Forum

Strony : 1 2 3 ... 9

#1 11-05-2021 o 18h49

Straż Lśniąca
Błękitna
Tsukiyomi
Błękitna
...
Wiadomości: 267

ELDARYA I NASZE OCZEKIWANIA

        W tym wątku możecie:
    - pisać o waszych oczekiwaniach w stosunku do gry/odcinków/fabuły/postaci, a także co byście chciały zobaczyć i czego wam brakuje,
        - dyskutować o zbliżających się eventach.

Przypominam również, że nie wolno umieszczać na forum:
- żadnych końcowych ilustracji bez schowania ich w spoilerach oraz poprawnych odpowiedzi do dialogów,
- postów opisujących zawartość odcinków, które nie pojawiły się jeszcze w polskiej wersji gry.


那只银蝶晶莹剔透,在空中飞过,留下璀璨的痕迹。谢怜忍不住向它伸出了手。
https://i.imgur.com/UWOzMbU.gif
在阳光之下,仿佛触手即碎的梦幻泡影,不一会儿,便飞走了。

Offline

#2 11-05-2021 o 18h56

Straż Obsydianu
Myrida
Pokonała Dahu
Myrida
...
Wiadomości: 2 960

To ja zacznę.

Ponieważ mieliśmy powiedziane, że będzie event wielkanocny w maju, to  ja oczekiwała bym, że pojawią się już jakieś informacje o nim. Mamy prawie połowę miesiąca i nie wiele wiadomo kiedy ma być

Ostatnio zmieniony przez Myrida (11-05-2021 o 18h56)


Patrzcie i podziwiajcie kocią mnie autorstwa @Anatea https://i.ibb.co/ygNQv3x/m8-1.png

Offline

#3 11-05-2021 o 19h03

Straż Absyntu
Faren
Przyjaciółka Chowańców
Faren
...
Wiadomości: 3 264

Ja jestem prostym człowiekiem. Ja bym chciała, żeby w końcu przejrzeli na oczy i zauważyli, że rozmazane tło to nie jest dobre rozwiązanie.

Plus chce w końcu Naytili w bibliotece ;V


świętowałam urodziny Miiko zanim to było modne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

Offline

#4 11-05-2021 o 19h11

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 300

Nie wiadomo kiedy będzie event, ale już jest znana część stroju. xd Hit.

[gdyby ktoś chciał, to podeślę na priv]
Włosy najpewniej będą połączone z uszami, bo przecież bimuf by zbiedniał, gdyby nie rozwalił kolejnej uniwersalnej fryzury jakimś udziwnieniem.

Kwestia chowka jest dla mnie niezrozumiała, bo wynika z tego, że to będzie jakiś Purro... A przecież to jest rasa faerie. Totalna sprzeczność po tym jak tłumaczono nam, że Kappy to nie chowańce...

Jestem ciekawa jak rozwiążą kwestie starych strojów i chowańców. Jeżeli wszystko będzie dropiło na mapie, to to będzie mordor. No i ogólnie to staram się nie myśleć o tym, że przeżyję wielkanoc pod koniec maja xD

Ostatnio zmieniony przez Elentiya (11-05-2021 o 19h11)


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#5 11-05-2021 o 19h22

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 232

Moje oczekiwania to... w sumie, żeby wymyślili coś, co mnie ugłaska. Cokolwiek, co mi wróci wiarę w tę grę i w to, że nie siedzę tu już tylko dlatego, że ciocia Crewedka i syndrom bitej żony mi każą... Naprawdę jestem na tę grę tak zła... i na siebie, że rzucić tego nie umiem od tak, bo ludzie, bo kawał żyćka, bo jakaś tam nadzieja, że jakoś się to wszystko wygrzebie?
Rzucenie starych rzeczy na mapę miałoby sens... pod warunkiem, że nowe stroje dałoby się za darmo zdobyć np. za zadania, zbieranie jajec na stronie czy inne aktywności eventowe, byle kosztem naprawdę na tyle znikomym, żeby ludzi zachęcić powoli do przesiadywania tutaj, a nie kazać im filować 24/7 przez dwa tyg... Nie, kiedy Eldka wciąż budzi mnóstwo negatywnych emocji u ludzi...


Gram w Genshina, piszę RP. Jak ktoś coś, to zapraszam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Jak się komuś nudzi to zapraszam!

Offline

#6 11-05-2021 o 19h25

Straż Obsydianu
Cata
Żołnierka Straży
Cata
...
Wiadomości: 473

@Elentiya JA! ja chce. Dej mnie! XD
Może dadzą nam coś podobnego do nich? Bo i co taki purras miałby robić? Sprzedawać za nas na targu?
Ja tam liczę, że zarobię choć trochę, co by się obkupić w czarny kolor /static/img/forum/smilies/big_smile.png Bo jak ma być mapka, to będzie mi dropić WSZYSTKO oprócz czerni. Sad but true.
Co do oczekiwań, to jednym takim moim marzeniem jest, żeby była możliwość zmiany tła głównego. Choćby tylko w czasie eventów.

Offline

#7 11-05-2021 o 20h18

Straż Obsydianu
Crewedka
Strażniczka na Szkoleniu
Crewedka
...
Wiadomości: 191

Elentiya napisał



Kwestia chowka jest dla mnie niezrozumiała, bo wynika z tego, że to będzie jakiś Purro... A przecież to jest rasa faerie. Totalna sprzeczność po tym jak tłumaczono nam, że Kappy to nie chowańce...


Po tylu latach starasz się doszukiwać logiki w działaniu Bimufa? :,) Logika od ładnych kilku lat pochowana pod progiem...

Strój ze spoilera moim zdaniem niemożliwie wręcz paskudny, prócz ciekawych włosów, więc zapewne tradycyjnie strój to darmówka za zadania, a kudły to element stroju za doładowanie ( no

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

jak się patrzy, więc to akurat pewniak). Co się tyczy poszukiwań, to węszę tu podstęp - ostatnio też się nastawiliśmy na poszukiwania, wyszedł alert, a koniec końców na mapie z eventowych rzeczy był tylko chowek. Nie szczególnie chce mi się wierzyć, że jeszcze podczas trwania antycznego butiku towarzycho rzuci darmo na mapę ubrania z minionych eventów.

W kwestii oczekiwań - nierealne, ale chciałabym powrotu klasyfikacji. Oh well...


https://ipfs.io/ipfs/QmSs1FHrbPEXTbjhixMRhL7c1B6Gzt8U9Sknz5fCPS1gQm/1.gif

Offline

#8 11-05-2021 o 20h22

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Strażniczka na Szkoleniu
VampireCarmila
...
Wiadomości: 229

Skoro wątek powrócił oraz zbliża się zaległy event to skorzystam i coś dorzucę od siebie /static/img/forum/smilies/smile.png.

Przeciek widziałam więc jeśli ktoś koniecznie chce zobaczyć to zapraszam również do mnie.

No i tak szczerze to jestem mega zawiedziona już na starcie.
Włosy nie dość ,że prawdopodobnie będą połączone z uszami to na dodatek wyglądają jak nieco bardziej gęsta i odnowiona camille z butiku z doklejonym warkoczem.
Mało tego , strój po raz kolejny wygląda jak coś odkopanego z początkowej wersji gry ,lub coś co mogłoby znaleźć się na mapie z maksymalnie epickim oznaczeniem.
Szału to on nie robi już nie mówiąc ,że zawiera w sobie całkiem sporo detali a podejrzewam i mam dosłownie przed oczami tegoroczny strój "the matchmaker" który miał nawalone wszystkiego a ostatecznie okazało się ,że to tylko 5 elementów co jak można było się domyślić skutkowało marnymi recolorami i tutaj przeczuwam niestety to samo.


Jednak to osobiście moje początkowe przeczucia a tutaj wrzucam zdjęcia z relacji na instagramie.
Nie jest to nic konkretnego ,a bardziej na zasadzie takiej informacji i zajawki.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (11-05-2021 o 20h25)

Offline

#9 11-05-2021 o 21h50

Straż Absyntu
Ariah
Debiutantka
Ariah
...
Wiadomości: 90

No cóż, myślałam, że może beemoov tym razem się postara, ale jak zwykle idzie na łatwiznę. Z eventu na event ubrania są coraz to gorsze. Patrząc na zdjęcie ze spoilera sądzę, że to ubranie wygląda tak normalnie, zwyczajnie. Miałam nadzieję, że dodadzą coś, co wpasuje się w klimat Eldaryi, coś nadzwyczajnego, coś, co mogłoby nas zaskoczyć, a tu wygląda na to, że prawdopodobnie dostaniemy typowo ziemskie ubrania.

Ostatnio zmieniony przez Ariah (11-05-2021 o 21h50)


https://i.ibb.co/LvpLc1Y/rJaUe1b.gif

Offline

#10 11-05-2021 o 22h04

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 232

@Ariah widzisz, a mnie brakuje w tej grze jednej, najzwyklejszej, najprostszej i najnormalniejszej na świecie rzeczy: zwykłych spodni typu biodrówki.
Jojczyłam o to co ewent, licząc, ze wreszcie się ziści i dostanę coś do tych wszystkich krótkich bluzeczek, pasków na biodrach itp, ale... nie.
Mamy za to gacie ze stanem pod cycki, dziwnie pocięte, dziurawe, z falbankami, kolorami z koszmaru, pozszywane... Nic zwyczajnie uniwersalnego, z czym można by zrobić wszystko dodatkami.


Gram w Genshina, piszę RP. Jak ktoś coś, to zapraszam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Jak się komuś nudzi to zapraszam!

Offline

#11 11-05-2021 o 22h06

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 300

Właśnie tego niestety się obawiam z racji motywu przenikania się światów. Że zaczną nam wciskać totalnie ziemskie ubrania, które nijak nie zadowolą moich fantasy potrzeb jeżeli chodzi o ciuszki. Nie tędy droga, skoro szarpnęli się na robienie fantastycznego uniwersum, to niech się tego trzymają. Tymczasem zapowiada się inaczej.


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#12 12-05-2021 o 00h43

Straż Absyntu
Ruby-nova
Pomocniczka Sylfów
Ruby-nova
...
Wiadomości: 1 253

Mam napisać czego mi brakuje?
Brakuje mi przede wszystkim Ezarela, bez którego nic nie jest już takie same.
Brakuje mi starego Nevry i miłej Huang Hua, Valkyona i chyba nie muszę wymieniać dalej

Ucieszyłabym się gdyby Beemoov dał mi normalną opcję bycia dla kogoś nie miłą, a nie potem ich jeszcze za to przepraszać. Gra zrobiła się strasznie nachalna z wyborami, a przede wszystkim z Mathieu -_-

A co do eventu to wypadałoby chociaż powiedzieć kiedy możemy się go spodziewać /static/img/forum/smilies/roll.png



https://i.imgur.com/uV3vqLO.gif

Offline

#13 12-05-2021 o 12h52

Straż Obsydianu
VampireCarmila
Strażniczka na Szkoleniu
VampireCarmila
...
Wiadomości: 229

Ogólnie to śmieszna sytuacja bo przeglądając tumblera natknęłam się na post dziewczyny która w butiku miała epickie włosy nie wiadomo skąd tak w zasadzie.
Oczywiście po pewnym czasie zniknęły bo nie powinno ich tam być ,a opcje są w zasadzie dwie - albo zbliżający się event, lub mapka.
Ewentualnie pojawią się później w butiku jednak obecnie obstawiałabym mapkę chociaż kto ich tam wie, nie raz była sytuacja ,że przedmioty eventowe miały normalne oznaczenia.
Ostatecznie może się okazać ,że włosów w ogóle nie zobaczymy xd, jednak jeśli ktoś chce je zobaczyć to można pisać.

@down O dziękuję ślicznie za wyjaśnienie, szczerze to zobaczyłam tylko białą wersje ,a na dodatek tylko w tym okienku butikowym jednak po zobaczeniu pełnej wersji stwierdziłam ,że te stroje idą w złą stronę bo całościowo to nie kupiło mnie kompletnie xd.

Ostatnio zmieniony przez VampireCarmila (12-05-2021 o 13h00)

Offline

#14 12-05-2021 o 12h58

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 300

@VampireCarmila

Jeżeli chodzi o włosy na bok ze lśniącymi końcówkami, to pojawiły się one w antycznym butiku na samym początku na francuskiej wersji. Chino pisała, że to bug, prosiła żeby ich nie kupować (xd), ale kto zgarnął ten zgarnął. Wiadomo, że dotyczą przyszłego eventu, ale nie wiadomo jakiego. Dla mnie, to one wyglądają mocno helołinowo, ale tyłka nie urywają. Mogą też równie dobrze być włosami ze stroju za doładowanie na "wielkanoc"


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#15 12-05-2021 o 13h47

Straż Obsydianu
Cata
Żołnierka Straży
Cata
...
Wiadomości: 473

@Ruby-nova - Same /static/img/forum/smilies/tongue.png Choć mi brakuje tego, żeby można komuś dać w twarz xd No błagam. HaHa aż sama się prosi, żeby podejść i chociaż nią potrząsnąć. W 1 sezonie mieliśmy możliwość czy pogodzić się z Chrome'm czy nie. Mieliśmy wybór czy uderzyć Miiko, czy się wydrzeć czy spokojnie pogadać. Potem znowu mogliśmy się na nią wydrzeć legalnie przy wszystkich. I to wszyscy przepraszali Garnka. Nie ona ich, za to, że śmiała mieć problem o całą sytuację. Brakuje mi tego.

Offline

#16 12-05-2021 o 14h08

Straż Absyntu
Faren
Przyjaciółka Chowańców
Faren
...
Wiadomości: 3 264

No to event rusza 19 maja o 11. Właśnie wrzucili info i jestem zaskoczona, że pojawiło się w dzwoneczku, bo z krótkich ogłoszeń to zawsze kulało. >.>"

Edit. Wiem o których włosach mówicie, widziałam je też i w naszym butiku. xD

Ostatnio zmieniony przez Faren (12-05-2021 o 14h10)


świętowałam urodziny Miiko zanim to było modne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://i.imgur.com/AT0m3Yz.png

Offline

#17 12-05-2021 o 14h15

Straż Obsydianu
Cata
Żołnierka Straży
Cata
...
Wiadomości: 473

Co do eventu Wielkanocnego w MAJU (serio...będę piać jeszcze długo z tego) czy to za wiele by oczekiwać jakiegoś przyjemnego eventu, gdzie nie będę musiała zamulać przed komputerem razem z siostrą, żebyśmy zdobyły strój/chowańca tak po prostu? Chciałabym coś podobnego do ostatniego eventu ze zbieraniem jajek z goniącym nas Ashkore'm. Tylko bez ograniczeń czasowych. Albo gdyby dali kilka dni w zapasie, żeby każdy mógł na luzie zdobyć wszystko. Bo o szukaniu jajek na stronie to ja nawet nie marzę.

Offline

#18 12-05-2021 o 14h17

Straż Obsydianu
Arha
Strażniczka na Szkoleniu
Arha
...
Wiadomości: 232

Super! Event! Co tam, że jakieś 1/3 ludzi, jak nie lepiej jeszcze nie dostała zwrotów xD


Gram w Genshina, piszę RP. Jak ktoś coś, to zapraszam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Trzaskajo mi biodra! Bo mogo! xD

Jak się komuś nudzi to zapraszam!

Offline

#19 12-05-2021 o 14h40

Straż Obsydianu
Elentiya
Pomocniczka Jednorożca
Elentiya
...
Wiadomości: 300

@Faren

Serio były też u nas? Zarejestrowałam się w ogóle przed "dozwoloną" godziną (bo uwaga uwaga plot twist na apce było to możliwe znacznie wcześniej XD) i ich nie widziałam.

Co do dzwoneczka, to zaskoczę Cię ponownie, bo teraz wątek Aktualności nie jest do niego podpięty xD Wczorajsze info o polskiej wersji ML przeszło bez echa xd Nigdy nie może być dobrze.

Uważam, że to słabe, że nawet nie spróbowali zmienić tej notki z informacją o WIELKANOCY i wrzucili ją od tak jak gdyby naprawdę miała miejsce wielkanoc. Serio? xD


https://i.giphy.com/media/lH2kOVYTNZnXqymU7u/200.gif

Offline

#20 12-05-2021 o 15h04

Straż Obsydianu
Cata
Żołnierka Straży
Cata
...
Wiadomości: 473

@Elentiya Właśnie też zauważyłam. Może Beemoov żyje jeszcze Wielkanocną. Mocno ich trzyma...  /static/img/forum/smilies/lol.png  /static/img/forum/smilies/lol.png  /static/img/forum/smilies/lol.png  /static/img/forum/smilies/lol.png Jak tak dalej pójdzie to Walentynki zrobią w marcu XD

Offline

#21 12-05-2021 o 17h01

Straż Obsydianu
Ashkore
Odpowiedź na Wszystko
Ashkore
...
Wiadomości: 42

Jak coś, to mam wszystkie wersje kolorystyczne tych włosów Pélé, które zaliczyły falstart xD

A co do wielkanocy (iks de) - liczę tylko, że event będzie prosty xD Ilustracji już nie zbieram, więc cokolwiek. Strój z zapowiedzi wydaje się marny, więc też meh. Pewnie się skończy na klikaniu go od niechcenia.


https://i.imgur.com/fs3f5oO.png

Offline

#22 12-05-2021 o 18h55

Straż Cienia
Moyashi
Młoda Rekrutka
Moyashi
...
Wiadomości: 28

Kiedy widzisz dzwoneczek i twoja pierwsza myśl to, że właśnie odzyskałaś doładowania, a to tylko event Wielkanocny w maju...
A tak serio, to nie przeszkadza mi, że robią ten event w maju, bo mogli nie robić w ogóle (chociaż w sumie to Beemoov, więc hajs za stroje eventowe musi się zgadzać) /static/img/forum/smilies/wink.png
Z zapowiedzi tak naprawdę nic ciekawego nie wynika, przekonamy się za tydzień.

Ostatnio zmieniony przez Moyashi (12-05-2021 o 18h59)


https://64.media.tumblr.com/0c4450a5110d7101e9218fe96200767f/tumblr_p5lc7txUKl1r00lgio2_500.gifv

Offline

#23 14-05-2021 o 19h47

Straż Cienia
Julianne
Młoda Rekrutka
Julianne
...
Wiadomości: 12

Mi osobiście najbardziej brakuje Ezarela, no i polskiego tłumaczenia na TO... ile ja mam jeszcze czekać? Sama nie przetłumaczę bo mój angielski kuleje baaaaaardzo, a nie wyobrażam sobie tego wszystkiego wyklikiwać w tłumacz google.

Offline

#24 14-05-2021 o 20h04

Pomocniczka Sylfów
Floy
...
Wiadomości: 1 257

@up
TO chyba nie będzie już tłumaczone. Na pewno nie w bliskiej przyszłości.


( *_*)          (•_• )

  \ \             / /                                             
| |               | |
Żeby uratować fabułę 2 sezonu Beemoov musiałby napisać go od początku

Offline

#25 14-05-2021 o 20h09

Straż Cienia
Julianne
Młoda Rekrutka
Julianne
...
Wiadomości: 12

@up Straszna szkoda, ale dziękuję za informację.

Offline

Strony : 1 2 3 ... 9