Forum

Strony : 1

#1 06-05-2021 o 12h22

Straż Absyntu
Memorka
Młoda Rekrutka
Memorka
...
Wiadomości: 18

https://pa1.narvii.com/5755/c86a21e370abd85dfd4e0f975bfeeb4f53db30eb_hq.gif

To wątek w którym można się dzielić pomysłami na prezenty, oraz pisać co i komu podarowaliśmy/zamierzamy podarować lub czym zostaliśmy obdarowani albo co chcielibyśmy dostać /static/img/forum/smilies/smile.png

Ja zamiast standardowego kwiatka z okazji zbliżającego się Dnia Matki uszykowałam dla mojej mamy zestaw do uprawy nietypowej roślinki:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://i.imgur.com/m1eMv1z.gif

Offline

#2 06-05-2021 o 13h08

Straż Obsydianu
Mystification
Pokonała Dahu
Mystification
...
Wiadomości: 2 494

Ja od dawna zostawiam kwestie prezentów rodzeństwu i tylko dorzucam się do składki. Chociaż ostatnio zostałam z niej wykluczona bo robię torty a one wiadomo swoje kosztują ;p

Więc tak, jednym z głównych prezentów jakie robię to ciasta XD
Dla mamy z okazji dnia matki chcę zrobić coś w tym stylu:

w sensie płaskie kwiaty wyrysowane kremem, nie prace 3d


tata ma urodziny na 2 dni przed świętem mam i planuję coś takiego:

tata bardzo lubi owoce więc będą one zarówno w środku jak i na zewnątrz w dużej ilości. Popularne są torty z mini buteleczkami alkoholi i też takowy akcent jest w planach ;p




Jeśli chodzi o prezenty dla psiapsi to lece na spontanie, jesteśmy babami, lubimy nowe ciuchy /static/img/forum/smilies/big_smile.png
a z chłopakiem najczęściej wybieramy sobie prezenty

Offline

#3 06-05-2021 o 16h02

Straż Obsydianu
Azalin
Stażystka
Azalin
...
Wiadomości: 63

O, prezenty! To tak. Jeśli chodzi o te ciekawsze, to z przyjaciółką od kilku lat wymieniamy się prezentami DIY. Wcześniej polowałyśmy na ładne rzeczy z ebaya i aliexpress, obecnie robimy je same. Czasem dorzucając też jakiś ładny drobiazg typu naszyjnika, paska, czegoś w tym rodzaju. Ale główny fragment jest robiony ręcznie Kilka przykładów:

W zeszłym roku dostałam na urodziny


Prezent dla przyjaciółki - ręcznie robiona książka


Ja też dostałam :)


Jeszcze niezapakowane, zeszłoroczne potionki urodzinowe


I kartka urodzinowa dla przyjaciółki



Dla mamy z kolei prezenty mam załatwione na najbliższe dużo czasu, bo zaczęła zbierać książki R. Mroza, a samo zebranie całej Chyłki zajmie sporo, szczególnie, że ciągle pisze nowe. XD

@Mystification Jakie piękne te torty! To są już dzieła sztuki, a nie ciasta. Bałabym się je jeść, żeby nie popsuć kompozycji. <3 Zazdroszczę strasznie umiejętności cukierniczych.


https://i.imgur.com/r9XBhYD.gif

Offline

#4 06-05-2021 o 23h02

Straż Obsydianu
Mystification
Pokonała Dahu
Mystification
...
Wiadomości: 2 494

Nie mówim mi nic o tych tortach. Ty robisz książki. KSIĄŻKI. Siedziałam jakoś czas w DIY o podziwiam mocno, wiem jakiej to wymaga precyzji i dokładności. Moje torty to pikuś przy twoich pracach ;-;

Offline

#5 07-05-2021 o 00h00

Straż Obsydianu
Cata
Żołnierka Straży
Cata
...
Wiadomości: 473

Kurde, laski XD Ja przy Was wysiadam totalnie. Ciast na urodziny nie robię - chyba że przyjaciółce. U mnie w domu totalnie się marnują - w końcu wchodzi pleśń i taki finał.
Skoro już przy Dniu Matki jesteśmy (i ojca) to może coś polecicie? Zwykle dawałam jej jakiegoś kwiatka i perfumy, ale ileż można. Chciałabym dać coś innego. W zeszłym roku dostała chodzik (po wylewie, myślałam, że w sumie fajnie, bo jej pomoże, bo lubi na spacery chodzić a to nie na jej emeryturę) ale się obraziła i leży w piwnicy (chodzik, nie mama XD). Jakieś pomysły? Nie ma żadnych zainteresowań, chyba że za takie przyjać oglądanie programów kryminalnych na ID (książka w grę nie wchodzi, nie ten wzrok). Gier nie lubi.

Offline

#6 07-05-2021 o 10h43

Straż Obsydianu
Mystification
Pokonała Dahu
Mystification
...
Wiadomości: 2 494

@Cata

skoro lubi kryminały to może załóż jej konto na youtube, zasubskrybuj kryminalne kanały (Karolina Anna, Historie na faktach, Zbrodnie zapomniane- takie moje fav)i kup coś do tego. Np słuchawki żeby mogła sobie wygodnie słuchać?

Offline

#7 07-05-2021 o 11h33

Straż Absyntu
Memorka
Młoda Rekrutka
Memorka
...
Wiadomości: 18

@Cata
Skoro książki nie wchodzą w grę ze względu na słaby wzrok to może sprawdzą się jakieś kryminały w formie audiobook.


https://i.imgur.com/m1eMv1z.gif

Offline

#8 07-05-2021 o 14h20

Straż Cienia
Sylphe
Pokonała Kurę
Sylphe
...
Wiadomości: 886

@Memorka, ciekawy wątek na pewno będę tu zaglądać w poszukiwaniu inspiracji do prezentów ^^.
Zestaw do uprawy sobie zapisałam, jest interesujący i chyba sama się skuszę do zakupu dla mojej mamy - ona uwielbia wszelkiego rodzaju rośliny, to się pobawi xd

Patrząc na Wasze skille, to ja zwykły cienias i beztalencie jestem, jeśli chodzi o pomysłowość w prezentach. Za to przyznam, że bardzo lubię poszukiwać prezenty urodzinowe/świąteczne dla mojego młodszego kuzyna. Gry planszowe/towarzyskie z różnych dziedzin naukowych, hodowle kryształów czy inne eksperymenty naukowe itp. - co roku wymyślam mu coś nowego. Dla przykładu rok temu otrzymał ode mnie robota solarnego do samodzielnego złożenia, w tym roku wpadłam na pomysł, aby kupić mu pierwszy mikrokontroler dla początkujących lub kolejnego robota - tym razem do nauki elektroniki tzw. RoboŻuka.


@Azalin, kobieto oddam duszę za tak pięknie wykonaną książkę i jeszcze te potionki *,* Otwieraj sklep DIY, będę Twoim stałym klientem ;D


https://i.imgur.com/Tv57Pfd.png

Offline

Strony : 1