Forum

Strony : 1 ... 76 77 78 79 80 ... 85

#1926 09-07-2022 o 15h24

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

Wygląda trochę jak postać z Czarodziejki z Księżyca albo innego Anime typu magiczne dziewczyny. No trochę mi tło nie pasuje ale nie jest aż tak źle. 7/10

Ostatnio zmieniony przez unowa (09-07-2022 o 15h26)


=^..^=

Offline

#1927 11-07-2022 o 12h40

Straż Cienia
Cansani
Żołnierka Straży
Cansani
...
Wiadomości: 482

Stylóweczka przyjemna dla oka - kolorystycznie nic się ze sobą nie gryzie, jednakże... strój jest chyba trochę zbyt minimalistyczny jak na moje gusta. Poza paroma itemami wrzuconymi na Gardzię za wiele się tu, niestety, nie dzieje. Tą pustkę troszkę stara się zapełnić animowane pianino, jednakże niezbyt skutecznie. Dobrze byłoby puścić wodze fantazji i pokombinować z jakąś peleryną/czymś na ramiona, butami/skarpetami/ozdobami na nogi czy akcesoriami na głowę/makijażem, bo w tych miejscach Gardzia wydaje się świecić pustkami. Daję 4,5/10, bo stworzyłaś fajną bazę, która prosi się o rozwinięcie o pozostałe itemy.


https://64.media.tumblr.com/aca3a3be3ce2a5b23732e6b375c29ede/tumblr_pk8rkbaTE31qikqc7o4_250.gifv https://64.media.tumblr.com/e32da79f5b7ecacaad2483ee0226084f/tumblr_pk8rkbaTE31qikqc7o6_250.gifv https://64.media.tumblr.com/5be023b27dfc90fc802c851cd3b3de8c/tumblr_pk8rkbaTE31qikqc7o5_250.gifv

Offline

#1928 12-07-2022 o 11h31

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała Dahu
Myrida
...
Wiadomości: 2 960

Miałam trochę problem z tą stylizacją. Z jednej strony mi się podoba a z drugiej jednak coś w niej nie gra.

Jestem zachwycona faktem że pasuje do chowańca! Jej charakter również mi się niezmiernie podoba.

Jednak coś to zgrzyta. Usinelabym te skarpetki z nóg (te białe pierzaste) kłócą cię z resztą. Może dlatego że mają elementy kolkowate czego brakuje w reszcie stroju.

Pozbyłabym się też białej peleryny. Wydaje mi się że wiem co chciałaś osiągnąć dodając ja ale to jednak nie ten element który by to umożliwił. Jest zdecydowanie za długa, to jak się układa również gryzie się z całym ubiorem.


Ogólna ocena 7/10 bo stylka jest jednak śliczna a podmiana kilku elementów dopełniłaby charakter.

Ostatnio zmieniony przez Myrida (12-07-2022 o 21h53)


Patrzcie i podziwiajcie kocią mnie autorstwa @Anatea https://i.ibb.co/ygNQv3x/m8-1.png

Offline

#1929 18-07-2022 o 04h28

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

Niby wszystko wygląda ładnie i się układa, ale trochę nie pasuje mi to że na postaci nie dzieje się praktycznie nic a wokół niej lata bardzo dużo rzeczy. Ano i jej twarz wygląda tak jakby jej ktoś wrzucił gwoździe do kanapki. Ale kolory są ładne więc. 5/10


=^..^=

Offline

#1930 19-07-2022 o 21h56

Straż Cienia
Tsuyami
Strażniczka na Szkoleniu
Tsuyami
...
Wiadomości: 225

Uważam, że kierunek w którym szłaś jest bardzo ciekawy. Ale brakuje mi w niektórych częściach tej kreacji takiego błysku jakieś biżuterii. No i troszkę mi się wszystko zlewa z tłem, bo jest fioletowe, tak jak atmosfera i cała kreacja. Mimo tego, iż jest złoty popiół, to i tak brakuje mi czegoś co wyciągnęło twoją Gardienne do przodu. Krystaliczna sukienka w połączeniu z tą narzutą tworzy ciekawe combo. Ale zaś, brakuje mi czegoś na szyi co byłoby najlepiej złote, tak samo na dole czyli buty. Szkoda, że twoja Gardienne nie ma żadnego makijażu, albo jakieś ozdoby na głowie by dopełnić wszystko. Dość ciekawy pomysł, ale zabrakło mi czegoś co posegregowałoby wszstko.
5/10

//
Próba zrobienia Seraphine, ale brakuje mi właśnie takich ciężkich butów, które nie mają dziwnych wstawek, no i fajnych bufaistych rękawów.  ♥

Ostatnio zmieniony przez Tsuyami (24-07-2022 o 19h13)



https://imgur.com/jd7SWBw.jpg

Offline

#1931 24-07-2022 o 13h34

Straż Absyntu
Satiiira
Pokonała Dahu
Satiiira
...
Wiadomości: 2 650

Muszę przyznać, że cała Twoja stylizacja oraz tło, którego użyłaś przeniosły mnie myślami do jakiejś innej gry, innej rzeczywistości /static/img/forum/smilies/big_smile.png Podoba mi się ten miejsko-wróżkowy klimat, kojarzy mi się bardzo z aktualnie trwającym w LoLu wydarzeniem Czarodziejek Gwiazd /static/img/forum/smilies/big_smile.png Włosy z tegorocznego eventu wyglądają obłędnie - da się zauważyć, co miałaś na myśli tworząc stylizację. Postarałabym się jednak trochę ujednolicić kolory, bo te ciężkawe, brązowe buty niezbyt pasują mi do zwiewnej, fioletowej sukienki. Pasek również niestety źle się "układa" na sukience, jest on po prostu na nią zbyt mały. Bransolety również wydają się trochę zbyt masywne, ale myślę, że to wrażenie dałoby się załagodzić zmianą ich koloru na jakiś  bardziej kompatybilny z niebieskością skrzydeł lub fioletem sukienki. Stylizacja ma fajny vibe, dobrze się czuję patrząc na nią, ale jednak są pewne niedociągnięcia, które nieco mi przeszkadzają przy dłuższej obserwacji.

6,5/10

Ostatnio zmieniony przez Satiiira (24-07-2022 o 13h39)


https://i.pinimg.com/originals/88/28/22/882822d7cbd72ace83e26abfd35d834e.gif

Offline

#1932 27-07-2022 o 03h01

Straż Cienia
LexanitaFoxx
Pokonała Kurę
LexanitaFoxx
...
Wiadomości: 823

Kolorystyka tego stroju średnio mi się podoba i nie rozumiem użycia kaptura do włosów z księżycem. Trochę to nie pasuje, bo widać z tyłu włosy na tym księżycu. Jednak twarz postaci jest bardzo ładna, tak samo jak góra stroju. Natomiast jak już patrzę od pasa w dół, to zaczyna mi się nie podobać. Kwiatki przy butach bardzo się odcinają przy tym zielonym czymś na nogach. Element atmosfery mi kolorystycznie nie pasuje do stroju.

Oceniam niestety nisko, bo 4/10.


Zapraszam na swojego discorda :Kawiarnia
https://imgur.com/3rZMS2B.gif

https://imgur.com/SsQNG5I.gif

https://i.imgur.com/B8ss1qN.gif

https://i.imgur.com/rPjjzgj.gif

Offline

#1933 27-07-2022 o 23h58

Straż Absyntu
Ilmaris
Pokonała Kurę
Ilmaris
...
Wiadomości: 701

Burza i gęstość tych włosów mnie powala.
W pozytywnym sensie! Naprawdę robią dobrą robotę.
Ogólna kolorystyka mi się podoba. Super jest to, że niektóre elementy pasują do tych listków na łuku. Sukienka jest dosyć kłopotliwa moim zdaniem. Należy do tych, co w zasadzie nie potrzebują dodatków, bo już sama w sobie jest strojna. Mimo wszystko wygląda ładnie i spójnie. Twarz Gardzi jest ładna, ale ten makijaż i dodanie jeszcze okularów sprawiło, że te oczy wydają mi się bardzo...wypukłe? Nie jestem pewna, czy dobrego słowa użyłam, ale myślę, że pasuje.
Ogólna ocenka 7,5/10 ^^

Ostatnio zmieniony przez Ilmaris (28-07-2022 o 00h03)


Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać.

Offline

#1934 30-07-2022 o 23h42

Straż Absyntu
Liraeth
Żołnierka Straży
Liraeth
...
Wiadomości: 596

Świetny strój naprawdę. Podobają mi się te klimaty troszkę a'la Jasminy czy Esmeraldy, te wszystkie błyskotki, bransolety, jakieś ozdoby to wszystko ma jeden smak i nie będę ukrywać, że wygląda to jak wydany komplet przed beemov. No nie mam za bardzo do czego się tu przyczepić, ale tak jak podoba mi się strój tak głowa zdecydowanie mniej, bo wygląda "ciężko", coś mi nie gra z tymi ozdobami, albo z jej mimiką, no nie jestem przekonana, ale coś mi nie pasuje. Fryzura okej, mocny mejkap też, ale ta otoczka wokół głowy mi ciąży i chyba twojej postaci też. Dlatego zostawiam 7,5/10 mimo wszystko ciekawa stylizacja.

Offline

#1935 31-07-2022 o 18h12

Straż Absyntu
Ilmaris
Pokonała Kurę
Ilmaris
...
Wiadomości: 701

Jedno słowo. Kolorystyka.
Już bym mogła dać 10, ale wypowiem się bardziej xD
Wyglądasz jak lodowa wojowniczka lub asasyn. Z tym asasynem skojarzyło mi się, bo masz zasłonięte usta maską. Wszystko świetnie do siebie pasuje, nawet te rękawy, które troszkę się wyłamują, bo pasują do klejnotów obok.
Nie mam nic więcej do powiedzenia, 10/10! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Piękna stylka, jedna z ładniejszych jakie widziałam <3

Ostatnio zmieniony przez Ilmaris (31-07-2022 o 18h16)


Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać.

Offline

#1936 31-07-2022 o 23h15

Straż Cienia
unowa
Debiutantka
unowa
...
Wiadomości: 130

Nie wiem co mam powiedzieć... To po prostu jest piękne! Te Anielski motyw, te złote elementy, ta twarz ta twarz, ale trochę nie podoba mi się to że przez ilość tych elementów praktycznie nie widać tej karnacji z oczami. No i ten dym sprawia że tych rzeczy jest trochę za dużo. 10/10

Ostatnio zmieniony przez unowa (01-08-2022 o 20h53)


=^..^=

Offline

#1937 07-08-2022 o 11h42

Straż Absyntu
Cuks
Pomocniczka Sargouseta
Cuks
...
Wiadomości: 4 793

Wyglądasz fantastycznie! Ja sama mam mały problem z używaniem tej sukienki, bo mam wrażenie, że jest to na tyle duży i bogato zdobiony element, że trudno go założyć i nadal wyglądać oryginalnie, a nie jak ubrana w gotowy zestaw, ale ty wspaniale sobie z tym poradziłaś! Muszę cię też ogromnie pochwalić za użycie najpaskudniejszego elementu na świecie, czyli tych skrzydeł sięgających podłogi. Szczerze nie sądziłam, że da się ich użyć w taki sposób, żeby wyglądały naprawdę dobrze (nie na zasadzie, że w stylizacji tyle się dzieje, że chaos odciąga od nich uwagę, więc nie przeszkadzają), a jednak dokonałaś tego. No i ta twarz! To, co zrobiłaś, jest przepiękne i nie mogłabym niczego skrytykować, nawet gdybym bardzo chciała.

10/10!

Offline

#1938 07-08-2022 o 13h06

Straż Obsydianu
Dimitri
Żołnierka Straży
Dimitri
...
Wiadomości: 631

Pozwolę sobie powiedzieć, że bardzo gratuluję okiełznania tej sukienki! Osobiście poddałam się już dawno, ale dzięki Tobie mogę spróbować jeszcze wrócić do próbowania :> Sam fakt, że nie dałaś aż tak wielu elementów, a stylka i tak wygląda tak dobrze, jest dla mnie... Bum. Wielki. Do tego te włosy tak dobrze idą w parze z tym kwiatkiem, który swoją drogą też uważam za dość trudny do użycia... Cóż to za arcydzieło tu stworzyłaś! OwO
Jeśli miałabym jednak wytknąć jedną rzecz, która nie podoba mi się aż tak, to byłyby to rozcięte usta. Im dłużej się im przyglądałam, tym bardziej odejmowały delikatności stylce.
Tak więc daję porządne 9/10 :>

//Dziękuję, barmi mi miło usłyszeć takie rzeczy od osoby z tak cudowną stylką (/w\)

Ostatnio zmieniony przez Dimitri (07-08-2022 o 19h49)


https://i.imgur.com/J4hu0Ea.gif

Offline

#1939 07-08-2022 o 13h07

Straż Absyntu
Ilmaris
Pokonała Kurę
Ilmaris
...
Wiadomości: 701

Uwielbiam takie mroczne klimaty! Bardzo podoba mi się twarz Twojej Gardzi; te puste oczy i usta super wyglądają.
Gdy spojrzałam na tułów w pierwszej chwili pomyślałam, że bielizna jest pod spodem, a na niej jakiś prześwitujący materiał. Dopiero po chwili zorientowałam się, że to sukienka jest z tyłu! O///O To było miłe zaskoczenie, udało Ci się mnie zachwycić /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ta pelerynka też wygląda bardzo ładnie, a buty to już w ogóle jest majstersztyk. Tło też pasuje.
Ogólna ocenka 9/10 Bardzo ładna stylka, podoba mi się i udało Ci się mnie zaskoczyć z tą sukienką

Ostatnio zmieniony przez Ilmaris (07-08-2022 o 13h20)


Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać.

Offline

#1940 07-08-2022 o 19h51

Straż Obsydianu
Dimitri
Żołnierka Straży
Dimitri
...
Wiadomości: 631

Okej, powiem tak: cudowna stylka! Przyznam się, przed przyjrzeniem się jej, zobaczyłam skleję Cuksa, co zainspirowało mnie do zajrzenia na Twój profil :>
Szczególnie podoba mi się makijaż! Jest taki kolorowy i egzotyczny, sama bym takiego pewnie nie zrobiła -w-
Za to stroik? O mój, cóż za skomplikowana piękność! Naprawdę nadaje stylce blasku, nie tylko sama atmosfera ;> Szczególnie podoba mi się to, w jaki sposób wkomponowałaś ten nieokiełznany dotąd piórowy stroik, masz za to mój dogłębny szacunek! Samo ubranie też wygląda na skomplikowane, ale jest stworzone w konkretnym stylu i pięknie zgrywa się zarówno ze stroikiem, jak i z twarzą! Ogólnie wszystko jest piękne i nie wiem co tu dużo mówić.
10/10!

Ostatnio zmieniony przez Dimitri (07-08-2022 o 20h41)


https://i.imgur.com/J4hu0Ea.gif

Offline

#1941 26-08-2022 o 13h20

Straż Absyntu
Liraeth
Żołnierka Straży
Liraeth
...
Wiadomości: 596

Pamiętam lisa z forum, więc pozwolę sobie znajomą twarz skomentować. ;)

Na początek już czuję klimat halloween patrząc na twoją postać. Fajno, bo w sumie już tęskno mi i za jesienią i za mrocznymi klimatami jakie daje nam halloween. Zaczynając od głowy: korona w połączeniu z kwiatami i uszami wygląda w porządku. Sama twarz postaci pasuje do tego całego vibu jaki stworzyłaś, nawet te przedłużone usta jakkolwiek się nazywały. Średnio w sumie podoba mi się ta bielizna na sukience, ale z drugiej strony byłoby nudno bez niej więc xd ciężko stwierdzić. Sama ta narzuta sprawia wrażenie takiego złego czerwonego/czarnego lisiego kapturka. Co do nóg to wydają mi się zbędne niektóre elementy, chociażby ten item niczym płotek, jakoś tak ciężko całość się zgrywa. Zmieniłabym coś przy tych nogach zdecydowanie, a tak to jest ok. Tło również dużo tu daje na plus, jak dla mnie to 7/10

Ostatnio zmieniony przez Liraeth (26-08-2022 o 13h32)

Offline

#1942 08-09-2022 o 02h57

Straż Absyntu
Allarah
Debiutantka
Allarah
...
Wiadomości: 115

Jedyne co mi sie tu podoba to kolorystyka i dodanie tam zielonego.
Cała reszta powyżej torsu wydaje mi się taka blada, za płytka.
Doł jest zbyt przepełniony.
3,5/10

Ostatnio zmieniony przez Allarah (09-09-2022 o 04h16)


Tak to ja Venumass uwu
https://cdn.discordapp.com/attachments/530493045620211712/933502090960068608/undefined_-_Imgur.gif

Offline

#1943 08-09-2022 o 19h11

Straż Lśniąca
Lexi
The Crimson Witch
Lexi
...
Wiadomości: 621

Och, przebrałaś się w nocy. Stylizacja na pierwszy rzut oka wygląda bardzo ładnie. Dopiero gdy się jednak przyjrzymy, widać dziwne elementy, które psują odbiór całego stroju. Zacznijmy od plusów - kolorystyka jest naprawdę moja; uwielbiam ją i więc i za to leci pierwszy plusik. Po drugie, podoba mi się, że została tutaj użyta ta ciężka sukienka, która stanowi w sumie tylko pelerynę. Robi jednak wrażenie.
Wszystko jednak zaczyna tracić urok, gdy widzę nie tylko złoto, ale też te elementy kremowe czy srebrne. Nie rozumiem, po co one się tutaj znajdują i tylko psują cały efekt. Twarz też wydaje się być taka bez wyrazu i zwyczajnie nie podoba mi się. Więc zostawiam tutaj zawrotne 6/10.


https://cdn.discordapp.com/attachments/479207850493607960/868521614478807071/Lexi.gif

Offline

#1944 11-09-2022 o 00h30

Straż Absyntu
Ilmaris
Pokonała Kurę
Ilmaris
...
Wiadomości: 701

Lexi, kocham Cię w tej stylizacji!
To jedna z najbardziej epickich stylek jakie widziałam na forum. Niestety nie umiem wypowiedzieć się bardziej, ponieważ właściwie nie ma o czym mówić. Pozamiatałaś! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Złoto i czerwień pasują do siebie idealnie, dopasowałaś elementy tak, że wyglądają jak jeden strój. Świetny pomysł z tym gorsetem, aby go dopasować do tej sukienki.
Kocham ten strój i daję ci 15/10! <3

Ostatnio zmieniony przez Ilmaris (11-09-2022 o 00h35)


Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać.

Offline

#1945 11-09-2022 o 11h06

Straż Obsydianu
Coma
Młoda Rekrutka
Coma
...
Wiadomości: 10

Okay. Zacznę od tego co na początku mi się pomyślało. Twoja stylizacja jest pusta i przesadzona jednocześnie.
A teraz tłumaczę o co mi chodzi.
Jeśli chodzi o kolory to jest w porządku. Tło jest mocno fioletowe - tak jak twoja postać, przez co wydaje mi się, że ona trochę ginie. Ale z drugiej strony chyba takie tło jest najodpowiedniejsze i tam pasuje.
Duży plus za kolory. Widać, że starałaś się, żeby każdy kolor miał chociaż dwa elementy na strażniczce - żeby się nie wyróżniał. Niestety tutaj pojawia się problem z pustymi oczami. One są bardzo ciemne i przez to mocno się wyróżniają. Sama ich przez to raczej nie używam. Zbędny jest też według mnie ten tatuaż na ręce i głowie - też kolorystycznie się odznacza - to nie ten sam odcień złota co na szyi, butach i uszach.
Podoba mi się jak kolorystycznie wgrałaś w to wszystko harfę, która jest moim zdaniem dość trudnym elementem - jest duża i obciąża stylizację, a tutaj nawet pasuje.
Nie pasuje mi też ten gorset. Też się wyróżnia i jest dość brzydki.
Finalnie, twoja stylizacja jest w porządku, chociaż mi niespecjalnie się podoba. Nie do końca wiem co przedstawia. Jakiegoś mrocznego elfa muzyka? Brzmi to dla mnie trochę komicznie i przez to ja sama źle odbieram to co widzę, jako takie naciągane. Stylizacja jest poprawna. Nie ma niczego do czego mogę się przyczepić, że jest źle. Po prostu absolutnie nie mój klimat, nie powala. Czegoś w niej brakuje, a jednocześnie wydaje mi się za ciężka.
Daję 6/10

Ostatnio zmieniony przez Coma (11-09-2022 o 11h26)

Offline

#1946 11-09-2022 o 23h16

Straż Cienia
Bumi
Odpowiedź na Wszystko
Bumi
...
Wiadomości: 42

Przede wszystkim ładna, spójna kolorystycznie i estetycznie przyjemna dla oka stylizacja. Fajnie wybija się ta czerwień przy tym odcieniu blondu. Plus bardzo fajny dodatek, który tworzy efekt bokeh żółte światełka i to pasuje do tła na którym jest widoczna jaskinia. W tle też odbija się żółte światło. Jedynie pozbyłabym się tej czarnej, mocnej ozdoby na szyi, może czymś innym zastąpiła i trochę zmieniła twarz- ale to tylko mój gust. Tak nie do końca moje klimaty, ale i tak solidne 6.5/10.


https://cs-luzownia.pl/uploads/monthly_2020_06/13250.gif.eff125c57bc5cc3597e8f86df19c48b5.gif

Offline

#1947 13-09-2022 o 23h03

Straż Absyntu
Ilmaris
Pokonała Kurę
Ilmaris
...
Wiadomości: 701

Heya!
Przyznam szczerze, że mam mieszane uczucia w stosunku do Twojej stylki. Z jednej strony wygląda ładnie, ale z drugiej mam wrażenie trochę zmarnowanego potencjału. Stylizacja opiera się w sumie na dwóch motywach - lalki i wróżki (przynajmniej tak to skojarzyłam), ale mimo to wygląda dosyć biednie dla mnie. Jakoś nie pasują mi te skrzydła i ćmy do klimatu tej stylizacji. Myślę, że bez nich byłoby o wiele lepiej.
Ogólna ocenka 6/10
Nie jest zła, ale mogłaby być jeszcze lepsza ^^

Ostatnio zmieniony przez Ilmaris (13-09-2022 o 23h08)


Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać.

Offline

#1948 16-09-2022 o 07h59

Straż Obsydianu
Mystification
Pokonała Dahu
Mystification
...
Wiadomości: 2 494

to jest sztos
zgrywasz się stylizacją i tłem
najpierw sobie myślę, "szkoda że płomyczki są niebieskie a nie morskie jak oczy" a potem "heh przecież zgrywasz się z tłem"
czarny ma milion odcieni ale to nic, kto by tu trafił z pszczołami i ich paletą kolorów.
Bardzo podoba mi się że masz dobrane rzeczy parami- jak korona to do niej kolorem naszyjnik, szarawa bluzka- szarawa spódnica, czerwone ręce-czerwone nogi.
Jest balans
10/10

Ostatnio zmieniony przez Mystification (16-09-2022 o 08h03)

Offline

#1949 17-09-2022 o 15h55

Straż Absyntu
Ilmaris
Pokonała Kurę
Ilmaris
...
Wiadomości: 701

Nie wiem co powiedzieć poza WOW!
Niby jest dużo czerni, niby trochę się to zlewa ze sobą, ale efekt jest świetny. Ten dół może być odrobinkę chaotyczny, ale od pasa w górę jestem oczarowana ^^ Ta maska czy stroik są cudne, ładnie się komponują z tymi włosami i koroną. Wyglądasz jak zapomniane bóstwo.
Dla mnie 9/10 ^^

//Jeśli chodzi o zamysł poprzedniego stroju to było nawiązanie do Security Breach. Luźna interpretacja Moondropa-animatronika pomagającego dzieciom zasnąć. Scenerię dałam taką tylko dlatego, że jest w miarę nocna. Niestety nie posiadam innego nocnego tła /static/img/forum/smilies/sad.png Motyle miały być nawiązaniem do ciem

Ostatnio zmieniony przez Ilmaris (04-10-2022 o 15h50)


Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać.

Offline

#1950 27-09-2022 o 13h04

Straż Obsydianu
Mystification
Pokonała Dahu
Mystification
...
Wiadomości: 2 494

Jak w poprzednim stroju było to wow tak tutaj nie wiem co się za bardzo dzieje.
Czy ten strój ma obrazować znikające lato i zbliżającego się ducha świąt? Nie wiem czy wrzesień to dobry czas na takie przemyślenia ale
-twoja Garda jest na plaży, gdzie sceneria typowo letnia
- wokół postaci latają motylki( też typowo letni owad, ja już żadnego motyla od sierpnia nie widziałam)
A tutaj wśród tego mamy czapkę z futerkiem, pelerynę, długie spodnie z wysokimi butami, nakrycie na szyi, które ja odbieram jako coś w rodzaju szalika. No i jeszcze na oczy najbardziej rzuca się ten duch, który tutaj mi już wgl nie gra.
Jeśli była jakaś interpretacja tego stroju(mejbi zbliżona do tej którą opisałam wyżej) no to mogłabym to ocenić na takie 4/10
bez interpretacji to nie wiem tego serio jak ocenić bo nic mi tu nie gra...

///a no i wszystko jasne, jak sprawdziłam jak on wygląa to widzę to podobieństwo!
7/10

Ostatnio zmieniony przez Mystification (06-10-2022 o 12h37)

Offline

Strony : 1 ... 76 77 78 79 80 ... 85