowy ojciec i nauczyciel WDŻ Faren Włatca koła podbiegunowego

Offline

#1617 03-09-2021 o 10h54

Straż Absyntu
Thesana
Pokonała Kurę
Thesana
...
Wiadomości: 787

Bardzo podoba mi się to co zrobiłaś na twarzy i jakich dodatków użyłaś na głowie. Wygląda to obłędnie i te kolorki tak ślicznie to uzupełniają. Sama stylizacja już nie robi na mnie takiego wrażenia, owszem kolory ładne ale jest to w sumie komplet, nic porywającego.


7/10


~~ Te włosy to MASHA

Ostatnio zmieniony przez Thesana (04-09-2021 o 01h45)


https://eldarya-clothes.tumblr.com/

https://images90.fotosik.pl/647/69b554a04ef265d9gen.jpg

Offline

#1618 03-09-2021 o 14h58

Straż Cienia
Sylphe
Pokonała Kurę
Sylphe
...
Wiadomości: 886

Twarz Twojej Gardzi wygląda wręcz fenomenalnie, inaczej niż zwykle co jest bardzo na plus. Twoje stylizacje nigdy nie są przepełnione dodatkami, co również mi się podoba, bo sama nie potrafię się ograniczyć. Kolorystyka również na plus, widzę białe stylizacje, więc od razu +10 do do oceny ;p Coś co mnie intryguje, to włosy - cały czas się zastanawiam z jakiego są zestawu, bo w połączeniu z kapeluszem pasują idealnie. Stylizacja ładna, staranna, nie ma się do czego doczepić, 10/10, bo białe stylizacje to jednak moja słabość.


https://i.imgur.com/Tv57Pfd.png

Offline

#1619 04-09-2021 o 01h43

Straż Absyntu
Thesana
Pokonała Kurę
Thesana
...
Wiadomości: 787

Zawsze podobały mi się twoje stylizację, zawsze dopracowane, spójne, idealnie wyważone.
Tutaj wyszystko pasuje idealnie, nic się ze sobą nie gryzie.


Daje 10/10

Ostatnio zmieniony przez Thesana (04-09-2021 o 02h23)


https://eldarya-clothes.tumblr.com/

https://images90.fotosik.pl/647/69b554a04ef265d9gen.jpg

Offline

#1620 04-09-2021 o 02h20

Straż Absyntu
Tryphena
Żołnierka Straży
Tryphena
...
Wiadomości: 2 056

Stylowke masz z pewnoscia prosta za czym nie przepadam bo kazdy wie ze ja to naciepielic lubie a na to jeszcze wiecej aczkolwiek nie moge powiedziec ze jest brzydko czy cos bo jest zupelnie odwrotnie. Rzadko kto uzywa tej marynarki a przynajmniej ja sie nie spotkalam dlatego tez ciesze sie z tego tytulu ze ja widze u ciebie. Zastanawia mnie tylko... gdzie podzialas spodnie hahah I pamietam ze kiedys to pisalam ale sie powtorze KOCHAM ciemna karnacje z bialymi ubraniami i tworzacy sie w ten sposob kontrast no po prostu sie napatrzec nie moge, a noocne tlo wszystko podbija. Szczerze mowiac jestem niewyspana i nie wiem co jeszcze moge zachwalac ale wiedz ze jestem twoim (juz nie) tajemniczym fanem jezeli mowa o stylowki uwu 10/10
osoba nizej nie bij za zielone usta wciaz szukam czerwonych na targu T.T

Ostatnio zmieniony przez Tryphena (04-09-2021 o 17h29)


Moje CV: Zawodowy simp seusia  Zawodowy spammiarz Eve  Zawodowy lizus jelona  Zawodowy ojciec i nauczyciel WDŻ Faren Włatca koła podbiegunowego

Offline

#1621 05-09-2021 o 11h30

Debiutantka
Serafiel
...
Wiadomości: 148

10/10 a jakżeby inaczej.
To jak pracowicie ujednoliciłaś wszystkie elementy by uzyskać stylizacje imitująca ciało jest niesamowite. Idealnie dopasowałaś, podrasowałaś, tak by nie było widać gdzie jeden element się kończy a drugi zaczyna.
Pięknie, brak mi słów, gratuluje. Żałuje tylko, że te złocenia na skrzydłach nie maja innego elementu w stylizacji, na przykład ten księżyc na kapeluszu, który by je jeszcze bardziej wyróżnił. Trochę to daje taki tyci zawód, że ten księżyc ni w 5 ni w 10 się wpasowuje... ale i tak stylizacja istny majstersztyk.
Podziw, pełna parą ^_^

Ostatnio zmieniony przez Serafiel (05-09-2021 o 11h35)


https://zapodaj.net/images/edc008d63b5f5.png -> aktualna misja: Szpiegowanie Straży Cienia ... jak się okazuje ale ciiii, to tajemnica.

Offline

#1622 05-09-2021 o 11h42

Straż Absyntu
Thesana
Pokonała Kurę
Thesana
...
Wiadomości: 787

Zawsze będzie u mnie dużym plusem użycie tej karnacji. Sama ją również uwielbiam. Podoba mi się użycie odcinkowych elementów stroju oraz to jak połączyłaś to z resztą. Kolory pięknie wyglądaja z tą karnacją, nie mam się do czego przyczepić.


10/10


https://eldarya-clothes.tumblr.com/

https://images90.fotosik.pl/647/69b554a04ef265d9gen.jpg

Offline

#1623 05-09-2021 o 16h06

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała Dahu
Myrida
...
Wiadomości: 2 960

Wstrzymałam się trochę z oceną, bo zauważyłam, że coś jeszcze zmieniłaś.


A więc zaczynam. /static/img/forum/smilies/tongue.png

Nie mam pojęcia skąd masz tą suknie, ale prezentuje aż się w niej cudownie. Kreacja gustowna, z klasą a jednocześnie z lekkim pazurem.

Te włosy, które wyglądają strasznie w innych kolorach niż czarny wykorzystałaś wspaniałe! W połączeniu z kapelusikiem są klasą samą w sobie.
Podoba mi się również naszyjnik, świetnie dobrany.

Jak już wspominałam nie wiem skąd masz suknie i czy jest to jeden element czy stworzona przez ciebie kompozycja, ale prezentuje aż się w niej świetnie.

Cała stylizacja jest prosta, ale z klasą! Podoba mi się i daję wielki kciuk w górę!

Wspomnę jeszcze o tle, które przywodzi na myśl sale balową, bardzo ładnie się prezentuje i dobrze wpasowuje w charakter stylizacji.

Jedyne czego mi brakuje to jakieś akcesoriów do ręki lub jakiś dodatek w postaci atmosfery żeby kreacje dopełnić, ale i bez tego jest naprawdę dobrze.


9,5/10

Ostatnio zmieniony przez Myrida (05-09-2021 o 23h08)


Patrzcie i podziwiajcie kocią mnie autorstwa @Anatea https://i.ibb.co/ygNQv3x/m8-1.png

Offline

#1624 05-09-2021 o 17h20

Straż Absyntu
Igris
Pokonała Kurę
Igris
...
Wiadomości: 775



awww intrygująca i przyciągająca kolorystyka
nie mam się tu za bardzo o co przyczepić bo całość jest spójna nio można by było odjąć ten pojedynczy badylek do ręki bo moim skromnym zdaniem on nie wygląda zbyt korzystnie łączny w taki sposób z kwiatkową atmosferką i pelerynką i jego zieleń nie jest tak zgaszona jak ta która przeważa w całości ale z drugiej strony pasuje do myśli przewodniej wiec jeśli tobie się tak podoba to może zostać.
Podobają mi się buty, na początku byłam nieco zaskoczona ale one bardzo mi tu pasują może nawet dodałam bym coś extra do stylizacji właśnie pod kolor tego szarawego zdobienia w tych budach bo naprawdę ładnie pasuje to kolorystycznie.
Jestem też oczarowana tymi wszystkimi drobinkami w atmosferce to chyba część tych "atmosferowych kwiatków" w połączeniu z resztą atmosferek wygląda to naprawdę magicznie.
Za to za zupełnie zbędne uważam wykorzystanie tej wodnej kulki nio nie pasuje mi do tego obrazu i reszta wygląda lepiej kiedy o niej zapominam.
Mam też troszkę niedosyt dotyczący samej twarzy biała karnacja i taka prostota na niej sprawia że wygląda to nie wyraźnie i nie zbyt ciekawie brak w niej jakiegoś charakteru.
Nio ale biorąc pod uwagę pierwsze dobre wrażenie ocenię 8/10

Ostatnio zmieniony przez Igris (05-09-2021 o 17h57)


https://i.imgur.com/ZX0MXSz.png

Offline

#1625 05-09-2021 o 22h51

Straż Cienia
Sylphe
Pokonała Kurę
Sylphe
...
Wiadomości: 886

Te złote dodatki w stylizacji to wisienka na torcie, w szczególności bardzo mi się spodobało połączenie góry sukienki Absyntu z elementami rękawów. Duży plus również za wykorzystanie jelonkowej karnacji i ukrycie dolnej części w warstwach spódnicy (mam nadzieję, że się nie pomyliłam i faktycznie to jest ta karnacja :x). Kolorystycznie również mi się podoba, nawet choćbym chciała, to nie mam się czego doczepić. Jedynie co mi tutaj wadzi, to jednak odznaczający się kolorystycznie diadem - jak się bliżej przyjrzeć, to jednak trochę różni się od złotych spinek we włosach. Ode mnie 9,5/10.


https://i.imgur.com/Tv57Pfd.png

Offline

Strony : 1 ... 63 64 65 66 67 ... 85